O* o< 5\L utloos Roda (za.) snakt naar einde Dames boeken winst Proficiat Lijfsbehoud wet vb Heuvelcrossers op pedalen korfbal Finale BVL eluwse Boys drukt Leusden met neus op feiten jHV-heren nog maar een punt van de titel verwijderd Dames MHC sport?? r =tcursiet Boemelcup SRGL Skeeler I LEUSDEN - Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Dat geldt ook )or de Roda-zaterdag. Dacht de ploeg van trainer Eltjo renga zich met de 0-2 overwinning bij FC Majella al izekerd te hebben van het behoud van het hoofdklasser- ap in de afdeling Utrecht, na het behoud van het hoofdklas- chap in de afdeling Utrecht, na het 5-0 verlies bij Veluwse 3 is dat nog allerminst zeker. Zonder inspiratie liet de zater- lag- en dinsdagavond zich in Gar- aren naar de slachtbank leiden. Gebrek aan inzet en het ontbreken in teamgeest" gaf trainer Kapenga op q terugkeer in Leusden dan ook erlijkheidshalve toe. „Het was nog uuï rger dan zomeravondvoetbal. Het lopte bij Roda van geen kanten. En «8 m vraag je om een pak rammel, rant Veluwse Boys besefte wel dat we§oe eerder duidelijkheid over het jfebehoud, des te beter dat is". Het niet kunnen opstellen van ert Staubach en Henk van Pluuren beiden geschorst) en de door ziek te afwezige Harry Kerssiers, wilde de Woudenbergse oefenmeester met als excuus aanvoeren. Maar het betekende wel een fikse aderlating van zijn toch al danig geslonken selectie. Met het inpassen van Ab de Vries en Hans Ruiterberg hoopte hij de opengevallen plaatsen adequaat op te vullen. Het pakte toch iets anders uit want wat de Roda-zaterdag van af het eerste fluitsignaal op de mat legde, gaf weinig reden voor opti misme. Het feller gestartte Veluwse Boys had weliswaar minder tech niek in huis, maar met de aanwezig- EJtjo Kapenga:.pak rammel. heid van voormalig IJsselmeervo- gel Adri Bettink in de Garderense gelederen was het voor Roda toch opletten geblazen. Tegen alle opdrachten in lieten de Leusdenaren zich door de Ve luwse Boys het spel opdringen. Van het concept, veel mensen op eigen helft achter de bal, kwam dan ook weinig terecht. En dat kwam Roda al vroeg m de wedstrijd duur te staan. Een onverklaarbare terug speelbal van aanvaller Ruud Stoel- horst werd handig door de alerte Adri Bettink opgepikt. Deze omzeil de libero Erik Vreekamp en kwam oog in oog met doelman Berry Buunk. In eerste instantie kon de Roda-keeper het gevaar keren, maar tegen de inzet uit de rebound was ook hij een geslagen man. Binnen tien minuten nam Veluwse Boys met 1-0 de leiding: een beter begin op eigen bodem was eigen lijk niet dankbaar. „We liepen in de beginfase als een kip zonder kop te voetballen", stelde trainer Kapen ga. „Veluwse Boys werd het erg gemakkelijk gemaakt. En toen na zo'n twintig minuten nummer twee bij ons in de touwen lag, nadat Hans Ruiterberg en Erik Vreekamp op de linderverdedigingsflank hals brekende toeren uithaalden en Adri Bettink de vrije doortocht bo den, was de wedstrijd m feite al gelopen". In de rust probeerde Roda '46 orde op zaken te stellen. En dat leidde zowaar tot enig resultaat. Als herboren begonnen de Leusdena ren aan de tweede helft. Veluwse Boys werd vastgezet op eigen helft en kon slechts met moeite op de been blijven. Echt gevaarlijk werd Roda '46 niet. Maar toen bij een van de aanvallen Ruud Stoelhorst om ver werd gelopen en de arbiter gedecideerd tot strafschop besloot, hadden de Leusdenaren een unie ke mogelijkheid om de aansluiting te hervinden en de wedstrijd open te breken. GESTOPT Coen van Dijk zou dit varkentje als topscorer van de zaterdag wel even flitsend wassen. Zijn inzet was echter te doorzichtig en bood de Veluwse Boys-goalie de kans om de nul vast te houden en het leder te stoppen. Een tegenvaller van for maat voor de Roda-formatie, waar mee ze in feite haar eigen vonnis tekende. Want als het vanaf de stip al niet lukt, dan vraag je om moei lijkheden. Hoewel Roda zich vrij snel over deze misser heenstapte en weer gedurfd de aanval opzicht met veel inschuivende verdedigers, maakte Veluwse Boys gauw aan alle onze kerheid een eind. Opnieuw zorgde een foutieve terugspeelbal van Ruud Stoelhorst, voor onrust in de Roda-defensie. Drie man liep de Veluwse Boys aanvaller voorbij al- saf ze er met stonden om vervol gens met een simpel rolletje 3-0 aan te tekenen. Het was voor Roda '46 toen over en uit. Ondanks het feit dat de Leusdenaren achterin steeds meer risico's gingen nemen, was het Ve- Harry Kerssies: .ziek thuis. luwse Boys die in kansrijke posities voor doelman Berry Buunk ver scheen. Zonder problemen kon de thuisploeg in de slotfase de stand op 4-0 brengen. Ook dat vond Veluwse Boys nog niet genoeg: Roda '46 bleef in Garderen mets bespaard. Op de valreep werd de afgang compleet: 5-0. „We moeten nu in Benschop gewoon een punt halen", was de conclusie van Eltjo Kapenga. „Doen we dat met, dan konden we nog eens op de slotdag in problemen komen. En dat moeten we met z'n alle zien te voorkomen". Oa l9' LEUSDEN - Na de tiende overwinning van LHV in de eldcompetitie, die tegen Laren roet 24-13 gestalte kreeg, is de raag of de Lensder handballers kampioen worden niet langer iteressant. Er kan alleen nog gespeculeerd worden over de Taag wannéér de titel binnengehaald zal worden en of de leusdenaren erin zullen slagen hun ongeslagen status tot het aft find toe te handhaven. De dames zijn zich nadrukkelijk aan het herstellen van de Jcnock-down" die het team in de eerste twee wedstrijden te erwerken kreeg. Na de zege vorige week tegen HMS/Achilles, •olgde zondag een nieuwe overwinning. Het Utrechtse UDSV *ia ileef met 1U-8 aan de verkeerde kant van de score. De strijd in de derde klasse bij de jetleren nadert de ontknoping met w asse schreden. LHV heeft uit de :omende drie duels nog 1 punt oIÉodig om zich de titel in de derde lasse eigen te maken. Gezien de geven. Een fraaie treffer van Jos de Valk betekende 3-1. Hij startte op het juiste moment, na een intercep tie van de Larense aanval, en werd op maat bediend met een lange bal uit de LHV-defensie. Paul Linde- irm waann het team verkeert, kan boom en Theo Prinsen zorgden nog Jin t als een formaliteit beschouwd lid orden. Maar de manier, waarop ploeg afgelopen zondag Laren, n&iummer drie op de ranglijst, aan de »lel ant zette doet vermoeden dat er :oe !e Leusdenaren alles aan gelegen om de eindstreep ongeslagen te lalen. Vanaf het eerste fluitsignaal liet KV er geen twijfel over bestaan paar de punten terecht zouden omen. Het werd de gasten uit het 3ooise nog vergund om de score te ipenen, maar binnen een minuut loot Arjan Schneiders, onder ir via een strafworp, zijn team een voorsprong; 2-1. LHV zou leiding niet meer uit handen voor 5-1, voordat de tegenstander iets terug kon doen (5-3). Maar Laren gaf al aan, niet meer in eigen kansen te geloven. De ploeg organiseerde zich de fensief veel te traag en daar profi teerde LHV dankbaar van. Via Paul Lindeboom, Rob Schneiders en Daan Bleuel (ieder 2x) breidden de gastheren de voorsprong uit naar 11-5 bij de rust. Gezeten in een luie stoel kon LHV in de tweede helft gaan bouwen aan een royale uitslag. Spoedig na de hervatting toverden Paul Linde boom en Arjan Schneiders een marge van negen doelpunten op het scorebord (15-6). De offensief gerichte daden van LHV leidden echter wel tot enig concentratiever lies in de verdediging, waardoor Laren in de tweede helft redelijk kon blijven volgen. Dit weerhield Willem van der Heyden er overi gens niet van een break-out af te ronden, waarna er voor het eerst tien doelpunten verschil te noteren viel, 17-7. Daan Bleuel, die met vier doel punten in de slotfase pas laat op dreef kwam, Rob Schneiders en Theo Prinsen, bepaalden in het rommelige laatste kwartier de eindstand op 24-13. DEGELIJK De dames van LHV handhaafden hun hoge klassering m de tweede klasse door een degelijke overwin ning op UDSV. Even leken de weer goden spelbreker te worden, toen vlak voor het begin van de wed strijd een regenbui over het Burge meester Buiningpark trok, maar voordat het veld weer helemaal was opgedroogd, bleek LHV al een beslissend gat geslagen te hebben. De ploeg toonde aan over vol doende veerkracht te beschikken om zich te kunnen herstellen van de gevoelige nederlagen die aan het begin van de competitie werden geleden. De opgaande lijn, die zich vorige week al af begon te tekenen, werd succesvol doorgetrokken. Het herstel kreeg met name gestal te in een perfecte eerste helft, waarin zowel aanvallend als verde digend uitstekend werd gespeeld. In de tweede helft nam de pro- duktiviteit af, maar de winst zat toen al in de knip. Wil van de Burgwal gaf al in de eerste aanval haar visitekaartje af en tekende met een afstandsschot voor 1-0. Nadat UDSV tot 1-2 was teruggekomen, schoot zij de ploe gen weer naast elkaar. Daarmee stak ze gelijk de lont in het kruitvat. LHV walste in de daarop volgende fase volledig over de tegenstander heen. Via To Steenbeek, Gien Greefhorst en Petra Wethly (3x) liepen de Leusdenaren gemakke lijk weg naar 7-2. Na 7-4 zorgde andermaal Petra Wethly, na een uitstekende pass van keepster Marga Rademakers, met een break-out van 8-4 bij de rust. Na de rust kwam LHV, onnodig, toch nog in de problemen. Het spel bleef weliswaar verzorgd, maar m de afwerking faalde de ploeg. Een van richting veranderd schot bete kende 8-5 en omdat er niet uitge stapt werd kon UDSV tot 8-6 terug komen. Halverwege de tweede helft doorbrak Petra Wethly even de improduktiviteit, maar voor kwam daarmee niet dat UDSV even later tot op 1 punt naderde, 9-6. LHV wankelde, temeer daar gemis te kansen in de aanval (twee straf- worpen en drie schoten op paal en lat), het moreel begonnen te onder mijnen. Uitgerekend juniore Carin Nij- huis haalde LHV uit het dal. Bij de derde strafworp op rij hield zij het hoofd koel en met een slim balletje trok ze haar ploeg over de streep: 10-8. LEUSDEN - Zonder geluk vaart niemand wel of het geluk is met de domme. Uitspraken die niets te wensen overlaten. Het geluk lachte met name de hockeyheren de afgelopen week toe. Gingen de Leusdenaren bij Kromhouters onderuit, prompt volgde rivaal Keep Fit hun voorbeeld. En of dat nog niet genoeg was, op Koningiiutedag liet de concurrent uit Oss een fikse steek vallen ten gunste van Leusden. Want door dit verlies van Keep Fit werd Leusden officieel kampioen zonder zelf te spelen. Dus Leusden is nu echt terug in de eerste klasse landelijk. Proficiat! Marjan van de Bell. ■EUSDEN ACHTERVELD - Het is niet ondenkbaar dat de ompetitie in de afdeling Utrecht nog een staartje gaat krijgen i de vorm van een aantal beslissingswedstrijden, naast de teds geplande duels tussen de ploegen uit de parallel poules in bijvoorbeeld de eerste klasse. De clubs worden namelijk iet de eindstreep in zicht, steeds nerveuzer: te pas en te onpas iten de gedoodverfde kampioenskandidaten kostbare punten Iggen, terwijl de degradanten bij uitstek vechten tot hun iatste adem voor lijfsbehoud. Twee ronden voor het einde dtten nog weinig ploegen echt safe, waaronder de formaties In Roda'46. Alleen Achterveld kan zonder zorgen aan de iatste loodjes beginnen. Naarden'79-Laren 4-0 ASV'65-Barneveld 1-2 Amersfoortse Boys - Auslerbtz 1-5 Aurora - Zuiderzeevogels 1-4 Sporting'70-Olympia'25 1-2 In de eerste klasse is de zaak gecompliceerder. Voorwaarts, dat bij stadgenoot Domstad op visite gaat, kan zich feitelijk geen neder laag permitteren. Want omdat DWSM van RUC wint, Rivierwijkers VSK tot de orde roept en Utrechtse Boys zich ten koste van Schalkwijk zich uit de nesten werkt, is het uitkijken geblazen voor Voor waarts. Ook voor Roda-zondag is dat, ondanks de uitstekend verlopen tweede competitiehelft, nog steeds het geval. Aan één punt heeft Mein- dert Vlugt voldoende om opgelucht adem te halen, maar dat is tegen rivaal VVZA makkelijker gezegd dan gedaan. Het thuisvoordeel zal Roda '46 het behoud van het eerste klasserschap moeten opleveren. Programma le klasse B: SC Domstad - Voorwaarts 2-0 Hooglanderveen-Soesterberg 1-1 Utrechtse Boys - Schalkwijk 1-2 DWSM-RUC 1-1 Rivierwijkers - VSK Roda '46-WZA 2-2 Leusden terug m de eerste klasse. Wie nu gaat roepen dat Leusden kampioen is geworden bij gratie van de anderen in de tweede klasse D en bij gebrek aan beter, heeft toch ongelijk. Twee nederlagen en slechts één gelijkspel is over éen seizoen gezien niet veel. Leusden kan terugzien op een uitstekende competitie, die terecht de titel opleverde. Hopelijk duurt het verblijf in de eerste klasse wat langer als destijds, zodat alle moei te niet tevergeefs is geweest. Voor Haaskamp is degradatie onafwendbaar ondanks het winst punt tegen Baarn. Het verlies, een dag eerder, was echter al teveel van het goede om nog aanspraken te mogen maken op handhaving. De beslissingen zijn dus gevallen, het inhaalprogramma voor zondag en Hemelvaartsdag en de slotronde op zondag 11 mei kunnen daar niets meer aan veranderen. Uitslagen 2e klasse D: Kromhouters - Leusden 1-0 Maarssen - Maarn 0-1 Baarn-Haaskamp 1-0 Culemborg - Keep Fit 3-1 Kromhouters - Keep Fit 0-1 Maarn - Maarssen 0-2 (JSHC-Huizen 2-3 Haaskamp - Baarn 0-0 Maarn - Keep Fit 3-2 Stand 2e klasse D: Leusden (kampioen) 16-27 Keep Fit 17-23 Culemborg 16-19 Huizen 15-17 Kromhouters 15-16 Maarssen 15-14 USHC 14-12 Maarn 15-11 Baarn 14- 9 Haaskamp (deg.) 15- 3 bij de dames is daarentegen, op LEUSDEN - De dames van de Mixed Hockey Club Leus den hebben afgelopen zondag de langdurige nederlagen- reeks tijdens de tweede helft van de competitie eindelijk weten te doorbreken. Bij het één plaats lager genoteerde Kameleon boekten de Leusde naren een weliswaar kleine, maar uiterst nuttige 0-1 over winning. Verzuimde de MHC-formatie voor rust uit een strafpush af stand te nemen, na de hervatting kwam de verdiende zege toch bij Leusden terecht. Uit de rebound van een strafcorner wist Marjan van de Belt de winnende treffer aan te tekenen. degradant Culemburg na, nog niets beslist over het kampioenschap. Amersfoort heeft nog steeds de beste papieren, maar Be Fair blijft op de loer liggen. Leusden zal als debutant met een plaats in de mid denmoot genoegen moeten nemen. Uitslagen 2e klasse D: USHC-Soest Kameleon - Leusden Doorn - Culemborg Soest-USHC Stand 2e klasse D: Amersfoort Be Fair Soest Shinty Huizen Doorn USHC Leusden Kameleon Culemborg 3-0 0-1 2-0 1-0 16-24 16-23 17-20 17-19 15-17 16-16 14-15 17-13 14- 5 15- 2 In de hoofdklasse kan de Roda- aterdag, na het débacle bij Veluw- 6 Boys, geen misstap meer gebrui- en. Gastheer Benschop vecht voor e laatste kans en zal dan ook alles het werk stellen om Roda' 46 m e greep van de staartploegen te louden. VVJ, dat nog steeds hoopt op een Hogelijk waardevolle tweede laats in de eindrangschikking, zal fontfoort alle illusies via een pun- mdeling ontnemen. Veensche oys vergaat hetzelfde bij de op nft geraakte Musketiers, terwijl Majella bij Bloemenkwartier met ■én been in de eerste klasse bin- ^nstapt. Aan de kop kan Hoevelaken zich <*ets meer veroorloven tegen SVL Langbroek. Gaan de volgelin- fen van Cees Stam opnieuw punten Hleveren, dan zal Hercules toch *t het kampioenschap gaan strij- Want het zonder zorgen spe- le Veluwse Boys legt de Utrech- geen strobreed in de weg. i hoofdklasse: -Montfoort 1-0 SC Hoevelaken-SVL 4-1 Hercules - Veluwse Boys 1-2 Benschop-Roda'46 0-0 Musketiers-Veensche Boys 3-2 Bloemenkwartier - FC Majella 4-2 Achterveld komt zondag thuis tegen BFC in actie met als inzet de derde plaats op de ranglijst. Geen waardevolle positie overigens. Maar wie vooraf had durven voor spellen dat de ploeg van Jan Drost in de eerste klasse A van het zondagvoetbal zo dicht tegen de top zou eindigen, was voor gek verklaard. Naarden datJang kandi daat was voor de titej wacht de tweede plaats als troostprijs. Zelfs bij verlies tegen Laren is dat zeker. ASV, reeds gedegradeerd, le vert aan Barneveld belangrijke punten m, waardoor het voor Aus- terlitz bijna een must wordt om Amersfoortse Boys in eigen huis van het kampioenschap te houden. Een onmogelijke opgave natuurlijk. Aurora deelt met Zuiderzeevogels, evenals Sporting en Olympia '25. Programma le klasse A: Achterveld-BFC 2-0 LEUSDEN - Fiets Cross Vereniging De Heuvelcrossers hield vorige week zaterdag voor het eerst dit seizoen een KNWU-afdelingswedstnjd. Hoewel het weer volledig meewerkte en de baan op het Jan Banrunk-sportpark in uitstekende conditie verkeerde, viel de belangstelling van de regionale toppers enigszins tegen. Ondanks de wat magere bezetting van het deelnemersveld werd er door de powder puffs experts en junioren keihard om de prijzen en punten gestreden. Het zo'n dertig man/vrouw sterke Heuvelcross-gezelschap sloeg in eigen vertrouwde omgeving geen gek figuur en had m bijna alle categoneen prijswinnaars zitten. LEUSDEN - Antilopen is weliswaar hard op weg om de dans in de Promotieklasse B landelijk via een ferme eindsprint te ontspringen, maar ook de andere ploegen in de onderste regionen zitten niet stil. Ook ROG, de hekkelsuiter, wist een fraaie overwinning te behalen, die gezien kon worden. DTV uit Amsterdam kreeg er met 12-8 gevoelig van langs. De ruime 4-11 zege van Ons Eibernest bij Blauw Wit in Herenveel liet eveneens niets te wensen over. Daarom was het juist goed dat hoop en vrees, ondanks alle goede Antilopen tegen Stanfries op de been bleef en de tweede zege in successie boekte. Met 11-5 behaal den de Leusdenaren de grootste winst van dit seizoen. Het is echter nog lang niet voldoende om nu al te concluderen dat de formatie van trainer Kees van Buren het in de slotfase van de competitie echt gaat redden. Daarvoor heeft Antilopen nog zeker twee punten nodig en waarschijnlijk wel vier. Niets mag de Leusdenaren dus meer tegenzit ten. De Sperwers die er bijna in slaagden om Wordt Kwiek nog een paar weken van de titel te houden, moeten over een week in Leusden nul op request krijgen terwijl op de slotdag ook ROG op eigen bodem voor schut moet gaan. Het is dus nog steeds een kwestie tussen resultaten van de laatste weken. Hoop doet echter leven, is het niet? Komend weekend is bestemd om in te halen. Alleen Stanfries komt, voor zover bekend, in actie tegen DTV. Uitslagen promotieklasse B0 ROG-DTV 12-8 Antilopen - Stanfnes 11-5 BW Heerenveen - Ons Eibernest 4-11 Sperwers-Wordt Kwiek 11-11 Stand promotie klasse B: Wordt Kwiek (kamp.) 12-22 Sperwers 12-16 DTV 11-12 Ons Eibernest 12-10 Antilopen 12-9 Stanfnes 10-8 ROG 11-8 BW Heerenveen 11-7 Inhaalprogramma Stanfries - DTV Vrij nieuw in de Nederlandse sportwereld is het begrip „skee ler". De dikke Van Dale noemt het „een rolschaats met drie wieltjes achter elkaar" en wie zo'n ding bekijkt, kan met die uitleg accoord gaan. Tot voor kort was niet duide lijk of een beoefenaar van de skee- lerpsort overkoepeld wordt door de Nederlandse Rolschaatsers Bond (NRB) of de Koninkhjke Ne derlandse Schaatsenrijders Bond (KNSB). Op dit moment neigen de meningen naar de KNSB en niet in het minst omdat bekende, vooral marathonschaatsers, zich nogal eens op die apparatuur langs 's heren wegen plegen voort te bewe gen Inmiddels is m Oosterwolde (ge meente Elburg) de allereerste skeelerclub van Nederland opge richt. Grote animator daarvan is ene Hendrik Jan van Schoonhoven, lo kaal en in dezelfde mate als Henk Ossendrijver ten opzichte van Ach terveld ook wel burgemeester van Oosterwolde" genoemd. Van Schoonhoven weet het zeker: skee leren wordt op zeer korte termijn razend populair in Nederland! Net zoals het normale schaatsen in de winter. Althans bij voldoende vorst en zo'n soort beperking geldt niet voor de nieuwste rage. Hoe populair die sport - ook in Leusden? - kan worden, blijkt nu reeds in Oosterwolde: negentig procent van de inwoners - dus vrijwel iedereen, die heeft leren lopen - van het Elburgse kerkdorp is hd of supporter van de skeeler club. Het is ook niet voor niets een uiterst milieuvriendelijke bezig heid, waar zelfs geen katalysator voor nodig is. (537) PC LEUSDEN - Het inmiddels traditionele Boemelcup-toer- nooi van het Squash Rackets Genootschap Leusden is we derom een succes geworden. Evenals bij de vorige edities werd er gespeeld in een da- mes- en heren-poule met een verliezersronde. Nieuw wa ren de categorieën dames-re creanten, junioren en mini- heren. Winnaar bij de heren werd Pieter Bournas. In de finale wist hij Edy Duiveman met duidelijke cijfers (3- 0) te kloppen. In de verliezersronde moest SRGL-voorzitter Dudley Tay lor met 3-1 het onderspit delven tegen coming-man Ronald de Haas. Bij de dames prolongeerde Joset- te Schot haar „Boemeltitel" door ditmaal de eindstrijd van Valery Welch te winnen. Gemakkelijk ging dat overigens niet, want met 3-2 kwam de ervaren squashdame in een spannende finale met de hakken over de sloot. Liz Roderick schreef de overwin ning bij de dames-recreanten cate gorie op haar naam door in de finale Dikky Vlastuin met 2-0 kans loos te laten. De sterkste heer-junior werd Sander ZaaL Jolber Meegen kon hem niet van de eindzege afhou den. Hugo DU greep de hoofdprijs bij de mini's met een duidelijk 32-18 zege op Sander Zwanenberg. In totaal deden 32 dames en heren aan de Boemelcup mee. LEUSDEN - In het riante clublokaal van Binnensport Vereniging Leusden in de kel der van het gemeentehuis worden komend weekeinde de finales - in alle spelsoorten - van de clubkampioenschap pen voor de huis- en sponsor competitie afgewerkt. Vanaf vrijdag gaan zo'n vijf entwintig finalisten op het bil jart uitmaken wie zich zater dagavond tot clubkampioen van BVL kan laten huldigen. De finalisten zijn. Libre huis: J. van Gelder, P. Grooten- dorst, S. de Jong, W. Mirani, W. van Oostrum en W. Oskam. Libre sponsor. J. Brons, W. Schepers. R. Schot, W. Veen en W. van de Wetering. Bandstoten huis: R. Bouers, J. Buising, G. de Graaf, E. Klok, H. Manders en F. Voortman. Bandstoten sponsor J. Bee link, C. van Koppenhagen, R. Schot, W. Snapper en A. Verrijp. Driebanden huis: G. van Hoeyen en W. van Oostrum. Overige finalisten nog niet bekend. Om 19.00 uur gaat vanavond het clubkampioenschap van start. Za terdag 3 mei gaat de strijd om 10.00 uur verder en zal zo rond 16.00 uur ten einde lopen. Tussen de partijen door wordt op de slotdag voor alle aanwezige leden een broodmaal tijd verzorgd, terwijl na de prijsuit reiking gelegenheid is voor een gezellig borreluurtje.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 7