Verrassend verlies LHV Jeugd BV'75 op dreef AOet vo 70c Afgelast? Hoop Burgemeester geeft startschot Virusloop leusden krant „Roda' Sporten Overdag Heren voorlopig aan kop sport— ^cursief;, Kaarttoernooi Sportieve rekreatie Sportvrouw Uitslagen Ons Genoegen DONDERDAG 9 JANUARI 1986 10 RUST LEUSDEN - De handbalteams van LHV hebben met wisselend succes de draad in het nieuwe jaar weer opgepakt. De heren begonnen 1986 met een over winning. In een weinig enerve rende wedstrijd bleven de Leusdenaren het hard spelende Shot in IJsselstein vrij eenvoudig de baas: 8-12. De dames liepen in Bussum te gen een verrassende nederlaag op Hekkesluiter BHC bereidde LHV een onaangename nieuwjaars cocktail door de koploper met 10-6 naar huis te sturen. In de derde klasse B bij de heren werden in het eerste speel weekend van 1986 slechts twee wedstrijden afge werkt. Daann kwamen echter met minder dan dne potentiële titelkan didaten tegen elkaar uit. Absolute favonet HVBS uit Bunschoten kreeg koploper Amersfoort op bezoek en LHV begon de tweede helft van de competitie tegen middenmoter Shot uit IJsselstein. HVBS stelde nogmaals nadrukkelijk de kandi datuur voor de titel door Amers foort met 20-8 kansloos terug te wijzen. LHV kwam daardoor alleen op kop. HVBS rukte echter op naar de tweede plaats, met vier verlies- punten minder dan de Leusdena ren. Er werd m Leusden met de nodi ge zorg tegen het duel met Shot aangekeken. Aan de selectie ont braken drie man: Ronald Morren, die zeker een half jaar op het appèl ontbreken zal en Wil van Kollen burg en Willem Rademakers, we gens een blessure. Tevens herin nerde LHV zich het treffen m De Korf, waann men nogal wat moeite had met het harde spel van de tegenstander en waann slechts met moeite twee punten konden wor den behaald. De Leusdenaren bleken dit keer echter beter opgewassen tegen het fysieke geweld van Shot. Men slaagde enn het eigen spel te blij ven spelen, waardoor de wedstnjd in de tweede helft op vrij eenvoudi ge wijze winnend kon worden afge sloten. Pluspunt in de eerste helft was de verdediging van LHV. Het zorgenkind m het spel van de Leus denaren tot nu toe in de competitie was ditmaal beter verzorgd. Er werd hard gewerkt en geconcen treerd gespeeld, waardoor er nau welijks gaten vielen. Dit werkte demotiverend op het mentaal met al te sterke Shot. Ook werd er goed uitgestapt op de opbouwers van Shot, wanneer de angel uit de aan val van de tegenstander gehaald werd. In de eerste helft wist men maar vier treffers te plaatsen. He laas kon de aanval van LHV hier ook maar weinig tegenover stellen. In tegenstelling tot het harde werken in de verdediging, kon LHV aanvallend nog met veel klaar spelen. Paul Lindeboom vond pas na zes minuten voor het eerst een gat en pegelde vanaf tien meter het eerste doelpunt diagonaal in het vijandelij ke doel Shot beantwoordde deze treffer door de ovengens goed keepende Matthijs Jantzen twee maal kansloos te laten. Arjan Schneiders trok de stand onmid dellijk recht (2-2). Willem van der Heijden, die door coach van de Wülik als aanvulling van de selectie was meegenomen, boog de score om m het voordeel van LHV: 2-3. Een benutte strafworp van Arjan Schneiders was aanleiding voor emge opschudding. Door een ad ministratieve fout bij de tijdwaarne ming, die werd overgenomen door de scheidsrechter, werd de treffer op het conto van Shot genoteerd, zodat er in plaats van 2-4, 3-3 op het scorebord stond. Shot liep uit naar 4-3, voordat Daan Bleuel afsloot met een af standsschot, zodat beide ploegen met een ongewoon lage ruststand (4-4) de kleedkamers opzochten. In de tweede helft stelde LHV snel orde op zaken. Paul Linde boom en Arjan Schneiders braken het verzet. In een penode waann bij Shot twee man met strafnunuten op de bank zaten, sloeg LHV een beslissend gat van vier punten. (5-9). Op dat moment was al duide lijk dat de punten binnen waren, zodat de Leusdenaren freewhee lend het einde konden halen: 8-12. Onderschatting van de tegen stander, gemis aan coaching, ge brek aan wedstrijdritme, een com binatie van deze factoren zal er de oorzaak van zijn geweest dat de LHV-dames een volkomen onver wachte nederlaag moest incasse ren tegen hekkesluiter BHC. LHV acteerde mager en er werd zeer onzorgvuldig omgesprongen met de kansen. De neutrale toeschou wer zou het treffen als het duel van de gemiste kansen hebben gety peerd. Het was zeker met zo dat de ploeg uit Bussum een bijzonder sterke dag had. De nederlaag kwam geheel op het conto van LHV. Verdedigend was er van organi satie geen sprake, terwijl de dames zich aanvallend geen raad wisten met kansen. Zo zag Petra Wethly tot dnemaal toe een nante sconngs- mogelijkheid vanuit de hoek teloor gaan en wist de anders zo trefzeke re Hetty Tessels zelfs geen raad met een break-out. Haar schot ging hoog over. Toch ging LHV veelbelovend van start. De eerste aanvalsactie lever de al direct succes op Nadat BHC de score geopend had, knalde To Steenbeek van afstand raak. Dit bleek echter ook voorlopig het laatste wapenfeit. Er lukte weinig meer en BHC kreeg in een kwartier rustig de kans een voorsprong op te bouwen (4-1). Slechts Ria Meije- nnk kon daar voor de pauze nog iets tegenover stellen en liet na een break-out 4-2 aantekenen. In de tweede helft leek alles nog op zijn pootjes terecht te komen. Wil van de Burgwal benutte een vrije worp (4-3) en Connna Schot horst schoot de ploegen vanuit de rechterhoek op gelijke hoogte: 4-4. Toch ontbrak zelfs toen bij LHV de rust om het karwei af te maken. Kansen kwamen er volop, maar in de afwerking werd keer op keer gefaald. Vooral Hetty Tessels had een ongelukkige dag en zag haar schoten steeds gekeerd door de uitstekend keepende doelvrouwe van BHC. De tegenpartij zat ondertussen niet stil en slaagde er wel in om regelmatig treffers te scoren, zodat een kwartier voor tijd 8-4 op de borden stond. De tijd begon te dnngen, het spel van LHV werd steeds nerveuzer, zodat een verras sing zich begon af te tekenen. De Leusdenaren probeerden verdedi gend nog over te schakelen op het 5-1 systeem, maar dit had niet het gewenste effect. Aanvallend bleef men fout op fout stapelen. Maar liefst dne strafworpen werden ge mist. Wil van de Burgwal en Hetty Tessels wisten in de slotfase twee maal het doel te vinden. Maar BHC stelde daar treffers tegenover, zo dat de Bussumers bij het laatste fluitsignaal van de warrig leidende arbiter juichend de eerste winst in ontvangst konden nemen 10-6). De koppositie van de dames komt voorlopig nog niet in ge vaar. Deze nederlaag kan ook een positieve uitwerking hebben. LHV staat weer met beide benen op de grond en dat kan van vitaal belang zijn voor de topper tegen Laren, de komende tegenstander van LHV. LEUSDEN - B.V. '75 gaat zaterdag 11 januari met de jaarlijkse feestavond in het eigen clublokaal al feestend 1986 in. Aanvang 19.00 uur. In de afgelopen weken zijn de leden vooral in het eigen club lokaal actief geweest. Zo werd John Kramer individueel win naar van het Kersttoernooi en dus clubkampioen 1985. Teamwinnaars werden de „Boogschutters" waarbij Ralf Wijnen, Jurriaan de Groot, Adriaan Bos en Joop en Harry Kramer samen de meeste pun ten verzamelden. Het senioren oudejaarstoernooi werd een overwinning voor Cor Rommers, die op de tweede dag als invaller voor Nico van Doorn, zo van leer trok dat niemand tegen hem ook maar een schijn van kans had. Tweede werd Math Boelen ge volgd door Ben de Wit, Adnaan Bos, Willem Hofman, Bertus Steen beek, Martin Maes en Joop Kramer. Het Kersttoernooi bij „de Lan- teern" is gewonnen door John van Wijngaarden, van de organiseren de vereniging. De B V. '75 jeugd bereikte middels Alfred van de Linden, Chnstiaan van Beek en Dennis van de Berg een tweede, vierde en zesde plaats. Er waren acht deelnemers. De voorwedstrijden tweede klas se libre jeugd, moyenne grenzen 2,50 tot 3,99 per beurt, worden ook in het clublokaal van B.V. '75 ge speeld. Zaterdag 4 januan werd de eerste helft van de wedstrijden gespeeld en komende zaterdag (aanvang 12.00 uur) zal aan de Hamersveldseweg 71 het vervolg plaatsvmden. Van B.V. '75 spelen mee: Robm Dammers en George Lindeman, Robm won al zijn tot nu toe gespeel de partijen en heeft een moyenne van 4,12. George verloor eenmaal, speelde eenmaal remise en won eenmaal. Zijn moyenne is 4,30. De overige deelnemers komen uit Zeist, Hilversum en Huizen. De partijen hebben een lengte van 100 caramboles. In de distnct-competi- tie, waarvan volgende week de tweede helft begint, staan alle zes teams van BV. '75 in de midden- LEUSDEN/ACHTERVELD - Houdt Koning Winter Koning Voetbal nog even in zijn greep of krijgt de dooi de komende dagen toch de overhand, waardoor komend weekend het volledige voetbalpro gramma in de afdeling Utrecht van de KNVB normaal door gang kan vinden? Gelet op het huidige kwakkelende weerty pe en de toch wel winterse 1 vooruitzichten, lijkt opnieuw een totale afgelasting onaf- wendbaar. Het hangt erom. Sterker: het is niet uitgesloten dat ook het tweede weekeinde 1 in 1986 voetballoos zal zijn. Wordt er echter wel gespeeld, dan staan er voor de liefhebbers in Leusden leuke duels te wachten. Wat dacht u van Roda-zondag te gen WZA of Achterveld contra BFC? Wedstrijden met een verle den, waarbij het publiek vaak volle dig aan zijn trekken kwam, en met vergeten werd. Zeker als er grote belangen voor beiden op het spel staan. En dat is zo aan het begin van 1986 zowel voor Roda '46 als voor SVA het geval. De vraag blijft: wordt het afgelast of niet? Benschop is voor de zaterdag-elf van Roda '46 altijd een lastige te genstander, die thms moeilijk te kloppen is. Vorig jaar begon voor Roda '46 bij Benschop de tragedie. Hopelijk zijn nu de rollen omge draaid en weten de roodzwarten in Benschop de competitie met een degelijke zege te hervatten. Met een behoudend concept krijgt Ben schop dan een koekje van eigen deeg. WJ kan ook alleen via winst op Montfoort de aansluit mg met de toppers m de hoofdklasse houden, zeker als koploper Hoevelaken te gen SVL één of meer punten laat liggen. Dat zit er normaal gespro ken echter met in, waardoor ook Hercules - qua verliespunten lijst aanvoerder - verplicht is om Ve- luwse Boys onder de duim te hou den. De Musketiers drukken Veen- sche Boys nog dieper in degrada tie-zorgen, terwijl Bloemenkwartier met FC Majella afrekent. Het ziet er dus voor de favoneten nogal eenvoudig uit zo direct na de winterstop. Maar het zal met de eerste keer zijn dat de mmdere goden de gevestigde orde onderuit halen. Want voor hoog en laag breekt het uur U aan! Programma hoofdklasse: WJ - Montfoort 2-0 Benschop - Roda '46 (0-0) SC Hoevelaken-SVL (4-1) Hercules - Veluwse Boys (-) Musketiers - Veensche Boys (3-2) Bloemenkwartier-FC Majella (2-4) Achterveld, nog volop in de race voor een promotieplaats, ontvangt op het Kerstensport- k« Afgelopen vrijdagavond vo.ir ene Nol Wessels in LeusdevQ hoogste woord. Niet als voor}*1 van Achtervelds roemruchte oei-club, maar gewoon als stuurshd van de lokale sponsI ting. Deze, het gros van de sh, clubs overkoepelende ondsd ming, hield in het Antiloperm, huis haar meuwjaarsbijeenkcty Hoewel gezegd werd, dat mene' ver gevorderd was bij het zo)n van iemand, die voldoet aan de>c per advertentie in deze krarH stelde, haast onmogelijke. ;g waarden, zat voornoemde stiok op 3 dezer nog zonder voorzino Achterveldse Nol offerdei dus op als spreekstalmeestei ik mer, dat ook hij maarzo weimgut meuws had. Het belangrijkste »g dacht ik, de onderscheiding n Dianne Zoetmulder als „S;ri vrouw van het (vorige) jaar' in vrouw Zoetmulder vertegenen digt de nog altijd wat gevjli overkomende schietsport. AJ<c jaren houdt zij zich staand. ligM en knielend overeind m die ori wegend mannenmaatschapp is hd van een veremging, d_ Leusden al pakweg 20 jaai eigen accommodatie onftfl Welhcht kan zij juist daarom sportieve energie onvoldoen: eigen gelederen kwijt en het zich respectievehjk ook daiuc weerd m gymnastiek-, watery en schoolvoetbalknngen. Voc - tiende keer is nu de spon -vrouw of -veremging gekozt Leusden. Voor het eerst h daarbij het sportschieten ir picture en ook voor het eerst v de uitverkorene een vrouw Voetbal - afgelast? LEUSDEN - Er is weer hoop voor de korfballers van Anti lopen om de felbegeerde stap naar de nationale korfbal-eli te ook in de zaal dit seizoen nog tot stand te brengen. Na de winst op streekgenoot Re vival en het toch wel verras sende verlies van koploper Vinken tegen nieuwkomer At lantis uit Mijdrecht, ziet de nabije toekomst voor de Leus denaren er weer een stuk rooskleuriger uit. De aansluiting is in ieder geval hervonden, en dat is iets waar niemand nu al op gerekend had. Nu is het zaak om de komende maand geen misstap meer te maken en zich als een ware titelkandidaat te manifesteren. Antilopen, laat zien wat je echt waard bent, want dat de Leusdenaren niet voor de Vinken, Atlantis, Thor en OWO hoeven onder te doen, stond reeds bij voorbaat vast. Maar om de aspira ties echt in daden om te zetten, is vaak moeilijker dan gedacht. Naast de klasse komen zeker op de eerste klas niveau ook andere factoren om de hoek kijken, die soms van doorslaggevende bete kenis zijn. Antilopen kan uit eigen ervanng daar over meepraten. Maar nu de rust is weergekeerd, mag er niets meer misgaan. Het draaiboek „op weg naar de titel" biedt immers weinig speelruimte: er zijn nog zeker vier kapers op de kust. Alleen Revival en DKV liggen reeds in geslagen positie. Als Anti lopen tegen DKV zaterdag net zo geconcentreerd speelt als tegen Revival, dan moet opnieuw een degelijke overwinning haalbaar zijn, waarmee als alles meezit te vens een greep naar de kop in de eerste klasse B kan worden ge daan. Het is namelijk met ondenk baar dat de Vinken opnieuw ten onder gaat. Programma le klasse B: SC Domstad - Voorwaarts (2-(f) Hoogl. veen-Soesterberg (1-1) Utrechtse Boys-Schalkwijk (1-2) DWSM-RUC (3-0) Rmerwijkers - VSK (-) Roda'46-WZA (-) ixiox un narmeien Diijit een ge vreesde opponent. Revival zal thuis tegen OWO punten moeten pak ken om het uitzicht op lijfsbehoud niet voordat de tweede competitie helft van start gaat al kwijt te raken. Atlantis kan na het succes even bijkomen om een week later fns de competitie te hervatten. ACHTERVELD - Vijftien leden van Ons Genoegen namen deel aan de onderlinge schietwedstrijd. A. Vlug behaalde ditmaal de eerste plaats met 93 punten. De overige uitslagen waren: 2. A. van Daatselaar 91, 3. W. Voskuilen 90; 4. G. Tolboom 90; 5. J van Nimwegen 88. 6. P. Srrnnk 85; 7 J. Blom 84, 7. J. Voskuilen 84, 7. L. Verburg 84. 10. J. E. van Hamersveld 76; 11. J Voorburg 75. 12. G. van Hamersveld 74; 13. W. v.d. Uitslagen le klasse B: Antilopen - Revival 14-11 OWO-DKV 14- 8 De Vinken-Atlantis 10-12 Thor was vrij. Stand le klasse B: De Vinken 5-7 Atlantis 6-7 Antilopen 5-6 Thor 5-6 OWO 5-5 DKV 5-3 Revival 5-2 Programma le klasse B: DKV - Antilopen Thor - De Vinken Revival - OWO Atlantis is vnj. ACHTERVELD - Vnjdagavond werd de vierde ronde gespeeld van het Hessenkar kaarttoernooi. Er waren deze avond 44 deelne mers. De prijswinnaars van deze ronde waren: l.M Herder 5277,2. T Pasker512S.3.C. Pnnsen 5111; 4. A de Ridder 5015. 5 mevr. Pnnsen-Tijmensen 4976; 6 J. Haak 4885; 7 W v Brummelen 4862, 8 G v Hamersveld 4852,9. R. Rijnders 4810.10. KleterM^-w;, 15. J. Kr all 67. Bij de junioren schutters waren slechts vier deelnemers Hier was het Timo van Valkengoed die eerste werd met 84 punten. De ovenge drie behaal den de volgende punten 2 Arnoud Vlug 74; 3 Jerry van Nimwe gen 71, 3 Frank van Dijk 71. Donderdagavond wordt de nieuwjaarsreceptie gehouden in de kelder van Ons Gebouw. Ook de junioren schutters worden op deze avond verwacht, daar tijdens deze avond de pnjsuitreking zal plaats vinden van het afgelopen schietsei- zoen. De aanvang is om 20.00 uur. G. Druiff 4725; 11 mevr. Voskuilen 4712; 13. J verdam 4617; 14. E. Wouters 4602, 15. mevr vd Burgwal-Smit 4601; 16. mevr Druiff 4599; 17 W Vos 4592; 18 K. v.d. Breemer 4592, 19. mevr. v.d Burg- wal-Lammers 4591, 20. Joh. v.d Hengel 4561. 21 mevr v Hamersveld- Groene- stein 4559; 22. W v.d. Horst 4486. De stand na vier ronden is nu. 1. G. van Hamersveld 19273, 2. mevr. Wouters 18701; 3. mevr. Voskuilen 18694, 4. R. Tolboom 18654. 5. B van Middelaar 18467,6. M Wouters 18076; 7. E. Wouters 18004 In verband met het carnaval wordt de volgende ronde gespeeld op vrijdag 14 februan LEUSDEN - Iedereen kan blij ven sporten overdag. Sinds 1 ja nuari is er keuze uit verschillen de mogelijkheden. Grondgymnastiek. Hierbij krij gen alle spieren een beurt, zonder gebruik te maken van toestellen. De lessen vinden plaats in de kanti ne van de Tafeltennisclub Leusden, iedere dinsdagochtend van 9 00 tot 9.45 uur en van 10.00 tot 10.45 uur. Tegen geringe vergoeding is koffie verkrijgbaar. Voor de kinderen is LEUSDEN - Mensen die eens lekker sportief bezig willen zijn en daarbij hun eigen tempo willen bepalen, kunnen zaterdagoch tend tussen negen en tien uur terecht in sporthal De Korf. Daar AFD. ZATERDAG Benschop - Roda '46 B< Eemdijk 2 - Roda 2 n Roda 3 - Sparta 7 Roda 4-Rood Wit 4 rt Roda 5-Hees 5 Terschuurse Boys 5 - Roda 6 SDVB 7 - Roda 7 IP Bij afgelasting trainen de lagere elr^ indien mogebjk om 13 00 uur AFD. ZONDAG Roda'46-WZA Roda 2 - WZA 2 Roda 3 - Veensche Boys 2 A'foortse Boys 5 - Roda 4 121 Roda 5 - Limvio 4 Veensche Boys 5-Roda 6 e Roda 7 - WZA 9 tfv oppas aanwezig. De kosten *or gen 13,50 per maand. m, Zwemmen. Gelegenheid ,r( zwemmen m verwarmd watei,R iedere maandagmiddag van tot 14.30 uur in zwembad De te Hoevelaken. In overleg kanij voer geregeld worden. KoW twintig gulden per maand. Sportinstuif. Deze wordt donderdagochtend in De Kol houden. Tussen 9.30 en ll.Of kan men kiezen uit volleybal, tennis, badminton en tennis. 0 er een conditie-training. De k< zijn twintig gulden per maand Alle lessen vinden plaats c deskundige begeleiding. Me* formatie is te verkrijgen bij H; ke de Ruijter, telefoon 948488 worden dan enkele badmiJ velden en een voetbalveld t zet. Ook is er gelegenheid os balsport (onder meer baske volleybal of zaalhockey) tel fenen. De kosten bedragen slechti gulden per deelnemer. De staat ovengens tot en met 8 elke zaterdag van negen tot tie 's ochtends open voor soortg* activiteiten. park BFC, eveneens een club uit de sub-top van de eerste klasse A. Bij winst komen de Achtervel- ders op gelijke hoogte. Reden genoeg om er keihard tegen aan te gaan. Koploper Zuiderzeevo gels zal bij Aurora weinig moeite hebben om zich boven aan de ranglijst te handhaven. Naarden krijgt het daarentegen in de der by contra Laren een stuk lastiger. ASV '65 en Bameveld moeten er onderin alles aan doen om het hoofd boven water te houden. Winst is voor beide een must; een puntendeling dus de beste oplossing. Amersfoortse Boys heeft het voornemen om de terug keer naar de hoofdklasse in een seizoen te bewerkstelligen. Aus- terlitz moet er aan geloven. Spor ting en Olympia, twee ploegen uit de middenmoot, hopen de sprong naar de top nog te maken. De thuisclub heeft hierbij de beste uitgangspositie. Programma le klasse A: Achterveld-BFC (2-0) Naarden'79 - Laren (4-0) ASV'65-Bameveld (-) A'foortse Boys-Austerlitz (1-5) Aurora - Zuiderzeevogels (1-3) Sporting '70 - Olympia '25 (-) ZEEHELDEN Voor de Roda-zondag moet 1986 het jaar van de revanche worden, na het weirug opbeurende voorbije jaar Tegen nvaal WZA zal moeten blijken of de Leusdenaren het ge loof m eigen kunnen nog niet verlo ren hebben als potentiele degrada tiekandidaat. Verlies tegen de Zee helden kan catastrofale gevolgen hebben voor de rest van het sei zoen. Winst op WZA geeft de burger in ieder geval weer moed. Sportclub Domstad kan zich in de eerste klasse B geen misstap meer veroorloven, indien de Utrechters zichzelf nog tot de kanshebbers op de titel rekenen. Stadgenoot Voor waarts zal moeten wijken. Concur rent Hooglanderveen heeft aan hekkesluiter Soesterberg geen kind. De ovenge duels vallen onder het kopje streekderby's: Utrechtse Boys tegen Schalkwijk, DWSM con tra RUC en de ontmoetmg Rivierwij- kers en VSK lijken bij voorbaat in een gelijkspel te eindigen. LEUSDEN - Burgemeester J. W. M. Rademaker zal het der de lustrum van de Viruspres- tatieloop op zondag 12 januari luister bijzetten door het start schot te lossen. „Na Fred Be- navente die in 1985 het pistool hanteerde en al die andere bekende en minder bekende Nederlanders die in het verle den door de organisatie naar Don Bosco gehaald werden om de trimmers voor him af stand op weg te schieten, is Leusdens eerste burger een schot in de roos," aldus Ri chard Schoonderbeek van de prestatieloopcommissie. „We hopen dan ook op een goede opkomst, vooral voor de „Virusthlon", het meuwe fenomeen dat 10.000 meter hardlopen en 45 kilometer fietsen op de openbare weg omvat. De prestatieloop is ongewijzigd wat de afstanden be treft. Alleen de vertrektijden zijn met de komst van de Virusthlon iets veranderd. 5000 m: starttijd 12.00 uur; limiettijd 40 minuten; 2500 m: starttijd 12.05 uur; limiettijd 25 minu ten; 1000 m: starttijd 12.45 uur; li miettijd 10 mmuten; Virusthlon, starttijd 13.00 uur; 10.000 meter: starttijd 13.05; limiettijd 60 minuten. Om grote drukte bij het inschrij ven te voorkomen, houdt de organi satie zoals vanouds op zaterdag 11 januan van 18.30 uur tot 19.30 uur een voorinschrijving. Plaats van handeling is jongerencentrum De Til, hoek Hamersveldseweg Lisi- dunalaan. Vooral Leusdenaren wordt aangeraden om van de voor- inschnjvmg gebruik te maken, waardoor de drukte vlak voor de Vorig jaar gaf Fred Benavente het startschot voor de Virusloop. Dit jaar doet burgemeester Rademaker dat. start enigszins vermeden kan wor den. Voor de volledigheid: start en finish van zowel de Virusloop als de Virusthlon zijn bij Huize Don Bosco aan de Dode weg. Inschrijfgeld: t/'m 14 jaar 2,50 per persoon, 15 jaar en ouder 4,00 per persoon en voor de Virusthlon 7,50 per persoon. JEUGD Roda Al Baarn A2 - Roda A2 Roda A3 - Soest A3 CJW A3 - Roda A4 Roda B1 - Soest B1 Amf Boys BI - RodaB2 RodaB3 APWC B2 - Roda B4 Quick Cl - Roda Cl Roda C2-KWAC1 Roda C3 Roda C4 - Quick C2 Hoogland C3 - Roda C5 Roda C6 - KWA C3 Soest Dl - Roda Dl Roda D2 - Achterveld D1 Roda D3 - TOV D1 Roda D4 - Limvio D1 Baarn D2 - Roda DS KWA D3-Roda D6 Roda E1 - Spakenburg E1 IJsselmeerv. E2 - Roda E2 Spakenburg E2 - Roda E3 Roda E4 - Posthoorn E1 Roda E5 - De Glind E1 Soest E3 - Roda E& Roda F1 - Hoogland F1 Sec Fl-Roda F2 WZ '49 F2 - Roda F3 Hoevelaken F2 - Roda F4 Hoevelaken F3 - Roda F5 KWA F2-Roda F6

Leusder Krant | 1986 | | pagina 10