DINSDAG 19 AUGUSTUS 1986 LEUSDER KRANT Honderden artiesten komen naar Amersfoort. u er bij bent Zorg dat Martine Bijl Wilt u het nieuwe programmaboekje 'Uit in Amersfoort 86/87' ook kosteloos ontvangen? Belt u dan met De Flint, telefoon 033 - 751184 en het wordt u per post toegestuurd De Flint, centrum van culturele aktiviteiten Het nieuwe programma 'Uit in Amersfoort 86/87' is uit! In het boekje van het cultureel centrum De Flint in Amersfoort zijn alle theatervoorstellingen, cöncerten, shows en cabaret programma's uit het nieuwe seizoen voor u op een rij gezet. Dus nu is de keus aan u. Maar let op: snelle beslissers hebben de meeste keus! Tien procent korting is natuurlijk mooi meegenomen, maar snelle beslissers hebben nog een voordeel. De volgorde van binnenkomst van de bestel bonnen is namelijk bepalend voor plaatstoewijzing. Wie snel beslist, zit dubbel goed! Bovendien is het goed om te weten, dat u als abonnement houder straks kosteloos de maandagenda 'Uit in Amersfoort', met de aller nieuwste culturele informatie ontvangt. Neem nu een abonnement en u krijgt 10% korting Honderden artiesten komen naar De Flint met boeiende, vermakelijke, interessante en kleurrijke voorstellingen. In het programmaboekje 'Uit in Amersfoort 86/87' staan alle evenementen overzichtelijk vermeld, inklusief de toegangsprijzen. Tot ziens in Amersfoort in het nieuwe seizoen. Tot ziens in De Flint. Achterin het boekje vindt u tevens een handige bestelbon voor het aanvragen van een abonnement. Als u die bestel bon tijdig inzendt (de bon moet vóór 8 september a.s., om 22 uur in ons bezit zijn) krijgt u 10% korting op de gepubliceerde prijzen in het programma! Herman van Veen Karin Lechner Willem Nijholt Time Bandits Adèle Bloemendaal De Flint Emmy Verhey Coninckstraat 60 3811 WK Amersfoort Telefoon: 033 751184 Fotografie Jan Swinkels Harry Sacksioni

Leusder Krant | 1986 | | pagina 10