jWaar je je inzet voor mensen oet je contacten onderhouden" Ik wil belangen ventileren die tot lu toe niet vertegenwoordigd zijn" igdie Boerwinkel (PvdA): )b Peek (Leusden '85): Haaien naar A.L.V. Ingezonden Buitenbad (2) Buitenbad (3) KPO bezoekt tentoonstelling JNDERDAG 27 FEBRUARI 1986 plaatselijk nieuws SDEN - „De inspraak hier is slecht geregeld. Ik heb epen dat de inspraakverordening herzien moet worden. Ik (sowieso dat het gemeentebestuur bij belangrijke beslissin- zo snel mogelijk de burgers moet informeren en de jltaten daarvan moet meenemen bij de besluitvorming. De jige inspraakverordening is zeer onvoldoende bekend. Ik jhem niet." lan het woord is Magdie Boerwinkel, 31 jaar en nummer zes de kandidatenlijst van de Partij van de Arbeid voor de tende gemeenteraadsverkiezingen. Oorspronkelijk stond iger, maar dankzij de steun en inzet van de Rooie Vrouwen t ze nu die zesde plaats. „De maatschappij bestaat half uit nen en half uit vrouwen," zegt Magdie daarover. „Een Ijjke verdeling is dan ook terecht." even door te gaan op de icipatie: „Om gelijk te zijn j je eerst samen sterk staan om gelijkheid te stnjden," vindt die Boerwinkel. „Mannen zit- <eel meer in de politiek, over- en samen, maar dat komt niet blok naar buiten. Tijdens de [nene ledenvergadering van >vdA namen de vrouwen de it niet over. Daar was geen ke van." is bestuurslid van de PvdA- ling Leusden, zit in de redaktie [iet blad Rood Leusden en is est-afgevaardigde. Daarnaast ze het Leusdense PvdA-ver- igsprogramma mee geschre- is ze nu bezig met het iardigen van propaganda-ma- it alles doet Magdie Boerwin- in haar vrije tijd, want ze werkt hme als assistente hoofd voor- ing bij het Nederlands Astma- Gaat dat allemaal samen? dat hoop ik. In principe is het i probleem. Het is een normale kantoorbaan. Het staat los van el kaar." Mocht ze straks in de raad ko men, dan gaat er ongetwijfeld het één en ander veranderen. Boer winkel: „Ik wil dan minder gaan werken. Raadslid zijn is niet alleen avondwerk. Ik wil straks bereik baar zijn voor de burgers. Dat vind ik belangrijk. Ik vind überhaupt dat waar je je inzet namens mensen, omdat je gekozen bent, moet je contacten onderhouden, bereik baar zijn en naar mensen toegaan." Weet ze wat haar te wachten staat9 „Ik heb een vaag idee," zegt ze. „Ik heb tot nu toe alles altijd van de buitenkant meegemaakt. Ik heb niet in de schaduwfractie gezeten. Dat was naast al die andere aktivi- teiten niet mogelijk." MEEGESLEEPT Magdie Boerwinkel luistert aan dachtig, absorbeert bij wijze van spreken de vragen, denkt na en door Martin Hermens antwoordt, zorgvuldig zoekend naar de juiste woorden. „Ik zit nu een paar jaar in de politiek. Iemand uit de omgeving heeft me meege sleept. Ik kwam meteen in het bestuur van de PvdA en ben sinds dien volop aktief op allerlei gebie den." Waarom koos ze voor de Partij Vein de Arbeid? „Wat ik heel sterk heb is: opkomen voor mensen die het minder makkelijk hebben, op welk gebied dan ook. Je moet, vind ik, dan bij een grote partij zitten om iets te bereiken. Ik heb van kmdsaf- aan achter de dingen van de PvdA gestaan. Mijn vader was een tijdje aktief in Amersfoort. Thuis werd er veel gesproken over maatschappe lijke toestanden." „De reden wat mij aantrekt in het raadslidmaatschap is gekoppeld aan wat mij in de politiek aantrekt," aldus Boerwinkel. „Het feit dat je jarenlang afgeeft op de dingen die gebeuren. Je komt niet verder als je blijft kankeren; je moet zelf wat gaan doen." Beroepsmatig zitten haar interes ses het dichtst bij het welzijnsge- bied. Maar eigenlijk vindt ze alles leuk. „Het is plaatselijk, het raakt je direct," legt ze uit. „Ik ben op alle terreinen globaal thuis. Dat komt ook doordat ik intensief ben bezig- geweest met het verkiezingspro gramma. Ik voel met het meeste voor welzijn. Jan Jacobs en Ineke Jansen zijn wat dat betreft binnen de plaatselijke politiek veel des kundiger. Het heeft met echt mijn voorkeur, maar beroepsmatig kan ik me er makkelijker op inwerken." ESSENTIEEL Er zijn dne punten waar Magdie Boerwinkel zich in de komende raadspenode voor wil uizetten. Naast de al eerder genoemde openbaarheid en inspraak zijn dat het realiseren van een commissie Sociale Zaken en Volkshuisvesting en het opstellen van een welzijns beleid. Wat die commissie betreft zegt ze: „Het zijn dingen die in geen enkele raadscommissie besproken worden, maar het zijn wél essentie- Ie zaken. Je moet duidelijk weten waar het terecht hoort. Sociale za ken wordt vaak in een besloten vergadering geregeld, dat is met openbaar." Het opstellen van een welzijns beleid heeft een hoge prioriteit, vindt Boerwinkel. „Op het moment wordt er alleen gesubsidieerd als er een aanvraag is. Er is geen echt beleid waarbij alle terreinen op elkaar zijn afgestemd." Verder inhakend op dat welzijns beleid komen we terecht bij het jeugd- en jongerenwerk. „Er begint wat te gebeuren," aldus Magdie Boerwinkel daarover. „Maar één fuU time jongerenwerker is te wei nig. Leusden is een jonge gemeen te met veel jongeren. Daar moet meer aan gedaan worden." Wat er precies meer moet ge beuren, weet ze met. „Ik zit hele maal niet tussen jongeren, ik weet niet aan wat voor soort aktiviteiten ze behoefte hebben," excuseert ze zich enigszins. „Overleg tussen ge meente en het jeugd- en jongeren werk is in ieder geval nodig, want er moet meer gaan gebeuren." GERECHTVAARDIGD De aansluiting op njksweg 28 moet er komen, aldus Boerwinkel. „Je zit met het werkgelegenheids probleem: de bedrijfsterreinen moeten toegankelijk worden. Tot nu toe is dat niet zo best." Moet de gemeente de volle mep betalen? „Nee, ik denk het niet. Als er een duidelijke behoefte is bij de ge meenschap, dan zou de helft ge rechtvaardigd zijn." Over wat er op het gebied van de werkgelegenheid moet gebeuren laat ze geen onduidelijkheid be staan. „Naast het aantrekken van werkgelegenheid moet de ge meente deeltijdarbeid bevorderen en aktief werken aan arbeidstijd verkorting," zegt Boerwinkel. „Of De Horst voldoende industrieter rein is, hangt af van wat voor bedrijven je aantrekt en of daar veel gedaan wordt aan arbeidstijd verkorting en deeltijdarbeid. Als dat zo is, dan kom je al heel ver." Of er na De Horst nog meer werkgelegenheidsterrein moet ko men? „Op dit moment zou ik zeg gen: wijs nog geen terrein aan. Je zit met zoveel ontwikkelingen dat je daar niet op vooruit kunt lopen." Het idee van vierbaanswegen in Leusden ziet ze niet zo zitten. „Ik zou het idee krijgen dat er een grote racebaan om Leusden komt," vertelt ze. „Dan raak je het dorps gezicht kwijt. Ik kan me met voor stellen dat het ooit nodig zal zijn, zeker nu Leusden geen groeistad Magdie Boerwinkel: ,Je komt niet verder als je blijft kankeren. Je moet zelf iets doen. meer is. Ook hangt het er vanaf hoe de aansluiting op njksweg 28 wordt en hoe de aan- en afvoer geregeld wordt." BEHOUDEN Evenals het partijprogramma verzet Magdie Boerwinkel zich te gen het bouwen ten zuiden van de Schoolsteegbosjes. „Het is een na tuurgebied," zo zegt ze. „Het is niet nodig als we alleen bouwen voor de eigen behoefte. Ik sluit aan bij het PvdA-standpunt: aaneengesloten groene landschappen moeten be houden blijven." „Bovendien heb ik vernomen dat je, als je daar gaat bouwen, proble men krijgt met de hele waterhuis houding." En kort daarna: „We moeten alles bouwen in fases en naar eigen behoefte. Niet alles met een volplannen." De lokale omroep vindt ze een moeilijk iets. „Als je de stukken in de krant leest over hoe het gefïnan- cieerd moet worden en wat ze wel en wat niet mogen, dan vind ik dat een moeilijke zaak. Zoveel geld voor één uitzending, ik weet met of het dat waard is." Je kunt nu in feite een program ma kopen. Er is maar een vrij kleine groep die dat kan betalen. Ik weet met of je dat dan moet subsidiéren." Het toestaan van reclame zou een goede oplossing zijn volgens Boer winkel. „Het is de emge, eerlijke manier om programma's te maken. Je hoeft dan niet alleen op het aanbod van mensen met geld in te spnngen." Reclame okay, maar dan wel buiten de programma's om. „Bij voorbeeld in de vorm van Ster reclame," adviseert Boerwinkel. „Programma's moeten zo onafhan kelijk en zo goed mogelijk samen gesteld worden. Maar daar is de programmaraad voor." GROEI „Gezien de opinie-peilingen en de enorme groei van Leusden m de laatste jaren, reken ik op minimaal zes zetels voor de Partij van de Arbeid," licht Magdie haar ver wachtingen van de komende ver kiezingen toe. „We knjgen er über haupt al twee zetels bij in de raad." Met die zes zetels wil de partij zeker meeregeren in het college. „Als we met zes zetels in de raad zitten, dan is dat bijna éénderde van het totaal," aldus Magdie Boerwin kel. „Een groot deel van de bevol king wil dan duidelijk een ander beleid. Daar kun je niet aan voorbij gaan." Wat gaat ze zelf doen? „Voor mij staat de omgang met elkaar voorop. Elke partij heeft zijn ei gen overtuiging. Daar moet je op een goede manier mee omgaan. Niet zeggen dat een andere me ning slecht is. Dat is in het verle den wel eens gebeurd. Het zou voor mij in ieder geval voorop staan, zowel binnen de raad als naar buiten toe. Ik heb niet het gevoel dat als ik in de raad zit ik een andere burger ben." rSDEN - „Het is iets nieuws. Je neemt initiatief. De •langstelling is groot. Mensen reageren spontaan op onze ifo's. De aanmelding van de leden gaat de goede kant op. De ravachtingen? Ik gok op drie zetels. Twee zeker, maar drie loet er in zitten gezien het enthousiasme." Rob Peek over zijn partij, Leusden '85. Hij staat als nummer tree op de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezin- tnvan 19 maart aanstaande. Volgens eigen zeggen zit hij de ■lende vier jaar in de gemeenteraad. Insiders hebben daar zo h twijfels over. De aankondiging dat er een nieu- ^.pamj zich in de Leusdense peke stnjd zou mengen, deed I jaar november heel wat stof binnen de bestaande en. Toen Leusden '85 als eer- et verkiezingsprogramma pre- erde, werd het voor iedereen elijk dat men het serieus tit. De belangstelling voor de jong- elg in het Leusdense politieke is dan ook behoorlijk groot, irgus-ogen bekijken de ande- >artijen de ontwikkelingen, zwijgt, stemt toe," zegt Rob daarover. „Mensen die bang >ns zijn, voeren het verkeerde ld." rREDE ek noemt de relatie met ande- irtijen goed. Even later blijkt uit voorden dat er niet veel echte ten zijn. „We hebben ons iezingsprogramma naar alle partijen gestuurd," legt Peek uit. Meer niet. Leusden '85-lijsttrekker Ben Stoelinga (een interview met hem wordt binnenkort m de Leus- der Krant gepubliceerd) wond er geen doekjes om: „Wij willen nu geen binding met andere partijen, zodat we ons in de toekomst onaf hankelijk kunnen opstellen." Terug naar Peek. Wat trekt hem aan in het raadlidmaatschap? „Dat heeft te maken met een stuk onvre de m de persoon Rob Peek over het gemeentelijke beleid van de laatste jaren," legt hij uit. „Het is niet: ik wil daar zitten. Ik wil belangen ventile ren die tot nu toe met vertegen woordigd zijn. Die onvrede leidde tot de oprichting van Leusden '85 Ik heb mezelf beschikbaar gesteld." Voordat Leusden '85 het eerste levenslicht zag, was hij niet aktief bezig in de politiek. „Ik ben een echte nieuwkomer." zegt Peek met emge trots. Weet hij wat hem staat te wachten? „Bijna wel. Er gaat een hele hoop vrije tijd in zitten." Zijn Bob Peek: „Ik zit daar puur voor het mwonersvriendelijk beleid. voorbereiding bestaat uit het vol gen van raads- en commissieverga deringen. En, vanzelfsprekend, de campagne. „Voor de oprichting van de partij ben ik met mensen m aanraking gekomen die op dezelfde golfleng te zaten. We hebben een kiesver eniging opgericht uit onvrede met de huidige gang van zaken. Daar willen we nu zelf een steentje aan bijdragen." Als sterkste punt van de partij noemt hij: de inwoners betrekken bij het gemeentebestuur. Een pro grammapunt overigens dat bij meer partijen voorkomt. „Mensen krijgen vaak pas achteraf te horen over beslissingen. Wij willen via enquetes over bepaalde actuele zaken contact houden met de inwo ners." ACHTERAF-SITUATIE De mogelijkheden van inspraak zijn vaak met bekend, vindt Rob Peek. „Men verkeert in een achter- af-situatie. Onze oplossing daar voor is een inwonersvnendelijk be leid. In onze eerste twee info's hebben wij de burgers daartoe opgeroepen." Word je dan geen klachtenbu reau? „Nee. Het zal niet altijd even makkelijk zijn," antwoordt Peek. „Wij willen klachten beluisteren en daar wat aan doen. Bijvoorbeeld problemen met de openingstijden van het gemeentehuis. Die komen nogal eens voor bij mensen die overdag werken. Wij gaan trachten om daar verandering in te bren gen." Hebben jullie daar kracht ge noeg voor? „Dat dacht ik wel. De behoeften moeten duidelijk gemaakt worden. Niet alles zonder slag of stoot af wimpelen. Dat doet de Partij van de Arbeid wel: vier jaar oppositie is blijkbaar iets te lang voor ze. Wij kijken en praten vanuit een inwo- nersbeleid Wat ga je anders doen dan de huidige raadsleden? Het antwoord laat op zich wach ten. „Ik zou het wel weten," zegt zijn vrouw. „Beter naar elkaar luiste ren." En dan Rob Peek zelf: „Ik zit in de raad zonder andere belangen. Ik zit daar puur voor het inwoners vnendelijk beleid. En ook. beter omspringen met het geld. In ieder geval beter dan de afgelopen vier jaar gebeurde." VERSLAPPING „De kan geen namen noemen van mensen die het echt verkeerd doen. De laatste vier jaar was er sprake van een verslapping van de raad. Wij gaan de raad wel eens wakker schrikken met de fnsse wind van Leusden '85. Als het er echt op aankomt, dan zorgen wij voor vuurwerk. Wij willen met mee slapen. Daar zijn de inwoners niet bij gebaat." Hoe staat het met de concrete invulling van dat mwonersvriende lijk beleid? De Schoolsteegbosjes, bijvoorbeeld. Peek citeert uit het verkiezingsprogramma „Ik sta daar achter. Een duidelijk nee, dus. Leusden moet alleen voor de eigen bevolking bouwen, 't Ruige Veld door Martin Hermens kan behoorlijk in die behoefte voorzien. De Schoolsteegbosjes geldt voor mij ook als grens. An ders slaat de verloedering hele maal toe Een ander punt: de aansluiting op rijksweg 28. „Wie heeft er behoefte aan die aansluiting," vraagt hij. „De inwoners zelf of de gemeente? Wat zijn de gevolgen9 Waarom zonodig realiseren? De ïnfra-structuur van Leusden is met je van het. Maar na aansluiting op njksweg 28 voorzie ik een verdere groei, bijvoorbeeld ten zuiden van de Schoolsteegbos jes." De aansluiting komt er toch. Hoe veel geld mag het gaan kosten? „Zo mm mogelijk," verkondigt Peek vanuit zijn stoeL „Hoever de ge meente wat dat betreft mag gaan, weet ik met. Daar heb ik me niet zo m verdiept." Voor het geval zijn standpunt met duidelijk mocht zijn, zegt hij nogmaals: „Het is een ge vaar dat we blijven uitbreiden" en „De aansluiting is een stuk presti- ge-slag van de huidige raad." LOKALE OMROEP „De lokale omroep kan een nutti ge bijdrage leveren," is Peek van mening, „Het moet geen puur com merciële zaak worden. Bovendien moeten de kosten met op de bur gers afgewenteld worden. De ge dachte wie betaalt, knjgt een pro gramma, vind ik verkeerd." Peek heeft zo zijn twijfels over lokale omroep op dit moment. „Moet je er nu al mee beginnen? Is de behoefte aanwezig? Ik denk dat je er beter mee kunt wachten tot er duidelijkheid over verstrekking van subsidies is." Van het kunst- en cultuurbeleid m de gemeente Leusden is hij met op de hoogte. Dat kan ook kloppen, wat zo'n beleid is er nog niet. Of het er moet komen? „Persoonlijk zeg ik ja. De nieuwbouwwijken zijn sober opgetrokken. Kunst in de wijken zou ik aanmoedigen." Op het gebied van het jeugd- en jongerenwerk gebeurt aardig wat, aldus Rob Peek. „Maar er kan meer gebeuren. Het zou verder ontwik keld moeten worden." Mist hij iets specifieks? „Ik denk 't met." Moet er veel meer komen? „Ik denk 't met. Dat moet je al naar gelang de behoefte bekijken." Dat laatste vult hij aan met de mededeling dat „Leusden op sportgebied alles heeft." MAXIMUMGRENS Wat de werkgelegenheid aan gaat vindt Rob Peek dat de ge meente bedrijven moet stimuleren om zich hier te vestigen. „Maar met alles zonder slag of stoot hierheen halen. Er moeten wel bepaalde basisvoorwaarden zijn." Is De Horst als industrieterrein voldoende om aan die 50%-norm te kunnen vol doen? „Groot genoeg," aldus Peek. „Als het vol is, dan stoppen. Leus den is een woongemeenschap. Je moet het industrieel met te groot maken. Die 50%-norm is de maxi mum grens. Daar moeten we aan vasthouden. Je moet tenslotte er gens een bepaalde grens trekken." „We willen zoveel mogelijk stemmen krijgen," is de wens van Rob Peek. Zelf komt hij uit de CDA-hoek. Heeft hij enig idee waar de mensen die op Leusden '85 stemmen vandaan komen? „Ik denk zo'n 15 procent van de PvdA, ongeveer 20 procent van het CDA en ruim 40 procent van de WD." antietent op de Hof maandag 3 maart vindt op De Hof mersfoort de officiële opening 5 van de Nederland Vakantietent et Nederlands Bureau voor Toens- fóT) De opening zal om 16 00 uur ïht worden door de Gedeputeerde e provincie Utrecht, de heer C G. den Oosten en mi J. A T elissen, algemeen-directeur van het NBT. Wethouder A H. T van der Weij van de gemeente Amersfoort zal de gasten ontvangen en eveneens een kort woordje spreken De opening van de Nederland Vakantietent betekent tevens de eerste presentaüe van de Provinciale VW Utrecht, die eind okto ber 1985 werd opgencht. Deze VW is een van de exposanten in de Nederland Vakantietent De Hof in Amersfoort is de eerste plaats die de Nederland Vakantietent aandoet. Vervolgens gaat de mobiele expositie naar vijftien steden in het hele land en aansluitend naar acht Belgische steden In totaal is de Nederland Vakan tietent dus een maand onderweg, in welke periode het NBT en de 23 deelne mende organisaties en bedrijven ca. 60.000 toekomstige vakantiegangers in de tent hopen te ontmoeten. De Neder land Vakantietent gaat in Amersfoort 's morgens om tien uur voor het pubhek open, dat dan lot zes uur 's middags de gelegenheid heeft informatie te vragen over vakantie en recreatie in heel Ne derland. In Amersfoort zal op initiatief van de Suchtmg Amersfoort Promotie naast de vakantietent van het Nederlands Bureau voor Toerisme ook nog een grote tent worden geplaatst, waann plaatselijke attracties zich presenteren Daar zullen o.m vertegenwoordigd zijn. Het Dieren park Amersfoort. Sportfondsenbad Amersfoort, ASLOS, de Horeca van Amersfoort, de Poppenhof, de W Amersfoort De entree voor deze tent is geheel gratis en een bezoekje kan bovendien nog aantrekkelijk zijn omdat er prijzen zijn te verdienen. Zo zijn er bijvoorbeeld met een prijsvraag abonnementen voor het Dierenpark en de zwembaden te winnen, of bijvoorbeeld een diner in een van de Amersfoortse Horeca-eta- bhssementen. De oplossmgen van deze prijsvraag dienen op maandag 3 maart vóór 16.00 uur in de tent te worden ingeleverd. De winnaars zullen onmid dellijk daarna worden bekend ge maakt. Beste Babiche, De brieven die jij en veel kinde ren aan de gemeente schreven of meeondertekenden, wil ik graag namens het bestuur van de Zwem badstichting beantwoorden. Laat ik beginnen met te vertellen dat wij het erg leuk vonden brieven en handtekeningen te krijgen waar uit blijkt dat jullie enthousiaste zwemmers zijn - en willen blijven! En dat je de moeite hebt geno men om bneven te schrijven en een handtekenmgenaktie te organise ren om ons te vertellen hoe jullie over het zwembad denken waarde ren wij ook. het helpt ons om een goede indruk te krijgen wat de bezoekers van het meuwe zwem badcomplex verwachten. Na het afbranden van het binnen bad bestaat nu een unieke gelegen heid om een zwembadcomplex te bouwen dat voor iedere bezoeker méér te bieden heeft dan het vorige bad: - de individuele zwemmers of zwemsters kunnen nu op élk moment van de dag rustig hun baantjes trekken in een ruimer overdekt bad; - de oudere of minder valide kan het bad gemakkelijk bereiken en veilig zwemmen in warm wa ter (ca. 30 - leden van de „Haaien" kunnen nu ook waterpolo competitiewed strijden houden; - voor kleine en grote kmderen wordt er een waterspeeltuin aan gelegd met wildwaterfontijnen en nog veel meer attracties. Het huidige buitenbad zal ver dwijnen omdat het te groot, te duur en te onveilig is. Daarvoor m de plaats komt een nieuw buitenbad dat direkt aansluit op het overdekte badcomplex zodat je met eén kaar tje overal in en uit kunt lopen (en zwemmen!). Hoe groot, hoe diep en of dat buitenbad verwarmd zal worden weten we nu nog niet. Maar, er komt dus zeker een .beperkte mogelijkheid om buiten in en met water te spelen tussen het gloednieuwe bad en de grote lig- weide. En dat alles zal waarschijnlijk de bezoeker en de gemeente met meer geld kosten dan nu! Jammer genoeg zal het huidige buitenbad deze en de volgende zomer met open zijn. Daarvoor moeten te veel kosten worden ge maakt en trouwens, volgend jaar, zijn we daar druk aan het bouwen! We hopen het gehele complex eind volgend jaar te kunnen ope nen. We hopen dat je daar bij zult zijn' Laat je deze bnef ook lezen aan je vrienden en vriendinnen? Dag, met hartelijke groeten, D. A. van den Wall Bake, voorzitter van het bestuur van de Zwembadstichting. Wij zijn van mening dat we u moeten laten weten dat het ons en onze kmderen heel erg zou spijten als er geen buitenbad meer zou komen m het meuwe zwemcom- plex. We hopen dat u m uw besluit het aspekt van het buiten recreeren heel zwaar zult laten wegen. Wat ons betreft is er meer behoefte aan een normaal buitenbad dan aan allerlei extra's zoals sauna en Turks bad. Fam. A van den Berg, Dinkelwijk 63 Fam. Baars, Roggeland 13, Fam. Grooters, Zeggewijk 12, Fam. v Ginkel, Dinkelwijk 67, A Roosendaal-Mona, Salamander Ingezonden Bedankt, Leusdense Carnavallers, Het seizoen zit er weer op. Het is voor mij als Prins Carnaval van Leusden een onvergetelijk seizoen geworden. Het waren machtige feesten, waarin de samenwerking tussen iedereen grandioos was. Of het nu de grote avond of de dweil- avond was, een ieder zorgde voor sfeer. Daarom wil ik iedereen, beheer ders van zalen, gemeentebestuur, verenigingen, ook de politieke ver enigingen (wat waren er veel leden op ons carnaval. Het geschreeuw van carnaval is makkelijker dan u denkt!), bestuur en leden van de Gouden Klomp bedanken voor hun geweldige uizet. Alaaf, Prins Dicoratius II. LEUSDEN - Maandag 3 maart zullen de vrouwen van de Katho lieke Plattelands Organisatie de tentoonstelling van An dries van der Beek in boerderij 't Claeve- renblad bezoeken. De kunstenaar Van der Beek exposeert met aquarel-mengtech niek en omschrijft zijn collectie met Reisimpressies Nigeria. De heer Cees Vial geeft toelichting bij de tentoongestelde werken. De KPO is om 10.00 uur welkom. LEUSDEN - Aanstaand weekend staat de oud papier container, waarvan de opbrengst is bestemd voor zwem- en poloclub De Haaien, weer op de Burgemeester Buining- park. Tevens zal morgen, vrijdag, de algemene ledenvergadering worden gehouden. Alle leden zijn van harte welkom.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 5