I Perspectief voor jonge mdernemers met capaciteiten' )ok gemeente stelt subsidie oor Soha weer ter discussie LEUSDEN leusder krant ig. Visser van de Rabobank op bijeenkomst landbouwgenootschap: a heroverweging van staatssecretaris: uesconnection in 'De Geut' eusdep krant IKV-kraam bij 'De Hamershof Bijeenkomst W.N.F. 'x weekindegemmte/ Leusden Achterveld Ontstuimig LEUSDER KABELKRANT KANAAL 4 DONDERDAG 12 NOVEMBER 1987 plaatselijk nieuws (Van de redaktie) iEUSDEN - 'Veel van wat ik heb gezegd, zal u niet als nuziek in de oren klinken, zeker niet bij de jonge onderne- ners die hier aanwezig zijn. Toch denk ik, dat er perspec- ief is voor die ondernemers met capaciteiten.' Dit zei ng.M. Visser, agrarisch kredietadviseur van het regio- cantoor Haarlem van Rabobank Nederland, dinsdagavond an het eind van zijn speech voor bezoekers van een edenvergadering van het Utrechts Landbouwgenoot- chap (U.L.G.) afdeling Leusden. De bijeenkomst werd jehouden in 'De Til' aan de Hamersveldseweg, en werd oor veel agrariërs bezocht. Ie adviseur van de Rabobank ik er over 'Actuele aspecten de agrarische financiering, lespitst op het werkgebied sden/Achterveld'. Na hem eg de heer P.F.M. Buters, nota- it Leusden, het woord. Hij hield lezing over 'De privaatrechte aspecten van bedrij fsoverne- g/bedrij fsopvolging' Behalve heren waren vertegenwoor- »rs van de Rabobanken van «den en Achterveld aanwezig, betrof de heren C.M. Leliveld, lap en A.C. Thomassen, res- tievelijk directeur, hoofd Com- ciële Zaken en hoofd Verzeke- en van de Rabobank Leusden, le heren H. Vermeulen en DJ. lenburg, achtereenvolgens di- eur en hoofd Commerciële Za- van de Rabobank Achterveld. rWIKKELINGEN heer Visser begon zijn uiteen- ng met een korte uiteenzetting de ontwikkelingen na de ede Wereldoorlog in de melk veehouderij en de intensieve vee houderij. Uit zijn woorden bleek, dat de gang van zaken kan worden omschreven met 'toenemende ar- beidsproduktiviteit'. De spreker legde uit: 'Het aantal bedrijven nam af, maar wel werden ze groter, en werden er steeds meer machines gebruikt. Dat betekende en bete kent voor jonge boeren die een bednjf overnemen, dus een finan cieringsprobleem.' Hij benadrukte: 'Eigenlijk is er geen sprake van een financieringprobleem, maar van een rentabüiteitsprobleem. Want een bedrijf met perspectief kan bij na altijd een lening krijgen. Eigen lijk is daarmee alles gezegd.' Toch liet deze inleider het hier niet bij, maar gmg m op de toe komst. Hij merkte op, dat het er met naar uitziet, dat de genoemde cate gorie bedrijven zullen kunnen uit breiden. Hij legde uit: 'De quote ring van de hoeveelheid melk en de beperkingen die de meststof fenwet oplegt, maken groei binnen een bedrijf onmogelijkDe emge wijze waarop een bedrijf zou kun nen groeien, is zijns inziens aan- de eeuwwisseling. Verder merkte hij op: 'Het is mogelijk, dat de produktie per koe toeneemt tot 7000 liter per jaar, mogelijk zelfs De heer Visser concludeerde: 'Als de produktie niet mag worden uitgebreid, maar de produktiviteit wel toeneemt, betekent dat, dat er grond vrijkomt. Maar rendabele alternatieven voor het gebruik van deze grond zijn er met of nauwelijks.' Toch houdt dat volgens deze spreker niet in, dat de boeren dan maar niet zouden moeten werken aan de verbetering van de produktiviteit. Hij legde uit: 'Het Landbouwschap houdt er rekening mee, dat de literprijs na 1989 zal gaan dalen tot 60 of zelfs 40 cent per liter.' Het schap zou volgens hem tot deze bedragen zijn gekomen, omdat zij er rekening mee houdt dat de quotering van de melk dan wordt afgeschaft. De heer Visser vervolgde: 'Om dus rendabel te kunnen blijven boeren, moet u er beslist voor zorgen, dat u de aansluiting niet gaat verliezen.' MELKROBOT Notaris Buters uit Leusden aan het woord tijdens de bijeenkomst die de Leusdense afdeling van het Utrechts Landbouwgenootschap dinsdagavond m 'De Til' hield. Hij sprak over 'de privaatrechtelijke aspecten van bedrij fsoverneming/bedrijfsopvolgmg' koop van grond, al dan niet met bedrij fsgebouwen. 'Misschien denkt u; het valt alle maal wel mee. Nou, ik kan u verze keren: het valt niet mee', hield mg. Visser zijn aandachtig luisterende gehoor voor. Hij onderstreepte zijn woorden met onder meer staatjes, die hij middels een overhead-pro- jektor en een scherm liet zien. Daaruit bleek, dat het aantal melk koeien is toegenomen van 1,9 mil joen in 1970 tot 2,1 miljoen nu. Ver der was te zien, dat het aantal melk veehouderijbedrijven gedurende diezelfde tijd is afgenomen van 116.00 tot 52.800. De produktie per koe is echter toegenomen van 4000 tot 5800 liter per koe per jaar. Die trend zal zich volgens de inleider doorzetten. Het aantal van dergelijke bedrijven zal verder teruglopen, tot een aantal vanerend van 27.000 tot 37.000 in het jaar 2000. Het aantal koeien zal tot die tijd afnemen, tot ongeveer 1.700 000. Hij zei te verwachten, dat het gemiddelde aantal koeien per bedrijf groeit van 46 nu tot 63 rond (van één onze medewerkers) LEUSDEN - De nieuwe wethouder voor Welzijn en )nderwijs, Evelien Blom, is bereid om een mogelijke sub- icie aan de SOHA weer ter sprake te brengen in het ollege. De SOHA is een stichting die zich in de regio ezighoudt met de opvang van alcoholici. geleden schreef de ge- nte Leusden aan de stichtmg ze niet in aanmerking kwam een subsidie omdat „dat geen age zou leveren aan een structurele oplossing van de pro blemen van de stichtmg". De SOHA is in Leusden geves tigd aan de Asschatterweg. Blij kens een mededeling m de com missie welzijn en volkshuisvesting zouden 20 tot 25% van de cliënten van de stichtmg in Leusden wonen. De SOHA heeft al enkele jaren te kampen met financiële problemen omdat de overheid niet erg scheu tig is met het geven van subsidie. Bovendien is de situatie zo. dat het consultatiebureau voor Alcohol en Drugs in Utrecht geacht wordt ook in de regio Amersfoort werkzaam te zijn, waardoor het bestaansrecht voor SOHA twijfelachtig zou zijn. In 1986 kreeg de SOHA van het ministene nog een subsidie van 20.000,- Aan het begin van dit jaar kreeg de stichting te horen dat de subsidieverlening gestopt zou worden. De staatssecretaris van WVC, drs. D. Dees is echter op zijn besluit terug gekomen na vragen van een Kamerlid. Onlangs heeft de SOHA een brief gekregen met de verheu gende mededeling dat er alsnog een subsidie van 30.000,- wordt verleend over 1987. Verder heeft de staatssecretaris beloofd dat hij zal proberen voor een meer struc turele oplossing te zoeken vanaf volgend jaar. Door de financiële injectie van het ministerie kan de SOHA nog even doorgaan met het verlenen van haar diensten. Een bijdrage van de gemeente is echter erg wenselijk. Nu ook de minister op zijn aanvankelijk genomen besluit k is teruggekomen vraagt de SOHA ook aan de gemeente Leusden om de negatieve beslissing nog eens te „heroverwegen" Uit de reacties van de leden van de commissie welzijn werd maan dagavond duidelijk dat een colle gevoorstel om alsnog met een sub sidie over de brug te komen, een goede kans maakt om aangeno men te worden. Hij vond, dat de agrariërs met name de ontwikkelingen m de bio technologie en de informatica zou den moeten volgen. Hij toonde on der meer een artikel met als kop 'Melkrobot voor 2000 operationeel'. Een ander stuk dat hij liet zien, had als opschrift: 'Bloeddruk stijgt met de bankrekening mee; Gebon denheid aan het bedrijf bron van stress bij boeren en tuinders'. Ing. Visser zei hierover: 'Ja, dat zal wel, maar de boeren zullen wel moeten investeren.' Hiermee kwam hij op het het thema 'financiering'. Hij vertelde de aanwezigen, dat de Rabobank bij financiering let op de volgende aspekten van een be dnjf: de persoon van de onderne mer, de rentabiliteit, solvabilteit en liquiditeit van het betreffende be drijf, en 'zekerheden'. De heer Vis ser verduidelijkte: 'De ondernemer zelf is een heel belangrijke faktor bij de beoordeling. Het komt voor, dat jonge ondernemers het bedrijf van hun ouders voor een habbe- krats overnemen, maar alles er bin nen een jaar doorjagen, terwijl an deren onder moeilijke financiële omstandigheden beginnen, en ge zonde bedrijven hebben.' In dit verband wees hij de aan wezigen erop, dat wanneer de Ra bobank niet wil overgaan tot finan ciering, een garantie kan worden gevraagd aan het Borgstellings fonds. Als die garantie inderdaad wordt gegeven, kan dat voor een bank een argument zijn om wel tot financiering over te gaan. BEDRIJFSOVERNAME Notaris Buters ging in zijn betoog vooral in op 'bedrij fsopvolging in de landbouw'. Hoewel zijn verhaal was doorspekt met veel vakjargon, boeide het de aangezien wel, ge zien de vragen na de pauze aan zijn adres. Hij schetste de diverse mo gelijkheden om een bednjf over te nemen Het eerst stelde hij de aan koop van een bedrijf aan de orde, en de gevolgen daarvan in verband met overdrachtsbelasting. Hij be trok hier ook de melkquota bij. Hij zei: 'Op 6 september van dit jaar is bepaald dat bij de verkoop van een melkquotum geen overdrachtsbe lasting mag worden geheven. De genen die deze belastmg wel heb ben betaald, kunnen deze terug vragen bij de Inspekteur der Be lastingen.' Ook stelde hij diverse bepalin gen uit testamenten aan de orde, die van belang konden zijn bij over name van een bednjf. Hij wees de aanwezigen erop, dit goed te re gelen 'om veel nangheid te voorko men'. Ook vond hij het aan te raden om 'een langstlevende testament' te laten maken. Dat zou van belang zijn in het voorbeeld, dat Buter gaf. Hij zei: 'Stel dat een getrouwde boer die kinderen heeft, overlijdt. In het testament kan worden vast gelegd, dat het bedrijf dan gewoon kan worden voortgezet, eventueel met een bedrijfsleider. Ook kan een goed testament voorkomen, dat de boerin zelfs een hypotheek moet afsluiten om de kinderen het erfdeel uit te keren.' In zijn toespraak gmg de heer Buter ook in op 'de toebedeling van het bedrijf bij echtscheiding'. Hij legde uit, dat opsplitsing van een bednjf kan worden voorkomen bij een huwelijk op zogenaamde hu welijkse voorwaarden. Ook kan in deze overeenkomst een 'winstde- lingsregeling' van de boerin wordt vastgelegd. Deze regeling wordt aangeduid als 'het Amsterdamse Verrekerungsbeding'. Degenen die nu in gemeenschap van goede ren zijn getrouwd, maar dat willen veranderen, moeten een rekest bij de kantonrechter indienen. Uit het betoog van de notans bleek verder, dat de quotering van de melk en de meststoffenwet de belastingwetgeving en de regels omtrent bedrijfsovername veel in gewikkelder hebben gemaakt NAZORG In een korte toelichting na de pauze, zei de heer Leliveld, direc teur van de Leusdense Rabobank, dat voor 'nazorg' wordt gezorgd. Hij verduidelijkte: 'U hebt nu enorm veel gehoord. Het zou niet goed zijn, wanneer het daarbij bleef. U kunt voor meer informatie, bijvoor beeld over de situatie m uw bednjf, altijd overleggen met onze advi seurs. Verder zullen wij in de toe komst gebruik kunnen blijven ma ken van de deskundigheid van de heer Visser. Als wij er hier met uitkomen, kunnen we zijn hulp in roepen.' De voorzitter van de Leusdense afdeling van het U.L.G., de heer B. van Oosterom, merkte hierbij op, dat de Rabobanken van Achterveld en Leusden de aanwezigen die de presentielijst tekenden, begin de cember een brochure toesturen. De titel van dit epistel luidt: 'Be drijfsovername en bank' iDEN - In jongerencentrum 'De treedt zaterdag 14 november Drents/Groningse 'Bluescon- op. De meest markante oon van deze ongeveer vijf oude blues-rock formatie, is itwijfeld de gitarist, Eelco Gel ling. In de jaren '60 was hij namelijk samen met Harry Muskee de stu wende kracht achter de legendari sche 'Cuby and the blizzards'. Na deze periode maakte Gelling enige tijd deel uit van Nederlands' be kendste band 'Golden Earring'. nafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. 'i perschijnt elke dinsdag en donderdag. edaktle: Jacob van Lier en Hans Mosterd tdaktie-secretariaat: Mia Veen en Marijke Bakker ndredaktle: Hans Mosterd ilevering kopij en advertenties: or het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 ugr voor l donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12 00 uur edaktie en administratie: ntoor Leusder Krant, Asschatterweg 19 Leusden-Centrum Op irkdagen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot 17 00 uur beloon 033-941495 (administratie en redaktie) sortnementsgeld: 16.80 per |aar. 33.90 per hall |aar. 17,20 per kwartaal achten bezorging: abonnee dient u de krant voor dinsdag- ot donderdagmiddag 18 00 r te hebben ontvangen Is dat niet het geval neem dan konlakt op it onze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 19 30 uur) tel 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt nemen met onze inspekteur bezorging, overdag 03420-94206 ■bestellen toto's: meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u bestellen (met uitzondering van archief- en historische foto's) vooruitbetaling op giro 071441, t.n.v BDU B V. te Barneveld, et ddidelijke vermelding van de gewenste foto. het aantal, mmer van de krant, pagina waarop de foto werd geplaatst 'bestellen kost 7,50 per exemplaar (formaat 13x18 cm) en 15.- voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm), kunt ook contant betalen op ons kantoor. usden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling itvangt u de gewenste foto('s) thuis. E LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- antenkombinatie te Barneveld. De gitarist verkeert overigens in voortreffelijk muzikaal gezelschap. Met drummer Gert Jan de Valk en zanger/gitarist Melle Jan Kleinsma speelde hij al enige tijd samen in de 'Muskee Gang'. Ook bassist Jan de Jong is een oude rot in het vak, en speelde voorheen bij Rob Hoeke en 'Shakey Sam'. Met deze bezet ting heeft de 'Bluesconnection' zich ontwikkeld tot een ïjzersterkte live-act met een grotendeels eigen repertoire De relatie tussen 'De Geut' en deze succesvolle groep, is mm of meer ontstaan tijdens Puddingpop '87. De managers van Bertus Bon- gers, die ook de belangen van 'Bluesconnection' behartigt, is na melijk zeer gecharmeerd van de podiumfaciliteiten van 'De Geut'. De deuren van het jongerencen trum zijn de zaterdag van het optre den open vanaf 21.00 uur. De entree bedraagt 5,-. Houders van een zogenaamde geut-pas krijgen een gulden korting. Donderdag 12 november 20.00 tot 22.00 uur: speelgoed beurs in 't Vooronder, 21.00 uur: Jazz-podium in 'De Swartesteegh', Zwarteweg 6. Vrijdag 13 november 14.00 tot 17.00 uur: bazar van de Hervormde Vrouwenverenigmg 'Tryfosa' in de Dorpskerk, Am- hemseweg 77 in Leusden-Zuid. Zaterdag 14 november 10.00 tot 15.00 uur: verkoop van handwerk door Stichtmg Unie Van Vrijwilligers afdeling Leusden, m de WOLboom, Hamersveldseweg 2a. 10.30 tot 15.00 uur: stand I.K.V. bij 'De Hamershof; 14.00 uur: wandeling Instituut voor Natuurbeschermingseducatie in 'Den Treek', vanaf emde Buurt weg; 17.00 tot 24.00 uur: videomara thon van Zooz, in 't Jeugdhonk, Ha mersveldseweg 100; 14.00 uur: opening expositie 'Het Valleikanaal van toen tot vandaag', m de kelder van het gemeentehuis, 't Erf 1; 20.15 uur: concert Amersfoort Opera «Sc Operette Gezelschap in 'De Korf, De Smidse 1; 21.00 uur: 'Bluesconnection' in 'De Geut', Zwarteweg 29. Maandag 16 november 19.45 uur: bijeenkomst Interker kelijke Contact Groep in de Mar- cuskerk, Asschatterweg 23; 20.00 uur: vergadering raads commissie Financieel Beleid en Be heer, m het gemeentehuis, 't Erf 1. Dinsdag 17 november 10.30 tot 13.00 uur: verkoop van handwerk en dergelijk m Verzor gingshuis "t Hamersveld', Albert Buininggaarde 34; 20.00 uur: bijeenkomst Katholie ke Plattelandsvrouwen Organisa tie, m 'De Kom', Hamersveldseweg 51. 20.00 uur: vergadering raads commissie Verkeer m het ge meentehuis, 't Erf 1; 20.00 uur: vergadering Planad viesgroep m het gemeentehuis, 't Erf 1. Donderdag 12 november: 19.00 uur gratis verlichtingscontrole garage Lammers V V.N. Vrijdag 13 november: 20.00 uur Film de Moespot, 19.00 uur Knutselavond de Klont de Moespot, 20.00 uur- Kaarttoer- nooi De Hessenkar. Zaterdag 14 november: 20.30 uur Prinsenbal Carnavals vereniging Ons Gebouw, 20.00 uur Disco Show de Klaveet. Zondag 15 november: 11.30 uur Fruhschoppen D'Ouwe Peerdestal, 14.00 Disco de Klaveet Maandag 16 november: Schrijven Amnesty International familie Schwagermann, 20.00 uur Kaarttournooi S.V.A. kantine sportpark. Dinsdag 12 november: 9.00 uur Welfareclub Zonne bloem. door Jan Versteegt Het weer is in belangrijke mate veranderd. Hadden we de afgelopen week(en) te ma ken met hogedrukgebieden, nu zijn de bakens verzet. Zo als dinsdag al werd gevreesd zijn de herfstdepressies nu goed op dreef. Zij kunnen nu gemakkelijk West-Europa bereiken, aangezien zich op de Atlantische Oceaan een stevige westelijke circulatie heeft ontwikkeld. Deze circulatie wordt op gewekt door depressies op het noordelijk gedeelte en hogedruk nabij de Azoren. De omgekeerde wereld van de laatste tijd. Het weerbeeld is er dus een stuk wisselvalliger op geworden. Naast weer eens regen van betekenis gaat de wind ook af en toe flink op spelen. Typisch herfstweer derhalve. Naast negatieve factoren is er ook wat positiefs te melden. De temperatuur is gestegen, zodat we afzijn van het kille weer. Met een temperatuur van 10 a 11 gra den mogen we niet klagen en ook de nachten zijn belang rijk zachter geworden. In deze tijd van het jaar kan het ook anders gaan. Bij voorbeeld in 1908, toen het op 10 november in Sittard maar liefst 10,1 graad vroor. Een decaderecord. De winter die erop volgde was koud. Vooral vanaf de Kerstdagen tot de jaarwisseling was het menens, met in de Bilt tussen 29 en 31 december iedere nacht zestien graden vorst. Zeer strenge vorst derhalve. Misschien zijn er mensen die zich dit nog herinneren. Zo gek wordt het op dit mo ment in ieder geval (nog) niet. Zoals het er nu naar uit ziet zal morgen en zaterdag een tweetal nieuwe, sterke depressies regen en veel wind gaan brengen. De herfstbladeren worden dus in de heupzwaai genomen. Tot voor kort lagen ze netjes om de bomen. Ook het weekeinde lijkt wisselvallig en vrij zacht weer op te leveren. Naar maandag toe kan het weer wat rustiger worden, maar die gegevens zijn nog wat du bieus op dit moment. Het invallen van koude vrieslucht in Scandinavië het afgelopen weekeinde heeft de natuur niet ongelegen ge laten. Er zijn grote troepen vogels gaan trekken in zuidwestelijke richting. In de Makkumer Waard zijn dui zenden goudplevieren waar genomen. Er worden ook veel kraanvogels en pestvo gels gezien. Ook is er een invasie van goudhaantjes. Alle gegevens ontving ik via berichten van weerman Hans de Jong. Mogelijk heeft u zich afge vraagd hoe het mogelijk is dat er veel bewolking aan wezig was onder een zeer hoge barometerstand. Wel nu, twee verklaringen: Ten eerste koelt het in deze tijd flink af in de nacht. Hier door ontstaat gemakkelijk mist, welke door de krachte loze zon moeilijk of geheel niet kan worden opgeruimd. Ten tweede ontstond er laatstelijk een zogenaamde „warm plafond". Dat wil zeg gen een invasie (hogere tem peraturen boven dan aan het aardoppervlak). Hierdoor ontstaat prachtig helder weer op 500 a 1000 m. (Ar dennen) en zware bewolking onderin, door afkoeling van de neerwaartse verplaatsing van de lucht. Deze kan niet naar boven. Aktueel en snel. De Leusder Kabelkrant is dagelijks 24 uur per etmaal te zien op kanaal 4 van het Leusdens kabelnet. Naast een aktuele lokale berichtgeving brengt de kabelkrant de volgende dagelijkse rubrieken: De agenda van de dag Het weer in Leusden Filmagenda Aankondigingen Ve reni gin gs nieuws Regionaal nieuws Met als extra in het weekeinde: Aktueel sportnieuws Sportuitslagen Recept van de week Theater-agenda Filmtips Medische diensten Aanvangstijden kerken En natuurlijk aanbiedingen van onze adverteerders! Voor uw aankondigingen en andere berichten kunt u dagelijks bellen met de kabelkrant-centrale: 03420-94292 (Boudewina de Boer) Advertenties: Voor het adverteren op de Leusder Kabelkrant zijn er de volgende mogelijkheden: Volledige BEELDPAGINA met logo Tarieven op aanvraag. Kortingen op kontrakt. KABELSPOTS, deelpagina met kleurgebruik, zonder logo: 75,- per dag. KABELTJES, vraag aanbod. Eerste twee regels 6,- per dag, elke regel meer 6,- (betaling kontant op ons kantoor). Van harte gefeliciteerd! F elicit atie -rubriek. Hetzelfde tarief als de KABELTJES. Informatie over adverteren: BEL Henk-Jan Westland, telefoon 033-941495. Hij komt desgewenst graag eens bij u langs voor een gesprek over adverteren op de LEUSDER KABELKRANT, de huis-aan-huis BEELDBUISKRANT! LEUSDEN - De kern Leusden van het Interkerkelijk Vredesberaad (I.K.V.) staat zaterdag 14 november met een kraam in winkelcentrum 'De Hamershof. Die dag kunnen belangstellenden er van 10.30 tot 15.00 uur terecht voor allerlei mate riaal m verband met de vraagstuk ken van oorlog en vrede. Bij be zoek aan de stand is er gelegen heid m te tekenen voor financiële en morele deelname aan het appèl 'Maak nu eindelijk een eind aan de koude oorlog'. Het I.K.V. is namelijk van plan om paginagrote advertenties met een dergelijke strekking te plaatsen in landelijke dagbladen. Deze aktie vindt plaats rond 7 december, de dag waarop de leiders van de Ver enigde Staten en de Sovjet-Unie, Ronald Reagan en Michael Gor- batsjov, waarschijnlijk een verdrag ondertekenen voor reducering van het aantal kernwapens. Het vredes beraad is wel blij met de verminde ring van deze wapens, maar vindt dat het 'koude-oorlogs-denken' nog met werkelijk is verminderd. De NAVO is namelijk naarstig op zoek naar mogelijkheden om de kernwapens die worden afge schaft, te vervangen door andere wapensystemen. LEUSDEN/AMERSFOORT - Het Co mité Amersfoort en omstreken van het Wereld Natuur Fonds (W.N.F.) houdt woensdag 18 november een bijeenkomst in de ontspannings zaal van Wolter Dros bv, Arn- hemseweg 54 in Amersfoort. Na tuurkenner en fotograaf Bert Bos zal dan een dialezing houden over 'Texel: een vogeleiland'. Ook wordt de film 'Vijfentwintig jaar Wereld Natuur Fonds' vertoond Daarnaast zullen onder meer rueuwe artikelen uit de Panda-winkel te koop zijn Deze bijeenkomst begmt om 20.00 uur. De entree bedraagt ƒ3,- per persoon. Rangers betalen 1,- per persoon.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 3