leusdEP hrnnt Ijeusdenaren in Tulpenrally Spanning voelbaar bij bowlinguur Lustrumtoernooi Bowling Bond Leusden geslaagd Damestrimmen in de Treek Waterpolo-dames Haaien slimmer dan Wilskracht Tweede achttal SVL kampioen Jeu de Boules uit winterslaap TCL ondanks winst een kampioen Angelique Greupink winnares in Soest Tussenstop tulpenrally in Achterveld Jaarvergadering 'De Hakhorst' Oud papieraktie Roda'46 ichoolschaken if Van Kersbergen DONDERDAG 9 APRIL 1987 De Leusdenaren Erik Biel en Jaap te Strake verschijnen dit weekeinde met een Alfa Romeo GTV aan de start van ie Tulpenrally, die in Barneveld en omgeving zal worden verreden. nen, is het nog maar de vraag of de Leusdense equipe Te Strake/Biel potten zal kunnen breken. Voor de Leusdenaren, die in het verleden- nog al eens door pech werden be zocht, zal heel houden en uitrijden de belangrijkste doelstelling zijn. LEUSDEN - In de 1987 editie van de AMAC-Tulpenrally die 110 en 11 april in Barneveld en omgeving zal worden verre- en geven ook twee Leusdenaren acte de presence. Jaap te Hake en Erik Biel zullen in een door hen zelf geprepareerde ilfa Romeo 2.0 liter GTV de achttien klassementsproeven te lijf un. In het internationale deelne- arsveld dat aanstaand weekeind I in Barneveld aan de start van de AMAC-Tulpenrally zal verschij- ACHTERVEL - De autoka- ravaan van deelnemers aan de AMAC-Tulpenrally, die dit weekeinde in Barneveld omgeving verreden wordt, doet zaterdagmiddag ook Achterveld even aan. Tussen 13.30 nor en 16.00 nnr is bij Piet van Heugten's ta- pijttegelsupermarkt aan de Hessenweg een controlestop ingelast. Op het terrein aldaar kun nen zo de vaak fraai uitge doste scheurijzers door het publiek bewonderd worden. Te Strake en navigator Biel wor den tijdens de rally op het techni sche vlak bijgestaan door Jan Bar- ten en Rob Slob, die tot taak heb ben kleine mankementen te ver helpen. Overigens zal het nog een hele klus worden om de auto door de strenge keuring te krijgen. Met name op het gebied van de veiligheid zijn de eisen bijzonder streng en het zal dus nog memge zweetdruppel kosten om de Alfa ook op dat gebied in tip-top condi tie te brengen. Werkplaatschef Jaap te Strake, die van zijn werk tevens zijn hobby maakte en groentezaakfiliaalhou der Erik Biel prepareren de auto in de avonduren helemaal zelf, maar konden desondanks dit jaar al een paar leuke resultaten laten noteren. Zo werd de equipe vorig jaar tij dens de Limburgiarally zevende in het nationaal klassement en zesen zestigste in het totaalklassement. Verbetering van die klassering is het voorzichtige streven van de Leusdenaren tijdens de Tulpen rally. LEUSDEN - In de strijd tijdens de wekelijkse bowlinguurtjes begint het feit dat de eindstrijd nadert voelbaar te worden. In de diverse klassen beginnen reputaties te wankelen, waar ande ren gevestigd worden. Zo is bijvoorbeeld in de Hoofd klasse Reinier de Jong koploper Ingrid Blerk tot op anderhalve punt genaderd. Hij deed dat onder meer via de hoogste game van de week 181 punten. In de eerste klasse het klasse- mentsleider Cinta Roos dne punten liggen tegen Rie de Ridder, terwijl Miep van Kampen m deze klasse in een paar weken tijd oprukte van de vierde naar de tweede plaats. De achterstand op nummer één lijkt echter te groot om nog te kunnen worden overbrugd. In de tweede klasse geven Jetty van Donselaar en Dora Paulen el kaar nog steeds met toe. Voorlopig houdt eerstgenoemde de touwtjes nog in handen, maar Paulen zit met een achterstand van maar twee punten op het vinkentouw. Ook Nanrue Doeland is nog met kans loos. Ze onderstreepte haar ambi ties deze week met een hoogste game van 151 punten. In de derde, vierde en vijfde klasse lijken de kaarten geschud. In de Spnngklasse moet Evert Zijl stra op zijn tellen gaan passen; Cobi van Doorn nadert gevaarlijk. Standen Bowling uurtje Hoofdklasse: 1. Ingnd Blerk 8303, 59^ 2 Renier de Jong: 8849, 58 3. Margriet v KalsbeeK 7159, 50 4. Ria van Bentunv 8257, 43 5. Agnes Kok: 6032, 40 6 Knjna Groeneveld 6493, 39 7 Jan de Ridder: 6536, 38. Hoogste Game Renier de Jong 181. Eerste klasse: 1. Cinta Roos: 7725, 64 2 Miep v. Kampen- 5785, 46 Vz 3 All Bontje: 6957, 46 4. Margreet v Toren: 8150, 45Vz 5. Anrue Biel: 6951, 45 6. Rie de Ridder. 6426, 44 7. Jo de Wild: 6092, 43 8 Ger du Pree: 6240, 38 9. An Jilderda: 6443, 37Vz, 10 Truus Beyer. 4005, 27'/2 Hoogste Game Rie de Ridder 169. Tweede Klasse: 1. Jetty v. Donselaar. 6716, 53 9 TWa Paulon- ÉUfil R1 3. Nanny Doeland: 6860, 48Vi 4. Sue Jansen: 6558, AlVz 5. Willy v.d. Lagemaat. 6444, 44 6 Reiny v Gils: 6502, 40 7 Riek v. Oijen. 5515, 34>/2. Hoogste Game Nanny Doeland 151 Derde klasse: 1. Christina Stemfort: 6786, 63Vz 2. Sietske Hille: 6791, 55 3. Loes Nederpelt: 6610, 51 4. Clarie v.d. Geer 5455, 50 5 Gre v.d Wel 5202, 49 6. Maasje v.d. Braak' 6050, 45 7. Sjane Eggens: 4552, 34 8 Ida de Jong 4904, 33 9. Bep Hassink: 4114, 32Vz 10 Jaequeline v Ryt: 1379, 6 Hoogste Game Christina Stemfort 153. Vierde klasse: 1. Sonja v Alewyz: 5593, 63 2. Lenie Graaf: 5193, 53 3. Marjan de Haan: 5268, 49 4. Sjef v. Oyen: 5581, 46'/2 5. Maja v.d. Berg 6239, 45V2 6 Joke Los: 5164, 41 7. Dinie Kunst: 4168. 38 8 Nanda Oort: 3853, 30'/2. Hoogste Game Maja v.d. Berg 137 Vijfde klasse: 1. Wout Hoefman: 5471, 61 Va 2 Gertie Hofstra. 5094, 50'/2 3. Ria v Pluuren: 4848, 47 4. Ans Jekel: 3673, 44 Vz 5 Loes Hoefman; 4313, 42 6. Henk Steenmeyer. 3915, 33V2 7. Marina Bosman: 3411, 31 8. Jerltje v. Wilgenburg 3163, 25. Hoogste Game Wout Hoefman 137. Springklasse: 1. Evert Zijlstra: 4006. 50V2 2. Cobi v. Doom: 4402, 49 3. Janiue v Ravenhorst: 4201, 45 4. Gre v. Balen: 3202, 41'/2 5. Sylvia Go: 3490, 27 6. Jenrue Meyese. 2392, 24 7. Fiet Roozendaal. 2193. 12'/2 8. Gerda v. Zwieten: 1690. 6V2. Hoogste Game Jaruue v. Ravenhorst 145. LEUSDEN - Afgelopen weekend werd het eerste lustrum van de Bowling Bond Leusden gevierd met een gezelligheidstoer- nooi en een feestavond, dat na afloop méér dan geslaagd bleek. Het toernooi werd gespeeld op handicap-basis, hetgeen bete kent dat de mindere spelers extra punten krijgen. Hierdoor kreeg in principe iedereen gelijke kansen om te winnen. Het aantal inschrijvingen van 114, was meer dan de organisatie ver wacht had, en er moest dan ook op zaterdag gespeeld worden. Er vielen aardige scores te note ren, maar uiteindelijk was het al leen Edu Robijn, die na deze dag tot de finale wist door te drmgen. De rest moest met een plaats in de middenmoot genoegen nemen. Hieruit blijkt dat de scores op zon dag nog hoger waren. Dit ge beurde vooral m de 2e en de 4e sene van die dag. In de eerste game van de 2e serie werd direct al de hoogste game van het toernooi gegooid door Rob van Hensbergen (225). Boy Acosta, Jan Vercijs en Gert Schuurhuis kwamen met een ge middelde score van boven de 200 uit deze ronde. Ook werd in deze sene het juniorenrecord op 216 ge zet door Henk van der Hoef. Direkt na de eerste game van de laatste serie bleek al, dat ook hierin kandidaten voor topposities aan wezig waren. Vooral Han Scheg- getman en Floor Groeneveld gooi- den hoge ogen. In eerste instantie was ook Mare Westra een concur rent, maar na twee goede games zakte hij enigszins terug. Hij wist zich toch nog voor de finale te plaatsen. Na al dit geweld bleek de hoogste game bij de dames toch nog van de zaterdag te komen en wel van Tineke Brosky met 197. In de halve finale bleven de sco res wat aan de lage kant en er traden geen grote verschuivingen op in de kopposities. Er was dan ook een spannende finale te ver wachten, omdat de onderlinge ver schillen niet al te groot waren. Deze verwachting kwam uit; na de eerste finale-game bleken er al posities gewisseld te zijn. Vooral Edy Robijn kwam behoorlijk om hoog van de achtste naar de vierde plaats, terwijl de beide koplopers, Han Scheggetman en Mare Westra, het deze game wat heten zitten. In de tweede game was het vooral Jan Vercijs, die met een game van 224 zijn positie aanzienlijk wist te ver beteren. Het talrijke pubhek zat dan ook vol spanning naar de laatste game te kijken. Hier was het opnieuw Edy Robijn, die, na een tegenval lende tweede game, de eindsprint inzette. Zijn 195 was echter met ge noeg om Jan Vercijs te pakken. Deze kwam op zijn beurt weer emge punten tekort op Gert Schuurhuis, die met de eerste prijs (een bowlingbal) naar huis kon gaan. Na de prijsuitreiking werd er nog wat nagefeest en kon de orga nisatie op een geslaagd toernooi terugzien. EINDKLASSEMENT 1. Gert Schuurhuis 2 Jan Vercijs 3. Edu Robijn 4 Boy Acosta 5. Han Scheggetman 6. Mare Westra 7. Floor Groeneveld 8. Rob van Hensbergen HOOGSTE GAMES Dames: Tmeke Brosky 197 Heren: Rob van Hensbergen: 225 Aspiranten. Pascal Denos. 171 Junioren. Henk van der Hoef: 216 LEUSDEN - Afgelopen woens- g werd in de kelder van het ge entehuis de voorlaatste voor de van het Schoolschaakkam- inschap gehouden, e eerste tien van de 29 deelne- plaatsten zich voor de eind de, die op 15 april gehouden rdt Op 8 april vindt de laatste irronde plaats, nd groep 5: Yincent Branzen; 2. Mark de Boer; 3. Mare Elffers; 4. Sikko van Houten; 5. Vincent Braaf; 6. Mare Vemps; 7. Derek Hengeveld; 8. Evert Broer; 9. Won van Kalsbeek; 10. Arjan van 't Klooster; 11. Patrick v.d Boght; 12. Sander Seton; 13. Thijs Bokkers; 14. Lodewijk de Grauw; 15. Sander Ruygrok; 16. Ronald Besseling, 17. Edwin Barten; 18. Simon Voor hoeve; 19. Michel Tjoeng; 20. Sander Polman; 21. Saskia Ott; 22. Anthony Gerrits; 23. Rogier van Dokkum; 24. Sytse de Jager; 25. Haiko Bouwer; 26. Nico de Jonge; 237. Rene Stapert, 28. Rik Westerhof; 29. Rudie Roozen- dalal. SDEN - Ondanks de voortreffelijke winst van 8-2 bij en in Culemborg, heeft TTCL geen kans meer om koploper (uit Utrecht te achterhalen. Utrechtenaren wonnen onverwacht van „angstgegner" en, waardoor zij al voortijdig met kampioenschap hebben engehaald. LEUSDEN - Onder het motto 'niets moet en alles mag' biedt de dame- strimgroep Leusden huisvrou wen van alle leeftijden de moge lijkheid aktief bezig te zijn. On der het wakend oog van trimleid- ster Wil Woudstra trimmen de dames iedere dinsdagmorgen een uur in de Treek. Onder de deelneemsters zitten huisvrouwen van alle leeftijden. Vrouwen van net in de dertig, maar ook vrouwen die de zestig nade ren. Het trimmen is voornamelijk opgezet om een 'uurtje eruit' te zijn en met elkaar m een ontspannen sfeer te bewegen. Heerlijk m de buitenlucht en ge- metend van de natuur worden ver schillende oefeningen gedaan. Hardlopen en wandelen worden afgewisseld met buikspieroefenin gen en dergelijke. Zo nu en dan wordt een bal of een springtouw tevoorschijn gehaald. Iedereen komt aan zijn trekken. Diegenen die iets sneller willen, worden een zijpad ingestuurd, om dan na een paar honderd meter weer bij de anderen aan te sluiten. Uiteraard zijn er mensen die er tegenop zien om alleen naar een tnmgroep te gaan. Dit is beslist niet nodig. Iedereen wordt goed opge vangen en maakt snel contact. Dit is juist een van de sterkste punten van het trimmen, het sociale contact. Om de kosten hoeft ook memand het te laten, die bedragen slechts tien gulden m de maand. Met een trainingspak of lange broek met trui, gymschoenen of loopschoe nen komt men een heel eind. Dames die mee willen tnmmen kunnen dinsdagmorgen van half tien tot half elf terecht in De Treek. Op de parkeerplaats nabij de nieuwe loopbrug over de snelweg en de Dode weg komt iedereen bij een. Voor meer inlichtingen kan 1 men terecht bij Wil Woudstra, te lefoon 02155-18089. LEUSDEN - Tijdens de algemene ledenvergade ring van Jeu de boules- vereniging „De Hakhorst" werd afscheid genomen van twee bestuursleden, Ruud Noom en Charles Snoek werden in de bloe metjes gezet, terwijl Charles Snoek tot erelid werd benoemd voor zijn vele werk als secretaris - vanaf de oprichting - voor de boulesvereniging. Het bestuur bestaat thans uit Henk Bokhorst (voorzitter), Roelof de Groot (eerste secre taris), Rudolph de Groot (tweede secretaris, baancom- missie), Jo van Riezen-de Leeuw (eerste penningmees ter) en Martin van Slingerland (tweede penningmeester, bar- commissie, wedstrijdcommis sie). Door de verhoging van de bijdrage aan de Nederlandse jeu de boulesbond moest de contributie iets omhoog. Die is overigens met 56,- voor het gehele jaar toch erg laag ge bleven. Doordat rond de jaarwisse ling wat leden hebben opge zegd, is er weer ruimte voor nieuwe leden. Wie belangstel ling heeft voor de mooie bou- lessport kan op de clubavon den, dinsdag en vnjdag, op de banen bij De Hakhorst terecht voor inlichtingen. LEUSDEN - De dameswaterpoloërs van De Haaien hebben in hun voorlaatste competitieoptreden een klinkende overwin ning behaald. In het Sportfondsenbad ging Wilskracht met 5-2 over de knie. ondanks zal TTCL a.s. don- in de confrontatie tegen (in eigen huis proberen om de e redden en de Utrechtenaren laai een punt te ontfrutselen. 1 ging tegen nummer dne ranglijst, Gispen, langzaam De inzet was de tweede 1. Frank Kooyman opende de Irijd met een snelle winst (21- 11-15) tegen de zwakste man |Gispen. Erwin de boer ging 1 echter ten onder tegen de speler in twee sets (14-21, De Boer die over het alge- slecht uit de voeten kan te- erdedigers, had ook dit keer fvat op de zware backspin- a die door zijn tegenstander ren werden. Snoek wist zijn partij te 1 ondanks een achterstand 3-19 in de le set. Zijn tegen- raakte toen van slag en egeen punt meer (21-19). In de set was hij zo aangesla- 1 hij geen kans meer had (Snoek, die zijn goede vorm 'i afgelopen weken ook dit reer toonde. t dubbel Frank/Erwin wist >-* !aama geen raad met de ver dedigende tactieK van nun tegen standers. In twee sets moest het Leusdense dubbel hun meerdere erkennen m hun opponenten (16- 21,18-11). Meteen 2-2 stand gingen de tafeltennissers de pauze in. Na de pauze koesterden de Cu- lemborgers nog hoop op een goed resultaat maar de TTCL-ers geven geen partij meer uit handen. Andre Snoek en Frank Kooyman gingen door met hun zegereeks, terwijl Erwin de Boer zich voortreffelijk herstelde van zijn eerste verlies- partij door zijn resterende twee partijen, eveneens tegen verdedi gers, op een prachtige wijze te win nen. Hierdoor werd de eindstand 8-2 voor TTCL waarmee de tweede plaats veilig werd gesteld. Uitslagen tweede klasse: USS - Gispen 7-3 Gispen - TTCL 2-8 TTVM-USS 1-9 Barneveld - TTVN 3-7 De ploeg van gelegenheids- coach Ronald van der Hurk bleek vooral routine in de strijd te kunnen brengen. Wilskracht beschikte over veel snelheid, maar de Leus dense formatie toonde zich op be slissende momenten slimmer. Al m de eerste minuut zag de attente Andrea van Druten kans om een tegenstander op eigen helft de bal te ontfutselen. Ze hoefde daarna alleen maar naar de in vrije positie liggende Karen Polkamp te passen, die 1-0 het aantekenen. Met nog 40 seconden te spelen in de eerste periode kreeg Yvonne Adriaanse een 45 seconden straf opgelegd, waardoor de Leusdena ren de eerste periode in ondertal moesten zien af te sluiten. Wils kracht bleek niet bij machte om deze situatie in doelpunten om te zetten, zodat De Haaien de kleine marge wisten vast te houden. In de tweede periode beschik ten De Haaien driekwart minuut over een nummeriek overwicht. Dankbaar namen de Leusdenaren dit presentje in ontvangst. Na een uitgespeelde aanval het Ria van Valkengoed de tweede Leusdense treffer noteren. In de derde periode had het er heel even de schijn van dat Wils kracht terug zou komen. Bij 2-1 was de aansluiting zo goed als gereali seerd. Het antwoord van De Haaien het met lang op zich wachten. In diezelfde periode nog haalden de dames nog twee keer doeltreffend uit, via Ria van Valkengoed en Peggy Brons, waarmee De Haaien meteen de genadeklap uitdeelden. In de vierde en laatste periode tilde andermaal Ria van Valken goed de voorsprong naar vier tref fers, terwijl doelvrouwe Jolanda Tijmensen ook nog een keer kon vissen. Met 5-2 werd ook de eind stand bereikt. Trimmen in de buitenlucht van 'Den Treek'. ersies, ast al -pi") Stand tweede klasse: 1. USS 2. TTCL 3. Gispen 4 TTVN 5. B'veld 6. TTVM 9-16, kampioen 9-13 9-10 9- 9 9- 6 0 Nummers 5 en 6 zijn gedegradeerd. ^__l£USDEN - Voetbalvereni- Roda '46 houdt van don- Jdag 9 april tot zondag 12 weer een oud-papierac- - 0p die dagen staat er op de keerplaats van het Burge- Sster Buiningpark voor de 'k-kantine een container, men het oud-papier *)t kan. Mensen die zeil met in de gelegenheid zijn om oud-pa pier te komen brengen, maar nog wel wat hebben staan en dat ter beschikking van de voetbalvereniging willen stel len, worden verzocht contact op te nemen met Perry Wen- del (tel. 941367) of Robert Schimmel (tel. 941815). SEË LEUSDEN - Met nog een wedstrijd te gaan is het tweede achttal van de Schaakvereniging Leasden al verzekerd van de titel in de tweede klasse A. De Leusde naren wonnen hun ontmoe ting met het Hilversumse HSG-6, die de afgebroken par tijen gewonnen gaven zonder verder te spelen, terwijl de enige concurrent van de Leusdenaren, Huizen, door verlies, kansloos werd. In de wedstrijd met het Hilver sumse HSG-6 werden drie partijen verdaagd. De afgebroken partij van Zijlstra stond echter gewonnen, terwijl de partijen van Kerkhof en Elschot hoogstwaarschijnlijk in re mise zouden eindigen. Dat, ge voegd bij het resultaat dat Van Santen, Flohr, Moed (winst) en Ag- terberg (remise) in de eerste zitting al hadden geboekt, zou tot 5-3 winst hebben geleid. Dat de zaak reddeloos verloren was, moeten de Hilversummers bij hun analyses ook hebben ingezien, want men bespaarde zich de gang naar Leusden om de resterende partijen uit te spelen. HSG hees de witte vlag en omdat Huizen verras send verloor kon bij SVL tegelij kertijd de kampioensvlag gehesen worden. De Leusdenaren komen nu volgend seizoen in de eerste klasse uit. Ook werden er deze week de nodige partijen in de huiscompeti tie afgewerkt. De resultaten waren I als volgt: Z. Vroon-G.de Jager 0-1 E. Halkes - R Stienen 1 -0 A. Rietveld - D. van Ooik 0-1 1 P. Quelle - G. te Winkel 0-1 J. Boemaars - L. Boogaard 1-0 D. Willigenburg-G. Veenendaal 0-1 R. Visser - L. Buurlage 0-1 A. Wisman -R. van de Meel 0-1 R. Staal - H. Oosting 1 -0 H. Struiwig - A. Lanse Vz-Vz I J. v.d. Tang - H. van Egdom Vz-Vz H-Mus -J Nijhof 0-1 J. Zaal - P Sonder 0-1 W. Velker - C. Vos 1-0 LEUSDEN - Het goede weer van dit weekeinde heeft de Leus dense jeu de boulers uit de winterslaap gehaald. Na diverse aardige resultaten geboekt te hebben in de manegetoemooien, waren de boulers van „De Hakhorst" afgelopen zondag actief in het traditionele openingstoemoooi op de eigen banen. Ruim dertig boulers hadden ingeschreven. Na een spannende wedstrijddag, onder zeer goede weersom standigheden, schreef Rudolph de Groot dit openingstoemooi op zijn naam. Net zoals Henk en Mieke Bokhorst, won hij vijf van zijn zes wedstrijden, maar de boulespunten waren in het voordeel van Rudolph de Groot. Het openingstoemooi was een zogenaamd „hussel"-doublette toernooi. Het lot wees steeds mede- en tegenstanders aan. Ver rassingen waren dan ook niet van de lucht. Het begon al in de eerste ronde, toen twee grote kansheb bers. Hans en Ton Jacobs, zich ver keken op het duo Nettie Sikkema en René Stienen. Met liefst 13-0 werd duo Jacobs verslagen. Aanvankelijk leek voorzitter Herik Bokhorst de hoogste ogen te gaan gooien. Na vier ronden was hij als emge nog ongeslagen. Maar in de vijfde ronde vond hij ook zijn Waterloo. Samen met René Stienen moest hij de punten aan het dames- dubbel Jo van Riezen-de Leeuw en Ineke Hooijer laten: 11-13. Liefst zes boulers gingen gelijk de laatste ronde in. Ton Jacobs, Thieu Stienen en Johanneke Bok horst konden hun laatste partij niet winnen. De ereplaatsen waren, in deze volgorde, voor Rudolph de Groot, Henk Bokhorst en Mieke Bokhorst, die allen vijf wedstrijden wonnen. Mimo Sciortino had de beste boule-score bij degenen, die viermaal zegevierden. Hij legde beslag op de vierde plaats. De poedelprijs was voor Cor Hooijer. Deze erkende tireur was de emge, die geen enkele maal het zoet der overwinning mocht sma ken. Eindstand: 1 Rudolph de Groot 5 44) 2. Hendrik Bokhorst 5 28) 3. Mieke Bokhorst 5 15) 4. Mimo Sciortino 4 31) 5. Kees Bokhorst 4 25) 6. Arie van den Breemer 4 23) 7. Thieu Stienen 4 21) 8. Paulien Bisschops 4 16) 9. Jan van de Mosselaar 4 14) 10. Hans Jacobs 4 12) 11 Johanneke Bokhorst 4 16) 12. Emile Eskenazi 4 5) 13. Ton Jacobs 4 4) 14. Nettie Sikkema 3 10) 15. Sjouke Stuiver 3 9). LEUSDEN De Leusdense Pedaalridders waren dit weekeinde weer op talrijke fronten actief. Het grootste succes was weggelegd voor Angelique Greupink. Nadat ze een dag eerder in Belgie (Brussel) in een koers, waar een internationaal deelne mersveld aan de start kwam, tiende was geworden, finishte ze zondag in Soest in de eerste rit van de Midden-Nederland- competitie als eerste. Hans Versteeg uit Achterveld ging bij de Recreanten als vierde over de streep, terwijl Ralf Greu pink bij de Liefhebbers met een vijfde plaats genoegen moest ne men. Henk van 't Klooster, erkend klepper in Leusden-Zuid, zag net geen kans om bij de Veteranen in de top-tien te eindigen; een elfde plaats werd zijn deel. Maar ook zaterdag werd er in den lande gefietst. In Veenendaal gaven enkele Leusdenaren acte de présence. De harde wind maakte het daar de renners met eenvou dig. De hoogste klassering werd opgeeist door liefhebber Jos Kerk hof. De Achtervelder kwam als ze vende aan de meet, terwijl in zijn kielzog Leusdenaar René Boers en Achtervelder Johan Ossendrijver tiende en elfde werden. Dit weekeinde, te weten op zon dag 12 april, wordt in Amersfoort op het parkoers van de Pedaalrid ders aan de Nijverheidsweg/Ha- venweg, de tweede rit van de Mid- den-Nederlandcompetitie verre den. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur, terwijl de finish van de Amateurs rond 12.30 uur wordt ver wacht. De speciaalzaak in woningtextiel vindt u in winkelcentrum Hamershof. Wij leveren alle gerenommeerde merken tapijten - gordijnen - dekbedden - dekbedhoezen - toilet- en badkamerkleedjes - karpetten - tafekleden - zonwering - douchegordijnen en bedmode Dealer van: Kendix - Gardisette - Jap Tulipan - Forbo Desso - Boras enz. INTERIEURVERZORGING Winkelcentrum „Hamershof" De Brouwerij 12, aan de Hamersveldseweg. Leusden-C., tel. 033-946611.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 13