akelijkheden 3 Ichoolverlaters namen ifscheid van 't Startblok jrij s winnaressen 'apsalon Gironde Kantongerecht Amersfoort Afscheid leerlingen Regenboogschool .LEUSPEN. leusder krant Gratis brochure over basisbeurs Verloop bevolking in de maand april Inbraak in woning Ongeluk met vijf auto's okaal Diefstal van personenauto Diefstal uit personenauto UW AANKONDIGINGEN IN DE SNELSTE KRANT VAN LEUSDEN? LEUSDER KABELKRANT Zomers 7W weetinde^emeente' ACHTERVELD DINSDAG 7 JULI 1987 plaatselijk nieuws ACHTERVELD - Maandagavond nen leerlingen, team en een >ot aantal andere belangstel den afscheid van groep 8 van de enbare basisschool het Start- k. Vijftien leerlingen verlaten de looi en gaan naar scholen voor >r onderwijs. avond werd geopend door irecteur van de school, de heer tof. Hij verwelkomde alle aan- leerlingen, aanwezige leerlingen, ouders en ovenge •ezigen. ,,Een afscheid roept enige weemoed op. Maar dat [maal zeker waar. De leerlin- ran groep zeven zullen beslist •eemoed afscheid nemen van jftien van groep acht. Vier jaar n zij met elkaar opgetrok- Het was een geweldig fijn stel. het heel goed met elkaar kon den. Een stel om in je hart te n, maar het is nu eenmaal aldus de heer Hulshof, rna werd de prijswinnaar be- gemaakt van het oplossen spreekwoorden, welke pnjs- gehouden was tijdens ten- lelling van het project ,,Wa- Er waren zeven goede ant- den binnengekomen. Het was de Vaal die als gelukkige -ar van de prijs uit de bus èrvolgens voerde de scheiden- erlingen een toneelstuk op. had een gecombineerd stuk akt als groep vrienden van de nbescherming en de zorg voor de bejaarden. Een groep vrienden van de dierenbescher- king is tot de ontdekking gekomen dat bewoners van een bejaarden flat zich heel eenzaam voelen. In verband met de voorschnften mo gen zij geen huisdieren in hun wo ning hebben. Tijdens een bijeenkomst van de dierenvrienden wordt er onderling over gepraat om eens met een plan te komen Uiteindelijk komt er een heel goed idee, en dat is om er voor te zorgen dat de bewoners van de bejaardenflat in het bezit komen van een huisdier. De voorzitter van de club vraagt een gesprek aan met de directeur van deze bejaar den-flat. Dit blijk een persoon te zijn die niet zo geliefd is. Alleen hij weet alles en hij alleen zorgt er voor dat alles goed verloopt. Het valt wel niet altijd mee, want hij vind dat de bejaarden echte zeur- ders zijn. Tijdens een bijeenkomst van die bejaarden komt tot uiting dat de directeur bepaald niet geliefd is en dat hij het de bewoners niet ge makkelijk maakt. Nadat een ge sprek tussen voorzitter en direc teur heeft plaats gehad wordt het met toegestaan, dat de bewoners een huisdier mogen hebben. Tij dens het gesprek brengt de groep een bezoek bij de grootouders van een van hen. Hier komt heel duidelijk naar vo ren hoe men het gemis van een huisdier vo^lt De di»r»nvr<pnrien besluiten hierna alles in het werk te stellen om de inwoners een huis dier te bezorgen. Kontakt wordt opgenomen met de beheerder van een dierenasiel, die alle medewer king toezegt De bewoners knjgen bezoek van de vrienden die nu een lijst opstel len van het gewenste dier. Nadat de directeur weer alle medewer king weigert, besluiten de bejaar den een protestmars te houden. Het wordt een hele fraaie protest mars met spandoeken e.d. De di recteur vindt dit niet leuk, want nu komt de flat m opspraak. Hij waar schuwt de politie die een M.E-er naar de plaats stuurt. Deze kan de mensen die de protestmars houden met weg krijgen en neemt zelf de benen. Uiteindelijk komt er toch een oplossing. In samenspraak beloven de dierenvrienden dat zij de bewoners van de flat zullen hel pen met het verzorgen van de die ren en dat zij het uitlaten van de eventuele honden voor hun reke ning nemen. Dit geeft de doorslag en nu staat de directeur het houden van een huisdier toe. Elke flatbe woner krijgt zijn huisdier en is hier heel gelukkig mee. Ook de dieren vrienden zijn blij met het bereikte resultaat. APPLAUS Een daverend applaus was de belining voor de vlotte en zeer goea gespeelde snik. L>e heer Huls hof zwaaide hen allen lof toe. Tij dens de repetitie in de middag verliep alles heel vlot en goed. Nu bleek men veel last van zenuwen te hebben, waardoor het wel eens mis ging. Een stuk werd van achteren naar voren gespeeld maar de leer lingen hadden dit zo goed opge vangen. dat niemand van de aan wezigen dat had gemerkt Daarop reikte de directeur van de school de einddiploma's van de school aan de scheidende leerlingen uit. Voor elk van de leerlingen had hij een op de betrokkene toepasselijk woord. Men nam ook afscheid van Sirak, die vanaf februari stage had gelo pen. Als afscheidskado werd hem een polshorloge aangeboden. Ook werd afscheid genomen van ds. J. Jellema die de daarvoor in aanmer king komende kindergodsdienst les had gegeven. De scheidende leerlingen waren niet met lege handen gekomen. Ze bedankten het team voor wat zij hen hadden geleerd en voor de vriendschap die er steeds was ge weest. Aan de directeur werd een cassetterecorder aangeboden voor gebruik m de school. Ook ds. J. Jellema werd namens de kinderen en de ouders een ge schenk aangeboden. Tot slot dankte de heer Hulshof de aanwe zigen voor hun belangstelling en dankte m het bijzonder de ouders voor de verleende medewerking en het vertrouwen, waardoor de school draaiende kan worden ge houden Ook werden Patricia en Lies nog bedankt voor de geweldi ge wijze waarop zij de spelende kinderen hadden gegrimeerd. iffin Anja Pnem van kapsalon Cironde (rechts) reikt de kappersca- iubon uit aan hoofdprijswinnares mevrouw T. Kramer-Drummer JSDEN - In kapsalon Gironde, /estigd in winkelcentrum De zenkamp, vond woensdag 1 juli prijsuitreiking plaats van een liswoordpuzzel-wedstnjd. De ie was georganiseerd door d.S een bekende producent t haarverzorgmgsmiddelen. Uit vele inzendingen zijn dne win- ressen gekomen. Het zijn de vol gende dames met hun pnjzen: 1 Mevrouw T. Kramer-Drummer won een kapperscadeaubon; 2 Mevrouw N. Buis kreeg een koffertje met producten van de K.M.S.; 3 Mevrouw M. Sikkens-Ham kreeg hetzelfde uitgereikt. De pnjzen werden overhandigd door cheffin Anja Priem. Dnafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. ✓erschijnt elke dinsdag en donderdag. Redaktie: Jacob van Lier en Hans Mosterd Redaktie-secretariaat: Mia Veen en Marijke Bakker üindredaktie: Hans Mosterd nlevering kopij en advertenties: /oor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 uur voor iet donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 00 uur ledaktie en administratie: (antoor Leusder Krant. Asschatterweg 19. Leusden-Centrum Op verkdagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur telefoon 033-941495 (administratie en redaktie) Abonnementsgeld: f 66.80 per jaar. 33.90 per half jaar. 17 20 per kwartaal (lachten bezorging: \ls abonnee dient u de krant voor dinsdag- ot donderdagmiddag 18 00 lur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op net onze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 in 19 30 uur), tel 033-940691 Bi| geen gehoor kunt u kontakt ipnemen met onze inspekteur bezorging, overdag 03420-94206 Nabestellen foto's: )e meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto s kunt u ïabestellen (met uitzondering van archief- en historische foto s) >ij vooruitbetaling op giro 871441, t.n.v. BDU B V te Barneveld, net djidelijke vermelding van de gewenste foto. het aantal, ïummer van de krant, pagina waarop de foto werd geplaatst ^—.bestellen kost 7.50 per exemplaar (formaat 13 x 18 cm) en 15.- voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm) kunt ook contant betalen op ons kantoor ~usden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling vangt u de gewenste foto('s) thuis. I far LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- rantenkombinatie te Barneveld. Het niet betalen van een par keerbon is alleen verstandig als men met een goed ver haal op de strafzitting kan verschijnen. In alle andere gevallen kost het alleen maar extra geld vanwege de toen- mende administratiekosten. Terwijl een parkeerbon met een bij de politie voldaan 35,- kost, is de vervolgens aangeboden acceptgiro in middels opgelopen tot 50,- en als men het op een straf zitting laat aankomen, wordt het zelfs 60,-. "Maar er staat helemaal met op die bon dat je bij niet betalen met administratiekosten gestraft wordt" protesteerde een ver dachte op de strafzitting van 2 juli. Hi kreeg geen duidelijk antwoord op zijn protest. Waarschijnlijk wordt men geacht zijn gezond ver stand te laten werken en te begrij pen dat alle papiermassa en han delingen die dan verricht moeten worden, geld kosten. Wel effect had het verhaal van een mevrouw uit Lunteren, die op een stoep in Barneveld parkeerde om dat ze naar het ziekenhuis moest, waar de parkeerplaats zo glad was dat ze daar - slecht ter been als ze was - niet durfde te lopen Ze had een stoep uitgezocht die hoorde bij de garage waar haar auto altijd werd nagekeken. Dan mocht ze hem ook op de stoep neerzetten als er niet meteen gele genheid was om de auto naar bin nen te rijden Ze had deze keer ook toestemming bij de garage gevraagd en gekregen en was dan ook verbaasd na afloop een bon aan te treffen. Het verbaasde de officier minder, omdat er wel verschil is of een auto even neergezet wordt om vervolgens de garage ingereden te worden, of omdat de eigenaar naar het ziekenhuis moet. Maar hij vond haar privé-omstan- digheden wel dermate moeilijk dat het haar handeling begrijpelijk maakte. Daarom werd ze schuldig verklaard zonder toepassing van straf. Datzelfde gold voor een nierpa- tient, die zijn auto m een laad- en loshaven had gereden toen hij zich met goed voelde De officiële verklaring van zijn ziekte kon hij op de strafzitting tonen. "Laat dat dan in het vervolg meteen aan de politie zien. Dat spaart een boel moeite" vond de officier. Een automobilist die eerst op de A-28 een file rechts had ingehaald via de vluchtstrook en vervolgens in de gemeente Leusden in een onoverzichtelijke bocht op de lm- kerweghelft was aan rijden, even eens om in te halen, had tegen over de politie die hem aanhield, verklaard. "Ik ben blij dat u me tot bedaren hebt gebracht" Hij legde op de zitting uit hoe geë motioneerd hij geweest was over een jonge werknemer die hij met veel moeite weer aan een baan geholpen had en die hem vervol gens te kennen gegeven had de voorkeur te geven aan met wer ken, plus zwart bijverdienen "Buitengewoon betreurenswaar dig. dat ik mijn emoties op mijn weggedrag heb afgereageerd" sprak verdachte berouwvol op de zitting, in de veronderstelling dat dit de juiste houding was. "U kunt in het vervolg beter eerst op een terrasje tot bedaren komen met een alcoholvnjdrankje" advi seerde de officier koeltjes "Natuurlijk" beaamde verdachte haastig, toen hij zag dat zijn verkla ring naast het doel schoot "Maar ik heb dit natuurlijk ook meer als een goed verkoopargument te genover de politie gebruikt om ze wat positiever te stemmen. Ze wa ren nogal geemotioneerd toen ze me aanhielden. U moet uit mijn op merking met opmaken dat ik on der grote stress uit de auto kwam". Alle vlotte verkoopargumenten ten spijt werd hij tot 300,- boete veroordeeld Een andere berouwvolle zondaar, die op de Al met een snelheid van 160 km gereden zou hebben, nam eveneens een deemoedige hou ding aan. Hij had zich gehaast, want hij had medicijnen nodig ge had en toen had hij inderdaad een onopvallende auto die wat lang zaam op de linkerbaan reed. rechts gepasseerd Helaas bleek achteraf de onopvallende auto een politieauto te zijn geweest. "Ik rijd nooit te hard. Ben echt geen wegpiraat" verzekerde hij het gerecht. Niet overtuigd, omdat er eerdere snelheidsovertredingen op ver- dachte's lijstje voorkwamen, vond de officier bovengenoemd rij gedrag wel degelijk wat "wegpi- rateng". Hij werd veroordeeld conform de eis tot 300,- voor de snelheids overtreding en tot nog eens 130,- vanwege het rechts inha len. Iemand die in een auto gereden had, hoewel zijn njbewijs was in gevorderd, kreeg een boete van 250.- (advertentie) Bel 03420-94292 en vraag naar Boudewina de Boer. Uw bericht vanmorgen opgegeven, vanmiddag al te zien op de de beeldbuiskrant van Leusden! AMSTERDAM - Jongeren die een girorekening openen bij de Post bank. krijgen nu gratis de NIBUD- brochure 'Basisbeurs - Reken maar' Deze brochure geeft infor matie over de financiering van een studie, en is samengesteld door het Nationaal Instituut voor Budget voorlichting (NIBUD), een onafhan kelijke stichtmg. In de brochure worden alle za ken rond de Wet op de Studiefinan ciering die oktober vorig jaar van kracht is geworden, uit de doeken gedaan. Er staan voorbeelden m met behulp waarvan kan worden berekend op welk bedrag een scholier of student recht heeft Ook geeft de brochure informa tie over de kosten waarmee stude rende jongeren te maken krijgen. Zo kan een budget worden vastge steld en wordt financieel rondko men gemakkelijker. Behalve via opening van een re kening bij de Postbank, kan de brochure rechtstreeks bij het NI BUD worden besteld door 7,95 over te maken op giro 368700 ten name van NIBUD, Den Haag, onder vermelding van 'Basisbeurs'. LEUSDEN - In de maand april is het aantal inwoners van de gemeente Leusden licht gestegen. Op 1 april telde onze gemeente 26.619 inwo ners; eind apnl waren dat er 26.633. De toename kwam geheel voor re kening van het aantal geboortes gedurende deze maand. Er wer den 42 kmderen geboren, terwijl 12 mensen overleden. Het geboorte overschot bedroeg 30. Negatief was het migratiesaldo. In Leusden vestigden zich 103 personen, ter wijl er 119 uit de gemeente vertrok ken. Het negatieve saldo was dus 19 personen. LEUSDEN - In een zogenaamde dri ve in-woning aan de Bretagne werd m de nacht van dmsdag 30 op woensdag 1 juli ingebroken. Waar schijnlijk is de inbraak gepleegd door twee personen, want m de woning zijn door de politie twee glazen gevonden, waaruit wijn was genuttigd. Om binnen te komen, hebben de twee een ruit van een schuifdeur mgeslagen. Omdat de bewoners van het huis op vakantie zijn, is nog niet duidelijk wat er precies uit de woning is ont vreemd. Waarschijnlijk is een vi deo-recorder meegenomen. LEUSDEN - Nijkerker J. van de A zag vrijdagmiddag geen kans zijn Volkswagen goed door een scher pe bocht m de Heüigenbergerweg te sturen. De auto raakte op de verkeerde weghelft en reed dne andere auto's aan. Een vierde voertuig week voor de onfortuinlij ke chauffeur uit en kwam m de berm tot stilstand. Alle bij het onge val betrokken auto's liepen lichte schade op. ACHTERVELD - Donderdagavond namen op de Regenboog- school het team en de leerlingen afscheid van de schoolverla ters. Het waren ditmaal slechts twee leerlingen die de school verlaten. Dit waren Anneke en Maaike. De directeur verwelkomde de twee schoolverlaters, de leerlin gen en de ouders en overige belangstellenden. "Daar we ditmaal slechts twee leerlingen hebben die afscheid nemen hebben we de afscheids avond op een wat andere manier moeten indelen dan men op der gelijke avonden gewend is. Eerst was men van plan ook andere leerlingen in te schakelen, maar daar het hun avond is hebben we het nu anders ingedeeld", meldde hij. De avond werd begonnen met een z.g. Knock Out Show. Hieraan konden alle aanwezigen mee doen Anneke en Maaike moesten een aantal opdrachten binnen een vastgestelde tijd uitvoeren. De deelnemers konden bepalen of zij het wel of met binnen de vastge stelde tijd zouden halen. Men kon dan in het vak ja of vak nee gaan staan. Degenen die het verkeerd hadden, vielen af totdat er uitein delijk een overbleef die dan te vens winnaar was. Als prijs was een mooie taart beschikbaar ge steld. Het was het dochtertje van de familie van Middendorp dat als winnares uit de bus kwam Na de pauze werd er een klein to neelstukje opgevoerd. Anneke en Maaike stonden op tijd op om zich klaar te maken om naar hun werk te gaan. net touet maken enz werd uitgevoerd voor een - lege - spiegel waardoor een spiegel beeld ontstond. Op een gegeven moment zien zij elkaar en komen tot de ontdekking dat zij al vijf jaar als buren naast elkaar wonen Ze werken ook samen op een bureau dat playback avonden e.d organi seert Er wordt een playback avond georganiseerd en Henny Huisman wordt verzocht hieraan mee te willen werken Deze kan echter zijn medewerking met ver lenen maar zal een plaatsvervan ger sturen Dit blijkt een persoon te zijn die de naam Ep Oor heeft. Op een leuke manier presen teerde hij de playback-avond Als eersten trad op de groep Nor maal. geplaybackt door de leden van de ouderraad. Vervolgens kwam een aantal medewerkende ouders voor het voetlicht als Imca Manna, Timmy Yuro. Lenny Kuhr, Come Korungs, Vanessa, Ep Oor en Bea, André van Duin, Withney Houston en Tina Turner. Tijdens deze optredens werden de lach spieren behoorlijk aangesproken. Zeker als er een zangeres optrad die playbackte met baard en snor en helemaal toen Tina Turner ge speeld werd door één van ae va ders. Tussen de juryleden ontstond wel enige spanning daar er een mini mum aantal punten werd gege ven, waar de presentator het be slist met mee eens was Een spel waarvan alle aanwezigen genoten Hierna nam de directeur afscheid van de beide schoolverlaters. "Het is gebeurd voor jullie. We vinden het als team een nare dag. maar voor jullie is het een mooie dag. Je bent nu "kind af' en gaat naar een andere school. We ho pen dat jullie het daar goed zullen maken", zei hij. Ze kregen beiden een boekje aan geboden. geschreven door ds J Jellema. Tevens werden hen de schooldiploma's uitgereikt. De voorzitter van het schoolbe stuur sprak ook een kort woord. Hij memoreerde dat ongeveer 2'/2 jaar geleden een bnef werd ont vangen van de heer Deetman dat er maar één leerling in klas vier was. dus dat de school moest wor den opgeheven. Daarna mocht de school toch blijven, omdat er toen twee leerlingen waren in de groep. "Zoals het er momenteel voor staat blijft de Regenboog- school nog voortbestaan. We ho pen dat de beide leerlingen hun weg zullen vinden", aldus de voorzitter. Beiden kregen een bij bel aangeboden. De scheidende leerlingen boden het team een ge schenk en bloemen aan. De avond wordt afgesloten met het zingen van het Onze Vader. w. door Jan Versteegt. We hebben een zeer fraai weekeinde achter de rug. Zowel zaterdag als zondag veel zon en temperaturen ver boven de twintig gra den. Dan mogen we, zeker na de barre junimaand, ab soluut niet klagen. Temeer daar het weer in de zuide lijke gebieden (Spanje en de Franse Rivieren) te wensen over laat wat betreft de sta biliteit. Op de satellietopna men zijn dikke wolkenpluk- ken waarneembaar, hetgeen wijst op zware (on weersbuien. Deze ontstaan vanwege felle hitte aldaar. In Cordova wezen de ther mometers afgelopen vrijdag tegen de 40° aan. Deze onweerstoringen ko men normaal ver naar het noorden, maar de weg is nu min of meer geblokkeerd door hogedrukgebieden op de route Azoren, Benelux, Noordzee, Denemarken tot West-Rusland. Hierin ont stonden in het weekeinde een aantal (hogedruk) ker nen, waarvan de belangrij- ket voor ons die boven de Noordzee was. De storing werd noordoost tot oost en die voerde warme, droge lucht aan. Heldere lucht kwam zondag in beweging boven de Britse eilanden. Deze zal ons waar schijnlijk inmiddels hebben bereikt. Of dit gepaard zou gaan met regen en of won- weersbuien viel op dat mo ment nog moeilijk te zeggen. Als dit niet het geval is, dan blijkt hieruit hoe stabiel de atmosfeer momenteel is. En als het dan wat koeler wordt met de zon erbij is, denk ik, iedereen wel tevreden. Naar verwachting zal het deze hele week vrij redelijk zomerweer zijn met perio den met zon en de kans is vrij groot dat we het droog houden. Bij temperaturen tussen 20 en 24 graden mogen we rus tig spreken van ideaal zo merweer met name voor onze vakantiegangers in ei gen land. Van 'doe'-aktivi- teiten, zoals fieten en wan delen, prima weer. Aan het strand zal het min der aangenaam zijn bij luchtaanvoer over het (nog) vrij koude zeewater. Het voordeel is echter wel dat het daar dan het zonnigst is en bij een goed windscherm of een verblijf in de duinen, dus ook geen reden tot kla gen. Al met al goede berichten bij een zomer die nog alle kan ten op kan gaan. Met de hui dige luchtverandering in het hoofd zie ik het wel zitten. Maar ja, bij een zeeklimaat bijft het dubieus. Afwachten dan maar. Leusder Kabel Krant. Kanaal 4. Leusder Kabelkrant Kanaal 4. AKTUEEL EN SNEL De Leusder Kabelkrant is dagelijks te zien op kanaal 4 van hei Leusden s kabelnet. Naast een aktuele lokale berichtgeving brengt de kabelkrant de volgende dagelijkse rubrieken De agenda van de dag Het weer in Leusden De priispuzzel van de week Filmagenda De Werkwinkel Verloren gevonden Verenigmgsnieuws Met als extra in het weekeinde. Aktueel sportnieuws Sportuitslagen Recept van de week Uilgaanstips Filmtips Medische weekeinddiensten Aanvangstijden kerkdiensten BEL VOOR UW BERICHTEN: 03420-94292 ADVERTENTIES: De Lensder Kabelkrant biedt de adverteerders de volgende mogelijkheden tot adverteren: Volledige beeldpagina met logo Advertentietarieven op aanvraag, aanzienlijke koningen op kontrak! Kabelspots. halve beeldpagina met kleurqebruik 75 - per dag Kabeltjes- (vraag aanbod) eerste twee regels 6 - per dag elke regel meer 6 - (betaling kontant op ons kantoor) Van harte! Felicitatie-rubriek, eerste twee regels 6 - per dag. elke regel meer 6.- (betaling kontant op ons kantoor bij op>gave) Vraag uitgebreide informatie over effectief adverteren via de Leusder Kabelkrant: BEL 033-941495 en vraag naar HENK-JAN WESTLAND Hu komt desgewenst graag bu u langs voor een gesprek DE LEUSDER KABELKRANT: sneller kan hel mei BEL RECHTSTREEKS 03420-94292 als u een bericht heeli een opxiave voor de agenda de LEUSDEN - Van de parkeerplaats van AC-restaurant 'Oud-Leusden' werd woensdagavond 1 juli een personenauto gestolen. De auto is eigendom van mevrouw B uit Amersfoort die tussen 18.15 en 21.15 uur in het restaurant een maaltijd gebruikte Het ontvreem de voertuig is een Opel Kadett hatch back met kenteken HY-99-JB. LEUSDEN - Een echtpaar uit Vlaar- dingen maakte zaterdagmiddag een wandeling over Landgoed 'De Boom' aan de Arnhemseweg. Daartoe hadden zij hun auto ergens in de buurt geparkeerd. Toen zij terugkwamen, was hun voertuig opgebroken. Uit de wagen was een polstasje verdwenen, met daarin autopapieren zoals het rij- en ken tekenbewijs. en verzekerings for mulieren. De politie stelt een onderzoek in Donderdag 9 juli: 14.00 uur kaart- middag bejaardensoos hotel de Roskam Zaterdag 11 juli: 20.00 Disco show de Klaveet Zondag 12 juli: 14.00 uur Disco de Klaveet Zondag 12 juli: Videomiddag de Moespot

Leusder Krant | 1987 | | pagina 3