Spanning in tweede klasse Bowlingbond .korfbal. Netelig BCL na derde nederlaag in de problemen SV11 sterk uit startblokken woei =^vt) Hoogerheide Dubbele zege 'to the point' ridgeclub 'Leusden' iert derde lustrum VERGROTEN? LEUSDER KRANT LEUSDER KRANT DONDERDAG 29 OKTOBER 1987 LEUSDEN - Tijdens de competitie van de Bowling Bond Leusden werd deze week duidelijk dat de meeste spanning in de tweede klasse gezocht moet worden. Zo kon Aannemersbe drijf Van der Poll ternauwernood de leiderspositie vasthouden, na een kansloze nederlaag tegen „Bolletje van Polletje". „Dou blé Wood" won met 4-1 van de „Hulken" en naderde de lijstaan voerder tot op een halve punt. valh 1u^eren£^e bridgeclub „Leusden", tijdens één van de speelavonden in Groot Krakhorst. ba udei da ir w in er sinds kort drie, viert >S all jaar feest. Bridgeclub usden" herdenkt dit week- P^jde, met een uitje naar 'kbergen, het feit dat men tien jaar geleden het le- Wjj slicht zag. oentertijd ging men van start een twintigtal leden, een aantal gedurende de jaren die volg- snel groter werd. Café restau- De Mof was de plaats waar •lias oc:i igsd k t< >ren jEUSDEN - De oudste Brid- Jub van Leusden, er be- ;n m i aanvankelijk domicilie koos De waar de wekelijkse bridgedri- zijn werden gehouden. v$ ere Door de flinke ledenaanwas (de vereniging telt momenteel rond de 80 leden, waarmee de club ook „vol" is), moest er nogal eens naar andere ruimte werden omgeke ken. Sinds 1978 geldt Groot Krak horst als het vast onderkomen van de bridgeclub. De stormacnuge groei die de landelijke Bndge Bond doormaak te, was ook in Leusden voelbaar en in 1980 was er zo'n gTote wachtlijst ontstaan, dat de club aspirantleden aanraadde_naar een andere vereni ging om te zien. Dat mondde uit in de oprichting van een tweede brid geclub in Leusden, waarbij de nieuwe vereniging m raad en daad iEUSDEN - De eerste helft van de hockeycompetitie loopt op z'n eind. Nog twee wedstrijden en de eerste reeks is ewerkt. Voor de hockeyers hun veldschoenen opbergen, it echter eerst de eerste return nog op het programma, er is het echter nog niet. Dit weekeinde komen de teams van isden thuis in actie, waarbij de heren Be Fair de handschoen emen, terwijl de dames SCHC uit Bilthoven ontvangen. ndanks de nederlaag die de sdenaren zondag bij koploper rdaan te slikken kregen, bleef in het bezit van de vierde lts van het klassement. De af- naar de top-twee werd ech- 1 groot. Voordaan heeft nu punten voorsprong op Leus- terwij 1 Be Fair, de tegenstan- van zondag, op vijf punten l Als Leusden een rol van bete- s wil blijven spelen, zal men dag dus voor de volle winst üen gaan. Dat zal sowieso dzakelijk zijn, omdat er achter den nog een groot aantal ploe- op het vinkentouw zit dat op tellen moet passen. Zo kreeg >loeg van Rob Weers zondag vierde plaats gezelschap van t, dat in een doelpuntrijk tref- afrekende met Strawberries HBS, Strawberries, Hilversum Amersfoort hebben de Leusde in ook nog binnen schootsbe- zodat met recht van een span de competitie gesproken kan den. iversum lijkt vooralsnog ver en te blijven van extra punten veekeinde. De Hilversummers ten naar Voordaan, dat er alles gelegen zal zijn de ongeslagen is vast te houden. HBS daaren- n, moet bij hekkesluiter Rand- 't punten kunnen halen. Het- le geldt, in mindere mate nus- en, voor Soest, dat op Birkho- Amersfoort treft. De Amers- lers lijken voorbestemd weer in degradatie te moeten knok- rawbemes zal alle zeilen moe- bijzetten om zich thuis debutant naar van het lijf te houden. De rdhollanders doen het erg in de competitie, terwijl het geachte Strawberries wat te- Programma eerste klasse B Voordaan - Hilversum Leusden - Be Fair HBS - Randwijck Amersfoort - Soest Strawberries - Alkmaar SCHC De positie van de dames van Leusden is er na zondag toch weer wat precair op geworden. Hoewel de ploegen van Maarssen en Wad dinxveen voorlopig voorbestemd lijken te degraderen, zitten de Leusdenaren vlakbij de gevaren zone. Na het verlies zondag tegen Soest, moesten de Vallleiparkers nog een plaats inleveren, omdat USHC een punt pakte bij Be Fair. De Leusdenaren bezetten nu de acht ste plaats en de aansluiting met de middenmoot staat een beetje op de tocht. Zolang men er echter in slaagt Maarssen en Waddinxveen door „Leusden" werd bijgestaan. Sindsdien is Bridgeclub '80 naast Leusden actief en onlangs was de belangstelling voor het bndgen zo gegroeid dat er ruimte voor de der de club bleek te zijn. Sinds een jaar of vijf doet de Bndge Club Leusden met groot succes mee aan de Districts-vier- tallencompetitie. De club heeft een hoofdklasser, twee eersteklassers, tweede klassers en twee derde klassers m haar gelederen. Vorig jaar heeft het bestuur een lustrumcomnussie in het leven ge roepen, met de opdracht het lu strumfeest voor te bereiden. Zij zijn er in geslaagd om voor de leden (en eventuele „aanhang") een weekeinde van de grond te krijgen m Beekbergen, waar men in een hotel het vijftienjarig bestaan zal vieren. Onnodig te zeggen, dat er dit weekeinde ook veel gebridged zal worden. op afstand te houden, is er nog weinig aan de hand. Zondag wacht de Leusdenaren weer een zware klus, als de (ge deelde) nummer twee SCHC het Valleipark met een bezoek komt vereren. Op voorhand moet een negatief resultaat worden ge vreesd, al zijn voorspellingen in de sport moeilijk te maken. Huizen moet tegen Waddinx veen overeind kunnen blijven, zo dat de ploeg een out-sidersrol blijft spelen, terwijl Amersfoort, dat af gelopen zondag een geslaagde greep naar de eerste plaats deed, tegen Soest overeind moet zien te blijven. Kameleon, dat zondag bij Huizen tegen verlies opliep (3-2), krijgt het aan de stok met Be Fair. De Hilversummers hebben winst keihard nodig om nog voor een eventuele titel in aanmerking te ko men. De Utrechtse studenten van USHC krijgen een prima kans om de opmars voort te zetten. De Utrechtenaren ontmoeten Maars sen, waartegen resultaat te boeken moet zijn. Uitslagen tweede klasse D Be Fair-USHC 0-0 Huizen - Kameleon 3-2 SCHC - Waddinxveen 3-0 Soest - Leusden 2-1 Maarssen - Amersfoort 0-3 Stand tweede klasse D 1. Amersfoort 7-11, 2. Kameleon 7-10, 3. SCHC 7-10, 4. Be Fair 7-8, 5. Huizen 7-8,6. Soest 7-8, 7 USHC 7-6, 8. Leusden 7-5, 9. Maarssen 7-2, 10. Waddinxveen 7-2. Programma tweede klasse D Huizen - Waddinxveen Kameleon - Be Fair USHC - Maarssen Amersfoort - Soest Leusden - SCHC Pauline blijft ook nadrukkelijk in beeld, na de zege op „De Korf bowlers", de enige ploeg die m de tweede klasse geen rol van bete kenis speelt. In de hoofdklasse j blijft „Good Approach" voorlopig onbereikbaar. De stnjd om de tweede plaats daarentegen blijft zeer interessant. „Djagos" en „Snoopy's" bowlingteam hielden stand, zij het met zonder kleer scheuren, tegen respectievelijk „Hobo Hifi" en „Karweihoek" (4-1). „Werknet" 1 lootte vnj, terwijl „Werknet" 2 op de onderste positie terecht kwam, na een 5-0 neder laag tegen „Good Approach". Jan van Os liet een keurige game note ren met 235 pins. Zijn serie mocht er trouwens ook zijn. Met de cijfers 202, 226 en 235 mocht hij zich de koning van de avond noemen. Net als in de hoofdklasse, is in de eer ste klasse „High School Strikers" een verhaal apart. De „Strikers" bleven opnieuw aan de winnende hand en schakelden „Aqua Stop" met 4-1 uit. „De Schakel" geeft voorlopig nog met op en pakte te gen Team Seven belangrijke pun ten: 4-1. Team Rijnders, de hekke- sluiter in deze klasse, kwam zegge en schrijven zes pins tekort om Bar-Gnll Monet achter zich te hou den. Rijnders werd met 3-2 ge vloerd. In de derde klasse doorstond koploper Groeneveld een vuur proef. De ploeg trad aan tegen nummer twee „Dutch 2000" en in een duel dat op het scherpst van de snede werd uitgevochten, bleef de lijstaanvoerder met 3-2 aan de win nende hand „Red Devils" pakte „VC Knudde" in (5-0), terwijl RBG en Van Roekei met royale cijfers de boot m gingen tegen respectieve lijk Autonjschool De Wetering (5-0) en „Luckey Strike" (4-1). Hoofdklasse Karweihoek - Snoopy's Bowl Team 1 -4 Werknet II-Good Approach 0-5 Hobo Hifi - Djagos 1-11 Stand 1. Good Approach 8 37.0 2. Werknet 1 8 28.0 3. Djagos 8 27.0 4 Snoopv*c Rowl team 8 27 0 LEUSDEN - De korfballers komen dit weekeinde voor de laatste keer dit jaar op het veld in actie. Zaterdag worden in de Overgangsklasse A de eerste returns afgewerkt, waarna de micro-competitie in de zaal alle aandacht voor zich op zal eisen. Antilopen reist zaterdag af naar Voorburg, waar VEO bestreden moet worden. Na de recente ontwikkelingen, die voor de Leusdenaren minder gunstig waren, is het belang van dat duel erg groot. Na de nederlagen tegen Kinder dijk, VES en Pernix is de positie van Antilopen m de Overgangsklasse A sterk ter discussie komen te staan. De Leusdenaren bezetten momenteel de laatste plaats en be vinden zich daarmee in een netelig parket. Winst lijkt dan ook keihar de noodzaak, om in ieder geval de aansluiting met de rest van het veld verloren te zien gaan. Perrux deed in de inhaalwed strijd tegen Antilopen goede za ken. De slecht gestarte Leidenaren maakten door de goede resultaten van de laatste weken (onder ande re overwinningen op VEO en Anti lopen) een reuzesprong in het klas sement. Zaterdag verruilden de Leidenaren de voorlaatste plaats voor een vierde; waarmee overi gens ook treffend wordt geïllu streerd hoe klein de verschillen in deze klasse nog steeds zijn. Zater dag komt Perrux in actie tegen HKC, dat zich nog immer lijstaan voerder mag noemen, hoewel de eerste tekenen van verval zicht baar worden. In Hardinxveld-Gies- sendam kan Pernix derhalve de top-drie binnendringen, als men er in slaagt HKC de baas te blijven. Bij het duel Oranje-Wit - VES is ook de heerschappij in de Over gangsklasse in het geding. Voor Oranje/Wit geldt mm of meer het zelfde als voor HKC, terwijl VES zal moeten winnen om nog als seneus titelkandidaat beschouwd te kun nen worden. De ontmoeting tussen het Middelburgse Swift en Kinder dijk is met het oog op de aansluiting met de top van belang. De verliezer van dat duel gaat zware tijden tege moet. Uitslagen Overgangsklasse A (inhaalduel van 10-10) Pernix - Antilopen 10-9 Stand Overgangsklasse A 1. HKC 7-10 2. Oranje/Wit 7- 9 3. VES 7- 8 4. Pernix 7- 7 5. VEO 7- 6 6. Kinderdijk 7- 6 7. Swift 7- 6 8. Antilopen 7- 4 Programma Overgangsklasse A VEO - Antilopen HKC - Pernix Oranje/Wit - VES Swift - Kinderdijk LEUSDEN - Het gaat niet goed met het eerste team van BCL. Na verlies in de eerste twee ronden van de competitie, troffen de Leusdenaren dit weekeinde De Treffers uit Voorthuizen, dat ook nog zonder punten was. Daar kwam tegen BCL verande ring in. De Leusdenaren gingen met 7-1 kansloos de boot in. Algen eerste klasse B J tt-HBS fdaan - Leusden - Hilversum 11-Strawberries "ijck - Amersfoort id eerste klasse B Voordaan 7-14, 2. Be Fair 7-12, Zonaar 7-9, 4. Leusden 7-7, 5. 7-7 HBS 7-6, 7. Hilversum 7-5, 8. "berries 7-5,9. Amersfoort 7-4, Bandwijck 7-1. LEUSDEN - Het eerste team van de SV Leusden is het nieuwe seizoen op prima manier van start gegaan. Weliswaar kan de wedstrijd BSG III - Leusden I nog alle kanten op, maar de Leusdenaren verdienen hoe dan ook een pluim. De badmintonners van BCL lij ken de prestatie van vorig jaar, toen de Leusdenaren tweede wer den in de eerste klasse, met te kun nen herhalen. Maar misschien is het ook niet helemaal eerlijk een vergelijking met vorig seizoen te maken, daar de ploeg een com plete metamorfose onderging. Van het team van vorig seizoen, be staande uit René Hodde, Albert den Hollander, Milly Pellikaan en Evelyn Edwards, bleef alleen Al- bert den Hollander over, en moest BCL een beroep doen op een aan tal oudgedienden, zoals Erwin Pie- Vooraf deden in het Leusdense kamp al angstige geruchten de ronde dat BSG III dit seizoen onge veer dezelfde opstelling zou heb ben als het tweede team van deze hoofdklasser vorig seizoen. En die geruchten bleken maar al te waar, zodat de SVL'ers afgelopen maan dag geconfronteerd werden met een tegenstander die kon bogen op een gemiddelde Elo-rating van royaal boven de 2000! Toch lieten de Leusdenaren zich met van de wijs brengen. Ze speelden een pri ma wedstrijd, die bij het afbreken nog lang met beslist bleek. Welis waar is de tussenstand 3-1 voor de Bussummers, maar Leusden heeft goede kansen om minstens langszij te komen. Zo staat Patrick Huis in 't Veld zonder twijfel gewonnen en kan ook Tjerk Zijlstra waarscrujn- lijk winnen. De afgebroken partijen worden vandaag en volgende week don derdag in Leusden uitgespeeld. De partij van Carel Vos is ter arbitrage opgestuurd. Ook hier lijken de kansen, het meest aan de zijde van Leusden, zodat een grote verras sing mogelijk lijkt. Uitslagen: BSG III - Leusden I 3-1 H. Wiennga- W Velker 1-0 A Sibbrng - A. Peperkamp V2-V2 P Smeele-P. de Jager afg J.Bijlsma-J. Snijders V2-V2 P de Beurs-E Zijlstra 1-0 D. de Lange - C Vos afg. M. Houwen - T Zijlstra afg M. v Alphen - P. Huis in 't Veld afg Jane van der Haar vechtlust ters. Voorlopig lijkt het meuwe team nog niet helemaal klaar voor de eerste klasse. Met name de ne derlaag van zaterdag en in het bij zonder de cijfers waarmee, geven te denken voor de toekomst van de ploeg. In de enkelespelen ging het voornamelijk fout. Alleen Marleen van der Horst boog pas na drie sets. De anderen gaven zich al eerder gewonnen. In de dubbels ging het beter. Het herendubbel leverde zelfs een punt op, terwijl in de an dere partijen drie sets nodig waren om de winnaar aan te wijzen. In het eerste herenenkel maakte Erwin Pieters een ongeïnspireerde indruk, wat hem op 15-10 en 17-15 kwam te staan. Zelfs een 14-11 voorsprong in de tweede set, waar mee hij op de drempel van een derde stond, was niet voldoende om Pieters over het dode punt heen te helpen. Robert van der Sluys begon licht geblesseerd aan zijn partij, maar kon daarnaast ook weinig goed doen. Met duidelijke cijfers delfde Van der Sluys het onderspit: 15-1, 15-6. Jane van der Haar knokte voor wat ze waard was. Het bleek met voldoende voor winst, maar ze kon in ieder geval met opgeheven hoofd het strijdperk verlaten: 11-6, 11-8. Marleen van der Horst slaagde er als eerste in een set binnen te halen. Nadat zij echter de eerste set met 9-12 winnend had besloten, gingen de laatste twee minuten 5. Hobo Hifi 8 27.0 6 Karweihoek 8 19.0 7 Werknet 11 8 10.0 le klasse Team „Seven"-DeSchakel 1-4 Aqua Stop - High School Stnkers 1-4 Team Rijnders - Bar-Grill „Monet" 2-3 Stand 1 High School Stnkers 8 37.0 2. De Schakel 8 29.5 3. Aqua Stop 8 25.0 4. Team „Seven" 8 24.5 5. Schoenmakerij Keyzer 8 19.0 6. Bar-Gnll „Monet" 8 17.0 7. Team Rijnders 8 9.0 2e klasse Double Wood - De Hulken 4-1 Bolletje v. Polletje - Aann. bedr. v. d. Poll 4-1 De Korfbowlers - Pauline 1 -4 Stand 1. Aann. bedr. v. d. Poll 8 30.0 2. Double Wood 8 29.5 3. Pauline 8 24 5 4 Bolletje v. Polletje 8 23.0 5. De Hulken 8 22 0 6 De „Golden Girls" 8 21.0 7 De Korfbowlers 8 10.0 3e klasse VC Knudde - Red Devils 0-5 Dutch 200 - Groeneveld 2-3 RBG-Autonjs. De Wetenng 0-5 van Roekei - Lucky Strike 1-4 Stand 1 Groeneveld 8 33.0 2 Dutch 200 8 29 0 3. Autonjs. De Wetering 8 27.0 4 Red Devils 8 21.0 5. Lucky Stnke 8 20.0 6. van Boekei 8 20.0 7. RBG 8 10.0 8 VC Knudde 8 0.0 LEUSDEN/ACHTERVELD - De eerste helft van de voetbal competities beginnen al weer aardig op streek te raken en op dit moment is het perspectief van Roda zaterdag en zondag niet al te ongunstig. De „zaterdag" heeft de zwaarste tegenstanders achter de rug en treedt zaterdag aan tegen Hoogerheide, dat op het Buiningpark te pakken moet zijn. De „zondag" moet tegen WZA de derde plaats zien veilig te stellen, terwijl Achterveld thuis Barneveld op bezoek krijgt. Voor de zaterdagelf van Roda is het de komende weken zaak om erbij te blijven. Na wat schoon heidsfoutjes, herstelden de Leus denaren zich vooral in de ontmoe tingen met de toppers uit de Hoofd klasse, waarmee men aangaf nog steeds tot de favorieten te behoren. Op papier rest de Leusdenaren na zaterdag slechts tegenstanders van een minder kaliber, maar het zal ook met de eerste keer zijn dat Roda zich uitgerekend in dat soort wedstrijden vergaloppeerd en punten verspeelt. Tegen Hooger heide kan de formatie van Wim van der Linden zaterdag bewijzen, dat men dit seizoen uit ander hout ge sneden is, zodat er m de tweede helft van de competitie met de Leusdenaren rekening gehouden zal moeten blijven worden. Musketiers, tot nu toe trots lijst aanvoerder in de hoofdklasse, krijgt na Eemdijk afgelopen zater dag (0-0) opnieuw met een zware tegenstander te maken. In Eist komt WJ op bezoek, dat zaterdag Roda een punt afhandig maakte. De Utrechters wachten zelf op een kans om het gat naar de top (drie punten) te dichten, of in ieder geval zo klein mogelijk te maken. Eemdijk, de huidige nummer twee, moet tegen Hercules op nieuw punten kunnen halen, waar mee de ploeg kansrijk blijft. Velox zal zich thuis eerst van Bloemen- kwartier moeten ontdoen om in de sub-top te blijven meedraaien. Ge zien de terugval van de Hilversum mers geen onmogelijke opgave voor de Utrechtse debutant. Veen- sche Boys wint thuis van hekke- sluiter Veluwse Boys. Programma Hoofdklasse (zaterdag) Hercules - Eemdijk Musketiers - WJ Roda '46 - Hoogerheide SO VA '54 - WA '71 Veensche Boys - Veluwse Boys Velox - Bloemenkwartier DERBY Ook na acht ronden in de com petitie in de eerste klasse zondag zijn de verschillen nog tamelijk klem Alleen BFC heeft zich licht van de rest van het veld afgeschei den. De Bussummers. die vong sei zoen promotie op een haar na aan zich voorbij lieten gaan, zijn dus ook dit jaar weer nadrukkelijk in de running voor de titel. Toch wel verrassend is de hoge klassering van Roda. In tegenstel ling tot vorig seizoen, toen de Bui- rungparkers pas bij het scheiden der markt de positie m deze klasse echt veilig stelden, zit men er nu goed bij. De Leusdenaren delen zelfs de tweede plaats, al heeft Naarden '79 evenveel punten en een wedstrijd minder gespeeld. Maar omdat de verschillen zo ge- nng zijn, kan het klassement per week weer een totaal andere aan blik bieden. BFC moet naar verwachting ook deze week de voorsprong op de volgers kunnen vasthouden. De lijstaanvoerder krijgen Zuiderzee vogels op bezoek, een ploeg die wat tegenvalt dit jaar. De polderbe woners bezetten een magere ne gende plaats in de rangschikking. Naarden krijgt het een stuk lastiger in de uitwedstrijd met Veensche Boys. Of Roda erbij blijft, hangt af van het resultaat van de Leusdena ren in de derby met WZA. De Amersfoorters, die zwak startten, doen de laatste weken van zich spreken met hoge scores (twee keer 4-3 winst in de laatste ont moetingen). De wedstrijd tussen Kockengen en Olympia '25, de respectievelijke tegenstanders van Roda en Achter veld afgelopen week, staat in het teken van de rode lantaarn. Bij winst van Olympia krijgt Koeken- gen dit weirug begerenswaardig kleinood in de handen gedrukt. Achterveld zal zich op eigen veld willen revancheren voor de neder laag tegen Olympia. Dat zal dan tegen Barneveld moeten gebeuren, ook een ploeg die het op dit mo ment met gemakkelijk heeft m de eerste klasse. EMM en BW '31 zul len er alles aan doen om mee te blijven doen m de sub-top Programma eerste klasse (zondag) BFC - Zuiderzeevogels BW '31 - EMM WZA - Roda '46 Kockengen - Olympia "25 Achterveld - Barneveld Veensche Boys - Naarden '79 Robert van der Sluys. .blessure verloren: 12-11 en 12-10, waarmee BCL eigenlijk al in een hopeloze positie was gemanoeuvreerd. WEDSTRIJDPUNT Na het eerste dubbel gloorde er nog even hoop bij de Leusdenaren. Erwin Pieters, die voor de gelegen heid Albert den Hollander aan zijn zijde kreeg, slaagde enn met zijn partner het eerste wedstrijdpunt voor de Leusdenaren te incasse ren. In twee sets rekenden zij af met de opponenten aan de overzij de van het net: 11-15, 15-17. Het zou ook het laatste punt blijken te zijn. Jane van der Haar en Marleen van der Horst beten in het dames- dubbel goed van zich af. Na 11-15 in LEUSDEN - Het gaat de dar ters van To the point, dat do micilie houdt in café De Brou werij, bepaald voor de wind. In het eerste jaar van het be staan van de club, stapelen de Leusdenaren overwinning op overwinning. Een droomde- buut, als het ware. De afgelo pen weken was het opnieuw raak. Tegen het derde en vier de team van Locomotion uit Amersfoort, noteerden de Leusdenaren opnieuw de volle winst. Het was de Leusdenaren bekend dat de tegenstanders van de afge lopen weken een reputatie hoog te houden hadden. Daarom werd het karwei niet onderschat en bereid de men zich goed voor op de tref fers. Tijdens de eerste wedstrijd, thuis tegen Locomotion 3, kregen de Leusdenaren een tegenslag te verwerken. Hoewel men al in ge wonnen positie lag (5-3), beteken de het feit dat To the point verder moest spelen met drie man een handicap. De tegenstander heeft dan een beurt extra, en omdat de Leusdenaren het onderste uit de kan wilden hebben, was dat een de eerste set, moesten zij toch in hun tegenstanders hun meerdere erkennen (15-8, 15-8). Het eerste mix-dubbel ging voortvarend van start, door in de eerste set winnend de finish te passeren. Met 11-15 leek er nog perspectief voor deze partij. Alle vechtlust van het Leus dense duo ten spijt, ging de winst uiteindelijk toch naar De Treffers, dat de laatste twee sets met 12-8 besloot. Robert van der Sluys en Jane van der Haar, tenslotte, leverden een zeer wisselvallige partij af. Na 15-7 verlies in de eerste set, kwamen de Leusdenaren terug tot 9-15 in de tweede, waarna de derde set uit eindelijk nog erg eenvoudig in Voorthuizense handen. vervelende bijkomstigheid. Maar nadat Locomotion tweemaal dub bel zestien nuste, kon de thuis ploeg met een keer dubbel twintig positief afsluiten: 6-3. Dinsdag reis den de Leusdenaren af naar Amersfoort, om daar tegen het vierde van Locomotion m het strijd perk te treden Van dat team was bekend dat het de tweede plaats innam, met slechts een punt achter stand op de koploper. Reden voor To the Point om hoog te scoren. Na vier gewonnen smgles en een ze gevierend koppel, was al duidelijk dat de Leusdenaren in ieder geval de winst met meer kon ontgaan. Maar ook het restant van de partij en beslisten de Leusdenaren in hun voordeeL Hoewel de partijen vaak spannend waren, liet To the pomt zich niet meer verrassen. Echte hoge worpen waren er met. Voor de insiders, de hoogste finish was 72, terwijl de hoogste score uit kwam op 134. Maandag speelt To the pomt thuis tegen de Baron uit Breukelen. (advertentie) VERKLEINEN? Op A3- of A4-formaat? Het kan allemaal bij de Een snelle fotokopieer service tegen redelijke prijzen. Asschatterweg 19 (Bij de Biezenkamp) Kantoor geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 uur tot 12 uur, van 14 uur tot 17 uur.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 9