-tandwijck legt Leusden feen strobreed in de weg I De Heerd kampioen schoolschaken EOS dwingt respekt af ij machteloos Utrecht De Gems winnaar turntoernooi Impala laienjeugd op de goede weg ames boeken nuttige winst bij Waddmxveen: 1 - 2 nkj >ren sluipen na 3 - 0 zege de top-drie binnen Melissa Korsten naar provinciale kampioenschappen INSDAG 17 NOVEMBER 1987 SDEN - Bij de Mixed Hockeyclub Leusden kon op de voor- jte speeldag van de veldcompetitie dit jaar de vlag weer Lfge i royaal in top. Beide hoofdmachten stapten zondag win- Lfde Ivan het veld. ges teren deden dat zeer overtuigend in de uitwedstrijd tegen injcesluiter Randwijck. De Amstelveners hielden de schade helft beperkt tot één tegentreffer. Na de pauze liepen de kktlrienaren over hun tegenstrevers heen: 1-5. he< lames boekten tegen Waddinxveen belangrijke winst door 1-2 te zegevieren, werkten de Leusdenaren zich voorlopig ege e ga varenzone. teren van Leusden zijn in de laatste ontmoeting op het eindelijk weer eens flink aan en toe gekomen. Tot nu toe t het gebrek aan slagvaardig de Leusdenaren in een aantal loetingen de das omgedaan, i ieder geval punten gekost, wel er niemand vreemd opge- in zou hebben als er een tien- iffers geplaatst zouden zijn, de Valleiparkbewoners |de helft ook best vrede heb- iZeker omdat het leeuwedeel produktie in één helft tot kwam. Randwijck, dat zeker begin nog verdienstelijk amejstand bood, werd pas na de teg; net de neus op de feiten ge- ma Voor de pauze was alleen une Kemps namens de Leusde- i succesvol geweest. Na de ma wisseling maakten Flip van i en Maarten Jonges, die een rvalste hattrick noteerde, het at v vol. Randwijck kon daar, uit lerdjomer, slechts één keer iets lover stellen. iard n 1 [VALLEND wijck, dat in de competitie toe slechts één puntje verza- en zich daarmee nu al ver- kla ag) pnJ rd' zekerd lijkt te hebben van een en kele reis tweede klasse, mocht Leusden niet voor al te grote pro blemen plaatsen. Het was dan ook niet verwonderlijk dat trainer/ coach Rob Weers voor een aan vullend concept koos, toen hij zijn mannen het veld opstuurde. De opdracht luidde dat er vroeg ge stoord moest worden, om de te genstander op de eigen speelhelft vast te nagelen, om een snelle be slissing te forceren. Weer die Thorvald Goosman en Joep Roo senboom in reserve achter de hand hield, slaagde gedeeltelijk in zijn opzet. In de eerste tien minu ten leverde de tegenstander in Amstelveen verdienstelijk weer werk, maar echt gevaarlijk werd de ploeg nauwelijks. Doelman Gert-Jan van de Groep werd wel geteld twee keer serieus op de proef gesteld, en in die situaties bleek hij zijn mannetje te staan. Voor de rest speelde het spel zich voornamelijk op de helft van Randwijck af en in de tiende mi nuut verschafte Ralph Kemps zijn ploeg een goede uitgangspositie voor de rest van de partij, door te scoren. Kemps stond goed opgesteld bij een strafcomer en was zodoende ter plekke om de door Maarten Jonges ingeslagen bal in de re bound binnen te werken: 0-1. Maar ondanks het feit dat de rand voorwaarden voor een monster score al in een vroeg stadium van de strijd vervuld leken, slaagde Leusden er voor de pauze niet meer in de stand te veranderen. OMZETTING Toch was het al wel duideijk ge worden dat meer doelpunten nau welijks konden uitblijven. Daar voor was het veldoverwicht van de bezoekers te groot. Een omzet ting in het team bleek de slagvaar digheid aanmerkelijk te vergro ten. Ralph Kemps en Sander Greve ruimden het veld voor Thorvald Goosman en Joep Roose boom, waardoor Frank de Ruiter, die voor de rust al eens de leg- guards van de keeper had gevon den, naar voren opschoof, terwijl Goosman in de punt van aanval positie koos. Succes bleef niet lang uit. In de zevende minuut leidde de watervlugge Frank de Ruiter over de flank een aanval in die door Flip van Dalen met een doelpunt bekroond werd: 0-2. Vijf minuten later liet de na een lange afwezigheid weer in de ba sis teruggekeerde Joep Roosen boom zien waarom de corners al tijd mocht aanslaan. Bij de eerste de beste gelegenheid stelde hij Maarten Jonges in staat verwoes tend uit te halen, waarmee de stand naar 0-3 getild wed. In de zeventiende minuut was het op nieuw raak, alleen nu aan de an dere kant van het veld. Door pra ten tegen de scheidsrechter, een kwaal die de Leusdenaren in deze wedstnjd meer parten speelde, kreeg de tegenstander een straf comer toegewezen, die er met meer geluk dan wijsheid in ging. Het kon de pret van de Leusdena ren nauwelijks nog deren In de slotfase van de ongelijke strijd vol tooide Maarten Jonges een gave hattrick, door eerst een fraai opge zette aanval over een groot aantal schijven af te ronden, om vervol gens, een minuut later, een straf- bal binnen te slaan, die door Thor vald Goosman werd afgedwon gen: 1-5. KOSTBAAR De dames van Leusden boekten afgelopen zondag kostbare winst in de uitwedstrijd tegen Waddinx veen. De positie van de Leusdena ren op de derde plek van onderen oogde toch ietwat zorgelijk, al was de afstand tot de degradatiekandi daten nog een punt of drie. Voor het zelfvertrouwen was het dus ei genlijk noodzakelijk dat de ont moeting met Waddinxveen, daf de rijen in de tweede klasse mo menteel sluit, in winst zou worden omgezet. Toch zal men daar in Leusden vooraf niet helemaal ge rust op zijn geweest. Met name de wetenschap dat Waddinxveen thuis niet de beschikking heeft over een kunstgrasveld (voor elke zichzelf respecterende hockey- vereniging tegenwoodig een must), baarde de nodige zorgen. De voorbereiding op het 'vierpun- tenduel' werd dan ook zeer se- riues ter hand genomen. In het vrije weekend werd een oefen wedstrijd op 'gras' afgewerkt, om in ieder geval beslagen ten ijs te komen. De opwinding bleek niet helemaal terecht Leusden bleek ook op gras, en onder allesbehalve ideale omstandigheden, voldoende uit de voeten te kunnen, om de te genstander onder druk te krijgen. De ploeg van Reintje Corporaal en Frank Roggenkamp kreeg in het eerste bedrijf legio kansen om de wedstrijd in een vroeg stadium te beslissen, maar in de afwerking klopte het nog niet. Vlak voor rust kregen de bezoe kers zelfs een forse tegenvaller te incasseren. In de dertigste minuut nam Waddinxveen uit een corner een voorsprong: 1-0. GERECHTIGHEID Toch realiseerden de gasten dat ze op de goede weg waren, en dat er geen reden was om te wanho pen. En na enige interne omzettin gen (Daphne de Looze kwam in het veld door Nienke Timmer, ter wijl Ins Herder midden-midden ging spelen) werd dat vermoeden door Carolien Meinen bevestigd. Halverwege de tweede helft sloeg zij één van de talloze strafcorners snoeihard binnen in de rechter hoek: 1-1. Niet veel later kreeg Jolanda Koopman, die een uitstekende wedstrijd afleverde, een uitgele zen mogelijkheid om haar ploeg op voorsprong te zetten. Vrij staand werd Koopman op maat bediend, waarna ze door kon bre ken. Het jeugdige talent miste echter nog op routine om het af te maken. Haar 'chip' ging centime ters over. Er bleek echter toch nog zoiets als 'gerechtigheid' te bestaan. Iris Herder wierp zich op als red dende engel, door met een zeer fraaie actie, na een strafcomer, het lot van Waddinxveen te bezege len: 1-2. In de slotminuten kwam het er voor de Leusdenaren op aan het hoofd koel te houden. Waddinx veen, dat mogelijkheden had ge roken om punten te halen, drong in de laatste minuten sterk aan, waardoor het laatste fluitsignaal door de Leusdenaren bepaald als verlossend in ontvangst zal zijn ge nomen. De belangrijke punten za ten toen echter al in de tas. Het Schoolschaaktoernooi van de SVL mocht zich, evenals in voorgaande jaren, in een grote belangstelling verheugen. De kelder van het gemeentehuis puilde uit. LEUSDEN - Woensdag 11 november vormde de kelder van het gemeentehuis het decor voor de twaalfde editie van de schoolschaakkampioenschappen, die traditiegetrouw door de Schaakvereniging Leusden werd georganiseerd. Ruim vijftig deelnemers van tien scholen hadden zich voor deelname aan gemeld. Na een spannende ontknoping mocht het team van De Heerd zich tot kampioen van Leusden laten kronen. DEN - Ook tegen Utrecht 3 heeft de damesformatie van aangegeven in deze competitie met een ondergeschikte tën genoegen te nemen. De onderin het klassement bivak- j Jtde tegenstander werd op eigen terrein kansloos ingepakt. afge en 0-3 zege op zak, keerden de Leusdenaren uit de Catha- tial terug. volging van de dames, blijven ook de heren boven ver ting presteren. In Hilversum stonden de volleyballers bin- |j Ine kwartier weer op straat, een nieuwe zege rijker. Ge it (Paloma 2 werd met 0-3 kansloos gelaten. K Yolleybalseizoen '87/'88 is aar zes weken oud, maar het 101 Leusden waarschijnlijk al leer stuk. In de prille begin- al duidelijk geworden dat imes van LEOS zich over uele degradatie geen en- org meer hoeven te maken, mdeel, tot nu toe vertolken lusdenaren een glanzende rol, die aan het eind van de Uicht zelfs een kassucces zal ite zijn. is als enige ploeg nog zon- imtverlies en de schade die isdenaren in het klassement n aangericht is verwoes- i noemen. Na zes ontmoetin- ebben de Leusdenaren op idige nummer vier, WIK/ 1 zeven punten voorsprong, i Brezan/SSS (twee op twee i>) en Abcoude (door LEOS jen en daardoor op drie 5 i achterstand gezet), weten te li sluiting nog enigszins te be- n r- r de kwaliteiten van de hui- 'rmatie werkelijk reiken, zal Ach ig worden aangetoond, ge? t>mt SSS namelijk naar Leus- eg r zullen de rivalen van wel- Hi leaar de hegemonie in de Rot derde divisie gaan betwisten. Hoe dat ook moge uitpakken, voor LEOS lijkt in ieder geval een hoge klassering in deze competitie weggelegd. STROBREED Utrecht 3 bleek zaterdag niet bij machte de opmerkelijke opmars van de Leusdenaren in de derde divisie een halt toe te roepen. In de Catharijnehal werd de formatie van trainer/coach Ad van Woen- sel eigenlijk geen strobreed in de weg gelegd. Er was zelfs alle ruimte om met de opstelling te ex perimenteren, met het oog op de topper van aanstaande zaterdag. Utrecht, dat voorbestemd lijkt om volgend seizoen op een lager plan haar kunsten te moeten vertonen, bracht aanvallend weinig power binnen de lijnen. Daarnaast bleek de defensie van de gastvrouwen te statisch om flexibel op de opsla gen en de aanvalspatronen van de tegenstander te kunnen reageren. Het basissextet van LEOS, be staande uit Petra Küh, Gemma Moors, Rona de Koning, Marjan van Engelenhoven, Astrid van Dijk en Amta Visser hoefde zich be paald niet in het zweet te werken om de eerste winst binnen te ha len. Na wat onwennigheden in het begin (het scorebord gaf lange tijd 1-1 aan), ondervonden de Leusde naren in het vervolg van de ope ningsset geen weerstand van be tekenis meer. Via goed geplaatste opslagen en een lekker draaiende aanval werd Utrecht binnen twin tig minuten uit de wedstrijd ge speeld. Bij 4-15 verzekerde LEOS zich van een 0-1 voorsprong. WISSELS In de tweede set werd spelver- deelster Petra Küh naar de kant gehaald, ten faveure van Jolanda Barmentloo, die onlangs de LEOS- gelederen kwam versterken. De wissel had minder te maken met het feit dat Küh op de spelverde lerspositie niet voldeed, als wel met de opzet van trainer Van Woensel om meerdere speelsters de gelegenheid te geven ervaring op te doen. De wissel had tot ge volg dat er wat souplesse uit het spel van de Leusdenaren ver dween, maar tot zorgwekkende toestanden leidde het niet. Via 2-2 liepen de bezoekers weg naar 5-9. Met Mannka Bosboom in de ploeg voor Rona de Koning boette LEOS aan routine duidelijk in, maar het team wat toen in het veld stond bleek nog steeds sterk genoeg om zich de tegenstander van het lijf te houden. Met 9-15 bereikten de Leusdenaren al vroeg in de wedstrijd een riante uitgangsposi tie en vanaf dat moment was de vraag óf de bezoekers zouden winnen niet meer relevant. Het enige discussiepunt vormden de speculaties over hoelang het nog zou gaan duren. Het antwoord liet niet zo gek lang op zich wachten. Hoewel de Leus- dense ploeg met Sophia de Graaf voor Jolanda Barmentloo en Lize van Veen voor Marjan van Enge lenhoven lengte in de ploeg tekort begon te komen, beëindigde men de derde set met dezelfde cijfers ais de tweede. Het enige verschil was dat LEOS voor het eerst in de wedstrijd te gen een achterstand aankeek (8- 6). Met een sterke serveerbeurt van Astrid van Dijk stelde LEOS echter orde op zaken (8-10), waarna het laatste restje verzet bij Utrecht was weggeëbd: 9-15 ONGESLAGEN Geïnspireerd door de knappe prestaties van hun vrouwelijke collega's komen de heren van LEOS eveneens tot prima presta ties. De ploeg van trainer/coach Bert van Doom is in het eerste jaar in de eerste klasse ook nog steeds ongeslagen. Toch raakte men al wel punten kwijt. De dans werd geopend met drie gelijke spelen, iets wat aan onwennigheid lijkt te kunnen worden toegeschreven. De laatste drie ontmoetingen wer den echter in winst omgezet, waarmee de Leusdenaren inmid dels de top-drie van het klasse ment binnentrokken. Daar moet wel bij worden aange tekend dat in de laatste twee wed strijden met bepaald de sterkste ploegen uit deze klasse de spar ringspartners voor de Leusdena ren vormden. Maar juist tegen deze ploegen gaven de volgelin gen van Bert van Doom aan op dit niveau bepaald niet kansloos te hoeven zijn. Het laaggeklasseerde Gemini/Pa- loma 2 uit Hilversum werd vrijdag dan ook in wel zeer korte tijd van mogelijke illusies beroofd. De Leusdenaren hadden nog geen dne kwartier nodig om de winst veilig te stellen. Nog duidelijker taal spraken de setstanden: in drie sets wisten de Hilversummers nog geen vijftien punten bij elkaar te sprokkelen. NAGELS De Leusdenaren waren ook niet al te bevreesd toen vrijdag de reis naar Hilversum werd aanvaard. In een poging zijn ploeg voor onder schatting te behoeden, drukte coach Bert van Doom zijn mannen nog wel op het hart dat een kat in het nauw rare sprongen kan ma ken. Die opmerking mocht dan misschien op waarheid berusten, maar als dat al zo was dan had deze kat in ieder geval geen na gels, want in sporthal Kerkelan- den hadden de reserves van Ge- mini/Paloma niets in de melk te brokkelen. Het had tot gevolg dat Van Doom al zijn spelers kon gebruiken, om de juiste opstelling te vinden waarmee binnenkort de toppers uit de eerste klasse tegemoet ge treden zal worden. Daarnaast werd een aantal aanvalsvarianten op hun bruikbaarheid beproefd Kortom, een verplicht nummer voor de Leusdenaren dat als pret tige bijkomstigheid twee punten opleverde, waarmee men zich in de top van het klassement ves tigde. Met de setstanden 5-15, 7-15 en 1- 15 kwam er vroeg een einde aan een wedstrijd, die die kwalificatie eigenlijk nauwelijks verdiende Het was 's middags om een uur of twee een drukte van belang in de kelder van het gemeentehuis, waar de schoolschaakkampioenschap pen werden gehouden. De vijftig deelnemers van tien verschillende scholen (twee meer dan vong jaar) namen behalve reserves en bege leiders, ook een flinke schare toe schouwers en belangstellenden mee. De kelder barstte dientenge volge bijna uit haar voegen, maar het kon de pret nauwelijks druk ken. Na de opening door de man achter de schermen en stuwende kracht achter de organisatie, jeugdleider van SVL Boemaars, kon even na tweeen het startsein voor het toernooi worden gegeven. Wedstrijd-leider Pieter de Jager had weinig moeite om de vier ron den die de deelnemers dienden af te werken m goede banen te lei den. Terwijl good-old Joop van Santen achter de bar goede zaken deed, tekende zich een spannende ont knoping van het toernooi af. In de laatste ronde bleken zowel De Heerd als 't Startblok nog ongesla gen en het wedstrijdprogramma voorzag voor de beslissende ronde in een confrontatie tussen die twee De Heerd blee^< over de beste denkers te beschikken, en toen ook de derde koning van 't Start blok omging wist de Heerd zich van de titel verzekerd. Als extra prijs mag het winnende team Leus- den vertegenwoordigen op de voononden van de SGS-kampioen- schappen, die m december wor den gehouden. De spelers Vincent van de Bilt, Ard Meerveld (De Heerd), John van de Berg (Kinderland), Dirk Meylof (Wegwijzer) en WUbert Schutrups (De Hobbit) wisten m al hun partij en overeind te blijven. De winnende ploeg van De Heerd bestond uit: Vincent van de Bilt, Ard Meerveld, Maarten Tui- minga, Marco Kaspers en Robert Almkerk. EINDSTAND Respectievelijk Match pnt, weerst pnt., bord pnt. 1 De Heerd 2 't Startblok 3. 't Ronde 4. Groenhorst 5. Kinderland 6. Rossenberg - De Wegwijzer 8 De Bongerd St. Jozef 10. De Hobbit 8 14 6 16 12 6 13 13V2 4 19 13** 4 17 11 3 19 3 19 2 14 2 14 2 13 6'/2 9** 7 LEUSDEN - Afgelopen zaterdag hield de Leusdense gymnas- tiekverening Impala in de sportzaal in Achterveld een groots opgezet toernooi. Voor de tweede keer is successie stond de „Leusden"-trofeer op het spel. De afvaardiging van De Gems uit Maarssen, dat dit jaar voor het eerst aan het toernooi deelnam, bleek bij het opmaken van de balans als sterkste uit de bus te zijn gekomen. pEN - De Speedojaar- strijd (jeugd onder jaar), die zaterdag (zwembad 'Fletiomare' toten werd verzwom- verde voor vrijwel alle mende Haaien een ver- J op van hun persoon- rd. Bovendien wer- i vier tweede en een I plaats in de wacht ge- Me medaillewinnaressen a Verschuur. Zij leverde ienbarende prestatie door onlijke record op de vrije slag, een tijd die ze fek al met anderhalve se- irbeterde tot 1.33.5, nu f aan te scherpen. De üjd- waamemer moest zijn uurwerk 1 minuut en 25.5 seconden na de start van het nummer al weer stop zenen, een verbetenng met liefst 8 seconden. Op twee zware nummers, de 100 meter vlinderslag en de 200 meter wisselslag, raakten de 11-jarige Haaien Simone Buitelaar en Kim Bijleveld in een onderlinge strijd gewikkeld. Op het eerste nummer ging Kim iets sneller en eindigde als derde. Maar op het tweede wist Simone de onderlinge stnjd in haar voordeel te beslechten. Het resultaat was wel dat ieder van hen met een persoonlijk record naar huis ging. Rogier Tolboom zwom eveneens op de twee nummers waarop hij aan de start diende te verschijnen, sneller dan ooit tevoren. Daarbij Simone Buitelaar. sprong met name zijn prestatie op de 100 meter vlinderslag in het oog. Hij bracht zijn persoonlijke record met ruim 4 seconden om laag. De fraaie 1.26.0 bleek uitein delijk bovendien goed voor zilver. De overige medailles gingen naar Werner v.d. Berg en Sandra van Wegen. Resulaten: 100 m vlinderslag: Simone Buitelaar 1.38 3, Kim Bijleveld (3e) 1.32.0, Rogier Tolboom (2e) 1.26 0 100 m schoolslag: Sandra van Wegen 1 44 4, Rozemarijn Sybrandy 1 43 9. Leon van Doornik 1 45.7, Mark van Bek- kum 1.57.1 100 m vrije slag: Xandra Verschuur (2e) 1 25.5. Wemerv.d. Berg (2e) 1.27 4, Thijs Bokkers 1.31.6 200 m wisselslag: Simone Buitelaar 3 15.3, Kim Bijleveld 3.16.7, Rogier Tol boom 2.56.9 Kim Bijleveld. 100 m rugslag: Sandra van Wegen (2e) 1.31.0, Rozemarijn Sybrandy 1 39 4. Leon van Doornik 1 35 1 j Het toernooi van Impala mag zich 1 in een groeiende belangstellling verheugen. Namen er vorig jaar drie verenigingen aan deel (naast Impala ook Excelsior, Nijkerk en 1 Longa uit Woudenberg), m de jong ste uitgave gaven vijf teams acte de 1 presence. Ook Sparta Ermelo en De Gems uit Maarssen stuurden nu een delegatie De deelnemers konden zich in I vijf categorieën inschrijven: toe- stelturnen voor jongens en meisjes, ritmische gymnastiek, jazz- I gymnastiek en ritmische sport gymnastiek (RSG). Afgezien van I het trampolinespringen en acro- J gymnastiek waren alle disciplines van het turnen te bewonderen. De Leusden-trofee was voor de 1 overall-winnaar weggelegd (het klassement kwam tot stand door I het gemiddelde te nemen van prestatie's van alle deelnemers op alle onderdelen) maar ook per I leeftijdsgroep en categorie stelde de organisatie prijzen ter beschik- i king. Alleen de organiserende ver eniging Impala was op alle onder delen vertegenwoordigd. Excelsior schreef alleen in voor j meisjes-toestelturnen, jazz- gymnastiek en meisjes RSG, Longa deed alleen meisjes-toestelturnen en De Gems en Sparta schreven slechts in voor meisjes RSG. Toch kwam De Gems uit Maars sen met het hoogste prestatiege middelde voor de dag, waardoor titelverdediger Longa de Leus- den-trofee aan de nieuwkomer kon overdragen. Longa werd tweede, Impala en Excelsior deelden de derde plaats, terwijl Sparta de laat ste plaats in de eindrangschikking bezette. Terwijl een groot aantal leden van Impala in Achterveld actief was, bezochten twee Impala's za terdag de regionale B-kampioen- schappen turnen, die in Veenen- daal werden gehouden. De wed strijden golden als selectiewed strijd voor de Provinciale kam pioenschappen, die 12 december worden gehouden. Op de frêle schouderties van Prescilla Megens en Melisse Kor sten rustte de zware taak om deel name aan de Provinciale kam pioenschappen af te dwingen. De pupillen van trainster Wüma Vos man, die gemiddeld acht uur per week aan hun sport besteden, kwam men nog niet eerder in wed strijdverband uit en moesten zich in het sterke deelnemersveld staande zien te houden. Van de veertig deelnemers kon den er twaalf rechtstreeks kwalifi caties voor de Provinciale kam pioenschappen afdwingen. Dat de zenuwen de Leusdenaren parten speelde, bleek bijvoorbeeld tijdens de brugoefening van Pres- cille Megens, die niet helemaal uit de verf kwam. Melisse Korsten ver gat een deel uit haar vnje oefening. Daar stond tegenover dat de dames zich op het meest gevreesde on derdeel, de balk, redelijk staande wisten te houden. De paardsprong ging beide Leusdenaren heel re delijk af, terwijl Melissa Korsten op de brug als beste van haar leeftijds groep uit de bus kwam. Tussen vie ren en vijven van de jury sprong de acht voor Melissa er echt uit. Uiteindelijk miste Prescilla Me gens met een zestiende plaats de kwalificaties voor de Provinciale kampioenschappen. De zesde plaats voor Melissa Korsten daar entegen bleek royaal voldoende voor uitzending UITSLAGEN Individuele uitslagen Toestelturnen meisjes 6-8 jaar 1 Marlies Dragl - Impala met 29,6 pnt. 2. Wenda de Kruif - Longa met 29,5 pnt. 3 Brenda Scheggetman - Impala met 29,3 pnt 4 Wüma Renooy - Impala 5 Manda de Voogt - Impala Meisjes 9-12 jaar 1. Gerarda v. Wüligenburg - Longa met 30,7 pnt. 2 Süvia Goddijn - Longa met 30,5 pnt. 3. Eva van Holland - Longa met 30.0 pnt. 7 Rosalinde Voskuüen - Impala 10 Petra van Mounk - Impala 11 Eveline Wnsman - ImDala Meisjes 13-15 jaar 1. Sylvia Troost - Longa met 30,8 pnt. 2. Eveben v. d. Brink - Excelsior met 30,4 pnt. 3. Simone Voskuüen - Impala met 30,2 pnt. 5 Esther v. d. Meel - Impala 9 Monique v. Roomen - Impala 10. Chanlal v d. Mark - Impala 11Helen Brehler - Impala Meisjes 16 jr. en ouder 1 Ingrid Kooy - Longa met 29,6 pnt. 2 Tessa Steppé - Longa met 29,0 pnt 3. Margreet Lokhorst - Longa met 27,9 pnt. Toestelturnen jongen 9-12 jaar 1 Maarten Klaassen - Impala met 28,9 pnt. 2 Patrick van Heusden - Impala met 28,4 pnt. 3. Arend Schuhmacher en Arthur Scherpenzeel - Impala met 37,8 pnt. Jongens 13-15 jaar 1. Felix Terschegget - Impala met 29,2 pnt. 2. Erwin van Mounk - Impala met 28,9 pnt 3. Bas in 't Veld en Koos van Empel - Impala met 27,7 pnt. Jongens 16 jr. en ouder 1 Costa Snip - Impala met 31,9 pnt. 2 Sicco Roos - Impala met 29,9 pnt. 3. Bart van Empel - Impala met 28,7 pnt 4. George Victor - Impala Ritmische gymnastiek 1 Impala 3 met 7,5 pnt 2. Impala 1 en 2 met 6,0 pnt. Jazz gymnastiek 1 Excelsior 4 met 9,3 pnt. 2 Excelsior 3 met 8,9 pnt. 3. Excelsior 1 met 8,2 pnt. 4. Impala 1 R.S.G. Klasse 6 1 Jolanda Jans - Excelsior met 7,6 pnt. 2. Linda Blotenburg - Impala met 7,2 pnt. 3 Sietske Scheltinga - Sparta met 7,1 pnt. 5. Tamara Boersma - Impala Klasse 4 1. Mananne Valennk - Excelsior met 15,6 pnt. 2. Gerda Jager - Excelsior met 14,1 pnt. 3. Sandra der Haak - Impala met 13,9 pnt. 4. Nadine v. d. Water - Impala. Klasse 3 1. Ellen van Dijk - Impala met 24,8 pnt. 2. Coosje Roetman - Impala met 24,1 pnt. 3. Dianne v. Jaarsveld - Gems met 23,2 pnt. fi Sf»lina Rnnnilf - Tmnala

Leusder Krant | 1987 | | pagina 9