Onderzoek bevestigde geruchten over representatie Goede start derde seizoen Jazz Sociëteit Leusden Max Milieu houdt najaarsschoonmaak '2 x 24 uur in de Provincie Utrecht' Jaarrekening met motie opgesierd Raad stemt m met nemen van maatregelen: Fotoboek vandaag uitgereikt aan Commissaris van de Koningin: Spontane aktie tijdens optreden Raad spreekt ongenoegen uit: Sezers. schrijven- Gedurende maand oktober: Inbraak in woning Gevonden voorwerpen binnensportakkomodatie! Groenstichting Rozendaal en het Leusder Kabelnet Milieu Rectificatie DINSDAG 29 SEPTEMBER 1987 (van de redaktie) LEUSDEN - De gemeenteraad is donderdag akkoord ge gaan met de aanbeveling, maatrgelen te nemen op het gebied van de representatie. Het onderzoek van de betref fende commissie heeft, zo bleek, in de ogen van de raad de geruchten over het omgaan met representatiegelden gro tendeels bevestigd. Vandaar dan ook, dat aanvullende regels noodzakelijk werden geacht. Bram Vroon (CDA) noemde in een historisch overzicht van de gang van zaken de geruchten- stroon - onder meer in de pers - aanleiding voor zijn fraktie, in een motie aan te dringen op een onder zoek. De heer Vroon sprak nog maals de teleurstelling van zijn fraktie uit over de houding, die het college van B&W zich destijds meende te moeten aanmeten. Hij constateerde, dat de bevindingen van Leusden'85 in hun essentie juist waren gebleken. Geldende in structies bleken op onderdelen niet te zijn nageleefd. Het college bleek de kwestie, ondanks afgege ven signalen in de zin, dat er een en ander niet klopte, pas in augustus 1986 serieus te hebben aangepakt. 'De onvoldoende kritische hou ding van het college ten aanzien van deze zaak heeft de secretaris een onbegrensde vrijheid gege ven, waarmee hij bepaald niet ver antwoord wist om te gaan', consta teerde de CDA-er verder. Een betere aanpak was vereist, reden voor het CDA in te stemmen met de suggesties, die de commis sie deed. ONBEGRIJPELIJK Alrich Parson (WD) constateer de, dat naast 'ongepaste mogelijk heden waarvan ook gebruik ge maakt lijkt te zijn' ook de doelma tigheid meer dan eens op de tocht had gestaan. Hij noemde dat erg, daar waar ook terecht gedane uit gaven hun weerslag zouden kun nen hebben op mensen, die geheel ter goeder trouw uitgaven voor de gemeente moesten doen. Parson merkte op, dat de raad 'tot op heden' geen gefundeerd voorstel had bereikt om te komen tot het vaststellen van normen van doelmatigheid. 'Eerlijk gezegd vin den wij dat onbegrijpelijk', zei hij. Hij constateerde, dat het college politiek gezien verantwoordelijk was, en dat daar consequenties uit moesten voortvloeien. Niet alleen, waar het de wethouders betrof, maar ook daar waar maatregelen m de administratie noodzakelijk wa ren gebleken. Parson vroeg ten slotte om het terug storten van die gelden, die leden van het college tijdens het inmiddels alom bekend geworden 'weekeinde in Venlo' voor persoonlijke doeleinden had den uitgegeven. Hij maakte daarbij een uitdrukkelijke uitzondering voor wethouder Wagenaar, 'van wie wij in de fraktie op grond van zijn toelichting van mening zijn, dat hem in deze kwestie niets te ver wijten valt.' BEVESTIGD Ineke Jansen (PvdA) onder schreef in grote lijnen de woorden van haar voorgangers Zij ging iets verder m op de houding, die het college van B&W ten toon gespreid had. Het college beklaagde zich enkele maanden geleden over het feit, dat er een tussenrapportage werd gedaan, terwijl zij nog niet waren gehoord. Mevrouw Jansen rekende daar mee af door te concluderen, 'dat de voorlopige conclusies na het horen van het college en de heer Van Gooi alleen maar zijn bevestigd. Er was sprake van gescharrel met ge meenschapsgeld.' Zij verweet ten slotte het college en de gemeente secretaris 'een hooghartige en re genteske houding.' SLAPEN Ben Stoelinga (Leusden'85) zette de zaak als volgt op een rij: 'Het college onthield de raad informa tie. De raad heeft jaren lang zitten slapen. En de gemeentesecretaris had een hoofdrol m het geheel. Er is sprak geweest van een gemeen schappelijk falen, dat de gemeen schap veel geld heeft gekost', aldus Stoelinga. BOETEKLEED Harm Offereins (GPV/SGP) be gon daarop met het aantrekken van het boetekleed. 'Ik moet constate ren, dat in het rapport van Leusden'85 destijds sprake was van een correcte probleemstelling: de doelmatigheid van uitgaven. Ik betreur, dat ik mijn ogen voor hun zakelijke argumenten heb geslo ten, door de in mijn ogen onsym pathieke wijze waarop woordvoer ders van die fraktie hun standpunt naar voren brachten. En ik heb res- pekt voor hun doorzettingsvermo gen', aldus Offerems. Ook hij kon instemmen met de adviezen van de commissie. 'Aan het kinderbed gekluisterd in het Wilhelmina Kinderziekenhuis'. Zo luidt het bijschrift van deze foto i boek '2 x 24 uur m de Provincie Utrecht'. Het eerste epistel met deze titel werd vandaag overhandigd aa Commissaris van de Koningin in de provincie Utrecht, drs.P.A.C. Beelaerts van Blokland. De foto is gemaaktr Dirk Buwalda, freelance-fotograaf. GASTEN Ep Oostra (D66) zorgde voor een fantasie-rijk slot van de dis- cussie. 'Ik constateer, dat het i eindverslag niet afwijkt van het voorlopige verslag. En ik weet het, natuurlijk wordt er van een j gemeente verwacht dat een ge meente een goed gastheer is. Maar, dat gastheerschap is wel bedoeld voor de gasten', zo hield j hij de aanwezigen voor. (van onze medewerker) LEUSDEN - De Leusdense Jazz Sociëteit startte op zondag 27 september haar derde seizoen in de gezellige ambiance van eetcafé 'De Hakhorst'. Op het programma stond ver meld een optreden van de formatie 'De Wantenaar Bro thers 2'. Ongetwijfeld één van de hoofd doelen van deze jazz middag was het overhandigen van een cheque van drieduizend gulden aan de Leusdense arts Th.J. Kuiper, zijnde de opbrengst van het vorig jaar georganiseerde Mid Holland Jazz Festival. Het Sumve-Hopsital, waarvoor de baten van het Mid Holland Jazz Festival bestemd zijn, ligt in Tanzania. Dit ziekenhuis heeft een verzorgingsgebied van 500.000 mensen in een straal van 50 kilometer. Het hospitaal telt 265 bedden en ongeveer 120 perso neelsleden. In de Leusder Krant van 25 juni j.l. kon men onder meer lezen, dat er in Sumve een direkte behoefte be staat aan bouwmaterialen, trans portmiddelen en reserve-onder delen van velerlei aard, enz. De heer Kuiper was zichtbaar ver heugd, toen hij uit handen van plaatsvervangend voorzitter van de Leusdense Jazz Sociëteit, Peer Hartjesveld, een cheque ter waarde van drieduizend gulden mocht ontvangen. De Leusdense arts vertelde zijn jazzminnend ge hoor, dat de opbrengst inderdaad besteed zou worden om vervoer middelen aan te schaffen in de vorm van één of meer stoere am- bachtsfietsen met laadmogelijk- heid. Gezien de prijs die ervoor moet worden betaald - zo'n zeven tienhonderd gulden per stuk - was de arts blij, dat hij in ieder geval één exemplaar naar Sumve kon sturen mèt reserveonderdelen. De reden waarom voor een fiets gekozen is, ligt voor de hand- brandstof is meestal niet voorradig in het platteland van Tanzania. Als dank overhandigde de heer Kui per een in de zon gedroogd beeldje van klei aan de Leusdense Jazz Sociëteit. SPONTAAN Toen gebeurde er iets, waar nie mand op gerekend had. Onder het gehoor bevond zich de heer M.C.M. Meeuwsen, verkooplei der bij Batavus. De heer Meeuw sen voelde zich zó gegrepen door het verhaal van dokter Kuiper, dat hij spontaan aanbood om de fran coverzending naar Tanzania van één fiets, met een optie op een tweede fiets, voor zijn rekening te nemen. Hetgeen per saldo resul teerde in een verdubbeling van de opbrengst van het Mid Holland Jazz Festival. De heer Kuiper was zichtbaar verheugd met deze spontane actie evenals de Leus dense jazzmotor Peer Hartjesveld. De Leusdense arts denkt erover om de drieduizend gulden die hij nu ineens meer op zijn Sumve-re- kemng heeft staan, eveneens te gebruiken voor de aanschaf van één of meer fietsen, de vrij hoge verzendkosten en een hoeveel heid reserve-onderdelen: "Omdat daar nu eenmaal de meeste be hoefte een bestaat. JAZZ-MIDDAG Wat later dan eigenlijk in de be doeling lag, betraden de 'Wante naar Brothers 2' het podium. Het publiek, dat naarmate de middag steeds talrijker werd, applaudis seerde dankbaar na iedere solo en na ieder nummer. En volkomen terecht: steeds vallen bij jazzmu sici een zeer grote technische vaardigheid, een perfekt maatge voel en een grote muzikaliteit op. Ingrediënten die een dankbaar publiek gauw enthousiast weten te maken. EENHEID Erg duidelijk werd, dat deze for matie als een volstrekte eenheid optrad: ieder lid van de formatie voelde de anderen uitstekend aan. Geen wanklanken werden gehoord. Veel meer zorgde deze formatie voor een bruisende muzi kale show die bestond uit perfekt op elkaar afgestemde nummers. Onder meer werden ten gehore gebracht van Charlie Parker: Au privave; van Miles Davis: All Blues en van Cole Porter: Night and Day. Het was onder andere tijdens de laatste compositie dat zangeres Miljet Molnar de harten van de aanwezigen wist te veroveren. Enerzijds vanwege haar bijzonder groot inlevingsvermogen in de vertolkte nummers, anderzijds vanwege haar grote stemomvang. Perfekt werd zij instrumentaal bij gestaan door slagwerker Joop Wantenaar die het publiek regel matig in extase bracht met zijn prachtig drumspel; Peter Banden broek speelde zeer verdienstelijk guitaar. Gert Wantenaar wist zijn aandeel tot grote hoogte te bren gen door een voortreffelijk, afge wisseld, toetsen- en accordeons- pel. Bijzonder veel waardering was op zijn plaats voor de altsaxo fonist Wout Wantenaar. Regelma tig voerde hij zijn gehoor tot uiter sten. De sfeer tijdens deze eerste jazz- middag mag uitstekend genoemd worden. Steeds meer wordt 'De Hakhorst' het gezellige jazz-cen- trum van Leusden. Aan het pu bliek te zien, mag zelfs gesteld worden: 'van Midden-Nederland'. Voor de kinderen is er eveneens allerlei ruimte om zich uitstekend te vermaken tijdens de concerten. Diverse groepjes mensen zitten gezellig aan tafeltjes, eten of drin ken wat, praten met elkaar, of luis teren gewoon. De heer Hartjesveld deelde nog mede, dat het Mid Holland Jazz Festival zo'n goed succes is ge weest, dat het in de bedoeling ligt om het dit jaar te herhalen. (J.R.) UTRECHT - Vandaag verschijnt het fotoboek '2 x 24 uur in de Provincie Utrecht'. Het boek is samengesteld uit foto's die 48 fotografen maakten in een periode van 48 uur, op 22, 23 en 24 mei van dit jaar. Het eerste exemplaar er van werd vanmiddag aangeboden aan de Commissaris van de Ko ningin in de provincie Utrecht, drs.P.A.C. Beelaerts van Blokland, in provinciehuis 'Paushuize', Kromme Nieuweg- racht 49. Utrecht' is een iruatief van jaa Boer, Jaap Herschel, Michael i en en Jozé Rutten. De deelnerti fotografen kregen de opdrac! gedurende 48 uur 'de mens' te tretteren onder aller omstand den, zoals m de gezondheid- bij sportbeoefening, bezig cultuur, tijdens het werk, hei kelen, en recreatie. DtO'l M vlas Het boek bevat in totaal 161 foto's met korte bijschriften, een voor woord van de al genoemde com missaris, en een 'Ten geleide' van de hand van drs.M.L. Snijders, hoofdredacteur van het Utrechts Nieuwsblad. Verder is er de groepsfoto van de fotografen in op genomen, die de commissaris zelf maakte bij de start van het projekt. OPDRACHT '2 x 24 uur in de Provincie De bijschriften bij de fotoj gemaakt door de journalist! Brom en Peter van der Mi teksten zijn in het engels ve; ,0: door Geraldine de Koomen - i dy. Het boek wordt uitgeg door Boek Design bv in W, f Aalburg. Vanaf woensdag 30 tember is het verkrijgbaar u P* boekhandels m de prov Utrecht. Het formaat van het bc 22 bij 29 centimeter. Het aantj gina's is 128. De prijs is 59, (van de redaktie) LEUSDEN - De jaarrekening over 1986 van de gemeente Leusden is afgelopen donderdag niet zonder meer goedge keurd. De goedkeuring, die de raad uiteindelijk uitsprak, was gekoppeld aan een 'Kamerbrede' motie. Daarin sprak de raad haar ongenoegen uit over de post 'representatie en vergaderkosten.' In de motie werd gesteld, dat uitstel van de goedkeuring een te zwaar middel werd geacht, om uiting te geven aan het bestaande ongenoegen. Verder werd in de motie ge constateerd, dat ten aanzien van de jaarrekening 'met name m het kader van de represen tatie blijkt, dat de onvoldoende kritische instelling van het col lege ertoe heeft geleid, dat ge durende een reeks van jarer. waaronder 1986, een groo aantal Uitgaven is gedaan, die ondoelmatig zijn gebleken c 51. waarvan de doelmatigheid ernstig moet worden betwi; feld.' Als redenen voor de mot:t gaven verschillende raadsle den onder meer: de motie voorkomt dat derden uit goed keuring zonder meer, op kun nen maken dat de gemeente raad ook zonder meer instem met de jaarrekening en even tuele hoofdelijke aansprake lijkheid voor leden van he college. Op voorstel van wethoude: Ummels werd de motie overi gens tekstueel aangepast, zo dat ze zich werkelijk beperkte J. tot de beoogde post van de rekening. de U! th Gedurende enkele jaren voer ik een min of meer regelmatige cor respondentie met het bestuur van de Groenstichting Rozendaal over het ergerlijk ontbreken van een aansluiting van de wijk op het ge meentelijke kabelnet. Tot nu toe kwamen de tijdingen over de al dan niet voorspoedige besprekin gen hierover met de gemeente Leusden desondanks tot ons via de plaatselijke pers. In de door de Groenstichting Rozendaal aan de bewoners verzonden nieuwsbrie ven werd tot nu toe nauwelijks ge rept van onderhandelingen met de gemeente over kabelnet-aan sluiting, laat staan dat ons - bewo ners - iets werd verteld over de vorderingen of iets werd ge vraagd. Het dagelijks bestuur van de Groenstichting Rozendaal kommuniceert blijkbaar met de bewoners via de plaatselijke pers, zodat ik dat nu ook maar doe. Tot mijn verbijstering verneem ik nu weer uit de krant, dat er een voorstel op tafel ligt bij het bestuur van de Groenstichting en dat de bewoners zich daarover kunnen uitspreken op 6 oktober a s. in de Korf. Het getuigt van een behoor lijke arroganüe van het Groen- stichting-bestuur, dat zij de bewo ners - om wie het tenslotte alle maal gaat - tot nu toe niet van die vergadenng op de hoogte heeft gesteld. Het is die arrogantie, die er de oorzaak van is, dat de bewo ners van de wijk Rozendaal tot nu toe verstoken zijn gebleven van ccr. aansluiting op het kabelnet van de gemeente Leusden. Het demokratische gehalte van de Groenstichting Rozendaal is wat dat betreft van een bedroevend niveau. Werd er enkele jaren geleden een "enquête" gehouden onder de bewoners, waarin de vraagstel ling zo eenzijdig en manipulerend was, dat de uitslag wel negatief moest zijn, daarna werd die uitslag blijkbaar als een soort "doctrine" gehanteerd bij alle verder ontwik kelingen. Onder het motto: "De meerderheid van de bewoners wil niet, dus de rest moet zich daar maar bij neerleggen", werden de onderhandelingen met de ge meente jarenlang getraineerd. Men vroeg zich niet af of de me ningen onder de bewoners wel licht veranderd zouden kunnen zijn. Typerend is de haast wanho pige en zeker legendarische uit spraak van een lid van de antenne- commisie van de Groenstichting op de vraag waarom er niet wat meer haast werd gemaakt: "Ja, maar wat moet ik dan m m'n vrije tijd doen?" Het is dus blijkbaar een hobbyisme, wat de bestuurs leden drijft. Maar dan wel van een bedenkelijke soort. Het is werkelijk waanzinnig dat wij als mondige bewoners van de ge meente Leusden ons de wet laten voorschrijven door een klein groepje regenten, waarvan bo vendien onder meer de voorzitter niet tot de bewoners van Rozen daal gehoort. Bestuursleden, die zelf dus wel alle zenders via het gemeentelijke kabelnet kunnen ontvangen. En onder meer die mensen beslisen dus vrijwel zon der ons jaren achtereen, dat wij daar geen recht op hebben, dat wij voldoende hebben aan de Ne derlandse en drie Duitse zenders. Het wordt de hoogste tijd, dat er een eind wordt gemaakt aan deze regenteske escapades. Het kabel net is er voor iedereen in de ge meente. Iedereen heeft recht op dezelfde informatie. Het is daarom ook onbegrijpelijk, dat het in deze tijd nog mogelijk is, dat bewoners in de gemeente rechten kunnen worden onthouden op grond van een achterhaald instituut. Een kwalijke erfenis uit de zeventiger jaren, waar we nu de wrange vruchten van plukken. En juri disch naar alle waarschijnlijkheid aanvechtbaar. Zoals het zo langzamerhand ook onbegrijpelijk is, dat de gemeente Leusden niet in staat is gebleken om die fouten uit het verleden re soluut te herstellen en een eind te maken aan deze bedenkelijke, eli taire uitzonderingspositie. Het opheffen van de Groenstich ting Rozendaal zou een ware ze gen zijn en een bron van jaren lange ergems bij de gemeente lijke overheid en wellicht bij veel bewoners wegnemen. Zelf zal ik in oktober niet bij de genoemde vergadering aanwezig kunnen zijn. Erg belangrijk is dat niet. Want ik zal de gemeente Leusden aanspreken op mijn rechten en langs formele weg van het gemeentebestuur eisen, dat zij mij - als iedere burger van Leus den - op korte termijn aansluit op het gemeentelijke kabelnet. Mijn geduld is na jaren uitgeput. Ik heb al jaren geleden schriftelijk de ge meenteraad te kennen gegeven, dat ik aangesloten wens te wor den en bereid ben daar hetzelfde voor te betalen als elke andere Leusdenar, die werd aangesloten. Niet meer en niet minder. Mij werd toen gevraagd enig geduld te willen hebben, omdat de be sprekingen met de Groenstichting "bijna rond zouden zijn"... Wij zijn nu jaren verder en en de situatie is nog ongewijzigd. En het ronduit belachelijke argu ment, dat Rozendaal "als een on rendabel gebied wordt be schouwd" wordt door mij niet ge accepteerd. De kabel loop op en kele meters afstand van mijn huis. Ik roep zowel de bewoners van Rozendaal als het gemeentebe stuur en gemeenteraad van Leus den op om wettelijk een eind te maken aan het regentske, arro gante gedrag van het Groenstich- tmgs-bestuur inzake de aanleg van een centraal kabelnet in de wijk. En wat mij betreft mag er ook een punt worden gezet achter het fe nomeen "Groenstichting Rozen daal" in totaliteit. Wij zijn nu lang genoeg een enclave geweest in de gemeente. Dat besef je elke keer als je naar de TV kijkt en kon- stateert, dat wat Rozendaal betreft de tijd op z'n minst vijf jaar, zo met langer, heeft stilgestaan... Bert Vos Finnmark 3 Leusden. In Leusden is nog maar weinig bos. Alles wordt volgebouwd. Alle I natuur gaat zo verloren. Bij ons in de buurt hebben een paar jongens een stoel in de fik gestoken. Daardoor is een hele grote struik afgebrand. Daarom deze oproep: Mensen, doe voorzichtig met de natuur! Marco Verbeek, Waterhoen 6, Leusden In het artikel 'Dietiste vestig de zich in Leusden', dat 17 september m deze krant werd afgedrukt, stond een fout. In het stuk werd gemeld, dat zij, mevrouw M. van den Hurk- Fieseler, zich heeft gevestigd op de Randweg. Dit is niet juist. Haar adres is wel: Landweg 227. Weet u wel hoeveel vervuiling wij met ons allen maken? En hoe veel zeehonden er door de vervui ling in de Noordzee sterven? Wij willen u vragen om uw me dewerking. Wilt u b.v. geen pastic m de openhaard verbranden? Al die rook stijgt op en als het gaat regenen, komt het m onze zee. Ook fabrieken zijn niet schoon. Zij lozen giftige stoffen m .onze ri vieren. zij gooien giftige vaten in de duinen of op de vuilnisbelt. Dat kan niet langer. Straks leven wij met ons allen op een vuilmsbelt. Schepen uit Belgie varen uit en verbranden op volle zee hun afval. Daardoor gaan er vogels, vissen en zeeplanten dood. Dat kan toch niet meer langer zo doorgaan. DUS: WEES ZUINIG MET ONS MILIEU. Aleksandra (12) en Anoesjka (12). LEUSDEN - Voor de tweede maal binnen korte tijd werd tussen don derdag om 15.00 uur en zondag om 10.00 uur ingebroken in een wo ning aan de Spaamewijk. Beide malen is op onbekende wijze toe gang verschaft tot het woonhuis. Na de eerste inbraak waren daarom in de woning nieuwe sloten gemon teerd. Dat kon echter niet verhin deren, dat het huis weer is betre den. Ook nu zijn geen inbraakspo ren aangetroffen. De kledingkas ten m de woning zijn doorzocht, maar tot nu toe wordt niets vermist. De politie staat voor een raadsel. LEUSDEN - "Max Milieu houdt najaarsschoonmaak". Dat is het motto van de aktie, die de provincie Utrecht in sa menwerking met een aantal Utrechtse gemeenten voert om het apart inzamelen van chemisch afval te stimuleren. Max Milieu zal in de maand oktober in levende lijve door de provincie Utrecht trekken. Op zijn rondreis deelt hij stic kers, ballonnen, folders en mi- lieuwijzers uit. Een tentoon stelling zal Max op zijn rond- reis door de provincie verge zellen. Al enige tijd hebben alle Utrechtse gemeenten een depot waar burgers schadelijke stoffen apart kunnen inleveren. Sommige gemeenten halen daarnaast op ge zette tijden chemisch afval op en andere hebben een inzamelcircuit bij de detailhandel opgezet. In ok tober bieden de meeste gemeen ten meer mogelijkheden om che misch afval aan te bieden dan ge bruikelijk. De opzet van de aktie verschilt per gemeente. De provincie vindt het van groot belang dat schadelijke stoffen als batterijen, verfresten, restanten geneesmiddelen en cosmetica, foto-fixeer en ontwikkelaar en der gelijke niet in de vuilniszak of in het riool terechtkomen. Op den duur komen die stoffen dan toch m het milieu terecht. Als chemisch afval apart wordt ingezameld, kan het worden hergebruikt of zoda nig worden verwerkt dat er geen schade aan het milieu ontstaat. Als men chemische stoffen wil in leveren moet men op twee dingen letten. In de eerste plaats moet op de verpakking duidelijk staan om welke stof het gaat. Ten tweede moet men nooit twee stoffen bij el kaar gooien. Er kunnen zich dan chemische reacties voordoen, waar schadelijke dampen vrijko- De aktie gaat op vrijdag twee tober om 11.00 uur officieel start in het winkelcentrum E spoor in Maarssen. Gedepute voor milieu, de heer G.C. Wijnbergen geeft samen me lieu-wethouder Sj. Swane het! sein voor de aktie. Het nieuw zamelsysteem onder de M sense winkeliers was voor de vincie aanleiding om de akt die plaats te laten starten. Tij de startmanifestatie zal er ee: genaamde Ecotainer in het keicentrum staan, waar men bleemstoffen kan inleveren. LEUSDEN - In het afgelopen seizoen zijn allerlei voorwer pen, zoals sieraden, horloges en brillen, gevonden in Leus dense gymlokalen en sportza len. gevonden, waarvan de ei genaar tot nog toe onbekend is. Degene die in die penode iets verloren is. kan tussen 9.00 en 12.30 uur terecht m het ge meentehuis bij de afdeling Welzijn en Onderwijs, kame: 121. Hier zijn al de gevondes voorwerpen opgeslagen Te lefonisch is deze gemeentelij ke afdeling bereikbaar vu nummer 033 - 941247. toestel 242.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 4