eusdense hockeyers niet jgen koploper opgewassen [oude douche voor Roda (zo) Zonnig weekeinde voor handballers i In Jilderda superieur erstel dames tegen Doorn: 2-0 eusdenaren raken door 6-2 verlies spoor bijster: Zowel dames als heren pakken volle winst: eerste klasse bowlmguur: Achterveldse dames in de schiet-prijzen leusiler k mm Uitslagen SVA kaarttoernooi DINSDAG 28 OKTOBER 1986 LEUSDEN De heren hockeyers weten sinds zondag weer wat het is om te verliezen. Sinds de eerste wedstrijd in de eerste klasse, waarin Rob Weers en zijn mannen onderuit gehaald werden door Hengelo, was men onge slagen gebleven. Tegen GHBS uit Groningen kon de zege reeks echter niet voortgezet worden en de 3-1 nederlaag waar de heren op getrakteerd werden heeft ook voor de stand in de bovenste regionen van het klassement ver strekkende gevolgen. Bij winst zou MHCL de koppositie hebben ingenomen, nu is men teruggeworpen op een vierde plaats, vier pun ten achter leider GHBS. De dames lijken zich te herstellen van de moeilijke periode die men de afgelopen weken doormaakte. Nadat vorige week tegen Shinty met een gelijk spel een nederla- genreeks werd doorbroken, sloeg Leusden tegen Doorn hard toe. Men domineerde de volle negentig minuten, zodat de 2-0 overwinning niet meer dan verdiend was. Iris Herder wint op punten van haar tegenstander. let weekeindje rust, twee weken sden, is de heren van Leusden dit bekomen. Uit de twee duels daarop volgden werd slechts punt gehaald. Zondag bleef de iq zelfs helemaal met lege han- staan in het treffen met GHBS. I) snel na het begm bleek dat Leusden te maken zou krijgen met een tegenstander die het predikaat „topper" waard is. De Groningers brachten een uitgebalanceerd team binnen de lijnen, waann de spits voor veel gevaar zorgde. En omdat Leusden een minuut of tien nodig had om in het spel te komen, dreigde men volledig overspeeld te worden. De defensie werd stevig onder druk gezet en dat mondde m de vijftiende minuut uit in een tref fer voor de Groningers. De directe aanleiding daartoe vormde een lange corner, die door alles en iedereen gemist werd. Tom van Eek leek de bal te kunnen weg werken, maar op de spekglad ge worden ondergrond gleed hij on deruit waarna de bal van zijn stick kaatste. De spits van GHBS kreeg de bal voor zijn voeten en had van dne meter weinig moeite om Fre- denk van der Lee te passeren; 0-1 Na dit doelpunt paste Rob Weers een wissel toe in een poging meer greep op de wedstrijd te knjgen. Thorvald Goosman werd hiervan het slachtoffer, waarna Michel van Vuuren zijn opwachting kon ma ken. Leusden kwam mderdaad meer in de wedstrijd en dat resul teerde nog voor rust in een goede kans voor Maarten Jonges. Hij mik te echter te hoog, waardoor de rust met achterstand gehaald werd. KOPIE De tweede helft leek een gave kopie van de eerste. Leusden kwam opnieuw onder druk te staan en kreeg een tweede treffer te slik ken. De ploeg verdedigde slecht uit en dat brak Leusden in de vijftien de minuut op. Pieter Roosenboom verzuimde op te ruimen en ver koos Flip van Dalen aan te spelen. De actie werd doorzien, waarna GHBS via een onderschepping 2-0 het aantekenen. De gang van zaken achterin noopte Rob Weers andermaal tot een wissel. Hij bracht Bart van Da len m het veld voor broer Flip en dat had tot gevolg dat Martijn Marree naar achteren schoof terwijl Pieter van Breugel meer aanvallend opge steld werd. Succes zou met uitblij ven, want in de twmtigste minuut knal Martijn Marree een strafcor- ner onhoudbaar binnen. Op dat moment leek nog alles mogelijk. Dat was echter afgelopen toen Hans Robert van der Doetegen zijn tweede gele kaart aanliep en het veld mocht verlaten. In overtal rook GHBS kansen om de wedstrijd definitief te beslissen, maar er was een ongelukkig moment in de de fensie van Leusden voor nodig om de beslissing op het scorebord te brengen. Martijn Marree onderschepte een aanval van de Groningers, De dames van Leusden lieten Doorn alle hoeken van het kunstgrasveld zien: 2-0. maar zag de gladde bal van zijn stick glijden, waarna ook de op de lijn staande Bart van Dalen machte loos moest toezien hoe het slappe rollertje m het doel verdween; 3-1 SCHADEVRIJ De Leusden-dames herstelden zich afgelopen zondag knap van de moeilijke tijden die men doormaak te. Door vloeiende combinaties werd een veldoverwicht opge bouwd Doorn, dat op het kunstgras duidelijk slecht uit de voeten kon, werd volkomen overspeeld. Toch moesten de Leusdenaren nog lang op het eerste doelpunt wachten. Een benutte strafcorner werd om dubieuse redenen nog afgekeurd, maar m de zeventiende minuut was het wel raak, toen Carolien Memen een strafpush benutte: 1-0. In een vertwijfelde poging iets aan de achterstand te doen kwam Doorn vaker dan voorheen over de 23-meter lijn, maar omdat men na me de strafcomers slecht benut werden, haalde Leusden schade vrij de pauze. In de tweede helft heten de Leus denaren zich met meer in het de fensief dnngen en dat leidde in de tiende minuut tot resultaat. Een strafcorner werd door, wie anders dan Carolien Memen, keihard inge slagen, waarna Leusden zich veilig waande. Men trok zich massaal te rug op eigen stellingen en Doorn slaagde er niet meer in iets terug te doen. IJSDEN - Een koude douche op een natte herfstachtige idagmiddag. Dat kreeg de Roda-zondag bij Naarden '79 le gelijknamige Vestingstad te verwerken. Koesterden Leusdenaren voor de aanvang van het duel nog de Dp bij de top van de le klasse A te horen, na afloop was deze inschatting geen spaan meer over. Het bleek phts een illusie, die in de directe confrontatie met Naar- op meedogenloze wijze naar fabeltjesland werd ver ten wel de 6-2 nederlaag in het Gooi geflatteerd was, kon formatie van trainer Meindert Vlugt geen moment armaken, werkelijk in de bovenste regionen thuis te en. Bij Roda'46 ontbrak het geloof in eigen kunnen om slimme Naarden onderuit te halen. En daarmee velden Leusdenaren hun eigen vonnis, want met gewiekst ntervoetbal wisten de Vestingbewoners na rust simpel 1-1 voorsprong tot 6-1 uit te bouwen. Pas in de slotfase het aangeslagen Roda'46 nog iets terug doen: 6-2. i zijn waarschijnlijk nog njp voor een plaats in de gaf teamleider Gerard de Belt eerlijkheidshalve „Persoonlijke fouten de- ons in Naarden de das om, tKnijf.. 'rodekaart'... maar als de arbiter na rust de tweede treffer bij de stand 4-1 in het voordeel van Naarden had goedgekeurd, dan had er voor Roda misschien nog wat ingezeten. We liepen echter vanaf het begin achter de feiten aan en moesten in het bekeken spelende Naarden op vele fron ten onze meerdere erkennen," aldus Van de Belt. Perry Wendel was weer fit en nam de positie van de vorige week falende Hans Heijmen over. Voor het overige had oe- fenmeester Meindert Vlugt zijn basiself ongewijzigd gelaten. Roda'46 kwam in Naarden goed op gang en forceerde in de beginfase een aantal doel- njpe momenten. Een voorzet van de wederom weinig impo nerende Johnny Jansen ging voorlangs het vijandelijke doel, waarna Perry Wendel met een afstandsschot de doelman van Naarden op betrouwbaarheid testte. Toen Naarden dat bij een te genstoot ook eens probeerde, lag prompt doelpunt nummer één in het net: 1-0. Een misver stand in een weifelend acte rende achterhoede, was debet aan deze vroege en onnodige tegentreffer. EIGEN DOEL Na deze tegenvaller stelde Roda defensief orde op zaken door de zonder opponent spe lende Perry Wendel een vrije rol te geven en Martin Daatse- laar en Ron Burgstede in de mandekking te laten spelen met rugdekking van libero Bas Peters. Defensief keerde de rust weer en ook aanvallend kwam Roda daarna steeds be ter uit de verf. De gelijkmaker kon niet lang uitblijven, want de Leusdenaren namen halver wege de eerste helft het heft stevig in handen. Goed voorbe reidend werk van aanvoerder Peter Knijf, bracht Jaap Zweine- berg op de rechterflank in stel ling. Zijn strakke lage voorzet verdween via een Naardenspe- ler achter de kansloze doel man; 1-1. Even later had mid- voor John Jansen na een verre trap van doelman Michel Vrij hoef Roda aan de leiding kun nen brengen. Alleen voor de keeper zag de anders zo schot- vaardige Leusdenaar geen kans om doeltreffend uit te ha len. Naarden was in deze fase nauwelijks gevaarlijk, maar kreeg van Roda'46 onverwacht de helpende hand toen doel man Michel Vrijhoef een diep tepass door zijn handen liet glippen. Naarden profiteerde gretig en nam opnieuw een voorsprong: 2-1. Amper van deze tegenslag be komen lag ook nummer drie bij Roda'46 in de touwen Bij een hoekschop gaven de Leusde naren hun tegenstanders iets te veel ruimte, waardoor de lange Naarden-aanvaller alle tijd kreeg om keihard 3-1 op het scorebord te knikken. ALLES OF NIETS Vanaf dat moment speelde Roda'46 feitelijk een verloren duel. hoewel de Leusdenaren direct na de hervatting met Wilco Bettink in de ploeg voor Martin Daatselaar een soort al les of niets ontketende onder het mom 'het maakt toch niets uit hoe hoog het verlies even tueel uitvalt'. Bijna had deze spelopvatting succes. Bob Schoordijk knalde naast en kopte uit een hoekschop net over. Invaller Wilco Bettink zag zijn doelpoging met een schit terende reflex gekeerd wor den. Naarden stond met de rug tegen de muur en kon slechts met pijn en moeite op de been blijven. Voor Roda leek er nog Doelman Michel Vrijhoef. sterke èn zwakke momenten Jaap Zweinenberg. wat in het vat te zitten, ware het niet dat een foutieve pass van John Jansen voor de rood-zwar- ten het definitieve einde bete kende. Op snelheid werd Ron Burgstede geklopt, waardoor het voor Naarden een koud kunstje was om 4-1 aan te teke nen. Achterin ging Roda nog meer risico's nemen. Bas Peters meldde zich veelvludig in de frontlinie. Het werd daardoor overvol voor het doel van Naar den. Chaotische taferelen wa ren plots aan de orde van de dag. Op een afgekeurde treffer van Frans v.d. Berg na, hield niemand bij Roda het hoofd koel. Naarden wist daarente gen wel raad met de counter mogelijkheden. De zwakte van de een op een acterende Roda-dfensie werd door Naarden pijnlijk bloot ge legd met twee puntgave coun ter-doelpunten uit het boekje; 6-1. Toen een kwrtier voor tijd Peter Knijf na een charge het speelveld voortijdig kon verla ten, was de afgang voor Roda'46 helemaal compleet. Daar kon zelfs de treffer van Frans van de Berg na een com binatie met Wilco Bettink niets meer aan veranderen. Roda'46 staat weer met beide benen op de grond. LEUSDEN De handballers van LHV kunnen, in tegenstel ling tot de meeste dagjesmensen, terugzien op een zonnig weekeinde. In Utrecht stapten beide hoofdmachten afgelopen zondag winnend van het veld. De heren hadden relatief weinig moeite met de reserves van DSO en sloegen in de tweede helft toe; 14-19. De dames zetten het schoonheidsfoutje van vorige week, toen de ploeg meer aandacht leek te hebben voor de nieuwe tenues dan voor de tegenstander, overtuigend recht tegen Atil- la 3, dat met 7-10 teruggewezen werd. Door deze zege meng LHV zich in de strijd om de eerste plaatsen in de tweede klasse. De heren besloten ook de twee- ten van Theo Prinsen, John Kiers SDEN - Vooral in de lagere klassen van het bowling rijn de onderlinge verschillen tussen de dames en hé- Kring. Over spanning en strijdlust is er voor organi- De Ridder dan ook geen enkele reden tot klagen. 2 Christine Steinfort 1813 17 3 Maasje v/d Braak 1734 14 4. Loes Nederpelt 1574 13 5. Clarie v/d Geer 1797 12 6. Ida de Jong 1552 11 7 BepHassink 1343 11 8. Sjane Eggens 1205 10 9. Gre v/d Wel 1160 9 10. Henny Holthuis 574 5 Hoogste game: Loes Nederpelt (135) 2E KLASSE: 4E KLASSE: verloopt in goede (bow len. In de hoofdklasse Renter de Jong, Kryna Geveld en Margriet Kals- koploopster Ria van Ben- stevig achterop, terwijl van de Lagemaat en Dora n in de 2e klasse geza- ik de dienst uitmaken. An ia, uitkomend in de le heeft daarentegen het ken en lijkt nu al zeker en titel. ^id in de overige klassen gezegd nog geheel Velen behoren nog tot ^hebbers voor een hoge assering. eze maand, vanaf woens- 5 oktober om precies te !aat er weer een gezins- op de agenda. Niet al- te deelnemers wordt op ioor-de-weekse avond in "«dense activiteitencen- i^Bterwachten, maar uiter- hun wederhelften. Bdeze avond goed in de ^^gvalt, dan is het de be- §9 dat iedere veertien da gen het wekelijkse bowling- uurtje voor huisvrouwen en - mannen met deze gezinsavond wordt uitgebreid. Standen Bowlinguur De Korf: HOOFDKLASSE 1. Ria v. Bentum 2438 16 2. Renierde Jong 2432 15 3. Kryna Groene veld 2427 15 4. Margnet v. Kalsbeek 2145 15 5. Ingnd Blerk 2325 13'/z 6. Stef Ams 2185 \2Vz 7. Betty Klave 2177 10 8. Jan de Ridder 2154 9 9 AgnesKok 1125 7 Hoogste game Ingrid Blerk (180) IE KLASSE: 1Willy v/d Lagemaat 2. Dora Paulen 3. Nannie Doeland 4. Jetty v. Donselaar 5. Sue Jansen 6. Riek v. Oyen 7. Reiny v. Gils 8. Magda v/d Krol 9. Tnjnie Winkel Hoogste game: Willy v/d (161) 3E KLASSE: 1Sietske Hille 1904 16 1762 16 1931 14'/ï 1874 14 1603 14 1751 13'/z 1822 13 1842 12 1208 6 Lagemaat 1886 18 Sonja v. Ale wijn 2. Lenie Graaf 3. Dick du Pree 4 Joke Los 5. Sjefv. Oyen 6. Nanda v. Oort 7. Elly Visser 1308 21 1330 18 1543 17 1474 15 1453 13 1066 10 162 2 Hoogste game: Lenie Graaf (110) 5E KLASSE: 5. Maja v/d Berg 1519 11 6. Marina Bosman 1197 9 7. Ria v. Pluuren 1182 9 8. Jeltje v. Wilgenburg 1300 8 9. Henk Steenmeijer 933 7 10 Ansjekel 900 5 Hoogste game: Cinta Roos (167) SPRING KLASSE: 1 Hanneke de Ruyter 1215 18 2. Marie v. Doorn 1047 16 3. Els Bakker 1220 12 4.Cobyv. Doom 1063 12 5. Gertie Hofstra 985 11 6. Marjan de Haan 913 8 7 Gre v. Balen 347 5 8. Evert Zijlstra 179 5 9. Fiet Roozendaal 146 2 10 Janrue v Ravenhorst 179 1 Hoogste game: Gertie Hofstra (135) de ontmoeting in de zaalcompetitie succesvol en zetten daarmee hun kampioensaspiraties kracht bij. Door achtereenvolgens Eendracht en DSO met lege handen te laten staan, werd meteen een aantal lasti ge obstakels in de derde klasse omzeild. Toch gmg het zondag, hoewel de eindstand wellicht an ders doet vermoegen, allesbehalve van een leien dakje Hoewel de aktiviteitenkalender daarover geen uitsluitsel bood, le ken de Leusdenaren dne kwartier nodig te hebben om de ellende van de „night before" uit te zweten, al- vorens er aan handballen gedacht kon worden. Hoe het ook zij, het optreden van 1 de heren in de eerste helft werd gekenmerkt door een ongekende lauwheid. Waar de wedstrijd tegen j Eendracht vorige weekmet name in de verdediging gewonnen werd, daar dreigden nu de zaken volledig I uit de hand te lopen. De voorname- I lijk fysiek mgestelde ploeg in Utrecht werd geen strobreed in de weg gelegd, zodat DSO fluitend doelman Matthijs Jantzen op de proef mocht stellen. De Leusdenaren hadden daarbij het geluk dat DSO niet capabel ge noeg was om echt afstand te nemen van de LHV-ers, anders was het perspectief na twee wedstrijden wellicht minder rooskleurig ge weest. GEMOEDSRUST 1 Cinta Roos 2. Wout Hoefman 3 Marjo Nederpelt 4 Loes noeiman 1421 17 1284 16 1795 14 1055 12 Ondanks het feit dat LHV het in defensief opzicht liet zitten, werd m de eerste helft de aansluiting be houden. Slechts in de emd-fase moesten de Leusdenaren toestaan dat DSO twee doelpunten voor kwam. Voor die tijd gmg de strijd gelijk op. Jos de Valk, die in deze wedstrijd te weinig aangespeeld werd, open de vallend vanaf de cirkel de score, warna Daan Bleuel, via een benutte vrije worp LHV andermaal aan de leiding bracht; 1-2. Door doelpun- (vanuit een break-out), Rob Schnei ders (tweemaal van afstand) en we derom Jos de Valk bleven de Leus denaren meedoen. Toch keek de ploeg bij rust tegen een achter stand van twee punten aan (9-7) een dat was allesbehalve bevorderlijk voor de gemoedsrust. Onwillekeurig gingen de herin neringen terug naar de veldcompe- titie, toen beide ploegen elkaar ook troffen en LHV slechts met de hak ken over de sloot winnend weg kwam. Coach Joop van der Willik dien de in de rust dan ook hard in te grijpen en maakte de heren duide lijk dat een kampioenschap niet zo maar aan komt waaien Het leek de uitwerking ruet te missen, want na de thee werd er uit het spreek woordelijke „andere vaatje" ge tapt De aanvallen werden meer op snelheid uitgevoerd, terwijl de ver dediging het trage aanvalsspel van DSO goed stoorde. Een fraai uitge voerde break-out, die door Daan Bleuel doeltreffend werd afgerond, luidde het herstel van de Leusdena ren in. Theo Prinsen schoot even later beide ploegen weer op gelij ke hoogte, waarna de sloop van het Utrechtse bolwerk kon beginnen. Ex-Fidehtasspeler en debutant bij LHV Henk Mentink, die in de eerste helft zijn visitekaartje al had afgegeven middels een ziedend schot op de paal, tekende voor zijn eerste treffer. Ronald Morren, Theo Prinsen en Rob Schneiders (via twee benutte strafworpen) brach ten de voorsprong op 13-16 m het voordeel van LHV, waarna men, be vrijdt van de druk, geen moeite meer had om het duel, door middel van een toch nog royale score, eni ge glans te geven; 14-19. ONTSPANNEN De dames van LHV waren afgelo pen zondag weer helemaal bij de les. In Utrecht werd kordaat afgere kend met Attila 3. Hoewel de ploeg, waarin To Steenbeek en Conny 01- dewams ontbraken, tweemaal een half uur goed presteerde, slaagde men er niet m om al meteen in de eerste helft afstand te nemen. Integendeel, het was de verdien ste van doelvrouwe Marga Rade- makers, die op cruciale momenten twee strafworpen keerde, dat LHV bij rust niet tegen een achterstand hoefde aan te kijken. Daardoor kon men in de tweede helft ontspannen aan een zege gaan bouwen. De Leusdenaren startten vanuit een hechte verdediging waarop At tila zich bij voortduring stuk beet. Desondanks openden de Utrechte naren de score via een benutte vrije worp. Hetty Tessels had echter een passend antwoord in huis en trok de zaken van afstand weer recht. Jeanette Kok volgde het voor beeld van haar ploeggenoot en liet zich van 9 meter evenmin onbe tuigd, 1-2. Nadat een afgeslagen bal wat ongelukkig achter Marga Ra demaker terecht was gekomen, leek LHV afstand te nemen. Vanaf de cirkel bracht Ria Meyennk de stand op 2-3, waarna Jeanette Kok een strafworp binnenspetterde. At tila wenste zich echter nog niet over te geven en uit twee dode spelmo menten (een vnje worp en een strafworp) kwam men vlak voor de thee weer op gelijke hoogte; 4-4. In de tweede helft deden de Leusdenaren er met name verdedi gend nog een schepje bovenop en door fel uit te stappen op de op- bouwsters van Attila werd het ge vaarlijke middenblok zo goed als lam gelegd. De Utrechtenaren kwamen in de tweede helft niet verder dan drie treffers en omdat de Leusdenaren met verzuimden om te scoren, was het niet meer dan logisch dat de winst mee naar huis genomen kon worden. Hetty Tessels heropende de score vanaf zeven meter, waar na Jeanette Kok een break-out, in combinatie met Ria Meyerink, doeltreffend besloot. Dezelfde speelster was ook verantwoorde lijk voor 5-7, toen zij een strafworp benutte die door Carla Mossel werd uitgelokt. Het beslissende gat werd gesla gen door Petra Wethly en Carla Mossel, die hun tegenstanders in break-outs lieten staan alsof ze er met waren; 6-9. Dat beide teams in de slotfase ieder nog éénmaal in doeltreffend opzicht van zich de den spreken, was alleen voor de statistiek nog interessant. 1. An Jilderda 2 Margriet v. Toren 3. Jo de Wild 4. Ger du Pree 5. Ah Bontje 6. Annie Biel 7. Rie de Ridder 8 UtieArns 9 Truus Beyer 1994 19 1911 14 1835 14 1694 13 1899 12 1811 12 1692 11 1681 9 1060 8 Hoogste game An Jilderda (177) ACHTERVELD Vorige week maandag werd de eerste ronde gespeeld van het SVA kaarttoernooi. Aan dit toer nooi kunnen alleen leden en donateurs deelnemen. Het toernooi staat weer on der leiding van B. van Bekku- m-van Ruitenbeek en P. 13. C. van Marwijk 4578 Smink. 14. M. v. Burgsteden 4575 15 mevr. v d Hengel 4574 De prijswinnaars van deze avond wa 16) mevr v Hamersveld 4559 ren: 16. H. van Hamersveld 4559 1. M de Vette 5122 18. H. Voskuilen 4530 2. J. Verdam 4970 De poedelprijs was voor mevrouw 3. mevr. Van Rossum 4786 Pronk met 3880 punten. 4 J Kok 4772 Schutjassen 5. T. Ossendrijver 4763 1. mevr Kok 95 6 B Hak 4717 2 mevr De Ridder 94 7. T Blankenstein 4692 3 mevr Smink 92 8. C. de Vette 4681 3. Th. Wijntjes 92 9. J van Rossum 4664 5. mevr. Hilorst 91 10. mevr. A. Hak 4647 6. H. Herder 89 11 P Smink 4607 De poedelprijs was voor mevrouw Os 12 mevr. A Tolboom 4596 sendrijver met 69 punten. ACHTERVELD Aan de onderlinge schietwedstrijd namen 8 leden deel. Het was Anneke Oudshoorn die eerste werd met 92 punten. De ovenge uitslagen waren: 2. Nel Tijmensen 86 3. JeannetVos 85 3. InyKok 85 4. Ria Vos 84 6. Annelies Huurdeman 83 7. Tiny Tolboom 73 8. Kitty van Hamersveld 64. 1 De damesschutters namen het af gelopen seizoen ook deel aan de Korpsschietwedstniden 1986 Het betreft hier de Korspwedstrijden van de Kring de Gelderse Vallei De Achterveldse dames behaalden bij deze wedstrijden goede resultaten. Woensdagavond reikte tijdens een gezellig samenzijn voorzitster Kitty van Hamersveld de prijzen uit In de C-klasse was het Anneke Oudshoorn die eerste geworden was met 2624 punten en daardoor ook de wisselbeker m ontvangst mocht nemen. 2e werd Ria vos met 2658 punten en 3e Iny Kok met 2535 punten In de D-klasse was het Liesbeth Suermondt die eerste was gewor den met 2420 punten en ook daar door de wisselbeker kreeg aange boden. Tweede werd Jeannet Vos met 2419 punten en derde Nel Tij mensen met 2359 punten. Bij de prijsuitreiking waren ook enkele heren van de schietvereni ging Ons Genoegen aanwezig. Zij feliciteerden de winnaressen met het door hen behaalde succes. Bij de opnehtmg van de dames- schietclub zagen de heren schut ters dit met zo erg zitten. Men gmg van het standpunt mt dat de dames er wel met veel van terecht zouden brengen en dat de club wel spoe dig ter ziele zou zijn. Dit is echter anders uitgekomen. De aanwezige heren waren nu wel zo sportief dit niet onder stoelen of banken te steken en toe te geven dat de dames voor de heren zeker niet onderdoen

Leusder Krant | 1986 | | pagina 11