I feldoverwicht levert eusden niets op Wisselende resultaten SVL iramatisch verlies voor ntilopen na grillig duel Haaien over een breed front succesvol Clubkampioenschappen De Singels in nieuw onderkomen ames houden SCHC in bedwang: 1 -1 d m INSDAG 3 NOVEMBER 1987 Ter; 'oge ere, iefj 'esp vas Acta EUSDEN - De heren van Leusden hebben op eigen terrein de s om definitief aansluiting te krijgen met de koplopers laten jen. In de ontmoeting met het als tweede geklasseerde Be r uit Hilversum, toonden de gasten zich het meest daad- _g: chtig. Waar de Leusdenaren zich met tientallen kansen noet n raad wisten, namen de bezoekers genoegen met de paar e ro gelijkheden die zich voordeden: 2-4. to )e dames zorgden voor een aangename verrassing. De Leus- se hockeyers, die zich in de staart van het klassement louden, snoepten titelpretendent SCHC uit De Bilt een punt lag) •1. heren van Leusden hebben in erste klasse dit seizoen al een maal aangegeven met de ploegen mee te kunnen ko- maar in tegenstelling tot vong toen de Leusdenaren op dit debuteerden, zijn de resul- uitgebleven. Het wordt steeds dijker dat het gebrek aan rou- de ploeg van Rob Weers een gaat opbreken. Technisch jnditioneel zit het wel snor op falleipark. maar als er, zoals Eg. uit vijftien corners en een ïoI uitgespeelde kansen maar keer gescoord kan worden, is iet meer dan logisch dat de a uitblijven. Be Fair in ieder raakte met onder de indruk 5 kansen die de Leusdenaren m en sponnen garen bij de duktiviteit van de thuisploeg. Hilversummers toonden zich waar het om het ma ken van doelpunten gmg en hoe vervelend dat ook voor Leusden moge zijn na het laatste fluitsignaal zijn het slechts de voor- en tegen treffers, die bepalend zijn voor het resultaat. Het hebben van een veld- overwicht wordt in de eindafwe ging met betrokken. Leusden maakte twee keer een achterstand goed in een doelpunt rijke eerste helft, maar nog voor de pauze aanbrak stond Be Fair al weer op voorsprong. Na de rust regen de Hilversummers nog een kraaltje aan het snoer, waarmee de wedstrijd, zij het geflatteerd, in 2-4 eindigde. REBOUND Leusden, dat met Ralph Kemps in de basis startte voor Sander Gre- ve keek al snel tegen een achter- ielijk eld uit de wedstrijd Leusden - Be Fair. stand aan. De wedstrijd was koud dne minuten aan de gang, of Gert- Jan van de Groep kon grabbelen. Een foutje van laatste man Bart van Dalen, die weinig verweer had op zijn directe tegenstander, stond aan de basis van vroege treffer. In plaats van de spits op te wachten, trapte Van Dalen in een schijnbe weging, waarna de Be Fair-spits de bal over Van de Groep lobte: 0-1. Niet veel later kreeg Flip van Dalen aan de overzijde van het veld een gelijksoortige kans. Zijn lob miste echter het doel op een haar na Datzelfde lot was een schot van Maarten Jonges beschoren, die op de rand van cirkel werd aange speeld door Flip van Dalen. Jonges had praktisch een leeg doel voor zich, maar miste de rust en het overzicht om de gelijkmaker te laten noteren. In de achtste mi nuut evenwel was het toch raak. De eerste strafcorner voor Leusden (er zouden er nog veertien volgen), was meteen goud waard. Maarten Jonges sloeg in, waarna Flip van Dalen attent reageerde om de re bound te benutten. Het antwoord van Be Fair liet echter niet lang op zich wachten. Bij de eerste de beste strafcorner aan de andere kant van het veld (er zouden er nog vier volgen), lieten de gasten zien dit wapen ook met verve te kunnen hanteren. Met een harde knal sloeg het projectiel in op de plank achter Gert-Jan van de Groep: 1-2. Een actie van Thorbald Goosman in de twintigste minuut bracht Leus den nog een keer bij Be Fair langs zij. Na een fraaie actie, plaatste Goosman de bal hard in de cirkel, waar Frank de Ruiter als een du veltje uit een doosje opdook, om met een tip de bal binnen te schie ten: 2-2. KANSEN Nog voor de eerste vijfendertig minuten vol waren echter werd Leusden hernieuwd op achter stand gezet, en vanaf toen was het over-en-uit. Via een strafcorner deelde Be Fair de beslissende tik uit: 2-3. Leusden had daarvoor, on dermeer via Frank de Ruiter en Flip LEUSDEN - Afgelopen donderdag stond bij de schaakvereni ging Leusden onder andere één van de afgebroken partijen uit de wedstrijd B.S.G. III - Leusden I op het programma. De Bussumse tegenstander van Patrick Huis in 't Veld toonde zich echter zeer onsportief en kwam niet opdagen om zijn (overi gens totaal verloren) positie te verdedigen. De heren avn Leusden slaagden er met in een veldoverwicht uit te buiten en Be Fair te kloppen. Integendeel, de Hilversummers pakten de volle winst: 2-4 van Dalen, goede kansen laten lig gen. Na de veldwisseling bleef Leus den druk op de ketel houden, wat de ene na de andere corner ople verde. Het kleine beetje geluk wat nodig is voor een doelpunt, ont brak echter, waardoor de gelijk maker, die nadrukkelijk in de lucht hing, daar ook bleef. En tegen alle verdrukking in, scoorde Be Fair wél. Nadat Frank de Ruiter een geheide strafbal was onthouden (de scheidsrechter zag er met meer dan een strafcorner m), benutte de tegenstander op nieuw een strafcorner. Meer dan 2-4 zat er met meer in, waarmee Leusden, net als tegen koploper Voordaan een week eerder, met lege handen bleef. Be Fair houdt de race aan de kop voorlopig aardig vol. De Hilversummers gaven tot nu toe slechts twee punten toe op de hj staan voerder, waarmee het tref fen Be Fair - Voordaan, over twee weken het sluitstuk van de eerste helft van de competitie, tot een sleutelduel wordt. Voor Leusden lijkt er deze competitie meer dan hoogstens een derde of vierde plaats in te zitten. TEMPO De dames van Leusden, die dit jaar met een erg jong team duide lijk in de opbouwende fase zitten, komen voorél in thuiswedstrijden aardig uit de verf. Het treffen met het hoog geklasseerde SCHC van afgelopen zondag was daarvan een prachtig voorbeeld. De bezoekers, die de Leusdenaren leken te on derschatten, kwamen op het Val leipark dan ook met verder dan een 1-1 gelijkspel. Leusden dicteerde vanaf het be gin het tempo in de wedstrijd en het had er alle schijn van dat het Blitse SCHC zich vergiste in de mogelijk heden die Leusden vooralop eigen veld heeft. Nicole Pronk kreeg in de openmgsfase al een goede kans om de score open te breken. Pronk brak alleen door, maar liet zich door de alert reagerende keeper zo van haar stuk brengen, dat het schot centimeters aan precisie te kort kwam om de gastvrouwen aan een voorsprong te helpen. SCHC brak in de twintigste mi nuut de ban. De bezoekers bleken over een uitstekende strafcorner te beschikken en dat wapen ge bruikte men om op 1-0 te komen. Leusden weigerde zich echter ge wonnen te geven en door het tem po naar een nog hoger niveau te schroeven, kreeg men de tegen stander weer aardig in de tang. Er vloeiden enkele fraaie acties voort uit de daden van de Leusden-da mes, maar de rust werd desalniet temin met achterstand gehaald. PRESSIE Na de pauze keerde Jolanda Koopman met meer m het veld te rug. Zij bleef in de kleedkamer achter voor Sandra Meinen. De op dracht waarmee de Leusdenaren het veld weer opkwamen was dui delijk: het tempo moest hoog ge houden worden, om het spel in ei gen hand te houden. SCHC bleek echter met een soortgelijke bood schap opgezadeld, waardoor er een voor het publiek zeer aantrek kelijk duel ontstond. Door de pres sie van de Leusdenaren slaagde Carolien Memen er beter dein voor de pauze in de lijnen uit te zetten. Door het spel breed te houden en gevarieerd aan te vallen werd de tegenstander in verwarring ge bracht. In de twintigste minuut kreeg Leusden waar het recht op had. Carolien Memen sloeg een straf corner snoeihard in, die door de keepster ten dele kon worden ge keerd. Letty de Besten stond klaar om de rebound af te ronden: 1-1. Na de gelijkmaker domineerde SCHC het spel. Er werd voorname lijk nog op de helft van Leusden gespeeld. Mede dankzij een fan tastische redding van Inge Spijk- man, die op de lijn éen van de vele strafcorners onschadelijk maakte, bleef Leusden echter overeind en mocht men een meer dan verdiend wedstrijdpunt m ontvangst nemen. Hierdoor had Huis m 't Veld wel de mogelijkheid zijn voorsprong m de huiscompetitie te vergroten. Hij slaagde enn om Cees Kerkhof de eerste seizoensnederlaag toe te brengen en gaat nu wat ruimer op kop. Dat Carel Vos en Arnold Pe perkamp remise speelden, zal voor insiders met als een verrassing ko men, maar dat Joop v Santen Jaap de Jager jr. versloeg misschien wel. Ron Flohr kwam de top-tien weer binnen door een overwinning op Jos Boemaars. VERZWAKT Veel spelers kwamen met m ac tie in de huiscompetitie, omdt zij bondswedstrijden speelden. Zo toog het derde team naar Eemnes om de stnjd aan te binden met Het Dikke Torentje I SVL was in deze wedstrijd ernstig verzwakt door het ontbreken van Roelofs en Van der Harst. Toen René Stiemen in de opening door schaakblindheid ge troffen werd en zijn dame weggaf, zag het er dan ook somber uit. Uit eindelijk werd bij 2Vz-2Vz afgebro ken en lijken er nog hele kleine kansjes voor Leusden om te wui- nen, al ligt 4-4 meer voor de hand Het vijfde team van Leusden, overwegend bestaande uit „vete ranen", debuteerde pnma. B.S.G. VII werd naar een kleme, maar verdiende nederlaag gespeeld. Ook voor de jeugd begon de bondscompetitie weer. Zowel het B-l als het C-l team haalden knap pe overwinningen Dat was met he lemaal verwacht, want op papier zijn de teams niet zo sterk als vong jaar. Een paar jeugdleden zijn dit jaar te oud om nog mee te mogen doen, zodat er wat doorstroming plaats moest vinden. Vooralsnog zonder ernstige gevolgen want Vegtlust BI (3Vz-\Vz) en Vianen Cl (3-2) werden door de vernieuwde teams verslagen. Aanstaande zaterdag is in Biltho- ven weer het SGS-kampioenschap snelschaken voor clubteams Hoe wel er dus nog geen stuk verzet is, verklappen wij u vast één resultaat: Leusden I degradeert. Vong jaar verbijsterden de Leusdenaren vriend en vijand door doodleuk naar het hoogste niveau te pro moveren. Dat houdt m dat Leusden I straks te maken knjgt met top- teams als Utrecht I, B.S.G. I en H.S.G. I en meer verenigingen die (bijna) allemaal minstens twee klassen hoger spelen in de gewone competitie. Leuk om een keer te gen te spelen, maar er liggen wel wat 6-0 afstraffingen in het ver schiet. Ook het tweede team (le klasse) en het derde team (2e klas se) zullen het heel moeilijk knjgen, maar ze hebben tenminste nog een behoorlijke kans om degradatie te ontlopen. Uitslagen: Het Dikke Torxentje I - III Oosterman - Te Winkel Monnickendam - Vroon Eek - De Jager sr Nissen - Stienen Hühorst - Staal de Jong - Gemis Vegter - Wisman v d. Molen - Andnessen Leusden V-B.S.G. VII Halkes - v. Bever Nijhof-v Oostveen Valkenburg - de Rijke Mus -v "tHek v d Wetermg - Roeten Schouten - v Rooyen Linse - De Bruin Roozenburg - v. Dijk De indeling voor ronde 8 datum: 29-10-1987 P. Huis in 't Veld - C. Kerkhof C Vos - A. Peperkamp Jaap de Jager - J. van Santen R Flohr - J Boemaars E Moed - T Elschot H. Voskamp - N. van der Meel J Rozema - C Heierman G te Winkel - D Wilhgenburg H.Stnuwig-S Berg H van Dalen - C Veenendaal G Wisman-P Quelle H. van Egdom - J van der Tang R Visser - E. Verschuur H Oosting - H Gelderman L. Buurlage - W van de Pol Afgebroken partij 6e ronde Agterberg - Voskamp Stand huiscompetitie: 1 Huis ïn't Veld 2. Uneken 3 Velker 4. Zijlstra 5. Kerkhof 6. Vos 1682 7 A. Peperkamp 1681 8. v. Santen 1674 9. P. de Jager 1670 - 10. Flohr 1670 Leusden ZVz-ZVz V2-V2 afgebr. 0-1 1-0 0-1 1-0 afg afg SVzAVz Vi-Vz 1-0 0-1 1-0 1-0 0-1 0-1 1-0 1-0 V2-V2 0-1 1-0 >/2->/2 1-0 Vz-Vi 1-0 0-1 V2-V2 0-1 0-1 0-1 1-0 1-0 1-0 1738 1722 1700 1691 1687 Leusdi e ket gelij 1 de g: üterht 1 al te n, leek den te te m* waai >ben. Lerg, as kc restaiv|s: de :r Kruji ?laatst< waai! d nog los te jO troeft korfballers in slotfase af: 11-10 DEN - „Het huilen staat me nader dan het lachen. Wat -febeurd is, is onbegrijpelijk", verzucht trainer/coach Kees aren geemotioneerd en hoorbaar aangeslagen. De verkla- roor de depressie van de Leusdense oefenmeester lag le hand: in Voorburg miste Antilopen een uitgelezen kans aansluiting in de Overgangsklasse A veilig te stellen. Na het bJan de merkwaardigste wedstrijden van het seizoen, ga- korfballers in de slotfase een 8-10 voorsprong uit han- m met 11-10 aan het kortste eind te trekken. ut n scho le plo Tiogeü tijdige de ir Roda er we ibben Dor res □nt op het ver ïrhoud eder i luren doet na afloop wemig om nog naar verklaringen it zoveelste deficit van zijn zoeken. „Ik weet het niet Iet blijft voor mij als een paal vater staan dat wij op grond ze mogelijkheden m deze thuis horen. Bovendien et feit dat we van 6-1 achter vóór komen me m de over- dat we over capaciteiten Jcen. Maar op dat zelfde worden er ook weer van jegnjpelijke fouten ge- die alles weer temet doen. me op het laatst maar van ntaar onthouden. Dit is ^alen", laat Vem Buren vanuit )-kantine weten, onds, als de gemoederen 'at tot bedaren zijn geko- osofeert Van Buren nog wel ir mogelijke oorzaken De .instelling" en „gemak- blijken in die redenering itelrol te spelen. „Het is nog zo dat ik als coach harde moet gebruiken om som- ilers te motiveren. In de leb ik dan ook mijn toe- lenomen tot de spreek- ijke donderpreek, die :dig genoeg nog immer n blijkt te werken. Boven- tet ik ook blijven aangeven n het veld gehandeld moet Als je je daar aktief mee i blijkt dat te worden opge- dan draait het ook", aldus [en, die laat weten nog vol- vertrouwen te hebben in ,Ik büjf geloven dat we nog voldoende punten :en om ons in de Over- ;e te handhaven". ELD 1 tussen VEO en Antilo- I vooraf als een sleutelduel leusdenaren werd ge- £rd (en waarschijnlijk niet lid v va ten onrechte), werd uiteindelijk een zeer gnllig treffen, dat geken merkt werd door zeer verschillen de penoden. Wat dacht u bijvoor beeld van een 6-1 achterstand, die in een 8-10 voorsprong wordt om gezet? Maar daarmee waren de toeschouwers er nog met, want uit eindelijk werd het nog 11-10, waar bij de thuisploeg zich twee punten toeeigende. Antilopen verzeilde daardoor m een zeer lastige situa tie. Afgezien van Swift, scoorde de rest van de concurrentie in de on derste regionen zaterdag wél en groeide de afstand tot de nummer drie van onderen naar vier punten. Voor de wedstrijd begon, leken de omstandigheden niet in het na deel van de Leusdenaren. Het veld van VEO was zwaar, nat en kleug, terwijl het gras bijna twee kontjes hoog stond. Antilopen, dat traditio neel over een tamelijk lichte ploeg beschikt, moest hiervan voordeel kunnen putten. Dat gebeurde ech ter met. Integendeel, voor de wed strijd een half uur oud was, leek de ramp voor de Leusdenaren al niet meer te overzien. De thuisploeg had het zware veld omgetoverd in een waar slagveld, waarbij Antilo pen onder de zoden dreigde wor den geploegd. De tellers op het scorebord gaven een vernietigend ogende 6-1 achterstand aan. De Leusdenaren bleken toen nog over een respectabele hoeveelheid re serves te beschikken, die een com plete wederopstanding tot gevolg had. Onder aanvoering van Nancy La- heij kreeg het herstel van de Leus denaren nog voor de pauze gestal te. Nadat de Leusdense een straf- worp had geforceerd, die door de goed spelende Andre Kooi koel verzilverd werd, tilde Jeanet Jekel de stand naar 6-3. Het inspireerde het vak van Koos Meinsma, dat ma tig uit de startblokken was geko men. tot beter spel. Via een af standsschot van Margret Versteeg haalde het vak volledig rendement mt het optreden m de vijandelijke korfzóne. De stand kreeg daarmee ook een veel beter aanzien. Met 6-4 konden de Leusdenaren zich m de pauze tevreden stellen. FEESTSTEMMING Toch bleek er in de kleedkamer een donderpreek nodig om de ploeg definitief wakker te schud den, hetgeen tot gevolg had dat de bordjes compleet werden verhan gen. Na een rommelig begin in het tweede bedrijf, dat Antilopen zelfs op een tegentreffer kwam te staan: 7-4. Het was voor de Leusdenaren slechts het sein om een tussen- sprint in te lassen, die VEO aanvan kelijk duur kwam te staan. Nadat Esther Versteeg het veld had ge ruimd voor zus Jolanda, en Walther Urbach van afstand voor 7-5 ver zorgde, kwam Antilopen voor het eerst sinds lange tijd m wedstrijd in de onmiddellijke nabijheid van de tegenstander. Een schijnbeweging van André Kooi had tot gevolg dat z'n directe opponent uitgleed, waarna Eddie Hendriks vrijstaand geen moeite had om 7-6 aan te tekenen. Maar daarmee was de koek nog niet op. In de negentien de minuut forceerde Nancy Laheij, zonder bal doorkomend, opnieuw een strafworp, die door André Kooi binnen gemikt werd: 7-7. Met Gert Graafland binnen de lijnen voor Daan Beekmans, gmg het bij Anti lopen nog beter draaien. Met name Koos Meinsma straalde in de korf- zone weer de dominantie uit, die men van hem gewend was. Gert Graafland profiteerde en zette zijn ploeg op voorsprong, waarna Koos Meinsma uit een vnje worp de feeststemming verder verhoogde Met 7-9 en nog een kwartier te gaan leken de Leusdenaren de wed strijd volledig naar hun hand gezet te hebben en leek VEO gedoemd de tweede nederlaag tegen Antilo pen te moeten incasseren. NUKKEN Die conclusie bleek achteraf toch wat te voorbarig. Via een du bieuze treffer kwam VEO eerst te rug tot 8-9, voor Jan Costa via een strafworp de marge weer naar twee punten tilde. Met nog tien mi nuten te gaan, leek het een kwestie van uit spelen en kansen afwach ten. In de laatste vijf minuten werd de droom nog wreed verstoord. In de veertigste minuut kwam VEO langszij, op het moment dat Jolanda Versteeg in de verdediging een afspeelfout maakte (10-10) en uit gerekend Andre Kooi, die de ge hele wedstnjd goed op dreef was geweest, smaakte het dubieuze ge noegen, om zijn directe tegenstan der de winst te laten opstrijken. Met 11-10 kwam er een einde aan een duel waarin het lot er zichtbaar genoegen in had om zijn nukken te botvieren en Antilopen mocht daarbij duidelijk niet op welwillen de medewerking rekenen LEUSDEN - Op de laatste dag van de maand oktober waren de leden van Zwemvereniging „De Haaien" op drie plaatsen in Nederland aktief. De recreatieve afdeling schreef, naar het zich laat aanzien de eerste vijfkamp van dit seizoen op z'n naam, de jeugd leverde op de „Speedolimietwedstrijden" in Driebergen opmerkelijke prestaties en in Maarssenbroek deed men van zich spreken bij wedstrijden in het kader van de „Kring Utrecht". ACHTERVELD - Zaterdag was het voor de Landelijke rijver- eniging en pony-club een feestelijke dag. Deze dag werden niet alleen de laatste onderlinge wedstrijden gehouden waarbij dan tevens de clubkampioenen van het afgelopen seizoen bekend zouden worden, de wedstrijden werden ook voor de eerste keer gehouden in de eigen manege. Na een penode van ongeveer acht jaar. waarin men steeds bezig is geweest een eigen accommoda tie te knjgen, is het nu eindelijk gelukt. Al die jaren was men steeds afhankelijk van leden die een ter rein beschikbaar wilden stellen. Door de gemeente is nu een terrein op De Fliert beschikbaar gesteld Na een aantal maanden hard werken door de leden kon men zaterdag de manege en de kantine in gebruik nemen. Zowel de mane ge als de kantine heeft men door zelfwerkzaamheid op tijd klaar kunnen knjgen De officiële ope ning zal begin volgend jaar plaats vinden. De onderlinge wedstrijden zo wel voor paarden als de pony's begonnen 's morgens met de dres suur. In de middaguren werden de spnngwedstnjden afgewerkt. Er werd goed werk geleverd en de jury had geen gemakkelijke taak Na afloop van de onderlinge wed strijden vonden er nog enkele eve nementen plaats. Door Mananne Nijhuis werd een demonstratie ge geven in de Z1 dressuur Het was de moeite waard te zien hoe goed dit door zowel de berijdster als het Bij de in Veenendaal georgani seerde recreatieve vijfkamp, ble ken de Haaien te sterk voor de andere vier deelnemende vereni gingen. Men gmg, hoewel de uit slag officieel nog met vast staat, waarschijnlijk strijken met een eer ste prijs. Dit resultaat werd onder meer bereikt door de eerste plaat sen van Erik van Bekkum, Eddie van Eindhoeven, Ellis van 't Kloos ter, Ester Steketee en Mark Stof fels. die met een sterke 27.4 op de 50 meter vrije slag, het hele veld ver achter zich liet. Het Zwembad „De Zwoer" in Driebergen vormde saterdag het decor voor de „Speedolimietwed strijden" voor de jeugd. In een sterk, door 11 verschillende ver enigingen geleverd veld, wisten de jonge Haaien zich uitstekend staan de te houden en werd, door onder de gestelde limieten te zwemmen, op bijna alle nummers plaatsing voor de „Speedojaargangwedstnj- den" afgedwongen Voor een aan tal van hen hield dat m dat ze snel ler zwommen dan ooit tevoren. De wedstrijdleiding noteerde per soonlijke records voor Kim Bijle- veld en Simone Buitelaar op zowel de 100 meter vlinderslag als de 200 meter wisselslag, Rozemarijn Sy- brandy op de nummers 100 meter schoolslag en 100 meter rugslag, Thijs Bokkers op de 100 meter vnje slag, Sandra van Wegen die haar persoonlijke record op de 400 me ter vrije slag met maar liefst 15 seconden omlaag bracht, Leon van Doornik (11 seconden sneller op de 400 vrij) en Jeroen Verhoeven (200 wissel). NIVEAU Binnen de kring Utrecht zwem men de Haaien mee op het hoogste niveau Al in dat kader werden za terdag wedstnjden verzwommen in het Bisonspoor-bad te Maarssen broek en ook daar bleef de aanwe zigheid van de Leusder Zwem- en Poloclub (met een eerste plaats voor Chester Marsman op de 100 meter vlinderslag en een tweede plaats van zowel Simor.e Sybrandy als Peter Toes op de 100 meter schoolslag) niet onopgemerkt. Voor de beide laatst genoemde Haaien hield die prestatie tevens een flinke verbetering van het per soonlijke record in. Zij waren ech ter niet de enigen die sneller paard werd afgewerkt. Vervolgens werd er een voltige-demonstratie gegeven door eigen leden van de vereniging. Het plaats nemen op een paard m stap, draf en galop was zeker met gemakkelijk. Ook de gymnastische figuren op de rug van het paard oogste bewonde ring. De wedstnjden werden afge sloten met een parade. Hierna wer den door de voorzitter de pnjswin naars bekend gemaakt. De dag werd afgesloten met een hele ge zellige feestavond in de kantine Tijdens deze feestelijke bijeen komst werden de clubkampioenen bekend gemaakt Het was Angeli- que Gerritsen die bij de pony's de wisselbeker in ontvangst mocht ne men met haar pony Jacqueline. Bij de „paarden" werd Jacqueline de Vette met Lady R. clubkampioen L>e ponyruiters zullen tijdens het winterseizoen lessen op de zater dagmorgen van 9.30-10.30 uur. Over enkele weken zullen ook de paardenruiters kunnen gaan lessen op de maandagavond van 19.00- 20.00 uur. Degenen die geïnteres seerd zijn in de paardensport zijn van harte welkom eens te komen kijken. Dressuur paarden: 1 Jacqueline de Vette met 135 pnt., 2. Majone de Graaf met 132 pnt., 3. Ben van Middelaaar met 130 pnt Dressuur pony's: 1 Jolanda Boersen met 132 pnt2. Angelique Gerritsen met 128 pnt3 Moruque Oudejans met 127 pnt. Springen paarden- 1 Lia Kerkhof en Jacqueline de Vette; 2 Ben van Midde laar en Arnold Schimmel Springen pony's: 1 Angelique Ger ritsen - Jolanda Boersen. 2 Angele Kok. 3 Mananne Smink zwommen dan ooit te voren. Dat deden ook Marco Woerdman en Rob van Wegen op de 100 meter vlinder, Ruben Tolboom en Casper Renkers op de 100 m. school en Marjohjn van Dijk en Rob van We gen op de 100 m. rug. Het was echter vooral het pro- grammanummer 100 meter vnje slag dat een aantal opzienbare per soonlijke records opleverde. Karei van de Pijpekamp en Enk Kuthe doken voor het eerst onder de mi nuut en ook Annelieke Jacobs en Peter Toes slaagden enn hun tijd op dit spectaculaire nummer ver der aan te scherpen. Het heeft er, gezien de resultaten van afgelopen weekend, dus alle schijn van dat de Haaien, na een wat stugge start van het nog jonge seizoen, de slag op nieuw te pakken hebben. Resultaten DRIEBERGEN 100 m. vlinderslag: Kim Bijleveld (le) 1.342, Simone Buitelaar (3e) 1.38.5; Jeroen Verhoeven (3e) 1.42 9 100 m. schoolslag: Rozemarijn Sy brandy (le) 1 44.3; Mark van Bekkum (3e) 1.58.6 100 m. vrijeslag: Xandra Verschuur 1.39 3; Thijs Bokkers (le) 1.35.1. 800 m. vrijeslag: Rogier Tolboom (le) 11.22.4. 400 m. vrijeslag: Sandra van WEgen (2e) 6 19 9; Leon van Doornik 6.01 9. 200 m. wisselslag: Kim Bijleveld 3 19 7. Simone Buitelaar (3e) 3.19.4, Je roen Verhoeven (le) 3.14.9. 100 m. rugslag: Rozemarijn Sybran dy (2e) 1.41.9; Mark van Bekkum (3e) 1.S2.0 MAARSSENBROEK 100 m. vlinderslag: Alma Verhoeven 1.20 4; Marjolijn van Dijk 1.22.7; Marco Woerdman 1 12.8; Rob van Wegen 1.07 6; Chester Marsman (le) 1 00.6; Es ter Hulst 1.15.8. 100 m. rugslag: Alma Verhoeven 1 19.9; Marjohjn van Dijk 1.18 6; Anne- chien Helsdingen 1.17.8; Rob van We gen 1 09 6. 100 m. schoolslag: Marieke Ruiten berg 1 34.9; Danny Alewijn 1.33.5; Ta mara van Gorkom 1.26.2, Bons van Gor- kom 1.33.9; Simone Sybrandy (2e) 1.25.5; Ruben Tolboom 126.7; Karin Steijlen 1 38.0, Yolanda van Doornik 1,34.7; Casper Renkers 1.27.8; Peter Toes (2e) 1 16.0. 100 m. vrijeslag: Annelieke Jacobs 1 04 4. Karei van de Pijpekamp 59 4; Peter Toes 1.01.2; Enk Kuthe 596; Chester Marsman 56 3; Ester Hulst 1116.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 7