O* Scratchtoernooi Bowling Bond levert dubbele winnaar op .handbal—,. voorspel. Promotie .korfbal Slotdag Driebandenteam BV'75 nationaal finalist Ontknoping competities bowlinguurtje nabij Degradatie-duel Van der Brink wint Supercup BVL Puzzelrit A.M.B.C. Schaken in kader van Sport Overdag Rob Barbillion en Arthur Girmscheid delen eerste plaats: Na behalen gewestelijke titel: Hamersveldseweg 6A - Tel. 943381 Leusden Ot LEUSDEN - Afgelopen zondag werd in het bowlingcentrum „De Korf' het zogenaamde „scratch"-toernooi gespeeld, ter afslui ting van het seizoen '86-'87 van de Bowling Bond Leusden. Met het aantal van 48 deelnemers was dit toernooi volledig bezet, in de voorrondes werden 5 games per persoon gespeeld. In iedere game had men te maken met een directe tegenstander, waarbij 30 wedstrijdpunten (de zogenaamde Peterson-Point-punten (PP-punten)) te verdelen waren. Een winnende game was 30 PP-punten waard, terwijl men bij een gelijk spel ieder 15 PP- punten kreeg. Ook waren er bonuspunten te verkrijgen voor het hooien van een game boven de 200 scratch. Om ieder een gelijke kans te geven, werden de spelers ingedeeld in dne klassen. Spelers in de laagste klasse kregen 14 piris per game extra en die in de middelste klasse 7 pms per game. Uit de eerste sene kwamen, on danks de slechte score, twee dui delijke winnaars naar voren. Dit waren Cobi Brandsen en Raymond Felix, die zich dan ook voor de kwart finale plaatsten. In de tweede serie was er beduidend meer spanning. De scores lagen hier een stuk hoger en ook waren de verschillen minder groot. Al leen Henk Hek kon deze serie af sluiten zonder verliespunt en met een gemiddelde wat er zijn mag, namelijk ruim 200. Nadat de derde serie min of meer geruisloos voorbij was gegaan, kon een ieder in de vierde serie weer volop genieten van veel onderlinge strijd en hoge scores. Het waren hier vooral Jeanne Poestkoke en Arthur Girmscheid die met hoge scores de punten binnenhaalden daarbij op de voet gevolgd door de goed spelende Wout Rouwhorst. In de vijfde sene was het jeugd lid Maunce Jansen erg goed op dreef. Hij liet alleen in zijn game tegen de hoger geklasseerde Georg Lint de punten liggen en plaatste zich hiermee, tesamen met Georg Lint, voor de kwart finale. In de laatste serie waren de ver schillen weer groot en hieruit kwa men dan ook drie duidleijke win naars naar voren, te weten Hubert Rosana, Ben Vrolijk en Boy Acosta. Opvallend in de kwart finales was het dubbele verlies van de als eer ste geplaatste Henk Hek, die hier mee zijn plaats in de halve finale verspeelde. En ook de opmars van uit de achterhoede van Wout Rouwhorst, Rob Barbillion en Georg Lint is het vermelden waard, Zij kwamen van respectievelijk een 15e, 14e en 13e plaats naar een le, 7e en 4e plaats voor de halve finale. In deze halve finale was het al leen Arthur Girmscheid, die, met twee games van boven de 200, de volle winst behaalde en zich hier mee als eerste plaatste voor de finale. De overige finalisten waren Rob Barbillion, Wout Rouwhorst en Ben Vrolijk, die zich, met 1 gewon nen game, op gegooide pmfall wisten te plaatsen. De finale werd vervolgens ge speeld volgens het knock-down- systeem, d.w.z. dat de als 4e ge plaatste speelt tegen nummer 3. De winnaar hiervan speelt tegen de nummer 2 en de winnaar daarvan speelt twee games tegen de als le geplaatste. Hiervoor kwamen eerst Ben Vrolijk en Wout Rouwhorst te gen elkaar uit. Deze game werd overtuigend gewonnen door Ben Vrolijk met 190 tegen 153 van Wout. Vervolgens moest Ben Vrolijk het opnemen tegen Rob Barbillion, die met een aardige supporter-schare aanwezig was. Barbillion trok profijt uit het „thuis"voordeel en won met een score van 215 tegen 159 van Vrolijk. Nu was het tijdstip van de waar heid aangebroken. Wie zou de eer ste pnjs mee mogen nemen. Rob Barbillion of Arthur Girmscheid. Beiden hadden de hele dag prima staan gooien, maar de vermoeid heid was ook bij beide spelers van het gezicht te lezen. Arthur begon de eerste game voortvarend en wist de opgebouwde voorsprong ook tot het einde te bewaren. Hij won deze game met 180 tegen 144. De tweede game moest nu de be slissing brengen. Nadat de beide spelers tot halverwege deze game gelijk opgingen, zette Rob Barbil lion de eindsprint in. Hij wist zover op Arthur Girmscheid uit te lopen, dat het mogelijk leek de in de eer ste game opgelopen achterstand LEUSDEN - De handballers van LHV beginnen zondag aan hun laatste wedstrijd van het veldseizoen '86/'87. Dat wil zeggen, aan de laatste of ficiële ontmoeting van de competitie. Het is namelijk niet ondenkbaar dat zowel de heren, als de dames nog in beslissingswedstrijden zullen moeten uitkomen, waarin pro motie op het spel staat. Als de heren er aanstaande zon dag m Woerden bij Corbulo in sla gen de tweede plaats definitief vei lig te stellen (een gelijkspel zal daartoe volstaan), is het afwachten wat het resultaat van de degrada tiewedstrijden in de derde divisie zal zijn. Theoretisch is het namelijk denkbaar dat er dit jaar geen Utrechtse ploeg(en) naar de Afde ling zullen terugkeren, waardoor er in de hoogste afdelingsklasse een plaats extra vrij komt. Daar zou LHV dan garen bij kunnen spinnen, omdat de nummers twee uit de tweede klasse elkaar in een beslis singswedstrijd dat ene toegangs bewijs mogen betwisten. Of dat werkelijk zo zal zijn, wordt ovengens pas op zn vroegst aan het eind van de week bekend. Voor LHV toch zaak om er in ieder geval voor te zorgen dat de tweede plaats stevig m handen blijft. En wat dat betreft is de laatste ontmoetmg niet de minst interes sante, omdat de Leusdenaren naar Woerden moeten, waar nummer dne Corbulo bestreden dient te worden. Een tegenstander waar de Leusdenaren geen al te beste her inneringen aan bewaren. Uitgerekend tegen deze ploeg leed LHV de grootste nederlaag van het seizoen. Het is dus voor Joop van der Willik en zijn mannen ruet te hopen dat het treffen van ko mende zondag op een nieuwe de ceptie uit draait, omdat dan de tweede plaats in het klassement ook in het geding komt. Bij verlies van de Leusdenaren komt Corbulo langszij en zal er eerst een plaat singswedstrijd gespeeld worden, indien de nummer twee nog voor promotie m aanmerking komt. Bovenin werd EMM, via een ui terst benauwd gelijkspel bij hekke- sluiter BHC 2 kampioen (12-12) en onderin valt de beslissing dit weekeinde. Voor de tweede degradatiewed strijd komen nog dne ploegen m aanmerking. Celeritas 2 (met 9 punten) en Laren 3 en DSO 2 (10 punten, met dien verstande dat DSO nog een wedstrijd tegoed heeft). Omdat de onderste ploegen tegen elkaar uitkomen, valt er op de uitkomst nog geen pijl te trek ken. Nijenrodes, dat tegen kampioen EMM uitkomt, houdt nog een mini male kans om de derde plaats te bereiken. Uitslagen tweede klasse B Celeritas 2-LHV 5-10 Corbulo - Nijenrodes 2 15-14 DSO 2 - Laren 3 15-8 EMM-BHC 2 12-12 Stand tweede klasse B 1. EMM (kampioen) 13-21 2. LHV 13-18 3. Corbulo 13-16 4. Nijenrodes 2 12-13 5. DSO 2 12-10 6. Laren 3 13-10 7. Celeritas 2 13- 9 8. BHC 2 (gedegradeerd) 13- 5 Programma tweede klasse B Nijenrodes 2 - EMM Corbulo - LHV Laren 2 - Celeritas 2 BHC 2 - DSO 2 KALIBER Voor de dameshandballers van LHV staan er ook nog grote belan gen op het spel op de slotdag van de competitie. De Leusdenaren zijn in de strijd om de titel in de tweede klasse A in een nek-aan-nekrace verwikkeld met het Ankeveense ASV '65, waarmee men de eerste Stand tweede klasse A 1. LHV 11- 2. ASV'65 11- 3. EMM 11- 4. SDO 11- 5. Laren 2 11- 6. Nijenrodes 2 11- 7 UHV/Sport 2 (gedegradeerd) 12- 8. RHC (teruggetrokken) 0- Programma tweede klasse A LHV - SDO Nijenrodes 2 - ASV '65 Laren 2 - EMM UHV/Sport vrij LEUSDEN - Aanstaande za terdag beleeft de competitie in de Promotieklasse A van het korfbal officieel haar einde. En dan zal ook het lot van het Leusdense Antilopen bekend zijn; rechtstreekse promotie naar de Over gangsklasse of een beslis singswedstrijd tegen Thor uit Harmeien? Na zaterdag is dat überhaupt nog de enige vraag die openstaat. VES werd afgelopen zaterdag kam pioen, terwijl ook Drachten, Kin derdijk en Pernix zich al verzeker den van promotie naar de Over gangsklasse. Beneden viel het doek voor Ritola en Sportclub, die teruggaan naar het district. Zaterdag staat dus het laatste kaartje dat recht geeft op toegang naar de Overgangsklasse op het spel. En voorlopig heeft Antilopen daar de beste vooruitzichten op. De Leusdenaren behielden namelijk twee punten voorsprong op Thor (beide ploegen kwamen respectie velijk met Kinderdijk en Sportclub een gelijkspel overeen), zodat al leen bij winst van Thor en verlies van Antilopen zaterdag nog aan de promotie van de Leusdenaren ge tornd kan worden. In het laatste geval zal er toch nog een beslis singswedstrijd nodig zijn om uit sluitsel te bieden. Het is echter te hopen dat het daar voor Antilopen niet op aan zal komen. En normaal gesproken, ge zien het kaliber van de tegenstan ders van komend weekeind, kan er ook weinig meer rrus gaan. VES en Drachten zijn de namen van de res pectievelijke opponenten van An tilopen en Thor, waarbij de Leusde naren nog een licht voordeel heb ben m de vorm van een thuiswed strijd. Daarentegen schijnt Drach ten de laatste weken niet meer zo geïnteresseerd m winst, nadat men door VES werd uitgeschakeld voor de titel (getuige bijvoorbeeld de nederlaag die men afgelopen za terdag uitgerekend tegen hekke- sluiter Ritola leed). Kortom, het spel is nog niet gespeeld en hoewel m de Antilopenkantme de cham pagne misschien toch al vast in de koelkast gezet kan worden, moet toch in het achterhoofd ook met onaangename verrassingen op de laatste speeldag rekenmg gehou den worden. Uitslagen Promotieklasse A: Kinderdijk - Antilopen 6-6 VES - Pernix 9-8 Ritola - Drachten 7-6 Thor - Sportclub 5-5 Stand Promotieklasse A: 1. VES, 13-23, (kampioen) 2. Drachten, 13-18 (gepromotveerd) 3. Kinderdijk, 13-16 (gepromoveerd) 4. Pernix, 13-15 (gepromoveerd) 5. Anülopen, 13-12 6. Thor. 13-10 7. Sportclub, 13-6 (gedegradeerd) 8 Ritola, 13-4 (gedegradeerd) Programma Promotieklasse A: Antilopen - VES Pernix - Kinderdijk Sportclub - Ritola Drachten - Thor ongedaan te maken. Hij won deze game dan ook met 196 tegen 156. En nu bleek, dat, na een hele dag van spelen, het toernooi werd afge sloten met twee winnaars. Zij waren zowel in PP-punten als in ge scoorde pmfall gelijk geëindigd. De organisatie kon zich dan ook geen beter einde van een zo ge slaagd toernooi voorstellen. Na de prijsuitreiking was er dan ook een geweldig applaus van het publiek en de medespelers voor deze twee geweldige prijswinnaars. Einduitslag 1. Rob Barbillion/Arthur Girmscheid 3. Ben Vrolijk 4. Wout Rouwhorst 5. Boy Acosta 6. Cobi Brandsen 7. Georg Lint 8. Jeanne Poestkoke Hoogste game: Dames: Dory Barbillion, 211 Heren: Arthur Girmscheid, 253. LEUSDEN - Vrijdag, zater dag en zondag werden de fi nalewedstrijden voor de club kampioenschappen van bil jartvereniging BVL gehou den. W. Mors ink, M. van Heugten en D. Bouwman eis ten de titels voor zich op, ter wijl de Supercup door W. van der Brink werd gewonnen. De spelsoorten waann titels te verdienen vielen, waren het band stoten, driebanden en libre. De kampioenen van elke speelmiddag en -avond speelden tegen elkaar volgens het zogenaamde AVE- systeem. In het libre werd Morsink afgete kend winnaar. Met 10 punten uit vijf wedstrijden hoefde hij geen punt af te staan. Bovendien was de hoogste sene (66) verreweg de beste, het geen hem een moyenne van 7.11 opleverde, een gemiddelde waar geen enkele tegenstander ook maar in de buurt kwam. In het bandstoten ging Van Heugten met de eer strijken, terwijl Bouwman zich de beste navolger van Raymond Ceulemans bij BVL mocht noemen. Hij eiste de titel in het driebanden voor zich op. De eindstrijd om de Supercup werd een aangelegenheid tussen de he ren Van de Brink en Jekel, in een competitie voor de hoogst ge scoorde percentages in libre en bandstoten. Het duel in het bandstoten werd een overwinning voor Van der Brink, terwijl Jekel zich het sterkste toonde in het libre. Op percentage werd Van der Brink uiteindelijk als de winnaar van de Supercup aan gewezen. EINDSTAND Libre 1. W. Morsink 10 pnt., 66 h.s.; 2. K. v.d. Laan 6, 6; 3. H. Deeman 6, 7; 4. T. v. Doorn 4, 8; 5. N. Oudshoorn 2, 7; 6. A Heens 2, 10. Band 1. M. v. Heugten 8,5; 2. J. v. Kooy 6,6; 3. J. v. Gelder 6, 7; 4. T. Huyskes 4, 7; 5, Boderkerk 4, 6; 6. K. v.d. Laan 2, 6. Driebanden 1. D. Bouman 7, 3; 2. P. Louw 6, 5; 3. H. Bosman 5, 4; 4. N. Aartsem 2, 4; 5. A. v.d Groep 0, 2. De kampioenen: Libre: W. Morsink. Band: M. v. Heugten. Driebanden: D. Bouman. FINALISTEN SUPERCUP Sponsor Libre: 1. W. v.d. Brink 107%; 2. C. Gerth 72%; 3. T. Dresselaers 70%. Sponsor Band: 1. J. Jekel 86%; 2. T. Dresselaerts 77%; 3. M. Morsink 65%. x Eiw ELD - bondag organi seert de AMBC-Achterveld een oriëntatient. De uitzetten van deze rit is de heer van de Heuvel uit Putten. Er wordt gereden onder een eigen reglement. Er kan wor den deelgenomen in de sport- en in de tourklasse. Inschrijving kan vanaf 13.30 uur in Hotel „De Ros kam" aan de Hessenweg. De eerste deelnemer start om 14.00 uur. Met deze rit zijn mooie prijzen te win nen. Het inschrijfgeld voor leden be draagt ƒ7,50, en voor niet-leden 12,50. Tijdens de uitrekening van de startkaarten zal er bij voldoende deelname een bingo worden ge speeld om het wachten te veraan genamen. plaats op dit moment deelt. Zaak dus voor Joop Douma en de zijnen om ook de laatste wedstrijd in winst om te zetten, helemaal omdat ASV '65 naar verwachting geen al te grote problemen zal kennen bij Nij enrodes 2. LHV daarentegen wacht een te genstander van zwaar kaliber. Hoewel SDO afgelopen zondag uit geschakeld werd voor de titel (het geen de Leusdenaren mogelijk in de kaart kan spelen), heeft de ploeg uit Bussum een reputatie als reuzendoder te verliezen. Zowel LHV, als ASV beten eerder dit sei zoen de tanden stuk op deze tegen stander. Toch hoeven de Leusdenaren- zich maar te richten naar de jongste zaalcompetitie om te weten dat SDO geen onneembare vesting is voor de LHV dames. Zaak dus om het koppie erbij te houden en de concentratie tot het uiterste te bewaren, zodat LHV op nieuw een stapje dichter bij een historisch kampioenschap komt. Uitslagen tweede klasse A SDO - Nijenrodes 2 8-5 EMM - LHV 6-7 UHV/Sport-ASV'65 7-16 Laren was vrij LEUSDEN - Het driebandenteam van biljartvereniging BV '75 heeft dit weekeinde voor een daverende verrassing gezorgd, door in Lelystad de gewestelijke finale in de spelsoort drieban den te winnen. Door deze prestatie vertegenwoordigen de Leusdenaren 13 juni aanstaande hun Gewest op de landelijke finale, die in Amersfoort in sporthal Schuilenburg gehouden worden. De Leusdenaren speelden een uitstekend toernooi. Na een wat aarzelende start, kwam men gaan deweg steeds beter m het spel, waardoor BV '75 uiteindelijk zelfs de hoofdprijs in ontvangst mocht nemen. John Kramer beet voor de Leusde naren de spits af, maar wellicht onder invloed van plankenkoorts kwam de BV '75 speler, die 37 ca ramboles moest maken, êén treffer te kort voor de winst. Van Melle van BDC '85 uit Blaricum heette hier de overwinnaar. Ook Jos van Kooy zag zijn eerste optreden m verlies eindigen. Te gen Grundel van Voor de Wind uit Utrecht bleef Kooy op 21 carambo les steken, terwijl hij er 27 nodig had. Math Boelen zorgde voor omme keer. Hij versloeg in 43 beurten zijn opponent Volker van De Amstel- hoek (22 caramboles). Gesterkt door het goede voorbeeld van Boelen, wisten Kramer en Van Kooy hun resterende partijen, on dermeer tegen afgevaardigden van Krijt op Tijd (Amsterdam) en De Jol (Lelystad) in winst om te zetten. Vier keer op rij zegevierden de Leusdenaren, waarbij met name Van Kooy in zijn laatste twee ont moetingen onder zware druk kwam te staan. Winst was namelijk noodzakelijk voor de titel. Vooral de manier waarop de overwinning in de laatste partij tot stand kwam dwong respect af. Na een 12-20 achterstand, finishte Van Kooy bij 27-25 toch als eerste. Math Boelen verloor in de tweede en vierde ronde, maar winst in de derde en vijfde ronde was voldoende om BV '75 de titel te bezorgen, waarmee men tevens toegang kreeg tot de nationale.' eindronde. Uitslagen: BV'75-Voorde Wind, Utrecht 4- BV '75 - Krijt op tijd, Amsterdam 2 BV '75 - De Amstelhoek, Tiel 6- B V '75 - De Jol, Lelystad 4- BV '75 - BDC Blaricum 4- -2 Persoonlijke resultaten (resp. gesp., pnt., car., beurten, moyenne): John Kramer 5, 8, 184, 269, 0,684; Jos v. Kooy 5, 8, 129, 217, 0.594; Math Boelen 5, 6, 100, 237, 0,421. LEUSDEN - Na de voorlaatste speeldag van de competitie van het Bowlinguurtje zijn de kaarten in de meeste klassen geschud. Alleen in de tweede klasse en in de springklasse lijkt wisseling van de wacht in de top nog mogelijk. In de Hoofdklasse is Reiruer de Jong, na een geslaagde machts greep enkele weken geleden, ze ker van de titel. De ver teruggeval len Ingrid Blerk, die lange tijd de lijst aanvoerde, moet op de slotdag nog uitkijken haar tweede plaats niet te verhezen. Margriet van Kals- beek staat niet meer dan een halve punt achter, zodat een zilveren plak daar nog voor het grijpen ligt. July-Choi komt rijkelijk laat op dreef. De hekkesluiter m de hoofd klasse het opnieuw de hoogste game van de week noteren met 175 punten. Dat was overigens aller minst een score die de hoofdklasse waardig was. Dat liet de trotse lijst aanvoerder in de eerste klasse, Cintha Roos wel zien. Met 187 pun ten verzekerde zij zich van de titel in deze klasse. Margriet van Toren, Aniue Biel en Ah Bontje maken hier onderling nog uit wie er achter Roos op de tweede plaats zal gaan eindigen. In de tweede klasse wordt kop loper Jetty van Donselaar nog se rieus bedreigd door Sue Jansen, die op slechts anderhalve punt van de leider staat. Met respectievelijk twee punten en tweeënhalve punt achterstand zijn Dora Paulen en Nannie Doeland ook nog niet kansloos. In de derde klasse is het spel zo goed als gespeeld. Een hoogste game van 151 punten kon nummer twee Sietske Hille niet dichter bij kampioen Chnstma Steinfort in de buurt brengen. Hille lijkt echter op haar beurt onbedreigd de tweede plaats vast te kunnen houden. Loes Nederpelt en Maasje van der Braak hjken het te druk te hebben om onderling de derde plaats te be twisten. In de vierde en vijfde klasse wer den Sonja van Ale wijn en Wout Hoefman afgetekend eerste. Hoef man zelfs met een voorsprong van meer dan twintig punten. In de springklasse moet Evert Zijlstra nog even op de titel wach ten. Jannie van Ravenhorst moet theoretisch nog in staat geacht wor den het gat van viereneenhalve punt te dichten. Na de wedstnjden van deze week, wordt het seizoen volgende week maandag met een gezellige avond besloten. Dan zullen ook de prijzen worden uitgereikt. STANDEN Hoofdklasse: 1. Reinier de Jong, 10921, 74 2. Ingnd Blerk, 10038, 661/2 3 Margriet v Kalsbeek, 8845, 66 4. Ria v. Bentum, 9952, 52 5. Jan de Ridder, 8139, 49 6. Agnes Kok, 7483, 48 7. Kryna Groeneveld, 7927, 46 8. July-Choi, 3539, 20 Hoogste game July-Choi 175. le klasse: 1. Cintha Roos. 9415, 72 2 Margriet v. Toren, 9846, 59V2 3. Annie Biel, 8441, 58 4. Ah Bontje, 8435, 58 5. Rie de Ridder, 7775, 53 6. Jo de Wild, 7469, 51'/2 7. Miep v. Kampen, 6503, 49 Vz 8. Ger du Pree, 7740, 48 9. An Jilderda, 7599, 44V2 10 Truus Beyer, 4413, 27»/2 Hoogste game Cintha Roos 187. 2e klasse: 1. Jetty v Donselaar, 8093, 60 2. Sue Jansen, 8024, 581/2 3. Dora Paulen, 7872, 58 4. Nannie Doeland, 8452, 57'/2 5. Willy v.d. Lagemaat, 7922, 54 6. Reiny v. Gils, 7923, 50 7. Trijny Winkel, 6522, 49 8. Riek v. Oyen, 6893, 45'6 Hoogste game Naniue Doeland 162. 3e klasse: 1 Christina Steinfort, 7949, 761/2 2. Sietske Hille, 8219, 66 3. Loes Nederpelt, 8078, 6IV2 4. Maasje v.d. Braak, 7402, 60V6 5. Gre v d. Wel, 6477, 59'6 6. Clarie v.d. Geer, 6660, 4616 7. Ida de Jong, 6032, 42 8. Sjane Eggens, 5343, 40 9. Bep Hassmk, 4114, 32'/2 10. Jacqueline Rijt, 1379, 6 Hoogste game Sietske Hille 151. 4e klasse: 1. Sonja v. Alewijn, 6463, 74 2 Lenie Graaf, 6407, 64 3. Maja v.d. Berg 773, 5916 4. Sjef v. Oyen, 6936, 571/2 5. Marjan de Haan, 5929, 54 6. Joke Los, 6473, 51 7. Dime Kunst, 5103, 48 8. Nanda v Oort, 4455, 33'6 Hoogste game Maja v.d Berg 170 5e klasse: 1. Wout Hoefman, 6932, 77'6 2. Loes Hoefman, 5248, 57 3. Ans Jekel, 4362, 53'6 4. Gertie Hofstra, 5306, 5216 5. Jeltje v. Wilgenburg, 3163, 25 6. Henk Steenmeyer, 4305, 3716 7. Ria v. Pluuren, 5643, 57 8. Marina Bosman, 3844, 3216 Hoogste game Wout Hoefman 125. Springklasse: 1. Evert Zijlstra, 5406, 6516 2. Jaiuue v. Ravenhorst, 5684, 61 3. Coby v. Doorn, 5153, 55 4 Gre v. Balen. 4112, 52'6 5. Sylvia Go, 3948, 28 C. Fiet Roozendaal, 2773, 1716 7. Gerda v. Zwieten, 2134, 1016 Hoogste game Evert Zijlstra 138. LEUSDEN - Zaterdag 23 mei wordt in Leusden het degradatieduel tussen Veluwse Boys uit Garderen en SVL uit Langbroek overgespeeld, nadat beide clubs elkaar afgelopen zaterdag na verlenging keurig in evenwicht wisten te houden: 3-3. Eindigt het treffen op het hoofdveld van het Burg. Buirungpark opnieuw j onbeslist dat is het doelsaldo van de eindstand in de hoofdklasse door- 1 slaggevend. Veluwse Boys is dan spekkoper. Zover is het echter nog met, want om 14.30 uur moeten de heren eerst op herhaling, voordat de balans kan worden opgemaakt. (advertentie) ROTOL ^WASSEN - KOELEN - BEELD - GELUID" LEUSDEN - Enkele sportverenigingen in Leusden doen al iets aan „Sport Overdag". Ook de schaakvereniging Leus den wil nu de kans bieden om vrije tijd overdag op een leuke en leerzame manier te passeren. Bij voldoende belangstelling zal er op de donderdagmidda gen gelegenheid zijn om een of meer partijen te schaken, of om (verder) wegwijs gemaakt te worden in dit altijd boeiende spel. Het doet er dus weinig toe of men al een sterk speler (M/V) is, of dat men de spelre gels nog niet kent; m beide gevallen (en alles daartussen) is men even welkom. Wie hier aan mee wil doen, kan kontakt opnemen met: L. Boogaard, Arnhemsweg 57, tel. 942863 of met C. Kerk hof, Walstro 79, tel. 942889.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 10