Koude douche Haaien-polo „Roda'46" Kantlijn IL )eopf Ongeslagen status dames ten einde: IJsclub Zwanenburg aktief: ZATERDAG 30 NOVEMBER SCHAATSRUILBEURS Achterveld Lamp voor 400,- Misverstand Geen probleem. Lachen (1) Lachen(2) Pompen of. Liberaal Leusden Liberaal Leusden (2) Liberaal Leusden (3) JJursiet bekeken- Ontvangst. Liberaal Leusden (4) Laatste nieuws Advertentie DONDERDAG 7 NOVEMBER 1985 Loep op Leusden 8 l|DC Redaktie: Hans Mosterd Bijdragen: Bert Vos, Frits van Breda en Janus Visser. De commissie welzijn en onder wijs kreeg deze week een voor stel te behandelen waarin het ging om de aanschaf van twee TL-balken voor basisschool ,,Het Startblok" in Achterveld. Vier meer traditionele lichtspots moeten vervangen worden door twee TL-balken. Blijkens het voorstel kost het aanbrengen van één balk vierhonderd gul den. Met de aanleg van de twee bal ken is derhalve een bedrag van achthonderd gulden gemoeid. „Een wel erg dure lamp," zo merkte het liberale raadslid Lilly van Amerom op. Zij was zelf eens nagegaan wat het hele zaakje zou mogen kosten. De meest luxueuze TL-balk kost in een plaatselijke winkel, inclusief de bijbehorende armatuur 85,-, zo had mevrouw Van Amerom uitgevonden. Met de aanleg van de twee balken zou hooguit één uur arbeidsloon in rekening gebracht kunnen wor den, zo had mevrouw Van Ame rom zich voor laten lichten.Al met al niet zo n prettige gang van zaken," aldus Lilly van Amerom. Wethouder Gijs van Wouden berg kon maandagavond ook geen verklaring geven voor het bedrag dat in het voorstel stond. „Misschien valt het achteraf wel mee," probeerde de wethouder nog. „Als het echt achthonderd gul den gekost heeft ga ik er per soonlijk achteraan om uit te zoe ken hoe dat kan," was het slot woord van Lilly van Amerom. Het voorstel om twee TL-balken aan te laten brengen voor het aardige sommetje van 800,-is overigens wel erg laat. Uit de stukken was gebleken dat de school al op 26 juni van dit jaar om de lampen had gevraagd. Op 25 juli, een maand later dus, heeft de bouw-afdeling van de gemeente een positief advies gegeven in de richting van het college. Terecht concludeerde de heer Vroon van de CDA-fraktie dan ook dat het voorstel wel erg laat in de commissie behandeld De met steenstrips beplakte betonnen elementen Zoals bekend heeft de raad recentelijk zeer uitgebreid gediskussieerd over de vraag uit welk materiaal nu de geluidsmuur langs de Groene Zoom samengesteld zou moeten worden: beton (wat het college een prima idee vond) of baksteen, de droomwens van de omwonenden. „Geen probleem", zal de aktieve aannemer Van Schoonhoven hebben gedacht. Als hofleverancier van betonnen geluidsmuren zag de firma zich natuurlijk een deel van de broodwinning ontgaan en om dat te voorkomen ging de inventieve aannemer aan de slag om aan de duurdere wensen van de bewoners tegemoet te kunnen komen. En zo kwam het, dat we een dezer dagen mensen van de firma Van Schoonhoven ijverig bezig zagen met het „beplakken" van de betonnen geluidsmuur met bakstenen. Als een dergelijke konstruktie gemeengoed gaat worden in de gemeente, zullen we deze geluidsmuren in het vervolg omdopen tot „CDA-muur". Want was het niet al even inventieve CDA-raadslid Henk Ossendrijver, die de kool en de geit wilde sparen door een muur van half beton en half baksteen voor te stellen? Het bestuur van het plaatselijke CDA zal hier ongetwijfeld erg gelukkig mee zijn. Want een beter profilering bestaat toch niet? En waarmee kunnen wij het meedenken van de firma Van Schoonhoven beter belonen dan met een onderhands aanbestedinkje voor de bouw van een geluidsmuur van bakbeton langs de Groene Zoom? werd. Het verlossende woord kwam van ambtelijke zijde. De twee balken zijn inmiddels al lang en breed aangebracht. Het voorstel was als gevolg van een misverstand ergens in een la blijven liggen. De betreffende ambtenaar kon overigens ook niet vertellen wat één en ander uiteindelijk gekost had. De stemming zat er maandag avond goed in tijdens de maan delijkse bijeenkomst van de commissie welzijn en onderwijs. Er werd behoorlijk gelachen bij de verschillende onderwerpen die aan de orde waren. Het be gon al bij de behandeling van de notulen. Harm Offereins (GPV/ SGP) zou bij een vorige gelegen heid een opmerking gemaakt hebben over de wethouder die verantwoordelijk is voor het Centraal Antenne Systeem in Leusden. „Dat onderwerp hoort niet in deze commissie thuis," aldus een wakkere Lilly van Amerom van de VVD. „Dat doe jij ook wel eens hoor," zo kaatste Harm de bal terug. „Je trekt het je wel aan, hè Harm?" was het vlotte antwoord van het liberale raadslid. „Dat is waar, vooral omdat jij het zegt," zo klonk het gevatte ant woord van de heer Offereins. Wat we niet al te vaak meema ken, gebeurde nu. Lilly van Ame rom was duidelijk van haar stuk gebracht en wist niets meer te rug te zeggen. „Harm is van avond goed uitgeslapen, zeker een middagdutje gedaan," zo sputterde Lilly even later nog wat na in de richting van haar buurvrouw Evelien Blom. Even later ontstond er weer een ietwat lacherige sfeer. In een notitie over manegebeleid stond te lezen dat B en W niet in staat waren om een „inducatief be leid" te formuleren. „Wat is dat eigenlijk voor een soort beleid?" vroeg Evelien Blom, fractievoor zitster van de CDA zich hardop af. Gijs van Woudenberg had het antwoord niet bij de hand. „Zou het misschien deductief beleid moeten zijn?" hielp de heer Vroon van dezelfde CDA-fractie. De voorzitter moest het eerlijk bekennen. Ook hij begreep niet wat er bedoeld werd in de be leidsnotitie. „Eerlijk waar, ik vroeg het me ook af. Ik heb het woord zelfs onderstreept om het later zelf ook na te vragen," antwoordde voorzitter Van Wou denberg. Omdat geen van de aanwezigen het definitieve ant woord kon geven beloofde de wethouder dat de zinsnede in de definitieve versie aangepastzal worden „zodat we allemaal be grijpen wat er bedoeld wordt". We zullen de wethouder vast een eindje op weg helpen. Volgens Van Dale is inductief „uit het bijzondere tot het algemene be sluitend". Voorzover dat duide lijkheid verschaft, natuurlijk. Het is toch wat met die kelder onder het Leusdense gemeente huis. Is er-deels-een andere bestemming voor het ding, loopt die kelder met enige regelmaat onder. Een vervelende zaak uiteraard, waar men dan ook zeer recent het eén en ander tegen heeft ondernomen. Het plaatsen van nieuwe rioolpompen, met een grotere capaciteit, zou hierin op lossing bieden. Die dingen draai en continu, dus daar kan niks mee misgaan, zo moet de rede nering hebben geluid. Helaas echter, bleek afgelopen dinsdag het tegenovergestelde waar te zijn. Een kleine wolkbreuk boven het Leusdense droeg er wederom zorg voor, dat de gemeenlijke kelder riant blank kwam te staan. Een nieuw parool op het ge meentehuis luidt nu dan ook: „pompen of.dat weten we nog niet". (1) De plaatselijke VVD had jarenlang een eigen blad, dat huis aan huis werd verspreid in de gemeente. 'Liberaal Leusden' heette dat blad en de Leusdenaren konden daarin aantreffen, op wat voor voortreffelijke wijze de liberale raadsleden het algemeen belang hadden gediend onder de niet te stuiten leiding van wethouder Jan Wagenaar. Het was een erg aardig blad, in groot formaat op houtvrij papier, dat zo nu en dan zelfs méér wilde zijn dan puur een propagandablad voor de VVD door het plaatsen van interviews met bekende en minder bekende Leusdenaren. De andere partijen waren dan ook stinkend jaloers op de kapitaalkrachtige liberalen, die er maar weer elke keer in slaagden een dergelijk blad huis-aan-huis uit te geven en daarvoor ook nog een redelijk inventieve redactie hadden weten aan te trekken uit eigen gelederen. Al geruime tijd is het liberale geluid echter niet meer huis aan huis bezorgd geweest en het ziet er niet naar uit, dat dit weer gaat gebeuren. De bezuinigingen hebben ook toegeslagen bij de VVD... Blijkbaar heeft de VVD bedacht, dat zij eerst haar eigen gelederen maar eens van regelmatige adekwate informatie moet gaan voorzien, alvorens het zendingsveld te gaan verbreden. Vandaar dat kort geleden het eerste nummer van de eerste jaargang is verschenen van 'Liberaal Leusden', ledenbulletin van de VVD Leusen. Uitgebracht op het wel zeer handzame A3-formaat is dat blad bij de leden in de bus gegleden. Onder de kop 'Volwaardige interne communicatie hard nodig' erkent de redactie en met haar het bestuur van de VVD, dat daar in het verleden blijkbaar het nodige aan geschort heeft. Waaruit bestaat die interne communicatie in dit eerste nummer? In ieder geval uit de rubriek: De voorzitter spreekt. En dan is iedereen natuurlijk meteen doodstil, vooral omdat de voorzitter Joost de Jongh heet. Joost wil de saamhorigheid en de betrokkenheid bij het werk van de VVD verbeterd zien. Of daar maar even wat aan gedaan kan worden. Naast allerhande zaken, zoals de mogelijkheid tot het volgen van een cursus in onderhandelen (iets voor de liberale wethouder?) wordt een opsomming gegeven van wat het CDA/VVD-college in de afgelopen drie jaar heeft gepresteerd is heel wat... We hebben de prestatie-dwang van dit college altijd al LEUSDEN - Zowel water- polo-heren als de dames wer den met een nederlaag ge confronteerd. In Amsterdam konden de Haaien tot de 3e periode gastheer DJK/ZAR volgen. In het slotpart teken de het verlies zich echter af: 10-7. Aan de nog ongeslagen status van de Haaien-dames kwam tegen concurrent Brandenburg in Bilthoven met 4-3 een eind in een duel dat het predikaat topper ze ker kon dragen. Ronald Speksnijder opende zo als gewoonlijk voor de Haaien de score (0-1), voordat Silvester Claassen de voorsprong bij een nummeriek overwicht zelfs tot 0-2 uitbouwde DJK liet een dergelijk buitenkansje eveneens niet onbe nut 1-2, maar nog net voor het verstrijken van de 1e periode had Jan Wanrooy voor de Haaien de marge hersteld. 1-3 In de tweede periode kwamen de Amsterdammers sterk terug, nadat Harry Abbing bij een man-meer- situatie de stand naar 2-4 had geschoten Drie DJK-doelpunten op rij brachten de Amsterdammers voor het eerst aan de leiding 5-4 De Haaien lieten zich echter niet afschrikken. Een handig lobje van Rob Buys bepaalde de stand op 5-5 Direct in het begin van de 3e periode schoot Rob Buys de Haai en opnieuw aan de leiding Tegen twee overtal-situaties konden de Leusdenaren vervolgens echter niet op DJK nam het initiatief weer over: 7-6. In het laatste speldeel toonden de Haaien over incasse ringsvermogen te beschikken, na dat Silvester Claassen de Haaien weer langszij had geschoten Twee nummerieke meerderhe den bracht DJK weer succes in de vorm van twee glaszuivere treffers 9-7. Over deze tegenslag kwam het Leusdense zevental niet meer heen. DJK maakt het karwei ten slotte met 10-7 af. DAMES Bij Brandenburg in Bilthoven vonden de waterpolodames van de Haaien hun Waterloo, in een wed strijd die vrijwel gelijk op ging. Alleen de Bilthovenaren sprongen wat zuiniger met de kansen en de nummerieke meerderheden om Direkt na het beginsignaal nam Brandenburg met 1-0 de leiding. waarna Justine Wessels de gelijk maker op het scorebord schoot Een nummerieke minderheid over leefden de Haaien in de 2e periode, maar bij een tweede gelegenheid was het wel raak: 2-1 Karen Pol kamp bracht de Leusdenaren langszij, maar kort voor het einde van de zuivere speeltijd sloeg Brandenburg opnieuw toe 3-2. In de 3e periode viel er weinig te beleven, op de gelijkmaker van Peggy Brons na 3-3. Ook in de laatste periode maakten beide for maties een uitgebluste indruk en leken niet meer bij machte om de winnende treffer te forceren Het te lang vasthouden van de bal. werd in de slotfase door de arbiter als spelbederf opgevat, Brandenburg kwam zodanig ge makkelijk in balbezit en scoorde prompt in het slotoffensief het be slissende doelpunt 4-3. LEUSDEN - IJsclub Zwanenburg start deze maand haar activiteiten in de hoop dat Koning Win ter de liefhebbers weer net zoveel schaatsplezier 3. u.o de winter maanden in 84/85. Eerst houdt het bestuur van de plaatselijke ijsclub de algemene ledenverga dering op 14 november. Plaats van handeling het clubgebouw op het Jan Banninksportpark, aan vang 20.00 uur. Later in de maand, op 30 november om precies te zijn vindt de inmiddels traditionele schaatsruilbeurs plaats in de achterzaal van jongerencen trum ..de Til" aan de Lisiduna- laan Tussen 10.00 en 13.00 uur kunnen schaatsen en sle den gekocht, verkocht en ge ruild worden Deskundige lei ding is aanwezig om bij de prijsbepaling te adviseren. Voor de goede orde ski's kun nen niet verhandeld worden laat het bestuur van IJsclub Zwanenburg met klem weten De selectie van De Haaien staat weer met beide benen op de grond Als ik het allemaal goed heb begrepen is het feit. dat ons plaatselijk kabelnet een tikkel tje duurder is uitgevallen dan aanvankelijk was voorzien, niet helemaal goed ontvangen Moor de gemeenteraad Dat vind ik gek Want de ontvangst is toch kraakhelder? Kraakhelder? De liberaal Al- rich Parson denkt daar duide lijk heel anders over. lees ik in mijn krant Die heeft het heel duidelijk verwoord ..Het een malig bijdragen in de kosten uit algemene middelen acht ik moreel best verantwoord We veronderstellen daarbij, dat hiermee de problemen in één klap zijn opgelost en dat u in staat bent op een frisse manier verder te gaan Dat lijkt op het eerste gezicht uitermate positief, maar dat is een kwestie van de juiste de- rnripr rlpnk ik Want als ia deze liberale uitspraak zuiver bekijkt, dan kan ik er niets anders van maken, dan dat de handelswijze vóór de grote zui vering allesbehalve als fris werd ervaren door Alrich en zijn fraktie. Maar wellicht gedraag ik me nu als een ..afstandelijke bui tenstander langs de zijlijn, die het ragfijne politieke spel niet begrijpt en zich niet wenst te verdiepen in het karakter van de raadsleden.zoals liberaal propagandist Peter Noorland mij als plaatselijk journalist zo trefzeker weet te omschrijven in het eerste nummer van ..Li beraal Leusden". Ik blijf daarom met de vraag worstelen of er iets met m'n ..politieke ontvangst" niet in orde is. 'k Zal me toch eens na laten kijken Aan mijn ..schotel antenne" moet beslist iets te verbeteren zijn Wethouder Jan zei immers heel overtui gend. dat we niet moeten ver geten. dat zich in de afgelopen drie jaar technisch gezien een enorme ontwikkeling heeft voorgedaan? Ik geloof hem. V bewonderd en daarom zullen we u die opsomming besparen. Het zou anders zijn, als in die afgelopen drie jaar helemaal niets van de grond zou zijn gekomen, nietwaar? Een rubriek die echter onze speciale aandacht verdiend is natuurlijk 'Pers', waarin de plaatselijke kranten worden geanalyseerd door de redacteur van Leusden Nu, tevens redacteur van Liberaal Leusden, Peter Noorland. Onder de kop: 'Die Leusdense kranten toch...' worden de kranten doorgelicht en de conclusie is: 'Politiek nieuws in de plaatselijke kranten moet je wel met een korreltje zout nemen'. Wat nu, VVD? Is het plaatselijk politieke nieuws nog niet pittig genoeg? Die korreltjes zout destilleert redacteur Noorland overigens uit een commentaar, dat collega Hans Mosterd kort geleden schreef onder de kop: 'De arrogantie van de macht', waarin - zij het op geheel andere wijze dan in 'Liberaal Leusden' - een opsomming werd gegeven van de 'prestaties' van het CDA/VVD-college in de afgelopen periode. Dat die 'prestaties' negatief uitvielen kan men de commentaarschrijver moeilijk verwijten. Maar. zegt redacteur Noorland, dat krijg je als outsiders vanaf de zijlijn toekijken en vrijwel geen voeling hebben met het 'ragfijne' politieke spel van onderling beïnvloeden en lobbyen en dan zo ongeveer de banvloek uitspreken over mensen die ze nauwelijks kennen. Kil beoordelen van handelwijzen, zonder zich te (willen?) verdiepen in de achtergronden, karakters en dergelijke, het is eigenlijk heel gemakkelijk voor iemand met een vlotte pen." Wat Peter Noorland wil zeggen is, dat redacteuren van een plaatselijke krant zich niet in de achtergronden willen verdiepen, zich niet inleven in dat ragfijne lobbyspel van onderlinge belangen. Een klein misverstand natuurlijk, want collega Noorland draait de zaken juist om: juist door zich daar wél in te verdiepen komen zaken op tafel, die daar blijkbaar onder hadden moeten blijven. En dat kan soms erg pijnlijk zijn voorde betrokkenen. De krant heeft de taak om politiek kritisch te begeleiden. Zoals de door ons allemaal gekozen raadsleden de taak hebben om onze belangen zo goed mogelijk te behartigen. Het is een akelig misverstand AFD. JEUGD CJVVA1 -RodaAI v. 13 30 RodaA2-Quick A2 14.30 Roda A3 vrij RodaA4-Quick A3 14 30 Roda B1 vrij Roda B2 - VVZ'49 B1 13 00 Hoevelaken B2 - Roda B3 v. 12 00 SEC B2-Roda B4 v 13.30 Roda C1-VVZ'49 C1 1145 BaarnCl-RodaC2 v. 10.45 Roda C3 - Hoevelaken C1 11 45 BaarnC2-RodaC4 v 10 45 Roda C5 vrij VVZ'49 C3-Roda C6 v. 10.45 Roda D1 - IJsselm v D1 1100 Roda D2-Amf. Boys D1 1100 APWC D1 - Roda D3 v. 11 00 Roda D4 - CJVV D2 10 00 Roda D5 - WZA D4 10 00 Hoogland D4-Roda D6 v. 11.00 WZA E1- Roda E1 v. 10 00 HVC E1 - Roda E2 v 1100 Roda E3-SEC E2 1100 Roda E4-IJsselm v E3 10 00 WZA E3- Roda E5 v. 11 00 CJVVF1 -RodaF1 v 09 00 Roda F2-IJsselm.vF2 10 00 van de redacteur van Liberaal Leusden om te denken,dat de raadsleden die belangen het beste behartigen door onderlinge beïnvloeding en lobbyen. Dat is namelijk teveel gebeurd in de afgelopen periode en van ragfijn politiek spel was zeker geen sprake meer. Het leek eerder op het banjeren van een levensgrote olifant door de kast met ragfijn Chinees porselein. Vroeger dachten we nog, dat gemeentepolitiek op geheel andere leest geschoeid was dan bij voorbeeld de landelijke. Dat gemeentepolitiek zich verre hield van enge belangenpolitiek en opkwam voor het algemeen belang, zoals dat van raadsleden wordt verwacht. Collega Noorland bevestigt in zijn artikel 'Liberaal Leusden' echter opnieuw ons bange vermoeden: het is een spel van beïnvloeding en lobbyen. En daarom weten we wel zeker, dat we zijn pers-analyse wat betreft de politiek ook best met wat fikse korreltjes zout tot ons kunnen nemen... (LV) Dat „Liberaal Leusden" een primeur niet uit de weg gaat, wordt de geïnteresseerde lezer al snel duidelijk. Onder het kopje: „Laatste Nieuws" brengt het ledenblad van de Leusdense VVD het bericht, dat de Leusder Krant een nieuwe redakteur benoemd heeft als opvolger van Caspar van Loo. En dat is korrekt zoals ook uit een bericht in onze krant van dinsdag bleek. Wij vragen ons op de redaktie nu af, waar nou dat lek heeft gezeten, waardoor we deze primeur zijn misgelopen. Overigens heeft de vervelende situatie rond de wateroverlast in de kelder van het bestuurlijke hoofdkwartier van de gemeente, naar verluidt, al tot geheel nieu we gedachtenspinsels geleid. Als gevolg daarvan zou het niet uitgesloten zijn, als er binnen kort een personeelsadvertentie verschijnt in de plaatselijke bla den, waarin de gemeente Leus den vraagt om een „interieurme dewerker". Dat is dus een soort schoonmaker. Naast de gebrui kelijke eisen, die aan zo n mede werker gesteld moeten worden, zal men in Leusden echter, nog altijd naar verluidt, nog een bij zondere eis aan de capaciteiten van zo n nieuwe medewerker toevoegen. De man of vrouw moet namelijk ervaring hebben in naar de pomp lopen. Dat zou er, naar we vrezen, wel eens toe kunnen leiden dat de overgrote meerderheid van de Leusdense inwoners een serieu ze sollicitatie overweegt. En wel omdat men van mening is, dat men vooral wat die laatste voor waarde betreft, meer dan gekwa lificeerd is. HodaF3-RodaF5 Roda F4 - Hoevelaken F2 10 00 11 00 AFD. ZATERDAG Roda'46-Montfoort 14.30 Roda2-DOSC3 12 30 EFC3-Roda3 14 30 Roda 4 vrij Stroe5- Roda 5 12 00 Roda6-Stroe6 14 00 Roda7-EFC6 14 00 AFD. ZONDAG DWSM- Roda 46 14 30 A'loortse Boys 2 - Roda 2 11.30 Roda 3-WZA 3 11 30 Roda 4-Hoogland 4 11 30 Baarn 5-Roda 5 11 00 Roda 6-HVC 7 11 30 Soesterberg 5- Roda 7 11.30 Burgemeester Rademaker vraagt zich af waar de toleran tie bij geluidsoverlast op houdt. Volgens de doctrine van Os sendrijver is dat zeker het ge val bij een muur van betonnen baksteen Dat de raadsleden niets te vragen hadden over het ge meentelijke reserveringsbe- leid. is niet zo uitzonderlijk: ze zullen er met enige reserve tegen aangekeken hebben De raad wil dus geen bloed aan de paal. De vraag is, wie voor paal staat Er is feest op Til. De Klettersteeg wordt breder wordt het dan ook geen tijd om de steeg in Kletterstraat te veranderen? Het bouwen van woningen in Achterveld heeft de warme be langstelling van De Kroon, be grijp ik en daarom is de achter stand in de woningbouw in Achterveld dus maar ge schrapt Burgemeester Ossendrijver van Achterveld: ..Ter inpas sing in de natuurlijke elemen ten hadden we natuurlijk best willen overwegen de huizen uit te voeren in groen bak steen Er wordt wat afgesmoest over de Smoussesteeg. Maar als we de vijver ernaast nou eens de Yasser Arafat-gracht noe men hebben we alles toch in evenwicht gebracht7 Boze Leusdenaar. ..Kantlijner. ie hebt er niks van begrepen. Sinds wanneer is Yasser Ara fat een scheldwoord?" Ach. bij de mensen die Smous- se een scheldwoord vinden toch wel?. Als het regenwater, dat dins dag weer met bakken uit de lucht viel. nou ook eens in f dezelfde bodemloze put'zou 1 vallen als waarin onze bijdrage I aan het rioolafvoerrecht ver dwijnt. zou dan het probleem van die voortdurende overlast na iedere plensbui niet opge lost zijn7 Burgemeester Rademaker I (zuchtend) ..Waar houdt de tolerantie op?" Druipende Leusdenaar met I natte voeten ..Als de putten I opengezet zijn voordat wij zijn verdronken Inventieve Leusdenaar: ..Als I we nou van iedere straat in I Leusden een verkeersdrempel I maken, zijn we er toch ook uit7" Boze automobilist. ..Wat? Al-1 weer een drempel?" Goedkope oplossing als we Leusden nou eens klein Vene- tié noemen, dan kunnen we I tijdens plensbuien gondels I gaan verhuren en dat komt de I plaatselijke economie weer ten I goede Van de opbrengst I daarvan kunnen we misschien I de afvoer van regenwater zo-1 danig verbeteren, dat we de I gondels weer met winst kun I nen verkopen Wethouder Wagenaar „j had ik kunnen bedenken 9 november 1985. Achterveld A1-Hoogl veen A1 a 14 Hoogl veen A2- Achterveld A2 v 13 WZA B3- Achterveld B1 vl2J Hoogl.veenCl-AchterveldC1 v 12.0 Achterveld D1-WZ '49 D1 a 13(1 DeGlindDI-Achterveld D1 v 13. :rsi Imar» nove ide s I. „C Kance Wofdrc bei "Ski, g, pMiroti loer. i vreemi op ee AmsvordeE2-Achterveld E1 v 110 Schotla Achterveld F1-SEC F1 a 120 Baarn F3 - Achterveld F2 Dames junioren Achterveld Meisjes De Vesting 1 - Achterveld 2 v91 tadscl fizanc Meisjes Achterveld 1 Programma komende zondag AS V - Achterveld 14.3011 HVC 3 - Achterveld 2 11 30« Achterveld3-H V C. 4 11 30»** Achterveld 4 - Maluka Muda 2 1200i Maluka Muda 3 - Achterveld 5 12 001 Achterveld 6 - K V V A 7 12 00k Achterveld 7 - Quick 11 14 30k dames Achterveld - vrij v9tjwuwc onelS AJelijk Wart ukkig hope Wagen wore *t da komt ^oek i f dat W kaa en foise C verho r«rs er

Leusder Krant | 1985 | | pagina 8