O* toda (za.) maakt goede start: 3-0 toda (zo.) onderuit bij Lartsrivaal VVZA: 2-1 André van Nieuwenhuizen pakt Eemland-schaaktitel ferlies voor LHV-teams al- schaken Fvoet^ sp.orl..r in cijters- ames geven voorsprong in laatste seconden prijs: o< LEUSDEN - Roda za heeft in de eerste thuiswedstrijd weinig problemen gehad met nieuwkomer VVOO uit Utrecht. Roda beheerste de wedstrijd van de eerste lot de laatste minuut, maar verzuimde in de tweede lelft de score verder uit te bouwen. Trainer Van de Linden was zeer tevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg: "De eerste klap is tenslotte een daal der waard. We hebben de eerste helft sterk gevoet- 3aid, de tweede helft echter beduidend minder, maar dat heeft denk ik te maken met het 'syndroom' van rorig seizoen". (Doelend op het feit, dat er vorig sei zoen nog weieens onnodig een riante voorsprong uit lianden werd gegeven.) la speelde inderdaad de :ste vijfenveertig minuten ïd voetbal. Vooral aan de lin- rkant (de sterkste kant) lie- n de combinaties van achter bussen Co de Smalen, aan- berder Ton Kaspers en uitblin- pr Ronald de Haas vloeiend. I Haas vuurde in de begin- e enkele afstandschoten op WOO-doel af en liet duide- merken er zin in te hebben. Vanaf het beginsignaal van de goed leidende scheidsrechter Laiti uit Veenendaal liep het uit stekend bij het heroptreden van De Haas. De linksbuiten passeerde keer op keer zijn di recte bewaker en was zo doende een voortdurend ge vaar voor de WO O-defensie. OPENINGSFASE In de negende minuut was het raak. Een strak genomen cor ner van linksback Co de Sma len kon ongehinderd worden ingekopt door voorstopper Ka- rel Ouwerkerk: 1-0. Concentra tieverlies na deze snelle ope ningsfase was er de ooreaak van dat Roda onnodig in de problemen raakte. Vooral de defensie onder leiding van de nieuwe libero Fokko van Leyenhorst liet zich enkele ma len verrassen door WOO-spit- sen. Echter het offensieve) van WOO was maar van korte duur. De Utrechters bleken over te weinig inhoud te be schikken om Roda lang onder druk te houden. Doelman Berry Buunk hoefde dan ook zelden meer in actie te komen. Leyen horst lijkt als libero zijn stek ge vonden te hebben. Met zijn goede trap wist hij de spitsen veelvuldig in stelling te brengen. Tranier Van de Lin den was dan ook zeer content over zijn optreden: "Fokko weet exact wanneer hij naar (voetballende) oplossingen moet zoeken. Ik geef hem alle vrijheid. Wanneer hij denkt dat ie moet inschuiven moet hij dat doen. Dat bepaalt Fokko zelf. En wat de organisatie achtenn met keeper Buunk betreft, dat is louter een kwestie van tijd, dat moet groeien". Naarmate de wedstrijd vor derde werd ook de rechter- wing bij de aanval betrokken. Aan deze kant liggen de pro blemen voor trainer Van de Lin den. Met Klaas de Vries en Pim Bastiaanse heeft Roda pure ver dedigers die aanvallend te wei nig bijdragen. Met de terug komst van Hame Kersjes kan dit probleem wellicht worden opgelost VERWOESTEND Bij dode spelmomenten waagde Leyenhorst zich regel matig over de middenlijn. Bij een afgeslagen corner viel de Het Utrechtse WOO kwam er in het treffen met Roda'46 niet aan te pas: 3-0. bal voor de voeten van de mee opgekomen libero, die zich geen moment bedacht en ver woestend uithaalde. Via paal en WOO-keeper rolde de bal over de achterlijn. Gelukkiger was Ronald de Haas die uitein delijk vijf minuten voor de rust voor de verdiende tweede tref fer zorgde. Uit een voorzet van Harry Settels knalde De Haas beheerst de score naar 2-0. Na rust een ander Roda, te ge haast en te slordig in de combi naties gingen de mannen van Van de Linden op jacht naar meer goals. Roda kreeg legio kansen maar door onzorgvul dig samenspel bleven de doel punten uit. Ook Coen van Dijk wist zich geen raad met enige kansen. De gevaarlijke spits had duidelijk last van het spek gladde, maar prima bespeel bare veld, dat een goede bal behandeling eiste. Toen echter 20 minuten na rust De Haas ver vangen werd door Fake Schoo- newille was het greintje raffine ment uit de voorste linie ver dwenen. "Ronald was licht ge blesseerd aan de wedstrijd be gonnen en moest derhalve ge wisseld worden", aldus Van de Linden. WOO probeerde het nog door hun laatste man naar voren te sturen maar dit VVOO was duidelijk te zwak voor de Leusdenaren. In de slotfase was het toch nog Leyenhorst die zijn goaltje meepikte. Uit een afgeketste vrije trap van Kaspers joeg Leyenhorst de bal snoeihard in het net: 3-0. Een verdiende overwinning waaraan, gezien de povere te genstand, nog geen hoge ver wachtingen verbonden mogen worden. Opstelling: Buunk, Leyenhorst, de Smalen, de Vries, Ouwer kerk, Kaspers, Romeijn, Bas tiaanse (van Dijk), Settels, van Dijk, de Haas (Schoonewille) VOETBAL Hoofdklasse (zaterdagafdeling) Bloemenkwartier Hoogerheide 0-2 Hercules Musketiers 1-3 SVL WA '71 3-1 VeenscheBoys Veluwse Boys 1-0 TOV W] 4-1 Eerste klasse A WZA Roda'46 2-1 Actif Olympia 1 -3 Austerlitz Laren 2-1 Naarden Nederhorst 1-1 EMM Achterveld 0-1 Roda '46 (zo) WZA 2 Roda 2 Bilthoven 2 Veenendaal 2 HDS2 CDN2 HVC3 CDW3 Houten 3 Baarn 3 Amersfoortse Boys 2 WIJ Hoogland 3 Roda 3 Roda 4 Quick 7 Roda 5Odi '58 Maluku Muda 3Roda 6 Roda 7 WZA 8 2-2 HVC7 Roda 8 5-1 i De ilISDEN De strijd in de ite klasse A van het zon- voetbal is voor Roda'46 ui- ongelukkig van start ge- De mannen van Mein- Vlugt kregen in het vol vertrouwen tegemoet ge- duel met aartsrivaal A uit Amersfoort een wel bittere pil te slikken, om- Ie ploeg moest toezien hoe wedstrijd die tachtig mi- lang onder controle was reest, toch nog verloren Binnen 4 minuten bogen Amersfoortse zeehelden 1-1 achterstand om in hun rdeel en haalden, tegen de ding in, maximaal rende- it uit hun competitiestart. ftalleider Van de Belt reageer- afloop van het duel furieus: oudt het niet voor mogelijk dat an gebeuren. Ze hebben zich oon laten bestelen, als kleine eren. Neem nou dat laatste punt. Dat mag nooit voorko- Die spits kan zo van eigen door onze verdediging heen- leien en het beslissende doel- scoren. Onbegrijpelijk," aldus emotionele Van de Belt, die ongetwijfeld ook een ander in van de competitie had voor gesteld. Het seizoen '86/,87 moet voor Roda namelijk het jaar wor den, waann de ploeg zich nadruk kelijk moet gaan melden in de strijd om het kampioenschap. En de voortekenen wezen ook in die rich ting. Vooral het optreden van de ploeg in de laatste weken van de afgelopen competitie gaf aanlei ding te veronderstellen dat een titel tot de mogelijkheden moet beho ren. Nu wil dit verlies natuurlijk nog geenszins zeggen dat alle kansen op promotie nu meteen verkeken zijn, maar ook in het voetbal blijft de eerste klap een daalder waard en 'winst tegen de zo langzamerhand tot angstgegner geworden ploeg uit Amersfoort had de Leusdenaren het nodige zelfvertrouwen kunnen geven op de weg naar succes. Het heeft er zondag overigens ook lange tijd naar uit gezien dat Roda de twee punten mee naar huis zou nemen. De ploeg, die in de op stelling van de laatste weken, dat wil zeggen met de van WZ'49 over gekomen libero Peter van Barne- veld, de nieuwe centrale midden velder Harry Oussoren en Wim Klumper, die de geblesseerde Jos Vrijhoef verving, binnen de lijnen verscheen, hanteerde vanaf het be gin het vertrouwde tactische con cept: opereren vanuit een hechte verdediging, om via snelle counters te scoren. En met succes. Tot de dertigste minuut beperkten de schermutselingen zich tot het ge bied rond de middenstip. WZA had in die fase misschien het betere van het spel, maar de Amersfoor- ters slaagden er op geen enkele manier in om gevaar voor het vijan delijke doel te stichten. De Amers foortse referee De Smalen, die de eerste helft zéér kort hield, had tot dan toe ook geen moeite om het weinig verheffende spektakel in goede banen te leiden. OOGHOEKEN Het was Hans Heijman die in de dertigste minuut de knuppel in het hoenderhok gooide. Vanuit zijn ooghoeken zag hij, vanaf zeker 35 meter, dat de WZA-doelman te ver voor zijn doel stond. Hij aarzelde geen moment en loste een lob die onhoudbaar onder de lat ver dween. De wedstrijd nam daarmee een verrassende wendmg. De voorsprong werd door de Roda-de- fensie, onder leiding van Peter van Barneveld, bekwaam tot de rust vastgehouden. In de tweede helft werd al snel duidelijk dat er WZA alles aan ge legen was om de achterstand weg te werken. De Amersfoorters kwa men fel uit de startblokken en be zorgden Roda een zeer angstig eer ste kwartier. Dat leidde er toe dat in de zestigste minuut een WZA-er alleen opdook voor keeper Michel Vrijhoef, die zijn ploeg met een fraaie redding voor erger behoed de. Rond de zeventigste minuut moest de Leusder-doelman op nieuw in actie komen. Hij tikte een hoge bal voor de voeten van een tegenstander, die echter over schoot. Maar ook de Leusdenaren wisten zich kansen te creeren. Zo kopte Hans Heijman een voorzet van Bert Schoordijk maar net naast, en zag spits John Jansen zijn inzet, na een vrije trap, hetzelfde lot on dergaan. De beste kans op 2-0 kreeg echter Bert Schoordijk in de zesenzeventigste minuut toen hij een diep gespeelde bal van Van Barneveld, verlengd door Van Ous soren, in vnje positie voor de voe ten kreeg. Hij trof slechts het zijnet. In ieder geval hadden de Roda- mannen zich op dat moment bevrijd van de druk van de tegenstander, en het had er alle schijn van dat de punten naar Leusden zouden gaan. Die illusie werd in de tweeën tachtigste minuut bruut de grond in geboord. De linksbuiten van WZA werd op het randje van buitenspel aangespeeld en vond een vrij veld voor zich. Ook Michel Vrijhoef moest het antwoord op het schot dat volgde schuldig blijven: 1-1. Vanaf dat moment roken de Amers foorters opmeuw hun kans en dron gen sterk aan. Roda ontsnapte nog aan een achterstand toen drie man op rij misten, maar ze zouden hun lot uiteindelijk met ontlopen. In de zesentachtigste minuut nam de WZA spits op eigen helft het initia tief en begon aan een solo, die pas achter de Roda-doelman zou eindi gen: 2-1. Gedesillusioneerd konden de Roda-mannen zes mmuten later de kleedkamers opzoeken en bij zichzelf te rade gaan, hoe het moge lijk was dat een wedstnjd die tach tig minuten onder controle leek, zo knullig om zeep geholpen werd. LEUSDEN - Zaterdag werd in sporthal 'de Korf het Eemland Schaaktoernooi beëindigd. Na zeven zittin gen kwam in de Kam pioensgroep André van Nieuwenhuizen als win naar bovendrijven. Leus- denaar Joop van Santen was hier niet in staat zijn goede start een even veel belovend vervolg te geven en besloot het toernooi met een zevende plaats. In de derde klasse vielen er enkele Leusder successen te noteren. J. Gerrits legde na een prima toernooi be slag op de tweede plaats, en hield plaatsgenoot J. de Jager op een halve punt. Het Eemland Schaaktoernooi, dat pas een jaar of vijf onder die naam bestaat, heeft een bevlo gen historie. Het toernooi vindt zijn oorsprong in de rivaliteit die jarenlang heerste onder dne Amersfoortse verenigin gen, die elkaar op leven en dood beconcurreerden. Het Schaak Genootschap Amers foort had in die dagen het mo nopolie op de organisatie van het Kampioenschap van Amersfoort en dat gaf bij de an dere verenigingen (Ons Ge noegen en Hoogland) scheve ■USDEN Zowel de he- >ls de dames van de Leus- Handbalvereniging keer- afgelopen zondag met le enden terug op het eigen tpark. De dames zagen, de hele wedstrijd gedomi- te hebben, een voor lig van 3 doelpunten te- gedaan worden, waarna ifbeker tot op de bodem ledronken diende te wor- omdat ASV '65 de laatste van de wedstrijd doel- tOiiJnd besloot (7-6). heren zagen slechts één Ikans om het Hilversumse partij te geven. Met na- de aanval schoten de enaren tekort, waar- an' 16MM in de tweede helft ns kreeg een voorsprong men, die ze niet meer uit en zouden geven. On- Bott s het feit dat het seizoen eng is kan worden vast- OIir Idld dat titelaspiraties, 10 inde voor zover de heren koester den, voorlopig kunnen wor den opgeborgen. De teleurstelling droop af van de gezichten van de LHV-dames in de kleedkamers, na afloop van het zo ongelukkig verlopen duel met het uit de eerste klasse gedegradeerde ASV '65. Lange tijd had het er name lijk naar uitgezien dat de eerste se rieuze confrontatie in deze compe titie voor LHV verrassend goed zou uitpakken. Het mocht niet zo zijn en de pun ten bleven, hoewel met zonder ge luk, in Anke veen. Desondanks moet het optreden van de ploeg de geïnteresseerde toeschouwer plezier hebben ge daan. Er werd een perfecte eerste helft afgeleverd. Aanvallend wer den er leuke dingen gedaan, terwijl verdedigend de deur angstvallig gesloten bleef. Dit werd mede geil- lustreeerd door het feit dat het tot de vijftiende minuut duurde, voor dat ASV de hatelijke nul van het scorebord kon laten weghalen me- thet benutten van een strafworp. Op dat moment echter hadden Gien Greefhorst, na een vloeiende com binatie met Jeanette Kok, en Carla Mossel al twee maal doeltreffend uitgehaald voor de Leusdenaren. Hetty Tessels tilde de voor sprong als snel weer naar twee punten, via een meax-out die volg de op een interceptie van een An- keveense aanval. Een frommelgoal aan de zijde van ASV betekende opnieuw de aansluiting (3-2). De marge van één doelpunt in het voordeel van de Leusdenaren zou tot aan de rust gehandhaafd wor den. Jeanette Kok liet de vierde treffer noteren aan LHV-zijde. Het emge verwijt dat LHV in de rust eventueel gemaakt zou kunnen worden was dat de dames ver zuimd hadden om afstand te nemen van de tegenstander. De eerlijk heid gebied echter te zeggen dat paal en lat pogingen daartoe enige malen hinderlijk in de weg stonden. OPTIMISME Toch had het verloop van de eer ste helft het moreel goed gedaan en optimisme omtrent de afloop heer ste alom. Dat optimisme werd nog verder gevoed toen Petra Wethly en Hetty Tessels de voorsprong vergrootten tot drie punten (6-3). In die fase leken de dames zich zelfs de luxe van een gemiste strafworp te kunnen permitteren. Maar terwijl er langs de zijlijn al gefluisterd werd dat de partij „een kat m 't bakkie" was, voltrok zich sluipen derwijs een ommekeer m het spel. Aan LHV-zijde stokte de produkti- viteit, hetgeen de keepster van ASV tevens de gelegenheid verschafte naar een hoofdrol te groeien. Ge sterkt door het optreden van de sluitpost, gooide ASV daarna nog éénmaal alles in de strijd om het dreigend onheil af te wenden. Men slaagde wonderwel in die opzet, en met nog anderhalve minuut te spe len kwamen de Ankeveners voor het eerst weer langszij. De secon den die nog volgden laten zich slechts beschrijven als „hectisch". Nervositeit was troef, omdat nie mand het bereikte resultaat uit han den wenste te geven. LHV kreeg, met nog tien seconden te spelen, een uitgelezen kans om de wed strijd als nog naar zich toe te trek ken, maar de break-out werd te ge haast uitgevoerd en het gerouti neerde ASV maakte bliksemsnel van de gelegenheid gebruik om zelf te scoren, om daarmee meer te krijgen dan men gedurende de wedstnjd ook maar in de verste verte had durven dromen. IMPULS De LHV heren moeten duidelijk nog wennen aan het mveau m de tweede klasse. Voor de tweede maal m successie kregen de Leus denaren een nederlaag te verwer ken, hoewel er in het vertoonde spel een stijgende lijn viel te onder kennen. In verdedigend opzicht werd er een uitstekende wedstrijd afgeleverd, met name in de eerste helft. De terugkeer van Will Kollen burg m het centrum van de defensie was daar m niet geringe mate debet aan. Alleen de aanval staat nog niet op scherp. Een aantal spelers ont beert duidelijk nog het zelfvertrou wen dat nodig is om te scoren. En dat werd de ploeg zondag noodlot tig. In de eerste helft hadden de Leusdenaren, tegen alle verwach ting m, de wedstrijd volledig onder controle. Het offensief verdedigen de EMM liet de Leusdense aanval lers ruimte op de cirkel, waar Arjan Schneiders, Theo Prinsen (2 xRo nald Morren (2 x) slim van profi teerden. De rust werd dan ook met een voorsprong gehaald: 4-5. Na de thee bracht de tegenstan der echter het falen van de aanval pijnlijk aan het licht. Arjan Schnei ders heropende vanaf de zeven meter nog wel de score (4-6), maar in de daarop volgende fase was het slechts EMM wat de klok sloeg. Met voornamelijk schoten van af stand boog de Hilversumse ploeg de achterstand razendsnel om in een 8-6 voorsprong, om die niet meer uit handen te geven. Daan Bleuel en Jos de Valk slaagden er nog wel in om LHV enige tijd in het spoor van de tegenstander te laten blijven, maar slordigheden in de LHV-aanval werden hardhandig af gestraft met een drietal break-outs, waarna de strijd gestreden was (11- 8). Dat het uiteindelijk nog 13-9 zou worden, was slechts interessant voor de statistieken. ogen. Dat leidde er uiteindelijk toe dat de opzet van het toer nooi werd gewijzigd. De hoofd sponsor, de Bondsspaarbank, ontfermde zich over de organi satie en stelde het eigen ge bouw ter beschikking van de schakers. Tevens werd het aan tal deelnemers uitgebreid, zo dat er nu zeven verenigingen acte de présence geven op het Eemland Toernooi Dat de jubilerende Schaak Ver eniging Leusden (SVL bestaat dit jaar 40 jaar) dit keer als gast heer van het toernooi optrad, is overigens niet meer dan een gelukkig toeval. De nieuw bouw van de bank in Amers foort en het niet voldoen van de locatie in het Amersfoortse ge meentehuis, waren aanleiding om uit te wijken naar een ge schikte gelegenheid in Leus den. KANSHEBBER In de kampioensgroep ging de winst uiteindelijk naar de jonge André van Nieuwenhuizen, die aldus een zeer regelmatig toer nooi passend beloond zag. In de laatste twee partijen bleef hij achtereenvolgens overeind tegen Nunnikhoven en Van Diermen. De andere kansheb ber voor de titel in deze klasse, W. Lamme, zag zijn kansen daarop pas in de slotronde ver vliegen. Hij kwam niet verder dan remise tegen directe con current Vedder. Leusdenaar Joop van Santen viel in de slot- ronden nog ver terug. Meldde hij zich in het begin van het toernooi nog in de strijd voor de hoofdprijs, uit zijn laatste twee partijen haalde hij slechts een halve punt en zakte op de ranglijst naar een zevende posi tie. In de eerste klasse slaagde de coup van S. van de Velde per fect Als een dief in de nacht schoof hij gedurende het ver loop van het toernooi op in de richting van de kopgroep, die lange tijd uit drie mensen had bestaan. In de laatste twee zit tingen toonde hij geen genade met De Jong en Buitenhuis en besloot het toernooi, met 5.5 punt uit zeven partijen, op een eerste plaats. De troostprijs ging naar Flohr met 5 punten. TWEEDE KLASSE In de tweede klasse slaagde W. Simorangkir, na de eerste ronden als gedoodverfde favo riet getipt, er niet in om zijn faam gestand te doen. Verlies in de zesde ronde tegen Van de Scheur betekende het begin van het einde en een remise tegen Verheyen leverde slechts voldoende op voor een uiteindelijke gedeelde tweede plaats in de eindrangschik king. De titel kwam in deze klasse in het bezit van Van de Scheur, die in zijn laatste par tij tegen Leusdenaar Vroon tot winst kwam. In de derde klasse was P. Vee nendaal een duidelijke win naar. Woensdag nestelde hij zich aan de kop van het klasse ment en stond deze positie niet meer af, ondanks een neder laag in de vijfde ronde. Twee winstpartijen in de zesde en zevende ronde bleken achteraf voldoende om de titelaspira ties in daden om te zetten. Leusdenaren Gerrits en De Ja ger deden hier nadrukkelijk van zich spreken en eisten in de eindrangschikking een uit stekende tweede en derde plaats voor zich op, op respec tievelijk een halve en een hele punt van de winnaar. Kampioensgroep uitslagen ronde 7 1 A. van Nieuwenhuizen - A. van Diermen 1-0 2 W. Lamme - R. Vedder .5-,5 3 W.J. Nunnikhoven - W Velker 1-0 4 J. van Santen - H. Pruys .5-.5 5H Peperkamp - N. Uneken 1-0 6R E Flohr-R. van Aunch 0-1 7 A Peperkamp - E. Michaud 0-1 8 C. van Ingen - J Bijlevelt 0-1 9 B Wilders - R de Wolf ,5-.5 10 Mevr. F. Heemskerk - C P. Gouw 1-0 Stand na ronde 7 1 A van Nieuwenhuizen 6 2 W Lamme 5.5 3 R. Vedder 5 4 W.J Nunnikhoven 4.5 5 H. Peperkamp 4 6 A van Diermen 4 7 J. van Santen 3.5 8 W Velker 3.5 9 H. Pruys 3.5 10 R. van Aunch 3.5 11 E Michaud 3.5 12 B. Uneken 3.5 13 R E. Flohr 3 14R.de Wolf 3 15 Mevr. F. Heemskerk 3 16 B. Wilders 2.5 17 A Peperkamp 2.5 18 J. Bijlevelt 2.5 19 C. van Ingen 2.5 20 C.P. Gouw 1 Eerste klasse uitslagen ronde 7 1 S. van de Velde - F. Buitenhuis 1-0 2 H. van Diermen-D. Flohr 0-1 3 D. de Jong - H G M Vringer S-.5 4 W van de Plas - H Vedder 0-1 5 C. Kerkhof - G. Schenkelaars .5-.5 6 G. Zwart - P. de Jager 0-1 7 J. Agterberg - D. van Ooik 1-0 8FJ Monch - T Vedder 1-0 9 A.Teeuwen-F C. van Tuinen 1-0 10 A. Miltenburg-T. Oosterhof 0-1 13 A. Teeuwen 14 G Schenkelaars 15 D van Ooik 16 T. Vedder 17 F C. van Tuinen 18 A. Miltenburg 19 T Oosterhof 20 G Zwart 3.5 3.5 3 2.5 2.5 2 1.5 .5 2e klasse uitslagen ronde 7 1 M Flohr-H te Velde 1-0 2 D. van de Scheur-Z. Vroon 1-0 3 W. Simorangkir - J. Verheyen 5-5 4 G. van Blerk - J. de Jong .5-.5 5 L A. Michaud - R R. Flohr 1-0 6 B. Middelbos - V. Schenkelaars 0-1 7 A. van de Veen - H. van Dalen 0-1 8 H.H. Mus - R H. Evekink 0-1 9 P Quelle - E Flohr .5-.5 10 G te Winkel - F. van de Woestijne 1-0 Stand na ronde 7 1 D. van de Scheur 5.5 2 W. Simorangkir 5 3 M. Flohr 5 4 H. te Velde 4.5 5 J. Verheyen 4.5 6 L.A. Michaud 4.5 7 Z. Vroon 4 8J.de Jong 4 9 G. van Blerk 4 10 V Schenkelaars 4 11 RH. Evekink 3.5 12 R.R. Flohr 3 13 B. Middelbos 3 14 E. Flohr 3 15 P. Quelle 3 16 H. van Dalen 3 17 G. te Winkel 3 18 A. van de Veen 2.5 19 H H Mus 1 20 F. van de Woestijne 0 3e klasse uitslagen ronde 7 1 K. Bos-P W.M. Veenendaal 0-1 2 P Hospes - R Staal ,5-.5 3J.de Jager - CPanait ,5-.5 4 T. Baard - JGerrits 0-1 5 K A. Linse - M. Schieving 1-0 6 J.W. Walraven Borst - H. van Ginkel .5-.5 7 P.M. Bierens-A Rietveld 0-1 Stand na ronde 7 1 S. van de Velde 2 D Flohr 3 H. van Diermen 4 H. Vedder 5 D de Jong 6H.G.M Vnnger 7 F. Buitenhuis 8 J. Agterberg 9 P. de Jager 10 F.J Monch 11 W. van de Plas 12 C. Kerkhof 5.5 5 4.5 4.5 4.5 4 4 4 4 4 3.5 3 5 Stand na ronde 7 1 P.W M Veenendaal 2 J. Gerrits 3 J. de Jager 4 P. Hospes 5 K. Bos 6 A. Rietveld 7 C Panait 8 R. Staal 9 T. Baard 10 K.A Linse 11 J.W. Walraven Borst 12 M. Schieving 13 H. van Ginkel 14 P.M. Bierens 5 5 4.5 4.5 4.5 4.5 4 3.5 3 3 3 2.5 1.5 0 Omzichtig manoeuvreren op vierenzestig velden.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 7