Avanti gelijk Derby Herstel Giants ondanks verlies handbal voorspel Zwaar Haaien kopje onder Impala organiseert meerkampen in Kor BCL leert Leerdam lesje bowlings- J Jubileum Schaakclub e DONDERDAG 13 NOVEMBER 1986 Avanti lijkt in de eerste klasse langzaam maai zeker zijn draai te vmden. ACHTERVELD- De dames van Avanti lijken in de eerste klasse hun draai te gaan vinden. Uit de laatste drie ontmoetin gen werden steeds punten gehaald, zodat de basis voor handha ving op dit niveau gelegd lijkt. Tegen het Amersfoortse Spirit kwamen de Achtervelders uit schijnbaar geslagen positie weer terug en door de laatste twee sets te winnen sleepten de damnes een gelijkspel uit het vuur; 2-2. Beide ploegen leken zaterdag van het begin af te beseffen wat er op het spel stond, want er werd zeer gemotiveerd gespeeld. Maar- na de eerste schermutselingen in de eerste twee sets bleek de ploeg van Huub van Wees moeite te heb ben met het tempo dat Spuit de Achtervelders voorlegde. Mede dankzij het uitstekende blok van Gerda den Ouden nam Avanti in de eerste set nog wel een voorsprong, maar dit bleek slechts van korte duur. Door goed spel aan de over zijde van het net moesten de Ach tervelders met 9-15 hun meerdere erkennen m Spirit. Ook de tweede set werd een prooi voor de Amersfoorters. De ploeg maakte goed gebruik van het feit dat Avanti door het verlies van de eerste set enigszins aangesla gen was. Met harde smashes werd het blok van de gastvrouwen ge passeerd, hetgeen resulteerde in een kansloze nederlaag 6-15. Hoewel niemand na de duidelij ke nederlagen in de eerste twee sets nog een stuiver gaf voor de kansen van de Achtervelders, bleek de ploeg over een verrassen de hoeveelheid veerkracht te be schikken. Men wenste zich niet bij de gang van zaken neer te leggen en ondermeer dankzij goed ge plaatste set-ups van Wil van de Koedijk kreeg de aanval van Avanti meer scherpte. Spuit werd stevig onder druk gezet en nadat Huub van Wees Cornelie Hooyer binnen de lijnen had gebracht, kon een vierde set worden afgedwongen; 15-12. Het herstel van de dames kreeg in de vierde en beslissende set ver der gestalte. Het geloof in eigen kunnen was weer teruggekeerd, waardoor men sterk genoeg bleek om Spirit nog een set af te snoepen en daarmee tevens een wedstrijd- punt binnen te halen. Na vaak lange rallys viel voor Spint het doek bij 16-14. Hoofdklasse: S W Systems - team 8 5-0; Good Approach - Spares en Strikes 2-3; Djagos - Pajeerja 4-1; KTM-Motors - Beyen BV 0-5. Stand: 1. Djagos 45.0 pnt.; 2 Spares en Strikes 37.0 pnt3. Beyen BV 35.0 pnt.; 4 Pajeerja 35.0 pnt5 Good Approach 26.0 pnt.; 6. S W Systems 22 0 pnt.; 7 KTM-Motors 20.0 pnt Hoogste game dames: Will Nikijuluw 191. Hoogste game heren; Dennis Simaela 218. Ie klasse: Ros Beyaart - Schoenma kerij Keyzer 0-5. Parvserv. v. d. Voort - Aqua Stop 1-4, Heritonba - rEspnt d'e- quipe 3-2; De Hulken - Karweihoek 0-5 Stand: 1 Karweihoek 47 5 pnt.; 2. Aqua Stop 31.5 pnt.; 3 Schoenmakerij Keyzer 30.0 pnt4. Hentonba29 Spnt.,5. Partyserv v d. Voort 25.0 pnt.; 6. Ros Beyaart 23.5 pnt7. De pulken 19.0 pnt., 8. rEspnt d'equipe 14.0 pnt Hoogste game dames: Charlotte Key zer 202. Hoogste game heren: Arno v. d. Voort 217. 2e klasse: Dieene - Buro Epskamp 2-3; Droesteam - H en M team 3-2; Pro Ge- mar Bowling - Aann. bedr. v. d. Poll 2-3. Stand: 1 Buro Epskamp 44 0 pnt; 2. Dieene 40.0 pnt.; 3 Pro Gemar Bowling 38.0 pnt, 4. Aann. bedr. v.d Poll 26.0 pnt.; 5. De Korfbowlers 25.0 pnt.; 6. Droesteam 24.0 pnt., 7 H en M team 23.0 pnt. Hoogste game dames: Cisca Groene- veld 172. Hoogste game heren Martin v. Ooste rum 205. 3e klasse: Groeneveld - AFD-tax 0-5; Rijsch. De Wetering - Guy and Dolls 1-4; Luckv Strike - Stoff. Hofstede 0-5. Stand: AFO-tax 45.0 pnt.; 2. Stoft Hofstede 42.0 pnt3. Guy and Dolls 39.0 pnt.; 4 Groeneveld 33.0 pnt.; 5 Rijsch. De Wetering 23 0 pnt6. Lucky Stnke 20.0 pnt.; 7. Stars and Strikes 18.0 pnt. Hoogste game dames: Anja Toxopéus 182. Hoogste game heren. Ben Vrolijk 200. LEUSDEN In de afdeling Utrecht staat komend weekeinde de derde ronde van het bekertoernooi op het programma naast een uiterst summier inhaalprogramma. Aangezien de Roda- zaterdag nog in de bekerstrijd zit na overwinningen op De Kieviten uit Voorthuizen en hoofdklasser Hooglanderveen, heeft de ploeg trainer Wim van de Linden, die overigens op alle fronten nog op een ongeslagen status van zijn manschappen kan terugzien, bekerverplichtingen. De achterstallige competitie- ronde kunnen doordringen. Ten- duels tegen Musketiers (22/11) en WJ zijn mede daardoor naar een nog later tijdstip verschoven. Kort om, voor de zaterdag-heren is er dit seizoen nog volop werk aan de win kel. Zeker als ze zaterdag op het Burg. Buiningpark het bekeravon- tuur met een ronde verlengen. En gelet op de tegenstander moet dat kunnen. Want tweede klasser Cobu Boys uit Amersfoort moet voor de Leusdenaren een te nemen obsta kel zijn. Zelfs al zou trainer Van de Linden wat gaan improviseren met zijn basis-elf, dan nog moet Roda '46 het klasseverschil in de cijfers tot uit drukking brengen en tot de vierde minste als de Keistedelingen maar met worden onderschat Het volle dig bekerprogramma luidt: Zaterdag/zondag 15 en 16 november 1986. Aanvang alle wedstrijden 14.30 uur Kockengen(zatMontfoort Posta FAK PDVD Patna Hercules (zat.) Odijk Naarden (zond.) Schalkwijk (zond. 16/11) Musketiers KDS Zuiderzeevogels DWSV(zond. 16/11) Maarssen (zat.) Rivierwijkers TOV SVL Velox (zatNederhorst (zond.) Loosdrecht Celentudo (zond.) Veensche Boys (zat.) De Meern (zond.) WJ Hulshorst PVC Veensche Boys (zond.) (zond. 16/11) Bameveld (zat.) SVM Boys Domstad Kamenk (zond.) (zond. 16/ 11) Rood-Wit Kockengen (zond.) Argon (zatBaarn (zat.) Posthoorn Emin. Boys HVC Hertha (zond.) (zond. 16/11) Kamenk (zat.) RUC De Meern (zat.) FC Majella FC Horst JSV (zond.) Unicum DOB OSO De Zebra's Roda '46 (zat.) Cobu Boys VIOD Naarden (zat.) Sporting (zond.) Bloemenkwartier Oranje Leeuwen DEV DWSM Apollon (zond 16'11) Sperwer DVSA. INHALEN In de zondagafdeling staat voor Roda '46 in de eerste klasse A de inhaalwedstrijd tegen Olympia op de rol. Een lastig karwei nu de Leusdenaren het geloof in eigen kunnen volledig zijn kwijtgeraakt na de alles behalve florissante prestaties van de laatste weken, waardoor deze keihard uit de bo venste regionen zijn geduikeld. Winst op Olympia kan dan ook een leuke opsteker zijn om weer in het juiste spoor te raken. Bij verlies ziet de toekomst er voor de Roda- zondag wel heel somber uit met de duels tegen WZA en Zuiderzeevo gels voor de boeg. Achterveld is zondag vrij. Inhaalprogramma le klasse A: Olympia '25 Roda '46 LEUSDEN - Na twee jaar on derbreking moeten de hoc- keyheren van Leusden en Amersfoort weer de strijd met elkaar aanbinden. Niet meer als landelijke tweedeklassers, maar zoals bekend, als eerste klassers. Destijds was Amers foort de Leusdenaren op de hockeymat vaak te slim af, maar als de voortekenen niet bedriegen en de huidige stand in de eerste klasse D de juiste krachtsverhoudingen weer geeft, dan blijft er ditmaal van de Keistedelingen geen spaan heel. Leusden komt immers als debu- tant veel beter uit de verf dan het zich voortslepende Amersfoort, dat blij mag zijn dat Meppel en Ares ook nog steeds hun draai niet heb ben gevonden. Wil Leusden m de strijd om het kampioenschap en promotie naar de overgangsklasse mee blijven doen, dan mogen de heren de derby niet uit handen ge ven en moeten ze Amersfoort een hockeylesje voorschotelen. Het is trouwens met onmogelijk dat koploper GHBS tegen DKS een blauwtje loopt en EHV in het duel tegen Deventer aan het kortste eind trekt, waardoor de spanning aan kop volledig zal terugkeren. Leus den moet daar in de derby bij Amersfoort op Birkhoven terdege rekening mee houden. Ares en Meppel delen de punten broederlijk, zodat ze mogelijk iets ruimer kunnen ademhalen m de KLUS LEUSDEN-Het werk van de nieuwe trainer/coach Joshi Set- tek, lijkt na luttele weken al vruchten af te gaan werpen. Dat althans meende de basketball-liefhebber afgelopen zaterdag te kunnen afleiden uit de prestatie van de selectie in het toptreffen met Eem'78. Hoewel de wedstrijd voor de Leusdenaren verloren ging (52-61), was het optreden van de heren dermate bemoedigend, dat de toekomst met vertrouwen tegemoet gezien kan worden. Gezien het respectabele gat dat op de ranglijst gaapt tussen de Giants en koploper Eem'78, mocht worden verwacht dat de Leusdena ren een zware klus zouden knjgen. Maar vooral in de eerste helft bleek men de tegenstander verrassend goed bij te kunnen benen. Na de opgooi volgden een paar LEUSDEN- De teams van de Leusder Handbal vereniging staan, na een week rust, voor een belangrijk weekeind. Zowel de dames als de heren zullen er in de Korf vol tegenaan moeten om respectievelijk UHV/Sport en Shot'73 in De Korf achter zich te houden. De heren kunnen rekenen op een uiterst lastige tegenstander. De ploeg van Joop van de Willik is met Shot niet geheel onbekend, want in de afgelopen zaalcompetitie kruis ten beide teams ook al de degens. Toen wisten de Leusdenaren beide ontmoetingen in hun voordeel te beslissen, maar slechts ten koste van de grootst mogelijke moeite (18-17 en 12-8). In deze wedstrijden bleek men vooral moeite te hebben met het harde spel van de ploeg uit IJsselstein, die verder ovengens, buiten een gezonde dosis doorzet tingsvermogen, over weinig kwali teit beschikte. Wanneer men het hoofd koel weet te houden moeten er voor de Leusdenaren dus zeker mogelijkheden zijn om zondag twee punten rijker te worden, en daarmee de stnjd om de ereplaat sen vol te kunnen houden. Dat zal overigens noodzakelijk zijn, want HHC 2, dat vorige week als enige van de favorieten in de derde klas se in het stnjdperk trad, bleef ook tegen ASV Vianen foutloos en gaat nog steeds ongeslagen aan de lei ding. Stand 3B 1. HHC 2 4-8, 2.LHV 3-4, 3. Eendracht 3-4, 4. DSO 2 3-4, 5. Shot'73 3-2,6 AAV 2 3-2, 7 HVBS 2 3-1, 8. ASV Vianen 4-1 De dames zullen de ontmoetmg met UHV/Sport ongetwijfeld met gemengde gevoelens tegemoet zien. De laatste keren dat beide ploegen elkaar troffen, ging LHV beide malen tamelijk fors de boot in. Zondag kan men laten zien in hoeverre de progressie technisch en conditioneel gestalte heeft ge kregen. Slaagt de ploeg van Joop Douma enn het duel winnend te be sluiten, dan is men een goed eind op weg in de richting van een hoge eindklassering, die in overeen stemming zou zijn met de plannen die trainer Douma met zijn team voor heeft. Bij verlies daarentegen is het met ondenkbaar dat de aan sluiting met de topppers verloren gaat, waardoor de aanspraken op een eventuele titel voorlopig de ijs kast ui kunnen. Kortom er staat zon dag het nodige op het spel in De Korf. waarbij slechts een zaak zon neklaar is; het wordt een zwaar weekeinde. Stand 2B 1 SHVU 3-6,2. LHV 3-4,3. Amersfoort 3-4. 4 UHV/Sport 3-4 5. Limvio 3-4, 6 Attila 3 3-2, 7. Smeeing BDC 2 3-0, 8. SDO 3-0. rommelige openingsminuten, waann geen van beide ploegen tot scoren kwam. Maar toen beide kemphanen het ritme gevonden hadden, volgde een boeiende strijd, waarin men lange tijd met voor elkaar onder deed. Wat bij de Giants met name opviel was dat de basis collectief sterk draaide. Waar de ploeg m voorgaande wedstrij den vooral steunde op het duo Mar- tijn Vink en Martin Sikkens, was de puntenverdeling in dit duel veel ge lijkmatiger over het hele team ver deeld. Verfrissend was de inbreng van de meuwe speler in de Giantsgele- deren, die aan de kop van de buc ket constant voor dreiging zorgde. En hoewel dat de positie van spel verdeler niet is, wist hij met lepe passes veelvuldig zijn medespelers te bereiken, die regelmatig de buc ket doorkruisten. Door dit spelpa- troon, dat afgewisseld werd met af standschoten en breaks, konden de Giants aan het eind van de eerste helft uitlopen naar 26-18. Maar in de laatste minuten werd deze voorsprong echter weer totaal temet gedaan. De verdediging van de Giants, die de hele eertse helft al veel overtredingen nodig had ge had om de tegenstander op afstand te houden, kwam in de laatste fase adem tekort om tijdig bij hun aan vallers te komen. Een en ander had tot gevolg dat de verdedigende ac ties tot tweemaal toe te laat kwa men, waardoor er naar onregle mentaire middelen gegrepen moest worden om de tegenstander te stoppen. Doordat Eem met de toegekende strafworpen wel raad wist, werd de achterstand snel goedgemaakt, zodat de ploegen m evenwicht gingen rusten; 26-26. LEUSDEN- De waterpolodames van De Haaien hebben de ontmoeting met de reserves van VZC niet in winst om kunnen zetten. Ondanks het feit dat men gedurende de hele wedstrijd een overwicht had, trokken de Leusdenaren met 2-3 aan het kortste eind. Meteen na het eerste fluitsignaal heten de Leusdenaren zich verras sen door een doelpunt van VZC. De Veenendalers profiteerden maxi maal van het feit dat De Haaien nog niet helemaal klaar waren. Het ant woord van Ria van Valkengoed op de snelle opening was echter ver nietigend. Nog in dezelfde minuut bracht zij haar ploeg weer langszij, waarmee, afgezien van het feit dat de dames er niet in slaagden diver se uitbraken m doelpunten om te zetten, het verhaal van de eerste penode verteld was. De tweede penode bracht ook met het succes waar de ploeg op hoopte. Yvonne Adnaanse zag een aantal fraaie uitbraken niet in het net eindigen en gelet op het feit ook VZC niet tot scoren kwas; bleef de patstelling gedurende d td< rest van de tweede periode jdi handhaafd. In de derde penode sloeg de bj lans door in het voordeel van Veenendalers. Met twee doelpiq ten op nj forceerde VZC een best sende voorsprong. Door slee; plaatsen en onderlinge misversta; «r den stierven de nodige aanvalla ge aan Leusder zijde in schoonhei |ei waardoor De Haaien slechts in d jjn vierde penode nog een keer h ac doel van VZC vonden. Het zou Leusdenaren met meer dan eenl dankje voor de moeite oplevende en VZC ging met de punten na jo huis; 2-3. staart groep Zeker als Tempo '41 van Hengelo verliest. Programma le klasse D: EHV - Deventer Amersfoort - Leusden Ares - Meppel GHBS - DKS Tempo '41 - Hengelo LEUSDEN - Gymnastiekvereniging Impala organiseert een mini drie- en vierkamp, die voor aanstaande zaterdag in De Korf op het programma staan. In de driekamp worden de deel nemers geacht hun vaardigheden op de lange mat, de brug- ongelijk en de balk te laten zien. In de vierkamp komt daar nog het kastspringen bij. Het woord 'mini' heeft betrekking op het feit dat er geen hele oefeningen geturnd worden, maar slechts losse onderdelen. Per toestel worden er zeven oe feningen geturnd. Daarmee is ook duidelijk dat de wedstrijden be doeld zijn voor beginnende turners, want gevorderden verwerken deze onderdelen in hele oefeningen. Aanstaande zaterdag zulk naast Impala tien verenigingen i |y de regio, vallend onder het ray< West-Veluwe van de KNGB, actei presence geven. De nummers 1 p< leeftijdsgroep en categone worde w( uitgezonden naar de Rayonfmal ui die op 24 januari a.s. in De Koppel Amersfoort gehouden zal worde; De wedstnjden beginnen aa: staande zaterdag om 13.45 uur e zullen globaal tot 18.00 doorgaa na De toegang in De Korf is gratis Een zware klus staat de dames van de MHC Leusden op het Vallei- park te wachten. Het Brabantse Rosmalen is niet mis. Toch zal de ploeg van trainer Bob Ebbink mini maal één punt moeten pakken om de opmars van de staartclubs van het lijf te houden. Best en Kromhou- ters zullen evenals Maarn en Shinty weinig voor elkaar onderdoen en dus kostbare punten pakken in de strijd om lijfsbehoud. Alleen Doorn zal bij Geel Zwart van een koude kermis thuiskomen. Oedenrode en De Dommel ontlo pen elkaar als middenmoters niet veel. Programma 2e klasse E: Oedenrode - De Dommel Geel Zwart - Doorn Best - Kromhouters Leusden - Rosmalen Maarn - Shinty LEUSDEN-Het eerste team van BCL blijft uitstekend preste ren in de eerste klasse, waar men dit jaar voor het eert in uitkomt.Het ambitieuze streven van trainer Ton Westbroek, om dit jaar in ieder geval met één team naar de overgangsklasse te promoveren, lijkt hiermee voorzichtig gestalte te krijgen. Afge lopen zondag rekende BCL eenvoudig af met het eerste van Leerdam, dat met 7-1 geen schijn van kans gelaten werd. eerst seneus op de proef werd g steld, bleef zij uitstekend overeu en voornamelijk dankzij een gic pi dosis doorzettingsvermogen Edwards de partij naar zich toe; 11, 11-8. In. Ut dJ Du nd SLEPEND OVERTREDINGEN In de rust moet de uit Irael af komstige coach Settek zijn mannen hebben geinstrueerd de defensie meer aandacht te geven, want men bleek de zaken een stuk beter voor elkaar te hebben. De Leusdenaren konden hierdoor lange tijd m het spoor van Eem blijven. Toch bleven de Giants veel overtredingen nodig houden en dat brak de ploeg in de slotfase uiteindelijk op. Nadat de meuwe speler als eer ste met vijf p's het veld mocht ruimen, volgde spoe dig nog een aantal. En toen het me rendeel van de basis gedwongen op de bank had plaats genomen, rustte op de bankspelers de taak om de wedstrijd uit te spelen. In de slotminuten kregen de Giants het dientengevolge wederom moeilijk, waarna de tegenstander dankbaar profiterend nog kon uitlopen naar 52-61, daarmee de koppositie in de rangschikking versterkend. De Giants grepen weer net naast de winst, maar wanneer de stijgende lijn, die zich zaterdag aftekende, kan worden doorgetrokken, zal dat in de nabije toekomst zeker veran deren. Toch verscheen BCL niet op volle oorlogssterkte aan de start van het duel met het eerste van Leerdam. Het team had captain Albert den Hollander weliswaar weer binnen de gelederen, maar diens blessure was nog niet in die mate genezen dat hij helemaal voluit kon gaan. De enige partij die voor de Leusdena ren verloren ging, kwam dan ook op zijn rekening. Daarnaast moest men het stellen zonder de tweede dame van het gezelschap Milly Pel- likaan, die door de griep geveld was. Haar plaats werd zondag inge nomen door routiniere Tineke van Leeuwaarden, die zich overigens een volwaardig vervangster toon de. Rene Hodde beet m de eerste partij het spits af voor de Leusdena ren en ging zijn ploeggenoten voor in een sterk optreden. Hij liet zijn opponent weinig kans en besliste de partij in twee sets betrekkelijk snel in het voordeel van de Leusde naren; 15-6, 15-6. In de tweede ont moeting kon Leerdam echter weer op gelijke hoogte komen, doordat Albert den Hollander, nog met ge heel fit, keurig werd weggetikt door zijn tegenstander; 3-15,5-15. De illusies, die de Leerdammers wellicht koesterden na dit geflat teerde succes, werden in de derde partij door Evelyn Edwards gedeci deerd de bodem ingeslagen. Hoe wel zij dit seizoen eigenlijk voor het 0r En HC'! isi Het derde winstpunt van B( ,r. werd door invalster Tineke v Leeuwaarden binnengesleept. 0 fa danks het feit dat zij de tweede s ,ft aan haar tegenstander moest la! t (7-11), won zij de eerste en de d( de dermate simpel, dat er van a schoonheidsfoutje gesproken k. worden (11-3, 11-2). Het herendubbel Hodde Dien Hollander stelde al in een vroeg s»at dium minimaal een gelijk spel v| lig, door hun tegenstanders schijn van kans te laten; 15-10, 15-1 De dames deden daarna wat er vl hen verwacht werd en stelden <T winst veilig. Dit ging echter nil zonder slag of stoot. Met minimal verschil zegevierden Edwards f Van Leeuwaarden uiteindelijk c hun tegenstanders na een slep duel; 18-16, 16-18, 15-13. De gemengde dubbels (Hoddl Van Leeuwaarden en Dfl Hollander/Edwards), maakten 1 karwei daarna snel ai; 15-6,15-124 15-8, 15-10. Evelyn Edwards stijlvol in actie tijdens de ontmoeting met Leerdam. LEUSDEN - Dat de Schaak Vereniging Leusden deze maand het 40-jarig bestaan extra luister bijzet, is al ge noegzaam bekend na de suc cesvolle organisatie van het Eemland kampioenschap en het snelschaaktoernooi van de Sticht Gooise Schaakbond. Wie denkt dat het hierbij blijft, heeft het mis. Want ook voor de Leusdenaren heeft de jubi leumcommissie, die bemand wordt door de heren Vos, Val kenburg en Van Santen, wat in petto. Op donderdag 27 november vindt 's avonds vanaf 20.00 uur in activiteitencentrum De Korf een schaaksimultaanseance plaats met internationaal grootmeester John van de Wiel en grootmeester Hans Bohm, die bekendheid geniet als schaakpresentator bij Studio Sport. Naast deelname van zo'n zestig ei gen leden en een twintig tal regio nale toppers, nodigt de Schaak Vereniging Leusden ook huisscha kers uit Leusden uit om aan dit unie ke evenement mee te doen. Het aantal plaatsen is echter beperkt. Wie het eerst komt. het eerst maalt. Voor informatie en aanmelding- J. van Santen, Wilgenlaan 1, telefoon 033-941332. Een dag later, vrijdag 28 novem ber, wordt er een zogeheten 25- mmuten Rapid-toernooi gehouden. Aanvang 19.30 uur. Ook dit schaak festijn m het kader van het 40-jarig bestaan vindt in De Korf plaats. Het ligt in de bedoeling om een inde ling te maken van zes personen per groep. Een uitverkoren invitatie zestal, bestaande uit de kampioe nen van Amersfoort en Eemla: geeft acte de présence en zal a dit schaakspektakel, waar aanoi ngens ook de Leusdenaren eenl drage kunnen leveren, een refl naai karakter Voor de dne besten per aio zijn pnjzen voorhanden. Opgave mogelijk bij J van Santen, telefo 033-941332. De jeugd heeft zaterdag 29 r vember het schaakfeest bij uitst tijdens een toernooi dat van 1 uur tot 17.00 uur duurt en in De aan de Hamersveldseweg gepla staat, 's Avonds tussen 19.30 uur 21.00 uur houdt het bestuur var' Schaak Vereniging Leusden t slotte een receptie ter gelegen!» van het 40-jang jubileum.

Leusder Krant | 1986 | | pagina 8