■Braderie Biezenkamp dit jaar veel groter Kapsalon Tijdschema braderie De Biezenkamp 1986 MUNS BIJONS... MIJNS J IET HELE MARKTTERREIN ERBIJ GETROKKEN Hometrainers veel interessants Starttijden wielerwedstrij „Ronde van Leusden" Woensdag 11 juni kunt u deze permanent winnen. Loopt u dan even bij ons binnen ^Polaroid Trek een enveloppe en zie, misschien wordt dit uw geluksbraderie. Tot 18.00 uur. Maak gratis kennis met an9S „MO** Stuur gratis 5 bloemengroeten bij aankoop van een Polaroid camera. FOTO. "lINSDAG 10 JUNI 1986 LEUSDER KRANT 7 :li Uif BRADERIE in Leusden St! De zevende braderie van winkelcentrum De Biezenkamp die dit jaar op 11 juni, o ezamen met de tiende Ronde van Leusden zal worden gehouden, is zeer veel groter an opzet. Besloeg de braderie vorige jaren slechts het winkelcentrum zelf en een klein prijtukje van het grote parkeerterrein waarop dinsdagochtend de markt wordt lehouden, ditmaal zal dit laatste terrein in zijn geheel vol komen te staan met kramen n andere attracties. he 1(j Niet minder dan honderd ramen, standplaatsen en ande locaties zullen worden ïnge- omen op de ruimten tussen en or de winkels en op het larktterrein. nadat de ïnschrij- ing was geopend, bleek de elangstelling van mensen die deze braderie iets wilden oen, overweldigend groot. Het dt dat de braderie voor de erste maal samenvallend was epland met de immer veel I elangstelling trekkende Leus- iji ense Wielerronde is hier niet eheel vreemd aan geweest B en andere meewerkende om- andigheid bleek dat de on- ernemers van buitenaf die vo- ge jaren in betrekkelijk kleine u etale aanwezig zijn geweest, I Itijd vol lof over deze braderie I jn geweest. I 1 Zo zal de Biezenkamp Brade- e, die om 14.00 uur wordt I eopend en zal voortduren tot I 2 00 uur, voor elk wat wils I ieden. Dat karakter wordt al onder- eept door de originele ope ing', waarbij burgemeester Ra- emaker een (kleine) wieler- edstrijd op hometrainers zal jden tegen de voorzitter van PB winkeliersvereniging, slager red Timmer De hierbij ge- aakte tijden zullen gedurende rest van de dag ongetwijfeld ;le malen worden verbeterd, ingezien de installatie blijft aan en het publiek voor gerin- s vergoeding tegen de klok zal innen rijden Naast de bekende uitstallin- ;n van de winkeliers zelf, die zich elk jaar traditioneel druk maken om iets origineels te bieden, zijn er attracties voor elke smaak en voor jong en oud. Er is een aantal live optre dens, onder meer van de groep Below Zero, zangeres Hermien Herder en een live imitatie van Tineke Schouten door Marijke Herder Ook zijn er regelmatig modeshows van Nomotta. Voor de kleineren is er een poppenkast en een mini-zes- kamp Aardig is, dat beide op één plaats worden gehouden en de presentatrice een keus maakt uit beide attracties naar gelang de leeftijd van het kin- derpubliek dat op het tijdstip van de aanvang aanwezig is. Het juiste tijdschema van de hiervoor genoemde manifesta ties is elders op deze pagina afgedrukt. De voorlopige lijst van spe ciale aanbiedingen en activitei ten, zoals deze op het moment van ter perse gaan was vastge steld, bevatte reeds meer dan tachtig verschillende onder werpen! Het zal duidelijk zijn dat hieruit slechts een kleine greep kan worden gedaan. Er zijn poffertjes, Vietnamese loempia's, een haringkar met Hollandse Nieuwe (de echte), een barbecue, gebak, pizza's, suikerspinnen, popcorn, paling en milkshakes. Demonstraties van de meest uiteenlopende artikelen - interessant voor mensen die een aankoop over wegen om eens van alles naast elkaar te zien - zoals tuinmeu belen, barbecues, brilmontu ren, electrisch verstelbare bed den. Bovendien zijn er demon straties van oude en minder oude .ambachten zoals Hindelo per schilderen, bandkantnaai- en, het draaien van klei voor werpen, kleurige haarmode, portret- en sneltekenen, foto materiaal, beelden bronzen en auto's poetsen. Vanzelfspre kend zijn er allerhand proeve- rijen van droge en vochtige consumpties Een zeer interessante de monstratie zal worden verzorgd door de EHBO met medewe- king van de mensen van LO TUS, gespecialiseerd in het (on gelofelijk) natuurgetrouw na bootsen van verwondingen en letsels, waardoor de demon straties een zeer waarheidsge trouw karakter krijgen. Onze onvolprezen brandweer (we hadden nogal eens brand m de buurt1. toont haar materiaal en geeft er demonstraties mee. En natuurlijk zijn er de attrac ties, die bijna traditioneel zijn voor dit slag happenings, zoals schieten, balgooien, draaimo len, rad van avontuur, hinder- nistrein, boksbal, grabbelton en wat er maar meer te verzinnen is. Het enige dat met tevoren te organiseren is, is het weer. Ge lukkig had de Braderie op De Biezenkamp de vorige zes keer maar éénmaal regen, en dat nog slechts een klein gedeelte van de dag. Een goede traditie'' 18.00 uur: Start recreanten 18.30 uur: Start liefhebbers 19.45 uur: Start amateurs De Biezenkamp is te bereiken met buslijnen 106 en 118. 14.00 uur. 14.30 uur. 14.45 uur 15.30 uur: 16.00 uur: 16.45 uur: 18.15 uur: 18.45 uur: Officiële opening door hometrainer 19 15 uur: wedstrijd tussen Burgemeester 19.30 uur: Rademaker en slager/voorzitter 20.00 uur: winkeliersvereniging Fred Timmer 20.15 uur: Modeshow 20.45 uur: Mini zeskamp en/of poppenkast 21.00 uur: Modeshow 21.15 uur: Poppenkast 21.30 uur: Modeshow Modeshow 21.45 uur: Optreden Below Zero" 22.00 uur: Live-imitatie Tineke Schouten Optreden Below Zero" Modeshow Optreden Below Zero" Zangeres Hermien Modeshow Optreden Below Zere" Live-imitatie Tineke Schouten Aansluitend zangeres Hermien OptredenBelow Zero" Einde Gironde Geopend: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur Zaterdag: 7.30 tot 13.00 uur Koopavond: tot 20.00 uur BIEZENKAMP 8 3831 JA LEUSDEN-C - TEL. 033-944443 op de braderie bij Foto Wluns Alleen tijdens de braderie Neef Piet moet voor de 10e keer rij examen doen 't Fleurige bloemet|e, dat u bij 'm laat bezorgen (gratis) is een pnma oppepper. Kont u er gelijk 'n foto van uzelf familie bij doen Die is zo geknipt met zo'n handige Polaroid camera. U mag naast neef Piet - nog vier anderen met een boeket verrassen Kom 'ns Langestraat 18 Amersfoort De Biezenkamp 15 Leusden Polaroid Supercolor 635 Ingebouwde elektronenflitser, infra rood lichtmeting, opnamen vanal 1.2 meter. Polaroid 635 135.00 Tas17.50 152.50 Incl. de gratis bloemengroeten. Langestraat 18 Amersfoort De Biezenkamp 15 Leusden Aléén geldig t/m 14 juni 1986.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 7