We moeten duidelijk eggen waar we voor staan" De grenzen van het elaatbare zijn bereikt" Chicago-blues in De Geut TOYOTA VLEUSDEN; Bijeenkomst over totaalweigering mus Boersen (CDA): 'oorzitter ABTB-Achterveld: eusder krant Ledenvergadering Avanti PvdA in Hamershof AUTO EEMHAVEN Vergadering commissie ABZ w weéindegeweenbe/ Leusden SONDERDAG 13 MAART 1986 plaatselijk nieuws JUSDEN - „Theoretisch en praktisch heb ik een hele hoop Jis in huis. Dat was voor de partij eén van de redenen om de [ie met mij op te vullen." Marius Boersen, 28 jaar oud en ervelder, wordt met een beetje geluk het jongste raadslid ILeusden. Hij staat op de vijfde plaats van de CDA- Jidatenlijst voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. I is niet zomaar gebeurd. Boersen: „Het CDA is een wat jre club, die ook veel jeugd aanspreekt. Daar moet je op gingen. Het heeft heel nadrukkelijk met de toekomst van de j te maken." de positie van Achterveld jt hierbij mee. „Ossendrijver is totig jaar raadslid. Hij denkt r om over een aantal jaren er op te houden." Achterveld zou tiet meer rechtstreeks verte- [oordigd zijn in de raad. Daar- jegt Boersen- „We moeten jen houden die dicht bij het Lr zitten. Achterveld is toch al Ivertegenwoordigd." ben de jongste uit een gezin |ertien negen broers en dne Er werd bij ons veel ge- lover politiek en oorlog, ik ben ingsafaan opgegroeid met po- Sinds juni 1983 woont hij in Irveld. „Ik ben me toen gaat leren in de lokale politiek j 1985 belandde ik m het be- jvan het CDA." it hobbelde zo verder naar de fezingen. Ik werd gevraagd He kandidatenlijst, maar heb |erst afgewezen. Ten eerste t het te druk met een studie, Leede vond ik één jaar erva- op bestuurlijk vlak vrij kort. Ik T: misschien over vier jaar." eindelijk zei hij toch ja. Boer- llk heb er nog geen spijt van. Aan de ene kant is het vlijend dat je wordt gevraagd. Mensen hebben een bepaalde verwachting van „dat moet hij kunnen". Aan de andere kant hoop ik dat het jongeren aan spreekt dat er jongeren in de ge meenteraad zitten. Dat is nu niet het geval." Zoals gezegd, Manus Boersen is één jaar lid van het algemeen be stuur van het CDA-Leusderi/Ach- terveld. Sinds oktober vong jaar is hij ook aktief lid van het campagne team en werkte hij mee aan het partijprogramma voor de gemeen teraadsverkiezingen. Daarnaast is hij ook nog eens lid van de CDA- jongeren, kortweg CDJA. VERTIENVOUDIGD Boersen: „Die club is met zo groot, ongeveer acht leden. Dat is schrikbarend weinig. Ik zou graag zien dat dat aantal binnen de kort ste keren vertienvoudigde. We zijn pas aktief mee gaan draaien bij het opstellen van het programma. Wat voor dingen er voor jongeren aan de orde moesten komen." „Het grote probleem is dat veel door Martin Hermens jongeren gaan studeren buiten Leusden. Ze gaan dan op kamers. Daardoor verwatert de club wat. Als ik in de raad zit, hoop ik dat het CDJA wat stimuleert." Zijn ervaringen met het politieke „geweld" in de gemeente Leusden zijn nul komma nul, zo zegt hij. „Ik kan wel putten uit de ervaring die ik heb opgedaan als ambtenaar bij de gemeente Veenendaal. Daar heb ik te maken met de aan- en verkoop van onroerende goederen, ben ik lid van de werkgroep openbare werken en eigendommen en lid van de werkgroep economische za ken." Boersen is bezig om zijn specia listische kennis die hij al heeft nog meer te vergroten „Ik leer nu voor Hoger Financieel Bestuurs Ambte naar. H.F.B.A. noemen ze dat kort weg. Dat is éen van de belangrijk ste gemeentelijke studies van dit moment. Alles wat met het gemeen telijke bednjf en wetgeving te ma ken heeft, valt daar onder." Wat trekt hem het meeste aan m het CDA? „Die C in ieder geval," legt hij uit, „zonder daar filosofische toestanden aan te verbinden. Ik werd op een andere manier met de kerk geconfronteerd nadat mijn ouders verongelukten. Dat geloof heeft iets, daar beleef je iets in." „Ik heb het gevoel dat het CDA de partij is die het meest alle belangen probeert te vertegen woordigen en af te wegen. Andere partijen zetten zich af tegen bepaal de belangen. Het CDA is niet zo regelzuchtig; laat de mensen zelf maar eerst proberen. Achterveld is daar een mooi voorbeeld van. Daar loopt men niet zo snel naar de gemeente voor subsidies. Achter veld heeft een bloeiend vereni gingsleven, daar voel ik me thuis." UITGANGSPUNT „Of dat christelijke doorklinkt m de politiek, is moeilijk om aan te geven," aldus de benjamin van het CDA. „Ik kan alleen aangeven dat het bij alle afwegingen het begin punt is, de geloofsovertuiging die je met andere mensen gemeen hebt. Waar je het terugvindt in de poli tiek? Het uitgangspunt zoek je daar." Heeft hij tijd genoeg om naast zijn werk als raadslid te functioneren? „Dat zal nog moeten blijken," zegt hij nuchter. „Ik heb nog niet zoveel meegedraaid in allerlei clubjes. „Ik zal er een paar avonden per week aan kwijt zijn." „Wel hoop ik oprecht dat men sen me zullen benaderen. Waarom doen jullie het zó9 Waarom met zus of zo? Daar ben je voor als raads lid." Wat mag men van een raadslid verwachten? Boersen: „Dat hij zich volledig inzet voor alle steun die hij ontvangen heeft van de stemmers, maar wel voor het belang van de gemeenschap Het zogenaamde al gemeen belang, wat dat ook mag voorstellen." Wie zich beschikbaar stelt, moet zich volledig geven, aldus Marius Boersen. „Ander moet je het niet doen Dat is mijn stelregel: als je iets doet, moet je het goed doen. An ders moet je er met aan beginnen; de mensen verwachten dat van je." Kunnen zijn twee functies straks, ambtenaar van Veenendaal en raadslid m Leusden, niet in conflict raken? „Dat zou wel eens kunnen: Het is m het verleden ook al eens gebeurd met een bedrijf dat zowel in Leusden als in Veenendaal geïn teresseerd was. Hoe ik dan zou handelen, weet ik met. Dat zien we dan wel." „Op dit moment zijn de voorde len groter dan de nadelen. Over vier jaar zag ik misschien: dat heb ik onderschat. Het speelt in ieder geval wel mee, ik heb er over nagedacht Het kan een reden zijn om het één of ander te wijzigen. Ik ben niet splitsbaar, maar hoe ik het ga oplossen, weet ik niet. Eerst maar afwachten." PROBLEEM Het valt hem niet mee om zijn interesses binnen de plaatselijke politiek aan te geven. „Dat is het hele probleem van mijn studie: ik ben overal m geïnteresseerd," ex cuseert Marius Boersen zich. „Voor mijn gevoel wil ik m de komende vier jaar met name aan het jeugd werk en economische zaken bij zondere aandacht geven." Om te beginnen het jeugdwerk. Boersen: „Achterveld is een voor beeld van waar het heel goed gaat, het ziet er gezond uit. Een bloeien de KPJ. Het probleem is alleen De Moespot vanwege de veel te hoge kosten. Daar moeten we een oplos sing voor vinden." „In Leusden zijn we de goede kant opgegaan met die jeugdwer ker. Ik kan de situatie daar moeilijk beoordelen. Het onderzoek naar de jeugd, wat De Geut wil, gaat er komen. Ik ben benieuwd naar de resultaten." Dat jongerenonderzoek zou vol gens Boersen de basis moeten zijn voor een constructief jeugdbeleid. „We moeten gericht aan dat soort zaken iets doen," is hij van mening. „Aan de ene kant het ontwikkelen van mogelijkheden voor de jeugd om samen te zijn. Aan de andere kant werken aan de bestrijding van vandalisme en drugsgebruik dat zelfs m Leusden schijnt voor te komen." Of er een tweede jongerenwer ker moet komen, weet hij niet. „Dat kan ik met beoordelen. Daar moet je voorzichtig mee zijn. Voor 8000 jongeren is éen zo'n man in feite weinig. Maar hoeveel bereikt zo'n er?" Op economisch terrein vindt Boersen vooral de werving van bedrijven van belang. „We hebben twmtig hectare; we moeten voor zichtig zijn met de gronduitgifte. Alleen bedrijven die arbeidsinten sief en milieuvriendelijk zijn aan trekken. We zitten hier met een dichte bebouwing, daar moeten we ook op letten." Ook vindt hij dat er een duidelijk overleg moet de gemeente Amers foort moet komen wat die bedrij- venwervmg betreft. „Dat komt maar moeizaam op gang." aldus Boersen. „Amersfoort en Leusden moeten onderling niet zitten kisse bissen. Ze moeten het samen eens worden over een goed beleid. Men kan dan ook in de promotie samen werken. Werkgelegenheid is een regionale aangelegenheid." „We moeten zorgen voor een betere sfeer met Amersfoort. Niet bang zijn dat de grotere broer alles oplegt. Als je met elkaar op ver schillende punten de hand toe steekt. dan kun je ook een keer een tegenprestatie verwachten," filoso feert de CDA-benjamin ACCENTEN „Ik zal niet zeggen dat ik het beter ga doen," verklaart Boersen, terwijl hij zich hardop afvraagt of het nog wel beter kan. „Ik zal misschien op andere gezichtspun ten accenten leggen. Niet iedere persoon heeft dezelfde belangstel ling. Een andere samenstelling van de fractie kan ervoor zorgen dat nieuwe ideeën zullen doorspoelen naar het college." Manus Boersen Wie zich beschikbaar stelt, moet zich volledig geven „Ik hoop dat ik voor meer open baarheid van de besluitvorming kan zorgen," zo luidt zijn wens. Hoe wil hij dat concreet realiseren? Boe- sen: „Er is momenteel een delega tiebesluit van de raad aan B en W dat het college machtigt bepaalde snikken grond te verkopen. Mis schien moeten we dat besluit terug draaien. Laat de raad dat werk maar weer gaan doen. Dan is de informatie naar buiten beter." Een andere wens is, dat de zaken beter verwoord worden. „Anders, concreter, scherper," aldus Boersen. „We moeten dui delijk zeggen waar we voor staan. Dat is een taak voor on szelf." TERVELD - Maandaaavond hield de ABTB Achterveld wereld. Er zijn gigantische voorra- nuijoen geinv ERVELD - Maandagavond hield de ABTB Achterveld [jaarvergadering. De voorzitter opende deze bijeenkomst in kort gebed. Hierna verwelkomde hij de aanwezigen: blij dat er een grote opkomst is en dat er deze avond dames aanwezig zijn." In het bijzonder verwelkomde hij ïrtegenwoordigers van de CBTB uit Amersfoort en Barne- de ULG Leusden, de afgevaardigde van de Kring Utrecht, er Suichies van de afdeling voorlichting, de voorzitsters le plaatselijke KPO-afdeling en een vertegenwoordiger Ie Gelderse Mij. van Landbouw uit Barneveld. Hierna gaf n overzicht van de problemen die er momenteel in de ische sector zijn. bruikt dat de grenzen van het toe laatbare bereikt zijn. Hierdoor is de Europese markt meer dan verza digd. Hierbij komt ook nog dat veel ontwikkelingslanden minder af hankelijk zijn geworden door ver betering van eigen voedselvoorzie ning. De zelfvoorzieningsgraad m de EG is thans ruim overschreden. Daardoor is de EG exporteur ge worden mplaats van importeur. Met zuivel en granen kunnen wij ons nu meten met Canada, Argentinië en Australië." f Europese landbouw bevmdt i een derde crisis. Door de Iheffing is de melkproductie fngeveer vijf driekwart pro- afgenomen. Toch is de aan toog steeds aanzienlijk hoger biet toegestane quotum. De [chnjders van het toegestane n zullen dit wel aan den lijve inden als Braks zijn woord j en er dit jaar geen vereve- 1 plaatsvinden." 1TBARE BEREIKT ize bodem is zo intensief ge- „Wat rundvlees betreft zijn we nu zelfs de grootste exporteur van de S nafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. irschijnt elke dinsdag en donderdag. Bdaktle: Martin Hermens. Hans Mosterd (eindredaktie) edaktie-secretariaat: Boudwina de Boer. Mia Veen oofdredaktie: Bert Vos ïlevering kopij en advertenties: oor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 uur. voor -il donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 00 uur v edaktie en administratie: r- antoor Leusder Krant. Asschatterweg 19. Leusden-Centrum 1/ erki Op idagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur Blefoon 033-941495 (administratie). 941494 (redaktie). Abonnementsgeld: 65.60 per jaar. 33,30 per half jaar, 16.90 per kwartaal lachten bezorging: 's abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagmiddag 18 00 ir te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op 'et onze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 n 19.30 uur), tel 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt pnemen met onze inspekteur bezorging, overdag: 03420-94206. Nabestellen foto's: Ie meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u 'abestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) 'j vooruitbetaling op giro 871441, t.n.v. BDU B V. te Barneveld, "iet duidelijke vermelding van de gewenste foto, het aantal, ummer van de krant, pagina waarop de foto werd geplaatst, labestellen kost 5,- per exemplaar (formaat 13x18 cm) en 10,- voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm). kunt ook contant betalen op ons kantoor. eusden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling intvangt u de gewenste foto('s) thuis. Jjj >E LEUSDER KRANT Is een uitgave van de BDU- H irantenkombinatie te Barneveld. wereld. Er zijn gigantische voorra den in de koelhuizen. Andnessen wil de rundvleesvoorraden in enke le jaren terugbrengen naar een redelijke werkvoorraad Door de zakkende dollarkoers wordt het pnjspeil steeds ongunstiger en zal de extra afzet steeds moeilijker worden en miljarden guldens gaan kosten„Laten we hopen dat de opheffing van het verbod op de produktie en export van zuivelver- vangers met zal worden opgehe ven. Als de zuivelvervangers de EG-markt zouden veroveren, zal het EG melkcontmgent weer ver laagd moeten worden." „De mestwet zal spoedig m de Tweede Kamer zijn beslag krijgen. De landbouw is bezig met acties tegen de voorstellen van de minis ters Braks en Winsemius. De drie Utrechtse landbouw-organisaties voeren momenteel een bneven- actie. Ik verzoek u wel de door u ontvangen bnef te willen inzenden. Een ding is zeker, als de mestwet doorgaat, gaat het de betrokkenen heel veel geld kosten." KOSTENKANT „Voor mestopslag zou dit jaar 900 nuijoen geïnvesteerd moeten wor den. Dit is echter een onmogelijke opgave. Vooral omdat in diverse sectoren de pnjzen dalende zijn. Het gaat niet best en we zullen vooral de kostenkant goed in de gaten moeten houden." Vervolgens werden de volgende mededelingen gedaan. „De te hou den bowlingavond, welke vnjdag wordt gehouden, is volgeboekt. Be treffende het probleem over het schoonmaken van sloten zal door de gemeente een nieuwe bnef wor den verzonden. Men kan dan kie zen uit een dnetal oplossingen. Gemt Tijmensen deelde mee dat de besprekingen betreffende de fusie van de Waterschappen nog niet geheel zijn afgerond. Het be treft de fusie van Waterschappen die te maken hebben met het Val lei-kanaal. Men is er nog niet zeker van of er één of twee waterschap pen zullen komen. Als men het hier over eens is, komt er nog een inspraakronde. Inmiddels was de Volksdans groep binnengekomen die door de voorzitter werden verwelkomd. De Volksdansgroep had tijdens de feesten Achterveld 600 diverse op tredens verzorgd en ook veel ande re werkzaamheden verricht. In ver band met de vertoning van dia's waren zij uitgenodigd. Kort hierna kwam ook Burgemeester Radema ker de zaal binnen. Het werd zeer op pnjs gesteld dat hij van zijn belangstelling blijk gaf. De notulen van de vorige verga dering werden voorgelezen en on veranderd goedgekeurd. Uit het jaarverslag bleek dat er weer zeer veel activiteiten waren geweest Als gevolg van de huidige omstan digheden waren er heel wat meer bestuursvergaderingen geweest Ondanks dat was men de ontspan ningsbijeenkomsten met vergeten. Uit het financieel verslag bleek dat men nu weer aan de goede kant van de rode streep was gekomen. De kascommissie had de boeken van de penningmeester geheel m orde bevonden. Aftredend kas- commissielid was Gerard van Es- veld. In zijn plaats werd benoemd Ane Steenbeek. die nu samen met Theo van Dijk de boeken zal con troleren. DIA'S Na de pauze vertoonde de heer Jo Janssen een groot aantal dia's van het feest „Achterveld 600". Hierna was het de beurt aan de heer B. Dekker uit Barneveld, die een groot aantal dia's vertoonde van de open dag (gehouden in eerder genoem de feestweek). Het was werkelijk de moeite waard om dit alles weer eens de revue te laten passeren. Beide heren werden dank gebracht voor hun medewerking en mochten een attentie in ontvangst nemen. Daar van de rondvraag geen ge bruik werd gemaakt sloot de voor zitter deze vergadering met de christelijke groet en dankte allen voor hun aanwezigheid. Don John and the Blues Jive, komende zaterdag in De Geut. LEUSDEN - De Haagse chi- cago-blues-formatie Don John and The Blues Jive treedt za terdagavond op in jongeren centrum De Geut aan de Zwar- teweg te Leusden. De blues happening begint om 21.00 uur, de entree bedraagt 4,50 en voor de houders van een Geut-pasje 3,50. Don John and the Blues Jive is één van de betere bluesbands uit het Haagse circuit. De organisatoren van het concert van aanstaande zaterdag zijn dan ook zeer blij dat het hen gelukt is om deze band naar Leusden te halen. De leden van de groep zijn al geruime tijd aktief in de popmuziek en opereerden vroeger in de Deep Water Bluesband en het Boogie Trap-gezelschap. Don John and the Blues Jive speelt een mengeling van blues en rhythm and blues, geïnspi reerd door de Chicago-blues, met af en toe een knipoog naar aanver wante muziekstijlen. Naast een aantal met allemaal even bekende covers, brengt de band ook veel eigen werk. Jan van der Horst (zang en mondharmoni ca), Sjors Langevelt (gitaar), Ton Vente (bas), Ferry Buitendijk (drums) en Johan de Roos (mond harmonica, alt-sax en slide-gitaar) staan in ieder geval borg voor een gezellige en swingende avond mu ziek. ACHTERVELD - Sportver eniging Avanti houdt woens dag 19 maart de algemene ledenvergadering in 'd Ouwe reerdestal te Achterveld, aanvang 20.00 uur. De agenda bestaat uit 13 punten, waar van onder meer het vaststel len van de contributie voor het komende jaar en de bestuurs verkiezing. LEUSDEN - Een kraam-avond voor aanstaande ouders zou geen gek idee zijn voor Leusden, zo moet men bij de Kruisvereniging gedacht hebben En het bleek ook geen gek idee te zijn: heel wat aanstaande vaders en moeders bezochten vorige week de markt in het kruisgebouw aan de Rozengaarde te Leusden-Centrum. Mensen die de avond niet konden bezoeken, kunnen altijd nog terecht bij de kruisvereniging voor allerlei informatie over zwangerschap en bijkomende zaken. De voorzittersfunctie was vacant. Het bestuur draagt Ronald van de Lubbe als voorzitter voor. Peno- diek aftredend zijn Frank Bloemers en Rita Muller Zij stellen zich met meer herkiesbaar. In de vacature van Bloemers stelt het bestuur als kandidaat Kees Voorburg voor De leden kunnen tegenkandida- ten stellen. De kandidaatstelling dient schriftelijk te geschieden en tot uiterlijk drie dagen vóór de vergadering worden ingeleverd bij de secretaresse Annemieke Wijn gaarden. De kandidaatstelling dient te zijn ondertekend door vijf leden en moeten vergezeld zijn van een bereidverklaring van de ge stelde kandidaat. Ook is er een verkiezing van de sectie-bestuursleden. Kandidaatle- den-leden zijn: Redactie: Constance Blom, Henk van Dijk, Joris van Dijk, Ronald van Donkersgoed, Gerda en Jos van 't Klooster en Jan Schipper. Badminton: Henri Christina en Alice Leurs. Gymnastiek: Manjke Boomers, Annemarie Meulmans, Hannie van Nimwegen, Alie van Platermgen en Greetje. Judo: Bert Diepeveen en Marjan Bergsma. Tafeltennis: Wil Baaiman, Jan Grotenhuis en Bas van de Hengel. Volleybal: Rikie Blom, Wil En ters, Henk van Middendorp, Gerda den Ouden en Jeannette den Ou den. LEUSDEN - Komende maandagavond om 20.00 uur wordt er in de Marcuskerk aan de Asschatterweg in Leusden-Centrum een bijeen komst gehouden over totaal weigering. Frits ter Kuile komt dan, op verzoek van de IKV-kern, vertellen over zijn dienstweigering, zijn motie ven daarvoor en zijn ervarin gen. Met totaalweigermg wordt be doeld de volstrekte weigering om militaire dienstplicht te vervullen, inclusief de weigering om gebruik te maken van de mogelijkheden die de Wet Gewetensbezwaarden Mili taire Dienst biedt. Jongens die totaalweigeren ver zetten zich tegen de wettigheid van elke vorm van militaire verdedi ging. Zij beschouwen een beroep op de genoemde wet als de moge lijkheid van een uitzondering op de regele en als een bevestigmg van de regel: het militaire systeem. De consequentie van hun opstel ling is een gevangenisstraf van twaalf maanden. Een van de jon gens die dienstweigering en een jaar opsluiting in een Huis van Bewaring achter de rug heeft, is Fnts ter Kuile. Iedereen die er belang m stel te horen wat Frits heeft bezield en nog steeds bezielt, is van harte welkom bij de bijeen komst van maandag aanstaande „Het is een unieke mogelijkheid om uit de eerste hand informatie te krijgen over de achtergronden van totale dienstweigering en over de keuzes die de jongens maken." aldus de organisatoren van de mee ting. LEUSDEN - De commissie Alge mene Bestuurszaken (ABZ) houdt vanavond een openbare vergade ring in de commissiekamer van het gemeentehuis. Deze begint om 20.00 uur. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: voortgang procedure gemeentelij ke her-indeling Utrecht-Oost, op heffing gemeenschappelijke rege ling LAM en aanpassing Algemene Politieverordening. LEUSDEN - De Partij van de Arbeid, afdeling Leusden staat ko mende zaterdag met een politieke kraam in winkelcentrum De Ha mershof. Naast leden van de plaat selijke afdelmg zullen van 14.00 uur tot 14.45 uur waarschijnlijk ook uit de provincie Utrecht afkomstige kamerlèden, statenleden en be stuursleden aanwezig zijn. (advertentie) Uw dealer voor Amersfoort e.o. Nijverheidsweg 63 Amersfoort 033-631620 Donderdag 13 maart 20.00 uur: Openbare vergadering commissie Algemene bestuurlijke zaken in commissiekamer, ge meentehuis, 't Erf 1. 20.00 uur. Politieke avond van de Vrouwenraad met medewerking van vrouwelijke politici uit Leusden in 't Vooronder, Burg. Van der Postlaan 2. 21.30 uur: Jazz-podium m de Hak- horst met Jan Verwey op het mond orgel. Vrijdag 14 maart 19.30 uur: Bonte avond in De Korf, Smidse 1, verzorgd door Leusdense jeugdverenigingen. 20.30 uur: Viering van het 25-jarig bestaan van de WD afdeling Leus den in café De Mof aan de Arnhem- seweg. Zaterdag 15 maart 10.00 uur: Crèche in Blijhof, Ansfn- duslaan 49 (tot 13.00 uur). 14.00 uur: PvdA met politieke kraam m winkelcentrum De Ha mershof. Maandag 17 maart 20.00 uur: Bijeenkomst over totaal weigering m de Marcuskerk aan de Asschatterweg in Leusden-Cen- trum, met als gast Fnts ter Kuile. 20.15 uur: Vallei-concert in N.H.- kerk te Leusden-Zuid. Maurice Ra- vel-programma, uitgevoerd door Bernard Kruysen, Vera Bets, Anner Bijlsma en Gerard van Blerk. Dinsdag 18 maart 20.00 uur: Bijeenkomst NBPV in 't Vooronder, Burg. Van der Postlaan 2, Leusden-Centrum, thema: Pasen. 20.00 uur: Vergadering Planad viesgroep m gemeentehuis, 't Erf 1. 20.00 uur: Gespreksavond van de Kruisvereniging over kleuters in het wijkgebouw aan De Roo van Alderwereltlaan 13, te Leusden- Zuid.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 3