Antilopen ontsnapt aan nederlaag Beschamend optreden Leusdense hockeyers Haaien handhaven zich in competities Dames LHV houden schaapjes op droge sl leusBler krone Tweede competitieweekeinde van tennissers verregend Leusdenaren stapje dichter bij promotie: Dames veilig na dubbele zege: Clubrecords voor Jan Willem van Dijk: Heren hebben geen kind aan degradant DINSDAG 5 MEI 1987 LEUSDEN - De korfballers van Antilopen zijn voor eigen pu bliek aan een beschamende nederlaag tegen het voor wanho pig lijfsbehoud vechtende Sportclub uit Makkinga ontsnapt. (4- 0) Na een bliksemstart in de eerste twintig minuten kwamen de Leusdenaren in de tweede helft stevig in de problemen. Op de valreep bleek een gelijkspel (8-8) het hoogst haalbare. Toen men na afloop m de Antilo pen-kantine de commotie en de teleurstelling over het halve ver lies in het toch wel spectaculair verlopen duel had verwerkt, viel er toch ook een lichtpuntje te ont dekken. In Leiden hield Permx zich het Harmelense Thor van het lijf (9-8), zodat de Leusdenaren de overgangsklasse een stapje dich terbij zagen komen. Thor moet nu in de resterende drie wedstrijden een gat van vier punten zien te dichten, en dat lijkt een zeer zware opgave. Dat laat overigens onverlet dat An tilopen zaterdag bijvoorbeeld al een prima kans had om promotie al zo goed als veilig te stellen. Een zege op het laag geklasseerde Sportclub uit het Friese Makkinga zou daartoe hebben volstaan en dat leek op voorhand geen al te moeilijke opgave. De Leusdenaren leken daar in het begin van de wedstrijd ook zo over te denken. Antilopen maakte een zeer ontspannen indruk en dat resulteerde binnen twintig mi nuten in een riant ogende 4-0 voor sprong. Omdat Sportclub tot dan toe slechts sporadisch de indruk wekte iets te kunnen doen, leek een forse uitslag in het verschiet te liggen. Dat bleek dus een misrekening. Toen Sportclub, na een nog steeds florissant lijkende 5-2 rust stand, de Leusdenaren in een al- les-of-niets offensief onder druk zette (daarbij fysieke inbreng niet schuwd) slonk de marge ziender ogen en moest Antilopen een mi nuut of tien voor het eind zelfs con stateren dat men voor het eerst in de wedstrijd op achterstand werd gezet. Nancy Laheij hield het hoofd in die hectische slotfase koel en schoot van afstand raak, waardoor de Leusdenaren een nederlaag bespaard bleef. Dat zou ook verre van verdiend zijn. Gemakkelijk Het begon allemaal heel veelbelo vend. De weersomstandigheden vielen, in tegenstelling tot de voor spellingen, alleszins mee (alleen de stevig waaiende, dwars op het veld staande wind had een hinder lijke invloed op het spel) en het leek Antilopen te inspireren aan klantenbinding te doen, daardoor de indruk wekkend volledig van promotie aan het eind van de rit overtuigd te zijn. Rustig combinerend en vertrou wend op technisch surplus, werd de vijandelijke korf onder druk gezet en het duurde dan ook met lang voor de eerste treffer geno teerd kon worden. Uit een vrije worpsituatie scoorde Koos Meinsma 1-0. Een doorloopbal van Annelies Krikke betekende 2-0, waarna er van vak gewisseld kon worden. De tweede aanval, bestaande uit Joyce Osnabrugge, Gert Graaf land, Walther Urbach en Nancy Laheij deed m daadkracht voor hun illustere voorgangers niet on der. Op aangeven van Walther Ur bach rondde Nancy Laheij een goed opgezette aanval doeltref fend af, waarna Joyce Osnabrugge de algehele feestvreugde nog meer luister bijzette door een on der de omstandigheden gewaagd afstandsschot te lossen, dat desal niettemin ook al door de korf ver dween. Annelies Krikke eist de verantwoordelijkheid voor de tweede Antilopen- treffer voor zich op. „Sta je nou vrij of niet?", spelmoment uit de ontmoeting Antilopen-Sportclub. Het leek een perfect uitgangspunt om er een feestje van te maken, ook al omdat Sportclub zich bij voorbaat bij de onvermijdelijke negatieve afloop neer scheen te leggen. Een Fnese treffer kon daar, zo werd langs de lijn verondersteld, weinig aan veranderen, helemaal omdat het antwoord van Antilo pen niet lang op zich liet wachten. Hoewel Frank van de Pijpekamp daar een herkansing voor nodig had, werd het uit een strafworp 5- 1. Maar misschien ging het toch alle maal iets tè gemakkelijk. Het ont spannen spel van de Leusdena ren, dat in de beginfase de basis voor succes vormde, tendeerde in de penode voor de rust steeds meer naar nonchalance. Sportclub leek dat aan te voelen en plaatste nog voor de pauze een treffer, maar daarmee was er ogenschijn lijk nog niets aan de hand: 5-2 Onverzettelijkheid De onverzettelijkheid van de Fne- zen brak Antilopen na de pauze nog bijna op. Heel langzaam slo pen de noorderlingen naderbij en hoewel Nancy Laheij (6-4) en Daan Beekmans, op aangeven van mar- gret Versteeg (7-5; een treffer die langs de zijlijn de kwalificatie "fraai frommeltje" meekreeg) de marge op twee punten hielden, begon het Leusdense bastion dui delijk scheuren te vertonen. Gesterkt door de gang van zaken na rust, gooide Sportclub daarna nog wat kolen op het vuur en wer den de aspiraties door middel van lichamelijk contact letterlijk kracht bij gezet. Met name Koos Meinsma leek hier onder te lijden, maar het had wel tot gevolg dat de Leusdenaren I drie treffers op rij om de oren kre-1 gen. Nadat Frank van de Pijpe-1 kamp een doorloper tegen te slik-1 ken kreeg, zag Daniël Beekmans een afstandsschot van zijn directe tegenstander doel treffen. Een strafworp leek het einde te worden voor Antilopen (7-8) maar i dat ging de sterk akterende Nancy Laheij toch wat te ver. Via een afstandsschot schoot zij haar I ploeg weer langszij (8-8) en dat I leek Sportclub een aanvaardbaar resultaat. De laatste minuten wer-1 den op irritante wijze in het Antilo- j penvak uitgespeeld, zodat ook in- j valler André Kooi (voor Daan I Beekmans) geen kans meer kreeg de wedstrijd alsnog in Antilopen- j voordeel te beslissen. LEUSDEN - De herenhockeyers van Leusden hebben tegen het (vergeefs) tegen degradatie vechtende Ares een bescha mende nederlaag geleden. De zeer ongeïnspireerde formatie van Rob Weeis laadde de verdenking op zich Ares, ten koste van bijvoorbeeld Amersfoort, de helpende hand te willen toe steken, maar zelfs in dat geval leek 4-1 wat veel van het goede. Overigens wees Rob Weers na afloop van het duel verdachtmakin gen in die richting met klem van de hand, al realiseerde ook hij zich dat er in Amersfoort furieus gerea geerd zal zijn op deze uitslag. Amersfoort hield de loop van het recht overigens in eigen hand door zelf te winnen. Daardoor was Ares toch de klos. „Van boze opzet was pertinent geen sprake," verweerde Rob Weers zich op de vraag of men Amersfoort bewust wilde dwars bomen. „Maar als het mij als coach was overkomen, zou ik ook de grootst mogelijke moeite hebben dat te geloven." Maar zou een vooropgezette competitievervalsende manoevre de uitslag van zondag nog begrij pelijk hebben gevraagd, nu rijst de vraag hoe diep de Leusdenaren zijn gezonken, dat men tegen een tegenstander van dit kaliber zo op het gezicht gaat. Rob Weers: „Ik kan het alleen maar verklaren uit het feit dat men waarschijnlijk al bezig was met de wedstrijd van aanstaande zondag, de derby te gen Amersfoort. Maar in ieder ge val was het abominabel. Er was totaal geen inzet, ze verdomden het eenvoudig om wat te doen. Ik miste vandaag spelers als Joep Roosen boom en Frank Roggekamp. Wat die in technisch opzicht missen, maken ze ruimschoots goed met karakter. Ze nemen daardoor vaak de rest op sleeptouw. In ieder ge val was dit het absolute dieptepunt van het seizoen," verzucht de trai ner/coach van de Leusdenaren, die 24 uur na dato nog steeds moeite heeft zijn kwaadheid te verbergen. Toch belooft de gang van zaken in ieder geval een mooi slot van de competitie. Het treffen tussen Amersfoort en Leusden, die in de competitie mets meer te verliezen, noch te winnen hebben, knjgt een extra lading. Afgezien van het feit dat een derby tussen beide ploe gen altijd al een soort meerwaarde heeft, zal Amersfoort erop gebrand zijn hun gram te halen, terwijl Leus den tegenover eigen publiek wel wat goed te maken heeft. IMITATIE Het was overigens toch een ui terst merkwaardige wedstrijd, want hoewel Leusden niet vooruit te branden was, leek Ares nog te weinig klasse in huis te hebben om daar van te kunnen profiteren. Toch openden de gastheren de score uit een strafcorner. Vijf mi nuten later stelde Maarten Jonges echter weer orde op zaken via een strafbal, die Leusden kreeg toege kend. nadat een inzet met de voet van de lijn was gehaald: 1-1. In de fase die volgde kregen de Leusdenaren door een aantal straf- corners goede mogelijkheden om de score uit te bouwen, en als dat was gebeurd zou er waarschijnlijk een andere wedstrijd zijn ontstaan. Nu leken de Leusdenaren het wel te geloven, waardoor Ares de ene na de andere kans kreeg. Doelman Frederik van der Lee, die samen met Hans-Robert van de Doe als emge een voldoende scoorde, voorkwam in die fase dat men toen al op 4, 5-1 kwam. Nu bleef de schade bij de pauze be perkt tot 2-1, door een velddoel- punt van Ares, waarbij de defensie van Leusden niet helemaal gezond oogde. Het begin van de tweede helft leek Leusden, bij wie Robert-Jan Willemse werd vervangen door Sander Greeve, zich wat te herstel len. Men verscheen zowaar een aantal malen voor het doel van de tegenstander. Doelpunten bleven echter uit, dat wil zeggen voor Leusden. Een tegenstoot van Ares leidde tot een strafbal, waarna men het helemaal voor gezien hield.(3- 1). Rob Weers probeerde het nog met een 1-1 verdediging, maar het liep niet. De defensie bleef een imitatie van Emmenthaler gaten kaas ten beste geven, waarvan Ares nog eenmaal gebruik maakte en de eindstand op 4-1 bepaalde. GOEDE ZAKEN De dames deden het afgelopen weekeinde bijzonder goede zaken. Het veredelde A-jeugdteam van Bob Ebbink benutte de inhaalwed strijd op Koninginnedag en de voorlaatste competitiewedstrijd te gen Kromhouters om zich definitief in veilige haven te loodsen. En dat gebeurde via de bepaald overtui gende cijfers 0-4 (uit tegen Maarn) en 6-2 (thuis tegen Kromhouters). Op Koninginnedag maakten maar liefst zes Al-speelsters hun opwachting in de basis van Leus den, dat zich nog steeds door vele blessures geplaagd weet. Toch lijkt juist de enthousiaste inbreng van de jeugdige speelsters Leus den geen windeieren te leggen. Dat kon Maarn, dat nog met veilig is, aan den lijve ondervinden, belangrijke ontmoetmg met Maarn het initiatief en zette de tegenstan der stevig onder druk. De thuis ploeg bleek daarvoor gevoelig en zag zich al snel genoodzaakt de strakke dekking te laten varen, waardoor de Leusdenaren op hun beurt meer vrijheid kregen. Dit leidde tot een aantal kansen, die door Jolanda Koopman in de twaalfde minuut in een treffer werd opgezet. Met een harde knal zette zij haar ploeg op voorsprong: 0-1. Nadat doelvrouwe Simone Fok- kema een aantal keren bekwaam reddend was opgetreden voerde Carolien Meinen uit een strafpush de voorsprong nog voor de rust op naar 2-0. Niet tevreden met het bepaald niet ongunstige uitgangspunt uit de eerste helft, ging Leusden ook in de tweede helft weer onvervaard op jacht naar doelpunten. In de achtste j minuut liet opnieuw Jolanda Koop-1 man de derde treffer noteren, na I een fraaie combinatie. Vlak na het verstrijken van het eerste kwartier i voltooide de A-speelster eer. on- I vervalste hattrick, waardoor Leus den met een fraai resultaat op zak huiswaarts keerde: 4-0. TOEGIFT Zondag leek het aanvankelijk een stuk minder te gaan. Waar de Leusdenaren tegen Maarn oppor tunistisch uit de startblokken kwa men, nam men tegen Kromhouters aanvankelijk een afwachtende houding aan. Het resultaat was ave rechts, want binnen zes minuten stond Leusden met 0-2 achter. Wakker geschud door de desa streus ogende gang van zaken, nam Leusden het initiatief over, het geen nog voor rust een totale om mekeer in de wedstrijd tot gevolg had. Nienke Timmer, Letty den Besten, Carolien Meinen en Iris Herder bogen de score om tot 4-2. Ook na de pauze duurde het nog even voor de Leusdense furie was uitgeraasd. In de stormachtige eer ste minuten van de tweede helft verhoogde Carolien Meinen de score tot 5-2, waarna Matty Anker man vlak voor het einde, als een soort toegift 6-2 aantekende. LEUSDEN - Afgelopen zaterdag werd de einduitslag van de zwemcompetitie bekend. De eerste wedstrijdgroep van De Haaien, die in de landelijke C-competitie uitwkam met 59 an dere zwemploegen, eindigde als vijfentwintigste. De tweede wedstrijdgroep, die in de F-competitie uitkwam en waarvan enkele weken geleden werd voorspeld dat degradatie naar de G-competitie onafwendbaar zou zijn blijkt gelukkig niet be waarheid te worden. De Haaien eindigden op de 59e plaats en bleven daarmee twee plaatsen boven de rode streep. Zaterdag werd in het zwembad 'De Kwakel' te Utrecht de laatste speedojaargangwedstrijd van dit seizoen verzwommen. In deze wedstnjd worden alleen de lange- afstandnummers (de 400 m en 800 m vrije slag) verzwommen. De Haaien deden aan deze wed strijd mee met vier jeugdHaaien onder 12 jaar. De vier lange-af- standskanonnen van de Haaien- jeugd waren Sandra van Wegen, Leon van Doornik, Rogier Tol boom en Jan Willem van Dijk. Het eerst aan de beurt was Sandra op de 400 m vrije slag meisjes 1977. Sandra verbeterde haar per soonlijke besttijd met bijna 10 se conden. Haar tijd van 6.34.6 was goed voor een fraaie tweede plaats. Na Sandra was het Leon van Doornik die op de 400 m vrije slag jongens '77 van start ging. Leon realiseerde een tijd van 6.15.8 waarmee hij iets boven zijn beste prestatie bleef. Na de 400 m nummers werden de 800 m nummers verzwommen. Ro gier Tolboom beet hier de spits af bij de jongens geboren in 1976. Rogier kwam niet toe aan verbete ring van zijn tot dan toe beste pres tatie van 10.58.3. Met deze tijd zou Rogier zeker bij de Speedofinales hebben mogen uitkomen. Zijn tijd van 11.18.3 die hij nu zwom maakt deelname aan de speedofinales onzeker. Hij veroverde met deze tijd wel een afgetekende tweede plaats. Rogiers tussentijd op 400 m was 5.34.6. De laatste Haai die aan de start verscheen was Jan Willem van Dijk op de 800 m vrije slag jongens 1975. Jan Willem ging voortvarend van start in zijn poging Jos Middel- berg van Zwemlust Den Hommel bij te houden. Al spoedig moest Jan Willem in hem zijn meerdere erkennen. De tussentijd van Jan Willem op de 400 m was no steeds veelbelovend nl. 5.14 hetgeen een nieuw clubrecoi betekende. Op de laatste twe honderd meter moest Jan Willej ook nog Lucien Smits van Zwoer voor laten gaan omdat hiji veel in het eerste gedeelte had g geven. Zijn eindtijd van 10.44 was uiteindelijk goed voor derde plaats maar tevens voor ee nieuw clubrecord. Hij verbeterd het clubrecord met 7 seconden. LIMIETWEDSTRIJDEN Dit weekemde werden in Ve nendaal en Amersfoort limietwe strijden voor de NK gehoude Door De Haaien werden dit ke geen limieten behaald. Simone S brandy benaderde de limiet v 2.41.0 op de 200 wisselslag me jes 1974 op één seconde en verb terde haar tot dan toe beste pres tie met bijna 2 seconden. Haar ti was 2.42.0. Een andere Haai zijn tot dan toe beste prestatie v- beterde was Rob van Wegen c de 400 m vrije slag jongens Zijn tijd was nu 4.46.9, echter ik ruim 13 seconden van de limiett van 4.33.0 af. Op de 50 m vrije sl evenaarde Chester Marsman 2 clubrecord van 25,5 sec., wa mee hij slechts 0,3 sec. boven limiettijd van 25,2 sec. bleef. LEUSDEN - De herenhandballers van LHV hebben in Bussum, ondanks de gestaag vallende regen, geen moeite gehad met de reserves van BHC. De degradant uit de tweede klasse legde de Leusdenaren geen strobreed in de weg, waardoor de bezoekers met een royale 5-18 zege huiswaarts keerden. De dames bleven in de titelstrijd meedoen, door zich in Utrecht UHV/Sport 2 van het lijf te houden. LHV zegevierde met 7-11. Hoewel de weersomstandighe den afgelopen zondag weinig ruimte liet voor echt goed handbal, kwamen de heren van LHV tot een alleszins aanvaarbare prestatie. Met name in de tweede helft, toen het enigszins opklaarde, bleken de Leusdenaren, een doorweekte bal en een nat veld ten spijt, redelijk te kunnen combineren aan de cirkel, terwijl zelfs een onder omstandig heden moeilijk uit te voeren break-out, sporadisch te bewonde ren viel. In de eerste dertig minuten ge beurde er maar weinig dat de moeite van het noteren waar was. Op het koude sportpark Zuid in Bussen liepen twee ploegen wat onwennig te zoeken naar een ant woord op de voor handbal slechte omstandigheden. De meesten maakten de indruk zo snel moge lijk de warme kantine te willen op zoeken, en de wedstrijd als een noodzakelijk kwaad te beschou wen. Toch stond er voor beide ploegen het één en ander op het spel. LHV heeft nog steeds een theoretische kans op de titel, ter wijl BHC winst hard nodig zou heb ben om degradatie nog te kunnen ontlopen. De heersende spelopvatting werd door het scorebord het meest treffend samengevat; na een klem kwartier gaf zij een troosteloze 1-1 stand te zien. Toch was toen al dui delijk dat LHV over de beste papie ren beschikte. Uitblinker Ed Da vids miste in de openingsfase twee uitgelezen mogelijkheden, maar hoewel treffers toen nog uitbleven, werd al wel duidelijk dat de BHC- defensie licht uiteen te rafelen was. COMPENSATIE Halverwege de eerste helft be gon ook de scoringsmachine van de Leusdenaren op stoom te ko men. Ed Davids doorbrak als eer ste de impasse, waarna Henk Men- ting met een fraaie passeerbewe ging door de BHC-verdediging brak en 1-3 liet aantekenen. Invaller Willem van der Heyden, die enige compensatie moest bie den voor de afwezigheid van Will Kollenburg, Arjan Schneiders (ge blesseerd) en jos de Valk en Rob Schneiders (vakantie), verzorgde de vierde LHV-trreffer en toen Ed Davids even later ook nummer vijf liet noteren, was al wel duidelijk dat de Leusdenaren zegevierend uit Bussum weg zouden komen. Voor de "pauze voegden beide teams ieder nog één doelpunt aan hun conto toe, zodat het tweede bedrijf kon worden begonnen met 2-6 op de tellers. Omdat het in de rust, in ieder geval boven het veld, droog was geworden, kon er zowaar nog iets als een handbalwedstrijd ontstaan. LHV gooide er een schepje bo venop waardoor BHC, mede door het ontbreken van wisselspelers, al spoedig amechtig de handdoek in de nng wierp. Door over te scha kelen op een spontane offensieve verdediging werd de aanvalsop bouw van de tegenstander al vroeg gestoord. Het leidde bij BHC tot onzekerheid in het afspelen, waar van Henk Menting en Ed Davids profiteerden in break-outachtige situatie's. Maar ook Theo Prinsen, Paul Lindeboom en Daan Bleuel lieten zich in gelijksoortige omstan digheden niet onbetuigd, waar door de stand snel opgevoerd werd. In de slotfase beperkte LHV zich voornamelijk tot het uitspelen van kansen op de cirkel, waar de tref zekere Willem van der Heyden steeds aanspeelbaar opgesteld stond. Met drie doelpunten op nj maakte hij het dozijn m de tweede helft vol, zodat er afgesloten w< met 5-18. SPEELBAL Hielden de heren van LHV he ieder gaval nog één helft red< droog, de dames konden na afi van het duel met UHV/Sport 2 ui wrongen worden. Het hemelw viel de gehele wedstrijd met b ken naar beneden, waardoor van handbal nauwelijks sprake I zijn. Daar kwam in de eerste li nog bij dat de speelbal niet opi taak onder de omstandigheden rekend bleek, zodat de meest 1 mentaire vaardigheden van spelers ernstig op de proef wen gesteld. Voor zover er van een serie: krachtmeting sprake kon zijn, g gen de zaken in de eerste he afgemeten aan het scoreverli gelijk op. Tot twee keer toe m; Carla Mossel vanuit de hoek gel voor LHV via een benutte strafwc van Jeanette Kok bij 2-3 voor 1 eerst de leiding nam. Met een pisch nat weer schot Oaag do schietend over de grond) was zelfde speelster even later ven woordelijk voor de vierde LI treffer, waarmee de balans wee evenwicht werd gebracht (4-4).i status-quo bleef tot de pauze handhaafd, omdat Ria Meyei met een „droog" afstandschot aantekende. Een nieuwe speelbal stelde 1 na de pauze in staat iets meer het vertrouwde eigen spel te la zien. Nadat Monique Hovenka uit een break-out de score hi pende, versnelden de Leusde ren via drie treffers van Jean Kok op rij (6-9). Petra Wethly Carla Mossel, die dankbaar bniik maakte van een sper Gien Greefhorst, schoten LHV d nitief buiten bereik van de stander, die in de slotfase nog' maal doeltreffend opzicht van deed spreken. Ondanks het feit dat paal ea LHV-succes zeven keer m de stond, boekten de Leusdeni een duidelijke winning: 7-11. LEUSDEN/ACHTERVELD - Regen werd de grote spelbreker op de tweede speeldag van de tenniscompetities. Zaterdag kon het programma nog grotendeels doorgang vinden, maar zon dag werd er op grote schaal afgelast. In Achterveld bij De Eemelaar konden op zaterdag alle geplande wedstrijden worden gespeeld. An ders was dat op zondag. Veel par tijen konden slechts gedeeltelijk of helemaal geen doorgang vinden. De afgelaste ontmoetingen wor den op Hemelvaartsdag (28 mei) ingehaald. Bij de LTV Leusden ging het- Frank en vrij nam Leusden in de J zelfde verhaal op. De zaterdag was voor de LTV een uitstekende dag en niet alleen vanwege het mee vallende weer. Van de vijftien ge speelde wedstrijden eindigden er niet minder van veertien in het voordeel van teams van Leusden. Op zondag konden de wedstrijden eerst om 13.00 uur beginnen. Hier behaalde Leusden 3 in de vierde klasse een prima resultaat: 4-4 te gen Vleuten/De Meern 3. In de zaterdagcompetitie doet vooral Leusden A goede zaken. Nu al heeft het team goede vooruit zichten op de titel in de tweede klasse. UITSLAGEN EEMELAAR Zaterdag mixed senioren: Alta F - Eemelaar A Eemelaar B - LTV Leusden D TV Huizen E - Eemelaar C Heren zaterdag: VEPB-Eemelaar A Eemelaar B - Randenbroek D Junioren mixed: Eemelaar - Randenbroek C Jongens t/m 15 jaar: Eemelaar - TC Hoogland Dames dinsdag: Eemelaar B - de Eemslag Odijk C - Eemelaar A Jongens t/m 12 jaar: Eemelaar A - Eemnes A 2-2 2-2 1-4 1-4 S-0 1-5 4-2 UITSLAGEN LTV LEUSDEN Leusden A - 't Laer C 4-1 Naarden C - Leusden B 5-0 Leusden C - Hooglanderveen A 3-2 Eemelaar B - Leusden D Leusden E - Oudegein D Almere D - Leusden F Ludenti A - Heren A Heren B - Woestduin B Jongens A - Volta A 17 jr) Lookhorst A - Jongens B 't Stort B - Jongens A 15 jr) Meisjes A - Rhijnauwen A Gooiland A - Meisjes B Junioren A - Lookhorst B Hoogland D - Junioren B Bilthoven 3 - Leusden 1 Rhijnauwen 4 - Leusden 2 Leusden 3 - Vleuten/Meern 3 Altas 6 - Leusden 4 TKHC-Heren 1 Heren 2 - Oudegein 1 Heren 3 - Breukelen 1 Junioren 1 - Irminloo 1 Junioren 2 - Eemelaar 1 Dames A - Maarn B Dames B - Eemslag E Leusderpark C - Dames C Flehite F - Dames D Volta B-Dames E Dames F - Weldam F Junioren A - Alta B Lookhorst C - Junioren B

Leusder Krant | 1987 | | pagina 8