Antilopen op inzet iaar verdiende zege Vijfde nederlaag feit jeos en Surf in evenwicht: 2-2 SVL-jeugd succesvol §0 beusdenaren maken indruk tegen HKC Roda(zo) ziet sterke tweede helft niet beloond: )ames stellen opnieuw teleur Uitslagen dames- schietclub EMGI Elektronische Media Groep BDU DINSDAG 16 DECEMBER 1986 £USDEN - De eerste punten zijn binnen. En die zullen, ezien de reacties op de bank en in het veld, met opluch- ing ontvangen zijn in het flntilopen-korfbalkamp. In liuishal De Korf kreeg het nieuwe elan gestalte via een raaie en verdiende 15-12 overwinning, die meer reliëf rijgt wanneer men bedenkt dat de Antilopen in de eerste elft nog tegen een 5-8 achterstand aankeken. de )p de vierde speeldag in de Jvergangsklasse lijken de acht -an Antilopen besloten te heb- ►en, zij het op het laatste mo- nent. de trein te nemen, die ich langzaam maar zeker in be weging heeft gezet met als ■ïndbestemming de Hoofd- dasse. Een bestemming die iverigens slechts door één iloeg gehaald zal worden Ge- et op het feit dat de Leusdena- en zich momenteel in de ach- erste wagen bevinden, is de ans dat Antilopen de nt tot het iinde toe mee zal maken uiter- nate klein. )e Leusdenaren zullen ver moedelijk al tevreden zijn als nen op het voorlaatste station, !ehoud Overgangsklasse ge- aamd, mag uitstappen. Die be te mming lijkt nu voor provin- iegenoot SMS al onbereik- aar. Om in de beeldspraak te ilijven, de Utrechtenaren staan ls enigen nog besluiteloos op et perron en lijken, door heim wee geplaagd, het boemeltje af 2 wachten dat de ploeg naar mis, in casu Het District zal irengen. loe het ook zij, de overwinning Antilopen zaterdag be- aalde ten koste van HKC uit lardinxveld/Giessendam, kon ïeleens goud waard blijken te ijn, als de competitieleider aan et einde van het seizoen de alans opmaakt. En nog afge- en van het feit dat de Leusde- aren in één klap de aanslui- ng met de middenmoot be- rerkstelligden, moet de ma- ier waarop ook vertrouwen even voor het verdere ver- >op van de competitie. Het meest opvallende aan het optreden van Antilopen zater dag was het feit dat de ploeg over een geweldige dosis werklust, inzet en veerkracht beschikte. Illustratief daarvoor mag zijn dat de formatie van Kees van Buren meerdere ma len een achterstand, die op een gegeven moment zelfs die pun ten bedroeg, goedmaakte. Een situatie die zich in de eerste wedstrijden ook voordeed, met dien verstande dat Antilopen zich toen neer leek te leggen bij de gang van zaken, die men kennelijk als onvermijdelijk beoordeelde. Nu werkte de achterstand in spirerend en onder aanvoering van uitblinker Koos Meinsma trokken de gezusters Versteeg de zaken weer glad, waarna Joyce Osnabrugge haar ploeg bij rust zelfs een voorsprong bezorgde: 9-8. Dat bleek een cruciale fase die Antilopen in de tweede helft genoeg ener gie gaf om het karwei af te ma ken. ELAN Toch zag het er de eerste helft lange tijd naar uit dat Antilopen een slechte traditie zou voort zetten. Het wedstrijdbeeld, dat zich langzamerhand als stereo tiep laat omschrijven, wees op nieuw in de richting van het feit dat de Leusdenaren in de eer ste dertig minuten de wedstrijd uit handen zou geven, iets wat tegen Pernix, Rust Roest en in mindere mate ook tegen KVS was gebeurd. In geslagen positie demon streerde men dan nog wel te kunnen korfballen, maar wed- trijdpunten werden daarmee niet gescoord. Wellicht dat de ploeg zaterdag voelde dat het thuisfront recht op meer had, in ieder geval bewees men ook voor de winst te kunnen gaan. Nadat de Leusdenaren een 0-2 achterstand hadden wegge werkt, gingen de zaken tot 4-4 gelijk op. Maar het werd al op merkelijk stil op de tribunes toen HKC, via loepzuivere af standsschoten van de lange heer uit de Hardinxveldse ploeg, op 4-6 kwam. Een stilte die bij 5-8 zelfs naar moede loosheid leek om te slaan. Het was invalster Jolanda Ver steeg, die de zieke Nancy La- heij uitstekend verving, die de knuppel in het hoenderhok gooide. Het bleek na de vak wissel voor haar zus Margret 'Maggie' Versteeg het sein om het nieuwe elan verder gestalte te geven. Na een fraaie combi natie met Daniël Beekmans, die zijn wisselvallige optreden van de laatste weken in één klap deed vergeten, liet zij 7-8 aante kenen, alvorens zij de treffer van de dag plaatste, via een af standsschot vanaf de middel lijn, waarmee de balans in no- time weer in evenwicht was ge bracht. Antilopen nam daarmee echter geen geoegen en nog voor de pauze bezorgde aanvoerster Joyce Osnabrugge haar ploeg zelfs een voorsprong, waarna de zeer hard werkende Jan Costa ternauwernood de kans miste om een gaatje te slaan. De van afstand ingeschoten bal draaide een aantal malen be sluiteloos rond in de korf, voor dat het leder besloot het doel aan de verkeerde kant te verla ten. VOLWASSEN Toch was de wedstrijd daar mee nog niet gespeeld. HKC kwam na de pauze sterk terug en hoewel bij de ploeg uit Har- dinxveld slechts het heren kwartet enige indruk kon ma ken, met twee treffers op rij, schotelde men Antilopen op nieuw een achterstand voor. Er bleek meer nodig om de Leus denaren nu nog uit evenwicht te brengen. Want via een door loopbal, die terecht werd door- gefloten, bekroonde Daniël Beekmans zijn goede optreden en scoorde de gelijkmaker. Via een ditmaal wél benutte straf- worp hielp Jan Costa zjn ploeg weer aan de leiding, waarna HKC nog eenmaal terugkwam: 11-11 In de beslissende fase die volgde toonde Antilopen zich de meest volwassen ploeg. De hard spelende ploeg uit Har- dinxveld raakte steeds meer geïrriteerd en verdedigend ga ven Jan Costa en Koos Meinsma met plagerige intercepties ver der voedsel aan de ergernis bij de tegenstander, die meer te gen de scheidsrechter dan te gen Antilopen begon te spelen. Koos Meinsma, die steeds meer tot de spil van het team begint uit te groeien, deelde de genadeklap uit door met twee treffers op rij een gat te slaan: 13-11 Met een prachtige schijnbeweging consolideerde Jan Costa de voorsprong bij 14- 12, waarna de nerveuze eind fase inging. Beide ploegen realiseerden zich dat de wedstrijd in een be slissend stadium was gekomen en dat ging ten koste van de zuiverheid in het afspelen. Maar nadat Antilopen een aan tal minuten op eieren leek te hebben gelopen, toonde an dermaal Koos Meinsma zich een waar leider door de beslis sing te forceren. Met 15-12 wist iedereen dat de buit, die na het laatste fluitsig naal als een kampioenschap bejubeld werd, binnen was. LEUSDEN - Het wil niet vlotten met de verrichtingen van de Roda-zondag. Kwamen de Leusdenaren aan het begin van het seizoen redelijk voor de dag, halverwege de com petitie maakt de le klasser, die vol aspiraties zat, de in druk van een aangeslagen bokser die hevig naar het einde verlangt in de hoop toch op punten te overleven. Ook te gen koploper BFC kregen de volgelingen van trainer Mei- dert Vlugt nul op het rekest. Na een matige eerste helft, waarin de Bussumers met 2-0 de leiding namen, toonden de Leusdenaren na de hervatting pas de bezetenheid om alles op één kaart te zetten. Maar in de afwerking ontbrak het helaas aan zuiverheid om tegen BFC alsnog voor een stunt te zorgen, die het geslonken zelfvertrouwen weer nieuw leven had kunnen inblazen. In de slotfase hervond Roda'46 wel de aansluiting (2-1); in het laatste alles-of- niets-offensief maakte BFC echter aan alle illusies een eind: 3-1. Joyce Osnabrugge legt aan voor een doelpoging, terwijl ploeggenoot Frank van de Pijpekamp tussen twee tegenstanders m de sandwich wordt genomen. Antilopen zegevierde met 15-12. op op- oei- iter de op- het mi nde liet vol- l di- dhe- pen de ree /oor itste er om- :hop hter- odat met n. iEUSDEN - De dames van LEOS hebben zaterdag een oede mogelijkheid om de aansluiting met de top her- ieuwd te bewerken laten liggen. Na een 1-2 voorsprong de wedstrijd tegen DAC moesten de Leusdenaren zich iteindelijk met één wedstrijdpunt tevreden stellen, /aardoor Nivoc, dat veel moeite had met NVC, de voor- prong op de Leusdenaren tot zes punten vergrootte, ij de heren eindigde de topper in de tweede klasse tussen EOS en gastheer Surf uit Hoevelaken onbeslist. Nadat de >rmatie van Bert van Doorn in de eerste twee sets veel idruk maakte, ging men in de laatste twee onderuit, aardoor de wedstrijdpunten broederlijk gedeeld wer en: 2-2. et blijft kwakkelen met de da- esvolleybalsters van LEOS. een bliksemstart in de erde divisie D kwam, tesamen et een aantal blessures, het irval in de prestaties van de loeg van Ad van Woensel, die ch waarschijnlijk ook meer id voorgesteld van de eerste ilft van dit seizoen, k had inderdaad gehoopt aan it eind van de eerste helft wat eer bovenin te zitten", ver- chtte de LEOS-oefenmeester, die zijn team momenteel de vijfde plaats in de rangschik king ziet bezetten. "Zeker na de gedegen voorbe reidingen, waar we dit jaar voor hebben gekozen en die ook naar wens verliepen. Maar door de vele blessures (Rona de Koning, Nadja Gijssen en Li- sette van der Ven) is de toch al niet brede basis verder ver smald en ik denk dat het op dit moment toch een beetje aan concurrentie in de ploeg ont- moment uit de topper in de tweede klasse tussen LEOS en Surf. De '^en hielden elkaar in vier sets in evenwicht. breekt. Toch zie ik het duel met Nivoc, de koploper, volgende week in Leusden met vertrou wen tegemoet. Ik verwacht dat de ploeg zich voor die wed strijd voldoende zal kunnen opladen om voor een verras sing te kunnen zorgen en dan is er ook meteen weer van alles mogelijk. Zeker als we com pleet aan de tweede helft van het seizoen kunnen beginnen", besluit de trainer strijdbaar. OMMEZWAAI Hoe het ook zij, afgelopen za terdag lieten de dames een uit stekende kans liggen om nu al vast dichter naar de top te krui pen. Tegen het zeker niet im ponerende DAC lagen drie wedstrijdpunten voor het opra pen, terwijl koploper Nivoc te gen het Nijkerkse NVC (ook een tegenstander die LEOS nog te wachten staat) in de pro blemen kwam en een puntje moest afstaan. Maar na een ui terst merkwaardig duel, waann het wedstnjdbeeld per set een ommezwaai een 180 graden leek te maken, moesten de Leusdenaren zich uiteindelijk tevreden stellen met slechts één punt. In de eerste set verliep aan de Leusdense zijde alles nog naar wens. De tegenstander werd door goede services stevig on der druk gezet. Waar dat nodig was, vond de aanval dan DAC een IJzersterk blok van met name invalster Astrid van Dijk (die opnieuw een sterke indruk achterliet) tegenover zich Daardoor liepen de Leusdena ren weg tot 5-8 en de set werd een eenvoudige prooi bij 8-15. Maar in de tweede set kwam de bijna traditioneel geworden te rugslag. Waar Asja Vermeulen in de eerste set opzien baarde als spelverdeelster, zakte zij nu ver terug, hetgeen door onzui ver aangeven tot onzekerheid leidde bij de buitenaanvalsters, die niet meer durfden te slaan. In het begin had een aantal slechte stops op rij er al voor gezorgd dat LEOS met 3-1 ach ter kwam. Er kon nog worden terugge- knokt tot 5-6, maar de proble men als voorheen beschreven hadden daarna tot gevolg dat DAC met 15-10 weer in het ver haal begon voor te komen. SPANNING Maar in de derde set vielen de monden van de toeschouwers weer open van verbazing, toen een herboren LEOS binnen de lijnen verscheen. De ploeg Ad van Woensel: vertrouwen... heerste oppermachtig en toonde weer iets van de vorm die de ploeg kenmerkte tijdens de voorbereidingen dit sei zoen. Wendy Bosboom vol deed uitstekend op de spelver- deelpositie en voorzag haar buitenaanvalsters met ge durfde variatie van scherpe mi- nutie, terwijl ook de service weer ouderwets klopte. In die periode werd de zwakte van DAC dan ook duidelijk aange toond, hetgeen met 1-7 en 2-15 niet helderder geïllustreerd kon worden. Maar wie verwachtte dat LEOS de 2-1 voorsprong en het resul taat in de derde set zou aangrij pen om snel een eind te maken aan de wedstrijd, om vroeg weer thuis te zijn, kwam we derom bedrogen uit. Sterker nog, de spanning werd door de Leusdenaren tot een schier on draaglijk niveau opgeschroefd (11-13), zodat het op de buiten staander als onbegrijpelijk moet overkomen dat men de wedstrijd toch nog uit handen gaf. Het zou niets minder dan de harde werkelijkheid blijken te zijn; via een aantal fundamen tele fouten op rij kon DAC pro fiteren en met 15-13 aan de win nende hand blijven. De gang van zaken werke zo desillusio- nerend op LEOS, dat de vijfde set voor DAC nog slechts een formaliteit was: 15-3. TELEURSTELLING Na afloop van de topper in de tweede klasse van het heren volleybal overheerste aan LEOS-zijde de teleurstelling. Na het verlies, twee weken ge leden m eigen huis tegen LO- VOC, waren de Leusdenaren tegen het eveneens hoogge- klasseerde Surf uit Hoevelaken allereerst gebrand op revanche op zichzelf. Daarnaast mocht er, wil men voor de titel mee blij ven tellen, geen terrein verlo ren worden of Vif. En het heeft er meer dan twee sets alle schijn van gehad dat de forma tie van Bert van Doorn twee punten mee naar huis zou ne men en daarmee ten eerste een riante uitgangspositie hebben gekregen met het oog op de beslissende ontmoeting met Vif, aanstaande zaterdag, en te vens zou een directe concur rent op achterstand zijn gezet. Daarom was voor beide par tijen het gelijke spel van afgelo pen weekeinde onbevredi gend, al kwamen de gastheren met het resultaat nog het beste weg. Er werd aan de bar na de wed strijd dan ook uitgebreid ge zocht naar verklaringen voor het voor de Leusdenaren min- der gunstig verlopen duel, met name na de eerste twee sets, maar een afdoende werd niet gevonden. Wellicht liet de ploeg van Bert van Doorn zich toch zand in de ogen strooien doordat het aanvankelijk wat al te gemakkelijk van een leien dakje ging, maar dan blijft het de taak van een titelpretendent om zich niet mee te laten sle pen in het spel van een min dere tegenstander maar moet men de zwakte uitbuiten en een pak slaag uitdelen. Zover kwam het zaterdag dus niet. EFFECTIEF De eerste twee sets leverden geen enkel probleem op. Ei genlijk verbaasde de Leusde naren zich over het feit dat Surf nog steeds zo hoog in het klas sement meedraait, want deze positie kon men, zeker in het begin, geen moment waarma ken. Dan maakte LOVOC, dat vierde staat, een veel betere in druk. Maar misschien is het de kracht van de Hoevelakers dat men in staat is de tactiek aan te passen aan de tegenstander. Dat gebeurde zaterdag in ieder geval wel en LEOS moest daarop het antwoord schuldig blijven. Nadat de eerste twee sets met 9-15 en 8-15 heel simpel voor LEOS waren, tapten de oppo nenten in de derde set uit een ander vaatje. In plaats van hard ingeslagen aanvallen, waar de LEOS defensie goed raad mee wist, koos men voor tactische balletjes over het blok heen. Dat bleek heel effectief en met 15-9 kwam Surf terug. In de vierde set kregen de Leusdenaren alsnog de kans om de wedstrijd te winnen, toen men via 0-5 en 6-9 op voor sprong stond. Meer dan 15-13 zat er uiteindelijk toch niet in, waardoor de Leusdenaren te leurgesteld met slechts één wedstrijdpunt genoegen moes ten nemen. Of het LEOS zal in spireren om volgende week voor eigen publiek fors uit te halen in de stnjd om de eerste plaatsen tegen Vif zal de tijd moeten leren. Dat het gebrek aan zelfvertrou wen bij de zondag-formatie van Roda'46 een grote rol speelt en als een juk op de jeugdige schouders drukt, staat buiten kijf en wordt wekelijks pijnlijk geïllustreerd. De nieuwelingen in de ploeg, die zich destijds zo uitstekend m de kijker speel den, delen in de malaise. Trai ner Meindert Vlugt weet nau welijks meer methoden om zijn manschappen te motiveren. Koploper BFC had voor Roda'46 het startpunt kunnen worden van de ommekeer als de Leusdenaren voor rust de zelfde spelopvatting hadden geëtaleerd als na de thee pauze. Toen lieten de rood- hemden zien, dat BFC echt te kloppen was. Het leed was ech ter al geschied; de 2-0 achter» stand kon op basis van inzet niet meer worden wegge werkt, omdat de doelpunten- machine niet echt op gang wilde komen en het geluk ont brak, terwijl het overzicht niet aanwezig was, om de rollen nog om te draaien. Met de weer speelgerechtigde Peter Knijf in de basis, waar voor Harry Oussoren op het middenveld het veld moest rui men, en een tweemans voor hoede, die bestond uit de tech nisch sterke Erik Jan Sleeking en de wispelturige Bob Schoor dijk, hoopte trainer Meindert Vlugt het wapen gevonden te hebben om bij BFC voor een stunt te kunnen zorgen. Een kwartier lang ging dat goed. Veel mensen achter de bal gaf BFC in de aanvangsfase weinig mogelijkheden om gevaarlijk voor het doel van Hildebrand van de Meer te verschijnen. Slechts uit dode spelmomenten wisten de Bussumers voor op schudding in de Roda-gelede- ren te zorgen. Een vrije trap die door keeper Hildebrand van de Meer uit zijn hok werd geran seld. plofte pardoes voor de voeten van de gevaarlijkste BFC-aanvaller, die met dit kansje wel raad wist en van dichtbij keihard voor de ope ningstreffer tekende; 1-0. De koek was daarmee voor BFC nog niet op. Hoewel de Bussumers niet veel kansen wisten te creëren, omdat het in het centrum van de Roda-de- fensie potdicht zat vanwege het numerieke overwicht, zagen de Bussumers opnieuw kans om na een vrije trap Hildebrand van de Meer het nakijken te ge ven Geen van de Roda-spelers kreeg echter vat op de BFC-er die op listige wijze vier Roda- verdedigers op het verkeerde been wist te zetten, voordat hij Peter Knijf.karakter. zijn solo met een droge knal knap afrondde; 2-0 Verdediger Martin Daatslaar werd gewisseld voor Ron van Burgstede, veel maakte dat voor rust niet uit. In aanvallend opzicht kwam Roda'46 ondanks de aanwezigheid van vechters baasje Peter Knijf. er niet aan te pas omdat de overmacht aan BFC-ers te groot was. John Jansen...treffer... ALLES OF NIETS Direct na de hervatting zette Roda'46 alles op één kaart. BFC kwam met de rug tegen de muur te staan, en kon slechts met vallen en opstaan de nul handhaven, althans ruim een half uur lang. Hoog werden de voorzetten van de flanken door Erik Jan Sleeking of Bob Schoordijk in de 16-meter ge pompt, maar telkens moest de 'luchtmacht' van Roda'46 toe zien hoe het leder steeds weer kon worden opgeruimd, en geen doel trof. Met name Remco Bosman en de vanuit middenveld inschuivende Johnny Jansen hadden pech in de afwerking Een vrije trap na een overtre ding op de ijverige Dick van 't Klooster, leverde eindelijk re sultaat op toen de doorgekopte al van Bobby Schoordijk voor de voeten van de vrijstaande Johnny Jansen stuiterde, die van dichtbij geen genade ken de; 2-1. De aansluiting was daar, de tijd werd voor Roda'46 echter de volgende tegenstander. Hilde brand van de Meer besefte dat en kreeg van trainer Meidert Vlugt opdracht om de slotfase bij corners en vrije trappen zich voor het vijandelijke doel te melden. Eenmaal ging dat goed, maar toen BFC de bal wist te heroveren ^was het bij een counter niet moeilijk om het definitieve vonnis over Roda'46 te vellen; 3-1 Opstelling Roda'46: Hildebrand v.d. Meer, Marcel Daatselaar (Ron Burgstede), Ben Witten berg, Jan van Eijden, Perry Wendel, Remco Bosman, John Jansen, Peter Knijf, Dick van 't Klooster, Erik Jan Sleeking, Bob Schoordijk. LEUSDEN Het eerste team van de Schaak Vereni ging Leusden zit als debutant in de promotieklasse nog steeds op het eerste competi- tiepunt te wachten. Ook de vierde wedstrijd konden de Leusdenaren niet in winst om zetten, hoewel halverwege de ontmoeting tegen het Amers- foortse Ons Genoegen de vooruitzichten gunstig wa ren. Binnen een half uur tekende de vierde nederlaag zich toch af, om dat gewonnen stellingen door de Leusdenaren prompt uit handen werden gegeven. Alleen Bert Une- ken wist aan de laatste bord een algeheel debacle te voorkomen en gaf samen met de remises van Jan Snijders en Pieter de Jager de ne derlaag nog enige kleur 6-2. Harry Vossebeld, Wim Velker, Patrick Huis in 't Veld, Erwin Zijlstra en Carel Vos moesten het m de derby ontgelden. Het derde achttal deed het aan merkelijk beter. Hoogland 2 moest met 7-1 het onderspit delven. Slechts P. Quelle, en Leen Boog aard konden niet verder komen dan remise, waarna Jaap de Jager, D. van Ooik, N. Roozenburg, H. van Dalen, H. Struiwig en R. Staal het karwei succesvol voltooiden. Uitslagen huiscompetitie: M. van Bruijnsvoort - G Ale wijn 1 -0 T. Zijlstra - W. van der Harst Vz- Vz J. Jager-R.Flohr 1-0 E. Halkes - Z. Vroon 0-1 H. Voskamp-N. van der Meel 0-1 L. Buurlage - J. Boot 1-0 Wv.d. Pol - R. van 't Klooster 1 -0 H. Oostmg - E. Verschuur 1-0 W. v.d. Wetering-J Eijlders 1-0 D Willigehburg-H. vanEgdom Vz-Vz J. Zaal - A Wisman 0-1 E. Barten - J. Gerrits Vz-Vz J. van der Tang- J. van der Linde 0-1 J. Boemaars - H. Mus 1-0 Stand na 12 ronden 1. P.Sonder 1744 2. A. Peperkamp 1741 3 E. Zijlstra 1739 4. W. Velker 1724 5. T K. Zijlstra 1722 6. C Kerkhof 1718 7. J. de Jager 1714 8. J. Snijders 1713 9. E. Moed 1712 10. Jaap de Jager 1711 11. Z Vroon 1711 12. W.J. van der Harst 1709 13. B.Uneken 1708 14 T Elschot 1707 15. R. Flohr 1701 16. P. Huis in't Veld 17. J. M. Agterberg 18. C.G.Vos 19. M. van Bruijnsvoort 20. N. H A van der Meel 1700 1700 1698 1698 1692 JEUGD Zaterdag was de SVL-jeud weer massaal (12 man) aanwezig op het tiende ECI-toernooi te Vianen, waar dit jaar 265 deelnemers uit het hele land voor een geweldig schaakfestijn samen waren. Ver deeld over vier categorieën in zes groepen van 45 werden in vlekke loze vaart negen ronden afge werkt. Nadat m de eerste vier ron den de spelers punten vergaarden als rijpe appeltjes, stokte de ma chine in de vijfde en zesde ronde even. Maar daarna vonden ze hun ntme terug. Al met al resulteerde dit in een geweldig resultaat: Jaap de Jager (B) 2e prijs; Alex Boersen en Bert Kampes (C) 3e prijs; Erwin Zijlstra en Pieter de Jager (A) 4e plaats; Sander Berg (B) 5e plaats; Geert Wisman (B) 6e plaats; Sanne van Bruijnsvoort (C) 8e plaats. Ook de overige 4 eindigden - op éen na - boven het gemiddelde. ACHTERVELD - Acht leden ne men deel aan de onderlinge schietwedstrijd van de dames- schietclub. Er werd ditmaal heel goed geschoten. Het was ook nu weer Anneke Ouds hoorn die eerste werd met 89 punten De overige uitslagen waren. aantal punten 2. RiaVos 88 3. Jeannet Vos 87 3. Annelies Huurdeman 84 5. Nel Tijmensen 83 6. BepSmal 81 7. An Voskuilen 80 8. Iny Kok 74 (advertentie) Uw nieuwe media partner in de regio Professionele videoprodukties op maat Voor een goed advies in uw media keuze EMG/BDU postbus 67 Bel: 03420-94292 3770 AB Barneveld

Leusder Krant | 1986 | | pagina 11