Afscheid handba1 voorspel Eerste zege BCL 'en in laatste periode -mgs Brandenburg: 10-5 Periodekampioenen bowlinguurtje bekend Eerste uitslagen bridge Toevalstreffer Avanti weer in hoogste versnelling ERGROTEN? tBÊMsaÊBn kmnt Uitslagen Ons Genoegen Schiet wedstrijd Roda (za.) oefent tegen PEC-Zwolle LEUSDER KRANT LEUSDER KRANT Sport LHV - Celeritas 2 is overigens de enige ontmoeting die er zondag in de tweede klasse B op het pro gramma staat. De rest geniet van een vrij weekeinde. Afgelopen zondag werd er wel door het gros van de teams geac teerd. Behalve ASV65 - EMM (7-6) en SHVU - Celentas 2 (101-12), speelden Eendracht en Fidelitas tegen elkaar. Fidelitas won royaal (11-18) en werkte zich daarmee enigszins uit de gevarenzone. Uitslagen tweede klasse B ASV65 - EMM 7-6 SHVU -Celeritas 2 10-12 Eendracht -Fidelitas 11-18 Stand tweede klasse B 1. ASV65 4-8. 2. LHV 4-5, 3. Celentas 2 4-5, 4. SDO 4-5, 5. SHVU 5-5, 6. Fideütas 4-4, 7. EMM 4-2, 8. Eendracht 5-0 Programma tweede klasse B LHV - Celeritas 2 Standen: le periode: Hoofdklasse: 1. Jan de Ridder 2727, 19; 2. Renier de Jong 2865,18; 3. Krijna Groeneveld 2421, 15. Hoogste game: Ria v Bentum 166. le klasse: 1. Maja v.d. Berg 24S0.2016; 2. Ali Bontje 2225, 19Vi; 3. Loes Nederpelt 2372, 18. Hoogste Game: Agnes Kok 165. 2e klasse: 1. Wilma Elsmger 2443, 22; 2. Ger du Pree 2130, 16; 3. Sue Jansen 2220, 15. Hoogste Game: Wilma Elsinger 177. 3e klasse: 1. Lenie Graaf 1926, 20; 2. Tnjnie Winkel 2122, 19; 3. Riek v. Oyen 2035, 19. Hoogste Game: Ida de Jong 148. 4e klasse: 1. Gre v.d. Wel 1859, 16V4; 2. Mieke Morsink 1902, 16; 3. Annie Holsbeeke 1709, 16. Hoogste Game: Mieke Morsink 155. 5e klasse. 1. Ria v. Pluuren 1597, 18; 2. Ria Withof 1494, 13; 3. Ans Jekel 1353, 11, 4 Bep Hassink 1172, 11. LEUSDEN - Zaterdagavond kwamen de damespoloërs van De Haaien in actie tegen het derde team van Branden burg. In het Amersfoortse Sportfondsenbad, dat het de cor voor één en ander vorm de, kwamen de Leusdenaren onder leiding van invaller coach Harry Abbing tot een aanvaardbare prestatie. De Haaien noteerden voor het eerst dit seizoen dubbele cij fers: 10-5. In de eerste penode kwamen De Haaien al op rozen te zitten, toen de Leusdenaren een 3-0 voorsprong namen. Uit een numerieke meer derheid het Karen Polkamp de nul van het scorebord halen, waarna Irene Groen met een doortikbal de stand op 2-0 bracht. Andermaal uit een overtalsituatie was Yvonne Adriaanse succesvol. De topscorer van de Leusdenaren, die zaterdag goed bleek voor zes treffers, be paalde de stand in de eerste perio de op 3-0. In de tweede penode profiteer de Brandenburg van het feit dat een Haaienspeelster voor 35 seconden uit het water werd gestuurd. De straf kwam de Leusdenaren op 3-1 te staan, waarna Andrea van Dru- ten de marge weer naar dne pun ten tilde: 4-1. Helemaal veilig waren de Leusdenaren toen echter nog niet, zeker niet toen Brandenburg tot 4-2 terugkwam. men voorsp ik Koo en win: IDEN- Voor de handballers van LHV staat deze zondag een r programma gepland. Zowel de heren, als de dames komen Korf in actie heren krijgen te maken met een oude bekende. Shot 2 r tëge n men eerde*© seizoenen ook al tegen en steeds bleven Tv aa susdenaren tegen deze ploeg, al dan niet royaal, overeind. TCL-di|its door een klinkende overwinning, kunnen de leusdena- iten zien dat de forse zege op AAV 2 geen toevalstreffer is »st, maar het eerste teken van herstel, dames krijgen een zware dobber aan Celeritas 2, dat hoge üjkt te gaan gooien in de tweede klasse B. OO' en al sken, s< angnjkj r Z' 21-11 1 strijl de ga loor een diep dal te zijn ge ek het er twee weken gele- jen het Amersfoortse AAV 2 het er de Leusdenaren het diepte twee pi m Leusde de recessie waren gepas- Maar een oud spreekwoord ins altijd al voor dat één zwa- geen zomer maakt, en de :htigheid gebiedt te zeggen inderdaad nog te vroeg is eslist ei juichen. Het antwoord is aan eg van Co Wethly, die thuis zal zijn Jhot moet laten zien, dat men eede k ©en toch nog rekening met agdenIq Boer e; /en, zex aen. De loet houden. een foul P. 3 P ering snburg r\g schikking bezet houdt, knjgt het tegen Houten ook weer niet ge makkelijk. Wellicht dat het thuis voordeel de doorslag geeft. Ook Corbulo moet de strijd om de bovenste plaatsen vol kunnen houden. AAV 2 lijkt in Amersfoort een te kloppen tegenstander. Uitslagen derde klasse A elijk vc jalans van de laatste jaren \f Smash n, dat er voor de Leusdena- ngen. gen Shot resultaat te halen 3 punter in. In het vorige zaalseizoen, HV promotie op een haar na bleef men de Ijsselsteiners ier royaal de baas en was er r van een slachtmg spra- het nu weer zover komt, valt voorspellen, al zou het het hof, waaltrouwen van de leusdenaren sdelijk wel ten goede ko er weer een klinkende ie zou worden neergezet. Maarsseveense DWSM lijkt klasse voorlopig de beste op promotie te hebben. 1 de uitslag van de wedstrijd DWSM en nummer twee 0 tot op dit moment nog niet orden achterhaald, bleven irsseveners al vier wedstrij- inder puntverlies. Zondag >WSM tegen Venix uit Vee- 1 in actie, en dat mag voor dige lijstaanvoerder geen nen opleveren. Out, dat moeizaam langs ram (4-9), maar desalniette- tweede plaats in de rang- Houten DWSM Shot 2 Venix 25-15 Corbulo n.b Break-Out 4-9 (advertentie) VERKLEINEN? 3- of A4-formaat? Stand derde klasse A 1. DWSM 4-8, 2. Break-Out 5-8, 3. Corbulo 3-4, 4. Houten 3-4, 5. Shot 2 3-2, 6 LHV 4-2, 7. Venix 3-0, 8. AAV 2 3-0. Voor de dames van LHV staat er zondag een regelrechte topper op het programma. Op bezoek komt namelijk Celeritas 2, dat aan een sterk zaalseizoen bezig is. Na met grote cijfers Eendracht te hebben afgetroefd (26-10), deden de Buniu- kers afgelopen zondag opnieuw goede zaken door SHVU af te troe ven en daarmee de sprong naar de top van het klassement te maken. Celeritas kwam door de winst op SHVU (een ploeg waartegen LHV 9-9 gelijkspeelde), op gelijke hoogte met LHV. Beide ploegen bezetten de tweede plaats. Omdat ASV65 voorlopig nog geen fouten maakt (al waren de Ankeveense lijstaanvoerders daar zondag tegen EMM vlakbij: 7-6), is het voor de ploegen, die elkaar zondag m Leusden treffen noodzaak om te winnen. Ingrediënten dus voor een aantrekkelijke wedstrijd, waarbij LHV als underdog van start gaat. Op het veld was Celeritas namelijk een fractie sterker, al is het denk baar dat de Leusdenaren met die ervaringen hun voordeel kunnen doen. Ook in de derde periode slaag den de Leusdenaren er niet in de tegenstander definitief van zich af te schudden. Hoewel het daar door twee treffers oprij van Yvonne Adriaanse bij 6-2 wel op leek, kwam Brandenburg ten koste van een maximale krachtsinspanning terug tot 6-5. Daarmee was de koek voor de gasten echter wel op. In de vierde periode bleken de Leusde naren toch over de langste adem te beschikken. Via drie doelpunten van Yvonne Adriaanse en één tref fer van Ria van Valkengoed werd het uiteindelijk 10-5 voor de Leus denaren. Periodestanden: 3-0, 1-2, 2-3, 5-0 Doelpuntenmaker*: Yvonne Adriaan se (6x), Karen Polkamp. Andrea van Druten, Irene Groen en Ria van Valken goed. LEUSDEN - In de bowling- competitie van het Bowiin- guurtje werd deze week de eerste periode afgesloten. Daarmee werden ook de eer ste periodekampioenen be kend. In de Hoofdklasse werd dat Jan de Ridder, die on danks een terugval net ge noeg overhield om zich Rei- nier de Jong van het lijf te houden. ACHTERVELD - Aan de onder linge schietwedstrijd namen 12 le den deelgenomen. Het was B. Vos kuilen die de eerste plaats behaal de met 88 punten. De overige uitslagen waren. 2. J. Blom 87 3. A. véin Daatselaar 86 3. P. Smink 86 5. W. VoskuilenJz. 84 6. J. Voskuilen 79 7. J. E. van Hamersveld 77 8. G. van Hamersveld 74 9. W. v. d. Kletersteeg 73 10. A Vlug 72 11. H J. van Ruitenbeek 71 12. B.v.d.Hengel 70 Bij de juniorenschutters waren slechts vijf deelnemers. Door hen werden hoge punten geschoten. Het was Hans v. d. Heuvel die eer ste werd met 86 punten. De ovenge uitslagen waren: 2. Johan van Rooijen 76 3. Timo van Valkengoed 70 4. Arjan Does 65 5. Johan Tolboom 64 De Ridder dankt zijn periodetitel eraan dat zijn grootste concurrent zelf ook met een inzinking te kam pen heeft. De voorsprong van bei den was echter groot genoeg om niet door achtervolgende belagers in het nauw gebracht te worden. Kryna Groeneveld bleef op vier punten van de koploper steken. In de eerste klasse sloeg de plankenkoorts ook hard toe. Maja van de Berg het belangrijke punten üggen, tegen Christina Steinfort maar Ah Bontje kon hier met ge noeg van profiteren. Van de Berg pakte dus toch de penodetitel. In de tweede klasse hggen de zaken anders. Daar het Wilma El singer niet met zich spotten en met een straat voorsprong op Ger du Pree eiste Elsinger de eerste perio detitel voor zich op. In de derde klasse het lijstaan voerder Tnjnie te Winkel de laatste weken belangrijke steken vallen. Daardoor verloor zij op de slotdag haar leidende positie aan Lenie de Graaf, die dank je wel zei en de periodetitel in ontvangst nam. In de vierde klasse had het lot een spannende ontknoping in pet to. Favoriete Henny Holthuis werd het slachtoffer van een plotselinge opleving van Mieke Morsing. Holt huis kelderde naar de vierde plaats in de eindrangschikking, terwijl Gré van der Wel profiteerde en titelhoudster werd. Ria van Pluuren bleef ongenaak baar in de vijfde klasse. Eén van de recente bndge-avonden m Groot Krakhorst. De eerste uitslagen zijn inmiddels bekend. LEUSDEN - Bij de Bridge Club Leusden werd onlangs de eerste sene bridgedrives van het winter seizoen '87/,88 afgesloten. De num mers 10, 11 en 12 uit de A-groep en de nummers 12, 13 en 14 uit de B- groep degraderen naar een lagere klasse. De nummers 1, 2 en 3 uit de C- en B-groep mogen het in een hogere klasse proberen. RESULTATEN Groep A 1 Echtpaar Lablans 278% 2. Hrn. Bloemendal - Schaap 275% 3 Hrn De Jonge - Pollack 274% 4 Mevr de Jong-Hr. Koster 268% LEUSDEN - Voor de hoc keyers is het einde van de eerste helft van het veldsei- zoen aanstaande. Zondag tre den de formaties van de Mi-- xed Hockey Club Leusden voor het laatst dit jaar aan. Op het programma staan de eer ste returns, waarbij de heren véin Leusden te maken krijgen met Soest, terwijl de vrouwe lijke collega's thuis het sterke Amersfoort ontvangen. Tegen de emge tegenstander die de heren van Leusden dit sei zoen nog niet waren tegengeko men, het Amstelveense Randwijck. hebben de volgelingen van Rob Weers ook voor het eerst eens lek ker uitgehaald. Met vijf doelpun ten, waarvan er vier in éen speel- helft vielen, lieten de Leusdenaren zien het scoren nog niet helemaal verleerd te zijn. Nu gold Randwijck met als de meest gevreesde oppo nent (de Amstelveners staan met één punt uit negen ontmoetingen bepaald troosteloos onderaan), maar voor Leusden, dat zich in het restant van het seizoen wil gaan richten op het behalen van de der de plaats in het klassement, was het broodnodig voor het vertrouwen om weer eens aan scoren toe te komen. Méér dan het behalen van de derde plaats lijkt er voor de Leusdenaren ook absoluut met in te zitten. De achterstand op de huidi ge nummer twee, het Hilversumse Be Fair. bedraagt nu al zes punten. Er zijn in de eerste klasse B twee ploegen, die nadrukkelijk de dienst uitmaken. Naast het al ge noemde Be Fair, is Voordaan uit Groenekan de belangrijkste titel kandidaat De Groenekanners sloegen zondag met succes een aanval op de eerste plaats af, door tegen Be Fair een gelijkspel uit het vuur te slepen: 3-3 Wel betekende dit het eerste verliespunt voor Voordaan. 5 Echtpaar Smink 252% 6. Echtpaar de Jong 252% 7. Echtpaar v. Schaick 250% 8 Echtpaar Kruseman 240% 9. Echtpaar v. Opzeeland 240% 10. Hrn. Engelkens - ten Raa 231% II Hrn. Hermse - Leemders 220% 12. Dms Bloemendal - Schaap 209% Groep B 1. Dms. Stokvis - Fliek 268% 2. Echtpaar Elsackers 268% 3. Echtpaar Luyendijk 267% 4 Hrn.vd. Gun-Niezen 264% 5 Dms v. d. Hoogen Schokking 260% 6. Echtpaar Gout 252% 7. Echtpaar Schutrups 251% 8 Hm v. Deventer - v d Poll 246% 9. Dms. Janmaat Schoonderbeek 246% Debutant Alkmaar blijft goed meedraaien. Door in eigen huis simpel af te rekenen met Amers foort, voor wie het toekomst perspectief er niet erg rooskleurig uitziet, bezet Alkmaar stevig de derde plaats, met uitzicht op méér. Soest werd thuis onaangenaam verrast door HBS (2-3), terwijl Hil versum moeizaam overeind bleef tegen Strawberries: 3-2. Uitslagen eerste klasse B Be Fair - Voordaan 3-3 Alkmaar - Amersfoort 3-0 Soest - HBS 2-3 Randwijck - Leusden 1-5 Hilversum - Strawbemes 3-2 Stand eerste klasse B 1 Voordaan 9-17, 2. Be Fair 9-15, 3. Alkmaar 9-13, 4 HBS 9-10, 5. Leusden 9-9, 6. Soest 9-9, 7 Hilversum 9-7, 8. Strawbemes 9-5, 9. Amersfoort 9-4, 10. Randwijck 9-1 Programma eerste klasse B Strawbemes - Amersfoort Alkmaar - HBS Soest - Leusden Randwijck - Voordaan Hilversum - Be Fair OPGELUCHT 10 Echtpaar Tiggelman 243% 11 Hrn. Dijkgraaf - Sweep 239% 12. Echtpaar v Rooyen 228% 13. Mevr Thomann-Hr. Smits 228% 14. Echtpaar Vos 222% Groep C 1. Mevr. Verhey-Hr. Backer 283% 2 Dms. Dekker -v.d. Brink 264% 3. Echtpaar Goedvolk 262% 4. Mevr. de Roode - Hr. Beniunk 259% 5. Echtpaar Vrij 248% 6. Dms. Blasé Schoonderbroek 247% 7. Mevr. v Rooijen-Hr Verhey 247% 8 Echtpaar Redeman 243% 9 Dms. Donkers - v. Leur 239% 10. Hr. Mulder 239% 11. Echtpaar Boermans 233% 12. Echtpaar Vrolijk 230% Geen zorgen dus, bij het ingaan van de zaalcompetitie's. En wellicht kan het wegvallen van de druk zelfs voor verrassingen gaan zor gen. Zondag bijvoorbeeld komt Amersfoort op bezoek, dat dit weekemde van SCHC klop kreeg, en daardoor de Bilthovenaren naast zich op de eerste plaats moest dulden. Amersfoort mag dus geen fouten maken. SCHC blijft zelf m de winning- mood tegen USHC, dat dit week einde stuivertje wisselde met Leus den in de onderste regionen van het klassement. Kameleon, dat royaal won van Maarssen (2-5), be hield de aansluiting met de koplo pers, maar zal tegen Soest alle zei len moeten bijzetten om dat zo te houden. Be Fair deed thuis goede zaken door Huizen met 2-1 de baas te blijven. Daardoor tellen de Hil- versnummers ook nog steeds mee, zeker na zondag, als men afgere kend heeft met Waddinxveen. Hui zen kan van de klap herstellen te gen Maarssen. Uitslagen tweede klasse D Be Fair - Huizen 2-1 SHCH - Amersfoort 2-1 Soest-USHC 4-2 Maarssen - Kameleon 2-5 Waddinxveen - Leusden 1-2 Stand tweede klasse D 1 Amersfoort 9-13, 2. SCHC 9-13. 3 Kameleon 9-12, 4 Be Fair 9-12, 5. Huizen 9-10, 6. Soest 9-10. 7 Leusden 9-8, 8. USHC 9-7, 9 Maarssen 9-3, 10. Waddinxveen 9-2. Programma tweede klasse D Leusden - Amersfoort SCHC - USHC Soest - Kameleon Maarssen - Huizen Waddinxveen - Be Fair De dames van Leusden kunnen voorlopig opgelucht ademhalen. Door uit met 2-1 te winnen van Waddinxveen, lijkt men de strijd tegen het degradatiespook nu al gewonnen te hebben. Weliswaar houden de Leusdenaren zich nog steeds op in de staart van het klas sement, maar het gat met de hek- kesluiters bedraagt inmiddels ruim vijf punten en dat is net zoveel als Maarssen en Waddinxveen samen tot nu toe aan wedstnjdpunten bin nenhaalden. LEUSDEN- Op donderdag 3 de cember aanstaande oefent de Roda-zaterdag tegen het C-team van ere-divisionist PEC-Zwolle. De wedstrijd, die om 19.00 uur begint, staat onder leiding van scheidsrechter Bertus ten Hoven uit Leusden. ONDERDAG 19 NOVEMBER 1987 ■nd<Tc messelectie van De Haaien, die zaterdag met ruime cijfers van d lenburg 3 won; 10-5. gen p( Barne positie Amers den. de Ar een ste orden Lasse kan allemaal bij de ACHTERVELD - In het benchtje in de krant van jl. dinsdag betref fende de aanvang van de St.-Nico- laasschietwedstrijd van Ons Ge noegen is abusievelijk vermeld dat dit voor de dames-schutters was. Dit is niet zo. De betreffende wed strijd is bestemd voor de heren- schutters. ACHTERVELD - De damesvolleyballers van Avanti hebben de smaak van het winnen duidelijk te pakken in de eerste klasse. In Soest voegden de Achtervelders deze week opnieuw twee punten aan het conto toe. Het zesde van SOVOCO bleek niet bij machte de Achtervelders te stoppen en kreeg met 0-3 klop. In de eerste set deden beide teams niet veel voor elkaar onder, lange tijd ging de score gelijk op. Via sterke set-ups van spelverdeel- ster Wil van de Koedijk, kon Avanti wel het initiatief nemen. In de beslissende fase van de eerste set bleek ook het verdedi- gmgsblok van de Achteveldse gasten goed te functioneren De aanval van SOVOCO raakte hier door duidelijk ontmoedigd en bij 15-10 gaven de gastvrouwen zich voor de eerste maal gewonnen In de tweede set had SOVOCO helemaal niets m te brengen. Met name Gerda den Ouden groeide naar een hoofdrol. In de verdedi ging aan het net bleek de Achter- veldse nauwelijks te passeren. Om dat Avanti zelf wel de nodige pun tjes bij elkaar sprokkelde, kwam er bij 15-3 bepaald een voortijdig ein de aan de tweede set. Het ver schafte Avanti een nante 2-0 voor sprong, met uitzicht op winst. In de derde set maakte trainer/ coach Huub van Wees van de gele genheid gebruik om zijn basisop stelling aan te passen. Zo kwam Carla Smink binnen de lijnen voor Cornelie Hooyer en ruimde Annie van der Horst het veld voor Lidy van Kollenburg. De wijzigingen in het team hadden tot gevolg dat er iets van onrust in het spel sloop Nadat de Achtervelders een vroe ge voorsprong hadden genomen, begon het te rommelen, waardoor SOVOCO puntje voor puntje nader bij kwam. Omdat het toch nog fout leek te gaan, wisselde Huub van Wees in de slotfase weer terug, waarna men het tij juist op tijd wist te keren. Met 16-14 pakten de bezoekers ook de derde set, zodat de winst een feit was: 3-0. ar 'eld am, ilen, s der g an mo iderze aeting Doid. E g in 1 i snelle fotokopieer- e tegen redelijke prijzen. 19 Biezenkamp) geopend van tot en met vrijdag uur tot 12 uur, tot 17 uur. een gunstig resultaat mochten ho pen. Dat zag er echter al heel anders uit toen Marleen van der Horst van het veld stapte. 11-0 en 11-1, we zullen de cijfers voor zich laten spreken. DOORSLAGGEVEND De Leusdenaren begonnen al dus met een 3-1 voorsprong aan de dubbels, zodat de resultaat van de eerste twee partijen, het heren- en damesdubbel, mogelijk al van doorslaggevende betekenis zou den kunnen zijn. De heren lieten er weinig twijfel over bestaan, wat hun bedoelingen waren. Het gelegenheidsdubbel Robert van der Sluys/Albert den Hollander rekende de tegenstan- der vlot in, waarmee men zich in ieder geval al verzekerde van een gelijkspel. Met de setstanden 15-3, 15-7 tilden de Leusenaren de voor sprong naar 4-1. De winst werd daarna door de dames al veilig gesteld. Hoewel Jane van der Haar en Marleen van der Horst meer moeite hadden met hun tegenstanders, dan bij de he ren het geval was geweest, slaagde het team van 't Gein er niet in vol doende aanvalskracht te mobilise ren om de Leusdenaren in een las tig parket te kunnen brengen. Via 15-8 en 15-12 verzekerden de vrouwen BCL van de eerste winst van het seizoen. De mixed-dubbels hadden daarna slechts tot taak het eindresultaat op te poetsen. Erwm Pieters en Jane van der Haar hoef den niet eens in actie te komen om de winstpunten m ontvangst te ne men. Omdat de dame van de tegen stander wegens een blessure op gaf, kregen de Leusdenaren het zesde wedstnjdpunt in de schoot geworpen. De laatste partij leek voor het publiek in scene te zijn gezet. Het werd de leukste partij van de dag. Marleen van der Horst en Albert den Hollander wonnen de eerste set vnj overtuigend met 15-2, maar moesten in het tweede bedrijf er kennen dat 't Gein terecht de pun ten pakte: 11-15. In de derde en beslissende set bleken de Leusde naren toch over de langste adem te beschikken, zodat men bij 18-16 tevreden de kleedkamers kon gaan opzoeken. zien EMM ten bi lar op gelijk >r del >ser het leider LEUSDEN - De spelers van het eerste team van BCL wisten zich na afloop van de ontmoeting met 't Gein opgelucht het zweet van het voorhoofd: voor de eerste keer dit seizoen finish ten de Leusdense badmintonners als winnaar. Maar als de Leusdenaren een keer uithalen, doen ze het meteen goed. Hekkesluiter 't Gein werd met duidelijke cijfers naar huis gezonden: 7-1. Het werd de hoogste tijd dat BCL weer eens een succesje het note ren. De nummer twee van vong seizoen zat tot zondag nog zonder punten, 't Gein deed daarvoor ove rigens niet veel onder. Met slechts één punt uit de voorgaande ont moetingen kon die ploeg ook met bepaald bogen op een flitsende competitiestart. De inzet van de ontmoeting was dus niet minder dan de rode lantaarn. Toch was er uiteindelijk minder van een stevig gevecht sprake, als de uitgangspunten deden vermoe den. 't Gem bleek voor BCL een maatje te klein. In het herenenkel namens de Leusdenaren snel een 2-0 voor sprong. Erwin Pieters en Robert van der Sluys maakten in twee sets korte metten met hun respectieve lijke tegenstanders. Pieters opende zeer overtuigend met een 15-0 overwinning in de eerste set, waarna hij de partij bin nenhaalde met 15-7 in de tweede. Robert van der Sluys, die een zeer geconcentreerde indruk maakte, deed voor zijn clubgenoot nauwe lijks onder. Met 15-1 en 15-7 maak te hij het karwei in no-time af. Het enige verliespunt van BCL kwam op naam van Jane van der Haar, die een geroutineerde tegen stander trof. Met 8-11 en 5-11 beze gelde de dame aan overzijde van het net, waarmee de gasten nog op Jane van der Haar en Marleen van der Horst bijten in het damesdubbel stevig van zich af, en bezorgen BCL de eerste wmst van het seizoen.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 21