Koplopers SVL behalen remise Derby eindigt onbeslist: 2-2 Antilopen door oog van naald -jït B B i Hf 4# 4 8 4 B 11 Él 8 8 4 Él 8 E 2. 11 3 Madeion Schbemaker en Frank Visser titelhouders bij LTV Lockhorst Dames Achterveld te sterk voor SDO leusder fcnnnfc usdenaren verzuimen overwicht uit te buiten: srkwaardig duel eindigt in gelijkspel: 9 'M M m Rekord aantal deelnemers MHC Leusden Achterveld LHV Antilopen INSDAG 29 SEPTEMBER 1987 DEN - De hockeyteams van Leusden kwamen in de vierde van de veldcompetitie beide niet verder dan een gelijk- De heren, die nog steeds op de eerste winst zitten te wach- [vvamen in de streekderby tegen Amersfoort opnieuw niet 1 dan 2-2. Lines waren zonder meer tevreden met een punt tegen pper Huizen. Hoewel de Leusdenaren met name in de eer- T^fclft stevig onder druk kwamen te staan, eindigde de wed- zoals hij begon: 0-0. g r innen van Leusden hebben ide b- iet ,,09 ok lerby tegen Amersfoort een •zen mogelijkheid om de winst van het seizoen te waar men na vier wed- drjn zo langzamerhand toch akhalzend naar uit begint te laten liggen. Zonder echt dig te spelen, hadden de op Birkhoven zeker in de helft een duidelijk over- maar men slaagde er te wei- om de krachtsverhoudingen ers uit te drukken. In de e helft was met name een ispireerde Thorvald Goos- ve{lf de ooizak van dat Leusden kte, waardoor Amersfoort igszij kon komen, usden stond de jeugdige yy in van de Groep opnieuw de palen, omdat trainer/ Rob Weers nog steeds niet oet schikking heeft over vaste rdediger Frederik van der inior Ralph Wessels begon dstrijd als bankzitter, even- orvald Goosman, die om dis- ïre redenen buiten de basis gehouden. Tot genoegen Leusdense oefenmeester •usden wel weer gebruik van de diensten van Maar- iges, die na een langdurige aaj( essure weer zijn rentree e. Jonges voldeed wel, maar luidelijk nog het wedstrijd en scherpte. Zo kreeg hij de gelegenheid bij een Ban veld ngei ?C ia>. tie. ijRo Jen strafcomer om zijn aanwezigheid op het appèl met een doelpunt kracht bij te zetten. Het was hem echter niet gegeven, mede door uitstekend keep-werk van de Amersfoort-doelman. VOORSPRONG De derby leverde overigens geen denderende wedstrijd op. Hoe wel de ontmoeting tussen de streekrivalen voor het publiek best een aardig kijkspel ople verde, was het niveau niet om over naar huis te schrijven Amersfoort werd daarbij niet echt bevoordeeld, doordat de scheids rechter een aantal malen om ui terst dubieuze redenen met tijd- straffen strooide, waar de gast heren het slachtoffer van werden. Leusden slaagde er niet in om de overtalsituaties uit te buiten en voor de westrijd was dat maar goed ook. Ondanks het feit dat Leusden vijf strafcomers meekreeg (tegenover Amersfoort maar één) en twee keer een man meer in het veld had, duurde het tot diep in de eer ste helft voordat de formatie van Rob Weers op voorsprong kwam. Frank Roggekamp pikte de bal op het middenveld op en soleerde ermee naar het Amersfoortdoel, waar hij de doelman omspeelde en kansloos liet: 0-1. Rob Weers: wachten op eerste winst. Nog voor de veldwisseling kre gen Maarten Jonges en Flip van Dalen nog goede mogelijkheden om Leusden in veiliger vaarwater te loodsen, maar alle goede be doelingen ten spijt, bleef de stand bij het aanbreken van de rust 0-1 Vijf minuten voor de pauze haalde Rob Weers Sander Grave nog naar de kant, om via Thorvald Goosman te trachten meer snel heid in het spel te krijgen. Het in zetten van Goosman bleek echter een verkeerde beoordeling, die nog akelige gevolgen zou heb ben. GATEN Goosman bleek namelijk dermate uit zijn humeur door het feit dat hij de wedstrijd als reserve moest be ginnen, dat hij in het veld moeite had om voor de volle honderd procent gemotiveerd aan de bak te komen. En terwijl Weers ver wachtte meer snelheid in het spel te krijgen, moest hij nu intern gaan omzetten, omdat er met name op het middenveld levensgrote gaten vielen. Na de pauze zakte Leusden dien tengevolge ver weg. Amersfoort, dat eigenlijk in de hele wedstrijd niet één uitgespeelde kans creëerde, kon via een vrije slag profiteren van een onoplettend heid in de Leusdense verdedi ging: 1-1. Vijf minuten later kwam Leusden toch weer op voorsprong. En dit keer voldeed het wapen van de strafcomer wél. Omdat voor de pauze Maarten Jonges met direct inslaan niet succesvol was, pro beerde Leusden nu een afschuif- variant. De door Flip van Dalen aangeslagen en door Frank de Ruiter gestopte bal, werd afge schoven naar Bart van Dalen die de kans veizilverde: 1-2. In de slotfase gaf Leusden de kost bare voorsprong toch nog uit han den. De verzamelde Leusden-de- fensie stond bij een strafcomer van Amersfoort te slapen. Op het moment dat de corner eigenlijk al onschadelijk gemaakt was, gaf Leusden de rebound weg. waarna Amersfoort dankbaar 2-2 liet note ren. KOSTBAAR De dames van Leusden sleepten zondag een kostbaar punt uit het vuur tegen Huizen. De ploeg die vorige week nog de gedegradeerde eerste klasser SCHC de baas beef, dwong in Leusden vooraf enig respect af, maar men leek zich te realiseren dat angst een slechte raadsheer is, en onder het motto 'de aanval is de beste verdediging'traden de gastvrouwen uit Leusden de te genstander met open vizier tege moet. Dat leidde vlak na de afslag al bijna tot resultaat. De Le usdena ren onderschepten de bal, die door Huizen even daarvoor in het spel was gebracht, en kwamen gevaarlijk dicht bij het Huizen- doel. Een vroege treffer bleef, tot teleurstelling van het publiek, uit. Nadat men van de schnk beko men was, trok Huizen in de rest van het eerste bednjf het spel naar zich toe, waardoor Leusden stevig onder druk kwam te staan. De achterhoede hield echter keu rig stand, zodat de thuisploeg de score blank hield. Even leek het erop dat Huizen op voorsprong zou komen, toen een strafcomer in de tiende minuut schijnbaar onhoudbaar werd inge slagen. Op de lijn bracht Inge Spij kerman echter met een knappe actie nog juist redering. KANSEN Het tempo van de wedstrijd bleef ook na rust hoog, zodat er voor de toeschouwers in ieder geval veel te genieten viel. Huizen leek als eerste slachtoffer te worden van de slijtageslag. De organisatie bij de bezoekers raakte zoek en dat had tot gevolg dat Leusden een aantal hele aardige kansen kreeg om de wedstrijd te beslissen. De beste mogelijkheid kreeg Ellen de Ruiter, die voor Daphne de Looze m het veld kwam en die slechts een open doel voor zich zag. Haar inzet werd door een Hui zen-verdediger echter met de moed der wanhoop nog gekeerd Anke de Boer zag na een prima passeerbeweging haar schot voor het doel langs gaan, waardoor de nul op het scorebord bleef. Op de counter spelend, kreeg ook Huizen nog een aantal moge lijkheden, maar na afloop leek het gelijke spel een juiste afspiege ling van de verhoudingen in het veld, al had de wedstrijd een paar hoogtepunten in de vorm van doelpunten wel kunnen gebrui ken als bekroning. .1 )EN - De korfballers van Antilopen hebben afgelopen za- op uiterst merkwaardige wijze een uiterst kostbaar punt erd bij het Dordtse Oranje/Wit. Tegen de voorlopige lijst- der openden de Leusdenaren verpletterend met een 1-4 irong, waarna de thuisploeg even verpletterend ant- de en bij de pauze de bordjes compleet had verhangen: 6- idst le thee prees Antilopen zich gelukkig, toch nog een punt Dordtse mee naar huis te kunnen nemen: 7-7. g. Lie )e de competitie in de Over- tlasse A van het veldkorfbal ar vier weken oud is, kan punèet een aan zekerheid gren- waarschijnlijkheid worden leid, dat alle tot nu toe ge- voorspellingen en analy- dnjfzand zullen blijken te ouwd. die op voorhand ge leken de rol van grijze te moeten spelen, dan wel als schietschijf te moeten dienen voor de kampioenen, om daarna achteloos verfrommeld naar het District te worden teruggewor pen, maken voorlopig de dienst uit. Ondertussen heffen de favo rieten onderin wanhopig de han den ten hemel, smekend om een wonder dat de misère zal moeten keren. Ook de vierde ronde zal vermoedelijk vele 'bookmakers' op de rand van het faillissement hebben gebracht, waar anderen al eerder besloten rustiger te gaan leven Er veranderde niet veel in de stand, met dien verstande dat de middenmoot groter werd en de kop en de staart van het klasse ment verder uit elkaar kwamen te liggen. Voor het Leusdense Anti lopen, dat nog steeds voorzichtig de ambitie koestert de sprong naar de Hoofdklasse te kunnen maken, verliepen de zaken op nieuw met ongunstig. De ploeg van Kees van Buren voert na zaterdag het middenveld aan, dat op met te grote afstand van de kop opereert. ONGEBRUIKELIJK Maar met alleen de uitslagen ma ken van deze competitie een inte ressante. Ook de manier waarop de uitslagen tot stand komen tar ten niet zelden elke beschrijving. Koos Meinsma: tegenvallend. Wat dacht u bijvoorbeeld van de wedstrijd Oranje/Wit - Antilopen, die voor zaterdag geprogram meerd stond? De bezoekers uit Leusden traden de koploper met open vizier tegemoet en hadden nog geen kwartier nodig om de verbouwereerde tegenstander met 1-4 gevoelig om de oren te slaan. De Leusdenaren verwarden een knock-down echter met een knock-out, en terwijl men met de rug naar de tegenstander jui chend de ovaties in ontvangst nam, was de aangeslagene vol doende hersteld om zelf weer tik ken uit te delen (6-4), waarna het de beurt was aan Antilopen om naar adem snakkend naar het einde te verlangen, dat met 7-7 toch nog met halve winst gehaald werd. De Leusdenaren maakten in het eerste kwartier een uiterst, en voor Antilopen bepaald ongebrui kelijk, produktieve periode door. Dat leek men zichzelf ook te reali seren, want het aantal van vier tref fers dat vlot na de opening werd neergezet, kon in het resterende uur niet eens worden verdubbeld. MANDJE Het eerste aanvalsvak met Joyce Osnabrugge, Marjon Abbring, Jan Costa en Walter Urbach, dat net als vorige week de dans offensief mocht openen, schond het ver trouwen bepaald niet; en peurde vol rendement uit de acties. Via een 'lucky shot' en een doorloper, na een fraaie combinatie met Wal ter Urbach, bracht Joyce Osna brugge de stand op 0-2 voor Anti lopen. Een doorbraak tegen de zelfde Leusdense betekende vlak na de vakwissel evenwel 1-2, maar de beste mogelijkheden bleven voor Antilopen. Zo miste Nancy Lahey vrij onder de korf de moge lijkheid op 1-3, maar ze maakte haar fout goed door, op aangeven van André Kooi, een strafworp af te dwingen, die door Frank Pij- pekamp bekwaam in het mandje werd gemikt. Aan de overzijde van het veld prees Esther Versteeg zich geluk kig, dat een onoplettendheid van haar kant zonder gevolgen bleef. Oranje/Wit permitteerde zich de luxe de toegekende strafworp te missen. Koos Meinsma leek bin nen het kwartier de wedstnjd al op slot te gooien door op een psy chologisch goed moment van af stand raak te schieten en Antilo pen naar een riant ogende 1-4 voorsprong te tillen. Vanaf dat ogenblik echter leek de Dordtse rivierklei zich muurvast aan de schoenen van de Leusde naren vast te zuigen, hoewel con centratieverlies en insluipende nonchalance in deze tijd een meer aanvaardbare verklaring vormen voor het feit dat het trotse Leus dense bolwerk in het restant van de eerste helft compleet instortte Oranje/Wit herstelde knap en boog de stand om in eigen voor deel: 6-4. TROEVEN Na de pauze herstelde Antilopen zich enigszins van het ronduit rampzalig verlopen laatste halfuur van de eerste helft. Uitgerekend de sterk tegenvallende Koos Meinsma hielp zijn ploeg weer in het zadel door in de achtste mi nuut een doorbraak te verzilveren, en in de vierentwintigste minuut de gelijkmaker aan te tekenen. Bij 6-6 besloot Kees van Buren Walter Urbach naar de kant te ha len, die het met zijn lange tegen stander nogal moeilijk had. Eddie Hendriks mocht het in zijn plaats gaan proberen Drie minuten na de gelijkmaker kreeg Oranje/Wit toch weer de troeven in handen. In de slotfase kreeg Koos Meinsma een wijkbal om zijn oren, waarna de Leusdena ren in de nog resterende minuten voor de taak stonden te moeten scoren. Het doelpunt kwam er uit eindelijk een minuut of vier voor het einde Jan Costa schoot uit de draai raak en gaf een positieve im puls aan de wedstrijd. In de laatste minuten leek Antilo pen zelfs nog kansen op winst te hebben. Vanaf de zijlijn klonk de opdracht de bal in de aanval lang rond te spelen, om te wachten op het juiste moment. Die discipline bleek men niet op te kunnen bren gen, waarna Oranje/Wit een gou den mogelijkheid kreeg om de wedstrijd in eigen voordeel te kunnen beslissen. Joyce Osna brugge, die ook niet in dé vorm van haar leven verkeerde, kreeg vlak voor tijd een strafworp tegen, maar gelukkig voor haar en Antilo pen wist Oranje/Wit opnieuw geen raad met het buitenkansje, zodat de punten gedeeld werden 7-7. LEUSDEN - In de stand aan de kop bij de schaakvereniging 'Leusden' veranderde afgelopen donderdag niet veel. Kop loper Arnold Peperkamp had weliswaar alle kansen om num mer twee, Bert Uneken, te vloeren, maar toen de tijdnood na derde, verkoos hij geen enkel risico te nemen en bood remise aan. Uneken haalde opgelucht adem en accepteerde het genereuze aanbod. De nummers vier en vijf, Pieter de Jager en Patrick Huis in 't Veld, verwisselden van plaats. Pa trick speelde in de onderlinge partij (l.e4, a6 2. a4.nauwkeuri ger en won verdiend. De beide zomerkampioenen, Joop van San ten en Carel Vos, speelden tegen elkaar Vos toonde aan, dat hij zijn vorm wèl behouden heeft en won. Joop van Santen viel door deze derde nederlaag (voorlopig) weg uit de top van de ranglijst. Tjerk Zijlstra speelde - geheel tegen zijn gewoonte - voor de derde keer re mise, nu tegen Cees Kerkhof. Een paar spelers die onstuitbaar op weg omhoog leken, werden in deze derde ronde opgehouden. Ron Flohr speelde remise tegen Hans Peperkamp, en Ronald Staal was na een blunder kansloos te gen Egbert Moed. Tragisch was het lot van Dick Willigenburg, die regelrecht op zijn derde overwin ning leek af te stevenen. In de opening had hij tegen Struiwig wel een poos gedrongen gestaan, maar die wikkelde nogal dubieus af naar een slecht staand eindspel. Na de 44e zet van Struiwig (Kcl) was de volgende stelling tot stand gekomen: HIER DIAGRAM!! Zwart had hier uit kunnen maken met 44. Tc2. De opsluiting van de zwarte komng aan de rand hindert niet, want wit komt op de konings vleugel hoe dan ook in tempo- dwang. In plaats daarvan maakt zwart het zich moeilijk: 44 Kalxa2; 45.Tc2-c7Tb2-ba+; 46. Kcl-c2 Ka2-al; www UITSLAGEN SENIOREN Peperkamp A. - Uneken B.Vi-%; Huis in't Veld P. - de Jager P. 1-0; Zijlstra T. - Kerkhof CVt-Vx Flohr R. - Peperkamp H. Vx-Vï, Vos C. -Santen J. van 1-0; Jager Jaap de-LangmanJ 1-0; Harst W. van der - Roelofe H. 0-1; Boemaars J. - Gerrits J. 1-0; Moed E. - Staal R. 1-0 Rietveld A. - Elschot T. 0-1; Schouten W. - Meel N van der Vt-Vt] Voskamp H. - Heierman C. 1-0; Nijhof J - Dalen H. van 1-0; Wisman A. - Andriessen E Vx-Vx\ Quelle P. - Valkenburg A. Vt-Vr, Struiwig H.-Willigenburg D. 1-0; Tang J. van der-Wisman G 1-0; Visser R - Veenendaal C. Vi-Vi; Linde J. van de - Gelderman H. 1-0; Halkes - Rose ma 1-0. De uitslag van één afgebroken ronde luidt: 47. Tc7-a7 a3-a2; 48. Ta7xf7 Tbl-b2 49. Kc2-cl Wit realiseert zich, dat zijn koning de zwarte koning op moet blijven sluiten. Dat is nog zijn laatste hoop. 49.Tb2xh2; 50 Tf7xg7 Th2-hl Dit is niet alleen zinloos, maar zelfs gevaarlijk. Wit loert op zijn kans. 51 Kcl-c2-h6-h5; 52. Tg7-g6Thl-gl; 53. Tg6xe6 Zwart heeft de winst weggegooid, maar blundert zelfs ook: 53.Tglxg3 54. Te6-el; mat. FOUT Bij de jeugd kwam er een nieuwe koploper. Alex Boersen, tot nog toe ongenaakbaar, ging in de fout tegen Bert Kampjes, die zich eerst een üjd bekwaam verdedigde en vervolgens zelf toesloeg. Gerard v.d. Weerdt maakte geen fout en versloeg Rik Moed. Hierdoor nam hij de eerste plaats over. Uitslagen jeugd: Kampes - A. Boersen 1-0; Moed-v.d. Weerdt 0-1; Hanszens - Brozius 0-1 Frankevoort - v.d. Bilt 1-0; Hildebrand - de Heer 0-1 Vos-Hesp 0-1; Morsink - Elfers 1-0; Shatat - D. Boersen 1-0; Snijders - v. Oevelen 0-1 Stand senioren aan de kop: 1A. Peperkamp 1711; 2. Uneken 1707; 3. Velker 1700; 4. Huis m't Veld 1694; 5. P. de Jager 1684; 6. Vos 1682; 7. Zijlstra 1676; 8. Kerkhof 1672; 9. Flohr 1670; 10. H. Peperkamp 1668. Stand jeugd aan de kop: 1. A. v.d. Weerdt 1430; 2. A. Boersen 1417; 3. Kampes 1408; 4. Brozius 1402; 5. Frankevoort 1384. LEUSDEN - De clubkam pioenen van 1986 bij LTV Lockhorst zijn onttroond. Prijkten de namen van Gi- sela Bol en Rob Stuiver vo rig jaar nog op de wisselbe ker, dit jaar zullen daar de namen van Madeion Schoe- maker en Frank Vissers aan worden toegevoegd. Voor Frank Vissers betekent dit na '84 en '85 zijn derde clubkam pioenschap. In de halve finale re kende hij eerst met Rob Stuiver af (6-3, 6-3). In de andere halve finale won Arthur Scherpenzeel met meer moeite van Leon de Boer (6- 3, 7-6). De twee eerste-teamspe- lers troffen elkaar daarna in de fi nale De eerste set ging op het nip pertje naar Frank Vissers met 7-5, de tweede verloor hij royaal (2-6), maar in de derde set had hij toch nog genoeg over om met 6-3 te winnen. Beide heren bereikten ook de fi nale in de mixed-dubbel: Frank Vissers met Birgit Schoemaker en Arthur Scherpenzeel met Anke de Boer. Omdat zij zondag al respek- tievelijk vier en vijf wedstrijden moesten spelen, werd besloten deze finale te verplaatsen naar aanstaande zondag (16.30 uur). Bij de dames ondervond Madeion Schoemaker weinig tegenstand. In de halve finale versloeg zij Ca roline Schuiling met 6-1, 6-2. Meer moeite had Anke den Boer met Carina Vos in de andere halve fi nale (6-3, 7-6) Madeion Schoema ker won de finale met de duide lijke cijfers 6-1,6-1. In de heren-dubbel ontmoetten Frank Vissers en Arthur Scher penzeel elkaar opnieuw. Arthur Scherpenzeel en trainer Joop Krii- ger wonnen nipt in dne sets van Frank Vissers en Hans Bosboom jr. 6-3,6-7, 7-6. Madeion en Birgit Schoemaker wonnen de dames-dubbel door een overwinning van 6-2, 6-2 op Carina Vos en Irene Abbing. BELANGSTELLING Nog niet eerder hadden zich zo veel leden van LTV Lockhorst ge meld voor de clubkampioen schappen op het Burgemeester Buiningpark. Rob Sakkers, bijge staan door Wim Korteling, moest een kleine 500 partijen van een uur in poule-systeem laten spelen, voordat de besten zich plaatsten in het afvalsysteem, waarin vervol gens 60 partijen om twee gewon nen sets werden gespeeld. En dit alles in twee weken tijd, waarvan de eerste zondag verregende: achterstand 66 partijen. Met uitzondering van de GDA-fi- nale zijn alle partijen, met hier en daar een walk-over, gespeeld. Overige finalepartijen: HEA 2 - W. Dupon - P. v. Beek 6-3, 6-2; HEB G. Albers - R. Dijkstra 6- 4, 6-4; DEB A. Gouw - G. v.d. Weide 6-4, 6-3; HDB B. Lans dorp/W. v Deemter - J Tijmen sen/P. v. Beek 1-6, 6-4, 6-1; DDB C. v. Os/A. Gouw - R. Hoek- stra/M. Huigen w.o.; GDB M. Wassink/P Verschoor - C. Don- /Don 6-1,6-1; HEC R.v. Driel - K. v Woerden 3-6, 6-4, 6-4, DEC v.d Kolk - L. de Komng 6-2, 6-2; HDC Schuiling/Sundeman - v.d. Bos/v. Woerden 6-7, 6-2, 6-3; DDC H. Koopman/G. v. Dijk - L. Wage- naar/J. Proctor 6-2, 7-5; GDC v. Driel/v. Driel - Kuyk/de Haan 1-1 w.o HEV B. Schimmel - J. Om- back 6-2, 3-6, 7-5; DEV M. Groe- newegen - B. Zevenboom 6-2, 6-3; HDV B. Schimmel/J. Ombach - R. Tijmensen/J. Ligtelijn w.o.; DDV L. Ackers/A. Hovingh - J. Vos/M. Groenewegen 4-6, 6-4, 6-4; GDV G. de Jonge/S. de Jonge - L. Ac- kers/H. Ackers w o. »lijke ITERDAG Hercules 1-0 JSC 3 0-2 'aaiden 4 8-0 Ioda4 2-4 Geveld 4 00 C Horst 7 4-2 oda7 4-4 )ndag '8S-Roda '46 0-1 oda2 4-3 Boys 2 -Roda 3 1-0 W4 6-2 Geveld 4 2-1 Imsvorde 4 06 Roda 7 0-1 foAl-RodaAl kamAl 0- 5 3-13 Huizen BI-Roda BI 0-3 Roda B2 - De Glind B1 13-0 Hoogland B2 - Roda B3 0- 2 Roda B4 - Hoogland B3 3- 3 WZA Cl - Roda Cl 3-10 Roda C2 - WZA C2 3-3 KWA C2 - Roda C3 1-18 Hoogland C2 - Roda C4 5- 1 Roda C5 vnj Roda C6 - Hoevelaken C2 1-11 BaamDl -RodaDl 0-4 Roda D2 - WZA D2 6-4 Roda D3 - Achterveld Dl 1-2 Roda D4 - Spakenburg D3 2- 5 Roda D6 - Roda D5 1- 5 Roda El-WZ'49 El 1-1 Roda E2 - WZA E2 2- 1 Roda E3 - Roda E4 1- 1 Roda E5 - Hoogland E2 5-0 IJsselmeervogels E3 - Roda E6 0- 0 Roda E7 -Baam El 0-2 RodaFl-BaamFl 6-0 Hoevelaken F2 - Roda F2 1- 6 Roda F3 - De Glind F1 1- 0 Roda F4 - APWC F1 5-0 Baam F2 - Roda F5 2- 2 Roda F6 - Spakenburg F3 0-0 Roda F7 - SO Soest F3 1-1 SENIOREN Dames Leusden 1 - Huizen 1 0-0 Shinty 2 - Leusden 2 0-1 Leusden 3 - Baarn 3 7-2 Heren A'foort 1 - Leusden 1 2-2 Leusden 2 - SCHC 6 1-1 Gooische 7 - Leusden 3 5-0 Leusden 4 - Doorn 3 1 -8 Leusden 5 - Shinty 5 3-2 Gooische 12-Heren 6 0-1 Veteranen Voordaan A - Leusden A 1-1 Leusden B - Maam A 1-0 Vianen A - Leusden C 8-2 Leusden D - SCHC D 1-3 JEUGD Jongens Leusden A2 - SCHC A2 3-3 Leusden C1 - Huizen C1 Leusden C3 - H'laken C1 Leusden D1 - Laren D1 Leusden D2 - Soest D1 10-0 2-0 2-8 1-8 Meisjes Leusden Al-Schaerw Al 0-5 Leusden A3 - H'sum A4 afgel Leusden B4 - S'weyde B3 0-2 Leusden C2 - Baam C1 0-2 Leusden D1 - Gooische Dl 1-2 Leusden D2 - Nieuwegein D1 5-2 Leusden D3 - Spitsbergen Dl 0-1 Aspiranten Antilopen A1 - Meeuwen A1 4-3 Exakwa B1 - Antilopen B1 2-3 Sparta Cl - Antilopen Cl 1-4 Antilopen D1 - Exakwa D1 2-3 JA AAV-LHV Welpen UDSV-LHV 31-5 12-1 Pupillen Antilopen P2-TZP1 Antilopen R2 - Sparta R2 Antilopen R1 - Sparta R1 SENIOREN Oranje Wit (D) 1 - Antilopen 1 7- 7 Rheko 2 - Antilopen 2 7-10 Antilopen 3 - Dalto S 4-5 JEUGD Junioren Antilopen J1 - Altius J1 Antilopen J2 - Animo J1 6-4 6-7 SENIOREN Dames Celentas 2 - LHV LHV 2 - Adrastea Heren RHC 1 - LHV JEUGD MA 1 AAV - LHV Break Out - LHV 0-13 0- 0 1- 1 5- 4 6-11 5-9 5-6 Achterveld - Zuiderzeevogels 1-0 Achterveld 2 - A'foortse Boys 7-1 WZA 5 - Achterveld 3 0-1 Limvio 3 - Achterveld 3 2-2 Achterveld 5 - Veensche Boys 4 3-3 WOG 6 - Achterveld 6 1-3 Dames Achterveld - SDO 3-1 Achterveld A1 - Roda '46 A1 0-5 KWA BI-Achterveld BI 14-1 Achterveld C1 - WZA Cl 2-1 Roda '46 D3 - Achterveld Dl 1-2 Achterveld E1 - Hoevelaken E2 0-0 Hoogland E1 - Achterveld E2 11-0 Spakenburg F2 - Achterveld F1 0-5 Meisjes/Jun. CSW - Achterveld 5-0 ACHTERVELD - Door de Achterveldse dames werd zondag de thuiswedstrijd tegen de dames van het Bussemse SDO gespeeld. Achterveld ging al direct na de aftrap in de aanval. Er werd goed ge combineerd gespeeld waar van werd geprofiteerd. Bin nen vijf minuten was de stand al 1-0 in het voordeel van Achterveld. Een toegewezen corner werd door Anja Voorburg genomen waarna Ilona Hoogland de bal in het doel tikte. Kort daarna kreeg Anja Voorburg de bal toegespeeld door Christel van Dijk. Anja schoot raak: 2-0. Hoewel er voor de rust nog en kele kansen kwamen, hadden deze geen succes. SPELBEELD Na de rust werd Petra van Ros- sum vervangen door Rita Wouters Er was nu een einder spelbeeld te zien dan voor de rust. Het spel golf de nu meer op en neer. Was het de ene maal Achterveld dat in de aan val was, het andere moment ging SDO in de aanval. Ongeveer een kwartier na rust had SDO succes. De Achterveldse keepster Conny van de Brink zag de bal achter haar in het doel be landen. Achterveld liet dit niet op zich zitten, en ging er tegenaan. Uit een samenspel van Christel van Dijk en Herma Rozema werd door Herma het derde doelpunt ge scoord. SDO deed er alles aan om ook nog tot scoren te komen, maar zonder succes, zodat de wedstnjd in een 3-1 stand eindigde m het voordeel van Achterveld.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 7