De Geut wil j ongeren-onderzoek Kantongerecht Amersfoort Baldés Andries van der Beek in 't Claeverenblad Mvan den Brink Jan Verweij met mondorgel op jazzpodium „Roda'46" UITLATEN Banden Service Avond- vliegen Leusden groeit gestaag door VAN 21 FEBRUARI T/M 16 MAART _sp.or1rrT n cijfers TTCL Antilopen Achterveld Dansen en bingospelen bij Blijhof Teveel alcohol: zes maanden niet rijden G.S. wil Linie- dijk verkopen aan gemeente VERGROTEN? LEUSDER KRANT LEUSDER KRANT DE LEUSDER KRANT: KANTOOR LEUSDER KRANT plaatselijk nieuws DINSDAG 11 FEBRUARI 1986 LEUSDEN - Stichting Open Jeugd- en Jongerencentrum De Geut wil een jongerenonderzoek in de gemeente Leusden. Die wens wordt geuit in het onlangs verschenen Werkplan '86. „In Leusden zijn nog steeds weinig gegevens over jongeren beschikbaar", concluderen de samenstellers van het werkplan. „Elders in den lande zijn in 1985 in het kader van het jongerenjaar onderzoeken verricht in vergelijkbare gemeen ten. Deze onderzoeken leverden vaak niet vermoede en verbluffende informatie op". De Geut kent momenteel zo'n 250 regelmatige bezoekers; tieners in de leeftijd van 12 tot 16 jaar en jongeren van 16 tot 25 jaar. „Evenals in het vorige werkplan hebben we nog steeds geen inzicht m de groot te van het complete bezoekerspo- tentieel m Leusden", aldus het be stuur van De Geut. Het open jongerencentrum De Geut viert dit jaar het eerste lus trum. In die eerste vijf jaar ontwik kelde het centrum zich van een „zorgenkindje" tot een volwassen instelling. „We kunnen voorzichtig stellen dat de kinderziektes over wonnen zijn en dat een stevige organisatie de bereikte situatie zal moeten continueren en verfijnen", schrijft men in de inleiding van het werkplan. „De ontwikkeling van De Geut in 1985 was duidelijk minder storm achtig dan in de afgelopen jaren. „Het werkplan voor 1986 ademt dan ook de sfeer van het goede vast houden en voorzichtig uitbouwen uit. „Daarnaast moet er gewaakt worden dat een terugval onmoge lijk blijft", waarschuwt men. „Met name in de sfeer van vnjwilliger- spotentieel en bestuurlijke bezet ting is er sprake van een situatie die naar onderbezetting neigt". PRETTIGE PLAATS De algemene doelstelling van de LEUSDEN - GS willen de Linie- dijk onder Leusden verkopen aan de gemeente Leusden en het deel van de Liniedijk langs het Valleikanaal overdragen aan Staatsbosbeheer, uitge zonderd het stuk ter hoogte van de Rode Haan dat als re- cratieterrein in gebruik is. Omdat het Valleikanaal zelf in beheer zal worden overgedra gen aan het Eem/Valleiwater- schap, lijkt de provincie niet meer de meest aangewezen in stantie om de Liniedijkgron- den te blijven beheren. Staats bosbeheer blijkt bereid een groot deel over te nemen; Leusden heeft voor zijn deel belangstelling in verband met de realisering van de bestem mingsplannen Valleikanaal en De Horst. GS zullen nog na gaan of de Liniedijk langs de Eem en het gedeelte ter hoogte van de Rode Haan ook aan an deren kunnen worden ver kocht. LEUSDEN Het aantal inwo ners van de gemeente Leusden is gedurende de maand de cember 1985 wederom j gestegen. Per 1 januari jongst leden telt de gemeente 26.024 inwoners; op 1 december wa ren dat er nog 25.973. In het voorbije jaar vestigden 770 j mensen zich in Leusden. De loop der bevolking over decem ber 19Ó5 zag er als volgt uit: Inwonertal per 1 december 1985: 25.973. Geboren 30 Overleden 14 Geboorteoverschot 16 Gevestigd 133 Vertrokken 98 Vestigingsoverschot 35 Toename totaal: 51 Inwonertal per 1 januan 1986 26.024 aktiviteiten in De Geut laat zich in drie punten samenvatten: - jongeren en tieners een voor hen prettige plaats bieden waar ze zich zelf kunnen zijn, leeftijdsgenoten kunnen ontmoeten, waar ze zich serieus genomen voelen en waar ze zich kunnen ontspannen en ontwik kelen; - jongeren en tieners mogelijkhe den bieden vaardigheden te ont wikkelen ter vergroting van de zelfstandigheid en het verantwoor delijkheidsgevoel; - jongeren en tieners inzicht ver schaffen over en betrekken bij hun eigen situatie, positie en problemen en een veilige omgeving creeren waar deze zaken bespreekbaar en eventueel oplosbaar of verwijsbaar zijn. Ruim driekwart van de groep tieners en jeugdigen die De Geut wil bereiken, heeft één of meerde re van onderstaande kenmerken: - een laag, vaak met afgerond op leidingsniveau; - een moeilijke school-loopbaan, veelal gekenmerkt door spijbelen en regelmatig wisselen van onder wijsinstelling; - afkomstig uit een moeilijke ge zinssituatie (met name de tieners komen vrijwel allemaal uit onvolle dige gezinnen en zijn grote perio des van de dag aan zichzelf overge leverd); - in toenemende mate is er sprake van kontakten met justitie m ver band met kleine criminaliteit; - slecht of geen kontakt met instel lingen voor hulp- en dienstverle ning; - een onbevredigende, vaak tijde lijke werksituatie of zonder werk; - problemen met het budgeteren van de beschikbare financiële mid delen. BELEMMERINGEN „Enerzijds leiden de kenmerken tot de genoemde doelstelling. An derzijds zijn deze kenmerken de grootste belemmeringen bij het realiseren van de doelstelling", concluderen de schrijvers van het Werkplan. „Uit de kontakten van de laatste jaren blijkt dat genoemde kenmerken bij tieners vaak leidt tot LEUSDEN - Aanstaande don derdag, 13 februari, is de graag geziene en gehoorde Jan Verweij uit Soest, wederom de gast bij het Trio Wiebe Haan stra. Deze mondorgelspecia list heeft door zijn muzikale en swingende optreden al menig jazzliefhebber een genoegen gedaan. Jan Verweij heeft er zeker ook toe bijgedragen dat het don derdagsavonds steeds voller en gezelliger wordt in De Hak- horst Vonge week donderdag was het, zoals voorspeld, een "swinging night". De reünie van Wiebe Haanstra met Karei Teunissen op tenorsax en Her man Huis in 't Veld was muzi kaal zeer geslaagd. Dit uitte zich b.v. in de num mers "Killer Joe" en ;Whisper not" Herman speelde op trom bone heel gevoelig een hom mage aan Clifford Brown en Ka- rel excelleerde in "Nancy with the laughing face" op tenorsax. Dit nummer is zeer bekend ge worden door Frank Sinatra, als ode aan zijn eerste vrouw. Beide blazers, Karei en Her man, komen vast nog eens te rug. Komende donderdag dus Jan Verwey op mondorgel. 20 februari komt Michael Guts- dorf (hot-viool) en 27 februari Maarten Russchen (guitar). Aanvang 21.30 uur. Toegang is gratis. SOESTERBERG - Op vliegbasis Soesterberg wordt op maandag 10 februari en op dinsdag 11 fe bruari 's avonds doorgevlogen. F-15 straaljagers van het 32 ste Tactical Fighter Squadron ne men aan deze avondvliegoefe- ningen deel. Het avondvliegen duurt tot uiterlijk negen uur 's avonds. baldadigheid, vernielzucht en apa thie, zowel in De Geut maar vooral ook daar buiten". „Bij de jongeren leiden genoem de kenmerken vaak tot agressie, crimineel gedrag, overmatig ge bruik van alcohol en experimente ren met hard drugs. Dit gedrag van de jongeren manifesteert zich min der zichtbaar dan het gedrag van de tieners". PRIORITEITEN „1985 heeft geleerd dat het dui delijk aanwijzen van een aantal prioriteiten het doelgerichte werken van alle geledingen binnen het jongerencentrum stimuleert", staat in het Werkplan '86 geschre ven. Voor dit jaar worden de vol gende prioriteiten genoemd: - een bestuurlijk kader; - duidelijkheid omtrent de be heersvorm; - veel aandacht voor het eerste lustrum; - duidelijkheid omtrent de eduka- tieve aktiviteiten. Er staan voor dit jaar ook een aantal nieuwe initiatieven op stapel, zo wordt er binnenkort gestart met een kopieer- en stencüservice en met een popkollektief. Het tiener en jongerenwerk, het meidenwerk en incidentele en vakantie-aktivi- teiten vullen de rest van het pro gramma. 'Moskee'gemengde techniek. Werk van Andries van der Beek. (van de redactie) LEUSDEN - De beeldend kunstenaar Andries van der Beek zal vanaf 21 februan tot en met 16 maart aquarellen en mengtechnie ken onder het thema 'Nigeria' en vrije werken exposeren in boer derij 't Claeverenblad, De Brink 16. De expositie zal zoals gebrui kelijk geopend zijn op zaterdag en zondag van 14 tot 17 uur. Van der Beek studeerde aan de Academie voor Beeldende Kunst in Arnhem en is leraar tekenen, schilderen en kunstgeschiedenis. Hij werkt als monumentaal kunstenaar samen met de architect Wim Warmels. Hij heeft een eigen galerie 'De Zonnewagen' in Oldebroek, waar hij ook werd geboren. Van zijn reis naar Nigeria kan men de weerslag vinden op de expositie. VERKLEINEN? Op A3- ol A4-(ormaat? Het kan allemaal bij de Een snelle fotokopieer- service legen redeli/ke pri/zen. Asschatterweg 19 (Bi| de Biezenkamp) Kantoor geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 uur tot 12 uur van 14 uur tot 17 uur VTV9-TTCL 1 5-5 TTCL 2 - CJC 3 8-2 TTCL3-TVS2 1-9 TTVN 11 - TTCL 4 7-3 Dose 1 - TTCL 5 6-4 Rega9-TTCL6 0-10 SVS 2 -TTCL 7 3-7 TTCL8-SVO 12 5-5 Smash-W 12-TTCL9 3-7 TTCL 10 - Maarsbergen 3-7 PUPILLEN Antilopen PI-Telstar PI 4-1 EKVA PI - Antilopen P2 0-5 Antilopen 01 - Altius 01 =4-0 ASPIRANTEN Antilopen A2 - Hellas A2 2-2 Meeuwen C3 - Antilopen C2 1-5 UnitasDl-AntilopenDl 1-6 Spint D2 - Antilopen D2 2-8 JUNIOREN Antilopen Jl - Rhodajl 11-13 Luno J2 - Antilopen J2 4-19 SENIOREN Vinken 1 - Antilopen 1 14-16 BEP 2 - Antilopen 2 =11-5 Antilopen 4 - Spurt 3 5-4 Dindoa 2 - Antilopen 5 10-4 Antilopen 6 - Meeuwen 4 9-8 Antilopen 7 - Spirit 4=1-3 Uitslagen: Roda A1 - Achterveld A1 Hoogland A2 - Roda A2 Roda A3 - Hoogl.veen A2 Hoevelaken A3 - Roda A4 Roda B1 - Hoevelaken B1 Hoevelaken C1 - Roda C1 APWCCl-Roda C4 Roda C6 - Spakenburg C4 KWAD1 -RodaDl Amf. Boys D1 - Roda D2 Roda D3-AP WC Dl Roda D4 - CJW D3 RodaEl - WZAE1 Roda E2 - WZA E2 Roda Fl-CJW F1 Hoogland F2 - Roda F6 1-7 2-2 9-1 7-5 1-2 4-4 2-3 3-6 3-2 7-1 9-1 2-2 3-0 1-0 3-0 2-3 JEUGDVOETBAL Wegens terreinafkeunngen weinig jeugdvoetbal. Achterveld Cl maakte weer een tevergeefse reis, nu omdat de KNVB consul veel te laat het Amers- foortse speelveld alkeurde. Achterveld zit dus weer met onnodige reiskosten en teleurstellingen. In het Leusdense Sportpark voo. beide ploegen, heel belangrijk voor misschien een kam pioenschap, Roda Al - Achterveld Al. Sterk spel van Harrie van Dalen. Eric Hak en Peter van Ruitenbeek. Achter veld won met 1-7. Achterveld D2 - De Glind D1 0-2 Meisjes in Ermelo: EFC1-Achterveld 1 1-2 j Achterveld is met 't Gooi koploopster. Laat ze maar komen! 24 kinderen uit het verscheur de Noord-Ierland volgend jaar zomer - van 21/23 juli tot 11/13 augustus - drie weken rust en ontspanning bieden in Groot- Amersfoort, d.w.z. in Amers foort, Hoogland en Leusden. Dat wil de werkgroep Noord Ierse kinderen Amersfoort van de stichting Pax-Christie Kinder hulp, die daartoe een beroep op de bewoners van dat groot- Amersfoort doet om of financiële steun te verlenen of drie weken twee kinderen in hun gezin op te nemen. 24 NOORD-IERSE KINDEREN De stichting Pax-Christie Kin derhulp komt voort uit de gelijk namige vredesbeweging, heeft dezelfde inspiratiebron, is echter sinds 1973 een aparte stichting, waarin veel mensen ongeacht levensbeschouwing of politieke kleur samenwerken met dat ene doel: buitenlandse kinderen die in nood verkeren te helpen door hen een vakantie van 3 tot 6 weken aan te bieden in een Ne derlands gastgezin. Naast kinde ren uit andere landen - West- Berlijn, incidenteel Polen - laat Pax-Christie Kinderhulp elk jaar 120 door de in Belfast gevestigde National Society for the Preven tion of Cruelty to Children gese- lekteerde kinderen naar ons land komen, die in 4 of 5 plaatsen in Nederland worden onderge bracht. De organisatie, voorbe reiding en begeleiding is in han den van plaatselijke werkgroe pen, die uit een aantal commis sies bestaan. We zijn min of meer gewend geraakt aan de situatie in Noord- Ierland, wat wel blijkt uit het feit, dat de televisie - ook in het journaal - er nauwelijks meer aan dacht aan besteed. De recente poltieke ontwikkelingen zouden zelfs geïnterpreteerd kunnen wor den in de richting, dat oplossing in zicht lijkt. Niets is echter min der waar en de situatie in Noord- Ierland is nog altijd gespannen. En de ware tragedie is dan ook „dat de kinderen, die nu net oud en wijs genoeg zijn om te hollen en te spelen in de met littekens en barricades ontsierde straten nooit iets anders gezien hebbeb." Een aantal van die kinderen - Protestantse en Katholieke door elkaar - naar Nederland halen, hen laten zien dat het bestaan ook anders kan zijn, betekent wellicht een kleine bijdrage aan de oplossing van het geweld in Noord-Ierland. UW ANTWOORD: NU! 24 Kinderen komen volgende zomer naar groot-Amersfoort. Om tijdens het verblijf van de kinderen bepaalde aktiviteiten te kunnen ontwikkelen is geld nodig. Daarom hier het bankre keningnummer: 055.30.31.589 t.n.v. P.C.K. afd. Noord-Ierland. Het gironummer van de ABN- bank is 74907. Scholen, vereni gingen, en dergelijke die bereid zijn om tijdens het verblijf van de kinderen in Amersfoort iets voor hen te organiseren kunnen kon- takt opnemen met de plaatselijke coördinatrice, mevrouw Paula Opdam, Van Marnixlaan 41, 3818 VA Amersfoort, tel. 033-15910. Daar kunnen zich ook gezin nen opgeven, die eventueel be reid zijn om in de zomer van 1986 eén of twee - eigenlijk is het de bedoeling dat in één gezin zowel een protestants als een r.k. kind worden opgenomen - kinderen van een paar ongekende vakan tieweken te laten genieten. Men dient zich daarbij te bedenken, dat het om kinderen gaat, die zich moeilijk uiten, soms echt opgevangen moeten worden. Pax-Christie Kinderhulp ziet het als haar taak de gastouders daarop voor te bereiden. „Laat ze samen ko men" is de slogan van Pax-Chris- tie Kinderhulp. Het antwoord van Amersfoort zou moeten zijn: Laat ze maar komen! West-Berlijnse kinderen Tienduizenden kinderen in West- Berlijn hebben dikwijls indirect te lijden van de „Insel-Koller" (Eiland syndroom). Niet zozeer een ziekte maar wel een mentale toestand waar aan de stand voortdurend is blootge steld na een reeks politieke schermut selingen van de grootmachten Rus land en Amerika. Kinderen moeten sinds 1961 - 25 jaar geleden alweer - groot worden in een stad die zich omklemd weet door Muur en prikkel draad. En daarbij komen de „norma le" problemen die zo eigen zijn aan een wereldstad met twee miljoen in woners. Geen westerse stad zit zo opgesloten temidden van een andere samenlevingsvorm als West-Berlijn. Een organisatie in Nederland, Stichting Pax Christi Kinderhulp, volgt al jaren de situatie in Berlijn en in het bijzonder die van haar jeugd. Kort na het oprichten van de Muur, 13 augustus 1961, startte een groep in de Achterhoek met de verzorging van vakantie voor kinderen uit vluchte lingenkampen, die nog jaren in Ber lijn bestonden. Eerst een clubje van 40 meisjes en jongens. Ze werden om veiligheidsredenen over de DDR heen gevlogen. Het aantal groeide en groeide maar stokte bij zo'n 2000 kinderen per jaar, die met treinet^ de zomermaanden naar Nederig werden overgebracht. Over het gehele land vers functioneren aktieve afdelingen,J! de plaatsing van de kinderen bij derlandse gezinnen organiser. Meestal verblijven die er zo'n weken en ondergaan er omstandig; den die hen thuis vreemd zijn. dacht, geborgenheid, betere hoin-, ting, evenwichtiger gezinsverhon^ gen, andere relatie tussen volvva^Vl nen en kinderen en vooral iemandf luistert. Ook al is dat typische Berbf.E se taaltje wel eens moeilijk te volcam na een week versta je elkaar op^y best. Elk jaar weer zoekt Pax CbT" Kinderhulp geschikte vakantjJiJ zinnen voor meisjes en jongens de 6 en 12 jaar. Volwassenen f menen dat zij dat kunnen bieden «t een jonge Berlijner nodig heeft fl bereid zijn zonder vergoeding wï kind gastvrij in huis op te nen |j kunnen zich melden bij het regioqej kontakt-adres. Voor ongevallen, ziekte- en verzekeringen is gezorgd. Me«' hebben de kinderen voldoende ri ding bij zich. In 1986 komen de kt»4 ren op 8 juli en zijn vertrekken HiiSf op 14 augustus. Voor inlichtü^aZI en/of aanmelding: mevrouw P. fpii dam, Van Marnixlaan 41, 3818 Vol Amersfoort, tel. 033-15910. Wat u nog niet wist, vertellen wij Wat u maar wilt, drukken wij Want achter het meest complete nieuwsblad van Leusden staat de meest complete drukkerij van Midden-Nederland. Vraag informatie Asschatterweg 19, tel. 033-941495. I LEUSDEN - Zaterdag 15 fe bruari begint in Blijhof weer het disco en bingo seizoen. Alle kinderen in de leeftijd van 8 tot en met 12 jaar zijn weer van harte welkom aan de Ansfriduslaan. Er wordt op muziek gedanst en twee keer per avond een rondje disco gespeeld waar leuke prijsjes aan verbonden zijn. De kosten voor deze aktivi- teit zijn 2,50 voor niet-leden en 1,50 voor leden van Blij hof Alle drankjes en hapjes zijn voor een kwartje te koop. Het feest begint om 18.30 uur en is om 20.30 uur afgelopen. LEUSDEN - Conform de eis van procureur-generaal rnr. C. Ficq veroordeelde het Amster damse gerechtshof woensdag een 34-jarige vrouw uit Leus den wegens dronken rijden tot zes maanden ontzegging van de rijbevoegdheid en een geld boete van 600. De Utrechtse politierechter had haar zes maanden ontzegging en 1000 boete opgelegd. Op 11 septem ber 1983 werd de Leusdense in Amersfoort bij een verkeers controle aangehouden. Zij had die avond een discotheek be zocht en reed rond met een al coholpromillage van 1,78 in haar bloed. De eigenaar van het taxibedrijf Afotax in Amersfoort en vier van zijn chauffeurs stonden op 6 februan terecht wegens het rijden met ondeugdelijke wa gens. De officier vermeldde dat hij op een totaal van 50 straf bare feiten kwam, dat sommige auto's zelfs brandgevaarlijk wa ren en dat hetzelfde bedrijf al eens eerder met Justitie in aan raking was geweest. Bij die ge legenheid waren destijds dne auto's in beslag genomen, maar dat had kennelijk niet vol doende indruk gemaakt. De eigenaar werd, conform de eis, tot 2200,- boete ver oordeeld en vier auto's werden verbeurd verklaard. Ook de chauffeurs kregen een boete, afhankelijk van het aantal man kementen en de ernst ervan 100,-tot 200,-ieder. Natuurlijk konden zij niet voor alle - soms onzichtbare - gebre ken verantwoordelijk gesteld worden. Zij verweerden zich zelfs met de opmerking dat ze met de rug tegen de muur staan. Zouden ze met een auto weigeren te njden, dan is het niet ongebruikelijk in dit soort bedrijven om met ontslag te dreigen. ,,Maar u blijft altijd verantwoor delijk voor die gebreken die duidelijk zichtbaar zijn", sprak de kantonrechter, Mr. Seton, in zijn vonnis. Een automobilist uit Leusden had, toen hij op de Ran- denbroekerweg wilde afslaan, twee rechtdoorgaande fietsers aangereden. Ze waren onge lukkig terecht gekomen en één dame had aanzienlijk letsel opgelopen. Toch was van grove schuld van de automobilist geen sprake en de kantonrechter in formeerde dan ook waarom verdachte de zaak op de zit ting kwam toelichten. „Omdat ik rechten studeer en het eens van de andere kant wilde meemaken", was het antwoord. De officier stelde op prijs dat verdachte contact had gehad met het slachtoffer en wilde het letsel niet als strafverzwarende omstandig heid laten meetellen. Boete: 125,-. ,,Een prachtig verhaal, maar de leeftijd om in sprookjes te gelo ven ben ik te boven", rea geerde de officier wat cynisch op het mooi geconstrueerde verweer van een verdachte. De heer W. uit Huis ter Heide had 's nachts om twaalf uur met een vaart van 130 km door de bebouwde kom van Baarn ge reden en bovendien een rood stoplicht genegeerd. Dit alles om te ontsnappen aan een stel jongelui, die hem bij een benzi nepomp de slang hadden wil len afpakken en hem toege voegd hadden: „We krijgen je zo nog wel". ,,Ik kwam van de kermis in Vo- lendam en had een boel geld in de auto. U weet wel; van de et oliebollen en gokautomaleie] Nou, ik was bang dat die jc» gens dat gezien hadder? i toen ik ze in m'n spiegelu aankomen, ben ik 'i smeerd". jee De ongelovige reactie van ;eï officier viel niet in goede aar j» bij verdachte, die vond datjpö openlijk voor leugenaar weSj uitgemaakt. De kantonrechter vond hetv- J haal te origineel om verzoiufl te zijn en halveerde de eis <>C de officier tot 200,- voor he: I hard njden en 65,- voorhM rode licht. Verdachte was d;y delijk niet ontevreden metfflj resultaat. P| Een waarschuwing om binn J kort het nieuwe deel III actr^ de voorruit te bevestigen: verse automobilisten krec^j een boete van 65,-, alle: vanwege het niet zichtbaar z§| van deel III. Het niet in bezit hebben is el 'i heel andere zaak en levert 51 boete op van 110,-. Een ps weken na 1 februari word!' nog soepel opgetredt Daarna mag de politie zonc^Uj waarschuwing verbaliseren, si (advertentie) (advertentie) KEUKENS HOUT-STEEN SANITAIR CEMENT P.V.C. OPENHAARDEN 5■III TUINARTIKELEN TEGELS F» jffc WX? [jl B etc. PLAVUIZEN |^§5g|i|j|8||||3 Dus alles op het gebied van jB de voor de vakman en doe-het-zelver. GOED EN GRATIS ADVIES! HET OUDSTE EN VERTROUWDSTE ADRES IN DE OMGEVING I I keuken bouw-keukencentrum b.v. ^a ou. Cuneraweg 326 Rhenen 08385 - 19051 nabij Julianaziekenhuis Als gespecialiseerd bandenservicej bedrijf leveren wij voor bijna alle autotypes kwaliteits-uitlaten uit voorraad met gunstige prijzen. Gemonteerd en voor zelfmontage met volledige garantie. Tevens het adres voor alle types banden, montage, uitlijnen, accu's, schokdempers en wielen. LUNTEREN Dorpsstraat 191 Tel. 08388-4416/2058 Hamburgerweg 195 Tel. 03417-53604

Leusder Krant | 1986 | | pagina 6