Matige start voor eusdense hockeyers Leusdens succes bij Radboud triathlon Haaien halen limieten Nieuw seizoen bowlinguur Achterveld verliest via dubieuze strafschop SVA Dames - Unitas: 1-1 BVL heeft nieuw bestuur All Veenstra snelste vrouw: Leusdenaar Nederlands kampioen schieten Achterveld Speedolimietwedstrijd in Driebergen: ockey MHC eedm en vw( iburg - heer! loverg :andvvi een bc raeke ïn.Beid ekenar DINSDAG 9 SEPTEMBER 1986 EUSDEN - De opening van het Hockeyseizoen is voor de •ren en dames van MHCL matig verlopen, mannen van Rob Weers slaagden er bij hun debuut in eerste klasse niet in een veldoverwicht in een overwin- Wjfcig om te zetten. Kansen wist men zich voldoende te Het« :eëren, maar het ontbrak MHCL aan een koele killer. en!be ^aar ^eusc^enaren faalden had opponent Hengelo aan OoS nvee klein* kansen voldoende om met twee punten naar ►11. Le;; ^et oosten des lands terug te kunnen keren (1-2). Hoo:jDe dames vonden in het verre St.-Michielsgestel een op ev one fronten sterkere tegenstander tegenover zich. De Baart rastisch verjongde formatie van Bob Ebbing had geen ia. Aci ntwoord op het snelle, goed counterende spel van De lommei, met als gevolg een 2-0 nederlaag. 3pzid 0b Weers en zijn team had- Oost« zich hun debuut op eerste N. Ujfcsse niveau ongetwijfeld an- >rs voorgesteld. Hengelo, dat 1/Vïï I L.B.U bek I: LJS al. W{ zich het vorig seizoen slechts met de grootste moeite had we ten te handhaven, leek de per fecte tegenstander om tegen te beginnen. Bovendien hadden de Leusdenaren het voordeel op eigen terrein te mogen star ten. En gedurende de eerste helft leek het ook slechts een kwestie van tijd, voor MHCL de tegenstander zou inpakken. Met name het eerste kwartier etaleerde de ploeg perfect spel, waann de heren zich 4, 5 opgelegde kansen creëerden. Het enige waar het aan ontbrak was een afmaker. En keer op keer liep de stormloop van de Leusdenaren stuk op het ont breken van een greintje geluk. De veronderstelling lijkt ge rechtvaardigd dat als MHCL er in deze fase van de stnjd in ge slaagd was een doorbraak te )e Leusdense hockeyers in actie. forceren, de tegenstander, die tot dan toe in hele spel niet voorkwam, zou zijn wegge speeld. Hoe anders zouden de zaken uitpakken. Want on danks het feit dat de schade bij de rust nog tot 0-0 beperkt was gebleven, begon zich langzaam een soort moedeloosheid in het spel van MHCL af te tekenen. Uit de aanval verdween het overleg en steeds vaker werd getracht via het centrum suc ces te zoeken. Dit noopte Rob Weers tot een tactische wissel. Door Bart van Dalen in het veld te brengen voor Ton van Eek hoopte de coach de aanval meteen na de thee meer over de flanken te leiden. NOODLOT Maar voordat de Leusdenren de gelegenheid kregen zich zelf te hervinden, had het nood lot een onaangename verras sing in petto. De eerste de beste strafcorner in de tweede helft werd door Hengelo kei hard op de plank geslagen, 0-1. Dit leidde ertoe dat de organi satie in de Leusder gelederen helemaal wegviel. In de verde diging en op het middenveld stonden reusachtige gaten, waardoor Hengelo in deze fase van de strijd de beste kansen kreeg. De mandekking werd niet meer vezorgd, en dat was de indirecte aanleiding tot het tweede Hengelose doelpunt. Na een vrije slag kon de Hen gelo spits straffeloos door de Leusder defensie heenwande- len en 2-0 laten aantekenen. Pas het laatste kwartier keerde het zelfvertrouwen terug in de Leusder ploeg. Er werd meer druk ontwikkeld op het doel van de tegenstander, al zou het succes nog even op zich laten wachten. Frarüde de Ruiter zag een keiharde inzet gekeerd door de paal, terwijl even latei een benutte strafcorner dooi de referee werd afgekeurd. Er moest een strafbal aan te pas komen, om de hatelijke nul van het scorebord te laten wegha- I len. 10 minuten voor tijd werd Maarten Jonges op de stick ge-1 slagen, en de Leusder strafbal- specialist had geen moeite om vanaf de stip 1-2 te laten note ren. De kaars was toen echter al te ver op. Daar kon zelfs Michel van Vuuren, die voor Torvald I Goosman in het veld werd ge-1 bracht, niets meer aan verande ren. Afgezien van een tip-in van Flip van Dalen, die net naast ging, kregen de Leusdenaren geen echte kansen meer, zodat MHCL met het laatste fluitsig naal ook de eerste nederlaag in ontvangst mocht nemen. VERWIJTEN LEUSDEN - Het bowlinguurtje op de dinsdag- en donder dagmiddag in activiteitencentrum de Korf is vorige week weer van start gegaan met de eerse competitiedag van het nieuwe seizoen. Veel nieuwe gezichten konden door de wedstrijdleiders op de bowlingbanen worden gesigna- eerd. )d dinsdag is er zelfs al geen ruimte meer, maar op donder- lag is er nog plaats voor enkele ueuwkomers. Margriet van lalsbeek schoot op de eerste de beste dag direct uit haar slof net een puntgave score van m. loofdklasse I Margriet v Kalsbeek 350 3 Kryna Groeneveld 337 3 3, Ingnd Blerk 309 2 4 Renier de Tona 290 2 5 Betty Klave 6. Stef Arms 7 Ria v. Bentum 8. Bea Lier 9 Jan de Ridder 10. Agnes Kok le klasse l.Jode Wild 2 Anjilderda 3. Margriet v. Toren 4 Ger du Pree 5. Miep v. Kampen 6 Rie de Ridder 7. Truus Bever 289 2 277 1 245 1 305 1 278 0 234 0 222 209 251 241 212 231 230 1 8 Utie Ams 9. Alie Bontje 10. Annie Biel 2e klasse 1. Magda v d Krol 2 Jetty v. Donselaar 3 Sue Jansen 4 Reiny v. Gils 5 Willy v.d. Lagemaat 6. Dora Paulen 7. Tnjnie Winkel 8. Riek v. Oyen 9. Mannie Dorland 10. Alice Arlan 3e klasse 1 Christina Steinfort 2. Sjane Eggens 3. Maasje v.d. Braak 4. Clarie v.d. Geer 5 Loes Nederpelt 6. Sietske Hüle 194 1 206 0 112 0 260 284 218 226 229 205 206 189 226 105 227 187 242 186 222 197 7. Gre v.d Wel 137 0 8 Ida de Jong 188 0 9. Henny Holthuis 90 0 10 BepHassink 94 0 4e klasse 1. Dik du Pree 189 3 2 Sonja v. Alewijn 154 3 3 Lenie de Graaf 178 3 4. Dinie Kunst 209 2 5. Joke Los 199 2 6. Nandag v. Oort 175 1 7. Sjefv. Oyen 197 1 8 Fneda v Neck 139 0 9. Joke Moddemeyer 80 0 10. Trudie Casander 80 0 5e klasse 1. Cinta Roos 210 3 2. Maja v.d. Berg 179 3 3. Ans Jekel 164 3 4. Marjo Nederpelt 212 3 5. Loes Hoefman 140 2 6 Wout Hoefman 123 1 7. Henk Steenmeijer 119 0 8. Ria v. Pluuren 136 0 9 Manna Bosman 126 0 10. Jeltje v. Wilgenburg 175 0 U! LEUSDEN De vierde ümersfoortse mini-triathlon, beter bekend als de Radboud- triathlon, heeft een Leusdens succes opgeleverd. Onder wisselende, maar over het al gemeen slechte weersomstan digheden, kwam Leusdenaar Ali Veenstra zaterdag als eer ste vrouwelijke deelnemer over de finish bij het Sport- fondsenbad. Ze had bijna tien tninuten voorsprong op haar naaste belager en clubgenote Gerda van Veen. Bij de heren slaagde Amers- foorter Johnny Johnson er niet in zijn vorig jaar veroverde ti tel te prolongeren, al scheelde het slechts een haartje. De ve teraan Adriaan Ligtvoet had op de meet af slechts 29 secon den over op Johnson, die zijn kansen tijdens het zwemmen en het fietsen verspeelde. Afgelopen zaterdag verschenen er ruim veertig deelnemers aan de start van de vierde Amersfoortse Radboud mini-triathlon, een evene ment dat zijn naam ontleent aan de straat waar het idee geboren werd. Er werd gestart in drie categorieën, te weten dames, heren en vetera nen. Van de deelnemers werd ver- LEUSDEN Op het Nederlands Kampioenschap Schieten, ui de dis cipline 300 meter liggend groot ka- aher. is de ui Leusden woonachtige Maarten Korting eigenaar gewor den van de titel. De Leusdenaar, die uitkomt voor Het Twentse Ros, schoot 289 punten bij elkaar; één punt meer dan nummer twee Fnts van Heiningen uit Langbroek. Het kampioenschap, dat op 29 en 30 augustus werd gehouden, was georganiseerd door de Schietver eniging Leusden en Omstreken. UITSLAGEN Individueel 1. Maarten Korting (Leusden) 289 2. Frits van Heiningen (Langbroek) 288 3. Adri Brood (Soest) 287 Ploegen 1. Het Twentse Ros 852 2. Koninklijke Schietvereniging Rotterdam 851 3. Schietvereniging Target 841 wacht dat ze achtereenvolgens 1250 meter zouden zwemmen, 61 kilometer zouden fietsen, alvorens aan de laatste 14 kilometers, die lo pend bedwongen zouden moeten worden, kon worden begonnen. Nadat de deelnemers zaterdag morgen de nodige meters zwem mend in de beschutte omgeving van het Sportfondsenbad hadden afgelegd, wachtte hen de eerste zware beproeving. Onder weers omstandigheden, die kenners om schreven als „echt triathlon weer" waann alleen de allersterksten de finish zouden halen, bestegen de deelnemers hun njwielen om aan hun fietstocht te beginnen. Het par cours voerde de atleten door de schilderachtige omgeving van de Utrechtse Heuvelrug, richting Doorn en Amerongen, maar het valt ernstig te betwijfelen of men daar oog voor heeft gehad. In het traject waren namelijk een aantal venijni ge klimmetjes opgenomen (Ame- rongse berg bijvoorbeeld), die een zoveelste aanslag betekenden op het uithoudingsvermogen van de deelnemers. Van de allersterksten werd daar na nog verwacht dat men 14 kilo meter zo snel mogelijk te voet af zouden leggen. Het laatste gedeel te van het traject was in de stad geprojecteerd, maar daarvóór had den de lopers eerst uitgebreid ken nisgemaakt met de verharde en on verharde wegen in Den Treek. SURPRISE Ali Veenstra, de vliegende Leus dense triathlete van de Amersfoort se vereniging „Triathlon", zorgde voor een surprise door de tocht als snelste vrouwelijke deelnemer te volbrengen. Zij liet op de onder scheiden onderdelen respectieve lijk 2.7.24 minuten, 2 uur. 1 minuut en 13 seconden en 1 uur, 7 minuten en 12 seconden noteren, om aan de finish een totaaltijd van 3 uur, 40 minuten en 35 seconden te laten boeken. Ze was daarmee een kleine tien minuten sneller dan haar naaste concurrente Gerda van Veen, die voor de tocht 3 uur, 50 minuten en 7 seconden nodig had. Nummer drie, Ingrid Storms, moest al meer dan een kwartier op Veenstra toege ven. In het Overall-klassement ein digde Ali Veenstra op een verdien stelijke 25e plaats. De strijd bij de heren ging als verwacht tussen winnaar van vong jaar, Johnny Johnson en Adnaan Ligtvoet, die als trainer van de atle tiekvereniging Tnathlon een repu tatie te verliezen had. Na het zwem men leek Rutger van de Hoofdak ker zich nog serieus in de strijd te gaan mengen, toen hij verreweg als snelste het zwembad verliet. Al snel bleek dat hij op dat onderdeel te veel van zijn reserves had geéist Tijdens het fietsen werd duide lijk dat Adnaan Ligtvoet over de beste papieren beschikte. Toen de Amersfoorter aan het lopen begon had hij een voorsprong van enkele minuten op Johnson. Hoewel Ligt voet aan het eind van de race de adem van zijn concurrent praktisch in de nek moet hebben gevoeld, kwam zijn zege niet meer in gevaar. Johnson eindigde op een kleine halve minuut als tweede, terwijl Mik Borsten ruim acht minuten na Ligt voet als derde de finish bij het Sportfondsenbad overschreed. UITSLAGEN VAN ZATERDAG JEUGD Achterveld Al - Spakenburg A2 1-1 HVC BI - Achterveld BI 9-2 Achterveld B2 - WZA B4 0-7 Achterveld Cl - Amersf. Boys Cl 14-2 SO VA D1 - Achterveld D1 5-2 Achterveld E1 - Quick E1 1-2 Achterveld F1 - Hoevelaken F1 1-3 Roda F3 - Achterveld F2 1-1 JSV - Meisjes pupillen 6-1 PROGRAMMA VOOR ZATERDAG 13 SEPTEM BER Dames Junioren - 't Gooi a 11 00 uur Meisjes Pupillen - Saestrum a. 11 00 uur APWC A2 - Achterveld Al v 13.30 uur Achterveld BI - Roda 46 B2 a. 13.00 uur Roda 46 B3 - Achterveld B2 v. 12.15 uur WZA C2 - Achterveld Cl v. 9.45 uur Achterveld Dl - Posthoorn Dl a 11.45 uur Achterveld El - Amersf. Boys El a 13.00 uur WZA F1 - Achterveld F1 v. 8 45 uur Achterveld F2 - De Glind F1 13.00 uur ACHTERVELD - Zondagmiddag speelde Achterveld de uitwedstrijd tegen Actif uit Hilversum. Al direct na de aanvang was Actif de betere ploeg. Bij Achterveld was het of men er wel kwam. De bal werd veel ingeleverd en men liep te weinig. De Actif-spelers liepen wel en waren daardoor steeds iets eerder bij de bal dan de Achtervelders. Dit had tot gevolg dat Actif in de 21e mi nuut een doelpunt wist te scoren. Bij Achterveld vergat men de bal goed weg te werken waardoor de Actif-spits zijn kans goed benutte. De dames hoefden zich na afloop van het duel tegen De Dommel geen verwijten te ma ken; de tegenstander was ge woon de betere ploeg. De Leusdenaren hadden in dit sta dium van de competitie nog j geen antwoord op het harde, maar sportieve spel van de zui-1 derlingen uit St.-Michielsges-1 tel. In de eerste helft slaagde MHCL er nog in om een achter stand voor te blijven, maar het was iedereen duidelijk dat een nederlaag aanstaande was. De bevestiging van deze veron derstelling kwam spoedig na de thee. De Dommel benutte een strafcorner en niet lang daarna lag nummer twee achter de Leusder doelvrouwe. Een aanval over de vleugel werd MHCL fataal. Een Dommel- speelster nam de bal op rechts mee en gaf een voorzet, die van links met een snapshot onhoud baar werd ingeslagen (0-2). Verder kwamen de Brabanders echter met, en dat was vooral te danken aan de verdienstelijke tegenstander die de drastisch verjongde MHCL-selectie bood. Alleen ontbrak in het over het algemeen goede spel van de Leusdenaren een stuk routine. Bovendien werd de ploeg geplaagd door het feit dat linkervleugelverdedigster Nicol Pronk, door ziekte niet in al te beste doen was. Na dit doelpunt ging Achter veld wel iets beter spelen doch verder dan enkele schoten en enkele doelpunten kwam men niet. Henk Voorberg en Harrie van Dalen schoten naast en ook kwam men net iets te kort om succes te hebben. Na de rust kwam Achterveld goed opzetten en werd Actif wel teruggedrongen. In de 7e minuut van deze speelhelft was het Klaas v.d. Heuvel die de ge lijkmaker wist te scoren. Achterveld dacht dat men het na dit doelpunt verder ook wel kon klaren. Maar men had deze middag weinig geluk. Gerard van de Breemer kopte net naast en Erik de Jong zag zijn schot net voorlangs gaan. Dit was echter nog niet genoeg Onge veer 10 minuten voor het einde werd door de scheidsrechter onnodig aan Actif een straf schop toegewezen. De Actif- keeper wist een doelpunt te maken. Achterveld zette hierna alles op de aanval door Marinus v.d. Burgsteden als vierde aan valler in te zetten. Het wilde echter niet meer lukken. Ach terveld verloor deze wedstrijd volgens trainer Jan Drost door het toedoen van de scheids rechter. De spelers van Actif waren wel blij met de behaalde punten, doch waren het er wel mee eens dat de toegekende strafschop onjuist en te zwaar door de scheidsrechter was beoordeeld, hetgeen in het na deel van Achterveld was. ACHTERVELD - Zondagmorgen speelden de Achter- veldse dames de thuiswedstrijd tegen de Unitas dames uit Veenendaal. Achterveld had ditmaal een andere opstelling dan waar mee men eerder speelde. Na de nederlaag van vorige week waren de Achterveldse dames wel gebrand op een overwinning. Direct na de aftrap ging Achter veld goed in de aanval. Men kreeg wel kansen, maar die mislukten jammer genoeg. Linda van Hamersveld schoot op het doel, maar haar schot ging juist voor langs. Enkele ogenblikken later was het Ilona Hoogland die een goed schot op het doel loste. Maar de keepster van de tegenpartij stond goed op haar plaats en wist de bal te stoppen. Na ongeveer een half uur spe len speelde Rita Wouterse de bal goed door naar Linda v.d. Bedum die op haar beurt de bal goed doorgaf aan Linda van Ha mersveld. Zij omspeelde goed haar tegenspeelster en de bal beheerst in schoot. Kort na dit doelpunt werd de geblesseerde Ilona Hoogland gewisseld met Carola Hoog land. Er kwamen voor beide partijen nog wel kansen, maar de rust ging in met een 1-0 stand. Na de rust werden de Achter veldse speelsters goed onder druk gezet. Men bleef wel at tent en probeerde onder die druk uit te komen, maar dat lukt met Dat had tot gevolg, dat de Unitas dames een kwartier voor het einde van de wedstrijd de gelijkmaker wisten te scoren. Martha Schimmel werd inmid dels gewisseld. In haar plaats kwam Melissa in het het veld. De wedstrijd eindigde in een 1- 1 gelijkspel waardoor de pun ten werden gedeeld. LEUSDEN - In de onlangs gehouden algemene ledenver gadering koos Binnensportvereniging Leusden een ge heel nieuw dagelijks bestuur. Ofschoon oud-voorzitter L. Punt zich kort vóór de verga dering nog kandidaat stelde voor de functie van voorzit ter, toonde een overgrote meerderheid van de leden een voorkeur voor de door het bestuur voorgedragen heer S. de Jonge. Vanuit de vergadering werd bezwaar gemaakt tegen het feit dat het Dagelijks Bestuur in zijn geheel aftrad, maar de leden van BVL hadden dat wel aan zichzelf te wijten. Vorig jaar had sekretans W. Veen reeds willen aftreden, maar er kon toen geen opvol ger gevonden worden. De nu aantredende sekretans J. den Hollander verklaarde vooraf dat hij pas kort lid van de ver eniging was, zodat hij wellicht problemen zou ondervinden in het uitoefenen van zijn funktie. Het feit dat mevrouw H. Schot van 't Holt hem als tweede se kretans terzijde zou staan had hem tenslotte doen besuiten de kandidatuur te aanvaarden. Het nieuwe bestuur ziet er nu als volgt uit. Voorzitter: S. de Jonge, Albenk- pad 10, tel. 944481 Sekretaris: J. den Hollander, Zwanenburghof 4, tel. 948407 Penningmeester: J. van 't Holt, Ruiterhorst 3, tel. 945656 2e Sekretans: Mevr. H. Schot van 't Holt. Leeuwenburg 48, tel. 946768 Wedstrijdleider huiscompeti ties: C.J.A.M. Rijkers. De be stuursleden W.F.E. Snapper (vice-voorzitter en voorzitter sektie wedtrijdbiljarten), W B J. Morsink (wedstrijdbiljarten), H.J. van Leusden (zaalbeheer) en J. Jekel (60-plussers) werden herkozen. De ledenvergadenng werd door 67 leden bezocht en had een buitengewoon vlot ver loop Alle jaarstukken en de begroting werden, soms na een korte toelichting, goedge keurd. Reeds om half elf kon de nieuwe voorzitter De Jonge de vergadenng afsluiten. Hij had een dankwoordje en de belofte van een later te overhandigen attentie voor de vertrekkende bestuursleden. Hij deed een oproep aan de vergadenng om in een sfeer van sportiviteit en vriendschap aa het nieuwe ver enigingsjaar te beginnen. BVL gaat het jaar in met een re cord aantal leden van 108, met 6 teams in de bondscompetitie en een zeer uitgebreid huis- competitie-programma. Boven dien kan in februan reeds het derde lustrum van Leusdens oudste biljartvereniging ge vierd worden. LEUSDEN - De Leusdense zwem- en poloclub De Haaien organiseerde zaterdag de eerste van de vier Speedolimiet- wedstrijden in het zwembad 'De Zwoer' te Driebergen. De jongste jeugd van geboortejaar 1975 en later kunnen zich door deze wedstrijden kwalificeren voor de Speedojaar- gangwedstrijden die in alle kringen, 14 stuks over geheel Nederland, gehouden worden en waarvan de beste 16 in juni '87 in de landelijke Speedofinale uitkomen. UITSLAGEN VAN ZONDAG Achterveld - Actif 1-2 Amersf. Boys - Achterveld 2 0-6 Achterveld 3-KWA 3 8-0 Quick 7 - Achterveld 4 0-1 Hoogl.veen 4 - Achterveld 5 1-2 Hoogl.veen 5 - Achterveld 6 2-1 De pupillen van De Haaien haalden vijf nieuwe limiten en verbeterden zeven persoon lijke records. Een aantal Haaien pupillen was reeds in het bezit I van de limiet. Voor hen was dit een uitstekende oefenwed strijd voor de eerste speedo- jaargangwedstrijd op 20 sep tember te Nieuwegein. De nieuwe limieten die door De Haaien gehaald werden kwa men op naam van; Sandra van Wegen, 100 m scnooxsicty ut i.üó.3 en 100 m rugslag in 1.43.4 Tamara van Gorkum, 100 m rug slag in 1.32.46 Eddy Eijnthoven, 100 m vnje- slagin 1.21.3 Rogier Tolboom, 100 m vlinder slag in 1.42.6 Zowel Sandra van Wegen als Tamara van Gorkum bleven de concurrentie voor en ein digden derhalve als eerste op hun zwemnummers. Op de 100 m vrijeslag haalde Erno Pickee DAMES UITSLAGEN Dames: 1. Ah Veenstra 2. Gerda van Veen 3. Ingrid Storms Heren: 1. Adriaan Ligtvoet 2. Johnny Johnson 3. Mik Borsten 4. Ronald Janmaat 5. Teun van Spriel 3.40.35 3.50.07 3.57.05 2.56.20 2.56.49 3.04.45 3.12.55 3.17 36 Achterveld - Unitas 1-1 PROGRAMMA VOOR 05346007ZONDAG 14 SEP TEMBER Senioren WZA - Achterveld 14 30 uur Achterveld 2 - Veensche Boys 2 11.30 uur Actif 3 - Achterveld 3 10.00 uur Achterveld 4 - Roda 4 12 00 uur Achterveld 5 - Bameveld 3 12.00 uur Achterveld 6 - Kieviten 3 14.30 uur DAMES Celentudo - Achterveld 11.30 uur Hockey uitslagen 7-9-'86 Senioren Heren I - Hengelo 1-2 Kamping VII - Heren II 3-2 Haaskamp II - Heren III 2-4 Vianen II - Heren IV 4-0 Heren V-A'foortX 1-8 Kameleon A - Veteranen A 2-3 Veteranen B - Gooische B 1-0 Hoevelaken C - Veteranen D 2-0 De Dommel - Dames I 2-0 Dames II - Gooische IV 1-1 Dames III - SCHC VIII n.g. Dames IV - Montfoort III 6-0 Jongens Leusden Al-Be Fais Al 6-0 Leusden A3 - Soest A3 3- 1 Leusden B2 - Maarn B1 2- 2 Leusden Cl - Schaerw. Cl 4-2 Leusden C3 - Gelderm. C1 0- 6 Leusden D2 -Culemb. Dl 2-11 Leusden D4 - Almere D2 3-4 Soest A2 - Leusden A2 2- 7 Laren A4 - Leusden A4 3- 1 SCHC BI - Leusden BI 4- 2 Bunsch. B1 - Leusden B3 4- 2 Schaerw. C3 - Leusden C2 2- 6 Schaerw. Dl - Leusden Dl 1-2 Gooische D5 - Leusden D3 0- 0 Meisjes: Leusden A2 - Gooische A3 6-1 Leusden B2 - SCHC B2 3-0 Leusden B4 - SCHC B3 5-1 Leusden C2 - H'sum C2 2-1 Leusden C3 - Dosteli C1 2-2 Gooische A1 - Leusden A1 3-2 Weesp A1 - Leusden A3 9-1 SCHC BI - Leusden BI 2-2 Loenen B1 - Leusden B3 2-0 Weesp D3 - Baarn D2 0-7 Huizen C1 - Meisjes C1 1-0 Gooische D1 - Meisjes D1 5-0 Voordaan - Meisjes D2 0-7 Gooische D5 - Meisjes D4 0-7 Tamara van Gorkum. de limiet van 1.28.0 net niet, al verbeterde hij zijn persoonlijke toptijd met ruim 5 seconden die nu staat op 1.29.5. De overige uitslagen waren: Margareth Wallet, 100 m rug slag, 1.50.4 Margareth Wallet, 110 m schoolslag, 1.53.8 Simone Buitelaar, 100 m vrije slag, 1.31.5 Eddy Eijnthoven, 100 m school slag, 1.49.5 Tamara van Gorkum. 400 m vrijeslag, 6.47.9 Saskia Helsdingen, 400 m vrije slag, 5.51.6 Jan Willem van Dijk, 400 m vrijeslag, 5.27.5 Zaterdag 13 september wordt door De Haaien in het Toren- bad van het Sportfondsenbad in Amersfoort de scholieren- zwemkampioenschappen van Leusden georganiseerd. Het in zwemmen begint om 14.00 uur en de wedstrijd om 14.30 uur. Door architect Dick Opstelten uit Leusden zijn fraaie medail les voor de kampioenen ter be schikking gesteld.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 9