ftlzheimer Stichting helpt bij dementie Jongerencentrum De Til: eparaties noodzakelijk leusden! Nijntje verhuist naar De WipWap leusder Bcranfc commentaren— meningen— lEUSder krant Eerste prijs Lisiduna Collectes in november Triest Dropping van De Til- Oud papier- aktie Palet Avondvliegen Soesterberg -HplJokaaL Koudere nachten Leusden Achterveld Verbluffend veelzijdig: Miele Magnetronoven. j nnoo 9C3L3 1 Huizenga m ma fbex weekincIecjemeerte/'\ jEUSDEN - Er bestaan nog ontzettend veel misverstanden over lementie. Vandaar dat er over da» onderwerp nooit genoeg leschreven kan worden. Dat vindt althans de Alzheimer Stich- jng. Die stichting heeft tot doel meer bekendheid te geven aan Ie aanwezige kennis over het ontstaan, de verschijnselen en de «handeling van geestelijke stoornissen in de derde levensfa- DONDERDAG 30 OKTOBER 1986 plaatselijk nieuws lementie wordt wel eens de eruisloze epidemie van de >ekomst genoemd. Op dit mo- !ent telt Nederland immers neer dan 300.000 ouderen die erschijnselen van dementie ertonen. En dit aantal zal zeker iog toenemen doordat steeds .ieer bejaarden langer leven. )at betekent dat één op de drie lezinnen via ouders of schoon ouders met deze situatie te ma- en zal krijgen. och is dementie een beladen foord. Een schrikbeeld voor ele ouderen dat meestal vér eggeduwd wordt. Een taboe- nderwerp dat vaak genoeg lerd afgedaan met: de ouder- om komt nu eenmaal met ge- ireken. aar dat hoeft niet steeds zo te jn. Dementie is niet altijd ho éloos. Genezing is m een aan- gevallen mogelijk. Er bestaan veel misverstan en over dementie", vertelt f.J Braam, arts en vice-voorzit- r van de Alzheimer Stichting. Jementie is niet één be- aalde ziekte met één be- lalde oorzaak. Ongeveer de lft van de voorkomende ge- illen van dementie wordt ver- iizaakt door de ziekte van Alzheimer. Bij ongeveer een kwart is er sprake van dikwijls buiten de hersenen gelegen oorzaken die tot verschijnselen van dementie kunnen leiden. Dat kunnen zijn: een eenzijdige voeding, verstoring van de schildklierwerking, bloedar moede of een gestoorde bloed- toevoer naar de hersenen. Ook overmatig alcoholgebruik, een slechte hartwerking of het ge bruik van teveel of verkeerde medicijnen zijn boosdoeners. Maar wanneer men deze oor zaak wegneemt, kan genezing mogelijk zijn of verergering worden voorkomen." DEPRESSIE "Verder blijkt bij ongeveer een kwart van de mensen met ver schijnselen van dementie na onderzoek géén sprake te zijn van dementie maar van een de pressie. En ook hierbij kan een vroegtijdige behandeling vaak tot genezing leiden." De ziekte van Alzheimer is ech ter een aandoening die belang rijke delen van de hersenen aantast en de oorzaak daarvan is nog steeds onbekend. Een genezende behandeling van deze ziekte is daarom nog niet mogelijk. Wel kan, bij een vroegtijdige behandeling, de voortgang van deze ziekte wor den vertraagd. Hoe merkt iemand zelf of uit de omgeving nu, dat er sprake is van de ziekte van Alzheimer? Het opvallendste verschijnsel is het zich langzaam ontwikke len van een ernstige vorm van vergeetachtigheid. De eerste problemen ontstaan doordat gebeurtenissen, die kort gele den plaatsvonden of woorden die net gezegd zijn, vergeten worden. Opvallend daarbij is, dat hennnenngen aan vroeger nog wel intact blijven. VERMINDERDE TATIE ORIEN- "Het voortschrijden van de ziekte brengt problemen als een verminderde oriëntatie, de weg kwijtraken, verkeerde be slissingen nemen en het niet meer met gewone gebruiks voorwerpen kunnen omgaan", vervolgt H.W. ter Haar, genees heer-directeur van een psycho geriatrisch verpleeghuis en al gemeen secretaris van de Alz heimer Stichting. "Ook gaat het begrip van tijd verloren, er kan onrust optre den en soms ontstaan er achter docht of agressie. Omdat som mige vormen van dementie in een vroeg stadium van de ziekte goed te behandelen zijn, is het van het grootste belang een bezoek aan de huisarts te brengen, zodra storende ver geetachtigheid regelmatig op treedt." De Alzheimer Stichting stelt zich tot doel de huidige kennis over geestelijke stoornissen van de derde levensfase in het bijzonder de ziekte van Alzhei mer en andere vormen van de mentie- zo ruim mogelijk te ver spreiden, opdat oudere men sen, die geestelijke achteruit gang bij zichzelf waarnemen, de weg naar de arts vinden; di recte omstanders de achteruit gang van hun verwanten niet verbergen, maar deskundige hulp voor onderzoek inroepen; directe omstanders, wanneer geen genezing mogelijk is, le ren op welke wijze omgegaan moet worden met de lijders, zo dat een vertraging van de voortgang bereikt kan worden; familieleden van patiënten el kaar kunnen ontmoeten in we derkerige steun door het oprichten van gespreksgroe pen; artsen en hulpverleners op de hoogte zijn van de be handelbare oorzaak van deze aandoeningen; en onderzoe kers de mogelijkheid wordt ge boden om naar de oorzaak, voorkoming en behandeling van deze aandoening weten schappelijk werk te vernchten. De Alzheimer Stichting wil deze doeleinden mede berei ken door nauwe samenwerking met personen en organisaties die actief zijn op dit terrein. Ook u kunt helpen door u op te geven als donateur van de Stichting. Dat kunt u doen door uw bijdragen (minimaal 25 gul den) te storten op girorekening 4.73.86.98 t.n.v. de Alzheimer Stichting te Oostermeer of op bankrekening NMB nummer 66.95.17.550 t.n.v. de Alzheimer Stichting te Oostermeer. Alle donateurs ontvangen auto matisch het uitgebreide voor lichtingsmateriaal dat de Alz heimer Stichting verspreidt. Voor informatie kunt u schrij ven naar: Alzheimer Stichting, secretariaat Postbus 5, 9260 AA Oostermeer. )UT. 80.- -1334 USDEN - Er zijn diverse raties noodzakelijk in |gerencentrum De Til aan Hamersveldseweg. Dat uit enkele voorstellen i deze maand de diverse scommissies zullen pas- ren. Het gaat om de vloer, de rerbedekking en isolerende |>rzieningen. tolgens een voorstel van B en W vloerbedekkmg van De Til ileten en moet de houten vloer itselijk gerepareerd worden, ir de nieuwe vloerbedekking de men twee eisen: hij moet nat oon te maken zijn en een zo ot mogelijke slijtvastheid heb- Zowel het college als de stich- Soccle geven de voorkeur aan leum. Dat zou een investering 6500 gulden met zich meebren- e reparatie van de vloer valt iets rdeliger uit, namelijk 5700 gul- Dat bedrag kan echter lager len omdat nu moeilijk aan te en is hoe groot de totale schade en W zijn in hun berekening egaan van vervanging van de ele ondervloer. oor beide werkzaamheden is in al 15.000 gulden nodig. De eer der genoemde bedragen worden namelijk nog verhoogd met BTW. ISOLEREN Daarnaast wil het college geld beschikbaar stellen voor het aan brengen voor isolerende voorzie ningen in De Til. Uit een warmte- technisch onderzoek blijkt dat met name de hobbyruimte niet voldoen de verwarmd kan worden. Dat ligt met aan de capaciteit van de instal latie, maar aan het feit dat de lucht- verwarming is gekoppeld aan een ventilatiesysteem. Aangezien het ventilatiesysteem nogal wat lawaai maakt, wordt de luchtverversingscapaciteit (door afzetten op lager zetten) regelmatig gewijzigd. Dat heeft tot gevolg dat er 's winters een verwarmingspro bleem ontstaat en 's zomers een ventilatieprobleem. De problemen kunnen worden opgelost door geluiddempers in de roosteraansluiting te maken waar door de geluidsproductie van het ventilatiesysteem wordt beperkt. Daarnaast, zo stellen B en W m het voorstel, zal het plafond van de hobbyruimte worden verlaagd Daarmee wordt bereikt dat er een betere warmteverdeling optreedt en de circulatie toeneemt. Ook is gekeken of er iets meer aan de isolerende maatregelen zou kunnen worden gedaan. Uit bere kening is gebleken dat door het aanbrengen van spouw-, muur- en dakisolatie een besparing van 10.500 kubieke meter gas kan wor den bereikt. Bij de huidige gasprijs van zestig cent per kubieke meter betekent dat op jaarbasis een be sparing van 6300 gulden. De kapitaallasten van het aan brengen van de isolerende voorzie ningen (inclusief geluiddempers en verlaging van plafond) bedragen daarentegen op jaarbasis 3080 gul den (onder aftrek van subsidie voor energiebesparende maatregelen). Er ontstaat dus een positief saldo van 3220 gulden. Inafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. /erschijnt elke dinsdag en donderdag. laktie: Martin Hermens en Hans Mosterd laktle-secretarlaat: Mia Veen en Marijke Bakker Indredaktle: Hans Mosterd Ie Mo levering kopij en advertenties: oor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 uur. voor et donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 00 uur ledaktie en administratie: botoor Leusder Krant. Asschatterweg 19, Leusden-Centrum Op erkdagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur lelefoon 033-941495 (administratie en redaktie) Abonnementsgeld: 166,80 per jaar, 33,90 per half jaar, 17,20 per kwartaal lachten bezorging: kabonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagmiddag 18 00 hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op stonze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 >19 30 uur), tel. 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt Dnemen met onze inspekteur bezorging, overdag 03420-94206 labestellen foto's: t meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u tstellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) p vooruitbetaling op giro 871441, t.n.v. BDU B V. te Barneveld, I duidelijke vermelding van de gewenste foto, het aantal, mmer van de krant, pagina waarop de foto werd geplaatst, •estellen kost 7,50 per exemplaar (formaat 13 x 18 cm) en |15,- voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm), ffcunt ook contant betalen op ons kantoor. en-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling toangt u de gewenste foto('s) thuis. P LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- antenkombinatie te Barneveld. LEUSDEN Peuterspeel zaal Nijntje verhuist komende zaterdag naar de school De Wip-Wap aan de Rozengaarde in Leusden Centrum. De peu terspeelzaal was tot nu toe on dergebracht in de schuur van De Hakhorst. De gemeente Leusden heeft het bestuur van de peuterspeelzaal op gedragen de schuur van De Hak horst voor 1 november te ontrui men. Dit in verband met de ver koop van dit pand. De gemeente heeft de peuterspeelzaal een leeg staand lokaal in de voormalige kleuterschool De Wip-Wap aange boden als tijdelijk onderkomen voor de peuters. Het college van burgemeester en wethouders zal de Leusdense raad nog dit jaar een voorstel aanbieden over de definitieve plaats voor Nijn tje. Peuterspeelzaal Nijntje werkt met name voor de peuters in de wijken Alandsbeek en De Wete ring en in de toekomst voor de nog te bouwen wijk het Ruige Veld. Het bestuur van de peuterspeel zaal verwacht dan ook dat het defi nitieve onderkomen van Nijntje centraal binnen deze dne wijken komt. Voorlopig moeten de peuters het met een lokaal m De Wip-Wap doen. Aanstaande maandag stap pen zij hun nieuwe behuizing bin nen. LEUSDEN - Het tamboers- en lyrakorps van muziekver eniging Lisiduna heeft afgelo pen weekeinde een eerste (advertentie) MIELE Keukencentrum Zeist Monuubansirwt 241 Tel 03404 15750 prijs behaald tijdens het A.N.U.M. Kampioenschap Marswedstrijden te Werkendam. Omdat Lisiduna echter aangesloten is bij de K.N.F.-bond kwam het korps niet in aanmerking voor de A.N.U.M kampioensbeker. Het korps voerde twee werken, in de tweede divisie sektie E, uit Dat waren stilstaand ,,Lose Strei- che" en marcherend „Noblesse Oblige Mars", beide van S.Egberts. In totaal werd hiermee 288 punten verzameld. Genoeg voor een eerste pnjs Instructeur Stnesenau was goed tevreden en stelde dat indien de vierde partij voor de lyra ook ge speeld was „we zeker nog hoger waren geëindigd". LEUSDEN Burgemeester en wethouders van Leusden hebben voor de maand novem ber vergunning verleend voor het houden van de volgende collectes: 3 tot en met 9 Natio naal Jeugdfonds en 10 tot en met 16 Researchfonds Diabetes Mellitus. Het is triest, te moeten con stateren, dat een raadsbesluit met betrekking tot te verwer ven grond in 't Ruige Veld, bestemd voor de bouw van woningen, wordt afgekeurd door het Utrechtse college van Gedeputeerde Staten. Daarbij moet worden be dacht, dat er het Leusdense gemeentebestuur veel aan gelegen was, zelf de woning bouw in het betreffende ge bied te kunnen realiseren. Dat was een begrijpelijke wens. Maar naar bleek, en meer partijen dan Leusden'85 heb ben daar vragen over ge steld, was de prijs letterlijk en figuurlijk te hoog. Nu is het zo, dat alom be kend is, dat een gemeente voor bouwgrond niet meer mag betalen, dan wat wordt beschouwd als de reele, eco nomische waarde van die grond. Toch heeft het college van B&W gemeend, met kracht te moeten bepleiten dat de inge wikkelde constructie die men had uitgedacht, de in stemming van de gemeente raad zou krijgen. En dat is ge lukt. Nu blijkt uit de brief van Gedeputeerde Staten, dat niet één, maar vele redenen er oorzaak van zijn, dat het be wuste raadsbesluit geen goedkeuring kan verkrijgen. Dat is een ingrijpend besluit, maar de argumenten van GS spreken overduidelijke taal. Wat eruit blijkt, is het vol gende. Er heeft klaarblijke lijk in Leusden te weinig rea liteitszin bestaan ten aanzien van de uiteindelijke grond wijs. Hetgeen kan worden aangemerkt als een bestuur lijke overschatting van wat een gemeente kan en mag doen. Het tweede aspect is echter minstens zo ernstig. Waar een college van Gedeputeer de Staten spreekt van „mede werking aan risico-loze spe culatie" en constateert, dat „verhoudingen worden ver troebeld" wordt het Leusden se gemeentebestuur er uit eindelijk van beticht, dat het meewerkt aan een construc tie, die uitlokt tot „ondoor zichtige fondsen" en „onjuis te toerekening van kosten." Dat leidt tot een uiterst on plezierige conclusie. Een ge meentebestuur is namelijk meer of hoort meer te zijn dan de eerste de beste B.V. Besluiten van een gemeente bestuur moeten de toets der kritiek kunnen doorstaan. Niet alleen daar, waar zij be trekking hebben op het as pect grondverwerving, maar ook op het vlak van een zeke re morele waarde. Niet voor niets wordt binnen menig ge meentehuis, ook in Leusden, menigmaal de term „voor beeldfunctie" gebruikt. De gretigheid, waarmee het gemeentebestuur de wo ningbouw in 't Ruige Veld in eigen hand heeft willen hou den, heeft er daarbij blijk baar toe geleid, dat men op dit punt de zorgvuldigheid uit het oog heeft verloren. Er is ook nog een andere les uit te trekken. Namelijk, dat partijen mogelijk in wat mindere mate blind moeten varen op hetgeen hen vanuit het college wordt voorge schoteld. Het is begrijpelijk, dat met name WD en CDA hun eigen wethouders niet snel „onderuit halen", poli tiek gesproken. Maar in het onderhavige geval is er in brede zin kritiek geuit op de gang van zaken, en, wat meer is, beargumenteerde kritiek. Waarmee niet meer, maar ook niet minder gezegd wil zijn, dan dat de Leusdense dorpsgemeenschap gebaat zou zijn bij een benadering, die zakelijk is, en waar en wanneer dat nodig is, minder partij-gebonden De gemeentelijke organi satie vormt daarin het basis element. En helaas moet wor den geconstateerd, dat dat niet goed functioneert. Al te vaak moet worden gestemd over aanvullende kredieten, moeten haastig beslissingen worden genomen, die in een later stadium weer worden teruggedraaid, komen in commissies voorstellen aan de orde, die kennelijk nog niet besproken zijn binnen het college van B&W, en zijn de raadsstukken veel te laat beschikbaar. Dat leidt tot een warrige besluitvorming, waarvan de logica menig ingezetene van Leusden ontgaat. Het zou daarom misschien niet on verstandig zijn, dat aspect van de besluitvorming eens die aandacht te geven, die het verdient. En wel, omdat het er ongetwijfeld toe zou bijdragen, dat de besluitvor ming beter gefundeerd zou zijn, en bovendien beter overdacht zou kunnen wor den. Ook dat zou kunnen bij dragen aan een beter be stuur, hetgeen voor alle be trokkenen ook meer plezier in het werken aan dat bestutu zou opleveren. Waarbij het intussen een trieste zaak blijft, te moeten constateren dat de woning bouw in Leusden voorlopig het kind van de rekening is geworden. En daarmee het grote aantal woningzoeken den, dat ook Leusden helaas nog telt. LEUSDEN - Jongerencentrum De Til houdt op vrijdag 7 no vember een dropping voor ie dereen vanaf 15 jaar. Men dient om 21.uu uur aanwc^i^ te zijn, waarna gestart wordt in groep jes van vier of vijf personen. De deelnemerskosten bedragen vier gulden per persoon. Aan melden kan tot uiterlijk 2 no vember via de aanmeldingsfor mulieren die in De Til aan de Hamersveldseweg verkrijg baar zijn. LEUSDEN - Komende maan dag (3 november) staat er bij de openbare basisschool 't Palet in Leusden-Zuid weer een papier container. Tussen 08.00 uur en 14.00 uur kan iedereen daar zijn of haar oud papier kwijt. Ook lompen zijn van harte welkom. Op de volgende data is de con tainer eveneens aanwezig: 8 de cember en 12 januari. LEUSDEN Op vliegbasis Soesterberg wordt maandag 3 novem ber, dinsdag 4 november en maandag 10 november 1986 's avonds doorgevlogen. Op 29 oktober is er een avondvliegoefening van het 334 squadron met F 27-Fokker Friendship, tot 21.00 uur Op 29 oktober en 10 novem ber wordt er een avondvliegoe fening gehouden door het 298 squadron uitgerust met de Alouette III helicopters, tot 23.00 uur. Op 3 en 4 november vliegen Amerikaanse F 15-straaljagers van het 32ste Tactical Fighter Squadron door tot 22.30 uur. Leusder Kabel Krant. Kanaal 4. Dagelijks te zien, 24 aar per etmaal. Inhoud: aktuele benchten dagelijkse agenda's sport aktiviteiten jeugd en jongeren vacaturebank Arb. bureau weekpuzzel aankondigingen verenigingen openingstijden bibliotheken felicitatie-rubriek vraag- en aanbod-rubriek voor partikulieren en bedrijfsleven filmagenda Amersfoort advertenties In het weekeinde: sport sportuitslagen sportagenda weekeind-agenda uitgaanstips Amersfoort filmagenda medische weekeind- diensten Opgave berichten, ideeén of klachten: Kabelkrant-redaktie, p.a. Leusder Krant, Asschatterweg 19, bij de Biezenkamp. Tel. 033-941495. Van harte! Dagelijks fehcitatie-rubriek. Abonnees op de Leusder Krant tegen gereduceerd tanef van 6,- per dag (tot maximaal 2 regels). Elke regel meer 6,- p.d. Betaling kontant bij opgave op ons kantoor. ADVERTENTIES Algemeen: Basistarief 1 beeldpagina 300,-. Eenmalige aanmaak logo en grafische afbeeldingen tegen toeslag. Sterk gereduceerde prijzen op kon- traktbasis. Vraag informatie: 033-941495 (Henk- Jan Westland). Kabeltjes Vraag- en aanbod-rubriek voor partikulieren en bedrijfs leven. Tarief: eerste twee re gels 6,- per dag. Elke regel meer 6,-. Tegen kontante betaling bij opgave. DE LEUSDER KABEL KRANT: 24 uur per dag op kabel 4. door Jan Versteegt Het heeft afgelopen dins dag vrijwel de gehele dag ge regend zonder grote hoeveel heden. Samen met Antoon Hak kwam ik slechts op 2,9 millimeter. Het was dinsdag tevens erg zacht. Ik noteerde een maximum temperatuur van 13 graden en dat is boven normaal. Opmerkelijk zijn ook de warme nachten. Tot op heden is er in oktober nog geen nachtvorst bij mijn weersta tion geweest. En dat is ook niet zoals het hoort. Kortom, oktober biedt weer van alles: vrij hoge temperaturen, erg veel neerslag in een kort tijdsbestek en nogal wat on weer. Volgende week dins dag volgt het maandover zicht van onze statistici. Inmiddels zal het kouder geworden zijn. Morgen pas seert er mogelijk nog een re- gengebied, maar naar het weekeinde toe wordt meer hogedruk-invloed verwacht. Volgens de kaarten gaat het zich opbouwen in onze omge ving. Het gevolg is dat de zon er geleidelijk meer bij gaat komen en de neerslag kansen gaan afnemen. De nachten zullen dan wel kou der worden en het is niet on mogelijk dat er in het week einde bij helder weer en weg vallende wind wat grond- vorst optreedt. We hebben er tenslotte recht op, want november staat voor de deur. Of deze weersverandering van lange duur is, kan nu nog moeilijk worden vastgesteld. Zeker is wel dat grote hoeveelheden neerslag even voorbij zijn. In Portugal is het de laatste dagen schitterend weer ge weest. Er worden daar nog temperaturen van 25 graden gemeten. Slechter is het in Griekenland. Daar lag een depressie die flink wat buien veroorzaakte. Vooral het ge bied van de Peloponnesos had het zwaar te verduren; ook daar is de herfst ingetre den. Er viel veel regen. Nog even terug naar het ritme in een ingeslagen weerbeeld. Dinsdag had ik het over een zeer koude on derbreking in een vrij zacht ritme in de winter vem 1955/ 56. Het kan ook anders. In de zeer strenge winter van 1946/ 47 was er een onderbreking van het koude weer in janua ri. Tussen twee felle vorstpe rioden was er even dooi met op 16 januari een maximum temperatuur van maar liefst 17,2 graden in Maastricht. Nog steeds geldt deze tempe ratuur als absoluut maximum record voor januari. En dat in een zeer strenge winter! Donderdag 30 oktober 20 00 uur: Openbare raadsvergade ring in de raadszaal van het ge meentehuis, 't Erf 1. Vrijdag 31 oktober 19.30 uur: Bingo-avond van Lions Club Leusden in De Korf. 20.00 uur: Filmvoorstelling in De Til aan de Hamersveldseweg van „Back to the future". Zaterdag 1 november 11.00 uur: Volksdansdag in Blijhof aan Ansfriduslaan 49 (tot 16.00 uur). 20.00 uur: Bingo-avond in Blijhof, Ansfnduslaan 49. 20.00 uur: Wintertreffen 1986 met aansluitend feest van de tennisver eniging Leusden m sporthal De In slag. 20.30 uur: Fnts en de Consumenten band in De Geut aan de Zwarteweg. Zondag 2 november 13.00 uur. ABTB-autotocht. Start vanaf De Til aan de Hamersveldse weg. Maandag 3 november 13.30 uur: Vergadering van De Zon nebloem afdeling Leusden in De Kom aan de Hamersveldseweg. 20.00 uur: Openbare vergadering van de commissie Welzijn en On derwijs in commissiekamer van het gemeentehuis aan 't Erf 1 Donderdag 30 oktober: 20.30 uur: Volksdansen de Moespot. Zaterdag 1 november: 20.00 uur: Gehuwdenbal cafe Buitenlust. Zaterdag 1 november: 20.00 uur: Disco Show de Klaveet 19.45 uur. Filmvoorstelling m De Moespot van „Teen Wolf' (alle leef tijden). 20.00 uur: Red Star disco in De Moespot. Zondag 2 november, 11.30 uur fruhschoppen ui d'Ouwe Peer- destal. Zondag 2 november: 14 00 uur: Dis co de Klaveet. Dinsdag 3 november: 9.00 uur: Welfareclub Zonnebloem, Ons Ge bouw. i

Leusder Krant | 1986 | | pagina 3