Leusden op winnend spoor De Jager schiet met scherp bij SVL leusilen krant Kinderdijk ontluistert Antilopen LHV walst over Fidelitas heen Dames soepel langs Maarssen: 4-1 Leusdenaren na 5-9 verlies in gevarenzone: I iSA JU A BA 5 swm is 2 m m Heren zijn crisis nog niet te bovei DINSDAG 20 OKTOBER 1987 10 LEUSDEN - Leusden lijkt op de weg terug. Na de uitermate stroeve competitiestart, lieten de heren van de MHCL zondag hun tweede overwinning in successie noteren. In Hilversum bleven de Leusdenaren him hockeyende tegenstrevers met 1-3 redelijk eenvoudig de baas. De dames behielden de aansluiting met de middenmoot, die een beetje verloren dreigde te gaan. Op eigen terrein kwamen de volgelingen van Frank Roggen- kamp en Reintje Corporaal tot een riante 4-1 zege. Na vijf moeizame weken, lijkt op het Valleipark in Leusden het zon netje weer een beetje door te bre ken. De heren van MHCL zaten tot vorige week met smart te wachten op een eerste overwinning in de eerste klasse en tegen HBS was het eindelijk raak (2-1). En, als er één schaap over de dam is, willen er nog wel eens meer volgen. Voor Leusden ging dat zondag in ieder geval wel op. De Leusdena ren moesten op bezoek bij Hilver sum, een ploeg die zich tot dan tot de sub-toppers mocht rekenen. En ook daar ging het goed, m die zin, dat de gasten met een goede 1-3 overwinnig huiswaarts konden keren. Paradoxaal genoeg, ge beurde dat wel in een wedstrijd, die waarschijnlijk de slechtse was, die Leusden tot nu toe in de com petitie afleverde. Dat zal de mannen van Rob Weers weirug kunnen schelen. Ook winst in een slechte wedstrijd le vert nu eenmaal gewoon twee punten op. Voor Leusden had het overigens nog een prettig gevolg De positie in de rangschikking werd door dit resultaat aanmerke lijk verbeterd, en men heeft zelfs weer uitzicht op de top-drie. De belangrijkste vertegenwoordigers daaruit komt men eerdaags nog tegen, zodat er voor de winterstop nog volop mogelijkheden zijn om er weer helemaal bij te komen. HAAK Ten opzichte van het team dat vo rige week succesvol HBS be streed, had het elftal op één plaats een wijziging ondergaan. Ralph Kemps bleef aan de kant voor San- der Greve Leusden startte voort varend en kreeg in de allereerste seconden van het duel al een uit stekende kans om de score te openen. Flip van Dalen verscheen m kansrijke positie voor het Hil- versumse doel, waar de defensie echter al goed bij de les bleek. De plaagstoot had wel tot gevolg, dat iedereen meteen klaarwakker was. Na de eerste aftastende schermut selingen, ontwikkelde Hilversum het initiatief. Meer dan twee cor- Leusden zegevierde makkelijk over het niet al te sterke Maarssen: 4-1. ners leverde het offensief van de ploeg uit het Gooi echter niet op Integendeel, de eerste treffer kwam voor rekening van Leusden. Die viel wel pas na twintig minu ten. Flip van Dalen kreeg op de rand van de cirkel, links bij de achterlijn, een vrije slag te nemen. Hij zocht en vond Frank de Ruiter, die zag dat Van Dalen daarna posi tie koos. De Leusdenaar kreeg de bal terug en met de haak van de stick lepelde hij de bal over de verbouwereerde Hilversumgoa- lie: 0-1. Meteen na de openingstreffer van Leusden kreeg Hilversum een le vensgrote kans om weer gelijk te komen. In vrijstaande positie schoot de spits echter een me- tertje of vier naast. De situatie was wel tekenend voor de onrust in de Leusden defensie, die de hele wedstrijd het bolwerk van de gas ten kenmerkte. Hilversum slaagde er niet in daar haar voordeel mee te doen. Een minuut of vijf voor de rust kwam Leusden eigenlijk al op rozen te zitten, door een fraaie solo van Maarten Jonges. Op het middenveld aangesneld, toog Jon ges met voortvarendheid in de richting van het Hilversumdoel (daarbij drie man omspelend), trok de cirkel in en bekroonde zijn ac tie met een slim doelpunt. Met 0-2 werd ook de pauze gehaald. VONNIS Kort na de hervatting velde Thor- vald Goosman definitief het vonnis over Hilversum. Frank de Ruiter, die werd aangespeeld door Flip van Dalen, zag Goosman in de cir kel vrijstaan en bediende hem op maat. De opstuitende bal werd door Goosman handig binnenge- tikt, waarmee Leusden op een comfortabele 0-3 voorsprong kon bogen. Dat vond men zelf blijk baar ook, want na een minuut of tien leek de bezoekende ploeg het wel te geloven. Leusden liet Hilversum het initaitief, dat daar door druk kon ontwikkelen. Rob Weers besloot tot enige omzettin gen in het team, waardoor Frank Ins Herder op avontuur in de Maarssen-defensie. de Ruiter rechts op het midden veld kwam te spelen en Thorvals Goosman verhuisde naar voren. De moegestreden Sander Greve werd gewisseld voor Ralph Kemps. Het veldoverwicht leverde Hilver sum twee nieuwe corners op en vijftien minuten voor tijd hadden de gastheren succes. Een hard in geslagen bal landde in eerste in stantie op de lat boven Gert-Jan van de Groep, waarna in de re bound alsnog geïncasseerd werd: 1-3. Daarbij zou het echter ook blij ven, waarmee Leusden opmeuw kostbare punten pakte. OPDRACHT De dames van Leusden zaten ook op punten te wachten. De positie in het algemeen klassement was langzamerhand wat nijpend ge worden en voor de gemoedsrust was een overwinning hard nodig. Zondag kwam Maarssen op be zoek in Leusden, en dat leek een uitstekend tegenstander om tot het gewenste resultaat te komen. Leusden kwam het veld in met de opdracht de bal snel rond te spe len en daarbij de vleugels te be nutten. Individuele acties zouden tot een minimum beperkt moeten worden. De boodschap kwam goed over, en door het conse quent uitvoeren van de opdracht, kwam de tegenstander snel in de problemen. De thuisploeg kreeg legio strafcomers, waarbij Caro- lien Memen twee keer dicht bij succes was. Het houtwerk stond een openingstreffer echter hin derlijk in de weg. Pas daarna kwam Maarssen voor het eerst in de buurt van het Leus- dendoel, maar die actie brak de gasten ook op. Matty Ankerman verdedigde uit naar Letty den Bes ten, die een één-tweetje aanging met Anke den Boer. Vanaf de ach terlijn bediende Den Besten Caro- lien Meinen, die vrij in de cirkel stond en die tikte beheerst bin nen: 1-0. Leusden behield het overwicht en in de zevenentwintigste minuut profiteerde Sandra Meinen hier van. Zij benutte een rebound uit een strafcomer en schoot haar ploeg eigenlijk al in veilige haven. Het tegenoffensief van Maarssen leverde voor rust, behalve twee comers, niets meer op. HATTRICK Na de pauze stelde Leusden defi nitief orde op zaken. Carolien Mei nen voltooide een gave hattrick, en bezorgde haar ploeg daarmee verdiend de zege. De derde Leus- dentreffer kwam tot stand uit een gave strafcomer, die door Meinen ingeslagen werd, terwijl het vijf minuten later (in de twintigste mi nuut) opnieuw raak was op iden tieke wijze: 4-0. In de slotfase mocht Al-juniore El len de Ruiter haar opwachting in het team van Leusden maken, voor Sandra Meinen. Toch kon zij ook met verhinderen dat Leusden het verder wel geloofde en een stapje terug deed. Dat Maarssen hiervan profiteerde en nog een doelpunt liet noteren, was dan ook slechts voor de statistieken van enige importantie: 4-1. LEUSDEN - Het hogedrakgebied, dat wekenlang boven het Burgemeester Buiningpark de dienst uitmaakte, heeft lang zaam maar zeker plaats gemaakt voor een diepe stormdepres- sie, waar slechts Erwin Krol en de zijnen brood van lijken te lusten. Voor een goede orde, we hebben het over korfbal en wel over de prestaties van het Leusdense Antilopen in de Over gangsklasse A, dat zaterdag van Kinderdijk een flink pak slaag kreeg: 5-9. Hoewel geflatteerd, zijn de Leusdenaren van een derde plaats in de algemene rangschikking gezakt naar de hek- kesluiterspositie In de Overgangsklasse A, het één na hoogste korfbalniveau in Ne derland, beginnen de verhoudin gen na de zesde ronde langzaam terug te keren naar de normale proporties. HKC en Oranje/Wit keren terug uit de hogere sferen, waar en wekenlang vertoefde, ter wijl het Haagse VES de troon be gint te bestijgen. Onderin lijkt Per- mx ook het dieptepunt gepas seerd en Antilopen heeft in de stnjd om een plaats in de sub-top voorlopig moeten afhaken. Gezien de prestaties van de Leus denaren de afgelopen weken, kan men ook absoluut niet op een der gelijke positie aanspraak maken. Antilopen lijkt de kluts volledig kwijt en dat resulteerde in twee thuiswedstrijden, waarin de Bui- rungparkers niets te vertellen had den. En ontsnapte de ploeg tegen VES nog aan een uitslag met grote cijfers, tegen Kinderdijk, afgelo pen zaterdag, was zelfs die luxe de Leusdenaren niet meer gege ven. Met 5-9 beten de rood/zwar ten in het stof, maar als Kinderdijk zich iets doortastender had opge steld. zou de totale ontluistering waarschijnlijk met nog grotere cij fers kracht zijn bijgezet. RECEPT De nederlaag kreeg gestalte vol gens bekend recept In de eerste twintig minuten kon Antilopen de tegenstander, in ieder geval in de score, bijhouden, waar men in de tweede periode al in uitzichtsloze positie werd gemanoevreerd. Toch maakte Kinderdijk vanaf het eerste fluitsignaal van de scheids rechter de beste indruk. De ploeg beschikte over lengte, fysiek (ook bij de dames), maar ook over een grote dosis inzet, waardoor Antilo pen, dat een uiterst onzekere in druk achterliet, zoekend achter de feiten aanliep. Kinderdijk opende de score snel in de wedstrijd, maar het ant woord van Antilopen liet toen nog niet lang op zich wachten. De voor de niet geheel fitte Joyce Osna- brugge ingevallen Jolanda Ver steeg noteerde met een fraaie doorloper de gelijkmaker. Voor de eerste twintig minuten verstre ken waren, schoot Koos Meinsma, uit een strafworp, zijn ploeg nog maals naast Kinderdijk, maar daarna was het lange tijd beke ken, waar het de daden van de Leusdenaren betrof. Kinderdijk ontwikkelde steeds meer druk, waarbij het derde aan- valsvak van de gasten een zeer goed indruk maakte. Met een spervuur van goed genchte af standsschoten, die steeds op een haar het doel misten, leek het slechts een kwestie van tijd voor de Antilopenverdediging zou be zwijken. Dat klopte. Zodra Kinder dijk met iets meer overleg begon te spelen, kwamen de gasten snel twee punten voor: 2-4. De onze kerheid bij Antilopen stond vlak voor het verstrijken van de eerste drie kwartier aan de basis voor de eigen ondergang. Kinderdijk pro fiteerde handig van verkeerd uit verdedigen, waarbij de bal knullig werd ingeleverd, en bracht de marge op 2-5. Een stand waarmee het comfortabel rusten was. BEVRIEZEN Het breekpunt van de wedstrijd lag kort na de hervatting. Even leek Antilopen terug in de race te komen via een afstandsschot van Jan Costa, maar toen gelijk daarop aan de andere zijde van het veld de bal van heel ver in het mandje werd gemikt, gaven de Leusdena ren zich gewonnen. Daar hielp zelfs een wissel bij de Leusdena ren niets meer aan. Frans Terma- ten werd in het veld gebracht voor André Kooi, maar toen de invaller er met in slaagde een door hem zelf afgedwongen strafworp te verzilveren, gingen de kopjes in het veld, ten teken van overgave, hangen. Kinderdijk voelde de si tuatie feilloos aan en liep weg naar 3-8, waarmee een debacle zich af begon te tekenen. Gelukkig voor Antilopen kwam het zover met. Hoewel daar geen enkele aanleiding toe leek, begon Kinderdijk in de aanval het spel te bevriezen. Zelfs vrij onder de korf besloot men geen enkel nsico te nemen, zodat het machteloos rondspartelende Antilope aan het lijntje gehouden werd Tien minuten voor tijd had Nancy Laheij met een afstandsschot nog succes, waarna Jan Costa vanaf de strafworppositie zijn tweede tref fer meepikte. Daarmee leek de parallel met de wedstrijd tegen VES tot in de perfectie te worden doorgetrokken (toen werd het uit eindelijk nog 8-9). Zover liet Kin-' derdijk het echter toch met ko men. Eén keer besloot de tegen stander van Koos Meinsma, die tal loze malen vrij onder de korf ver scheen, te schieten en met de tref fer schoot de opponent meteen de eindcijfers op de tellers van het scorebord: 5-9. Kees van Buren weet zich voor de ongetwijfeld zware taak zijn forma tie weer in het rechte spoor te krij gen. De kansen van de Leusdena ren in het restant van de competi tie lijken in hoge mate afhankelijk te zijn van de resultaten van de in haalwedstrijd tegen Pemix en de eerste return tegen VEO, beiden op vreemde bodem. LEUSDEN - De computer van de schaakvereniging Leusden had afgelopen donderdag een aardige verrassing in petto. Bij de indeling kwam er zowel een keer De Jager-Peperkamp als een keer Peperkamp-De Jager uit de printer te voorschijn. Geen fout in de software of zoiets, want het betrof hier broers. De broertjes De Jager bleken het best in vorm, want zij versloegen hun gerenommeerde tegenstan ders. Het Jagersfeest was hele maal compleet toen ook de vader van de talentvolle jongelui raak schoot. Weliswaar legde hij niet zulk groot wild neer als zijn zoons, maar met Mus deed hij toch ook een aardige prooi in de weitas. AANWINST Bert Uneken kroop weer dichter bij leider Patrick Huis in 't Veld. Hij won van Tjerk Zijlstra, die zijn openingsmoeilijkheden uitste kend overwon, knap naar een re mise-eindspel afwikkelde en dat uiteindelijk nog wist te verprut sen. Cees Kerkhof rukte op naar de derde plaats door een prima overwinning op Joop van Santen. Een behoorlijke aanwinst voor Leusden lijkt Langman (ex-Hoog- land). Na zes partijen heeft hij nog maar één nederlaag hoeven slik ken. Nu hield hij Ron Flohr op re mise. Uit de lagere regionen is Dick Willigenburg bezig met een geweldige opmars richting mid denmoot. Nu was Ruud Visser zijn tegenstander. Het werd Willigen- burgs vierde overwinning uit vijf partijen. Kort maar hevig was de partij Wis- man-Linse. Linse nam in de ope ning een giftige pion en bekocht dat met een snelle nederlaag: Wit: Wisman Zwart: Linse 1. Pgl-f3 d7-d6 2. d2-d4 Pg8-f6 3. Pbl-c3 Lc8-f5? Zwart wil verhinderen dat wit een ideaal centrum opbouwt. Maar de tekstzet heeft vervelende taktische consequenties. 4. Pf3-h4 Lf5-d7 De loper is direct met tempowinst teruggejaagd. Wit bouwt nu toch zijn centrum op 5. e2-e4 e7-e6 Bedreigt indirect het paard op h4. Maar wit kijkt dieper en doet of zijn neus bloedt. 6. Lfl-d3 Pf6xe4? Vertrouwend op de aanval op het ongedekte paard. Maar zwart over ziet dat wit met zijn volgende zet het paard op h4 onkwetsbaar maakt. 7. Pc3xe4! Na 7. Le4: volgt 7. d5, waarna wit niet beter heeft dan 8 Ld5:, ed5: 9. Pf3, c6, omdat 9 Pd5 c6 een stuk kost. Zwart staat dan goed. Zwart had gedacht na de tekstzet met 7. Dh4. een pion te winnen, maar zag nog bijtijds dat de dame dan door Lg5! gevangen wordt. 7.d6-d5 Nu staan beide witte paarden aan gevallen. Het lijkt alsof zwart het materieel evenwicht kan herstel len. Maar... 8. Pe4-g5! Niet eens zozeer bedoeld om de materiële voorsprong te verdedi gen, maar om de tijd die zwart in tussen verliest te gebruiken voor een snelle aanval. 8.... h7-h6 Wit heeft er weinig aan om met 9. Pgf3 zijn paard nog een zet te red den, want dan volgt 8. g5 en het paard gaat er alsnog af. Maar wit heeft veel beter! 9. Pg5xf7! DIAGRAM Zwart geeft het paard uit eigen be weging terug, maar zorgt intussen dat de zwarte stelling stormrijp is. Het blijkt dan ook erg snel te gaan. 9.Ke8xf7 10.Ddl-h5t Kf7-e7 In verband met de volgende paard- vork lijkt de koning beter naar g8 te kunnen. Na het geforceerde vervolg 11. Lg6, Le7 12. Lf7+, Kf8 13. Pf6+Kf7- 14 Ph8: f verliest hij wel de kwaliteit, maar dat is altijd beter dan wat er nu gebeurt. A éÉK #1 m 9 BA 3 Am tm H.Ph4-g6t Ke6-d6 12. Pg6xh8: Kd6-c6 13. Ph8-f7 En zwart gaf op Het heeft inderdaad ook geen enkele zin meer om nog iets te proberen met een volle toren achter bij een slechte stelling. Uitslagen: Uneken B-Zijlstra T. 1-0 Peperkamp A. Jager P. de 0-1 Kerkhof C. - Santen J. van 1-0 Langman J. - Flohr R. Z2-Z2 Jager Jaap de - Peperkamp H 1-0 Boemaars J - Elschot T. 0-1 Agterberg J. - Voskamp H Afgel. Rietveld A. - Halkes E. Afgel. MusH.-JagerJ.de 0-1 Gerrits J. - Rozema J. 1-0 Alewijn G. - Linde J. van de 1-0 Schouten W. - Wetering W. van de Z2-Z2 Wisman A. - Linse K. Boogaard L. - Tang J. van der Dalen H. van - Valkenburg A. Veenendaal C. - Quelle P. Willigenburg D - Visser R. Struiwig H. - Zaal J. Oosting H - Pol W. van de Gelderman H. - Buurlage L. S. Berg - Z. Vroon Jeugd: v.d. Wecrd - Frankevoort A. Boersen - Hildebrandt M. Brosius - Kampes Moed - Hesp De Heer - v.d. Bilt Hanszens - Shatat Vos - Derksen v. Oevelen - D. Boersen Morsink - V. Brosius Kwak - Snijders M. Kok-W. Kok 9. J. de Jager jr. 10. v. Santen Jeugd: 1. v.d. Weerd 2. A. Boersen 3. Kampes 4. Moed 5. v.d. Bilt 1665 1659 1473 1460 1422 1411 1389 LEUSDEN - De ouverture van het zaalhandbalseizoen is voor J teams van LHV met wisselend succes geëindigd. De liepen, na een stroeve eerste helft, eenvoudig over het Amq foortse Fidelitas heen en noteerden een overwinning met foj cijfers: 8-17. De heren lijken de crisis, waar de ploeg al en weken mee te kampen heeft, nog niet helemaal te boven.) Woerden trokken de Leusdenaren tegen Corbulo aan het k ste eind: 18-17. De vrouwen van LHV zijn het zaal- seizoen lekker begonnen. De ploeg, die in de tweede klasse lijkt te zijn ingedeeld in een poule met louter favorieten, gaven heel duidelijk een visitekaartje af, door in de streekderby tegen Fidelitas flink uit te halen. De Leusdenaren troffen liefst zeventien keer doel, maar het leeuwedeel van de score kwam in de tweede speelhelft tot stand. Met name de break-out, een wapen dat Carla Mossel met verve hanteerde, bleek voor Fide litas teveel. Vooraf was het een open vraag hoe de sterkte van de tegenstan der zou moeten worden inge schat. Het vrouwenteam van de Amersfoortse handbalvereniging genoot in de regio een zekere re putatie, maar ook was het bekend dat de ploeg de laatste jaren pro blemen met de personele bezet ting kende. Or het veld leidde dat ertoe dat de ploeg, die op dat mo ment in de hoogste regiodivisie uitkwam, werd teruggetrokken en de opbouw opmeuw ter hand nam. In de zaal degradeerde de ploeg vong jaar naar de tweede klasse en daarmee werd wel dui delijk dat het in Amersfoort nog niet helemaal snor zat. MARGE Zondag bleek in De Koppel dat Fidelitas ook voor LHV nog geen partij was. Wie kermis nam van de ruststand mocht daar wellicht nog een andere indruk aan overhou den, de score waarmee gefinisht werd, liet daarentegen aan duide lijkheid niets te wensen over. Toch speelde LHV zeker geen grootse wedstnjd. Daarvoor was met name het gehalte van de eer ste helft te mager. De Leusdena ren namen nog wel soepel een ruim ogende 0-3 voorsprong, maar daama hield het lange tijd op en kreeg Fidelitas de gelegenheid te rug te komen en bij te blijven. Via 1-3, 3-5 en 4-6 werd er gerust met een voor de Leusdenaren mini male voordelige marge. 5-6. Ria Meyerink, Carla Mossel (2x), Hetty Tessels (2x) en Carin Nijhuis te kenden voor de doelpunten van LHV. Na de veldwisseling stelden de Leusdenaren echter snel orde op zaken. Onder leiding van het veel vuldig scorende duo Carla Mossel (met zeven treffers topscorer) en Hetty Tessels (zes keer raak), werd de tegenstander snel gedwongen de witte vlag te hijsen. LHV bouwde de voorsprong uit tot 5-9, voor de Keistedelingen weer iets terug deden. Vanaf 7-10 maakten de Leusdenaren op nieuw een zeer produktieve fase door Met een gave treffer vanuit de hoek leidde Petra van der Hey- den de tussensprint van de gasten in, die pas bij 7-15 stokte. Nadat Fidelitas voor het laatst in deze wedstrijd doeltreffend uithaalde, bekroonde Carla Mossel (uitgere kend tegen haar oude team) een uitstekende wedstrijd met twee doelpunten vanaf de opbouwposi- tie. Dat ze daarbij de hulp van de Amersfoortse achterhoede nodig had, kon de pret allang met meer drukken: 8-15. ten, kwam al in de eerste onti ting van het zaalseizoen lelijk de koffie bij Corbulo. Wel konden de Leusdenaren voon mpte nederlaag een excuus 3 voeren in de vorm van het ontij ken van doelman Matthijs Jantj en Ed Davids (blessures), het s> ook als een paal boven wateri men al een aantal weken war! pig naar de goede vorm loopt zoeken. Na een flitsende stan de veldcompetitie, die LHV vijf ges in successie opleverde, gj het in de laatste twee ronden co pleet mis, en die crisis lijkt! ploeg nog niet overwonnen hebben. Toch waren er in het d met Corbulo ook elementen a wezig die erop duidden dat li het dieptepunt lijkt te zijn gep seerd, al is de ploeg nog ver< weg van de echte bloedvorm. Corbulo was voor de Leusdenaj overigens geen onbekende genstander en men wist dat ploeg uit Woerden immer als a lastige opponent te boek staat, cent stonden de teams op het vi nog tegenover elkaar en toen ti LHV nog juist aan het langste en Het meeste gevaar bij de Woen naren kwam van de kleine link IR opbouwer die, behalve een g- yi pass, over een verraderlijk ond cl hands schot beschikte. Opnie liet LHV zich door deze man v rassen en dat mag op zich eer rakel heten, omdat men met kwaliteiten van de schutter noegzaam bekend was. De d king was echter niet consequ genoeg om de angel uit de aan te halen, waardoor Corbulo de winnende hand kon blijven LAUW LHV opende lauw en dat kwam Leusdenaren op een 2-5 acid m stand te staan. Nu is een gat drie doelpunten in het hand! geen onoverbrugbare mai maar vreemd genoeg beten Leusdenaren zich op die nadel marge stuk. Toch kwam LHV voor de pauze in redelijk ve ogend vaarwater, toen de ach' stand werd teruggebracht tot Na de veldwisseling kwamen bezoekers tot drie keer toe lan zij en in die fase hadden de Le denaren toe moeten slaan. M na 9-9, 10-10 en 11-11 werden e itt aantal verdedigingsfouten LHV taal. Corbulo profiteerde haiti en sloop weg tot 14-11 de LOT Voor de heren had het lot een heel ander scenario geschreven. De ploeg, die na drie tweede plaatsen eigenlijk met smart op een kampioenschap zit te wach- Daar lag het breekpunt van_ wedstrijd, want toen was het v; LHV erop of eronder, en dat b; kende risico's nemen. Reset doelman Ruud Kosterman, zich naar behoren van zijn taak invaller gekweten had, werd in slotfase nog vervangen door ei thijs Jantzen, maar het baatte t meer. Corbulo rook de winst gaf die niet meer uit handen 17-15 kreeg LHV nog eenmaal gelegenheid terug te komen. Daan Bleuel, die een pnma wfgi stnjd speelde en goed voor treffers, miste een break-o li; waarvan Corbulo gebruik maai s door zelf te scoren. In plaatst ;e één doelpunt, was het verse weer drie treffers. Een vnji 3 identieke situatie deed zich v e voor het einde voor. Bleuel mi Ie: opmeuw een uitbraak, waard: LHV zelfs geen gelijkspel ge ven was. Henk Menting had n twee snelle doelpunten vanaf iil opbouw de achterstand terug: bracht tot één treffer, maar dfii bleef het dus ook bij. lol g< di Stand: 1Huis in 't Veld 2. Uneken 3. Kerkhof 4. Velker 5. P. de Jager 6. Vos 7. A. Peperkamp 8. Zijlstra 1724 1722 1702 1700 1685 1682 1680 1676 LEUSDEN - De herfstvakantie staat voor de jeugdteams van Roda'46 in het teken van de toernooit De organisatie is erin geslaagd voor diverse jeugdteams gerenommeerde tegenstanders te vindt waaronder de selecties van het jeugdplan Utrecht en Dordrecht. De toernooien zijn vandaag (dn fe dagj van start gegaan. Vandaag zijn op het Burgemeester Buirungjoark de D-pupillen en de C-junioren in actie geweest' donderdag is het de beurt aan de Bl-junioren en de Al-junioren. Het toernooi begint donderdago 10.00 uur, terwijl de finales gepland staan voor 13.40 uur. Op de foto de selectie van de C-junioren, die vandaag actief waren.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 10