>lim zijn is een factor die je bij vielrennen goed moet toepassen korfbal Tweestrijd !oed seizoen BC Leusden Haaien op dreef Schaatswedstrij den ijsclub Zwanenburg leusder krant 'wee talentvolle Pedaalridders Nieuwe trainer Roda-zaterdag sporl. r =feursieti 'weede team kampioen Jeugdvoetbal Achterveld Beer Leusden bij een 1-3 achterstand aan de dubbels begon. Van de vier dubbels werden er 3 door Leusden gewonnen waardoor de eindstand op h-4 werd oepaaid. Leusden werd kampioen door een iets beter puntentotaal, hetgeen tot grote vreugde leidde in het Leusdense kamp, maar tot zware teleurstelling bij de Harderwijkers JEUGD Ook bij de jeugd waren er bij de zeven competitieteams over het al gemeen goede resultaten. Het 4e team en het pupillenteam kwamen 1 puntje tekort voor het kampioen schap. Het junioren 3 team werd echter zonder puntenverlies kam pioen. Dit team, bestaande uit Els Wolters, Simone Klik, Michel van Bruynsvoort en Martijn Bos, was vorig jaar ook al kampioen bij de aspiranten. Voor de jeugdcompetitie van het volgend jaar wil BC Leusden de jeugdselectie graag aangevuld zien met een aantal gevorderde jongenspupillen tot 12 jaar en gevorderde juniorenmeisjes vanaf 14 jaar. Belangstellenden kunnen contact opnemen met John ter Wey- den, telefoon 940129. LEUSDEN - Als de vorst ijsclub Zwanenburg aan het einde van deze week niet in de steek laat, dan zullen zater dagmorgen 15 februari de schaatswedstrijden voor de Leusdense jeugd van 10 tot en met 15 jaar in alle hevigheid losbarsten. Van 9.00 tot 12.30 uur vinden er voor jongens en meisjes diverse wedstrijden plaats Voor de „oude re" jeugd, de groep 14- en 15- jarigen, zijn twee wisselbekers be schikbaar. De meisjes strijden om de zogeheten Zwanenburg-wissel beker terwijl de jongens de Willem Renkersbokaal als inzet hebben. Deelname is gratis en toeschou wers zijn welkom. Het complete schaatsprogram- ma luidt als volgt: 9.00-9.30 uur. Inschrijven jongens en meisjes 10 - 11 - 12 en 13 jaar. 9.30 uur: Start jongens en meisjes 10 - 11 - 12 en 13 jaar. 10.00-10.30 uur: Inschrijven jongens en meisjes 6 - 7 - 8 en 9 jaar. 10.30 uur: Start jongens en meisjes 6 - 7 - 8 en 9 jaar. 11.00-11.30 uur: Inschrijven meisjes 14 en 15 jaar voor de Zwanenburg I wisselbeker over 10 ronden. 11.00-11.30 uur: Inschrijven jongens I 14 en 15 jaar voor de Willem Ren- DONDERDAG 13 FEBRUARI 1986 LEUSDEN - Met ingang van het seizoen '86-'87 volgt Wim van der Linde de Woudenber ger Eltjo Kapenga op als trai ner bij de afdeling zaterdag van Roda '46. Deze week kwam het bestuur van Roda '46 met de 34-jange in Lelystad woonach tige oefenmeester tot overeen stemming voor een contract van een jaar. Momenteel is Van der Linde tweede trainer bij WOG-zaterdag in Harderwijk, terwijl hij vroeger als speler actief was bij Unitas en UVV. Ook voor de ovenge afdelin gen heeft Roda'46 de zaken voor komend seizoen al rond. Zondagtrainer Meindert Vlugt heeft zijn contract met twee Vaak wordt de huid reeds ver deeld als de beer nog moet worden geschoten. Met veel poeha wordt de voorbarige conclusie getrok ken, dat een bepaalde sporter of sportclub duidehjk beter zal pres teren dan welke concurrent ook. jaar verlengd. Dat deed ook jeugdtrainer Wim Altena. len? Het werd fietsen, want hij won met zijn teamgenoten het Nederlands kam pioenschap voor ploegentijdritten in Dronten. Dat gaf de doorslag. Ralph koos definitief voor de wielrennerij En dan wel uitsluitend als weg- en baanren ner. Niet voor crossen, niet voor triath lon of welke andere discipline dan ook. zoals men dat tegenwoordig met het zoveelste germanisme graag noemt. Ralph: „Als ik voor mezelf zou weten dat ik m triathlon of crossen meer zou kunnen bereiken, zou ik dat gaan doen Ik v/eet voor mezelf dat ik beter kan rijden op de weg en op de baan. Dan is het niet verantwoord om aan dat andere te beginnen Het is of het éen of het ander." AMERSFOORT - „Toen we klein jen, wilden we al fietsen, maar dat icht nooit van m'n vader, want daar Bd hij ons te jong voor. Hij zei, als ie twaalf zijn, krijg je van mij een efiets. Brigitte werd twaalf en die •eg een racefiets. Ik ben toen een trtje mee gaan trainen, we gingen 7 ometer fietsen en toen was ik hele- al kapot. Maar toen we thuis kwa- n vond ik het toch wel mooi. Toen i ik met wielrennen doorgegaan. Ik s toen pas elf jaar Lngélique Jekel vertelt het rustig bescheiden. In de outfit, die zij ir het maken van de gebruikelijke ik heeft aangetrokken, oogt zij ei- ijk helemaal niet als een persoon dat furieus de sprint kan aantrek- m en hartstochtelijk handenheffend finishlijn passeert. Het is het zo- :1ste bewijs dat je aan iemands rlijk beslist niet altijd kunt zien jlke zieleroerselen er binnenin slui- iren en wroeten. Angèlique (18) is it haar één jaar oudere zus Brigitte |e even uit het beeld is geweest weer duidelijk op de goede weg tg is) al een aantal jaren tot ridder agen. Beide dames zijn namelijk van de Pedaalridders en als we de idspraak nog even mogen door- en zouden wij kunnen zeggen er aankomende jonkvrouwen in schuilen. Sportjonkvrouwen wel verstaan. )e jonkheer is ook al aanwezig Het is uit Coevorden afkomstige Ralph lupink (22), die samen met Angéli- een comfortabel optrekje achter in ïsden-Centrum bewoont Ralph is nder twijfel een welkome aanwinst Dr de Pedaalndders, want de goed de tongnem gesneden Drent, die in tsterdam als automausenngsmede- rker werkzaam is, heeft goede pa ren. Ralph, pas dne maanden Leus- naar. begon op 15-jange leeftijd met lrennen, is Nederlands kampioen weest bij de nieuwelingen en was mmer twee op de Nederlandse kam- enschappen voor amateurs. Door de itaire dienst was er. zoals meestal het ral is, een bepaalde terugval, maar jftph is nu weer. monter en zeer gemo tiveerd, gereed om een nieuwe start te naken naar wat hopelijk hoogtepunten ™!en worden. 'enig naar Angèlique, die voorlopig :r de Amersfoortse sportwereld nog meest in het oog springende sportfi- ïs. Het gaat goed met de voortreffe lijk racende bankmedewerkster, die ruit langer onder de beschermende igels van haar enthousiaste vader tnk Jekel, in de wielren- maar ook in de voetbalwereld geen onbekende) naar de wielren-arena's trekt en haar trainingsprogramma nu samen met haar leergierige vriend ten uitvoer brengt De naam van Angèlique verschijnt de laatste tijd nog wel eens in de pers. want ze rijdt leuke uitslagen. Op de Ahoy- baan in Rotterdam is ze zo langzamer hand land aan huis. Zij won er onlangs overtuigend een omnium en bewees daarmee dat zij ook op de baan haar mannetje staat. Het njden op een baan is beslist met kinderachtig, want de race fiets heeft er geen remmen en de steile bochten zijn nu met bepaald geschikt voor angstvallige pedaleurs. Angèlique: „Het is een kwestie van wennen en aanpassen Je kunt je benen met stilhou den, want dan ga je gelijk onderuit Ralph Greupink, die de indruk wekt alle zaken met seneuze hand aan te pakken en daardoor neigt naar een licht filosofi sche manier van redeneren, trekt dat in twijfel, want zijn vnendin heeft nu toch wel zoveel routine, dat zij met zo maar onderuit gaat. Hoewel. Angèlique weet wel wat vallen is „Als er een van ons beiden, Bngitte en ik dus, viel, dan was ik het wel. De heb wel eens m'n sleutel been gebroken, ik ben tegen een auto aangereden en heb twee keer achter elkaar een hersenschudding gehad Maar dat hoort er allemaal bijAldus een flegmatiek pratende jonge wielren- ster, die nog heel wat jaren voor de boeg heeft'' PLANNEN Wat zijn haar ambities? Angèlique: „Ik wil nog graag de Tour de France njden en aan de Wereldkam pioenschappen meedoen Dat zou me v/el leuk bjken. En dan de Olympische SpelenGeen gennge ambities dus, maar het sportieve duo wijst er nadruk kelijk op, dat die ambities met de nodige bescheidenheid en zeker met in neonletters aan de publiciteit moeten worden prijsgegeven Er is heel wat voor nodig om de top te halen en zover is het nog lang met. Angèlique heeft zonder meer talenten, maar haar voor bereidingen moeten in alle rust en op verstandige manier plaatsvinden Ralph heeft daarover een uitgesproken me ning „Mensen zeggen vaak, je bent nu achttien jaar, nu móét je al aan de wereldtop staan, want die en die was ook op die leeftijd wereldkampioen Het is de kunst om alles langzaam op te bouwen en er dan te staan Sta je er dan, dan moet je het nog twee. drie jaar vol kunnen houden. Je moet dan met terug zakken naar het tweede plan Dan zouden de mensen je zo weer verge ten Tour de France, dat betekent wel klimmen. Het afgelopen jaar was voor de Hollandse dames (aan het woord vrouwen in de sportjournalistiek kun nen we nog met wennen) teleurstellend De meiden bleven m het hooggebergte te veel achter. Zouden we ooit zo leren klimmen als zo'n Italiaanse, om maar een voorbeeld te geven? Ook hierop heeft Ralph een antwoord klaar. „Bij Angèlique is het echt een kwestie van aanpassen. Wanneer je twee, drie da gen in het hooggebergte gereden hebt, dan ga je steeds beter njden. Als zij zich snel kan aanpassen aan de bepaalde omstandigheden, dan is dat een teken dat ze „het" heeft. Dan heeft ze de kans om het verder uit te bouwen. Neem een Peter Winnen. Die kan ook met gelijk de eerste keer snel omhoog. Die njst eerst de Ronde van Zwitserland en dan de Dauphiné Libéré en dat ïs-ie klaar voor de Tour de France Dan njdt-ie met de besten mee Blijft natuurlijk het feit, dat v/e in ons platte pannekoeklandje slechts hier en daar een stukje grond hebben, waarop bij de schepping toevallig een klein stukje overgebleven deeg is neergeval len Limburg bijvoorbeeld. Angehque en Ralph vinden dat geen echt geberg te. „Daar kan je op veel kracht naar boven klimmen, maar dat is met te vergelijken met Franknjk, waar je toch zeker zo'n zeven, acht kilometer achter een moet klimmen." Ralph zelf acht zich geen klimmer van nature, maar hij stelt wel veel vertrou wen in Angèlique. Zelf heeft hij de nodige hoop dat hij vooral op de baan furore zal maken en wel zodanig dat hij wellicht m de baanploeg voor Seoel wordt opgenomen Of dat werkelijk heid wordt? Ralph wil graag alles relati veren, maar het is voor jonge mensen toch goed om volgens plan te werken En mét plezier Ralph weer. „Wij njden altijd voor ons plezier Gaan we bijvoor beeld trainen voor het klimmen dan zoeken we een mooie omgeving uit. Dan zien we gelijk wat en pakken we een stukje ontspanning mee bij de training. Je moet je plezier er aan houden Het is in de sport heel belangnjk om die af te wisselen met ontspanning." Is Ralph Greupink een uitgesproken baannjder? Zelf wil hij dat met zo stellen. De oud-Coevordenaar („ik wil altijd winnen, zelfs al gaat het om het eenvou digste spelletje") was aanvankelijk een veelbelovende voetballer Hij leek een rol te kunnen gaan spelen bij Weber Germanicus. dat hoofdklasse speelde, maar op een gegeven moment moest hij als HAVO-leerling van zijn vader een beslissing nemen Fietsen of voetbal- ILEUSDEN - Voor de meeste impetitieteams van BC Leusden zit de competitie er voor dit sei- - zoen op. Het le team van Leusden -«peelde afgelpen week zijn laat- ste wedstrijd tegen Castellum 3 en won overtuigend met 7-1. Door dit resultaat kwam de debutant in de le klasse uit op een 3e plaats in hun poule. Een prima prestatie Selby en Houten waren immers ■delijk de sterksten. De overige acht seniorenteams 'kten wat minder successen dan »ng jaar als gevolg van de vele ;omoties. De meeste teams kwa nten uit op een 2e of 3e plaats. Een Uitzondering vormde Leusden 2. Dit team, bestaande uit Bob en Tineke van Leeuwaarden. Marianne Bast- - meyer en Arthur Kappers, promo- - veerde vorig jaar naar de 2e klasse en werd afgelopen dinsdagavond .Wederom kampioen Promotie naar de le klasse werd een feit, waar- door BCL volgend seizoen met twee teams in de le klasse mag uitkomen. Dit gebeurde na een nek-aan-nekrace met het le team van Smash '76 uit Harderwijk. Beide teams stonden tot aan de laatste wedstrijd gelijk en kwamen in de laatste ronde uitgerekend tegen over elkaar te staan. Het werd een bijzonder spannend treffen waarbij BÉMHpMMK- LEUSDEN - Het gevecht om het ^hntpioenschap in de le klasse B de zaalkorfbalcompetitie is ua afgelopen zaterdag een twee- Jtajd tussen Antilopen en Thor. e ploegen kwamen tot winst maakten hun tegenstanders *^sloos in de race om de titel. De vjaken viste met 14-16 tegen An- 5rïPe". achter het net terwijl OV- O bij Thor met 10-8 aan het °*tste eind greep. Met nog drie volle ronden voor de boeg gaat het nu alleen nog tussen Antilo pen, de ploeg van Kees van Bu ren, de formatie uit Harmeien. Sinds mensenheugenis rivalen van elkaar met de beslissings wedstrijd op het veld eind vorig seizoen als meest recente voor beeld van de rivaliteit. Of ook in de zaal het pleit beslecht gaat worden middels extra duels, lijkt ondanks de huidige stand on waarschijnlijk omdat de return tussen beide kemphanen in de tweede helft van de competitie nog op de nominatie staat. Zaterdag 22 februari zal m sport hal De Korf in pnncipe de beslis sing gaan vallen als er tenminste geen al te gekke dingen in de weken daarna zullen gebeuren. Winst brengt een van beide de titel. Onder voorbehoud, want de duels tegen DKV en Revival zullen voor de Leusdenaren nog moeilijk ge- nog zijn terwijl Thor ook het treffen tegen De Vinken nog niet gewon nen heeft Kortom, op de slotdag gaat de kogel pas echt door de kerk. En dat zal ook voor de degra dant zijn. Want zowel Revival als DKV komen voor degradatie nog in aanmerking, en slagen er nog steeds niet in om een enkel punt te pakken. Opnieuw greep DKV mis. debutant Atlantis was met 11-7 dui kers wisselbeker over 10 ronden. 11.30 uur: Start afvalwedstrijden voor jongens en meisjes 14 en 15 jaar om de Wisselbekers. De prijsuitreiking is om plm. 12.30 uur. Om het ijs op het Jan Banninksport- park voor de jeugd schaatswed strijden in goede conditie te knjgen is de baan vrijdagavond gesloten. Onbescheidenheid viert hoogtij, maar dom is het ook, want zelfs alleen maar de bedoeling om in druk te wekken, getuigt reeds van een onjuiste en daarom verwerpe- Ujke mentaliteit. De praktijk geeft trouwens een legio gevallen een heel andere uitslag. Wat dacht u van Jan de Rooyin de monsterrally Parijs-Dakar? Met zijn DAF-mastodont zou de winnaar van het vrachtauto-klassement 1985 eventjes totaal-winnaar van dit jaar worden. Dat beloofde hij u en zich zelf, maar Jantje Bluf bleef in het woestijnzand steken en bereikte niet eens de finish. Voorbeeld num mer 2 speelde wat dichter bij huis. In het WK-veldrijden - officieel een soort wielerkoers, maar wie on langs het spektakel in het Belgische Lembeek op de TV heeft gezien, weet nu wel beter-hadden volgens kenners de Nederlandse renners verreweg de beste kansen op de wmst. Die van Martin Hendriks bij de amateurs waren huizen- en die van Henny Stamsmjder bij de profs zelfs torenhoog. Daarover bestond feitelijk geen twijfel en bij de beroepsrenners helemaal toen regerend wereldka- mioen Klaus-Peter Thaler uit pro test tegen het erbarmelijke en vrij wel onbegaanbare parcours niet startte en de enige echte concur rent Roland Liboton al na twee rondjes de pijp aan Maarten gaf. Wel, ook Hendriks gaf voortijdig op en Stammie reikte met verder dan brons. Achter twee Italianen, waar van de ene te oud en de andere te jong werd geacht. (526) PC ACHTERVELD - De Achter- veldse jeugd heeft afgelopen weekeinde in de zaal een voetbal toernooi gehouden. De jongens- ploeg bestaande uit Jeroen Tol boom, Amoud Smit, IJsbrand Zwanenburg en Michel Rutte ze gevierde in dit toernooi. Maar de grote verrassing was wel dat de meisjesploeg, met een wisselspeelster, bestaande uit Er- meralda van Essen, Mart ine van Gulik, Mirjam van Dijk, Christel van Dijk, en Sandra van Dijk de tweede plaats bereikte en daarmee meer dere jongensploegen achter zich liet. Inmiddels zijn er contracten gesloten met enkele buitenlandse ploegen voor de deelname aan de jubileumtoernooien tergelegen- heid van het veertig jarig jubileum. Twee ploegen uit Wales (AI en BI) voor de jongenselftaillen en voor de meisjesploegen uit Amerika ploe gen m de leeftijd van 12 tot 16 en 16 tot 18 jaar. Zaterdag aanstaande vertrekken om 9.30 uur de FI, 2 en 3 naar De Glmd voor een zaalvoetbal toernooi. TRAININGEN Een duidelijk standpunt dus. Ralph heeft dat ook over het te volgen trai ningsprogramma. In de loop van de tijd heeft hij aardig wat opgestoken van trainers en coaches. Vandaar dat bei den in de winter krachttraining, inter- valtrairung, oefeningen om het uithou dingsvermogen op te voeren en rekoe- feningen in hun schema hebben opge nomen Ralph probeert de verworven kennis op zijn vriendin over te brengen. Angèlique knikt en het is zonneklaar dat zij met haar „coach" best m haar schik is Zij heeft intussen ook geleerd, dat slim zijn ook een factor is, die je bij het wielrennen goed moet toepassen. Dus niet meer klakkeloos demarreren en spnnten om het leven, als de eindstreep nog niet in zicht is, maar de kat uit de boom kijken en toeslaan als de tijd daarvoor njp is. Angehque moet beken nen dat zij al heel wat wedstrijden door onbezonnen njden heeft verloren. Aan de hoeveelheid bekers, die in de kast pnjken, zou de buitenstaander dat ruet kunnen aflezen. De talentvolle Pedaal- ndder-njdster lijkt - v/e zeiden het al - heel rustig, maar ze bekent dat ze tijdens het wielrennen best wel fanatiek kan zijn Het is geen geheim dat de dames-wielrenners, zeker op hoger plan, onder elkaar geen lieverdjes zijn Hoe reageert Angèlique daarop? Ralph „Als iemand haar berujdt dan moet ze er voor zorgen dat ze die de volgende keer wéér voor is. Dan gaat die jaloezie vanzelf wel over Gaat ze zich dat aantrekken dan hebben ze de volgende keer er lol aan. als ze haar die keer vóór zijn..." We springen misschien wat van de hak op de tak. Ralph denkt ook aan de Olympische Spelen, maar wat stelt Ne derland eigenlijk nog voor op het ge bied van de baansport? Vroeger was die tak van sport hier populair en Ralph Greupink en Angèlique Jekel kwamen er duizenden mensen naar het stadion om hun favoneten te zien rijden. Tegenwoordig staat er een handjevol volk. Onze zegsman laat evenwel een veel vrolijker geluid horen. De oplei ding van baannjders in de goede han den van oud-profs en er is veel talent op de baan Oude bestaande records wor den verbroken en dat zegt toch wel iets. Als Amsterdam in 1992 de Olympische Spelen krijgt kan de reputatie van Ne derland op het gebied van de baansport best wel eens in ere worden hersteld Hoe het ook zij, Angèlique en Ralph gaan dapper en voortvarend door met hun programma. Er zijn al zesdaagsen gereden in Berlijn en Maastricht, er werd een driedaagse in Dortmund met succes afgesloten en op de Ahoy- baan in Rotterdam is het tweetal van de Amersfoortse Pedaalridders zeker niet onopvallend bezig. Ralph, die door zijn besluitvaardigheid onbe doeld wat meer aan het woord is, geeft wel toe dat zijn wat grotere spreektalent ruimschoots ongedaan wordt gemaakt door het fietstalent van zijn sportieve huisgenote. Ralph: „Angèlique is een goede individualis- te, die goed kan rijden. Dat heeft zij meer dan ik. Ik moet het zelf een beetje van m'n slimmigheid hebben". Angelique glimlacht. Laat haar maar schuiven. Of eigenlijk, laat haar maar racen. debjk de sterkste en maakte de sprong naar de 3e plaats achter Thor en Antilopen. Uitslagen le klasse B: De Vinken-Antilopen 14-16 Thor-O WO 10- 8 Atlantis-DKV 11 7 Revival v/as vrij. Stana ie Klasse B: Thor 10-16 Antilopend 9-14 Atlantis 10-11 De Vinken 10-11 OWO 9- 9 DKV 9- 3 Revival 9- 2 Wi taiciuay ei UI UC ic klasse B geen duels vastgesteld LEUSDEN - Voor de Kring-C- wedstrijd was de plaats van han deling zwembad Hoogland. AZ PC moest hiernaar uitwijken in verband met de Scouting zwem wedstrijden in het Sportfondsen- bad. Vooral door de jongere jeugd werden nogal wat tijden scherper gesteld en dat resulteerde in een groot aantal ereplaatsen. Als we de balans opmaken dan pakken de Haaien zwemmers en zwem sters 4 maal de eerste plaats, 5 maal de tweede plaats en 4 maal een derde plaats. De heren, Mare Hulst, Marcel Fieseler en Enk Kuthe heten het afweten wat hun tijden betreft met name op de 100m vlinderslag Op dit nummer bleven ze ver boven hun beste tijd. Grote vooruitgang echter vertoonde Sandra van We gen op de 100m rugslag. Zij zwom bijna 8 seconden van haar beste tijd af en finishte in 1.48.7 hetgeen goed was voor een eerste plaats. Haar zusje Linda legde op de 100m vrije slag meisjes '74 beslag op een tweede plaats met een tijd van 1.25.0 hetgeen een verbetering van bijna 3 seconden betekende. De overige uitslagen waren: lOOm rugslag meisjes '76 en jonger Viebeke Peters 2 16.6. Marieke Kuyper 2.17 4 100 m rugslag jongens. Emo Pickee 1 55 0 100m vnjeslag meisjes .6 itioigareth Walet 1 43.8, Maneke Ruitenberg 1 31.6 100m vnjeslag meisjes 74 Kann vd. Lage- maat 1.26 5 100m vnjeslag jongens 74 Bert Kampcs 1.25 5; Sjoerd Bannink 1.34.2 (1 34 7) 100m schoolslag meisejs '7372 Bianca Scheuer 1 48 7, Judith Streppel 1.38.2. (1 40.3). 100m schoolslag jongens '7372: Jeroen Dek ker 1 45 1 (1 487). Linda van Wegen lOOm vlinderslag meisjes '71/70 Esther Ste- ketee 1.28.3; Adinda Kelder 1 25.3 (1.25.5); Anneheke Jacobs 1.24.0. lOOm vlinderslag jongens '71/70: Jeroen Hat- tuvk 1.20 0. 100m rugslag meisjes '60 en ouder Esther Hulst 1.20.3. 100m rugslag jongens '69 en ouder Mare Hulst 1.19.7; Enk Kuthe 1.18.4, Marcel Fieseler 1 IS 4. 100m schoolslag meisjes 76 en jonger: Viebe ke Peters 2.04.2 (2.05 8) 100m vnjeslag meisjes 7372. Canne Kampes 1 24 8 (1.27 1). Bianca Scheuer 1.25.0 (1 2S.3), Marielle de Smit 1 17.7 (1.18.4) 100m vnjeslag jongens '7372 Jeroen Dekker 1.32.1; Ronny Bokkers 1.25 2 100m vlinderslag jongens '69 en ouder Mare Hulst 1 21 1. Marcel Fieseler 1.19.9; Enk Kuthe 1.14.7

Leusder Krant | 1986 | | pagina 9