„Keiharde" komedie met Bette Midler in glansrol Boeiende avond over sportletsels BCL fluitend langs Internos „RUTHLESS PEOPLE": -voetb al— Filmkeuze W intercompetitie bridgeclub van start Uitslagen Ons Genoegen Postduiven- tentoonstelling Uitslagen S.V.A.- toernooi Nachtfilm bij het Filmhuis 'Missing' voor Chili-actie Achterveld DONDERDAG 27 NOVEMBER 1986 I IgH—ifc algemeen 8 GHANDI. (Dinsdag Movie Cyclus Cinema). Wie drie jaar geleden de groots opgezette, veel bekroonde film „Ghandi" van regisseur Richard Atten- borough heeft gemist, kan dinsdag a s terecht in de dinsdag movie cyclus, waar deze schitterende film nog een keer in repnse draait. Het met zorg (van de filmredactie) AMERSFOORT Het Film huis Appelmarkt draait op 28 en 29 november de Gouden Palm- winnaar uit 1958: „Als de kraan vogels overvliegen" van de Rus sische regisseur Mikhail Kalatozow. Aanvang beide avonden om 23.01 uur. Tentoonstelling en film „Ruthless People", USA 1986. Regie- Jim Abrahams. David Jerry Zucker. Scena rio: Dala Launec camera. Jan de Bont, montage: Arthur Schmidt, Stunt-coordinator: Walter Scott Met: Danny DeVito, Bette Midler, Hudge Reinhold, Helen Slater en Anita Morris. Genre: schurken-komedie; keuring: 12 jaar Te zien m Cinema i (Hoe meer sterren, hoe hoger de waar dering) Bene Midler als Barbara Stone onnavolgbaar op dreef in „Ruthless People". „Ruthless People" heeft een geheid in elkaar zittend scenario, waarin het ene misverstand met grote vanzelfspre kendheid op het andere wordt gesta peld De humor is goed gedoseerd zonder tot echte uitschieters te leiden, ook al heb ik soms wel eens (heel even) het gevoel, dat het net een tikkeltje te veel van het goede is Een goede komedie maken blijft een moeilijke zaak. waann het vooral om de juiste timing en een aanvaardbare lo gica gaat ook al is het totaal nog zo maf Jim Abrahams en David Jerry Zucker hebben al eerder getoond een derge lijke klus aan te kunnen met „Flying High". „Ruthless People" is minder bizar en heeft veel minder dat typerende co- mic-stijltje als „Flying High", maar voor de rest is het dolle pret Met Bette Mid ler in een heel sterke rol als Barbara Stone. Na „Down and out in Beverly Hills" de tweede rol, waarmee ze be wijst een rasechte film-komédienne te zijn geworden na haar zware, dramati sche debuut in „The Rose" Wat dat betreft zien we met belangstelling uit naar haar volgende rol in dn onver woestbare, maar moeilijke genre. DOWN AND OUT IN BEVERLY HILLS (Corso). Een zwerver (Nick Holte) komt terecht in een huis van een njke zakenman ui Beverly Hills en ver andert op slag het leven van dit zeer gevarieerde gezin. Als een soort goeroe beïnvloedt hij de leden van het gezin, bestaande uit een neurotische moeder (Bette Midler) en een stress-onbesten dige vader (Richard Dreyfuss) met kroost, dat al ook buiten het gemid delde valt. Om nog maar te zwijgen van de hond, die onder psychiatrische be handeling is Sterk spel van onder meer Nick Nolte en Bette Midler. Geen origi neel gegeven, redelijk origineel en hu moristisch uitgewerkt. HEARTBURN (Corso) Meryl Streep en Jack Nicholson samen in éen film. Net als in „Falling in love" met Robert de Niro, is ook „Heartburn" een rustige film over een echtpaar dat probleempjes in hun huwelijk hebben. Regisseur Mike Nichols weet de aandacht best gevan gen te houden in het spel van aantrek ken en afstoten, maar ach, de maniertjes van Jack Nicholson met dat lachje van 'em, die kennen we zo langzamerhand wel. Voor de rest een film. waar je je geen buil aan kunt vallen. (Cinema) (van de filmredactie) AMERSFOORT Woensda 26 november wordt de film „Mij sing" van Costa Gravas in he Filmhuis'Appelmarkt vertoont Deze avond is georganiseer J door de Amersfoortse afdelini van Amnesty International in sa J menwerking met het Filmhui* De aanvang van de Film is 2O.0i uur, maar in verband met ee te houden tentoonstelling in d foyer van het Filmhuis is het pani om 19.00 uur al open. De makers van „Kentucky Fried Movie" en „Flying High!" komen deze week in Cinema na jaren afwezigheid tamelijk sterk terug met een nieuwe maffe komedie: „Ruthless People" met Danny DeVito en Bette Midler in de hoofdrollen, bijgestaan door Judge Reinhold en Helen Slater. „Ruthless People" (keiharde types) is de tweede film in korte tijd (na „Down and out in Beverly Hills") met Bette Midler in de hoofdrol en het ziet er naar uit, dat Midler de smaak van het filmen te pakken heeft. Want deze rasechte komédienne is in de film onnavolg baar als Barbara Stone, de echtgenote van de al even maffe Sam Stone, een lekkere rol van Danny DeVito (de kleine opdonder uit „Romancing de Stone" en „Jewels of the Nile"). De miljonair en zakenman Sam Stone (Danny DeVito) heeft alles wat z'n hart begeert: een prachtige oldtimer onder z'n kont, een paleis van een huis, een hartstochtelijke minnares, maar helaas, een vrouw om op te schieten. En dat is hij nu precies van plan. Hij heeft genoeg van zijn vadsige vrouw en de bijbeho rende poedel en besluit een ongeluk in scène te zetten. Zijn minnares vindt dat een goed idee, maar houdt er een twede minnaar op na en die twee zijn samen ook al niet te vertrouwen. Als Sam na zijn besluit zijn vrouw te vermoorden thuis komt, bemerkt hij tot zijn onuit sprekelijke vreugde, dat zijn geliefde vrouw is gekidnapt en dat er een mil joen - losgeld wordt gevraagd. Wordt die niet betaald, dan zal zijn vrouw ge dood worden, zo luidt de boodschap Sam is m z'n nopjes, want dit bespaart hem veel moeite en ellende. Denkt hij. Maar voor Sam Stoine begint de ellende dan pas goed' Want de kidnappers Ken (Judge Reinhold) en Sandy Kessler (He len Slater) zijn „keiharde" types en dein zen nergens voor terug. Behalve dan misschien voor Barbara Stone Drie „ruthless people" bijeen in een scène uit de gelijknamige film met van links naar rechts Helen Slater. Bette Midler en Judge Reinhold Danny DeVito als de miljonair Sam Stone in het nauw gebracht door de kidnapper. Scène uit Ruthless People'. Van de filmredaktie RUTHLESS PEOPLE (Cinema) Met sterke rollen van Bette Midler als Bar bara Stone en Danny DeVito als echtge noot Sam Stone is „Ruthless People" een geheide komedie, gebaseerd op een grote reeks eigenlijk met bij elkaar te verzinnen misverstanden. Het team van „Flyingh High" en „Kentucky Fried Mo vie" tekent er voor en het resultaat is een komedie, die van het begin tot het einde blijft boeien, in de ban van de nieuws gierigheid naar „hoe dat nou wel zal aflopen" De plot is net zo aardig als de hele film. En al die aardige mensen die zich zo „ruthless" gedragen zijn eigen lijk stuk voor stuk aardige schurken. Voor geen cent te vertrouwen.(12 jaar) RUNNING SCARED (Cinema) Grappige en spannende film van regis seur Peter Hyams, darik2ij het sterke spel van Gregory Hines en Billy Chrystal, twee zeer onconventionele politie-agenten, die nogal wat meema ken. Het blijft steeds leuk, ook al denkt hun chef daar duidelijk anders over Hoogtepunt is de scene in een groot gebouw met veel glas en spiegels. Maar dat is niet het enige dat er aan moet geloven, (alle leeftijden). gemaakte filmportret van Mahatma Ghandi vertelt tevens de geschiedenis van het ontstaan van India. Met Ben Kingsley in de voortreffelijke rol als Ghandi >pQp (Euro) tiTop Gun", met Tom Cruise als Maverick, een jonge piloot, die een speciale opleiding volgt en tot de beste piloten van de VS be hoort. doet in zekere zin denken aan ..An officer and a gentleman". Maar ze ker ook aan „The Right Stuff'de groot ste film van regisseur Philip Kaufman over de opleiding tot astronauten. De (Britse) regisseur Tony Scott, broer van Ridley Scott, is er in geslaagd om een onderhoudende film te maken met ver schillende groots opgezette gevechts scènes. Met name de scenes aan boord van het Amerikaanse vliegdekschip USS Enterprise en de luchtscenes rond de gevechten met Russische Migs im poneren door schoonheid, kracht en spanning. Het is echter jammer, dat het verhaal op zich soms iets gebukt gaat onder opgevoerde heroïek en onver valst Amerikaans chauvinisme (Alle leeftijden) De film „Missing" wordt vertoond i het kader van de Chili-actie van Am nesty Rond deze film wordt in het film huis door Amnesty een tentoonstelling ingericht met als thema de mensen I rechten situatie in Chili. Het beoogdi I doel wat Amnesty International, afde ling Amersfoort zich heeft gesteld, doo I het vertonen van deze film en de in di foyer opgebouwde tentoonstelling, t j het publiek bekender te maken met d< I mensenrechten situatie m Zuid-Ame nka en in het bijzonder die m Chili Korte inhoud van de film: De jong< schrijver en cmeast Charles Hormai I woont samen met zijn vrouw Beth in eer Latijns-Amenkaans land. (Hiervooi staat een Latijns-Amenkaans land mo del, vermoedelijk Chili. Maar de regis seur C Gravas rept in zijn film met geer woord over Chili. Toch doen de beel den van de film anders vermoeden) Juist in deze periode, gedurende hun aanwezigheid aldaar, vindt er eer staatsgreep plaats Bij toeval komi Charles te weten dat bij de voorberei dingen van deze coup Amerikaanse sol daten betrokken waren. Kort na de staatsgreep is Charles Horman spoor loos verdwenen. Zijn vader. Ed Horman, (Jack Lemmon) komt over uit New Yorl om samen met Beth (Sissy Spacek) naai zijn vermiste zoon en haar man te zoe ken Langzaam maar zeker wordt dui delijk wat er gebeurd moet zijn... Costa Gravas, de maker van ondei andere de film „Z" is er in geslaagd, on van dit waar gebeurde verhaal een m drukwekkende film te maken „Mis sing" ontving in 1982 de „Gouden Palm' de grote pnjs van het filmfestival var j Cannes. Het is mogelijk om te reserveren Dit kan tot 15.00 uur via telefoonnum mer 19505. Bij voldoende belangstel ling zal er nog een tweedt voorstelling gegeven worden. Dt aanvang daarvan is circa 22.15 uur. ACHTERVELD - Dinsdag avond werd de laatste oefen avond van dit jaar van de plaatselijke E.H.B.O. gebruikt om een voorlichting te geven over sportletsels. Voor deze avond was uitgenodigd de heer René Berg, physiothera- peut op het gebied van sport letsels. Voorzitter W. Hilverst opende deze avond met een hartelijk wel kom tot de aanwezigen. Hij was heel gelukkig dat er een zo grote belangstelling van de leden voor deze avond was. In het bijzonder verwelkomde hij de heer Berg en hoopte dat het een goede en leer zame avond zou worden. Hierna werd het woord overge nomen door de heer Berg. „Per jaar komen er ongeveer 5 tot 600.000 sportletsels voor. Dit aantal zijn de geregistreerde voorvallen. De schatting van bekomen sportletsels ligt echter veel hoger. Niet alle sportletsels zijn bekend. De meeste sportletsels worden bekomen door personen in de leeftijd tussen de 20 en 30 jaar Dit is de grootste groep die aan sport deelneemt." „Heel belangrijk is het voorko men van deze letsels, waarbij de warming up en de rekoeferungen een grote rol spelen. Is men als E.H.B.O.-er bij een sportwedstrijd aanwezig, dan is de strategische opstelling heel belangrijk. Men is dan direct in de gelegenheid om hulp te bieden. Ook dient men een zeker overwicht te kunnen uitoefe nen. Vaak wordt een goede speler die een letsel bekomt weer door de leiding zo vlug mogelijk weer inge zet. Men moet dan overwicht kun nen uitoefenen om dit, indien dit in verband met het letsel niet mogelijk is, zien te voorkomen." UNIEK „Elke bekomen blessure is. zoals wij dat noemen, uniek. Bekomen letsels bij eenzelfde onderdeel is toch steeds anders. Persoonlijke toestand, de omge ving, accuut ot chronisch maken samen de blessure Hierna behandelde de heer Berg een groot aantal letsels zoals spier pijn, kramp, spierscheuringen, peesblessures. Hij bracht de be handeling van dergelijke letsels en de hulpmiddelen die aanwezig zijn duidelijk naar voren. „Een specifiek sportletsel is het Marsfractuur. Dit komt veel voor bij deelnemers aan lange afstands- wandelmarsen. De spieren worden dan oververmoeid hetgeen breu ken van voetbeentjes tot gevolg kunnen hebben. Bij enkel-verstuikingen is er ook verschil. Het komt voor dat de en kel direct dik wordt, maar ook dat het zich pas na enkele uren open baart." „Bij snelle zwelling moet men er goed rekening mee houden dat er dan bloed bij de weefsels komt. Men dient er dan voor te zorgen dat er zo vlug mogelijkgepunctueerd wordt." Verder gaf hij een duidelijke uit leg over de zweepslag, beschadi ging van de meniscus en de liesblessure. Deze laatste is een blessure die heel moeilijk direct door de EHBO-er behandeld kan worden. Bij blessures is de koeling heel belangrijk. Dat is nodig, om zwellen tegen te gaan en is pijndempend. „Koeling dient men zodanig toe te dienen dat de temperatuur tus sen de 0 en 4 graden is. Men dient wel goed op te letten dat het heel goed gedaan wordt om bevriezing te voorkomen Er is een aantal mid delen om koeling toe te passen, maar bij bepaalde middelen dient men heel goed op te passen." Hierna werd nog een aantal hulp middelen besproken zoals het aan leggen van bandages en tapes. „Bij gebruik van diverse midde len dient men wel heel goed op te letten of het gebruik hiervan moge lijk is. Men dient er rekening mee te houden dat de te behandelen per soon er allergisch voor kan zijn." Tijdens debespreking werd er ook een aantal vragen gesteld die de heer Berg duidelijk en goed be grijpbaar beantwoordde. De voorzitter dankte de heer Berg en gaf hem als dank een en veloppe met inhoud. Mogelijk kan men in het nieuwe jaar diverse de nu behandelde gevallen in de praktijk oefenen. De heer Berg wilde hier graag zijn medewerking aan verlenen. LEUSDEN - Het eerste team van de Badminton Club Lens den heeft in de eerste return van het seizoen '86-'87 geen enkele moeite gehad met In- ter Nos. De nog puntloze Utrechtenaren werd zelfs geen wedstrijdpunt vergund (8-0). In het eerste heren-enkel hoefde Rene Hodde niet tot het uiterste te gaan om zijn opponent aan de over zijde van het net te deklasseren: 15-5, 15-4. Teamcaptain Albert den Hollan der had het m zijn partij een stuk moeilijker, maar had toch ook maar twee sets nodig om het tweede wedstnjdpunt te kunnen laten note ren* 15-10, 18-13. De dames verzekerden daarna de Leusdenaren al in een vroeg stadium van een gelijk spel, door hun partijen overtuigend te winnen Milly Pellikaan veegde haar tegen stander volkomen van de baan en m no-time sloot zij haar partij af: 11- 9, 11-2. Haar gerenommeerde ploegge note Evelyn Edwards leverde daarna een partij af van het kaliber dat men van haar gewend is. Met 11-2 en 11-7 kwam haar tegenstan der in het stuk nauwelijks voor KINDERSPEL Hoewel de heren Hodde en Den Hollander m het dubbelspel geen niveau haalden waarover naar huis geschreven zal worden, versloeg men het duo aan de andere kant met opvallend gemak. Met 15-4 en 15-9 stelden de Leusdenaren de wmst definitief veilig. De dames speelden daarna m hun dubbelspel de moeilijkste par tij van de dag. Er werd zeer wissel vallig geacteerd, waardoor de eer ste set uit handen gegeven werd: 9-15. Op beslissende momenten drukte men daarna echter goed door, zodat de partij uiteindelijk toch een prooi voor het duo Ed- wards/PelÜkaan werd (15-4, 15-11). Het gemengde dubbel Hodde/Pel- likaan moest ook een set inleveren, maar had in een hoogstaande partij toch het beste van het spel (15-3, 11-15, 15-13), waarna het voor het andere gemend dubbel (Den Hol lander/Edwards) kinderspel was om het karwei af te maken: 15-7, 15-3. LEUSDEN - Vorige week is de wintercompetitie van Bridge Club Leusden van start gegaan. De eerste dri ves in de groepen A, B en C hebben navolgende resulta ten opgeleverd, waarbij dient te worden aangete kend dat uit de groepen A en B de als nummer 10, 11 en 12 geëindigde paren de graderen naar een lagere klasse, terwijl de in de groepen B en C als eerste, tweede en derde geklas- seerden promoveren naar een hogere. UITSLAGEN Groep A 1Echtpaar Kruseman 280 6% 2. Echtpaar Smink 259.6% 3. Mevr De Jong - Hr. Koster 258.6% 4. Echtpaar Elsackers 256.8% 5. Echtpaar De Jong 252 7% 6. Echtpaar Schutrups 251.9% 7. Dms Janmaat - Schoonderbeek 251.1% 8. Hrn. Bloemendal - Schaap 249 7% 9 Dms Stokvis - Fliek 238.7% 10. Dms. Gout - Verhey 234.-% 11 Echtpaar v. Schaick 233.9% 12. Echtpaar v. Rooyen 223.9% Groep B 1Echtpaar Luyendijk 238 2 Hm. Bennink-Dijkgraaf 270.2% 3 Hm. Deventer - v/d Poll 262.1% 4 Hr. Sweep 261.4% 5. Dms. Bloemendal - Schaap 259 ■6. Hm. Engelkens - Ten Raa 258.9% 7 Hm. Hermse - Leenders 250 9% 8. Echtpaar Tiggelman 247 9 Dms v/d Bnnk-Dekker 241.1% 10. Dms. v/d Hoogen - Schokking 238.6% 11Dms. Blasé - Schoonderbeek 221 4% 12. Echtpaar Redeman 219.3% Groep C 1Hm. Gout - St. v. 's Gravesande 290.4% 2. Echtpaar Lablans 287.1% 3. Hm. v/d Gun-Niezen 276.5% 4. Mevr v. Rooyen - Hr. Verhey 265.1% 5. Echtpaar Vrij 261.9% 6. Hm. Pollack - De Jonge 257.5% 7. Echtpaar Vos 252.4% 8. Echtpaar Goedvolk 245.9% 9. Dms. Donkers - v Leur 241.2% 10 Mevr. De Roode - Hr. Mulder 240.3% 11 Echtpaar De Graaf 232.6% 12. Echtpaar Vrolijk 227.1% 13. Echtpaar Boermans 220.4% 14. Mevr. Thomann - Hr Smits 210.1% ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijd van Ons Genoegen deden zestien leden mee. Het was B. Vos kuilen die de eerste plaats be haalde met 96 punten. De overige uitslagen waren: Buks aantal punten 2 J. Voskuilen 95 3. W J Lagerweij 91 4 P. Smink 90 5. A. van Daotselaar 88 5. A Vlug 88 7. J. van Nimwegen 86 8 G. Tolboom 85 9 J E. van Hamersveld 82 10 W van de Kletersteeg 82 11. W Voskuilen 77 12. W Wittebrood 76 13 J Kr all 74 14. J vanRossum 73 14 B van de Hengel 73 16. A W Hessels 68 Pistool LEUSDEN - Vrijdag 28 en za terdag 29 november houdt de postduivenhoudersvereni- ging Leusden in het clubge bouw op het Jan Banninkpark haar jaarlijkse duiventen- toonstelling. De 214 duiven, die ingezet zullen worden, worden gekeurd door keurmeester Roverts uit Utrecht op kwaliteit en schoonheid, waarna vnjday vanai óu.uu um ucion^aici- lenden de vogels kunnen bezichti gen. Op deze avond zullen ook bon nen verkocht worden van topmel- kers uit de regio, waaronder een van de nationale winnaars St- Vincent. de heer Van Kooten uit Scherpenzeel. Voor belangstellenden is deze tentoonstelling te bezichtigen vanaf 20.00 uur op vrijdagavond (tot 23.00 uur) en op zaterdag van 09.00 uur tot 13.30 uur. De toegang is gratis. 1 P. Smink 46 2. G. Tolboom 43 3. W J Lagerweij 31 Bij de juniorenschutters namen zeven leden deel aan hun onder linge schietwedstrijd De koploper Timo van Valkengoed wist ook nu weer de eerste plaats te behalen met 85 punten. De ovenge uitslagen waren: 2. Laurens van de Ven 75 3. Arjan Does 74 4 Ruudie van Daaiselaar 73 5. Jerry van Nimwegen 67 6. Gert Daaiselaar 56 7 Frank van Dijk 55 ACHTERVELD - Aan de tweede ronde van het S.V.A. kaarttoernooi deden 48 perso nen mee. Er waren 28 klaver jassers en 20 schutjassers. Er was deze avond weer een aantal mooie prijzen te winnen. Kort voor het bekend maken van de uit slag kon de leider Piet Srnmk nog vier mooie prijzen aan het totaal toevoegen Deze prijzen werden geschonken door de heer E. de Wijs. Deze geste werd met een da verend applaus beloond. Prijswinnaars deze avond waren. Klaverjassen aantalpunten 1 P Kok 5536 2. H. van Hamersveld 5244 3. Mevr. Boersen 5129 4 G. Boersen 5101 5. Alie Tolboom 4871 6 Mevr van de Heuvel 4826 7. Mevr van de Hengel 4775 8. H. de Vette 4766 9. Mevr. Hak 4658 10 J. Kok 4657 11 M. de Vette 4649 12 Mevr. van Hamersveld 4589 13. A. van de Heuvel 4536 14 H Voskuilen 4506 De poedelprijs was voor C. Vos met 3385 punten Schutjassen 1 A. de Ridder 97 2. Mevr Hilhorst 94 3. G. van de Pol 93 4 Mevr. Voorburg 92 4. Fr. Prinsen 92 6 Th. Wijntjes 88 7. G. van Burgsteden 85 8. Mevr De Ridder 83 8 P Hilhorst 83 10. H. Herder 82 10. C. Voorburg 82 De poedelprijs was voor J van Ha- mersveld met 62 punten. De stand na twee ronden is: Klaverjassen 1 P Kok 9997 2. H van Hamersveld 9SC3 3. M. de Vette 9771 4 Alie Tolboom 9467 5 G. Boersen 9439 6 J Kok 9429 Schutjassen 1 Mevr. Hilhorst 185 2. Th. Wijntjes 3. Mevr De Ridder 4. Fr. Prinsen 5 A. de Ridder De volgende ronde wordt gespr op maandag 15 december. AFD. ZATERDAG WOO-Roda'46 CJW 3-Roda2 Roda 3-Veensche B. 2 Roda 4-Cobu Boys 2 Veensche Boys 5- Roda 5 Roda 6-Sparta 7 14.31 12.01 12.3! 12.01 12.0! 14.31 AFD. ZONDAG Roda'46-WZA Roda 2-WZA 2 Roda 3-Hoogland 3 Quick 7-Roda4 Odi 2-Roda 5 Roda 6-Maluka Muda 3 WZA8-Roda7 Roda 8-HVC 7 14.31 1131 1131 1401 1115 11.33 14 30 11.30 JEUGD Programma zaterdag Roda A 1-Amf. Boys A1 Roda A2-Amsvorde A1 Roda A3-vnj WZABl-RodaBl Roda B2-Baarn B1 Baarn B2-RodaB3 CJW Cl-Roda Cl Roda C2-CJW C2 LimvioCl-RodaC3 Spakenburg C2-Roda C4 v 10.45 CJW C3-Roda C5 v 13.30 Roda C6-WZA C5 11.45 Roda C7-KWA C3 11.45 Geen pupillenprogramma voor 29 no vember. Roda E3-Roda E3 11.03 RodaFl-Roda E7 14.35 143) v 11.43 130) v 12.00 v 1145 11.45 v 11.45 UITSLAGEN Roda Al-SDVB Al FAKBl-RodaBl FAKCl-RodaCl Roda C2-RodaC3 Tersch Boys D1 -Roda D2 Roda E3-Roda E5 JUNIOREN Programma zaterdag Dames junioren-TOV 1 a 11$ S.O. Soest B2-Achterveld BI v 12.00 Spakenburg B3-AchterveldB2 v 12.00 Achterveld Al-Donar Al a 14.30 SENIOREN PiOgramma zondag Achierveld-EMM WZA 3-Achterveld 2 Achterveld 3-NSC 2 Soesterberg 3-Achterveld 4 Maluka Muda 2-Achterveld 5 Amsvorde 4-Achterveld 6 Dames Achterveld-LW 1430 12$ 11» 11.35 1200 1105 10 00

Leusder Krant | 1986 | | pagina 8