«as VOOR ONS EEN ABONNEE... VOOR U GRATIS 1214 PAGINA'S IZZELWOORDEN Rabobank Q Zonnebloem organiseerde Sint Nicolaasmiddag Postduivenshow druk bezocht Aktie Rode Kruis voor Kinderen in Colombia Vervangen wordt verbeteren. Met Miele. Sint bezocht De Blijhof Fiscaal aantrekkeli en goed voor later: Levensverzekering met lijfrenteclausule. HUIZENGA Miele SB DWS oud papier-aktie Tussenstand Klaver Vier i% WOORDENBOEK \l VOOR j Ti PUZZELAARS// Ja, u leest het goed, wanneer u als abonnee een nieuwe abonnee aanbrengt ontvangt u van ons geheel gratis een prachtig il puzzelwoordenboek. De nieuwe abonnee* ontvangt van ons wekelijks de krant met al\ het nieuws uit eigen plaats en regio. er is geen betere - Vul snel de bon in en stuur deze in open envelop zonder postzegel naar 1 BDU Aid Abonnementen Antwoordnummer 21 3770 VB Barneveld PL) U Ik ben abonnee °P^f t woor, en ontvang g«llS nelw Naam Adres Postcode'plaats Qe nieuwe abonnee is: Naam Adres - Postcode plaats SSTvoor puzzelaars. „achten tot acceptg"' Een levensverzekering met lijfrenteclausule betekent nü minder belasting betalen en straks meer inkomen. Hoe dat precies in elkaar zit en of het ook aantrekkelijk voor u is, kan onze verzekeringsadviseur u precies vertellen. Kom eens langs voor een vrijblijvende offerte. geld en goede raad Tel. kantoor Achterveld 03425-2214. Tel. kantoren Leusden: 033-942814. DONDERDAG 5 DECEMBER 1985 LEUSDER KRANT De kampioenen van 1985 LEUSDEN - De Postduiven Vereniging Leusden kan terug kijken op een zeer geslaagde tentoonstelling. Deze postdui ven-show vond vorige week vrij dag en zaterdag plaats in het eigen clublokaal van de p.v. Leusden. Grote belangstelling was er van de zijde van de zus terverenigingen, die de duiven van de Leusdense concurrentie kwamen bekijken. Als grote winnaar van de show kwam het duo Nico Blom en Roel Tijmensen uit de bus Met de 18 ingezette duiven behaalden zij 9 keer een prijs. De uitslag luidt als volgt: Klas I, Onbevl. doffers 1e comb. Tijmensen - Blom 2e comb Peters - Bransen 3e comb Buters - Elverding Klas li onbevl. dulvinnen 1e A. F. Dieters 2e, 3e comb Tijmensen - Blom Klas III bevlogen doffers tot 300 km 1 e comb. Albert - Hein 2e P. Lambrechts sr. 3e comb. Buters - Elverding Klas IV bevl. duivlnnen tot 300 km 1e H Lambrechts 2e comb. Vrij - Bra 3e J. Damen 4e comb Peters - Bransen Klas V bevlogen doffers boven 300 km. 1e comb. Tijmensen - Blom 2e comb. Peters - Bransen 3e comb. Peters - Bransen 4e J. Voorburg 5e T. v. Valkengoed Klas VI bevlogen duivlnnen boven 300 km 1e, 2e comb Tijmensen - Blom Klas VII jonge doffers tot 250 km. 1e. 3e J. Damen 2e J Pouw 4e Mevr Blom 5e Albert - Hein 6e A. v Valkengoed Klas VII0 jonge doffers boven 250 km. 1e J. Damen 2e comb. Peters - Bransen ACHTERVELD - De plaat selijke Zonnebloem-afdeling organiseerde dinsdagmid dag in Ons Gebouw een Sint Nicolaasmiddag. Deze mid dag werd door ruim dertig daarvoor in aanmerking ko mende personen bezocht. De bijeenkomst werd ge opend door de voorzitter de heer W. Meinten. Hij was blij dat er zoveel aanwezig wa ren, hoewel het aantal minder was dan voorgaande jaren. ,.Het is de vierde maal dat we een dergelijke middag organise ren Volgend jaar hebben we dus ons eerste lustrum. We hopen dat u een hele gezellige middag zult heb ben," zei hij. In het bijzonder ver- 3e, 4e comb Tijmensen - Blom 5e comb Vrij - Bra Klas VIII jonge duivlnnen tot 250 km. 1e, 2e comb Albert-Hein 3e P. Lambrechts sr. 4e P Lambrechts jr Klas VIII* jonge duivlnnen boven 250 km. 1e P Lambrechts sr 2e J. Damen 3e comb Albert - Hein 4e J. Pouw 5e A v. Valkengoed Klas IX late jongen 1e J. Pouw Viertallen: 1e comb. Vnj - Bra 2e comb. Tijmensen - Blom 3e P. Lambrechts sr. Schoonste van het geheel comb. Tij mensen - Blom; schoonste oude dui- vin: H Lambrechts; schoonste jonge doffer: J. Damen; schoonste jonge dui- virv comb. Albert - Hein. welkomde de voorzitter Hans Jan sen en Marian en Jannie die deze middag voor muziek en zang zou den zorgen. In afwachting van de komst van de Sint kreeg men een eerste optreden van Hans, Jannie en Ma rian die een aantal bekende Oosten- njkse en Nederlandse liedjes ten gehore brachten. Omstreeks drie uur arriveerde de Sint met twee van zijn Pieten in de zaal. Zij werden door de heer Meinten hartelijk ver welkomd. .Ondanks de drukke tijd voor u en uw knechten hebt u toch nog tijd gevonden om naar hier te komen. We zijn hier erg blij mee. We hopen dat u het deze middag hier goed naar de zin zal hebben," aldus Meinten De Sint dankte voor het hartelijke welkom. ,,We slaan Achterveld zeker niet over," aldus de Sint. ,,Het is een van de gezelligste plaatsen waar we komen en we hebben het hier altijd goed naar ons zin". Vervolgens gingen de Sint en zijn knechten de zaal in waar zij zich met de aanwezigen geruime tijd onderhielden. Het bleek dat de Sint goed op de hoogte was van de deugden en ondeugden van de aanwezigen. Inmiddels waren Hans en de zangeressen ook weer van start gegaan. Ook nu weer met veel bekende liedjes die door de aanwezigen werden meegezon gen. De zangeressen betrokken de aanwezigen erbij, door hen de mi crofoon voor te houden. Mevrouw van de Pol en José van Druten bleken hele goede zangeressen te zijn. Na geruime tijd gezellig bijeen te zijn geweest werd het weer tijd voor de Sint om afscheid te nemen. De voorzitter dankte hem en zijn knechten heel hartelijk voor hun aanwezigheid. De Sint kreeg een fles geestrijk vocht aangeboden. Hij kon hiervan genieten als hij weer op terugreis naar Spanje was. Hem werd wel de raad gegeven de inhoud van de fles niet op de manier op te drinken zoals hij ge wend was met de Spaanse wijn. De Pieten kregen ook een leuke hennnering aangeboden. De Sint dankte mede namens zijn knech ten voor de gezellige medewerking van de aanwezigen. Hij was blij dat hij weer een fles met inhoud kreeg aangeboden. Vorig jaar had hij er ook een in ontvangst mogen ne men en dat had hem op zijn terug reis goed van zijn opgelopen ver koudheid afgelopen. Na vertrek van de Sint bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen, waarbij Hans, Jannie en Marian voor een gezellige sfeer zorgden. Na afloop werden zij hartelijk be dankt voor hun optreden deze mid dag en kregen zij ook een leuke herinnering aangeboden. ACHTERVELD - In verband met de oud papieractie van de muziek vereniging DWS zal zaterdag weer een container worden geplaatst op het Groot Achteveldplein. Degenen die hun oud papier op willen ruimen kunnen dit in bedoelde container komen deponeren. Degenen die door bijzondere omstandigheden niet in de gelegenheid zijn het oud papier zelf te komen brengen kun nen dit voor vrijdagavond 19.00 uur telefonisch melden bij Wout van Hamersveld, tel. 03425-1688 en Willem Wouters, tel. 033-941197 Inwoners van Stoutenburg en omgeving kunnen hun oud papier eventueel ook komen deponeren bij W. Wouters, Hessenweg 95 te Stoutenburg. LEUSDEN - De tussenstand van het klaverjassen van „Klaver Vier" in Blijhof op maandag avond is als volgt: Hr V. Halsig 61225 pnt 2. mevr. De Ridder 60710; 3. hr. G. de Ridder 59649, 4 mevr. C. Kavelaar 59523; 5. hr. A. v. Kampen 59257; 6 hr. H Verver 58895; 7 hr. J v.d. Mosselaar 58552;8. mevr. M. v.d. Krol 58440; 9. hr M. v. Slingerland 58356; 10. hr. R. Bosch man 58126, 11. Mevr. M Triel 57962;. 12. Mevr Hendrikx 57863; 13. mevr J Reynen 57806; 14. mevr M. v. Kampen 5744115. hr. Coens 55715; 16 hr Fr Reynen 55475. 17. hr H. Holla 54975, 18. mevr. E. Glas 53634,19 hr. P. Triel 52993; 20. mevr. De Jong 52669, 21. hr. A. v d. Kuij 51897; 22 mevr Jasper- se 26520; 23. mevr. D. Boschman 9669; 24 mej L de Ridder 9060; 25 mevr. Bosman 9036; 26. mevr. De Jong 8799; 27 hr. Trap 4611. (advertentie) DEN HAAG/LEUSDEN - Het Nederlandse Jeugd Rode Kruis (JRK) startte maandag jongstleden een aktie om het Colom biaanse Rode Kruis te helpen bij de opvang van de vele tienduizenden dakloze overlevenden van de vulkaanramp in Armero. Deze mensen zijn voorlopig opgevangen in openba re gebouwen en tentenkampen. Het doel van de aktie van het JRK is om op korte termijn 30.000 „toilet-sets" voor kinderen naar het rampengebied over te brengen Die sets zijn hard nodig omdat men in Colombia bezorgd is over de hygiënische omstandigheden in de verblijfplaatsen van de Slachtof fers. Alle scholen in Nederland ontvin gen deze week een brief van het JRK met het verzoek om aan de aktie mee te werken. Iedere leer ling kan meedoen door zélf een toilet-set samen te stellen. Zo'n set bestaat uit een toilet-tas, gevuld met tien standaard artikelen (onder meer tandpasta, tandenborstel, zeep, pleisters, een handdoek en een kam). De scholieren in Leusden kun nen hun bijdrage(n) afleveren bij: Mevrouw Van de Pijpekamp, Van Hardenbroeklaan 73 in Leusden. Zij is telefonisch bereikbaar na 16.00 uur op het nummer: 942735. Mevrouw van de Pijpekamp zorgt voor de verzending naar het Neder landse Jeugd Rode Kruis in Den Haag. Van daaruit gaan de toilet sets naar Colombia De aktie loopt voorlopig tot 1 februari van het volgende jaar. Op die datum zal samen met het Colombiaanse Rode Kruis beke ken worden of er een eventueel vervolg nodig zal zijn. Miele afwasautomaten, afzuigkappen, inbouwovens, magneirons, inbouwfornuizen, inbouwkoelkasten, inbouwdiepvrieskasten, inbouwkookplaten. Sint had zo nu en dan wat moeite mei de teksten, die hem werden voorgehouden Maar/a. als je al zo oud bent. en je hebt dan je leesbril niet bij je Een goede keuken bestaat uit twee uiterst belangrijke onderdelen: de keuken meubelen en de apparatuur die daarin is in gebouwd. De praktijk heeft geleerd, dat destijds bij de aanschaf van de keuken die apparatuur vaak een „sluitpost" op de begroting vormde. Daardoor voldoet een goede keuken vaak niet aan het gebruiks- komfort dat ervan mocht worden venvacht, omdat de apparatuur van veel mindere kwaliteit is dan de keukenmeubelen. Dan komt er een moment van kiezen tussen berusten of vervangen. Behoud Uw nog goede keuken en vervang de storinggevoelige apparatuur. LEUSDEN - Sinterklaas bracht afgelopen zondag een bezoekje aan de Blijhof, waar zo'n 250 kinderen hem enthousiast ontvingen. Voordat de Goedheiligman arriveerde, werd voor de kleintjes een tekenfilmserie gedraaid. „Dat was een goed idee," aldus Marian de Vos van de Blijhof, „want de kinderen waren niet meer zo zenuwachtig toen Sinterklaas kwam." De grote kindervriend deelde trouwens 14 prijzen uit aan de winnaars van een kleurwed- strijd. Tegen half vier 's middags vertrok Sint Nicolaas weer. Al bij al was het een heel gezellige Montaubanstraat 241 3701 HN Zeist Tel' 03404-15750 openingstijden: di.t/mvr. 9.00-12.30uur 13.30-17.30 uur jcoopavond vr. 19 00-21.00 uur zaterdag 9 00-17 00 uur En dat vervangen moet dan verbeteren zijn. Vandaar deze advertentie. Want met Miele wordt het vervangen van apparaten altijd verbeteren. Van afwasautomaat tot afzuigkap, van diep- vrieskast tot oven en van koelkast tot kook-, bak- of braadapparatuur, Miele heeft van alles 't best denkbare en zal daarmee uiteindelijk de kwaliteit van Uw destijds zo zorgvuldig gekozen keuken onderstrepen Zo kunnen gedane zaken toch nog een goede keer nemen. Met Miele. Want: RUIL IN DIE OUDE AFWASAUTOMAAT! sJJ ij/' sd/ 'O/' vj

Leusder Krant | 1985 | | pagina 8