I LHV-heren moeizaam langs onverzettelijk Corbulo: 20-17 Antilopen voortvarend van start in overgangsklasse Leusden en Soest in matig duel naar remise: 1-1 Marco van Teefelen drukt stempel op open toernooi LTV 'Lockhorst' Dames incasseren tegen koploper Limvio eerste verlies Matig VEO kan tegen korfballers geen vuist maken: 7-5 Amersfoort te sterk voor dameshockeye g Kaarten bij Roda'46 Weergoden werkten mee aan vlekkeloos verloop tennisevenement: DINSDAG 8 SEPTEMBER 1987 LEUSDEN De herenhandballers van LHV lieten afgelopen zondag, zij het moeizaam, de derde achtereenvolgende zege noteren. Op het Burgemeester Buiningpark versloegen de Leusdenaren het lastige Corbulo met 20-17, nadat de marge in de eerste helft (bij 10-4) zes punten had bedragen. De dames verging het minder. Hoewel de Leusdenaren tegen koploper Limvio zeker niet de mindere waren, ging LHV met 6- 7 ten onder. In tegenstelling tot de twee wed strijden die eerder werden afge werkt, kwam de herenselectie van LHV zondag tegen Corbulo met erg goed uit de verf. Even had het er de schijn van, dat de toeschouwer een repnse zou beleven van de laatste wedstrijd van vorig seizoen, toen datzelfde Corbulo in Woerden met 22-7 werd opgerold. Van de tiende tot de twintigste mmuut maakten de Leusdenaren een ijzersterke perio de door, waannde tegenstander op een schier onoverbrugbare achter stand werd gezet: 10-4. Nog voor de pauze echter lagen de kaarten al weer heel anders. De defensie van de blauwhemden vertoonde opmerkelijke gelijkenis met Em- menthalerkaas, waarvan Corbulo geroutmeerd gebruik maakte. Via sterk instartende hoekspelers en geroutineerde opbouwers werd de achterstand weer tot aanvaardbare proporties teruggebracht. En waar LHV met name tegen Baarn opviel doordat men het hoofd koel hield, liet men zich nu door onzekerheid leiden, waardoor er langs de lijn twijfel omtrent de goede afloop van het avontuur ontstond. Die twijfel bleek uiteindelijk niet gerechtvaar digd. Ondanks het feit dat Corbulo tot op één punt naderde, hielden de Leusdenaren de voorsprong vast tot het eind. KEMPHANEN De eerste helft was uiterst doel- punt-njk. En dat is één van de op vallende kenmerken van het spel van LHV dit seizoen. Men kwam makkelijk tot scoren. In de eerste dertig minuten mocht het thuisfront zelfs dertien treffers begroeten, een aantal dat normaal gesproken elke tegenstander m deze klasse Jos de Valk doet vnj op de cirkel een poging de Corbula doelman te verschalken. LHV won, zij het met moeite: 20-17. op de knieén moet krijgen. Tien doelpunten tegen is dan echter in zo'n wedstnjd veel te veel. De eerste minuten hielden de ploegen elkaar m evenwicht Beide kemphanen vonden het doel snel en dat had tot gevolg dat LHV na een mmuut of tien met 4-3 leidde Vanaf dat moment begon het bij de thuisploeg te lopen, zoals dat de laatste weken het geval was ge weest. Via een demarage hep LHV door doelpunten van topscorer Ar jan Schneiders, Ronald Morren, Willem van der Heyden, Jos de Valk en Ed Davids weg naar 9-3 en 10-4. Daarna zakte de ploeg, zeker verdedigend, echter ver weg en kon het onverzettelijke Corbulo bij de pauze weer aanpikken: 13-10. Ook na de pauze slaagde LHV er niet meer in de malaise van zich te gooien. Met kunst- en vliegwerk bleef men overemd. Henk Menting en Arjan Schneiders deelden de beslissende tik uit, door de voor sprong in de slotfase weer naar vier punten te tillen: 19-15. Bij 20-17 bereikte LHV vermoeid, maar als overwinnaar de eindstreep. KATER De dames van LHV bleven na afloop van het treffen met koploper Limvio met een stevige kater zitten. De ploeg van Joop Douma kampt al smds het begm van de competitie met problemen om te scoren en dat heeft de Leusdenaren in de ont moetingen met SDO en zondag te gen Limvio punten gekost. Spel- technisch hoort de Leusdense for matie zonder meer thuis bij de besten in hun klasse. Dat hebben de ontmoetingen met regelrechte titelkandidaten als Limvio en SDO overtuigend aangetoond. Helaas blijkt veldoverwicht alleen niet vol doende. Doelpunten zijn aan het emd van de nt het enige dat telt en dat lijkt LHV een beetje te gaan opbreken. Ook zondag bleek met name het rood-witte houtwerk bij de Leusde naren favonet. In de eerste helft zagen To Steenbeek, Ria Meyermk, Gien Greefhorst en Hetty Tessels hun schoten op paal en lat uiteen spatten. PRECISIE Limvio kwam, mede door ge brek aan precisie m de afwerking bij LHV, al vroeg in de eerste helft op een 0-2 voorsprong, en daar zouden de Leusdenaren zich de rest van de wedstnjd op blijven stukbijten. Ria Meyerink verkortte uit een strafworp (afgedwongen door de prima spelende Connie Oldewarris) tot 1-2, maar het ant woord daarop had Limvio snel in huis: 1-3. Petra Wethly bracht haar ploeg met een schitterend doel punt vanuit de hoek op 2-3, maar door een handvol gemiste kansen moest LHV toestaan dat Limvio op nieuw twee punten voor kwam: 2-4. Met een droge knal vanaf de op bouw leek de nog immer naar haar vorm zoekende Hetty Tessels haar ploeg vlak voor de pauze toch nog m het juiste spoor te knjgen. De ploeg uit Baarn hield echter het initiatief in doeltreffend opzicht. Nog voor de thee werd het hatelij ke gat van twee punten in ere her steld. Ook na de pauze bleef het „kat- en-muis" tussen beide ploegen. Limvio bleef, ondanks LHV-treffers van Petra Wethly, Hetty Tessels en Ria Meyerink, buiten bereik van de Leusdenaren, die daarom het eer ste verhes te slikken kregen. Afgelopen woensdag werkten de LHV-dames het laatste mid week programma af. In de tweede helft namen de Leusdenaren ruim afstand van het uit de eerste klasse gedegradeerde UDSV 2, dat met 6-10 naar huis gestuurd werd. Sinds het begm van de competitie, drie weken geleden, werkte LHV al vijf wedstnjden af. De oogst is zeven punten, een totaal waarmee de Bui- singparkers m de sub-top van het klassement zijn terug tr. vinden. FLAIR LEUSDEN - De korfballers van Antilopen zijn het nieuwe seizoen voortvarend tegemoet getreden. De Leusdenaren re kenden in de eerste wedstrijd in de Overgangsklasse gedeci deerd af met het Voorburgse VEO, dat nog niet helemaal klaar voor het karwei leek. Een kleine voorsprong bij rust, na een doelpuntarme eerste helft (2-1), was voldoende om de ploeg van ICees van Buren aan het eind van de rit twee punten te bezorgen (7-5). De overwinning van Antilopen op het met echt overtuigende VEO werd zaterdag op het Buiiungpark als een kampioenschap verwel komd. En dat was, gezien de pro blemen waar de Leusdense korf ballers het vonge seizoen mee kampten, met onbegrijpelijk. Want wie herinnert zich niet de manier waarop de korfbalselectie in de jongste uitgaven van de micro- en de veldcompetitie niet zelden op knullig wijze óf de boot miste (de gradatie uit de Overgangsklasse in de zaal) óf met de hakken over de sloot de overkant bereikte (nipte promotie op het veld naar de Over gangsklasse, via een vijfde plaats in de competitie). Knullig, omdat de ploeg zowel in de zaal als op het veld aangaf voldoende potentie in huis te hebben om op het één na hoogste korfbalniveau mee te kun nen komen, maar verzuimde dat in doelpunten of wedstrijdpunten uit te drukken. Nu gaat het te ver om na de wed strijd van zaterdag te concluderen, dat er een compleet vernieuwd Antilopen uit de rokende puinho pen van vorig seizoen is opgestaan. Want afgezien van het feit dat één zwaluw nog steeds geen zomer maakt, nep het optreden van de ploeg zaterdag nog te veel vraagte kens op, om nu al victorie te kraai en. Toch waren er juist in de wed strijd tegen VEO zaken aan te wij zen, die duiden op een groei m de ploeg. Hoewel men zelf nog verre van zelfvertrouwen blaakte, wist de ploeg wel goed gebruik te maken van het feit dat VEO minstens even hard naar het ritme liep te zoeken als Antilopen. Vooral de slotfase was illustratief voor de manier waarop Antilopen sterker gewor den lijkt. Het laatste verdedigings kwartet, bestaande uit Walther Ur- bach, Marjon Abbnng, Jan Costa en Joyce Osnabrugge, bleef onder de enorme pressie van VEO, dat tot het uiterste ging om de schade te beperken, met gezonde agressie en bluf uitstekend overemd. Het vong seizoen werden onder gelijk soortige omstandigheden wedstnj den nog weggegeven. KORFZONE Antilopen begon met een op dne plaatsen aangepaste ploeg aan het meuwe competitie-avontuur. Gert Graafland leverde zijn plaats in aan André Kooi, terwijl Esther Ver steeg haar opwachting maakte ten koste van zus Jolanda, die voorlo pig niet voor het eerste beschik baar is. Marjon Abbnng, vorig sei zoen al regelmatig als wisselspeel ster ingezet, stond nu in de basis voor Annelies Krikke. Omdat het kwartet Frank van de Pijpekamp, André Kooi, Nancy La- hey en Esther Versteeg zich in de uitgebreide oefencampagne nogal daadkrachtig had getoond, mocht dit vak als eerste in de vijandelijke korfzóne acteren. Even leek het dat de aanvallers hun faam ook in de competitie gestand zouden kunnen doen. Al in de tweede minuut ver zilverde Frank van de Pijpekamp een strafworp, die werd toegekend na een onreglementair gestopte doorbraak van Esther Versteeg. De 1-0 stand zou echter daarna meer dan een half uur het scorebord sie ren, voordat VEO wat terug deed. Met een schitterende omdraai- bal kwamen de Voorburgers weer langszij. In die fase kwam Antilo pen ook goed weg. Nadat de ope ningsfase voor de Leusdenaren was geweest, nam de druk op de korf van de thuisploeg steeds ver der toe. Met twee afgekeurde tref fers en een uit de mand gespron gen bal had VEO bepaald pech. Toen succes m doeltreffend op zicht uitbleef, begon het bij de Voorburgers steeds meer te rom melen. Het bood Antilopen, dat ook niet echt vlekkeloos combineerde, de gelegenheid onder de druk weg te komen en zelf het initiatief weer te nemen. Alleen manifes teerde zich ook nu weer het manco van vong seizoen; de onmacht om te scoren. Het was, een kleine tien minuten voor rust, Jan Costa die de malaise wat dat betreft doorbrak. Met een fraaie afstandspoging tilde hij zijn ploeg weer naar voor sprong. Eén van de weinige uitgespeel de kansen deed zich even later voor. Walter Urbach mocht secon- denlang aanleggen voor een schot, maar zag zijn poging op mets uitlo pen. LEUSDEN - Zondag beleefde de hockeycompetitie zijn ouver ture, die voor de teams aan de Mixed Hockeyclub Leusden niet het glanzende debuut opleverde, dat men er zich wellicht van had voorgesteld. De heren kwamen in een uiterst magere wedstrijd niet verder dan 1-1 tegen promovendus Soest, terwijl de dames in degradant Amersfoort hun meerdere moesten erkennen. De Leusdenaren kregen een 2-0 nederlaag aan hun broek. nog gewisseld werd voor Hessel, was slechts van voor het logboek, dat ondt kopje Hoogtepunten slechts pier te zien gaf. KRACHTPROEF Na de pauze werd het publiek echter ineens vergast op een waar doelpunten-festijn. Na een minuut of tien scoorde Marjon Abbring van afstand 3-1, waarna de ge beurtenissen elkaar razendsnel op volgden. Een doorloopbal tegen Andre Kooi, die 3-2 betekende, werd nog geen halve mmuut later beantwoord door Koos Meinsma, die een strafworp door de mand mikte: 4-2. VEO kwam echter op nieuw in het spoor via een afstands schot, waarna beide ploegen be sloten de chaotische gang van za ken voor een status quo te verrui len. Kees van Buren maakte hier van langs de lijn gebruik, door An dré Kooi te wisselen voor Eddie Hendnks. Tussen de 24 e minuut en het ver strijken van het tweede halfuur in de wedstrijd viel uiteindelijk de be slissing. Nadat Frank van de Pijpe kamp van afstand raak schoot, kwam VEO nog één keer terug: 5-4 Vanaf dat moment slaagde Antilo pen enn het overwicht m een be slissende score uit te drukken. Jan Costa sloeg opnieuw van afstand een gat van twee punten en Koos Memsma viel de eer te beurt zijn ploeg in veilige haven te loodsen, door een vrije worp (die hij zelf had afgedwongen) te benutten: 7-4. In de slotfase bleef de verdedi ging van Antilopen, die stevig on der druk kwam te staan, keurig en met flair overeind (onder andere door geniepige mtercepties van Walter Urbach). Het was dan ook slechts een slordigheidje van Joyce Osnabrugge, dat ze een strafworp tegen kreeg. Het was de enige echte mogelijkheid van VEO in de slotfase, waardoor Antilopen met 7-5 en twee punten kon gaan dou chen. Voor Rob Weers, trainer/coach van de heren, was de openings wedstrijd er één om met de grootst mogelijke snelheid te vergeten. Weers: „Het was gewoon erg slecht wat we hier lieten zien. Het begin van de wedstnjd was niet eens onaardig, maar op het mo ment dat we onder druk kwamen te staan, bleek ons veldspel maar matig verzorgd. Dat leidde dan ook tot een slordigheid m de verdedi ging, die ons in de eerste helft op de achterstand kwam te staan. In de rust heb ik opdrecht gegeven het tempo op te voeren, maar het bleef rommelen. We hadden geen greep op het middenveld. Toch hebben we in ieder geval één punt gehaald. Dat is meer dan we vorig jaar om deze tijd konden zeggen. Laat dat dan maar de positieve con clusie van deze wedstrijd zijn", al dus Weers. Het mag dus duidelijk zijn dat de ontmoeting met Soest, als opening van het seizoen '87-'88 niet in de eregalerij van het MHCL zal wor den bijgezet. Toch was deze pres tatie wellicht te voorzien geweest. In ieder geval betekende het ont breken van Maarten Jonges en Joep Roosenboom op voorhand al een forse aderlating voor de Leus denaren, zeker als daarbij in ogen schouw wordt genomen dat Leus den zich aan het begin van het sei zoen geconfronteerd zag met het vertrek van een aantal belangrijke spelers. Hans-Robert van de Doe, die in het begin van het seizoen aankondigde niet meer beschik baar te zijn voor het eerste, besloot zijn coach nog even uit de proble men te helpen en mocht daarom zondag toch zijn opwachting in de basis komen maken. NONCHALANCE Hoewel de kwaliteit van het ge- bodene niet bepaald was om het thuisfront juichend over te berich ten, deden zich voor de beide doe len toch momenten voor die de moeite van het optekenen waard waren. In de 12e mmuut bijvoor beeld kreeg Frank de Ruiter een uitstekende kans om de toeschou wers op het Valleipark voor het eerst te laten juichen. De spits werd door de goalie van Soest op on- reglemetaire wijze gestopt, toen hij alleen het doelgebied betrad. De toegekende strafbal werd echter niet verzilverd, omdat de scheids rechter De Ruiter ervan verdacht twee bewegingen te hebben ge maakt. Hoewel die lezing twijfels opnep en de beslissing met kracht werd bestreden, bleef het score bord dubbelblank aangegeven. Zes minuten later was het aan de andere kant echter wel raak. Aan de treffer van Soest, dat via twee achtereenvolgende kampioen schappen m de eerste klasse te rechtkwam, ging een slordigheid in de Leusdense verdediging voor af. Enige nonchalance bij Thorvald Goosman leidde ertoe, dat de bal niet goed werd opgeruimd, waar door de gasten nauwelijks moeite hadden om op voorsprong te ko men: 0-1. Nog voor de pauze kreeg dezelf de Goosman een uitgelezen moge lijkheid om zijn fout te herstellen. In vrije positie produceerde hij echter een schot, dat voorlangs ging. Voor de gelijkmaker moest de toeschouwer wachten tot het twee de bedrijf. Frank de Ruiter tekende voor één van de weinige momen ten in de wedstnjd, die het matige niveau ontstegen, en die Leusden meteen één punt opleverde.' Na een fraaie solo omspeelde De Rui ter even fraai de doelman en ruim de daarmee het laatste obstakel in de weg naar de gelijkmaker op: 1- 1. Dat daarna Frank Roggekamp ei tg* k< n <3 ikh m< De sterk verjongde dan 5<^ lectie van Leusden stond in ur ste wedstrijd van het seizoe een een ware krachtpro wachten. De Leusdenarer moetten in hun eerste optre< de zomerstop het uit de eerst se gedegradeerde Amersfoo ongetwijfeld de ambitie aan zal leggen dit seizoen de tem naar dat niveau te bewerksti De dames van Leusden werd eerste slachtoffer van de gel; drang van de keistedelingei longe en zeer onervaren te< Leusden (van de ploeg van laar keerden slechts zes sp» terug, zodat dit seizoen niet dan zes A-jeugdspeelsters ploeg dienen te worden ing< bleef echter zeer goed ovi Zonder overigens echt kans ken op een punt of meer, w< selectie van de nieuwe Frank Roggenkamp en Reintje Corporaal zondag van weggespeeld En zeken het zeer beweeglijke Amei bleef de ploeg verrassend overemd. In de eerste helft had tijd nodig om zich in te stellei geroutmeerde tegenstandi was dan ook niet verwoni dat juist in deze fase de doel] vielen. Bij de eerste trefft Amersfoort ging de Lei goalie niet helemaal vrijuit, de tweede tot stand kwam fraaie actie van de Amei spits. Na rust had Leusden de t stander onder controle, creëerde zich zelfs enige kt maar doelpunten bleven verd De belangrijkste conclusie echter dat de ploeg aangai mogelijkheden te beschikkt dat men als team, ten opzich) vorig jaar was gegroeid. E geeft hoop voor de ontwLki van het dameshockey in de toekomst. De sterk verjongde damesselectie van MHCL wachtte zondag meteen een zware krachtproef tegen Amerst Ondanks het 2-0 verhes, bleven de Leusdenaren echter keurig overeind. LEUSDEN Ook dit jaar houdt voetbalvereniging Roda '46 m de kantine op het Burge meester Buiningpark een klaverjas- en schutjascompeti tie. Inschrijving hiervoor staat. in tegenstelling tot andere ke ren, ook voor anderen open dan leden en donateurs. De competitie begint vnjdag 18 september. Op die avond wordt er gespeeld met een vaste partner. De andere dal van het seizoen zijn: 27 noven ber en 18 december. Op di dagen zal er zonder vaste pal ners worden gekaart De vaste partner kan w weer worden meegenomen o 22 januari, 18 februan, 25 maa en op de slotavond 29 apnl LEUSDEN - Marco van Teeffelen was de smaakmaker van het open tennistoernooi, dat LTV Lockhorst afgelopen week op het Burgemeester Buiningpark organiseerde en dat zondag met de finalepartijen werd afgesloten. Was het vorig jaar een Duitse delegatie B-spelers die zich op het hoogste niveau manifesteer de, dit keer was het de zoon van Van Teeffelen Sr, die nog op oudere leeftijd in de regio Amersfoort uitstekend presteerde op soortgelijke toernooien. Niet alleen tijdens de wedstrij den onderscheidt hij zich. Zo pleegt hij in een toernooiweek een slaapplaats te zoeken in de buurt van het park, om vervolgens bij wedstrijdleider Anton Kamp de nacht door te brengen. En wie mocht denken dat hij van ver komt, vergist zich. Hij is lid van VEGO uit Apeldoorn en speelt normali ter A-toernooien. Bij gebrek aan deze toernooien m de afgelopen week werd hij op het laatste mo ment nog toegevoegd aan de 22 ovenge B-spelers in het Lock- horst-toernooi. Via overwinningen op Van Kes- sel, de eerst geplaatste Eysvogel van HLTC ('t Melkhuisje), Holleman en Van Wede, kwam hij m de finale uit tegen de als twee geplaatste Evert Baarspul (De Bilt). Tijdens deze wedstrijd bleef hij de aan dacht van het talrijke publiek opei sen. Maar ruet in positieve zin. Umpi re Sjoerd de Jonge gaf hem eén keer een waarschuwing Tot een tweede waarschuwing (1 punt ver lies in de game) en een derde (ver lies van de game) liet hij het echter niet komen. De wedstnjd wist hij in zijn voor deel tot een goed einde te brengen (3-6, 6-3, 6-4). Bepaald onfatsoenlijk was het door hem achterwege la ten van het uitspreken van een dankwoordje namens de spelers aan de wedstrijdcommissie en lei ding. Genoeg nu over Marco van Teeffelen, die ze in Leusden nog lang zullen herinneren. REGEN Het toernooi was al ruim een week aan de gang, toen de eerste regen viel. Dat was op zaterdag avond. Dat is altijd meegenomen voor een wedstrijdleiding, die kans moest zien om ongeveer 325 partij en te laten spelen. Om op het aantal te komen mosten er overigens 200 partijen worden uitgeloot, want de belangstelling voor dit toernooi bleek opnieuw groot Er werd in vier categorieën gespeeld: B, C, D en D 25. Bij de dames, 12 in getal, in B had bondsgedelegeerde Ton Rond Inge Commissaris van HLTC als eerste geplaatst. Eerder dit jaar won zij al het toernooi van Randen broek. Vnj gemakkelijk kwam zij m de finale door twee partijen te winnen met achtereenvolgens 6-2, 6-3 en 6-1, 6-0. De laatste partij moest Eline Maas van LTV Leusden er aan geloven. In de andere helft van het schema bereikte Carola Janssen van Strokei (Harderwijk) de finale door met 7-5, 6-2 te win nen van Manon Kolber (Soest-Zuid) en met 6-0, 6-3 van Madeion Schoe- maker van de organiserende ver eniging. In een slopende partij met vele hoogtepunten won Inge Com missaris met 6-4, 3-6, 7-5. De HDB werd gewonnen door Mark Buytendijk (Alta) met Bert van Wede (Soest) van Van Beek/ Baarspul 6-3, 4-6, 6-3. Bij de 32 heren in C bracht de als eerste geplaatste Jasper van Em- pelen ('t Stort) het tot de finale. Hierin ontmoette hij de in deze re gio nog niet zo bekende Loos- drechter Richard van Diermen. De blonde langbenige speler wist Jas per van Empelen m de finale te verslaan met 6-0, 2-6, 6-2. De 16 dames m C zullen zich de 13-jange Tanneke Schevernels van VEP-Woerden blijven herinneren. In de halve finale rekende zij af met de als eerste geplaatste Ellen Pas tor (Hoogland) en in de finale moest Birgit Schoemaker van LTV Lock horst naar meerdere in Schever nels erkennen. Voor een talrijk pu bliek en een lange partij pakte Bir git Schoemaker nog wel de eerste set (4-6), maar verloor de tweede (6-4) en de derde (6-4). Van de 19 herendubbels kwa men de Stortenaren Pruys/v. Em pelen en de Randenbroekers Bloe- menbergen/Hoksbergen tegen el kaar uit. In twee sets wisten Pruys/ Van Empelen de partij naar zich toe te trekken (6-3, 6-4). Dezelfde Pruys won met Potharst m de GDC de Stortse finale van Kok/Eleveld (6-1, 6-1). KLEERSCHEUREN Van de 16 heren in de HED wis ten Vincent Koopman van Lock horst en Van de Lmden van Soest zonder kleerscheuren de finale te bereiken. Hierin gaf Koopman zijn opponent geen schijn van kans 6-1, 6-2. In de DED traden slechts acht dames aan tstner van Loenen van Lockhorst verloor in de finale van Muys (Eemslag) 6-4, 6-1. De deelname m de HDD was weer enorm: 36 dubbels kwamen er in uit. Vader Kees en zoon Vin cent Koopman van Lockhorst moesten hun meerdere erkennen m de finale m Theo van Dijk (Lock horst) en Frans van Duinkerken )'t Stort) 6-2, 6-2. Bij de dames wisten Jansen/Sal- verda van Lockhorst de finale te halen. Zij ontmoetten hienn Stolk/ Roemer van Iduna. Er moesten 37 games (van de maximaal 39) wor den gespeeld om uit te maken, dat het duo Stolk/Roemer iets sterker was dan de Burgemeester Buining- parkbewoners (5-7, 7-6, 7-5). Nage noeg hetzelfde ging het eeraan toe in de GDD. Na vier gewonnen wed strijden zegevierden Slippens/v. Buuren ('t Stort) in de finale over Gielen/Hoekstra (LTV Leusden) met 6-7, 7-6, 6-3. Zowel wedstrijdcommissielid Frits Geubel als Huizinga (Soest' Zuid) wonnen m de HED hun drie wedstrijden gemakkelijk in twee sets, voordat zij elkaar troffen in de finale. Frits Geubel hield het het langst vol. Hij trok de finale met 6-3, 6-4 naar zich toe. Er werd geen DED gespeeld. Des te mee langstelling was er daarer. voor de HDD: 32 partijen Dit een Leusdense aangelegei (LTV Leusden) met zwager Rijnders (Inslag) won de final 7-6, 6-3 van Peut/Hoekstra Leusden). In de DDD, 18 dubbels, ook winnende Lockhorsters t groeten. Muis Groenewege Bernadette Lansdorp wonnen finale de eerste set van Halla benauwd met 7-6. De tweede verloren met 1-6. Maar m dei set was het andersom: 6-1. In de GDD tenslotte zegev Rijkaart/Huisman van Maarr 6-4 en 6-4 van Boor/Gei (Hoogland). SLOTWOORD In haar slotwoord bed Lockhorster voorzitter Phie Lempke-Rouppe van der werdstrijdleiding Anton Kan Roos van der Doe, en de wed commissie, bestaande uit i Helden, Wim Küh, Fnts en Geubel, Anneke van Vliet, Rï Gré Hoksbergen Ago Salver Aart Costerus voor het vele dat «rorH irorr««li» -

Leusder Krant | 1987 | | pagina 8