Evelien Otto en Danielle de Jongh winnaars BCL serup Knallers Inhalen hockey—,, voorspel. W intertennistoernoo nadert ontknoping -voetbal. voorze Slotfase Royale zege TTCL Derde open 'Korf badmintontoernooi geslaagd: y uu Ons Genoegen Joop Krüger nieuwe trainer LTV Lookhorst VOETBAL SCHOENEN 20% KORTING DONDERDAG 26 MAART 1987 10 LEUSDEN - Dit weekeind werd voor de derde keer in succes sie het Open „Korf'-toernooi van badmintonvereniging BCL gehouden. Op het redelijk sterk bezette toernooi reikten vier Leusdenaren naar een finaleplaats. Micha Ploeger en Kees van Woerden verloren de finale in het herendubbel D, maar hun vrouwelijke colllega's Evelien Otto en Dannielle de Jongh pakten in het damesdubbel D wel de eerste plaats. Ondanks scherpe concurrentie van toernooien in de buurt, die op hetzelfde tijdstip gepland stonden, toonde de organisatie van het BCL- toernooi zich na afloop niet echt ontevreden over het aantal deelne mers dat had ingeschreven. Er weliswaar nog ruimte, maar m te genstelling tot vong jaar, toen het toernooi noodgedwongen tot één dag moest worden ingekort, waren er voldoende inschrijvingen om het toernooi het hele weekeinde te la ten duren. Nieuw was dit jaar de B-categorie. En in dat gezelschap waagden zich ook de BCL-vormannen René Hodde en Alben den Hollander. De Leusdenaren, die normaal op C-ru- veau uitkomen, kwamen echter met verder dan de tweede ronde. In de B-categone werd de dienst bij de heren uitgemaakt door Mar- tien van Diest en Walter Koopstra. Van Diest bleek de beschikking te hebben over de beste papieren en zegevierde met 15-4, 15-4 redelijk eenvoudig over zijn medefinahst. Bij de dames werd het spel ge dicteerd door Annemiek Hoksber- gen. In de finale versloeg zij Femke Koelewijn met 11-8 en 11-3. De hoofdprijs in het herendubbel was voor het duo Legenstee/Van Dijk. Zij werden hun tegenstanders Van der Kolk/Plug meester na een sterke finale: 15-8, 15-12. Dat kon met gezegd worden van de finale damesdubbel. Wallet/Van de Top bleek veel te sterk voor Dunschoten/Koelewijn, die met 15-4, 15-1 diep moesten buigen. In het gemengd dubbel kwam het paar Hoksbergen/Legerstee als winnaar bovendrijven. Na een enerverende driesetter versloegen zij hun opponenten Diekerhof/Van de Berg-Mortel met 15-13, 10-15 en 15-3. GOUD Ook m het C-toernooi konden Leusdenaren nog niet echt veel doen. Alleen het duo Albert den Hollander/René Hodde bereikte in het herendubbel de halve finale. Daar struikelden zij echter over de latere toernooiwinnaars Inken- haag/Kneefel. Dit duo toonde ook in de eindstrijd nog geen ontzag voor de tegenstanders, blijkens de cijfers, 15-4 en 15-9, waarmee zij Henk van Woerkom en Marcel Pas opzij schoven. Rene Inkenhaag eiste ook al de suprematie in het herenenkel voor zich op. Via een 15-3, 15-11 over winning op Michiel Wesselmg kon hij tweemaal als winnaar gehuldigd worden. Willeke van Dunschoten volgde in het damesenkel het voor beeld van Inkenhaag en rekende af met Lia van Manen: 11-6, 11-7. In het damesdubbel zegevier den Schreuder en Van de Brink over Van Manen en Van Manen in twee sets: 8-15 en 5-15. In het ge- mengddubbel hadden Riupassa en Pas een zware dobber aan Van Woerkom en Van Kooten Na ver lies in de eerste set (11-15), zetten zij de zaken in het vervolg weer recht via 17-14 en 15-2. In de D-klasse gloorde er ten slotte goud en zilver voor de deel- nemede Leusdenaren. De BCL- speelsters Evelien Otto en Danielle de Jongh gingen in het damesdub bel met de hoofdprijs aan de haal. Met 15-12 en 15-10 haalden zij te gen Wil Teunmssen en Gerda Kedde de bmt binnen. In het heren dubbel roken de Leusdenaren Mi cha Ploeger en Kees van Woerden aan het succes. In de finale werd hen de voet naar het bereiken van de eerste plaats dwarsgezet door Fenenga/Van Beekhuizen, die de BCL'ers met 15-4 en 15-10 een illu sie armer maakten. Jimmy Tombokan, Carla Alblas en het duo Esther van Schaik/Arjan Stroo sleepten in de D-categorie de laatste pnjzen m de wacht, door winst in respectievelijk het heren enkel, het dames-enkel en het ge mengd dubbel. Er deden in totaal 159 spelers mee (waarvan 48 van BCL en drie van BVO'79), zodat er een kleme 250 partijen nodig waren om de winnaars in de diverse categoneen aan te wijzen. LEUSDEN De volleyballers van Leos staat een zwaar weekeinde te wachten. Zowel de dames- als de herenselectie moet op bezoek bij de koplopers in de respectievelijke klassen. De dames vinden Nivoc '68 tegenover zich, terwijl de heren naar Hilversum afreizen, om daar titelfavoriet Vif 2 te bestrij den. De dames van Leos kenden afgelo pen zaterdag opvallend weinig moeite met DAC. Hoewel de ploeg uit Alphen op dit moment een ze vende positie op de algemene ranglijst inneemt (niet zover achter Leos), bleek men een week eerder capabel genoeg om koploper Ni voc '69 op een 3-0 nederlaag te trakteren Misschien geeft het een indicatie over de mogelijkheden van Leos, aanstaande zaterdag. De Leusde naren mogen dan waarschijnlijk niet meer in staat zijn zich in de absolute top van het klassement te nestelen, ze kunnen nog wel dege lijk invloed uitoefenen op de gang van zaken daar (daarbij de eigen eindklassering in het achterhoofd houdend). Bijvoorbeeld via een overwinning, of een kleme neder laag zaterdag. De rest van de kopgroep heeft het dit weekeinde minder zwaar dan Leos en Nivoc '68. Van de vol gers zal Sovoco waarschijnlijk nog het minst blij zijn. De Soestenaren zullen alles uit de kast moeten spe len om Duno, altijd een lastige ploeg, van zich af te schudden Ab coude en Tnvos, de nummers twee en vier van het klassement, zullen naar verwachting geen kind heb ben aan respectievelijk NVC en Voleem. Harderwijk vecht in Sliedrecht tegen Sliedrecht Sport voor de al lerlaatste kans op overleven in de derde divisie. Bij verhes valt het doek voor Harderwijk zo goed als zeker Uitslagen derde divisie: Voleem - Abcoude 0-3 Harderwijk - Tnvos 0-3 Duno - Sliedrecht Spon 3-2 Utrecht 2 - Sovoco 2 2-3 Leos - DAC 3-0 NVC-Nivoc "68 0-3 Stand derde divisie D: 1 Nivoc '68 19- 46. 2. Abcoude 19-43; 3. Sovoco 2 19-42; 4 Tnvos 19-38, 5. Leos 19-34; 6. Duno 19-30, 7. DAC 19-27; 8. Sliedrecht Spon 19-27; 9 Utrecht 2 19-23, 10. NVC 19-17; 11 Harderwijk 19-10; 12 Voleem 19-5. Programma derde divisie Tnvos - Voleem Abcoude - NVC Nivoc '68 - Leos DAC - Utrecht 2 Sovoco 2 - Sovoco 2 Sliedrecht Sport - Harderwijk STERKSTE De heren staan aan de voor avond van het belangrijkste duel van deze competitie. Want langza merhand begint zich de vraag op te dnngen, wie er nu werkelijk de sterkste ploeg uit de tweede klasse B heeft: Vif of Leos? Dat zullen beide ploegen aanstaande zater dag in een onderlinge confrontatie gaan uitmaken. Op voorhand is Vif licht favonet. Toch begint de geoliede ma chine die dit hele seizoen uitermate soepeitjes door de competitie vloog, tekenen van slijtage te verto nen. De laatste weken verloren de Hilversummers de nodige puntjes, waardoor het gat met Leos, de nummer twee, inmiddels geslon ken is tot nog maar dne punten. En de Leusdenaren hebben het in ei gen hand om daar persoonlijk nog eens twee vanaf te halen. Leos moet in Hilversum zeker met kansloos geacht worden De Leusdenaren kwamen wat aarze lend door de eerste confrontaties met de toppers door. Maar in te genstelling tot wat er bij Vif ge beurt, begint de formatie van Bert van Doorn nu pas goed op stoom te komen. Een verrassing in de vorm van een Leusdense zege is dus met alleen maar denkbeeldig. Leos heeft bovendien het voor deel zich al verzekerd te weten van het behalen van de tweede plaats in het klassement Voor het spelen van promotiewedstnjden komt men dus sowieso in aanmerking. Het kan er alleen maar toe bijdra gen, dat men ontspannen naar het topduel van zaterdag kan toeleven, hetgeen de wedstnjd ten goede zal komen. En als Vif inderdaad met lege handen achterblijft in sporthal Kerkelanden, is het zelfs met onmo gelijk dat Leos nog om de titel mee gaat doen. Het derde van Leos. dat m de zelfde klasse uitkomt als het para depaardje van de veremgmg, kan verdere hand- en spandiensten verlenen door Lovoc 2 te verslaan of op een gelijkspel te houden. Dat lijkt echter een stuk minder aanne melijk dan een voorspelling over winst van heren 1. Uitslagen tweede klasse B Leos 1 - Surf 3-0 Leos 3 - Servio/Havas 2-2 Voleem-AGA VS 2 3-0 Touche '86 - Oberon 2 0-3 Sovoco 4 - Lovoc 2 1 -3 Gemiiu/Paloma - Vif 2 0-3 Stand tweede klasse B: 1 Vif 2 19-36,2 Leos 19-33; 3 Lovoc 2 19-27, 4 Voleem 19-27; 5 Surf 18-24, 6 Leos 4 19-20; 7 Oberon 2 19-20, 8 Agavs 2 19-13, 9 Servio/Havas 18-12; 10 GeminVPaloma 4 18-15; 11 Sovoco 4 19-14; 12. Touché '86 2 18-3 Programma tweede klasse B. Oberon 2 - Voleem Lovoc 2 - Leos 3 Vif 2 - Leos Servio'Havas - Touche '86 Surf - Sovoco 4 Agavs 2 - Gemiru/Paloma HHHHi LEUSDEN - Aanstaand weekeinde zal het betrekke lijk rustig zijn op de hockey velden in Nederland. De Bond reserveerde de zondag voor het spelen van inhaalwedstrij den. Dat heeft bijvoorbeeld tot gevolg, dat zowel de heren als de dames van de MHC Leusden er even hun gemak van kunnen nemen. De heren lijken die rust wel even te kunnen gebruiken. In de korte penode na de winterstop is de ploeg van Rob Weers een ervaring rijker en de nodige illusies armer geworden Tijd dus om de wonden te likken en het slagveld eens rus tig te overzien, om daarna nog te redden wat er te redden valt (pres tige voornamelijk). Amersfoort zorgde in de eerste klasse D voor de tweede verras sing. (De eerste kwam op naam van Leusden, dat met 5-1 tegen DKS sneuvelde). De met degradatie be dreigde Keistedelingen hadden te gen het hooggeklasseerde EHV uit Enschede zelfs lange tijd uitzicht op een overwinning. Na een 0-3 voor sprong werd het echter toch nog 3-3, maar Amersfoort zal met dat ene puntje zeer verguld zijn. GHBS kwam voor het eerst na de winterstop weer in actie en gmg voort op de weg die daarvoor al was mgeslagen. Met 3-1 werd Ares puntloos naar huis gezonden Mep-r pel kwam verder in de problemen door met 1-2 van Tempo te verlie zen, terwijl de derby tussen De venter en Hengelo m een onbeslist emdigde: 2-2. Uitslagen eerste klasse D: EHV - Amersfoort 3-3 GHBS-Ares 3-1 DKS - Leusden 5-1 Deventer - Hengelo Meppel-Tempo'41 2-2 1-2 LEUSDEN - Joop Kruger is per 1 april de nieuwe trainer en tennisleraar bij LTV Lockhorst. Hij volgt Edward Segond von Ban- chet op, die na één sei zoen bij Lockhorst als ste ward in dienst is getreden van een luchtvaartmaat schappij in de Verenigde Arabische Emiraten. Joop Kruger was de laatste negen jaar trainer bij BLTC De Nienhof in Bunnik en woont in Utrecht. Hij is 36 jaar. In verband met de toestand van de banen zullen de tennis- lessen, ook die van Roos van de Doe, een week later begin nen dan aangekondigd. Lockhorst verschijnt met 39 senioren- en 11 juniorenteams in de landelijke- en regionale competitie, die - voor de ver schillende dagen - op 21,22, 25 en 26 april begint. Gisteren hebben de nieuwe juniorleden met hun meuwe vereniging kennis gemaakt. Zondag 5 apnl, in combinatie met het openmgstoernooi, krij gen de senioren die gelegen heid. Stand eerste klasse D: 1 DKS 13-22, 2 GHBS. 11-21, 3. EHV. 12-18 4 Leusden. 13-16; 5. Deventer, 13-14, 6. Hengelo. 12-8; 7 Tempo'41. 12-8; 8 Amersfoort, 13-6; 9. Ares. 12-5; 10. Meppel, 12-4 Inhaalprogramma eerste klasse D (o.v.b.) EHV - GHBS Meppel - Hengelo Ook de dames van Leusden heb ben vnj gekregen van de competi- tieleider. Hoewel de ploeg van Bob Ebbink ook het slachtoffer werd van een afgelastmg, staat die ont moeting nog niet voor aanstaand weekeinde op de rol. Dat geldt met voor Maarn. Die ploeg kwam na de winterstop nog helemaal niet in actie en zal onge twijfeld aantreden. Het lijkt het meest waarschijnlijk dat de derby met Doorn gespeeld gaat worden. De uitslagen van afgelopen zon- j dag lieten weinig verrassingen zien. Koploper Rosmalen, dat on middellijk na de winterstop toe sloeg, blaakt van het zelfvertrou wen en demonstreerde dat op de derde speeldag door met 11-0 van degradatiekandidaat Doorn af te rekenen. Geel/Zwart bleef in het spoor door in de lastige uitwed strijd tegen Oedenrode met 1-3 aan de winnende hand te blijven Best kijkt vanaf een afstandje toe naar de kemphanen aan de top, maar verzekerde zich via een 0-2 zege op Leusden van een verstevi ging van de derde positie. De Dom mel en Shinty hielden elkaar in j evenwicht: 2-2. Uitslagen tweede klasse E: Oedenrode - Geel/Zwart 1-3 i De Dommel - Shinty 2-2 I Rosmalen - Doorn 11-0 Kromhouters - Maarn afg Leusden-Best 0-2 Stand tweede klasse E: 1 Rosmalen. 13-23; 2 Geel/Zwart, 13- 20; 3 Best. 13-18; 4 De Dommel. 12-13 5 Shinty, 12-11; 6. Leusden, 12-10. 7 Kromhouters, 10-9; 8 Oedenrode. 13-8; 9. Maarn. 10-5. 10 Doorn. 11-3. Inhaalprogramma tweede klasse E (o.v.b.) Kromhouters - Shinty Doorn - Maarn LEUSDEN - Het Indoortenniskampioenschap in de tennishal nadert zijn ontknoping. Na de wedstrijden van afgelopen zon dag zijn nu zowel de halve finalisten in het heren-enkel, als in het herendubbel bekend. v De kwartfinales in het heren-en kel, die zondag m de tennishal wer den gespeeld, waren kwalitatief hoogstaand en verliepen niet zel den bijzonder enerverend. De emge uitzondering daarop vormde de partij tussen veteraan T. Logten- berg en J. Schuur. Het tempo lag Logtenberg duidelijk te hoog, ter wijl hij ook het antwoord op de scherpe services van gene zijde van het net schuldig moest blijven. Met 6-0 en 6-1 was dit karwei rede lijk snel geklaard. De krachtsverschillen in de par tij tussen H. Bloemendal en R. van Dommelen waren beduidend min der groot. Toch moest laatstge noemde met 6-3 en 6-4 een duide lijke nederlaag mcasseren, maar met nadat er op het scherpst van de snede was geknokt. De wedstnjd tussen T. Kempers en J. Wijnhoud leverde vuurwerk op. Kempers leek aanvankelijk op een eenvoudige zege af te steve nen, toen hij de eerste set met 6-2 in eigen voordeel besliste. In de tweede set echter keerde het tij lange tijd ten gunste van Wijnhoud. Bij een 2-5 voorsprong leek een derde set in het verschiet te liggen Kempers bewees in de slotfase zijn klasse door vijf games op nj te scoren. Daardoor kwam er met 7-5 een niet meer verwachte 2-0 over winning uit de bus. De kwartfinale tussen P van Dommelen en B. Lenten was waar schijnlijk de spannendste van de avond. De kemphanen hielden el kaar na twee sets nog perfect evenwicht (6-4,4-6). In de derdes moest Lente het verzet na twee i gen games staken. Via 6-2 ven kerde Van Dommelen zich van e plaatsje in de halve finale, waa: hij zondag Kempers zal treffen, de andere halve finale staan lo scherwijs Bloemendal en Schti tegenover elkaar. Uitslagen kwartfinales P van Dommelen - B. Lenten 4-6,6 6-2. T. Kempers - J. Wijnhoud 6-2, i J. Schuur - T. Logtenberg 6-0,6 H. Bloemendal - R. van Dommelen 3,6-4 Programma a.s. zondag^ Halve finales Heren enkel 18. uur: P. van Dommelen - T. Kempers H. Bloemendal - J. Schuur. Halve finales Heren dubbel 14.00 uur: P. van Dommelen/R. van Domro len - J. Schuur/T. Kempers H. Bloemendal/F. Boelens - Y Pla tenga/J. Wijnhoud. ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijd van Ons Genoegen deden vijftien leden mee. De uitslagen wa ren: Buks 1. P Smink 2. W Voskuilen Rz. 3. A. Vlug i 4 A van Daatselaar J 4 J. E van Hamersveld I 6 J. van Rossum 7 G. van Hamersveld 7 B Voskuilen 9 W Lagerweij 10 W Voskuilen Jz. 11. J- Blom I ll.J. Voskuilen 13. Th van de Koedijk 14 W. Wittebrood 15 J Does pistool 1. W.J. Lagerweij 44 2.1'. Smmk 33 3. J Does 28 Bij de junioren schutters waren er ditmaal tien deelnemers voor de onderlinge schietwedstrijd, waar onder weer een nieuwe deelnemer Gezien de uitslagen gaat het hier in stijgende lijn. De uitslagen waren: 1. Hans van de Heuvel 83 2. Timo van Valkengoed 81 3. Arnoud Vlug 80 4. Laurens van de Ven 75 5 Gert Daatselaar 70 6. Frank van Dijk 67 7 Richard van de Wetering 63 8 Arjan Does 59 9. E. van Druten 46 10. J Tolboom 24 LEUSDEN/ACHTERVELD - Langzaam maar zeker gaat de voetbalcompetitie de slotfase in. Een kleine twee maanden vol beker- en competitievoetbal hebben de clubs in de afdeling Utrecht nog voor de boeg. Er is dus werk zat aan de winkel voordat duidelijk wordt wie wel en wie niet dit seizoen tot de gelukkigen kampioenen gaan behoren. Daarvoor staan de ko mende weken nog te veel onvoorspelbare duels op het pro gramma. Dat dne clubs m de zaterdag hoofdklasse nog in de race zijn om het kampioenschap en promotie naar de KNVB is geen nieuws. Maar wie van de drie aan het einde van de nt de kampioensvlag in de top mag hijsen, valt nog op geen stuk ken na te voorspellen. Musketiers heeft momenteel op grond van het minste aantal verliespunten de beste papieren, maar TOV en Roda '46 liggen nog immer op de loer. Na zaterdag valt er misschien wat meer te zeggen. De duels Roda '46 tegen Veensche Boys, Muske tiers contra Veluwse Boys en met name Hercules tegen TOV lenen zich immers voor verrassende uit slagen. Alle tegenstanders van de top dne hebben namelijk de pun ten hard nodig om in de hoofd klasse het hoofd boven water te houden Ieder verliespunt kan nu fataal zijn. Dat Roda-zaterdag tegen Veensche Boys niet in de fout mag gaan, staat buiten kijf. Een grote zege is goed voor het zelfvertrouwen aan de vooravond van de titatenstrijd tegen de Mus ketiers in Eist, dat mogelijk het sleutelduel van het jaar kan gaan worden. Bloemenkwartier heeft aan WJ dat zo goed als veilig staat geen kind, SVL pikt nuttige punten van Hoogerheide WOO komt fy siek te kort om WA'71 van het lijf te houden. Programma hoofdklasse: Bloemenkwartier - VJJ Hercules - TOV Roda '46 - Veensche Boys SVL - Hoogerheide WOO - WA '71 Musketiers - Veluwse Boys. ALLES OF NIETS Voor Roda '46 en Achterve wordt het zondag alles of me Verhes betekent onherroepel het begin van het emde. Wil Ac terveld in de eerste klasse A r* wat bereiken, dan is bij Olympia' in Hilversum een stunt noodzak lijk. En wilde Roda-zondag de d gradatiezorgen het hoofd kunn blijven bieden, dan is winst op 1 ren een must. Kortom, voor i Leusdenaren is er geen ande keus dan winnend toe te slaan Zuiderzeevogels zet Neder ha in de polder met beide benen de grond, waardoor BFC na wzj bij EMM en Naarden '79 viaa zege op WZA het heft weerti strakker m hamden kunnen neme Actif heeft thuis tegen het wispel nge Austerlitz de laatste kansi de rodelantaam over te drage anders is voor de Hilversumme dit seizoen weinig eer meer te b halen. Programma le klasse A; Zuiderzeevogels - SC Nederhorst WZA - Naarden '79 Actif - Austerlitz EMM - BFC Olympia '25 - Achterveld Roda '46 - Laren LEUSDEN - De tafeltennissers van TTCL houden de race om de eerste plaats nog steeds vol. Door Barneveld met 8-2 te verslaan behielden de Leusdenaren de voorlopige tweede plaats, op twee punten afstand van koploper USS. Hoewel de tegenstander van af gelopen week, Barneveld m pres- tatief opzicht geen potten lijkt te kunnen breken, vatten de heren van TTCL hun taak niet te lichtzin nig op. Want hoe vaak gebeurt het met dat juist in degradatienood ver kerende ploegen rare sprongen maken? Barneveld bevestigde deze stelling een week eerder nog door Gispen, een andere titelpre- tendent. te elimineren (7-3). Een gewaarschuwd mens telt voor twee, moet men in de accom modatie op het Burgemeester Bui- rungpark hebben gedacht, want de TTCL-ers verschenen goed op hun hoede aan de start. Het had tot ge volg dat de Leusdenaren een afge tekende 8-2 zege konden laten no teren. Wie uit deze score meent af te kunnen leiden dat het een „mak kie" is geweest, heeft het toch bij het verkeerde eind. Van de tien partijen waren er vijf drie-setters nodig om de overwinnaar aan te wijzen. Die stond dan meestal wel aan de kant van TTCL Frank Kooyman deed opnieuw m positieve zin van zich spreken door al zijn partijen te winnen. Tegen de eerste man van Barneveld boekte hij belangrijke winst (21-17, 21-18) waarna hij veel weerstand onder vond van Barnevelds tweede man. Na twee sets was de strijd nog on beslist (21-16 en 18-21), maar in de derde set liet de Leusdense club kampioen er geen twijfel meer over bestaan waar de punten heen moesten: 21-12. Met zijn laatste op- ponente veegde Kooyman m de tweede set de vloer aan (21-18, 21- 11). ONDERUIT Waar Frank Kooyman tegen de tweede man van Barneveld al in de problemen kwam, gmgen zijn ploeggenoten Erwin de Boer en Andre Snoek zelfs helemaal onder uit. De Boer won zijn eerste set moeizaam (22-20). De tweede en derde set gingen voor de Leusde- naar echter verloren (18-21, 16-21). Het tweede verliespunt voor TTCL kwam op naam van Andre Snoek, die tegen dezelfde tegen stander ook het goede antwoord niet wist te vinden: 16-21, 19-21. Maar zowel De Boer, als Snoek zou den m hun andere partijen geen fouten meer maken. Toen Erwin i Boer en Frank Kooyman daarna g zamenlijk ook het dubbelspel bi nenhaalden, kon de avond u meer stuk. Via een enerveren dne-setter (14-21, 21-16 en 21-! konden de Leusdenaren een diende, maar wellicht wat geO teerde 8-2 zege laten noteren. De jeugd van TTCL kon ook< geslaagde optredens terugkijke De meisjes wonnen thuis van UT! (7-3), terwijl de jongens 1 en jc gens 3 in Zeist de teams van ZÉ de baas bleven (respectievelijk 8, 4-6). Het tweede jongensteê verraste via een knappe 6-4 ze bij VTV. Uitslagen tweede klasse USS-TTVN Gispen - TTVM TTCL - Barneveld Stand tweede klasse 1. USS 7-12, 2 TTCL 7-10, 3. Gispen! 10. 4 TTVN 2 7-6, 5. Barneveld 7-4 TTVM 2 7-0. (advertentie) TTCL had geen moeite met Barneveld: 8-2. "WEEKSTUNT SPORTHUIS WINKELCENTRUM HAMERSHOF LEUSDEN 945263

Leusder Krant | 1987 | | pagina 10