'olie winst voor hockeyers Haaien succesvol Bowling-uur in trek Dames LHV koploper Kater voor SVA-dames terk optreden Antilopen 1 EU sa e r kran Is aurnooi-zege voor ïud Noom en Joost Jacobs ttige winst MHC-dames: 2-1 —hockey— u de boulesclub De Hakhorst 5l Ruime zege heren: 18-11 usdenaren nog ongeslagen: Einsdag 16 september 1986 Sport 9 ffJSDEN Na de enigszins teleurstellende nederlaag, vorige j: thuis tegen Hengelo, hebben de hockeyheren van Leusden |iche genomen. In de lastige uitwedstrijd tegen Tempo '41 in Ie, wisten de Leusdenaren hun opponenten twee punten af te en (1-2). MCHL-dames wisten hun eerste thuiswedstrijd in winst om te >p<§i. In de eerste helft waren de Leusdenaren duidelijk sterker iiin collega's uit St.-Oedenrode en dat resulteerde in een 2-1 sprong bij rust. Ondanks het feit dat MHCL in de tweede helft Ie rug tegen de muur kwam te staan, slaagden de Brabanders it meer in de stand te veranderen. voorbeeld zag zijn inzet precisie missen. Tempo legde zich nog niet neer bij de gang van zaken. Plotseling kregen de Zwollena ren vleugeltjes en drongen de Leusdenaren ver terug op eigen helft. Dit leidde er onder andere toe dat Martijn Marree aan de noodrem moest trekken. Het kwam hem op een gele kaart te staan, waardoor hij het wedstrijdverloop voor vijf minuten vanaf de achterlijn mocht gade slaan. In de ondertalsituatie zag Frederik van der Lee zich ge noodzaakt de doorgebroken spits onreglementair te stoppen, waarna de scheidsrechter niets anders te doen stond dan naar de stip te wij zen; 2-1. Na de aansluitende treffer nam de druk op het Leusder doel alleen nog maar toe. En toen ook Hans- Robert van de Doe geel zag, leek de gelijkmaker een kwestie van se conden. Het was slechts aan uitste kend keeperswerk van Frederik van der Lee te danken dat de Leus denaren in de hectische slotfase overeind bleef, al betwistte nie mand na afloop dat de punten te recht bij MHCL terecht waren ge komen. STRAFCORNER De dames van MHCL hebben zich goed hersteld van hun nederlaag tegen de Dommel in de eerste wed strijd van het nieuwe seizoen. Op eigen veld bleven de dames Oe- denrode uit de gelijknamige plaats de baas. Met name in de eerste helft waren de Leusdenaren de betere ploeg en dat leidde in de twintigste minuut tot een treffer van Carolien Meinen, die een strafcorner be heerst insloeg. Een slordigheidje in de verdediging was er echter de oorzaak van dat tien minuten later de zaken alweer gelijk getrokken werden. Nog voor rust forceerde Sandra Meinen de beslissing. Met een fraai velddoelpunt boog zij de score an dermaal om in MHCL voordeel. In Martijn Marree de tweede helft kwamen de Leus denaren met de rug tegen de muur te staan. De Brabanders, die meer vechtlust dan techniek meebrach ten, slaagden er echter niet in de gelijkmaker te produceren, zodat de Leusdenaren bij het laatste fluit signaal opgelucht twee punten in ontvangst konden nemen. LEUSDEN In het zwem bad in Hoogland werd afgelo pen zaterdag een zogenaamde Kring B wedstrijd verzwom- men. Een twintigtal „Haaien" deden met succes mee aan de ze wedstrijd. Er werden in to taal tien ereplaatsen behaald, vier le plaatsen, vijf 2e en één 3e plaats. Bovendien werden er een flink aantal persoonlij ke besttijden verbeterd en wel zodanig dat enkele nu in de Kring A wedstrijden mogen uitkomen. Adinda Kelder stal de show met een eerste plaats op de 100 m vlin derslag meisjes '72/71 in 1.23.1. Danny Alewijn ging eveneens met twee ereplaatsen naar Leusden te rug. Een Tweede plaats op de 100 rugslag (M '75) in 1.34.1 en een fraaie tweede plaats op de 100 m vnje slag in 1.22.2. De laatste ereplaats bij de meis jes kwam op naam van Karin Steij- len die eerst werd op de 100 m schoolslag m. '74/73 in 1.36.4 (1.39.6). Op hetzelfde nummer reali seerde Bianca Scheuer, Linda van Wegen en Helga Wilmink tijden van respectievelijk 1.44.5; 1.44.3 en 1.41.8. JONGENS Bij de jongens werd een eerste plaats behaald door Jeroen Ver hoeven op de 100 m schoolslag jon gens '76 in 1.45.7 en door Tjiwolt Wierda op de 100 m vlinderslag jongens '72/71 in 1.24.5. Hugo Jan sen realiseerde op hetzelfde num mer waar Tjiwolt eerste werd een tijd van 1.32.8. Op de 100 m. rugslag deed Hugo het beter en veroverde hij een fraaie tweede plaats in 1.20.3. Op dit nummer werd door Marco Woerdman een derde plaats behaald in een meuwe persoonlijke besttijd van 1.21.6. Tjiwolt Wierda realiseerde op hetzelfde nummer een tijd van 1.26.1. De laatste ere plaats werd door Eddy Eijnthoven veroverd op de 100 m. vrije slag jongens '75 in 1.19.8 waarmee hij voor het eerst in z'n jonge zwemcar- rière onder de 1.20.0 kwam. De overige uitslagen waren: Margareth Wallet, 100 m rugslag m. '75 1.50.0 (1.50.6) Eddy Eijnthoven 100 m rugslag j. '75, 1.49.7 (1.53.1) Jeroen Dekker, 100 m schoolslag j. '74/73, 1.42.1 Bons van Gorkom, 100 m school slag j. '74/73, 1.38.0 (1.39.7) Kirsten v.d. Worp, 100 m rugslag m. '72/71, 1.25.5 Carine Kampes, 100 m rugslag m. '12/11, 1.30.5 Liduine de Kinkelder, 100 m vlin derslag, m. '70 en ouder, 1.32.0 Jeroen Hattink, 100 m vlinderslag j. '70 en ouder 1.18.0 Erik Küthe, 100 m vlinderslag j. '70 1.14.4 Margareth Wallet, 100 m vnje slag m. '75. 1.54.4 Marieke Ruitenberg, 100 vrij elsag m. '75, 1.23.1 (1.27.6). Zu ploeg van trainer Rob Weers caa het zondag stellen zonder os°ï il van Vuuren, terwijl oefen- et er Maarten Jonges buiten de liet. Het tactische concept ns(, aangepast aan het feit dat de rcje in Zwolle op gras moest spe- !o opereerde Leusden met pitsen. EDE MANDEKKING pia eerste helft lieten de Leusde- goed hockey zien. Met name indekking was, in tegenstel- ot vorige week, uitstekend gd. Geconcentreerd spelend de MHCL een veldoverwicht ihter tot de twintigste minuut le men er niet in uigespeelde n te creëren. Maar toen was k meteen raak. Martijn Mar- >eg een hoge bal in de cirkel, die' door de doelman slechts ten koste van grote moeite gestopt kon worden. De terugspringende bal werd echter door de achteruitlo pende Torvald Goosman schitte rend ingeslagen: 0-1. De dik ver diende voorsprong zouden de Leusdenaren tot aan de rust hand haven. VLEUGELS De ongewijzigde basis ging na de thee fel op jacht naar een grote re voorsprong. Martijn Marree speelde een vrije slag op de inlo pende Torvald Goosman, die zich geen moment bedacht en diago naal insloeg: 2-0. In de daarop vol gende fase kreeg de ploeg uit Leusden riante mogelijkheden om de wedstrijd definitief te beslissen, maar Hans-Robert van de Doe bij- Leusden versloeg met 2-1 Oedenrode LEUSDEN - Het wekelijkse bowlinguur op de dinsdag- en donderdagmiddag lijkt ook dit seizoen een niet meer weg te denken sportieve happening te gaan worden, waarbij ieder een volledig aan zijn trekken komt. De opkomst is overwel digend. De banen zijn op dins dag al meer dan vol, slechts op donderdag is er van 14.00 tot 15.00 nog ruimte voor 8 man nen of vrouwen. Want dat dit jaar ook de huismannen een hartig woordje mee gaan spe len in de strijd om de bowling puntjes, geven de standen in de diverse klassen duidelijk weer. Standen bowlinguur: Hoofdklasse 1. Kryna Groeneveld 651 4 2. IngridBlerk 618 4 3. StefArns 590 4 4. Betty Klave 574 4 5 RiavanBentum 504 4 6. Margriet v Kalsbeek 610 3 7. Renierdejong 581 3 8 Jan de Ridder 547 1 9. BeaLier 544 1 10. AgnesKok 464 1 Hoogste Game: Ingnd Blerk(190) le klasse: 1. Jo de Wild 442 6 2. Margriet v. Toren 532 4 3. UheArns 424 4 4. Alie Bontje 457 3 5. An Jüderda 462 3 6. Miep v. Kampen 440 3 7. GerduPree 459 2 8 Rie de Ridder 449 1 9. Truus Beyer 230 1 10 Annie Biel 242 0 Hoogste Game- Margriet v. Toren (159) 2e klasse: 1. Magdav/dKrol 507 5 2. Jetty v. Donselaar 507 5 3. Reinyv. Gils 474 5 4. DoraPaulen 399 4 5. Seu Jansen 382 4 6. Riekv.Oyen 408 3 7. Willy v/d Lagemaat 464 2 8 Nannie Doeland 434 1 9. Trijrue Winkel 402 0 10. Alice Arlar 105 0 Hoogste Game: Magda v/d Krol (147) 3e klasse: 1Chnstina Steinfort 470 6 2. Clane v/d Geer 411 6 3 Sietske Hille 439 3 4. Maasje v/d Braak 415 3 5. Ida de Jong 390 3 6 Gre v/d Wel 362 3 7 Sjane Eggens 186 3 8. Loes Nederpelt 414 2 9 Bep Hassink 238 2 10. Henny Holthuis 206 0 Hoogste Game: Sietske Hille (140) 4e klasse: 1. Dik du Pree 2. Sonjav Alewijn 3. Lenie Graaf 4. Joke Los 5 Sjefv. Oyen 6. Dinie Kunst 7 Frieda v. Neck 8. Nandav Oort 9. Joke Moddemeijer 10. Trudie Casander 433 6 341 6 355 5 395 4 357 4 394 3 322 1 280 1 80 0 80 0 Hoogste Game: Dik du Pree (127) 5e klasse: 1. Maja v/d Berg 446 6 2. CintaRoos 410 5 3 Wout Hoffman 299 4 4. Marjo Nederpelt 403 3 5 Manna Bosman 303 3 6. Ansjekel 285 3 7 Riav Pluuren 285 3 8. Loes Hoefman 245 2 9 Henk Steenmeijer 271 1 10. Jeltje v. Wügenburg 344 0 Hoogste Game: Maja v/d Berg (164) Spring klasse: 1Hanneke de Ruyter 2. Els Bakker 3. Cobyv. Doom 4. RikaHey 5. Mane v Doom 6. BertinaRiem 153 3 275 2 223 1 150 0 140 0 101 0 Hoogste Game: Els Bakker (101). iDEN - Het grote sttoernooi van de Leus- e jeu de boulesvereni- De Hakhorst' heeft verrassende winnaar tleverd. De uitgespro- favorieten Henk en :e Bokhorst verspeel- namelijk in de finale grote voorsprong en sten met 13-15 buigen loost Jacobs en Ruud i. De derde plaats was het doublette Ruud en Dam. dit toernooi hadden zich doublettes opgegeven. e eerste drie ronden gin- Re jle doublettes over naar de de B-groep. Tiny en Nar cis )uffels plaatsten zich ver- nd bij de beste acht. Mar- W en Ad Duister, mede |een niet verwachte grote laag tegen Katinka en Stienen, misten de A- evenals het doublette >f de Groot en Peter van van; eg< 0 rii jnSi een overwinning in de e finale op Tiny en Ruud kwam het duo Bokhorst in kijl aak de finale. Joost Jacobs en Ruud Noom kwamen zo ver door Sjouke en Pim Stuiver met 13-8 geen kans te geven. De finale leek een gelopen zaak, toen Henk en Bauke Bokhorst al snel naar 9-0 uitliepen. Daarna ging het finaal mis. Vooral het tire- ren van Bauke Bokhorst lukte niet goed meer en Joost Jacobs en Ruud Noom konden gelijk komen en zelfs een voorsprong nemen. Toen het doublette Bokhorst zich weer herstelde werd het nog erg spannend. Joost Jacobs en Ruud Noom hielden echter hun voorsprong vast en wonnen met 15-13. In de strijd om de derde plaats waren Ruud en Tiny Dam veel te sterk voor vader en zoon Stui ver. De vijfde plaats was voor Emiel Eskenazi en Hans Jacobs na een 13-11 zege op Coen Bis- schops en Thieu Stienen. Uitslag: 1. Joost Jacobs en Ruud Noom 2. Henk en Bauke Bokhorst 3. Tiny en Ruud Dam 4 Sjouke en Pim Stuiver 5. Emile Eskenazi en Hans Jacobs 6. Coen Bisschops en Thieu Stie nen 7. Johanneke Bokhorst en Rudolf de Groot 8. Tinyen Nardus Duffels 9 Jan en Martijn Kuyk 10. Ad Duister en Marcel Dam 11René en Katinka Stienen 12 Jos en Elly van Let 13. Ineke en Cor Hooijer 14. Roelof de Groot en Peter van Olmen 15 Domenico Sciortino en Martin van Slingerland 16. Mieke en Kees Bokhorst De boulers van 'De Hakhorst' hebben met veel succes deel genomen aan het triplette-toer- nooi van de Amersfoortse ver eniging Randenbroek. Bauke Bokhorst, Rudolf de Groot en Joost Jacobs kwamen, evenals Coen Bisschops, Thieu Stienen en Kees Bokhorst in de A- poule. Daar werden beide tri- plettes in de kwartfinales uit geschakeld. Hans Jacobs, Emile Eskenazi en Ruud Noom wonnen het B-toer nooi. In de finale versloegen zij hun clubgenoten Hetty Sik- kema, Hans Manuel en Peter van Olmen. Johanneke Bokhorst, Mimo Sciortino en Roelof de Groot kwamen niet verder dan de kwartfinales in de B-groep. In het troosttoernooi legden Tiny, Ruud en Marcel Dam be slag op de tweede plaats. Geen winst was er weggelegd voor Jan van der Mosselaar, Martin van Slingerland en Jo van Rie- zen-de Leeuw LEUSDEN Het eerste thuisweekeinde heeft de teams van LHV geen windeieren gelegd. De heren hadden geen moeite met het zwakke BHC uit Bussum en wisten de ontmoeting gemakkelijk naar hun hand te zetten; 18-11. Na deze tweede zege in successie doen de Leusdenaren weer volop mee in de 2e klasse. De dames hebben, na een riante overwinning op het Utrechtse UHV/Sport, de leiding in de 2e klasse A overge nomen. Het duurde één helft voordat de dames afstand namen van him opponenten, maar in de tweede helft liet LHV geen spaan heel van de Utrechtse illusies (15-6). De veronderstelling dat de strijd de vierde speeldag voluit beves- in de 2e klasse B bi) de heren een interessante zal worden, werd op ACHTERVELD De dames van voetbalvereniging Ach terveld waren zondag niet op gewassen tegen Celeritudo. Een half uur lang wist Achter veld keepster Conny van der Brink, ten koste van het nodi ge kunst en vliegwerk, haar doel schoon te houden, maar toen was een inzet van de Ce leritudo spits haar ook te veel: 1-0. De beste kans aan Achterveldzij - de was voor Linda van Hamersveld. Ze kon alleen op de keeper af gaan, die een kamikaze-achtige actie no dig had om de Achterveldse het scoren te beletten. De Achterveld spits raakte bij deze actie gebles seerd, hetgeen haar echter niet be lette de wedstrijd verder uit te spe len. Na de rust werd Anja Voorburg vervangen door Rita Wouders en na deze wissel wist Achterveld zich opnieuw een paar kansen te creë ren. Een mooi schot van Carola Hoogland mistte echter precisie, waardoor de nul de dames hatelijk bleef aangrijnzen. De Utrechtena ren sprongen beter met hun kansen om en waren nog twee maal suc cesvol, zodat SVA een forse neder laag opliep: 5-0. hervond, bleek Antilopen zich zelfs de luxe van een gemiste strafworp te kunnen permitteren. Een door braak van Daniël Beekmans bete kende dat de rust met 7-9 gehaald werd. CONSOLIDATIE tlSDEN De korfballers Rntilopen kunnen terug- op een vruchtbaar week- De ploeg zette de halve t ap tegen Thor, in de eer- sse||edstrijd van het seizoen, door in Zuidlaren tegen aan de positieve kant Ie score te blijven; 8-11. /el het na twee duels in de ike promotieklasse nog erg is om voorspellingen te doen, 1 worden gezegd dat Antilo- iet drie punten voortvarend startblokken is gekomen. En Ide manier waarop afgelopen ^9 Ritola werd verslagen, ie Leusdense korfballiefheb- ptirrustisch hebben gestemd de mogelijkheden van de enaren in het verdere ver fan dit seizoen, basis voor de overwinning de eerste helft gelegd. De enarpn lieten 45 minuten lang perfect korfbal zien en zagen dit beloond met een 7-9 voorsprong bij rust, die in de tweede helft niet meer in gevaar kwam. Trainer Kees van Buren toonde zich na afloop dan ook een tevre den man: „Ik denk dat we vandaag hebben laten zien waartoe we met deze groep ui staat zijn. Wat me in het bijzonder heeft verheugd is dat ik voor het eerst in mijn trai nersloopbaan in Leusden de ploeg de tijd heb zien nemen voor de aanvallen. En dat geldt voor alle vakken. Het enige minpuntje wat ik heb kunnen ontdekken is dat als er een periode wat slordig gespeeld wordt, dit ogenblikkelijk door werkt in de hele ploeg. Maar dat is inherent aan de jeugdigheid van het team en ik denk dat dit ook het enige probleem zal zijn waar ik dit seizoen mee te maken zal krijgen," aldus Van Buren. „Individueel zie ik bij een aantal spelers hele positieve ontwikkelingen. En ik denk dan met name aan Jan Costa, die er steeds meer blijk van geeft over zicht te bezitten. Hij heeft de moge lijkheden om uit te groeien tot een spelbepaler". AANVALSVAK Het duel met Ritola werd in Leus den toch met de nodige zorg tege moet gezien. De ploeg uit Zuidlaren is een door de wol geverfde promo- tieklasser, die al lange tijd op dit niveau meedraait. Tot verrassing van de Leusdenaren vond men za terdag echter een sterk verjongde ploeg tegenover zich. In tegenstelling tot vonge week bracht Van Buren Gert Graafland, Frank van de Pijpekamp, Jolanda Versteeg en Nancy Laheij als eerste aanvalsvak binnen de lijnen. En dat wierp meteen vruchten af. Nadat Ritola de eerste aanval van de wed strijd doeltreffend afrondde, trok Nancy Laheij, op aangeven van Gert Graafland ogenblikkelijk de zaken weer recht. Via Koos Meins- ma namen de Leusdenaren even la ter zelfs een voorsprong. Na treffers van Jan Costa, Joyce Osnabrugge en Gert Graafland gaapte er na een kwartier spelen al een kloof van drie punten; 2-5. Een afstandschot tegen Walter Urbach, die het duidelijk moeilijk had in zijn tweede optreden op dit niveau, be tekende 3-5, maar Daniel Beek mans herstelde de marge. De zevende tretter van Antilopen was illustratief voor het optreden van de Leusdenaren. Een goed op gezette en uitgespeelde aanval van Antilopen werd door Joyce Osna brugge doeltreffend besloten: (4- 7). Na deze treffer uit het boekje nam Antilopen zelfs vier punten voorsprong. Jan Costa bekroonde zijn goede optreden met de achtste treffer. Ondanks het feit dat Ritola met twee doelpunten de aansluiting In de tweede helft bepaalden de Leusdenaren zich voornamelijk tot het consolideren van de voor sprong. En omdat de verwachte stormloop van de tegenstander uit bleef, kwam Antilopen de rest van de wedstrijd zonder al te veel pro blemen door. Kort na rust liet Jan Costa dubbele cijfers op het scorebord noteren, waarna de toeschouwers ruim tien minuten op de volgende treffer moesten wachten. Annelies Krikke, die na een onopvallend debuut te gen Thor een uitstekende wedstnjd afleverde en Joyce Osnabrugge dolden onder de vijandelijke korf hun tegenstanders, alvorens de laatste 7-11 het aantekenen. Ritola kon daar maar erg weinig tegenover stellen. Illustratief hier voor is het feit dat de noorderlingen pas in de slotfase van de wedstrijd de enige treffer in de tweede helft plaatsten. Eindstand Ritola - Antilo pen: 8-11. tigd. Door het verlies van EMM te gen Laren (13-15) is geen ploeg meer zonder puntenverlies. Laren, dat een week eerder door LHV on deruit gehaald werd, bewees de Leusdenaren ongewild een goede dienst. Want ondanks de twee ne derlagen in de eerste wedstrijden m deze klasse zijn Joop van de Wil- lik en de zijnen weer in kansrijke positie komen te liggen. Achter Nijenrodes, Laren en EMM, die gebroederlijk aan kop gaan met zes punten uit vier wed strijden, bezetten de Leusdenaren nu de vierde plaats op geenszins onoverbrugbare afstand van het leidende trio. GROEI Zondag kwamen de reserves van BHC uit Bussum op bezoek op het Burgemeester Buiningpark, om te gen de heren van LHV het schitte rende nieuwe veld in te wijden. Al snel bleek dat de ploeg uit het Gooi tot de minst sterke tegenstanders ui deze klasse behoort. Tot 3-3 kon BHC de Leusdenaren volgen, maar dat lag meer aan het feit dat LHV verzuimde goede kansen te benut ten, dan dat er sprake was van een gelijk opgaande strijd. Na ongeveer tien minuten waren de Buiningparkers onder de druile rige omstandigheden voldoende opgewarmd, waarna de ploeg via treffers van Ronald Morren, Arjan Schneiders, Theo Prinsen, Paul Lin deboom en John Kiers (3x) vlot wegliep. Verdedigend werden de laatste gaatjes gedicht, onder lei ding van de hardwerkende Theo Prinsen en doelman Matthijs Jant- zen, zodat BHC in de resterende twintig minuten van de eerste helft nog maar tweemaal tot scoren kwam; 10-5. De mentale groei van LHV werd in de tweede helft van het eenzijdi ge treffen duidelijk gemaakt. Waar de Leusdenaren in eerdere duels moeite hadden om een uur lang de concentratie te bewaren, ging het team nu vol door. De gevolgen lie ten niet lang op zich wachten, want voor het eerste kwartier na de rust verstreken was, had LHV de voor sprong naar 8 doelpunten getild; 16-8. Omdat er in de slotfase te ge haast gespeeld werd, kon BHC nog driemaal op rij scoren, maar Jos de Valk bekroonde zijn goede optre den met de laatste treffer van de wedstrijd, daarmee de eindstand op 18-11 bepalend. VERLIESPUNTEN De dames van LHV zijn na hun vierde optreden in de veldcompeti- tie terecht gekomen op de plaats waar de ploeg op grond van hun prestaties tot nu toe thuishoren; de koppositie. Laren bevestigde de vriendschappelijke betrekkingen die tussen het Gooi en Leusden schijnen te bestaan door het Anke- veense ASV '65 op een nederlaag te trakteren: 8-12. Hierdoor heeft een belangrijke concurrent van de Leusdenaren evenveel verliespun- ten als LHV. Het duurde zondag tegen het nog puntloze UHV/Sport 40 minuten voordat LHV los kwam van de te genstander. Bij de rust was de stand zelfs nog in evenwicht (5-5). Toch gaf deze stand een ander beeld van de krachtsverhoudingen, dan op grond van de cijfers verondersteld mocht worden. De oorzaak moet meer gezocht worden in het feit dat Joop Douma de gelegenheid te baat nam om ruimschoots te experimen teren. Daarnaast is het ook niet on denkbaar dat LHV, na een storm achtige beginfase de zaken wat te licht opnam. Via treffers van Jeanette Kok en Hetty Tessels nam LHV in de eerste minuten een 3-0 voorsprong, het geen een vroege beslissing van de wedstrijd deed vermoeden. Maar na de nodige wissels sloop UHV naderbij (3-2). Via Hetty Tessels en To Steenbeek nam LHV twee pun ten voorsprong, die echter niet tot de rust gehandhaafd kon worden. Integendeel, UHV kreeg een aantal buitenkansjes, die ogenblikkelijk te baat genomen werden; 5-5. In de tweede helft mochten de Utrechtenaren nog tien minuten de illusie koesteren dat er eer te beha len viel in Leusden, maar toen viel het doek ongenadig. Joop Douma bracht de basis weer binnen de lij nen en als een speer verdwenen de Leusdenaren uit het gezicht van de verbaasde tegenstander. Via goed opgezette en snel uitgevoer de aanvallen nam LHV een beslis sende voorsprong. Carla Mossel leidde de stormloop in met een doelpunt vanuit de hoek, waarna uitblinkster Jeanette Kok met vier treffers op rij het lot van de tegen stander definitief bezegelde. Petra Wethly tekende met een fraai doel punt vanuit de linkerhoek voor 14-6, waarna Jeanette Kok een goede aanval doeltreffend besloot en de eindstand op het scorebord bracht (15-6). LHV-dames koploper in tweede klasse.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 9