oda (zo) faalt i afwerking oda (za) rekent met SVL: 4-0 Aanhouder Antilopen nadert gevarenzone EOS met moeite ngs Harderwijk derhorst komt goed weg: 1-1 YOETItAli ti'IMI.ANS Verlies voor dames S.V. A. Uitslag kaart- wedstrijd Na 7-4 verlies: Veel strijd bij schakers h o< SDEN - Sportclub Nederhorst mocht zich zondag ge- ig prijzen, dat Roda'46 slordig met de kansen om lig. Want als de Leusdenaren werkelijk op het Burg. lingpark met scherp hadden geschoten en slechts een ie van aantal doelrijpe kansen hadden benut, dan er geen spaan van het ongeslagen imago van de wkomer in de le klasse overgebleven. 4) voorsprong bij rust, verzuimde de formatie van ier Meindert Vlugt direct na de hervatting uit te bou- waardoor Nederhorst de hoop kon blijven koesteren ■r in Leusden nog wat te verdienen viel. En niet tever- Een moment van onachtzaamheid resulteerde een jtier voor tijd in een strafschop, waardoor Nederhorst alans tegen de verhouding in, weer in evenwicht 1-1. Daar bleef het dan ook bij, want ook in de jse faalde Roda'46 in de afwerking om Nederhorst >g op de knieën te krijgen. ng je de kansen niet be naak je ook weinig aan kop de volle buit," gaf de zondag leiding volmon- >e in woorden van gelijk ang. Het feit dat de con- ntie ook niet gewonnen n alles dus gewoon bij het bleef, was een schrale die echter niet kon weg- m dat Roda'46 verzuimd m de sluimerende aspira- lister bij te zetten, it zat de zondag-heren ui- :d nog het meeste dwars, had trainer Meindert SDEN - Roda '46 heeft eindelijk afgerekend met SVL. r het zich vorig seizoen driemaal in deze 'Angstgeg- verslikte, hebben de Leusdenaren afgelopen zater- }p het Burg. Buiningsportpark de ban gebroken: 4-0. ter Van de Linden toonde zich na afloop dan ook een iden coach. „We hebben ons eigen spelletje ge ld. Vooral in de tweede helft goed gecombineerd, de nelheid opgevoerd en de tegenstander op eigen helft (durend onder druk gehouden", concludeerde Van de Vlugt ook al wat tegenvallers moeten verwerken, toen bleek dat zowel Peter van Barneveld flibero) en Perry Wendel Qinks- back) door blessures niet in staat waren om de strijd tegen Nederhorst aan te binden. Na het wegvallen van Johan Riet hof (voorstopper) en het passe ren van Willem Klumper (rechtsback) was er niets meer van de oorspronkelijke Roda- defensie over. Routinier Bas Peters kreeg de zware taak om de jeugdige ach terhoede leiding te geven, ter wijl Hans Heijmen als linker vleugelverdediger een weinig imponerende intree mocht ma ken. Voorin had Frans v.d. Berg zijn stekkie weer ingenomen ten koste van Remco Bosman, die in de dug-out mocht plaats nemen. Kortom, Roda'46 kende vele wisselingen in het perso nele vlak, hetgeen op het veld zijn uitwerking in de aanvangs fase niet miste. Onnodige over tredingen en enorm veel bal verlies typeerden overduide lijk het gebrek aan zelfvertrou wen. Met lange halen probeerde Roda'46 midvoor John Jansen aan het werk te zetten. Zijn af standsschoten waren echter te onnauwkeurig om de Neder- horst-defensie te verontrusten. Nadat de gasten bij een hoek schop voor emge benauwde ogenblikken in de Roda-gele- deren hadden gezorgd, kwa men de Leusdenaren in sco- ringspositie toen John Jansen opnieuw een van zijn pegels af vuurde. Met kunst en vlieg werk kwam Nederhorst deze stormachtige fase door. Het was echter uitstel van executie. Een snelle combinatie tussen John Jansen en aanvoerder Pe ter Knijf bracht laatstgenoemde oog in oog met de Nederhorst- doelman. De Leusdenaar maakte geen fout en zette zijn ploeg verdiend aan de leiding; 1-0. PAAL Hierna nam Roda onnodig gas terug. Aan de linkerkant ont stonden er bij Hans Heijman LEUSDEN /ACHTERVELD - Onder het mom van de aan houder wint zullen de Leusdenaren de voetbalcompetitie '86/'87 moeten voortzetten. Want de pogingen om afgelo pen weekeinde een stapje dichterbij de top te komen, zijn maar ten dele gelukt. Enerzijds het gevolg van het feit dat de concurrentie niets wilde toegeven en keurig op het winnende pad bleef, anderzijds de consequentie van het mislukken van de inhaalrace bij onderlinge cruciale con frontaties. Frans v.d. Berg in de achtervolging. prompt problemen, omdat hij snelheid tekort kwam tegen zijn directe opponent. Goed in grijpen van doelman Michel Vrijhoef voorkwam bij een doorbraakpoging erger Aan de andere kant mocht Ne derhorst niet klagen, dat Roda'46 bleef volharden in het missen van serieuze scorings- mogelijkheden. Martin Daatse- laar slalomde door de Neder- horst-defensie alsof er niemand stond. Hij miste echter de kracht om deze solo met een doelpunt te bekronen. Ook Frans v.d. Berg kon zijn verkie zing niet met een treffer waar maken. Direct na de hervatting, hadden John Jansen en Peter Knijf de wedstrijd kunnen beslissen. Te gehaast wilden zij echter het karwei klaren, de zuiverheid ontbrak. Nederhorst bleef in de race. Een enorme scrimmage voor het Roda-doel resulteerde na een half uur in een straf schop, nadat één van de Leus denaren de bal met de hand beroerde. Dit buitenkansje liet de Nederhorster met liggen. Doelman Michel Vrijhoef was volstrekt kansloos; 1-1. In de slotfase wilde Roda het tij nog keren, maar opnieuw ont brak het geluk. De paal stond de winnende treffer na een voorzet van jaap Zweineberg in de weg, waarna Peter Knijf geen kans zag om de terugkaat sende bal alsnog in het net te werken. Door het inzetten van Remco Bosman voor Harry Oussoren hoopte trainer Meindert Vlugt op de valreep nog op een gun stige ommekeer. Dat slaagde echter niet in zijn opzet, want wat al ruim een uur niet wilde lukken, kon in de slotfase niet meer worden rechtgezet. Een voorzet voorlangs het Neder- horst-doel illustreerde op het scheiden van de markt op nieuw waar het bij Roda aan had ontbroken. Fokko van Leyenhorst nd voor de defensie is hij lever voor het team. Hoe hij inschuift, hoe beter dat ioral tegen een zwakke als SVL kan dat. Maar ook nde week spelen we pre- etzelfde spelletje. De jon- voelen zich er prettig bij hebben er de capacitei- or", vervolgde de trainer, ileek zaterdag aan arme- tegenstander. Roda had beginfase weinig proble- met de acteurs uit Lang- die zelden hun verdedi- stellingen verlieten, kenden de Buiningpar- en mindere periode. SVL tot tweemaal toe de kans :n voorsprong te nemen, de paal en Berry Buunk derden dat. nodige bezinning kon weer vrij voetballen. Met aspers op de midhalf-po- voor de geblesseerde tomeijn werden de lijnen et. De captain bleek nu staat deze centrale posi- r behoren te vervullen. seizoen te veel met de bal aan de voet liep, leidde de spelbe paler thans met gave passes di verse aanvallen in. Roda schiep zich een handvol mogelijkhe den, maar het aanvalstrio Ro nald de Haan, Coen van Dijk en Harry Settels misten de juiste richting en de controle. En dat is toch het probleem van de zaterdag-equipe. Tot het VALLEN hij in het begin van het j<on Kaspers uitblinker. zestienmetergebied wordt er goed gecombineerd, maar de voortzetting die moet volgen is onvoldoende. De Leusdenaren hadden dan ook in de zesen twintigste minuut een inzet van een SVL-speler nodig om de doelpuntenmachine op gang te brengen. Een lage voorzet van rechts werd door een SVL-spe ler in eigen doel gedeponeerd. Na rust zorgden Ton Kaspers en Coen van Dijk (2 keer) voor de overige produktie. Puntspe- ler Coen van Dijk toonde met twee doelpunten vorm. Te vaak echter sprong de bal nog van zijn voeten, maar de wijze waarop hij beide treffers tot stand bracht, verdiende alle lof. Ook het hoogstandje in de eer ste helft, waarbij 'de man van de wedstrijd' met een ge durfde volley uit de draai rake lings doel miste, kenmerkte zijn scoringsdrift. LICHT KARWEI In de laatste vijfentwintig minu ten maakte Roda het (lichte) karwei af. Met georganiseerd spel maakte men gretig ge bruik van de ontstane ruimtes in de SVL-achterhoede. Zo dook Harry Settels voor de SVL- doelman op. De flankspeler struikelde echter over de bal (waar niet alleen hij last van had). De aanstormende Ton Kaspers wist wel raad met de ontstane situatie. Hij schoot zijn ploeg naar 2-0. Tien minuten later was het al weer raak. Ton Kaspers be diende Coen van Dijk op maat. De sprintende spits passeerde de goalie en had de hoek voor het uitzoeken: 3-0. Coen van Dijk. Na deze treffer bracht Van de Linden Jack Bijkerk voor de ge blesseerde Harry Settels in het veld. die vlak na rust een ste vige tackle had moeten incas seren. De boosdoener ging te recht in het boekje van de té opvallend fluitende arbiter Ak kermans. Roda had duidelijk geen zin om- deze tegenstander te sparen: de geleden nederlagen lagen nog te vers in het geheugen. Vol met revanche-gevoelens ging de zaterdag-elf op jacht naar meer doelpunten. Ronald de Haas was dicht bij een tref fer en ook Hame Kersies on dernam een poging. Op aange ven van Klaas de Vnes miste de rechtshalf op een haar na het doel. Vlak voor het eindsignaal maakte Coen van Dijk zijn tweede doelpunt. Op links ont deed hij zich van zijn bewaker en bracht vervolgens zichzelf in een gunstige schietpositie: 4-0. Opstelling: Berry Buunk, Fokko van Leyenhorst, Klaas de Vries, Karei Ouwerkerk, Co de Sma len, Hame Kersies, Ton Kas pers, Wout Buennk, Harry Set tels (Jack Bijkerk), Coen van Dijk en Ronald de Haas. ACHTERVELD - Zondag morgen speelden de Ach- terveldse dames hun thuis wedstrijd tegen SDO uit Bussum. Vorige week had den de dames de uitwed strijd tegen dezelfde club gespeeld en wisten ze dus goed wat ze aan deze club hadden: technisch goed en hard spel. De Achtervelders gingen goed in de verdediging. Ook de voorspeelsters kregen het druk. De Bussumse dames wa ren eveneens heel goed in de verdediging. Daar Achterveld met de wind in de rug speelde, werd er veel op het Bussemse doel geschoten. Echter zonder resultaat. Het was Kanna Pnn- sen die de bal net over zag gaan. Op slag van rust was het SDO dat een doelpunt wist te ma ken. Dit door een fout van de Achterveldse dames. Na de rust waren Marthe Schimmel en Lida van de Bedum vervangen door Linda van Hamersveld en Rina Herder. SDO kwam goed opzetten en zetten de Achtervelders goed onder druk. Dat had tot gevolg dat de SDO-dames een 0-4 voorsprong haalden. Achter veld kwam uiteindelijk onder de druk vandaan en deed er al les aan om doelpunten te ma ken. Het was Anja Voorburg die een hele goede parij speelde. Zij wist steeds haar bewaakster te omspelen, maar het lukte haar niet om een doelpunt te maken. Ongeveer tien minuten voor het einde van de wedstrijd lukte het uiteindelijk wel. Ze omspeelde wederom haar be waakster en gaf de bal goed voor. Linda van Hamersveld maakte daar goed gebruik van en scoorde een doelpunt waar door de wedstrijd in een 1-4 ne derlaag eindigde. Dat SVL van de Roda-zaterdag eindelijk eens een flink pak slaag kreeg (4-0) werd uiteraard de hoogste tijd, want het ver schil in klasse was wederom aanzienlijk. Roda'46 had alleen de pech dat ook TOV en Mus- ketters overeind bleven tegen Bloemenkwartier (0-1) en WJ (2-0), waardoor de sprong voor waarts een pas op de plaats werd. Ook Hoogerheide schoot on danks de 0-5 zege bij WA'71 in Achterberg geen punt op. On derin werd in de hoofdklasse eveneens weirug duidelijkheid geschapen, omdat WOO en Veluwse Boys voor elkaar niet wensten onder te doen (0-0). Hercules greep wederom naast de volle winst en moest ditmaal met een 3-3 gelijkspel tegen Veensche Boys genoegen ne men. Uitslagen hoofdklasse Bloemenkwartier-TOV 0-1 Musketiers - WJ 2-0 Hercules - Veensche Boys 3-3 WOO - Veluwse Boys 0-0 WA'71 - Hoogerheide 0-5 Roda'46 - SVL 4-0 Stand hoofdklasse: TOV 8 14 (16- 6) Musketiers 7 13 (17- 5) Hoogerheide 8 11 (17- 8) Roda'46 6 9 (13- 6) Bloemenkwartier 8 8(8-8) SVL 8 8(10-11) Hercules 8 6 (10-15) Veensche Boys 8 6 (15-20) WA'71 8 6 (13-21) WJ 7 5 (10-15) Veluwse Boys 8 4(14-9) WOO 8 2 5-16) De opmars van Roda'46 werd in de eerste klasse A gestuit door SC Nederhorst, dat de Leusde naren op 1-1 hield. Ook Achter veld kon niet voor een echte verrassing zorgen door kop loper BFC onderuit te halen, hoewel het 3-3 gelijkspel uiter aard niet slecht is. Naarden pro fiteerde zondag als emge door Zuiderzeevogels met 1-4 te kloppen. Laren werd m de staartgroep de grote verliezer met een 2-1 nederlaag bij Olympia '25. WZA draaide de rollen ein delijk om via een simpele 4-1 op Austerlitz. Actif maakt voor het 0-0 resultaat bij EMM iets van de achterstand goed. Uitslagen le klasse A Roda'46 - SC Nederhorst 1-1 Achterveld - BFC 3-3 Zuiderzeevogels - Naarden'79 1-4 Olympia'25 - Laren 2-1 WZA - Austerlitz 4-1 Actif-EMM 0-0 Stand le klasse A: BFC 8 14(22-11) SC Nederhorst 8 11 (12- 8) Naarden'79 8 10 (18-12) Roda'46 7 9 (14-10) Olympia'25 7 9 (10- 8) Achterveld 8 9 (16-16) EMM 8 8(7-3) WZA 8 7 (14-15) Zuiderzee vogels 8 5 (12-20) Austerlitz 8 4 7-18) Laren 8 3 9-15) Actif 8 3 6-14) ACHTERVELD - Vorige week woensdag werd een kaartwedstrijd gehouden waaraan deelnamen de K.P.J., de A.B.T.B. en de K.P.O. Uitdager was de K.P.J. In verband met di verse omstandigheden was de opkomst gering: er wa ren slechts 24 deelnemrs. Ondanks dat werd het toch een gezellige avond waarbij soms fel, maar doch zeer sportief werd gespeeld. Er werd zowel geschut- als geklaverjast. De prijswinnaars van deze avond waren: Schutjassen: 1. J. Voskuilen 2. J. van de Tweel 3. Mevr. Wouters 3. Mevr. Wijngaards. Klaverjassen: 1Mevr. Verdam 2. Dhr. Traa 3. Mevr. Traa 4. Mevr. Ossendrijver 5. Marius van Burgsteden 6 Dhr. Van Dijk 7. J. van Burgsteden 8. Mevr. Putker 9. Marco de Vette De poedelprijs was voor me vrouw Van de Hengel. LEUSDEN Onder herfstachtige omstandigheden heeft het Haagse VES de korfballers van Antilopen stevig de les gelezen. De Leusdenaren konden opnieuw niet imponeren en door de 7-4 nederlaag komt de ploeg langzamerhand gevaarlijk dicht in de buurt van de gevarenzone, waar nog drie ploegen wanhopig vechten voor lijfsbehoud. Weliswaar is Antilopen nog steeds kansrijk, maar de eerste return, over twee weken tegen Thor wordt nu van doorslaggevende betekenis. SDEN De dames van LEOS hebben afgelopen zaterdag loeite gehad met Harderwijk dan verwacht werd. We lis- ileef men met 1-3 aan de positieve zijde van de balans, le koele cijfers verhelen het feit dat de ploeg door het oog naald is gekropen. Desalniettemin betekent de derde inning op rij dat de Leusdenaren in de derde divisie D op kop gaan. de uitermate labiel en het viel de dames zwaar de concentratie te blijven vasthouden. Dat leidde er toe dat de zeker niet imponerende tegenstander de Leusdenaren een aantal malen serieus in de proble men bracht. Het is waarschijnlijk te danken aan de mentale groei van de ploeg dat in ieder geval de winst werd binnengehaald. Afgelopen seizoenen in herinnering roepend had het niet hoeven te verbazen als de wedstrijd nog uit handen gege ven was. Spoedig na het begin van de eer- edstnjd die de dames van iterdag in Harderwijk afle- was er een om zo snel mo- vergeten. De ploeg acteer- (advertentie) 7e elftal van de da-Zondag zoekt wegens zieredenen van de dlge doelman, een KEEPER den in het clubhuis op het 9 Buiningpark ste set maakten de Leusdenaren hun eerste inzinking door. Nadat LEOS een 0-2 voorsprong had ge nomen, zakte de ploeg als een plumpudding in elkaar. De verde diging stond roerloos toe te kijken hoe de ene na de andere service op de grond terecht kwam. Omdat ook de stop slecht verzorgd werd, kon de aanval met van voldoende am munitie worden voorzien om de te genstander in problemen te bren gen. Het verbaasde dan ook niemand dat trainer Van Woensel bij 8-5 in greep en met een time-out rust pro beerde te knjgen in eigen gelede ren. De opdracht, waarmee hij zijn ploeg weer binnen de lijnen stuur de, bleek met aan dovemansoren gencht, waarna LEOS via 9-11, 11- 14 de set met 12-15 m eigen voor deel besliste. Gesterkt door de winst in de eer ste set, leken de Leusdenaren aan de beterende hand m de tweede. Geconcentreerd spelend liep de ploeg eenvoudig weg naar 3-8. Het was dan ook onverklaarbaar waar om de machine plotseling weer be gon te haperen. Ondanks het feit dat het duel naar een bedenkelijk mveau wegzakte, slaagde men er in hortend en stotend de eindstreep te halen: 9-15. Het absolute dieptepunt werd evenwel bereikt m de derde set toen er mets meer klopte. De tegen stander voelde dit uitstekend aan en dankbaar profiterend trok Har derwijk de set, via 9-5 en 10-8 met 8-15 naar zich toe Gezien de malai se waarin de Leusdenaren op dat moment verkeerden, was er alle re den om te twijfelen aan de goede afloop van dit avontuur. Gelukkig voor Ad van Woensel en de zijnen viel het dubbeltje, dat gedurende de hele wedstrijd op het randje balanceerde, uiteinde lijk de goede kant mt. LEOS ging ook in de vierde set door een diep dal, maar door het toepassen van een aantal wisseld slaagde Van Woensel enn de ploeg datgene mee te geven wat nodig was om met de laatste set (12-15) opnieuw drie punten in de wacht te slepen. Er gaan m Leusden en omstreken steeds hardnekkiger wordende geruchten de ronde die de ploeg van Kees van Buren emge vorm van masochisme toedichten. De ploeg toonde in de eerste helft van de veldcompetitie aan technisch en conditioneel voor geen geen enke le tegenstander in deze klasse on der te hoeven te doen. Maar even- zovele malen bleek het „ietsje meer" te ontbreken, waardoor de ploeg verzuimde afstand te nemen van het gepeupel dat onderaan de ranglijst vergeefs vecht tegen de gradatie. En na het verlies afgelopen zater dag tegen VES moet er een subtiel onderscheid gemaakt gaan wor den, in een poging de plaats van Antilopen in de promotieklasse aan te geven. Konden we vonge week nog vaststellen dat de Leusdenaren zich in de staart van de kopgroep bevonden, nu dienen we de ploeg te rangschikken m de kop van de staartgroep, hoewel de plaats, de vijfde, dezelfde bleef. SPERUUR In een poging het Haagse gevaar te keren besloot Kees van Buren voor de wedstrijd de lange, gevaar- lijkse aanvaller van VES, wiens re putatie hem vooruit was gesneld, van een vaste bewaker te voorzien. Het was Daniel Beekman die deze (ondankbare?) taak werd toebe deeld. Dat leidde tot de ongewone situa tie dat de eerste aanval van Antilo pen gevormd werd door het kwar tet Jan Costa, Walter Urbach (die zijn kleine, maar snelle directe te genstander knap uitschakelde), Joyce Osnabrugge en Annelies Krikke. Wellicht wat onwennig kon men nauwelijks gevaar stichten. In plaats van uitgespeelde kansen af te wachten, zocht men het m een spervuur van schoten, die echter mets opleverden. VES bleek nauwkeurig met de kansen om te spnngen en in 'n tijds bestek van drie minuten keken de Leusdenaren tegen een 2-0 achter stand aan, via een vnje worp en een benutte strafworp. Ook het viertal Gert Graafland, Nancy Lahey, Frank van de Pijpe- kamp en Jolanda Versteeg, die het na de vakwissel in de aanval moch ten proberen, kwamen met verder dan het demonstreren van on macht. Dat had tot gevolg dat Anne lies Krikke een afstandsschot om de oren kreeg, waarna Joyce Osna brugge met vrijmt ging bij het vier de VES-doelpunt Het duurde tot de achttiende mi nuut voordat Koos Meinsma via een vrije bal iets terug kon doen: 4-1. In de daaropvolgende fase kreeg An tilopen de kansen om terug in de race te komen op een presenteer blaadje aangereikt in de vorm van twee strafworpen, die echter be leefd, doch dringend geweigerd werden. Ditmaal was Koos Meins ma besmet met het virus dat de coördinatie tussen gezichtsvermo gen en armen schijnt te verstoren. Hoe dan ook bij rust was het nog steeds 4-1. OPRISPING In de tweede helft leken de kan sen en het geloof in eigen kunnen nog één keer terug te komen toen Daniel Beekman na een doorbraak 4-2 liet aantekenen. Het bleek met meer dan een speldeprik, want VES voerde de voorsprong verder op tot 6-2, ondermeer via een du bieuze strafworp. Van afstand verkortte Jolanda Versteeg in de vijfendertigste mi nuut tot 6-3, maar met nog slechts tien minuten te spelen leek Antilo pen met meer in een overwinning te geloven. Gert Graafland onderstreepte deze stelling door de derde straf worp te missen. Nancy Lahey zorg de met een laatste oprisping aan Leudense zijde m de eenenveertig ste minuut voor 6-4, waarna VES de wedstnjd op slot deed en in de laat ste minuut de Leusdenaren demon streerden hoe een strafworp wél genomen moet worden; 7-4. LEUSDEN - De herfstvakan tie speelde de opkomst bij de winterhuiscompetitie van de Schaak Vereniging Leusden enigszins parten. Een kleine veertig schakers gingen in de 6e ronde aan de slag. De strijd was er echter niet minder om. Jaap de Jager en Peter Sonder vochten voor wat ze waard waren en sloten na een enerverende partij met een remise af. Peperkamp ver raste Patrick van Huis in 't Veld, terwijl de 14-jarige Jaap de Jager zijn jeugdlei der in de persoon van Jos Boemaars het bos in stuurde. De snelste partij kwam op naam van Joop van Santen, die in elf zetten Jos Agterberg ontnuch terde. Uitslagen 6e ronde winterhuis competitie SVL: J. de Jager - P. Sonder Vt-Vt P. Huis in 't Veld - A. Peperkamp 0-1 Z. Vroon - R. Flohr afg. R. Stienen - T Elschot 0-1 J. v Santen-J Agterberg 1-0 G. te Winkel - B. Uneken 0-1 H. v Dalen - D v. Ooik 0-1 R Staal - A. Wisman _l-0 J. Boemaars-J. de Jager 0-1 E. Halkes-K Linse 0-1 W v.d Wetering-L. Boogaard 0-1 J. v.d. Linde - A. Rietveld 1-0 EBarten - HStruiwig 0-1 J. Eijlders-J. v d Tang 0-1 A. Valkenburg - H. Mus Vz-Vt L Buurlage - W. Schouten 0-1 R. Visser-J Boot 1-0 C Veenendaal - W. v.d Pol 1-0 Top tien: 1. E Zijlstra 1740; 2. C Kerkhof 1733; 3 P Sonder 1729; 4. A. Peperkamp 1726; 5 J de Jager 1714; 6. J. Snijders 1713, 7. W. Vel- ker 1709; 8. W. v.d. Harst 1709; 9. T. Zijlstra 1707, 10. T. Elschot 1707.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 7