Organisatoren hopen succes an vorig jaar te overtreffen LEUSDEN; Programma Uitslagen 'Ons genoegen' Sponsors nieuw Puddingpop-festival jongerencentrum De Geut lusder krant Beveiliging van uw caravan of vouwwagen okaal VERGROTEN? UW AANKONDIGINGEN IN DE SNELSTE KRANT VAN LEUSDEN? LEUSDER KABELKRANT Aanhoudend koel BLOKFLUITSCHOOL LEUSDER KRANT LEUSDER KRANT fbex week in degeneend/ Leusden Achterveld plaatselijk nieuws LEUSDEN - Het program ma van Puddingpop luidt als volgt: - 14.00 uur: zaal en tent open; - 15.00 uur: 'La Farce'; - 16.30 uur: 'Sugar Mama'; - 18.30 uur: 'W 5'; - 20.00 uur: 'Line'; - 21.30 uur: 'Claw Boys Claw'; - 22.45 uur: Tou Tarzan? Me Jane'; - 23.30 uur: 'Fatal Flo wers'. Wel behouden de orga nisatoren zich voor wijzi gingen aan te brengen. ACHTERVELD - Aan de on derlinge schietwedstrijd op de buitenbaan in Scherpenzeel namen 14 leden deel. G. van Hamersveld werd eerste met 93 punten. De overige uitsla gen waren als volgt: 2. P. Smink 89 pnt. 3. J. E. van Hamersveld 88 pnt. 4. L. van Hamersveld 87 pnt. 4. W. van de Kletersteeg 87 pnt. 6. J. vanRossum 86 pnt. 7. J.Krall 81 pnt. 7. W.J.Lagerweij 81 pnt. 9. A. Vlug 78 pnt. 10. B. van de Hengel 75 pnt. 11. G. Tolboom 63 pnt. 12. J. Does 63 pnt. 13. A. Vlug (jr.) 53 pnt. 14. A. Does 35 pnt. 'Centerfold'. Inmiddels een begrip. De groep trad op tijdens Puddingpop van vongjaar. Dit jaar treedt bij De Geut weer een meidengroep voor het voetlicht. De groep heet 'You Tarzan Me JaneNu nog met zo bekend. Volgend jaar wel? Wie het wil weten, kan ze begin 5 september horen tijdens Puddingpop 1987. van een zekere moed' dat 'Line' dat wel doet, 'want tegenover Line staan talloze Amerikaanse bands, die al vijf of zes elpees hebben gemaakt en al jaren bezig zijn'. De bandleden moeten daarom hard werken om aan de top te komen. De bezetting is als volgt: Jan Klap wijk (zang), Robert Kempe (toet sen), Hans Erkelens (drums), Ben Visser (gitaar en achtergrondzang) en Roel van Wijngaarden (bas en achtergrondzang). Om ongeveer 21.30 uur is het de beurt aan 'Claw Boys Claw'. Vol gens De Geut geeft de groep 'êén van Nederlands' meest spectacu laire live-acts van dit moment'. On langs werd de formatie bekroond met de BV-popprijs. Verder maak te 'Claw Boys Claw' toernees door Frankrijk, West-Duitsland, België, Scandinavië en Polen. De leden van de groep zijn: Pete te Bos (zang), John Cameron (gitaar), Bobbie Ros sini (basgitaar) en Marius Schrader (drums). DAMESTRIO Ongetwijfeld een succes wordt het optreden van het damestrio 'You Tarzan? Me Jane'. De drie da mes van deze groep heten Erna Janssen, Diana Posthouwer en De- nise van der Hek. Ze zijn 'ontdekt' door Peter Koele wijn. Inmiddels hebben ze al een single gemaakt, die volgens het programmaboekje van de organisatoren 'nogal bana- narama-achtig' klinkt. Ook schrij ven ze; 'You Tarzan? Me Jane' zal voor veel mannen op Puddingpop wellicht een visueel hoogtepunt zijn.' De Amsterdamse gitaarband 'Fatal Flowers' treedt als laatste voor het voetlicht. De band wordt gevormd door: Geert de Groot (bas en zang), Henk Jonkers (drums en zang), Richard Janssen (gitaar en zang) en Dirk Heuff (gitaar). In het programmaboekje staat: 'Bloemen houden van mensen. Hopelijk is dit gezegde ook van toepassmg op de 'Fatal Flowers' en het publiek van Puddingpop. In dat geval zijn we er van overtuigd dat net als in 1986 na Tve got the bullets' het publiek zeer voldaan de tent zal verlaten.' LEUSDEN - Het program maboekje van Pudding pop 1987 is dikker dan dat wat vorig jaar vooraf gaand aan het festival verscheen. Volgens 'de werkgroep puddingpop' van De Geut is dat de dan ken aan 'de middenstand'. Zij schrijven in een pro grammaboekje, dat er dit jaar 'meer respons' is van het bedrijfsleven. Drie sponsors springen er uit. Het zijn Technisch bureau Eldebe bv, Pon's Automo bielhandel bv, en Brezan- automaterialen. Maar uit de grote hoeveelheid ad vertenties blijkt dat ook andere middenstanders wel iets zien in Pudding- pop. De leden van de werkgroep merken verder op, dat de kas van Puddingpop ook is ge spekt door een recentelijk ge houden rommelmarkt. Deze bracht ƒ2500,- op. Zij schrij ven: 'Door dit alles staan wij vol vertrouwen aan de vooravond van Puddingpop '87, en liggen wij niet echt wakker van een begroting die aanzienlijk ho ger is dan vorig jaar.' Bel 03420-94292 en vraag naar Boudewina de Boer. Uw bericht vanmorgen opgegeven, vanmiddag al te zien op de de beeldbuiskrant van Leusden! Er wordt momenteel heel wat gesproken en geschre ven over de hittegolf die Griekenland en Turkije op dit moment teistert. Enige be kenden van mij bevinden zich daar. Zeer interessant om later hun relaas weer te geven. De grootste hitte matigt zich wat. De maxima zijn te ruggegaan naar 30 graden, maar vooral in het oosten van Turkije is het nog schroeiheet met temperatu ren om en nabij de 40 graden (in de schaduw). Het gebeurt wel vaker dat het in Griekenland zeer warm is. In juli 1977 noteer den de stations Attiki en Elef- ses zelfs 48 graden! Toen werd in Athene op 18 achter eenvolgende dagen 35 gra den en hoger gemeten. Bij ons is het momenteel nog goed mis. De volksweer- kunde zegt: „Komen de hondsdagen met veel regen, dan komen we slechte dagen tegen. Deze regel gaat goed op, helaas. De zomer is goed van slag. Niet alleen bij ons, maar in grote delen van Eu ropa. Doordat de zogenaamde straalstroming uit noord tot noordwest komt, krijgt ook Midden-Europa de depres sies geleverd. Ook Zuid- Frankrijk heeft geen stabiel zomerweer op dit moment. Wel zomers is het in Spanje en Portugal, waar het plaat selijk 30 tot 35 graden wordt. Het weer verandert slechts langzaam. Vanaf vandaag komt wat meer hogedruk-in- vloed van de oceaan nader bij, zodat zich aan het slot van juli een lichte weersver- betering lijkt af te tekenen. Maar erg optimistisch ben ik nog niet. Wel wat meer zon en een geringe stijging van temperatuur. Tot nu toe levert juli te veel regen op en ondanks de zon nige eerste week een tekort aan zonuren. Augustus zal nog flink uit de slof moeten schieten wil deze zomer niet tot een van de slechtsten gaan behoren. Geheel onmo gelijk is dit niet. Immers een reactie op dit weer zal er toch moeten komen. En wie weet staan de kran ten in augustus en september vol gegevens over een hitte golf, welke West-Europa teistert. Het vervelende is, dat iedereen dan weer aan het werk moet. Verkoeling zoeken in het water is er dan niet bij. Zo heeft alles zijn voor- en nadelen. Op naar de laatste zomermaand dan maar, en afwachten. Ik volg het in ieder geval op de voet. JONDERDAG 30 JULI 1987 (advertentie) Loes van den Akker Barbeel 13 3831 ZD Leusden-C Tel. 033-946922 Vraagt de gratis folder als 'Tush en Swamp music van Ly- nyrd Skynyrd'. Zangeres Manjke neemt het grootste vocale deel voor haar rekening, maar ook gita rist Bas en bassist Martin zingen af en toe een nummer. Reeds twee keer zette de Amersfoortse 'soultrain' 'W 5' De Geut op de kop. Daarom ontbreekt deze groep ook nu niet. 'Double you five' heeft inmiddels een ijzer- sterke reputatie in de regio. Vol gens de brochure van De Geut zal een internationale doorbraak van 'W 5' met lang op zich laten wach ten. Zoals de naam al doet vermoe den, bestaat de band uit vijf perso nen: Guy Eggman (gitaar), Wil brand Meischke (bas), Wanno Meischke (drums), Gert Wante naar (toetsen) en Wout Wantenaar (sax en zang). ouw van de Stichting Open Jeugd- en Jongerencentrum De Geut aan de Zwarteweg ligt er nu nog rustig bij. 5 september heel anders zijn als Puddingpop 1987 losbarst. De roek-formatie 'Line' die daar na bij De Geut optreedt, heeft een Leusdense tintje. Toetsenist Robert Kempe is namelijk op en top een Leusdenaar. Met zijn vorige band 'Spoiled Brats' was hij al eerder in het jongerencentrum. Via hem kon zijn nieuwe groep snel voor een optreden in Leusden worden 'ge strikt'. 'Lme' gemet bekendheid, zelfs tot over de grenzen van ons land. De groep trad op voor AVRO's 'Toppop' en de satelietzen- der Sky channel. De eerste smgle die werd uitgebracht, heet 'Solitary Nite'. De brochure van De Geut omschrijft de titelsong als 'een ste vige, melodieuze rocksong, gelar deerd met smaakvolle toetsenpar- tijen'. De muziek van 'Line' kan het best worden getypeerd met de Ameri kaanse aanduiding 'FM-Rock'. De letters FM geven aan dat de muziek lekker in het gehoor ligt. Het woord rock bevestigt dat de muziek 'po wer' heeft. In ons land leggen met veel bands zich toe op deze soort popmuziek. Volgens het program maboekje van De Geut 'getuigt het USDEN - Velen van ons dezer dagen op kantie. Dat geldt echter t voor leden van het vengilde. Voor hen is st de vakantieperiode schikt om een bezoek te engen aan woonhuizen, politie wil bij monde wachtmeester der rete klasse Bertil Goos- in alle vakantiegangers ddels deze rubriek tips ven over onder meer de veiliging van hun on tkomen. Hopelijk ein- uw vakantie daar- r net zo leuk, als deze it. kan het doelwit zijn. Daarom moet deze goed tegen diefstal worden beschermd. Dat kan op twee manieren: - door middel van sloten op de zogenaamde uitdraaisteu- nen. Deze sloten worden gele verd door onder meer de ANWB, - door een 'ei', een kogelvor mig slot, te plaatsen in de holle ruimte van de koppeling waarin tijdens een reis de trek haak van uw auto is bevestigd. Altijd geldt: Buit eruit. Voor meer informatie kan ieder een terecht bij de Leusdense poli tie. Op haar bureau liggen diverse brochures voor u klaar. Een cilmderslot. Het heeft een afzonderlijke, uit de slotkast uitneembare cilinder Dat maakt het voor vreemden moeihjk om met een sleutel het slot te openen. Wie zijn caravan ermee uitrust, vermindert de kans op inbraak aanzienlijk (advertentie) IJSDEN - 'Wij rekenen op de zeshonderd bezoekers van ig jaar en op nog enige honderden andere Leusdense geren om het sukses van puddingpop af te ronden.' Dit i rijft Frits Ringers, voorzitter van het bestuur van de thting Open Jeugd- en Jongeren De Geut, in het voor- ord van een brochure die is uitgegeven ter gelegenheid i Puddingpop 1987. Het popfestival wordt zaterdag 5 - itember gehouden in een tent achter het jongerencen- int, Zwarteweg 29. Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. dinsdag en donderdag. Jacob van Lier en Hans Mosterd Jaktie-secretariaat: Mia Veen en Marijke Bakker Hans Mosterd kopij en advertenties: I hel dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 ugr. voor londerdagnummer lot uiterlijk woensdagmiddag 12 00 uur faktie en administratie: Leusder Krant Asschatlerweg 19 Leusden Centrum Op (dagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur 033 941495 (administratie en redaktie) bezorging: onnee dient u de krant voor dinsdag- ol donderdagmiddag 18 00 hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op bnze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 30 uur), tel 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt jmen met onze mspekteur bezorging overdag 03420 94206 foto's: "neeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u (met uitzondering van archief- en historische foto's) oruitbetaling op giro 871441. t.n.v BDU B V te Barneveld. vermelding van de gewenste toto. het aantal, van de krant, pagina waarop de toto werd geplaatst kost 7,50 per exemplaar (formaat 13x18 cm) en voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm), it ook contant betalen op ons kantoor. Ongeveer drie tot vier weken na betaling u de gewenste foto('s) thuis JLEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- ntenkombinatie te Barneveld. spits van het muziekfestijn afgebeten door de Utrechtse 'La Farce'. Al eerder, op 2 dit jaar, trad de groep in De De enorme bijval toen was van pudding reden hen weer uit te nodi- Farce' wordt gevormd Broekhuizen (bas), Nico (drums), Victor Evers (gitaar) en Kathy La Monde (zang). 'Sugar Mama' is de naam van een formatie die het genre bleusrock op de planken zal brengen. Deze groep bestaat voor een deel uit oud-leden van de band 'Eucalypta'. De band speelt volgens de brochu re niet alleen 'oude standaardnum mers', maar ook aktueler werk, zo- Wie met een caravan(lees ook: vouwwagen) op vakantie gaat, moet extra goed opletten dat er niets wordt gestolen. Vaak bevinden zich in uw caravan waardevolle voorwerpen als foto- en filmapparatuur, radio- en/of televisietoestellen, en geld, cheques en andere waar devolle papieren. Om de mogelijkheid tot dief stal tot een minimum te beper ken, zou iedere vakantiegan ger een tas bij zich moeten dragen, waarin naast geld ook waardepapieren, paspoorten, kampeercarnets en reis- en kredietbrieven zijn opgebor gen. Zorg er echter wel voor, dat de tas altijd 'op of aan het lijf wordt gedragen. Wie de caravan verlaat, al is het maar om 'even' naar een kampwinkel of wasgelegen heid te gaan, doet er verstan dig aan zijn tijdelijke onderko men goed af te sluiten. Als het slot van uw caravan van slech te kwaliteit is, laat er dan een goed (opleg-)cilinderslot in monteren. Maar niet de inhoud van een caravan is voor dieven bege renswaardig. ook het dmg zelf pnnementsgeld: per jaar. 33.90 per half jaar 17.20 per kwartaal Leusder Kabel Krant. Kanaal 4. Leusder Kabelkrant Kanaal 4. AKTUEEL EN SNEL De Leusder Kabelkrant is dagelijks te zien op kanaal 4 van het Leusden s kabelnet Naast een aktuele lokale berichtgeving brengt de kabelkrant de volgende dagelijkse rubneken De agenda van de dag Het weer in Leusden De prijspuzzel van de week Filmagenda De Werkwinkel Verloren gevonden Verenigmgsnieuws Met als extra in het weekeinde: Aktueel sportnieuws Sportuitslagen Recept van de week Uitgaanstip Filmtip Medische weekemddiensten Aanvangstijden kerkdiensten BEL VOOR UW BERICHTEN: 03420-94292 ADVERTENTIES: De Lensder Kabelkrant biedt de adverteerders de volgende mogelijkheden tot adverteren: Volledige beeldpgina met logo. Advertentietarieven op aanvraag, aanzienlijke kortingen op konlrakt. Kabelspots, halve beeldpgina met kleurgebruik 75 - per dag Kabeltjes (vraag aanbod) eerste twee regels 6.- per dag. elke regel meer 6.- (betaling kontant op ons kantoor) Van harte' Felicitatie-rubriek, eerste twee regels 6.- per dag, elke regel meer 6,- (betaling kontant op ons kantoor bij opgave). Vraag uitgebreide informatie over effectief adverteren via de Leusder Kabelkrant: BEL 033-941495 en VTaag naar HENK-JAN WESTLAND Hij komt desgewenst, graag bij u langs voor een gesprek DE LEUSDER KABELKRANT: sneller kan het niet BEL RECHTSTREEKS 03420-94292 als u een bericht heeft, een opgave voor de agenda, de rubriek Verloren Gevonden of de Werkwinkel Vraag naar Boudewina de Boer (advertentie) VERKLEINEN? Op A3- of A4-formaat? Het kan allemaal bij de Eert snelle fotokopieer service tegen redelijke prijzen. Asschatterweg 19 (Bij de Biezenkamp) Kantoor geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 uur tot 12 uur, van 14 uur tot 17 uur. Dinsdag 4 augustus 20.00 uur: vergadering commis sie Verkeer/Vervoer in het ge meentehuis, 't Erf 1. Zondag 2 augustus 20.30 uur: Red Star-disco m De Moespot, Jan van Arkelweg 6. Maandag 3 augustus 20.30 uur 'Achterveldse avond' in het clubgebouw van Lawntenrus- verenigmg 'De Eemelaar', Kletter- steeg.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 3