„Het is nog altijd een beetje het spelletje voor oude kerels" Bauke-Jelle Bokhorst korfbal Feest! Zwaarbevochten zege voor LEOS hockey, i uX)fSpcl Dubbel sportr=" =fcursier: wet ~VÖ Z0F Afgelast? Sterk optreden LH v Jeu de boules-speler Bokhorst: Sporter van de maand februari: Onderlinge wedstrijden S.V. Avanti SVA houdt sponsorloop De Hessenkar W. A. van Buren DONDERDAG 6 MAART 1986 13 PUNTEN LEUSDEN - „Plaatsen is te leren, maar voor tireren heb je aanleg nodig!" aldus Baulte-Jelle Bokhorst, getalenteerd jeu de boules-speler en sportman van de maand februari. Tot het onvermijdelijke vakjargon behoren verder woorden als petan- que, tète-a-tète, doublette, triplette, cochonet en pointeur. Duidelijk een sport die zijn afkomst niet verloochent, maar voor de buitenstaander minder toegankelijk is. Daarom zochten wij Bauke eens op om ons haarfijn uit de doeken te doen wat het Jeu de Boules nu eigenlijk inhoudt. LEUSDEN - In een maand dat Koning Winter als een vorst regeerde, lagen de kandidaten voor de verkiezingen van spor ter van de maand niet echt voor het oprapen. Toch zijn de sportredaktie van de Leusder Krant en Pim Berghuizen er in geslaagd om een Leusdenaar te nomineren die heel wat re cente prestaties op zijn naam heeft staan, die er best mogen zijn. Want met het clubkam pioenschap bij de doublettes, eerste bij tireerwedstnjden, tweede bij téte-a-téte wedstrij den, winnaar met zijn team bij een wintertoernooi m Nieuwe- gein, open Gelders kampioen, derde bij de regionale kam pioenschappen in Bilthoven, vijfde bij de 24-uurs van Apel doorn en een deelname-bewijs voor de Nederlandse Kam pioenschappen voor doublet tes heeft Bauke-Jell Nokhorst, 21 jaar, lid van jeu de boules- club „De Hakhorst" zijn sporen ui de jeu de boules sport dik verdiend. De keuze was toen eigenlijk niet moeilijk meer, want met zo'n respectabele erehist sta je je mannetje. „Het imago van het jeu de boules, of liever het Petanque, is nog altijd een beetje hetspelletje-voor-oud- kerels"-idee. Het wordt tijd dat daar ook eens anders tegenaan geke ken gaat worden." Aan het woord is Bauke-Jelle Bokhorst, 21 jaar en student bouwkunde aan de hts. „Daarom ben ik ook wel blij met mijn verkiezing tot sportman van de maand. Zo komt het Petanque ais seneuze sport weer eens in de publiciteit." Ondanks het feit dat Bauke pas een jaar of vijf bezig is, heeft hij vooral op toernooien al blijk gege ven van zijn aanleg voor het spel. Samen met zijn vader en vaste partner Rudolf de Groot bleef hij vaak gerenommeerde nationale en internationale equipes de baas. Ook in het landelijk orgaan van de Nederlandse Jeu de Boules Bond bleven deze prestaties niet onop gemerkt. In de kolommen van het „Petanque Journaal" werd hij onder andere beschreven als kampioen- doder. SPELVARIATIE Wat moeten wij nu eigenlijk on der Petanque verstaan? „Het Petan que is een spelvaneteit van het jeu de boules. Jeu de boules is een verzamelnaam, waaronder vele spelsoorten vallen. Het belangrijk ste kenmerk van het Petanque is dat men de ballen werpt vanuit stilstaande positie (pieds tanqué betekend zoveel als „met gesloten voeten")." „De basisregels van het spel zijn eigenlijk heel simpel," gaat hij ver der. „Het spel wordt gespeeld door twee teams. Zo'n team, équipe ge naamd. kan bestaan uit één per soor.. Deze wedstrijdvorm wordt téte-a-téte genaamd. Bestaat een équipe uit twee personen, dan spreken we van een doublette, terwijl drie personen een triplette vormen." „Elke équipe heeft 6 ballen tot zijn beschikking en de bedoeling is nu deze ballen zo dicht mogelijk bij een doel te knjgen. Dat doel wordt gevormd door een klem houten balletje, but of cochonet genaamd, dat door één van de equipes over een afstand van 6 a 10 meter uit de werpcirkel (vaste positie van de spelers) wordt geworpen. De es sentie van het spel is nu het verbe teren van de positie van de tegen stander, ofwel je moet proberen jouw bal dichter bij het but te plaatsen dan de tegenstander." „De werp volgorde wordt ook hierdoor bepaald. De équipe van wie de ballen het verst van het but verwijderd liggen, werpt net zolang tot de positie van de tegenstander overtroffen is. De uiteindelijke po sitie van de ballen is ook bepalend voor de puntentelling. De équipe van wie één of meer ballen het dichtst bij het but liggen, knjgt punten." „De hoeveelheid punten die men krijgt, is weer afhankelijk van de positie van de tegenstander. Alleen de ballen die dichter bij het but liggen dan de minst ver verwijder de bal van de tegenstander worden geteld. Elke bal is één punt waard en degene die het eerst 13 punten heeft verzameld is winnaar van de partij. Eeen wedstrijd bestaat uit twee van zulke sets." „In de competitie wordt alleen in triplettes gespeeld", verduidelijke Bauke. „Binnen zo'n triplette moet een aantal specialiteiten aanwezig zijn. Zo heb je een plaatser (poin teur) die probeert de ballen zo dicht mogelijk bij het but te werpen. De taak van de tireur is de ballen van de tegenstander weg te knj gen. Het tireren is mijn specialiteit, hoewel ik ook wel kan plaatsen. Waarschijnlijk vorm ik daarom met Rudolf de Groot ook zo'n goed duo, want hij is ook meester op beide wapenen. Mijn vader is een echte „plaatser"." „Volgend seizoen ga ik voor het eerst competitie spelen. Vein huis uit ben ik hockeyer, maar dat viel met de petanque-competitie niet te combineren. Ik start uiteraard onderaan in de derde klasse re gionaal, maar ik verwacht dat de eerste klasse, en dit is één klasse onder de landelijke hoofdklasse, haalbaar is. De toernooiresulta- ten vormen voor deze veronder stelling naar mijn mening een betrouwbare indicatie." LEUSDEN - Wordt het feest <>f wordt het geen feest? Dat is de vraag, die menigeen bij Antilopen misschien bezig houdt. Eén punt hebben de Leusdenaren nog nodig om ook in de zaal tot het landelijk korfbal-walhalla door te sto ten. Bij voorbaat een prestatie van formaat. Niet alleen voor Leusdense maar ook voor re gionale begrippen. Voor eigen publiek, dat weer in grote ge tale de tribunes in sporthal De Korf zal bevolken, zal Antilo pen het zelf moeten maken. Tegenstander DKV uit IJmuiden lijkt daar met toe in staat, ondanks het feit dat ze na het verlies van Revival, geheel vrijuit kunnen spe len en zonder zorgen de naar een zaaltitel hunkerende Antilopen- acht tegemoet kunnen treden. Daarmee zullen de rood-zwarten van trainer Kees van Buren ter dege rekening moeten houden Hoe het ook zijn mag, Antilopen is veruit favoriet en zal zich onder normale omstandigheden met meer in de luren laten leggen. Het kampioenschap en de over gangsklasse van de korfbalbond is té dichtbij om te laten lopen. Zater dagavond kan het feest dan in alle hevigheid losbarsten en kunnen de bloemetjes worden buiten gezet. Dat hebben Kees van Buren en zijn dames en heren zeker ver diend. Want het bereiken van de één na hoogste klasse is zeker een feest waard. Zeker wat het aantal doelpunten betreft, want niets is mooier om met een klinkende zege afscheid te nemen van het pubhek waarmee voor hun steun in het afgelopen winterseizoen te bedan ken. Antilopen, maak er een waar slotfeest van. dat de korfballiefheb bers in Leusden nog lang zullen heugen! De ovenge duels in de slotronde van het seizoen '85-'86 zijn alleen nog belangrijk voor de statistiek. Hoewel Thor nog op een wondertje hoopt is winst tegen De Vinken geen gemakkelijke opgave. Degra dant Revival gelooft het tegen OV- VO helemaal wel. PTogTamma le klasse B: Antilopen - DKV (13-10) OWO-Revival (11-9) De Vinken-Thor (7-12) De stand in de le klasse B: Antilopen 11-18 Thor 11-16 Indien Antilopen zaterdag het kampioenschap in de thuis- J I wedstnjd tegen DKV uit IJmui- I den weet veilig te stellen en zich daarmee verzekerd van I een plaats in de nationale over- I gangsklasse, dan houdt het be- stuur van Antilopen 's avonds vanaf 20.00 uur in het clubhuis op de Burg Buuungpark een soort instuif (receptie en feest) voor alle Leusdenaren die de korfbalclub en de spelers met de titel willen feliciteren. LEUSDEN - Het korte be- keravontuur heeft Leos geen windeieren gelegd. Na ASVU werd ook Armixtos in de com petitie aan de zegekar gebon den. Iets moeizamer dan tegen ASVU, maar toch de zwaarbe vochten 3-2 zege gaf voldoe ning en vertrouwen voor de naaste en verre toekomst. 1 In de eerste set was het Leos dat de dienst uitmaakte. Vooral de op slag was een succesvol wapen, Waarmee de dames van Armixtos hog geen passend antwoord hadden. Leos nam een voorsprong en stond idie in de eerste set met meer af: 15-7 De tweede set was Armixtos degene die de lakens uitdeelde. De opslag van de Leusdenaren kon beter worden gepareerd. Leos was het initiatief kwijt omdat ook de spelverdeler het overzicht dreigde •kwijt te raken. Bij de stand 7-12, kwam Leos sterk terug en leek bij machte om verder onheil te voorko men. Alle hoop bleek ijdel. Armix tos liet zich deze set met meer ontnemen (11-15). In de derde set bleven de Am sterdammers het spelbeeld be heersen. Leos had tegen dit gede- genspel geen verweer en kon met verhinderen dat Armixtos de lei ding overnam door de derde set met 9-15 winnend af te sluiten. Pas in de vierde set kwam voor de ploeg van Ad van Woensel de ommekeer. De service leverde weer rendement op, terwijl ook het blok eindelijk deed wat het moest doen: keiharde smashes van de Armixtos-aanval konden m de kiem worden gesmoord. Bij de stand 7-7 kreeg Leos met een kleine inzinking te kampen, maar nog net op tijd hervonden de Leusdenaren zichzelf om het kar wei met 15-12 succesvol te voltooi en. De beslissende vijfde set gaf na een moeizaam begin weinig pro blemen meer. De service liep weer ouderwets, Armixtos kreeg geen vat meer op de diep geslagen ballen van de Leusdenaren. De zege kon Leos toen niet meer ont gaan: 15-7. LEUSDEN - Of komend weekeinde de nationale veld- hockeycompetitie in zijn volle glorie hervat zal worden na ruim drie maanden winterstop lijkt, gezien de ervaringen van afgelopen weekeinde toen alleen de hoofdklassers het weer eens buiten gingen proberen, niet erg hoopvol. De natuurgrasvelden laten hoc key nog lang niet toe, terwijl ook de kunstgrasvelden bij dit weertype niet altijd in de juis te conditie zijn. Het is dan ook niet ondenkbaar dat de her vatting van het buitenseizoen nog een week op zich laat wachten, zodat het leuk opge zette dubbel-programma wei nig tot niets oplevert. Gaat het licht wel op groen, dan zal slechts op de kunstgrasvelden mondjesmaat worden ge speeld. Voor de heren van de hockey club Leusden staan twee duels te gen Kromhouters op de nominatie. Geen gemakkelijke opponent om weer in het ritme te geraken. Gin gen de mannen van Rob Weers op de laatste wedstrijddag in 1985 voor het eerst onderuit, nu anno 1986 kan MHC zich zo vroeg in het jaar geen verlies veroorloven. Zeker met te gen een team als de Kromhouters dat vecht voor een laatste kans. ACHTERVELD - Zaterdag middag 8 maart worden in Achterveld weer de jaarlijkse onderlinge wedstrijden van de SV Avanti afdeling gymnastiek gehouden. Het belooft een mooie dag te worden waarin de gymnastiek wordt afgewisseld met een kleuterdans, jazz-gymnastiek en een springnummer. Ook wordt er een korte judo-de monstratie gegeven door de pas opgerichte judo-sektie van Avanti. De keurturnploeg, die in de voor ronden in de C-wedstrijden een tweede plaats behaalde en daar door in de finale C van de Stichtse Turnkring is gekomen, doet ook aan deze wedstrijden mee. De onder linge wedstrijden beginnen om 13.00 uur en eindigen om ongeveer 17.30 uur. Ze vmden plaats in de sportzaal aan de W. van Amersfoortstraat Ook Maarssen en Baarn spelen een „dubbel" als alles dus meezit. Maarn en Haaskamp zijn de te kloppen tegenstanders. Culem- borg contra Keep Fit en Haaskamp tegen Baarn maken het weekeinde bij de heren in de tweede klasse compleet. Programma 2e klasse D: 8 maart 1986: Kromhouters - Leusden Maarssen - Maara Baarn - Haaskamp 9 maart 1986: Leusden - Kromhouters Maarn - Maarssen USHC - Huizen (2-0) Culemborg -Keep Fit (1-1) Haaskamp - Baarn De dames starten ook het buiten- seizoen met een dubbel. Kameleon is hier een pnma ploeg om weer in vorm te komen. Een zogeheten „dubbelslag" moet haalbaar zijn voor de Leusdenaren die zich als debutant nu al geen zorgen meer hoeven te maken, omdat Culem borg bij voorbaat een zekere de gradant is. USHC en Soest gaan zaterdag al volop in de slag om de strijd met elkaar en de andere kanshebbers op de titel nader aan de orde te stellen. De strijd aan kop is nog lang niet beslist. Be Fair en Shinty gaan samen aan de leiding, maar worden op de voet gevolgd door Amersfoort en Soest. Het spel gaat dus meteen flink op de wagen om niet nu al uit de boot te vallen. Ijs en wederdienende natuurlijk! Programma 2e klasse D: 8 maart 1986: Kameleon - Leusden USHC - Soest 9 maart 1986: Leusden - Kameleon Doorn - Huizen (0-2) Amersfoort - Shinty (3-0) Be Fair - Culemborg (2-0) Soest - USHC STAND 2e klasse D S. Be fair 11 15 17-10; 8 Shinty 11 15 14-8,4. Amersfoort 10 14 19-9; 6 Soest 9 13 18-7; 10. USHC 9 11 9-9; 9 Huizen 10 10 18-12; 3 Doorn 10 9 10- 13, 2. Leusden 10 8 12-10; 1. Kameleon 8 3 8-11; 7. Culemborg 10 0 1-37. 2e klasse D: 2. Leusden 10 17 26-11; 7. Keep Fit 10 14 22-12; 5 Culemborg 10 13 21-16; 4 USHC 10 12 19-9; 1. Kromhouters 9 10 10-11, 8. Huizen 11 10 22-20; 9 Maarssen 9 9 18-20; 10 Baarn 9 6 15- 21. 3 Maarn 9 3 8-26; 6 Haaskamp 9 2 8-23. I ACHTEVELD - In verband met het 40-jarig bestaan van de voetbalvereniging Achter veld organiseert de feestcom missie een sponsorloop op za terdag 14 juni. Deze wordt gehouden op het Kersten sportpark. Er zal een parcours worden uit gezet ter lengte van 1 kilometer. Het is de bedoeling dat de deelnemers zoveel mogelijk rondjes lopen in één uur. Elke deelnemer dient zelf voor een sponsor te zorgen die de hem/' haar dan per gelopen ronde een bepaald bedrag uitbetaalt. Er kan ook door middel van een shirt gesponsord worden. Aan deze sponsorloop kan ieder een van 7 tot 77 jaar deelnemen, zeker degenen die de voetbalver eniging een warm hart toedragen. Er zal tevens getracht worden di verse bekenden en prominente deelnemers te trekken. ACHTERVELD - Vrijdagavond zal de zesde ronde worden ge speeld van de Hessenkar kaart- toernooi. Er is die avond (die aan vangt om 20.00 uur) weer een aantal mooie prijzen te winnen. Ook kan men zijn stand op de ranglijst mo gelijk nog verbeteren. LEUSDEN/ACHTERVELD - Hoe vaak is dit jaar de voet balcompetitie al afgelast? Een vraag waarmee de ware voet balliefhebber weinig moeite heeft, maar voor de los-vaste supporter van deze sport nau welijks meer oplosbaar is. Im mers het aantal voetballoze weekeinden is al lang niet meer op de vingers van een paar handen te tellen. In 1986 is nog vrijwel geen volle ron de in wat voor afdeling dan ook afgewerkt. De competitie-samenstellers zien met angst en beven het voor jaar tegemoet, want als de winter gevolgd wordt door een natte lente dan kunnen de heren hun lol hele maal op. Het schrappen van de bekerstrijd en/of het spelen op door-de-weekse avonden lijken dan ook voor het amateurvoetbal de enige oplossing. Ook komend weekeinde is het twijfelachtig of er gespeeld kan worden. De vorst zit diep in de grond en weet nog met echt van wijken. Daarom ziet het er opmeuw somber uit. Maar onder het motto „we zien wel wat er van terecht komt" werpen we toch een kleine blik vooruit bij een eventuele her vatting van de competitie in de afdeling Utrecht. In de hoofdklasse staat zaterdag een beperkt inhaalprogramma op de rol, waarin Roda'46 niet voor komt. Die zijn dus weer zonder competitieverplichtingen. Van de koplopers en kanshebbers op de titel hoeft in principe alleen Hercu les aan de slag tegen het m nood verkerende Montfoort. Benschop ontmoet SVL, terwijl Musketiers met Veluwse Boys aan de stok knjgt. Al deze duels resulteren op voorhand in een kleine zege voor de thuisclub. Programma hoofdklasse: Hercules-Montfoort (2-1) Benschop-SVL (2-1) Musketiers-Veluwse Boys (1-0) De zondagprogramma's in de afdeling zijn wel compleet. Achter veld ontvangt BFC, terwijl Roda'46 het Amersfoortse WZA bij ijs en weder op bezoek krijgt. De weer goden hebben hierover echter het beslissende woord. Toch kunnen we over deze op papier interessante ontmoetingen enige bespiegelingen loslaten. BFC is voor het team van trainer Jan Drost een te pakken tegenstander. Koploper Naarden knjgt het tegen Laren een stuk lastiger. Voor Bar- neveld staat bij rode lantaarndra ger ASV65 veel op het spel, zo met alles. Winst geeft de burger weer fnsse moed. Amersfoortse Boys kan zich te- Meer nog dan wat de Tourisv Frankrijk, de Vuelta voor Spanjt de Giro voor Italië, is de Elfsted tocht hèt nationale gebeuren w Nederland of, concreter geze voor Friesland. De monsteno van de in Sneek domicilie hebb de ingenieur J. Sipkema (van waterstaat) en zijn 21 rayonh den, is ook waarlijk niet niks. Oo leek het er eventjes op, dat Leusdense weermaker John 1 nard aan de vooravond van „combinatie glad-hard-koud" j onderstelde, dat die minder z* zou zijn dan de 13e editie van vi jaar. Ik was best bhj met het feit, ik geen lid ben van de Elfsted vereniging en als gevolg daai geen officieel startbewijs kon 1 gen. Toch was ik na afloop haast zo vermoeid als het gros van deelnemers; het was immers hele zit bij de TV! Vóór en na het feest belet Friesland eindelijk ook eens ec files. Naast de vele duizenden di nemers moeten er zo'n half mij mensen langs de zijhjn heit gestaan en de rest van de Net landse bevolking zat thuis bij buis! Ijs-kilometervreter Evert Benthem uit Sint Jansklooster meente Bredewierde) werd 6.55.17 uur grandioos winnaar bf profs, maar niet minder positie! het uitrijden van de 200 km d zoveel amateurs uit onze gemet en door de 17-jarige en maar m getrainde W. A. van Buren' ieder misverstand te voorkon het betreft hier geen familielid Antilopen-trainer Kees van Bun gen Austerlitz geen verlies pen teren, omdat ook Zuiderzeevos tegen Aurora in de race blijft. Sj| ting kan Olympia met van de v bmt afhouden. Programma le klasse A: Achterveld - BFC Naarden'79 - Laren ASV65 - Barneveld Amersfoortse Boys - Austerlitz Aurora - Zuiderzeevogels Sporting'70 - Olympia'25 ZEEHELDEN Of het duel tussen Roda'4f| WZA nu wel doorgang zal vi lijkt dus onwaarschijnlijk. M; weet maar nooit. Wordt er speeld, dan hebben de Leusd' ren serieuze kansen om De Z» den te verslaan. Het gebrek wedstrijdritme breekt beide foi ties even zwaar op, waardoor thuisvoordeel van Roda'46 doorslaggevende betekems Domstad en Hooglanden zouden dit bijzonder aanger. vinden, omdat hun opponer Voorwaarts en Soesterberg, g obstakel zijn. Utrechtse Boys Schalkwijk doen weinig voor kaar onder, evenals Rivierwij) en VSK. DWSM stunt wede tegen RUC. Programma le klasse B: SC Domstad - Voorwaarts Hooglanderveen - Soesterberg Utrechtse Boys - Schalkwijk DWSM-RUC Rivierwijkers - VSK Roda'46 - WZA LEUSDEN - De heren van LHV hebben in de lastige uit wedstrijd tegen Laren een verrassend grote overwin ning behaald. Met 8-19 bleven de Leusdenaren, na een uitste kende wedstrijd, royaal aan de positieve kant van de sco re. Door deze zege in de laat ste zaalcompetitiewedstrijd finishen de Leusdenaren met grote voorsprong op de con currentie op de tweede plaats in de derde klasse B. De hoofd prijs is waarschijnlijk wegge legd voor HVBS, dat nog drie punten uit vier wedstrijden nodig heeft om LHV te passe ren. Overtuigend was echter de ma nier waarop de heren zondag ac teerden. Laren, toch een ploeg die de hele competitie in de top mee draaide, had geen schijn van kans. Coach Joop van der Willik deelde na afloop trots mee dat de ploeg naar zijn mening de beste wedstnjd van het seizoen speelde. „We heb ben lang naar de juiste samenstel ling van het team gezocht, maar in deze vorm had ook BS een zware kluif aan ons. Ik heb de ploeg voor het eerst zestig minuten lang opti maal zien aanvallen en verdedi gen," aldus de besnorde oefen- meester. In tegenstelling tot wat de uitslag doet vermoeden, was Laren één van de betere tegenstanders. De ploeg uit het Gooise beschikte over een goede balvaardigheid en aan vallend bleek men een aantal syste men voorhanden te hebben. In de verdediging werd het offensieve 4-2-systeem veelvuldig gehanteerd. Een afmaker, die van afstand ge vaar zou kunnen stichten, werd aan de zijde van Laren echter node gemist. Daarom werd de ploeg aanvallend gedwongen de cirkel op te zoeken, alwaar een hechte LHV verdediging stond. EVENWICHT Beide ploegen startten voorzich tig, zodat na een minuut of tien de stand nog in evenwicht was. Arjan Schneiders opende de score voor LHV, maar kon met voorkomen dat Laren even later weer langszij kwam. Nadat Daan Bleuel vanuit de hoek succesvol was, duldde de LHV-defensie voorlopig voor de laatste maal een treffer van de tegenstander. Want daarna begon nen met name de break-out en de aanvallen op tempo bij LHV goed te draaien. In de afwerking was men echter nog met erg succesvol. Toch kon Laren niet verhinderen dat LHV een gaatje sloeg. Via Daan Bleuel en Jos de Valk werd het 4-2. Toen begon de trein pas goed op gang te komen. Theo Prinsen, ex-topscorer van de Leusdenaren, het na zijn A debuut vonge week zijn treffer noteren. Paul Lindebj bracht John Kiers tweemaal fra stelling en deze wist met de g den kansen wel raad: 7-2. Nog vlak voor rust vergicj Arjan Schnieders de voorsj naar 6 punten. Dat de verdei de hele eerste helft perfect 4 bleek uit het feit dat Laren b.l rustsignaal slechts tweemaal I weten te scoren. Met name| centrale duo Will Kollenburg e de Valk speelde defensief hoofdrol. Ondanks het feit dal in dit seizoen meermalen een gelijke voorsprong uit hander. kon de wedstnjd al bij 8-2 niet! stuk. Na de rust maakten de Leusdl ren het karwei bekwaam af. was het 11-2, waarna Laren e lijk iets terug kon doen. LHVl echter produktief. Via 14-3 we^ marge naar twaalf punten c (16-4). In de slotfase, waarin LHV meer aandroeg scoorde Lare: maal. LHV stelde daar nog treffers tegenover, waarmet fraaiste overwinning van het seizoen een feit werd. Stand derde klasse B: 1 LHV (uitgespeeld) I 2. HVBS 3. Amersfoort 4. BHC 5. Laren 6. Shot 7 AAV 8 Fidelitas

Leusder Krant | 1986 | | pagina 8