St. Nicolaasaktie 1985 van de gezamenlijke winkeliers <gon in de ton deelnemerslijst §t. 5TJicolaasaktie 1985 Snackbar De Swartesteegh Rijwielhandel Blom Brouwer's Tapijt Dorpscafé De Swartesteegh Dropa Schoenmakerij de Biezenkamp Foto Muns Stots Optiek De Jong's Garen Band Slagerij Timmer Karweihoek Snapper Bakker v.d. Hoven v.d. Hoef Groente Fruit Bloemtiek Spar Aldenzee Slijterij v.d. Hengel Rotol v. Roomen'sZuivelhuis Fa. Lieshout Fa. Schut Garage van 't Klooster v.d. Berg Tuin Dier Stoffenhuis de Ram Next Fashion Kapsalon Gironde Kapsalon Caravelle Kersbergen Int. verz. Boni Hols Groente Fruit Alie's baby-shop Bootsman Herenmode Sporthuis Berghuizen Fa. Jensma Ans 't Klerenwinkeltje Boekhandel Hamershof Kohlmann Speelgoed Zeeman Textiel Adam Herenmode De Ster Damesmode Blokker Centra Wahle Fiets-lnn Kapsalon Pierre Foto Verweij Gall Gall Groeneveld Optiek Eurofleur Betty's Juwelier Teunissen Jamin Slagerij Schakel Bakker v.d. Hengel Firstlady 't Panterhuis Creatique Kapsalon v. Someren Drogisterij Kniep Aurik gereedschappen Actief b.v. Poelier Brons Redd's Damesmode De Kaasspecialist Lunchroom Verhagen Een leuke Sinterklaasaktie met zeer aantrekkelijke prijzen wordt ook dit jaar weer georganiseerd door de gezamenlijke winkeliers van Leusden-centrum. In de periode van zaterdag 23 november t/m donderdag 5 december 1985, kunt uuw kassabon(nen) in één van de tonnen deponeren bij Sporthuis Pim Berghuizen op de Hamershof, bij de Fa. Lieshout op de Hamersveldseweg en bij slijterij Herman van de Hengel op de Biezenkamp. Dagelijks worden kassabonnen getrokken. Van elke getrokken kassabon wordt de helft in waardebonnen terugbetaald, met een minimum van 10,—en een maximum van 50,—.Een extra trekking vindt plaats op de verj aardag van de Sint, dan dingen alle kassabonnen nog eens mee voor 10 hoofdprijzen van 100,—. De gelukkigen krijgen direct bericht. De trekkingslij sten worden dagelijks opgehangen bij: Bloemtiek (Biezenkamp), Sporthuis Pim Berghuizen (Hamershof), Fa. Lieshout (Hamersveldseweg), 1MB (Hamershof), Slijterij Herman van de Hengel (Biezenkamp). Zoals u ziet, heel simpel allemaal en nog gratis meedoen ook! Kopen in Leusden is kans maken op vele prijzen! DONDERDAG 21 NOVEMBER 1985 LEUSDER KRANT LEUSDEN-CENTRUM glinger uw bon in de ton

Leusder Krant | 1985 | | pagina 7