Ot BC Leusden winst tegen overtuigt met Vollenhove TJSF3 Pompen of verzuipen Sjfwri Voetbalcijfers halverwege Returns Ie S De Haaien op dreef Resultaten en standen Bowlinguur de Korf am Afsluiting fietscross- seizoen in Leusden Biljarters BV'75 succesvol Kennismaken met squash in Leusden Uitslagen Ons Genoegen Ruime 10-5 zege op AZC: Telelot Open middag op 24 november: RODA '46 - DONDERDAG 14 NOVEMBER 1985 14 LEUSDEN - De badminton ners van BC Leusden hebben eigenlijk voor het eerst dit seizoen geen moeite gehad om de punten veilig te stel len. Tegen Vollenhove werd in Zeist een maximale 8-0 overwinning geboekt. En dat was de debutant in de 1e klasse van het District Cen trum dit jaar nog niet eerder overkomen. De simpele 15-3, 15-1 overwin ning van Erwin Pieters in het enkel spel legde de zwakte van Vollenho ve al enigszins bloot, maar Glenn Gill had getuige de cijfers (12-15. 15-5 en 15-11) beduidend meer problemen om tot winst te komen. De dames lieten zich daarna niet onbetuigd door eveneens winnend van het veld te stappen Anja Seun- ninga versloeg haar opponente met 11-5 en 11-7 terwijl Jannv Buunk met 11-8 en 11-9 aan de positieve kant van de score bleef, waarmee de tussenstand op 4-0 bepaald werd Een punt had Leus den nog nodig om helemaal zeker van de eindzege te zijn Lang hoefden de Leusdenaren daar niet op te wachten. Glenn Gill en Janny Buunk pakten zonder problemen de mixed (15-11, 15- 7), voordat Erwin Pieters en Anja Seunninga met 15-8 en 15-9 dit voorbeeld volgden. Leusden zat toen op rozen, maar dat was geen reden voor BCL om de heren- en damesdubbel licht op te vatten Geconcentreerd maakten de Leus denaren het karwei kundig af. De heren gaven wel de 1e set uit handen (8-15), lieten zich vervol gens in de 2e en 3e set niet meer van de wijs brengen 15-6 en 15-9 De dames maakten tenslotte het succes met 15-11 en 18-13 com pleet. JEUGD De jeugdcommissie van BC Leusden organiseerde het beken de singletoernooi. De belangstel ling was weer ouderwets groot. Zestig jongens en meisjes, onder verdeeld in zes groepen, zorgden voor spannende wedstrijden De prijswinnaars waren Jongens A: 1. Rob Stuiver. 2. Mi chel van Bruynsvoort. Jongens B 1. Erwin Pas. 2. Igor Lackin. Jongens C. 1. Pieter van Eykeren, 2 Leon Verburq XiMBCnmMBMHi kind hebben, terwijl BFC met Auro ra korte metten maakt Olympia'25 bezorgt Amersfoortse een pijnlijke middag. Sporting'70 keert weer op het winnende pad terug via een zege op ASV'65. Zuiderzeevogels hoopt op een misstap van de koplo per, omdat een eigen zege op Barneveld geen probleem lijkt te zijn. PROGRAMMA 1E KLASSE A: Achterveld -Naarden'79 (1-2) Laren-Austerlitz (3-4) BFC-Aurora (3-1) Olympia'25-A'foortseBoys (1-3) Sporting'70 - ASV'65 (4-2) Zuiderzeev.-Barneveld (2-0) DO REVANCHE Anja Seuninga Meisjes B 1 Caroline v.d. Wel, 2 Els Wolters Meisjes C. 1 Ella Lawalata, 2 Esther Goedknegt. Meisjes D l. Leonore vanZalinge, 2. Marjan Bergisch. LEUSDEN - Het gaat goed met het doordeweekse bowlinguur. Zowel op dinsdag- als donder dagmiddag zijn de banen in acti viteitencentrum de Korf goed ge vuld. Dat er bij tijd en wijlen ook nog behoorlijk gescoord wordt door de huisvrouwen/mannen, is een teken dat de banen door het „huis" in perfecte conditie worden gehouden, hetgeen het plezier in het bowlen ten goede komt. Resultaten en standen Bowlinguur Stand: 1 Bernadette Bruyn 2730; 2 Bea Lier 3152, 3 Ingnd vd Blenk 2698, 4 Margriet v Kalsbeek 2567; 5 Renierde Jongh, 2004; 6. Rien v.d Blenk 2601 A-klasse 2A Kryna Groeneveld - Truus Beyer2-0, Gon Reus - Nico Reus 2-0; Margot Woordes - Marjo Nederpelt 1 -1Hoog ste game Kryna Groenveveld 163. Stand 1Kryna Groenveld 2386, 2 Gon Reus 1963, 3. Margot Woordes 1753; 4. Truus Beyer 1862; 5. Marjo Nederpelt 484. 6 Loes Nederpelt 250 1e klasse A 1 Ria v. Bentum 2695. 2. Agnes Kok 2470,3 Ah Bontje 2392; 4. Ger du Pree 2465; 5. Paul v Seumeren 1193. 2e klasse B 1. Miep v Kampen 2476; 2 Tineke Vonk 2326, 3 An Jilderda 2207, 4 Ida deJong1715;5 Sjaan Eggens 1875 3e klasse E 1 Jetty v. Donselaar 2372; 2 Reiny v Gils 2330; 3 Sjef v. Oyen 1836, 4 Sue Jansen 1617 4e klasse D 1 Magda v.d. Krol 2339. 2 Wilma Sikkens 2017; 3. Jo de Wild 2129, 4 Gre v d Wel 2009, 5 Joke Los 1507 B-klasse 2B Trudy Casander - Alice Arlar 2-0; Dora Paulen - Hetty Veenhuizen 2-0. Hoog ste game Dora Paulen 135 1e klasse A Ria v Bentum - Ali Bontje 1-1. Agnes Kok-Bepv Duyl 2-0. Margriet v. Toren - Paul v Seumeren 0-2; Gerda du Pree -eiqengem 2-0. Hoogste game Ger du Pree 144 2e klasse B Sjaan Eggen - Tineke Vonk 0-2; Miep v. Kampen - Ina bakker 2-0, Ida de Jong - Irene Maas 2-0. An Jilderda - eigen gem 0-2, Hoogste game An Jilderda 139 3e klasse E Sjef v Oyen - eigen gem 0-2, Reiny v Gils - eigen gem 1-1, Sue Jansen - eigen gem 1-1. Jetty v. Domselaar - eigen gem 0-2; Hoogste game Reiny v Gils 117 4e klasse D Henny Holthuis-Gre v.d Wel 0-2; Joke Los - Wilma Sikkens 0-2, Magda v.d. Krol - eigen gem 1 -1J. de Wils- eigen gem. 2-0, Hoogste game Wilma Sik kens 134 3e klasse E Riek v. Oyen - Will Sittrap 1 -1Willy v.d Lagemaat - Wil de Vaal 2-0; Bep Hassink - Annie Biel 1-1. Maasje v d Brank - Hannie Doeland 0-2, Cobi Winters - eigen gem.; Hoogste game Nannie Doeland 143. 5e klasse E Wilma Sikkens 2883; 2 Bep Hassink stand 19413 Riek v. Oyen 1982; 4 Annie Biel 1 Trudy Casander764:2 Dora PaUfen TÖ79. 5 Willy vd Lagemaat 1913; 6 816. 3 Alice Arlar 812, 4. Hetty Veep- Nannie Doeland 1085, 7 Maasie v.d huizen 784 Braak 1635 LEUSDEN - Ter afsluiting van het fietscross-seizoen worden aanstaande zondag de districtskampioenen ge huldigd van verenigingen die aangesloten zijn bij de KNWU. Dit jaar vindt de hul diging plaats in Leusden in De Korf. Naast het in de bloemetjes zetten van de crossers waaronder leden van de Heuvelcrossers zal het geheel muzikaal omlijst worden met optredens van verschillende artiesten. De Korf is tussen 13.00 en 18.00 uur geopend. LEUSDEN/ACHTERVELD - Met het mooie, droge en vooral rustige herfstweer is het zo zoetjes aan wel ge beurd. Dat konden de voet balliefhebbers afgelopen weekend wel ervaren. Nadat zaterdag de schade nog wel was meegevallen maakten wind en slagregens voetbal op zondag grotendeels on mogelijk. En zoals het er nu naar uitziet, zal het ook ko mend weekend pompen of verzuipen zijn. Want het weer krijgt steeds meer een win ters karakter, zodat we alvast een klein beetje rekening kunnen houden met het feit dat wederom op bescheiden schaal gespeeld zal gaan worden, als de afdeling zelf al niet het sein op rood heeft gezet. Wat voor het weer geldt, is ook van toepassing op de huidige stand van zaken bij de Roda-zaterdag Als de Leusdenaren blijven wei geren om wedstrijden winnend te voltooien als de kansen daar zijn, dan valt er aan het einde van de rit weinig te halen Want de concur rentie blijft niet met kadootjes strooien Tegen SVL in Langbroek zullen de roodhemden zich moeten revancheren om de aspiraties weer eens inhoud te geven. Het verlies van een maand geleden tegen SVL, is vast nog niemand vergeten Reden genoeg om het thuisfront met een overwinning tevreden te stellen VVJ kan in Utrecht voor een surprise zorgen door Hoevelaken het beentje te lichten. Het cruciale treffen tussen Bloemenkwartier en Hercules is voor de topposities eveneens van het grootste belang Kortom, voor Roda'46 liggen er opnieuw mogelijkheden om dich terbij te kruipen Montfoort kan thuis tegen Musketiers weer een punt rijker worden. Of streekgenoot Benschop daar bij FC Majella in Utrecht ook in slaagt ligt minder voor de hand. Het streektreffen tussen de „Boys" van de Veluwe en uit 't Veen, wordt meer span nend dan fraai met een fortuinlijke winnaar PROGRAMMA HOOFDKLASSE: VVJ - Hoevelaken (0-3) SVL-Roda 46 (0-1) Montfoort-Musketiers (0-3) FC Majella - Benschop 1 -3) Bloemenkw - Hercules (1-2) Veensche Boys-Veluwse Boys (2-2) Ook in de 1e klasse staan de eerste returns op de nominatie Achterveld kan zijn borst direct flink nat maken tegen koploper Naar den'79 Indien Achterveld de thuis- aanhang een vervroegd Sin- terklaar-geschenk wil bezorgen, dan moeten de oranjehemden de Vestingbewoners de eerste neder laag van het seizoen toebrengen. Dan kan Achterveld hopen op meer. Laren zal aan Austerlitz geen Ook de Roda-zondag heeft in het eerste returnweekend nog wat goed te maken tegen Utrechtse Boys. Destijds trokken de Leusde naren met 1 -0 aan het kortste eind. Om herhaling te voorkomen en niet verder in de onderste regionen verstrikt te raken, is een overwin ning meer dan gewenst. Het duel tussen Domstad en Hooglanderveen staat in het teken van de toppositie in de 1 e klasse B. Hooglanderveen heeft speltech- nisch het beste vooruitzicht. Hek- kesluiter Soesterberg moet tegen RUC maar nergens op rekenen, leder punt die dan veroverd wordt, is dan pure winst. Voorwaarts contra de Rivierwij- kers, een Utrechts onderonsje, le vert een puntendeling op. terwijl dat LEUi indbi or. I December en januari zijn d gesl tijds in Nederland tot collectejn b maanden verklaard. Welisv, Jg d geen Wet van Meden en Pen want wie met aansprekende at, menten voor de draad komt, tc kennelijk zonder al te veel prt men alsnog een ontheffing Zot nser de Nationale TV-actie Telelot fnoec u derhalve gerustu kunt uw toch aan het goede doel kwijl wordt het dan niet bij u per bus de deur opgehaald Telelot is veredelde televisieloterij. Dit is om twee redenen een bijzondere actie. Normaliter gen omroep-organisaties en. het liefst de vliegen af en werken A VRO en TROS broei samen! Voorts is de netto brengst van deze in shows vei loterij met bestemd voor het bi den of de gevolgen van drc overstroming of de meest vret ke ziektes in de derde wereld, m het geld blijft veel dichter bij Driekwart van het rendement het1 rste *.l st gaar oop getrc en, hi ook bij de ontmoeting tussen VSK doodopwonn ,pn onpdp en Schalkwijk het geval is. VVZA ÏOZJZZZ™. klimt verder omhoog na de zege op DWSM. PROGRAMMA 1E KLASSE B: SC Domstad - Hoogl.veen Soesterberg-RUC Voorwaarts - Rivierwijkers VVZA-DWSM Roda'46 - Utrechtse Boys VSK-Schalkwijk LEUSDEN - De biljarters van Biljart Vereniging '75 zijn de afgelopen week succesvol geweest tijdens verschillen de partijen in het land. Biljar ter John Kramer is in Krasna- polsky in Amsterdam tweede geworden in de Gewestelijke finale driebanden, 2e klasse. John had wel het hoogste partij moyenne van 0,814 en het hoogste partij moyenne van 0,615. Hij is hiermee gepromoveerd naar de eerste klasse maar geeft in de toekomst de voorkeur aan het ka- derspel. JEUGDFINALE Max Ochse van BV '75 werd in de gewestelijke jeugdfinale 6e klasse libre, die in Almere werd gespeeld zeer verdienstelijk vier de. en heeft zelfs tot de laatste ronde kans gehad om kampioen te worden. Dennis van de Berg gaat volgende week naar de gewestelij ke finale 5e klasse in Veenendaal In Nijkerk speelde Math. Boelen de districtsfinale 4e klasse libre. Na een goede start, hij won drie van de eerste vier partijen, ging hij in de voor hem beslissende vijfde partij onderuit. Na zeven ronden was er voor hem toch een verdienstelijke vierde plaats. LEUSDEN - Op zondag, 24 november houdt Squash Rackets Genootschap Leus den een open middag. Tus sen 2.00 en 5.00 uur 's mid dags is er gelegenheid koste loos en zonder enige ver plichting deze sport te probe ren bij Tennis-Squash Cen trum Leusden, Groene Zoom 1 te Leusden. Squash is op dit moment de snelst groeiende sport in Neder land Het is een bijzondere, inten sieve racketsport. gespeeld door 2 spelers binnen een volledig omslo ten baan (6.40 x 9.75 m), waarbij de bal tegen alle vier de muren wordt gespeeld. Behalve het plezier dat het spel verschaft door zijn snel heid en taktische mogelijkheden is het de conditietraining par excel lence. Omdat squash binnen wordt ge speeld is men onafhankelijk van weersomstandigheden of daglicht; er kan het hele jaar doorgespeeld worden. Het is een sport voor alle leeftijden en is ook relatief goed koop. In vergelijking met andere racketsporten kan men de basis techniek van squash snel leren, waardoor men binnen een korte tijdsduur een redelijk peil kan ha len. Belangstellenden kunnen het beste van tevoren bellen naar Ten- nis-Squash Centrum Leusden (tel 033-946732) om zeker te zijn van een plaats op de baan ACHTERVELD - Zeventien le den van „Ons Genoegen" namen deel aan de onderlinge schietwed strijd. Het was W Voskuilen die eerste werd met 96 punten. De overige uitslagen waren. pnt 2 G van Hamersveld 93 3 P.Smink 92 3. B. Boskuilen 92 5 J. E van Hamersveld 91 5. A van Daatselaar 91 7. J. van Rossum 89 7. J. Voskuilen 89 9 L. Verburg 83 10. W J Lagerweij 81 10 G. Tolboom 81 12. J. van Hamersveld Jzn 78 13. J. van Nimwegen 77 13. A. Vlug 77 13. J.BIom 77 16. W Wittebrood 76 17 B v.d. Hengel 65 Bij de junioren waren er slechts deelnemers die deelnamen aan de onderlinge schietwedstrijd. De bei de koplopers streden fel om de eerste plaats te behalen. Het was Rolf van Druten die als eerste uit de bus kwam met 80 punten gevolgd door zijn rivaal Timo van Valken goed met 79 punten. De overige uitslagen waren 3. Jerry van Nimwegen 71 4. Ruudie van Daatselaar 69 5. ArnoudVlug 59 6. Frank van Dijk 55 LEUSDEN/ACHTERVELD - Officieel werd vorig weekend in de afdeling Utrecht de eer ste helft van de competitie voltooid. Hoewel niet alle clubs elf wedstrijden hebben gespeeld, waaronder ook de formaties van Roda'46 en Achterveld, is het toch aardig en misschien wel zinvol om een aantal cijfers halverwege de rit eens op een rijtje te zetten. In de hoofdklasse van de zater dagafdeling werden in de tot nu toe 60 verspeelde duels in totaal 194 doelpunten gescoord, hetgeen neerkomt op 3 treffers per duel. De doelpuntrijkste wedstrijd was die tus sen Bloemenkwartier en Veensche Boys: 5-3. De grootste zege kwam op naam van Hoevelaken bij Ro da'46 en VVJ tegen FC Majella 5-1 Bloemenkwartier heeft met 27 treffers de meeste treffers voor terwijl FC Majella met 21 doelpun ten de meest gepasseerde defen sie bezit. Roda'46 is met 17 voor en 12 tegen een middenmotor wat doel punten betreft. Coen van Dijk is samen met Ruud Stoelhorst top scorer met ieder zes treffers Ton Kaspers, Fokko van Leyenhorst, Harry Kerssies, Co de Smalen en Bert Staubach namen de rest voor hun rekening. In de 1e klasse A van het zon dagvoetbal werden tot op heden 54 duels afgewerkt, waarin totaal maar liefst 207 doelpunten te be wonderen vielen. Een gemiddelde van ongeveer vier treffers per duel De grootste uitslag werd behaald door Achterveld tegen Austerlitz (5-0), terwijl de duels van BFC bij Austerlitz en Naarden (3-4. 4-3) en ae ontmoetingen tussen Amers foortse Boys en Aurora (5-2) en Austerlitz contra Laren (4-3) het spectaculairst waren. BFC heeft met 22 treffers de produktiefste voorhoede, de Zuiderzeevogels heeft met slechts 6 treffers tegen de minst gepas seerde achterhoede Achterveld doet het met de cij fers 16-11 niet slecht Hans van Kooy en Marcel Boonen hadden met drie treffers een belangrijk aandeel in de doelpuntenoogst Erik de Jong en Gerard v.d. Bree- mer hebben ieder twee treffers op hun conta. Henk van Rossum, Cor Horst en Leo v. Ruitenbeek elk een De 1e klasse B telt het minste aantal gespeelde duels 49, een ook het minste aantal doelpunten. 144. Dus hier wordt over het alge meen zeer matig gescoord De 5-3 overwinning van Rivierwijkers op stadgenoot RUC was een positieve uitzondering. Domstad heeft met 7 stuks de minste tegentreffers geïn casseerd, terwijl medekoploper Hooglanderveen met maar liefst 18 treffers als meest scorende club bestempeld kan worden Roda'46 valt met 9 tegen 13 niet bijster op midden in deze overwe gend Utrechts getinte klasse, John Jansen leidt met 4 treffers de top- scorerslijst met Hans Heymen als goede tweede met twee doelpun ten. Jaap Zweinenberg, Bas Peters en Jan van Eijden maken het be scheiden „Tor"-lijstje compleet Topscorerslijst Leusden 1. Coen van Dijk en Ruud Stoelhout 6; 3. John Jansen 4, 4 Hans van Kooy en Marcel Boonen 3. LEUSDEN - Ook de lande lijke hockeycompetitie had afgelopen zondag uiteraard onder de grillen van de herfst te lijden. Alleen op de kunst- grasmat kon worden ge speeld. Zo kon het gebeuren dat van de duels in de 2e klasse D de helft werd afge last, waaronder de ontmoe tingen van Leusden bij Krom- houters en Kameleon. Bij de heren in 2 D viel ondanks het niet doorgaan van drie wedstrij den toch nog een verrassing te noteren in de vorm van het gelijk spel van Keep Fit tegen Culem borg Koploper Leusden liep daardoor in feite weer een punt uit, maar dan zal de inhaalwedstrijd tegen de Kromhouters wel gewonnen moe ten worden. De 0-2 nederlaag van Huizen tegen USCH lag meer in de lijn der verwachting. Dat de competitie-zondag weer op volle toeren zal draaien, lijkt gezien de omstandigheden niet aannemelijk. Toch is het zinvol om in het kort even vooruit te blikken Leusden moet bij Maarssen op bezoek en mag daar normaal ge sproken geen fout maken na de 5-1 thuiszege destijds. Haaskamp contra Culemborg moet voor de thuisclub de ommekeer gaan bren gen, anders blijft de situatie hope loos. Keep Fit moet tegen USCH een tweede misser voorkomen, wil len de Ossenaren nog serieus blij ven meedingen naar de titel. Hui zen en Maarn ontlopen elkaar niet veel. terwijl Baarn en de Kromhou ters ook riiéf voor1 elkaar bonder doen. UITSLAGEN 2E KLASSE D: Kromhouters - Leusden afg Keep Fit-Culemborg 1-1 Huizen-USCH 0-2 Maarssen-Maarn afg Baarn-Haaskamp afg. De stand in de 2e klasse D: Leusden 8-15 (25-9); Keep Fit 9-14 (21-9), Culemborg 9-11 (20-16); USCH 9-11 (17-7). Kromhouters 8-9 (9-10); Baarn 8-7 (16-18), Maarssen 8-7 (16-21), Huizen 9-5 (13-20); Maarn 8-3 (8-21); Haaskamp 8-2 (8- 22). PROGRAMMA 2E KLASSE D: Baarn-Kromhouters (1-1) Maarssen-Leusden (1—5) Huizen-Maarn (3-2) Keep Fit-USCH (1-0) Haaskamp-Culemborg (2-4) WISSELEN De dames van Leusden gaan zondag bij Ruizen op het nieuwe kunstgras de draad weer oppak ken Hopelijk met net zoveel inzet als onlangs tegen koploper USCH. Want dan zit het voor Leusden wel snor in deze klasse waar de koppo sitie regelmatig van „eigenaar" verwisselt. Nu liep lijstaanvoerder Shinty klappen op door op eigen bodem met 0-3 van het grillige Amersfoort te verliezen. Be Fair profiteerde optimaal door Culem- Nederlandse sport en de restq simpeltjès naar doelen in de se. ren Cultuur, Maatschappelijk en Volksgezondheid. U koopt a f 2,50 (tele)loten Albert Heyn, de Rabobanken ol grote benzinestations van Shi hoe meer loten u koopt, des meer gaat naar o.m sport - en zes maandagavonden van al november probeert Ron Brand Do der via zijn Showbizzquiz u aam of meer prijzen te helpen. Opi vnjdagavonden vanaf 3 januari f! doet Jos Brink via het TV-progn ma Wedden dat hetzt Het gaat in totaal om niet mn dan 136 auto's en 52.000 geit zen van f 15,- tot f 150.000, dat lijkt mij best de moeite van gok(je) waard' (513) I gr. borg met (Jb2 ,te ,y£TSlaar), EU< it he nou Dc Ilex Vi Huizen kans zag om zich yia t 2-0 zege naast Doörn op de r isae lijst te nestelen. on< De tweede helft van de com; W r< tie zal bij de dames in de 2e Wl D een nek-aan-nek-race gaan» ,m den tussen USCH. Shinty, Be F lede Amersfoort en mogelijk ook Le den als die haar draai wee! vinden door regelmatig punte* aa' pakken Want het is niet ondï ;ede baar dat op de laatste wedstnjö de kaarten pas via het doelsa definitief worden geschud, den moet daar rekening mee den. De resultaten uit de ee returnronde geven alvast een catie over het gevecht om de monie. UITSLAGEN 2E KLASSE D: Kameleon - Leusden Culemborg - Be Fair Shinty - Amersfoort Huizen-Doorn USCH-Soest Stand 2e klasse D: Be Fair 9-12 (16-18); USCH (9-5); Shinty 9-11 14-8); Amersi 8-10 (13-9), Doorn 9-8 (10-12); zen 9-8 (9-12). Leusden 8-7 (1! Kameleon 8-3 (16-10); Culemborc (1-33). PROGRAMMA 2E KLASSE D Soest-Be Fair USCH-Kameleon Huizen-Leusden Culemborg - Amersfoort Shinty-Doorn L{ voor Is de lA 1 ilm. A A3- A4- B1- 'm.B: 84- lCl I! iC2- »stC iC4- C5- iC3- iD1 - 4901 Coen van Dijk en Ruud Stoelhout gezamenlijk bovenaan topscorerslijst. LEUSDEN - De waterpolo- heren van de Haaien begin nen steeds beter in vorm te komen. Hadden de Haaien in het begin van de competitie door de grote toeloop van spelers van buitenaf de grootste moeite om als een heid te functioneren, in de wedstrijd tegen AZC draaide het Leusdense zevental als een geoliede machine. AZC had weinig kans en moest via de periodestanden 3-0, 4-0, 7-4 en 10-5 volkomen terecht het onderspit delven. Hein Pannekoek opende al vrij snel voor de Haaien de score (1-0), voordat Sylvester Claasen 2-0 liet aantekenen. Een man meer stelde Ronald Speksnijder aan het einde van de 1 e periode in staat om 3-0 te scoren. In de 2e periode ging de Haaien op de ingeslagen weg voort, hoe wel het geluk had dat AZC twee maal over een nummenek over wicht niet uitbuitte, waarna Rob Buys de stand naar 4-0 tilde Pas in de 3e periode zag AZC kans om via een strafworp een treffer te scoren; 4-1 Maar kort daarna liet de Haaien in de persoon van Rob Buys een dergelijk buiten kansje niet onbenut (5-1AZC had het antwoord direct klaar (5-2), maar kon toch niet voorkomen dat de Haaien via wederom Rob Buys de marge herstelde en even later via het eerste doelpunt van Harry van Schaik zelf naar 7-2 opvijzelde Tweemaal een man meer qaf AZC ruimte om tot 7-4 terug te kon In de laatste periode wis! Haaien bij een nummeriekei derheid een treffer te produc* (8-4) dankzij de alerte Hein Pa1 koek Jan Wanrooy schoot ve* gens de stand naar 9-4. voc Harry Abbing de tien volmaakt: weer een overtals situatie Dat' in de slotfase de eindstand op bracht, deed aan de overwin' van de Haaien echter niets mef (advertentie) RUITERSPORT Aanstaande zondag 17 november vindt er op het landgoed Den Treek een cross voor paarden en ponies plaats Er zal worden gestart in de catego rieën Beginners, B en L Het geheel wordt georganiseerd door Paarden en Ponycentrum „Den Treek", Buurtweg 5 te Leus den De toegang is gratis en de aanvang is om 9.30 uur. Zondag 17 november UTRECHTSE BOYS Burg. Buiningpark. Aanvang 14.30 uur. Wedstrijdbal aangeboden door: Jan Slreuer, Sport lnn JG[

Leusder Krant | 1985 | | pagina 14