Ot en Sien aloïi Sint zaterdag naar Leusden! Winkeliers Leusden houden weer aktie Bon in de Ton Ot en Sien mode voor de jeugd De helft van uw bestede bedrag terug - 50.- korting - 20.- korting - 25.- korting niode voor jou! Deelnemerslijst, Sint Nicolaas aktie 1986 9961 H3BIN3A0N 02 SVQld3aNOO DONDERDAG 20 NOVEMBER 1986 14 op alle jassen en jacks, ook Oilily op alle Esprit polo's, div. modekleuren op gebreide truien van Esprit, Oilily, Overdress en Königsmühle Hamershof - Leusden Winkelcentrum Hamershof- Leusden-C. - Tel. 033-944113 Geopend van dinsdag t/m vrijdag van 8.30 -17.30 uur. Vrijdagavcnd van 19.00-21.00 uur. Zaterdag van 8.00-13.00 uur. HERENSALON ZONDER AFSPRAAK. snelle bediening div. snacks uit eigen keuken ruime parkeergelegenheid heerlijke salade' s menuplate's (ook om mee te nemen) div. broodjes dinsdag 7.30 uur tot 00.00 uur woensdag t/m zaterdag 11.00 uur tot 00.00 uur zondag 12.00 uur tot 20.00 uur maandag gesloten Een goede tip voor een origineel kado! Geef eens een VISKADOBON Op 5 december speelt u voor Sint, de ontvanger zoekt uit wat hij of zij lekker vindt. Inwisselbaar bij onze verkoopwagens. Wij staan voor u klaar Vrijdagmorgen Leusden-Zuid. Vrijdag de gehele dag op de Biezenkamp. Vrijdagmiddag en zaterdag op het parkeerterrein bij de Centra in De Hamershof Spakenburg. Tel. 03499-81449. Z söor eutnrvdnivw uc vvuajunuu DONDERDAG 20 NOVEMBER 1986 LEUSDEN - Velen kijken ongetwijfeld vol verwachting uit naar het spannende moment dat Sinterklaas, de hoogbe jaarde eregast uit Spanje, weer naar Leusden komt. Ko mende zaterdag, 22 november, is het dan zover. Rond 13.00 uur wordt de Goedheiligman verwacht op het gemeente huis. Hij komt natuurlijk niet alleen. Nee, zijn trouwe Zwarte Pieten zullen hem begeleiden. Om alvast m de stemming te ko men, wordt er zaterdag vanaf half één 's middags gezellige muziek gespeeld. Daar zorgt een dixie- 1 andband voor. Met muzikale be geleiding van muziekvereniging Lisiduna arriveert Sint Nicolaas met zijn gevolg op het gemeentehuis Burgemeester J.W.M Rademaker zal hen daar persoonlijk ontvangen. Na de officiële ontvangst op het gemeentehuis gaat Sinterklaas een tochtje maken door winkelcentrum De Hamershof. Daar zal hij onge twijfeld de vele kinderen begroe ten. Eenmaal bij de trap nabij de wmkel van First Lady aangekomen, heet de voorzitter van de winke liersvereniging De Hamershof, Pim Berghuizen, de kindervriend van harte welkom. paard, samen met zijn Pieterman nen nchtmg winkelcentrum De Bie zenkamp. Muziekvereniging Lisiduna zorgt daarbij wederom voor de vrolijke noten. De stoet gaat over de Hamersveldseweg naar de parkeerplaats bij cafe De Swartesteegh. Wellicht staan ook daar vele kin deren de Goedhedigman op te wachten. Namens de winkeliers vereniging De Biezenkamp zal de heer Win van de Hengel de gasten enkele welkomstwoorden toespre ken. Tegen half vier vertrekt het hele gezelschap naar het bejaar denhuis 't Hamersveld aan de A. Buininggaarde. TIJDEN WITTE KOETS Tegen 14.20 uur vertrekt Sin terklaas in een prachtige witte koets, getrokken door een mooi Wie dus niets van deze intocht wü missen, moet de volgende tijden even in de gaten houden: 13.00 uur: Aankomst van de Sint en zijn Pieten bij het gemeentehuis. Ontvangst door burgemeester J.W.M. Rademaker. 13.20 uur: Rondgang door winkel centrum De Hamershof, die duurt tot ongeveer 14.10 uur. 14.20 uur: Vertrek per koets rich ting winkelcentrum De Biezen kamp (over de Hamersveldseweg). 14.40 uur: Aankomst in winkel centrum De Biezenkamp. 15.30 uur: Vertrek van Sinterklaas naar bejaardenhuis 't Hamersveld. LEUSDEN - De gezamenlijke winkeliers van Leusden heb ben weer eens wat. In het kader van het Sinterklaasfeest kimt u namelijk met uw kassabon behoorlijk in de prijzen vallen. Het enige wat u daarvoor moet doen, is na het afrekenen de kassabon voorzien van uw naam en adres en deze deponeren in de ton. Met de actie „Bon in de Ton" willen de Leusdense winkeliers de consu menten een kans geven op een meevallertje m deze toch al zo dure maanden. Maar liefst twaalf dagen lang kunt u meedingen naar één van de vele waardebon-pnjzen die, u leest het goed, dagelijks worden uitgereikt, en wel in de periode van 24 november tot en met 5 decem ber. Als u inderdaad meedoet, dan kunt u de helft van het door u be stede bedrag terug knjgen; met een minimum van tien gulden en een maximum van vijftig gulden En uw kansen zijn groot, want ieder een mag elke dag en net zo vaak als men maar wilt deelnemen. U moet dan natuur lijk wel de kassabon(nen) in één van de groene verzameltonnen stoppen. Die tonnen staan dit jaar bij Keursla ger Fred Timmer. Sporthuis Pim Berghuizen en bij Rotol TREKKINGSLIJSTEN Eén dag na de trekking worden er in diverse winkels de witte trek- kingslijsten opgehangen waarop staat wie welk bedrag heeft gewon nen. In winkelcentrum De Hamers hof vindt u de lijsten bij Sporthuis Pim Berghuizen, Stomerij Actief en bij de NMB bank aan de Kooikers gracht. In winkelcentrum De Bie zenkamp hebben Keurslager Fred Timmer en Slijterij Herman van de Hengel de lijsten in hun winkel han gen Bent u één van de gelukkige win naars van een waardebon, dan gaat u even langs bij de Rabo-bank aan de Hamersveldseweg om daar uw waardebon in ontvangst te nemen. Wellicht een aardig presentje van Sinterklaas om de maand decem ber nog gezelliger te maken. De slogan „Wie met waagt, wie met wint" is hier dan ook zeker op zijn plaats. Adam herenmode Alie's babyshop Ans 't klerenwinkeltje Aurik gereedschappen Bakker Everard v.d. Hengel Bakker Hans v.d. Hoven Betty's Interieur Bloemtiek Speksnijder Blokker Blom rijwielhandel Boekhandel Hamershof Boni supermarkt Bootsman herenmode Brezan automaterialen Brouwers tapijtvoordeel Café de Brouwerij Centra Wahle Creatique De Ster damesmode Drogisterij Dropa Drogisterij Kniep Dorpscafé de Swartesteegh De Korf Drop-Inn Drukkerij Mulder Elektra Jensma Eurofleur First-Lady Fiets Inn Foto Muns Foto Verhoeff Gall Gall tabak Garage v. 't Klooster Groente Fruit Hols Groente Fruit v.d. Hoef Hema Interieurverz. v. Kersbergen Intertoys Kohlman Jacco IJssalon Jam in De Jong's garen band Juwelier Teunissen Kaasspecialist 't Erf Kapsalon Caravelle Kapsalon Gironde Kapsalon v. Someren Karweihoek Snapper Keurslager Fred Timmer Lieshout woninginrichting Lunchroom Verhagen Muziekboetiek Jensma Next Fashion boutique Optiek Groeneveld Ot Sien Jeugdmode 't Panterhuis schoenen Poelier Brons Reisbureau Holiday Feeling Rotol Salon Pierre Schoenmakerij v. Beek Schut tabak Slagerij Willem Schakel Slijterij Wijnh. Herman v.d. Hengel Snackbar Swartesteegh Spar Aldenzee Sporthuis Pim Berghuizen Stoffenhuis de Ram Stots Optiek Stomerij Actief Textiel Zeeman Tuin Dier Jan v.d. Berg Videotheek Leusden Wijnhandel Gall Gall J

Leusder Krant | 1986 | | pagina 9