Broekhuis Mode viert het negentig jarig jubileum Wij beginnen ons Jubileumjaar met een Jubileum Geschenkbon ter waarde van fl.10,-. 189,- jonge mode 199,- 'yo"ivZ'tn Let dit Jubileumjaar maar eens op Broekhuis jonge mode! Profiteer zo snel mogelijk van de allermooiste kollektie lente- en zomermode. Profiteer van de allermooiste kwaliteitsmode voor de alleraardigste jubileumprijzen. met trendsetters voor het hele gezin DNDERDAG 2 APRIL 1987 LEUSDER KRANT 11 Dit grandioze jubileumjaar zal Broekhuis jonge mode van zich laten spreken met spraakmakende en smaakbepalende mode want wij gaan ons jubileumjaar groots vieren Wij hebben onze inkopers op scherp gezet ZIJ moeten extra scherp voor U inkopen. En uitsluitend kwaliteitsmode van de bovenste plank Van deze enorme inspanning gaat U nu een heel jaar lang maximaal profiteren Zo wordt het een feestelijk en voordelig modejaar De allerbeste mode voor alleraardigste prijsjes Let dit jaar dus goed op de aanbiedingen, aktlvlteiten en etalages van Broekhuls jonge mode ^°0nOD in°Ja3r dociel Iedereen profiteert! Bekijk vlug de fantastische jubileumkollektie vrolijke lente- en zomermode bij Broekhuis jonge mode Dankzij ons negentig jarig jubileum nog mooier, aktueier en veelzljdiger dan ooit tevoren in ons bestaan Voor de vrouw, de man en de jeugd: De Grootste Kollektie! Wij nebben dus, zoals al gezegd, ons beste beentje voorgezet. Het is ons uitstekend gelukt De kollektie die klinkt als een klok U kunt het vanaf nu in onze winkels zien hangen Extra aandacht dit jubileumjaar voor "De Kombinatiemode" Kenmerkend zijn de geraffineerde kleurkombinaties, de oogverblindende details, nuances en perfekte styling Dat werkt inspirerend en prikkelt de fantasie Heel, heel veel kan zo ongelooflijk goed gekombineerd worden dat net wel lijkt of U een drie-voudige garderobe heeft Persoonlijke kreaties maken lukt altijd en gemakkelijk Daarom slaag je bij Broekhuis jonge mode En door ons jubileumjaar, voordeliger dan ooit tevoren Broekhuis jonge mode is altijd stukken voordeliger Betere stoffen, fijnere weefsels, mooiere kleuren en dessins. En betere kleding heeft een langer leven en blijft ook mooier Zo heeft U veel en veel langer plezier van uw aankoop Bij Broekhuis jonge mode speelt daarom de kwaliteit van de mode niet een belangrijke, maar een hoofdrol Dat is zo en dat blijft ook zo in de toekomst Dat garandeert U altijd een mooie en lange levensduur! Goede mode is draagplezier, tot U zelf iets anders wilt en niet omdat U gedwongen wordt weer iets nieuws aan te schaffen omdat het echt geen gezicht meer is Is die kwaliteitsmode van Broekhuis jonge mode nu duur, zult U zich misschien afvragen Kost het veel geld Nee! Onze inkopers hebben de ogen goed open en letten speciaal op de kwaliteit en hebben als het ware een extra zintuig voor toonaangevende mode Zij hebben niet alleen een fijne neus voor de mooiste mode, maar zijn ook gespitst om dat voor de laagste prijs in te kopen 90 jaren ervaring in mode zijn niet niks Daar ligt het dus aan dat U topmode kunt kopen voor alleraardigste prijsjes in dit jubileumjaar zetten wij helemaal ons beste beentje voor Er gaan gegarandeerd grootse dingen gebeuren Kom die verrassende kwaliteitsmode maar eens heel gauw bij Broekhuis jonge mode bekijken. Zie dan zelf, met eigen ogen, voor welke lage prijzen U de beste, de mooiste, de aktueelste mode krijgt •oeze juüteum cadeaubon meteen waarde van ij TIEN GULOEN jjj};i ir - ^eörwkhurs modezaak besteden r 'm 3D mei SSÜ Een grote keus in mantels regenjassen en jacks Dij Broekhuis jonge mode En nu voor alleraardigste jubileumprijsjes Deze trenchcoat bewijst dat Modieus en funktioneel Hij is gemaakt van katoen/pol en we hebben ze in de maten 36 t/m 44 De alleraardigste jubiieumprijs is maar Deze streep pull van Jean Morel en de (baby» ribcord broekrok van Gina Tortelli is een goed voorbeeld van de kombinatie mode bij Broekhuis jonge mode De pull hebben we in diverse kieurenkombinaties en is van 100katoen en heeft een alleraardigste prijs van De broekrok is 80% wol/20% pol en hebben we in ecru beige en marine Een lust voor het oog De alleraardigste prijs van deze komfortabeie broekrok Kombineren lukt altijd, gemakkelijk en heel voordelig bij Broekhuis jonge mode Ook voor de man1 Met dit kolbert van zuivere wol/pol en in blauw geruite tinten bijvoorbeeld ideaal en perfekt van pasvorm voor maximaal draagplezier De alleraardigste prijs is nu maar Broekhuis Barneveld Jan van Schaffelaarstraat 39 Telefoon 03420-14347 Ermelo Stationsstraat 103 a Telefoon 03417-57800 Harderwijk Wolleweverstraat 8 Telefoon 03410-12573

Leusder Krant | 1987 | | pagina 11