O* O* IC. Leusden: 3 clubtitels lerkansing ijfsbehoud! Doorn thans langs Leusden Winst? LHV slechts één helft voluit Beker j60S euk afscheid Pieters In tweede klasse D: sport1- r =*cursiet Gebrek aan stootkracht speelt dames parten Van Kersbergen Jannes Uitslagen Ons Genoegen £USDEN - In de voorbije (en werden bij de BC Leus zowel bij de jeugd als bij ftnioren de jaarlijkse club- ppioenschappen gehou- Beide toernooien trokken record-aantal deelne- 15. Bij de jeugd deden 80 eo mee en bij de senioren liefst 120. lerdag werden de finale-partij- thouden, en werden tijdens de dens de clubkampioenschappen zijn achillespees scheurde en afge lopen vrijdag werd geopereerd. Zijn taak werd kundig waargeno men door vice-voorzitter Tjits Po- tijk. BLESSURES Bij de semoren ontbraken een aantal kanshebbers. Regerend clubkampioene Anja Seunninga is nog altijd geblesseerd en ook Ar thur Kappers en René Hodde kon den met deelnemen De grote triomfator was Erwin Pieters, die oid aantal deelnemers bij titelstrijd BC Leusden. maar liefst 3 titels in de wacht sleepte in de A-poule. Erwin, die na dit seizoen met badminton stopt, liet zien dat hij absoluut een klasse apart is. In de heren-enkelfinale won hij van de sterk opkomende Albert den Hollander met 15-9 en 15-10. Samen met teamgenoot Glenn Gill versloeg hij in de finale van de herendubbel Theo Buunk en Albert den Hollander met 17-16 en 15-4. Ook in de finale gemengd dubbel toonde Erwin zich samen met Lotta Coenen de sterkste. Zij wonnen van Bob en Tineke van Leeuwaarden met 15-6 en 15-1. DAMES Bij de dames was jeugdspeelster Evelyn Edwards het meest succes vol. In de enkelfinale versloeg zij de eveneens verrassend sterk spelen de Jane van de Haar met 5-11, 11-7 en 11-3. Samen met haar jeugdige teamgenote Marleen van de Horst won Evelyn ook de finale dames- dubbel met 15-7, 14-18 en 15-6, van Tineke van Leeuwaarden en Ma rianne Bastmeyer. De prijswinnaars in de overige klassen waren: B-poule herenenkel: 1. Sweder Hormann; 2. Robert Jan van Loon. damesenkel: 1. Rina Talapessy; 2. Evelien Otto. gemengddubbel: 1. Robert Jan van Locn/Helma van de Heuvel; 2. Pun Stuiver/Rina Talapessy. herendubbel: 1. Michel van Bruyns- voort/Jeroen Koster; 2. Sweder Hor- mann/Paul Langbroek, damesdubbel: 1. Helma van de Heuvel/Ingrid Bruinsma; 2. Linda de Jong/Henriëtta Fyan. C-poule herenenkel: 1. Luc van de Meer; 2. Erwin Pas. damesenkel: 1. Margo van de San- de; 2. Marcohen Westland. gemengddubbel: 1. Jan en Margo van de Sande; 2. Alie Prinsen en Harry Pennekamp. herendubbel: 1. Erwin Pas en Luc van de Meer; 2. Peter van de Velde en Harry Pennekamp. damesdubbel: 1. Conen en Marco- lien Westland; 2. Alie Prinsen en Ans Nierkes. JEUGD De prijswinnaars bij de jeugd wa ren: jongensenkel A: 1. Sweder Horman; 2. Michel van Bruynsvoort. B: 1. Igor Lackin; 2. Sanne van Bruynsvoort. C: 1. Vincent van Hartogsveld; 2. Pieter van Eykeren. meisjesenkel A: 1. Marleen van de Horst; 2. Evelyn Edwards. Erwin Pieters: klasse apart. B- 1. Simone Klik; 2. Yvonne Ousso- ren. C: 1. Linda Boer; 3. Esmeralda Quist. D: 1. Irene Evers; 2. Merel Bakker, gemengddubbel A: 1. Rob Stuiver/ Marleen van de Horst; 2. Jeroen Koster/Evelyn Edwards. B: 1. Sanne van Bruynsvoort/Ella Lawalata; 2. Hans Langbroek/Judith van de Berkmortel. C: 1. Pieter van Eykeren/Mathilde Lawalata; 2. Thomas Walta/Esme- ralda Quist. herendubbel A: 1. Sweder Hor- mann/Paul Langbroek; 2. Rob Stui ver/Jeroen Koster. B: 1. Igor Lackin/Sanne van Bruyns voort; 2. Hans Langbroek/Jeroen Buisman. damesdubbel B: 1. Judith van de Berkmortel/Yvonne Oussoren; 2. Ellen Top/Mirjam de Jong. C: 1. Leonore van Zaline/Esmeralda Quist; 2. Miranda van de Bedem/ Marieke Kuipers. EUSDEN - Het feest ging niet door. Door het onverwacht euren van het veld bij Maam kon Leusden het kampioen- ap nog niet veilig stellen, zodat de champagne nog zeker week in de koelkast mag blijven staan. Rivaal Keep Fit wist rigens ook nog niet van wijken en kwam bij Baarn met 0-1 de hakken over de sloot. Kortom, zondag wacht de heren herkansing als men bij Baam op bezoek gaat om de ice met succes te bekronen. derm de 2e klasse D haalde icamp tegen Huizen met 1-3 lil, waardoor de ontmoetmg r.d ti Keep Fit aan belangrijkheid 1. Eén punt hebben de Haas- irs zeker nodig om de overle- br ikansen in eigen hand te hou- Verlies betekent onherroepe- begin van het einde. Maarn dan goed weg en kan zich bij va: ïromhouters puntverlies ver se r/en. Maarssen komt bij winst opponent USCH. Huizen zal wi mborg tot de orde roepen, nu .■ij de Huizenaren steeds beter te lopen. it jen 2e klasse D: pij a-Leusden ILAGEN afg USCH - Kromhouters 0-3 Culemborg-Maarssen 1-0 Haaskamp - Huizen 1-3 Baarn - Keep Fit 0-1 Stand 2e klasse D: Leusden 14-25; Keep Fit 13^19; Culemborg 14-17; Krom houters 12-14; Huizen 13—13; USCH 12- 12; Maarssen 12-10; Baarn 11-6, Maarn 11—5; Haaskamp 12-3 Programma 2e klasse D: Kromhouters - Maarn (2-1) Keep Fit - Haaskamp (3-1 Huizen-Culembirg (1-2) Maarssen-USCH (0-2) Baarn-Leusden (1-4) DAMES Bij de dames in de 2e klasse D wordt het steeds duidelijker dat Amersfoort de titelfavonet bij uit stek is. Opnieuw gingen de Keiste delingen onverdroten op het pad der overwinningen voort terwijl de geachte concurrentie achteloos punten inleverde. Be Fair, de groot ste rivaal, kwam bij Huizen niet verder dan een 1-1 gelijkspel, Shin ty ging bij Soest met 1-0 ten onder. USCH maakte het bont door Culem borg het eerste het beste punt in deze al ver gevorderde competitie te gunnen na een doelpuntloze wedstrijd. Kortom, Amersfoort wordt in een zetel naar de titel gedragen. En wat doet Leusden temidden van dit hockeygeweld? Leusden maakt al weken een uitge bluste indruk en is nauwelijks meer m staat om aansprekende resulta ten te boeken. Bij het echt met zo imponerende Doorn kreeg de ploeg van Bob Ebbink er met 3-0 van langs/Gevolgen had dit verlies uiteraard met, maar leuk is anders. Hopelijk kunnen de dames zondag bij USCH weer eens het zoet der overwinning proeven door win nend uit te halen. Amersfoort zal tegen Huizen op haar tellen moeten passen. Shinty en Be Fair raken bij een puntendeling verder achterop. Culemborg heeft tegen Soest geen schijn van kans. Uitslagen 2e klasse D: Doorn - Leusden Amersfoort - Kameleon Be Fair-Huizen Soest - Shinty USCH - Culemborg 3-0 2-0 1-1 1-0 0-0 Stand 2e klasse D: Amersfoort 14-22; Be Fair 15-21; Shinty 16-19; Soest 13-17; Huizen 14-17, USCH 12-13; Leusden 15-11; Doom 14-12; Kameleon 12-5; Culemborg 13—1 Programma 2e klasse D: Kameleon - Doom (0-1) Culemborg - Soest (0-4) Shinty-Be Fair (1-1) Huizen - Amersfoort 1-0) USCH - Leusden (0-2) ftSDEN - Lijfsbehoud zal Antilopen de komende strijden het motto luiden ie vorig seizoen verwor- positie in de landelijke Qotieklasse B met succes «longeren. Na de ingecal- erde nederlagen tegen en Wordt Kwiek wordt 'oor de Leusdenaren weer «ogste tijd om het tij te in. 1 Haagse Ons Eibernest, voor landkampioen in een gnjs alverleden, zal in de residen tie minimaal een punt moeten prijs geven om het Antilopen wat meer houvast te geven aan de bekende strohalm. Een overwinning is uiter aard nog beter, maar dat lijkt mo menteel voor het pover scorende Antilopen een te moeilijke klus. DTV zal zich in de onderlinge confrontatie tegen de Sperwers op de tweede plaats kunnen nestelen indien de derde overwinning m successie wordt afgedwongen. Meer als een tweede plek zit er voor deze ploegen dit seizoen niet meer in. Wordt Kwiek uit Jubbega steekt immers met kop en schouders bo ven ae rest uit en wordt aan ook met vlag en wimpel kampioen. Winst op Blauw Wit Heerenveen kan voor de Friezen al de kam- pioensbloemen opleveren. Belang rijk voor Antilopen is het duel tussen Stanfnes en ROG. Beide clubs bezitten een punt meer dan de Leusdenaren. Een gelijkspel lijkt de beste oplossing, zodat Anti lopen bij eventuele winst op Ons Eibernest de aansluiting heeft her vonden en dus nog niet hoeft te wanhopen. Uitslagen promotie-klasse B: BW Heerenveen-DTV 5-13 Antilopen - Wordt Kwiek 7-13 ROG - Ons Eibernest 11-11 Sperwers - Stanfries 10- 7 Stand promotieklasse B: Wordt Kwiek 10-19 Sperwers 10-13 DTV 9-12 Ons Eibernest 10- 8 BW Heerenveen 9- 7 Stanfnes 8- 6 ROG 10- 6 Antilopen 10- 5 Programma promotieklasse B: 19-4-86: Stènfries - ROG (5-3) Ons Eibernest - Antilopen (7—6) 20-3-'86: DTV - Sperwers (8-7) Wordt Kwiek - Heerenveen (8-6) IJSDEN - De dames van hadden afgelopen zater- sen makkie. Het laagge- ^rde Roda'23 uit Amstel- vormde voor het zonder acterende damesteam ^er Ad van Woensel te lastig obstakel. W ^l werd in sportzaal (e Meent duidelijk dat de Leusdenaren van Roda'23 mets hoefden te vrezen. Het ging de Leos-dames zelfs zo gemakke lijk af om de lakens uit te delen, dat er gedurende de gehele wedstrijd volop „gerommeld" kon worden. Diverse opstellin gen en systemen werden door trainer Ad van Woensel naar hartelust uitgeprobeerd. Ro da'23 stond er bij en keek ernaar. In de le set was het met de Amstelveense dames snel bekeken. In een mum van tijd hadden de dames een 15-7 nederlaag acuiei «ae Kiezen. De 2e set leverde wat meer strijd op, maar ook in dit speldeel kwam de zege van de Leusde naren met in gevaar. Met 15-12 toonde Leos zich de sterkste. Ook in de 3e en laatste set gaf de thuisploeg de toon aan, on danks de vele wisselingen in het veld. Voor Roda'23 zat er dan ook niets anders op dan de denkbeeldige handdoek m de ring te gooien (15-11) en met een 3-0 nederlaag de thuisreis naar Amstelveen te aanvaar den. LEUSDEN - De dames van de mixed hockey club Leus den hebben het in Doorn bij de club van die naam niet kunnen bolwerken. Een vol overgave spelend Doorn hield met 3-0 de punten in eigen huis en passeerde daarmee Leusden op de ranglijst van de 2e klas se D. Hoewel Leusden door blessures bij lange na met op volle sterkte was en trainer Ebbink opmeuw een beroep moest doen op de aanstor mende MHC-talenten, maakte Leusden het Doorn bijzonder een voudig door ongeinspireerd aan de slag te gaan. Voor Leusden valt er immers dit seizoen weinig meer te halen en daarom houden de dames het wel een beetje voor gezien. Doorn slaagde er simpel m om deze instelling bij de Leusdenaren op gepaste wijze af te straffen. Een toegekende strafbal bood Doorn een unieke kans om de score te (advertentie) Oc speciaalzaak in woningtextiel vindt u in winkelcentrum Hamershof. Wij leveren alle gerenommeerde merken tapijten gordijnen dekbedden dekbedhoezen - toilet- en badkamerkleedjes karpetten tafekleden zonwering douchegordijnen en bedmode Dealer van: Kendix Gardisette Jap - Tulipan - Forbo Desso - Boras - enz. INTERIEURVERZORGING Winkelcentrum „Hamershof" De Brouwerij 12, aan de Hamersveldseweg. Leusden-C., tel. 033-946611. openen (1-0). Een Doorns veld- doelpunt vanaf de cirkelrand, bracht de ruststand op 2-0 en Leus den al vnjwel in geslagen positie. Wat de dames na rust ook nog probeerden om het dreigende ver lies te ontlopen, het hep op niets uit. Doorn bleek niet te vermurwen en maakte aan alle onzekerheid een eind door in de slotfase 3-0 aan te tekenen. LEIUSDEN/Achterveld Voor Roda'46 breken vanaf vandaag spannende tijden aan. Want met vanavond (aan vang 18.45 uur) de altijd inte ressante (inhaal)wedstrijd van de Roda-zondag tegen WZA in Amersfoort voor de boeg, zaterdag gevolgd door het cruciale treffen van de zaterdag-formatie bij FC Ma- jella met als klap op de vuur pijl zondag het treffen tussen de twee ex-degradatiekandi daten DWSM en Roda'46, biedt het programma voor ko mend weekeinde genoeg ver tier en volop mogelijkheden. Hoe dat allemaal zal aflopen, valt in deze rumoerige eindfase van de competitie nauwelijks te voorspel len. Zeker is wel dat deze duels voor de Leusdenaren van doorslag gevende betekenis zijn. Het gaat er dus echt om spannen. In de hoofdklasse treft de ploeg van Eltjo Kapenga FC Majella, de formatie van FC Utrecht-speler Ton du Chateruer. Winst is voor de Leusdenaren m feite een noodzake lijk kwaad, want bij een nederlaag gaat de Roda-zaterdag een bijzon der lastige slotfase van de competi tie tegemoet, waarvan de uitkomst minder leuk kan zijn. Wil Hercules zich nog kandidaat blijven stellen voor de titel, dan zal Montfoort verslagen moeten wor den. En dat lijkt op voorhand geen al te grote opgave, maar met de eindstreep in zicht weet je het maar nooit. Benschop zal zich ten koste van SVL omhoog werken, waar door het voor Veluwse Boys oppas sen wordt om niet in problemen te raken. Programma hoofdklasse: Hercules - Montfoort Benschop - SVL Musketiers - Veluwse Boys FC Majella - Roda'46 Ook in de eerste klasse A van het zondagvoetbal een beperkt inhaal programma. Achterveld is vnj en wacht in spanning af wat Naarden tegen Zuiderzeevogels doet. We derom een nederlaag voor de Ves tingbewoners en de strijd om de hoofdprijzen is weer echt open. Aurora zal zich op Olympia niet moeten verkijken, dan hebben de Utrechters opnieuw een kans om J belangrijke punten te pakken. Bar- i neveld kan nog best een zege gebruiken die het bestaan op dit niveau met een seizoen zal verlen gen. Programma le klasse A: Naarden'79 - Zuiderzeevogels (3-1) Aurora - Olympia'25 (0-1 Bameveld-Laren (0-1) j KOPGROEP Kan Roda'46 zich in de kopgroep scharen of komen de rood-zwarten in de eerste klasse B opnieuw in gevaar? Dat is nu nog een vraag, 1 maar zondagmiddag na vieren een weet. Een historische overwinning op de Amersfoortse Zeehelden zal voor Roda'46 een leuke opsteker betekenen waarvan een heilzame werking uit zal gaan. DWSM wordt dan de volgende opponent die aan de zegekar zal worden gebonden door een vrijuit spelend Roda'46. Het treffen tussen Hooglander veen en VSK zal niet ver van een gelijkspel eindigen, evenals het duel tussen RUC en Voorwaarts. Schalkwijk zal zich ten koste van Soesterberg langs Utrechtse Boys i willen schieten als die tenminste de 1 derby tegen Domstad verliest. Op I grond van de huidige ranglijst is dat niet onmogelijk. Rivierwijkers ont futselt WZA een kostbaar punt in I de race om de promotie-plaatsen. Programma le klasse B: Hooglanderveen - VSK (0-2) Utrechtse Boys - SC Domstad (0-0) DWSM-Roda'46 (2-2) Rivierwijkers - WZA (4-2) RUC-Voorwaarts (4-3) Schalkwijk - Soesterberg (0-0) LEUSDEN - Vanavond om 19.45 uur wordt, zoals bekend, de belangrijke in haalwedstrijd gespeeld tus sen WZA en Roda'46. Plaats van handeling, het WZA-terrem aan de Ring weg bij De Koppel. Tevens staat m de eerste klasse B het duel tussen Rivierwij kers en DWSM op het pro gramma. Jannes heeft ze wel - hij werd nog niet zo lang geleden wereldkam pioen dammen - maar hooguit mag u dénken, dat ze niet helemaal precies in het juiste rijtje staan. De Groningse top-dammer zorgt nogal eens voor onverwachte verwikke lingen De vraag of hij gek is, is zo gek nog niet, maar Jannes van der Wal heeft lak aan iedereen en alles. Hij gaat gewoon zijn eigen gang en wellicht heeft hij gelijk. Tijdens het begin van deze maand geëindigde toernooi om het Nederlands Damkampioenschap 1986 stuntte Jannes opnieuw. Een serieuze pot op het honderdruitige bord tussen mm of meer gehjk- waardige spelers duurt doorgaans een vrijwel volledige seance van vier uur. Vaak ook langer, waarbij de partij wordt afgebroken en op een later tijdstip voortgezet. In de laatste twee ronden van eerder genoemde titelstrijd m Utrecht gold dat beslist niet voor Jannes. Zijn voorlaatste partij tegen Rob Clerc werd al direct nadat de klokken voor de eerste keer waren mgedrukt, op aanbod van Van der Wal tot remise verklaard en in de slotronde heeft Gerard van der Borst vergeefs zitten wachten op de Groningse topper, die zich in de trem naar de Domstad had versla pen en zodoende zijn partij verloor. Overigens was ook het strijdperk zelf een aanfluiting. De Egmond- kapel op de derde verdieping van de Domtoren was absoluut niet geschikt voor het houden van een evenement als het onderhavige. Voor een grote en/of kleine bood schap hadden de spelers een keu ze tussen een m een tochtige bij ruimte mderhaast neergezet che misch (caravan)toilet en de „nor male gelegenheid" op de begane grond. Jannes gaf de voorkeur aan de laatste mogehjkheid en heeft op weg daarheen de benodigde trap treden geteld. Hij kwam op maar liefst 121 (stuks en kreeg toen hij weer boven was, feitelijk opnieuw aandrang. Hij heeft zich daar maar tegen verzet, doch niet zonder moeite. Hij kreeg er - zo hjkt het - de zenuwen van. (535) PC LEUSDEN De heren van LHV zijn een stap dichter bij de titel in de derde klasse gekomen. De ploeg had geen moeite met het laaggeklasseerde AAV (6-16), terwijl de gezamelijke ocncur- rentie punten inleverde. Het damesteam moest opnieuw een nederlaag incasseren. De door de afwezigheid van Hetty Tessels en Ria Meyerink mentaal aangeslagen ploeg was kansloos tegen EMM (10-3). De positie in de tweede klasse komt overigens nog niet in gevaar. ACHTERVELD - Elf leden van Ons Genoegen deden mee aan de onderlinge schietwed strijd. Er werd ditmaal heel goed geschoten. Met uitzonde ring van één schutter bleef ie dereen boven de 80 punten. De uitslagen waren; 1. G. Tolboom 93; 2. G van Hamersveld 93; 3. H. J. van Ruitenbeek 92; 4. L. Verburg 91; 5 A Vlug 89,6. J. Voskuilen 88, 6. A. van Daatselaar 88; 6. J. Blom 88; 9. J. E. van Hamersveld 86; 10 W. van de Kletersteeg 80; 11. J. Krall 66. Ook bij de juniorenschutters werd er heel wat geschoten. De behaalde resultaten waren heel wat hoger dan men de laatste tijd ge wend was. Er waren acht deelne mers. De uitslagen waren: 1. Timo van Balkengoed 82; 2. Laurens van de Ven 78; 3. Rolf van Druten 70; 4 Arnoud Vlug 66; 5. Frank van Dijk 64; 6. Bert Schimmel 63, 7. Jerry van Nimwe- gen 59; 8. Gert Daatselaar 53. De heren hoefden zondag tegen AAV slechts één helft voluit te gaan om de tegenstander op de knieén te dwingen. Het enige verwijt dat men de ploeg m de eerste dertig minuten kon maken, was dat er slordig met kansen werd omge sprongen. Desalniettemin stond er bij de rust, na doelpunten van Daan Bleuel (3x), Arjan Schneiders (2x), John Kiers (2x), Paul Lindeboom, Jos de Valk en Rob Schneiders een dege lijke 10-0 op het scorebord. De verdediging van LHV sloot perfect. AAV vond een Leusder variant van de Chinese muur tegen over zich en slaagde er niet in om deze te omzeilen. Jos de Valk scha kelde de gevaarlijke en watervlug- ge cirkeUoper volledig uit en haal de daarmee gelijk de angel uit de Amersfoortse aanval GEBREK In de tweede helft zakte het spel Vein de Leusdenaren, mogelijk ver oorzaakt door het gebrek aan te genstand, echter weg naar een bedenkelijk mveau, dit zeer tot ongenoegen van coach Joop van der Wfilik. „Het was een slechte tweede helft, daar knjg je gewoon hoofdpijn van," was zijn commen taar. „Zo'n eerste helft biedt perspec tief, maar dan valt er ineens een grauwsluier over het team en dat vind ik onverklaarbaar. Ik hou het er maar op dat dit de mysterieuze LEUSDEN - De beide selecties van LHV hebben de eerste bekerronde niet overleefd. De heren traden aan tegen eerste klasser Eendracht en leverden een prima wedstrijd af. De ploeg slaagde er echter niet m een snel opgelopen achterstand (7-1) goed te maken. De Leusdenaren kwamen na een ruststand van 11-4, nog terug tot 15-13, maar toen was de kaars op. Het kostte de Vleutenaren daarna weinig moeite naar 20-14 uit te lopen. De dames konden geen vuist maken tegen eerste klasser Nijenrode. Met name de overrompelende start van de gasten deed LHV de das m (7-1). In de tweede helft had de verdediging meer greep op het spel van de tegenstander, maar toen stond al vast dat de overwinning naar Nijenrode zou gaan; 11-4. Daan Bluel: topscorer. krachten m e sport zijn." Met name door balverlies in de aanval moest LHV na rust zes tegen treffers incasseren. De ploeg stelde daar echter evenveel doelpunten tegenover, zodat er bij het laatste fluitsignaal 6-16 als eindstand geno teerd kon worden. De matige tweede helft van de Leusdenaren liet overigens onver let dat LHV andermaal als grote winnar het strijdperk verliet, want LHV en Laren leverden bij elkaar een punt m, terwijl Limvio bij BDC onderuit ging. DAMES Het damesteam van LHV zit in de tweede klasse momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Het gemis van Hetty Tessels en Ria Meyerink wordt, via royale neder lagen, op pijnlijke wijze voor het voetlicht gebracht. Toch moeten de uitslagen als geflatteerd worden beschouwd. Speltechnisch doen de dames niet onder voor de andere teams in deze klasse, alleen offensief kan men op dit moment, met name op de cirkel en vanuit de tweede lijn, te weinig stootkracht mobiliseren. Afgelopen zondag sloop er, me de hierdoor, onzekerheid m het spel van LHV. Door het uitblijven van succes werd er geforceerd en dit leidde verscheidene malen tot balverlies. Wanneer er zich kansen voordeden, misten de pogingen de nodige overtuiging. EMM wachtte rustig af tot de onzekerheid ook bezit nam van de veidediging. Zonder problemen konden de Hilversummers uitlopen naar 5-0. Het duurde tot ver m de tweede helft voordat Petra Wethly, via een strafbal, de hatelijke nul van het scorebord kon laten halen (7-1). Daarmee werd een fase ingeluid waarin LHV zich gelijkwaardig toonde aan de tegenstander. Maar ondanks doelpunten van van op nieuw Petra Wethly en Gien Greef- horst, konden de Leusdenaren met dichterbij komen (10-3).

Leusder Krant | 1986 | | pagina 9