ÜlHilPfri MMMMmm Winkeliers Leusden-C bieden u Programma intocht St. Nicolaas Zaterdag, 21 november V De prijzen van de Sint J CD-speler C.E.C. Marijnen wasdroger Bosch decoupeerzaag Zandstra lage nooren Kleuren port. televisie Zijde bloemstukken Barometer Opklapbare tafeltennistafel Philips autoradio-cass.rec. stereo Panasonic foto-toestel Nobless-verrekijker 12x30 200 m. Nina Ricci parfumpakketten i Workmate i V Bosch klopboormachine Kloofbijl Weber barbecue Phoenix fiets Grote Braun keukenmachine Vele rollades, fruitmanden en taarten. Deelnemerslijst Sint Nicolaasaktie 1987 9 LEUSDER KRANT 3NDERDAG 19 NOVEMBER 1987 100 Se „Beste Klazen loopt u ook zo te denken wat de winkeliers in Leusden u dit jaar willen schenken? Wel, volgt mijn wijze raad En leest hetgeen hieronder staat." De eerste groepjes zwarte pieten komen reeds per fiets aan en zoeken door enkele wijken van Leusden de weg naar het gemeentehuis. Aankomst van de fietsende zwarte pieten bij het podium mid den op 't Erf voor het gemeentehuis. Ook de eerste muziek- zwarte pieten worden rond deze tijd verwacht. Onze eregast: Sint Nicolaas, zal nu aankomen, hoe? Dat zullen we moeten afwachten! In ieder geval komt ook onze nieuwe burgemeester de heer Panis, die namens alle kinderen van Leusden de Sint met zijn vele knechten welkom zal heten. Het grote Lisiduna-orkest is er ook bij. 13.45 uur: Het moment dat Sint Nicolaas langs de afzetting op 't Erf graag alle kinderen persoonlijk de hand komt schudden. Ook zal een post-piet meelopen om alle eigen gemaakte tekeningen en verhalen van de kinderen aan te pakken en mee naar Spanje te nemen. Ondertussen kan er nog worden gezongen met de muziek-pieten èn zien we een demonstratie van de andere zwarte pieten hoe je een fiets moet repareren. 14.00 uur: Voor alle kinderen die inmiddels trek in iets lekkers hebben gekregen, worden door de hoofd-piet een groep zwarte pieten op pad gestuurd om pepernoten uit te delen. 14.15 uur: Sint Nicolaas neemt afscheid op 't Erf en gaat vanaf het gemeentehuis in de koets, sluit aan bij Lisiduna die inmiddels bij de Korf staat opgesteld en gaan tezamen met alle pieten over de Hamersveldseweg, naar winkelcentrum de Biezen- kamp. 14.45 uur: Omstreeks deze tijd is de aankomst op de Biezenkamp ge pland. Sint Nicolaas zal worden gevraagd de prijsuitreiking aan de winnaars van de winkeliers-aktie t.g.v. het 25-jarig bestaan van de Biezenkamp te doen. Daarna kijken we naar een unieke zwarte pieten gymnastiekdemonstratie, waarna ook enkele kinderen worden gevraagd daaraan mee te doen, goed voor je spieren! 15.15 uur: Vertrek van de Sint met zijn gevolg naar het verzorgingstehuis 't Hamersveld waar met Lisiduna nog 1 keer de Sint kan worden toegezongen, uit volle borst. P.S.: Vergeet op 5 december niet je schoen te zetten! SINT NICOLAAS DEELT VOOR DUIZENDEN GULDENS UIT IN LEUSDEN. Ook dit jaar kunt u met uw kas sabon kans maken op een prijs: geen waardebon maar een echt Sinterklaas kado! Voor vele duizenden guldens heeft de goedheiligman in Leusden aan prachtige kado's gekocht, die vanaf 19 novem ber verdeeld zijn over 2 etala ges: Winkelcentrum de Hamershof: Drogisterij Kniep. Winkelcentrum de Biezen kamp: Karweihoek Snapper. Kom kijken en overtuig u zelf dat boodschappen doen in Leusden echt beloond wordt! UW KASSABON IN DE TON Vraag bij het afrekenen uw kas sabon mee, zet thuis even uw naam en adres op de achter kant en doe uw bonnen uiterlijk zaterdag 5 december, in één van de drie tonnen in Leusden DE TONNEN STAAN: Winkelcentrum de Hamershof: Sporthuis Pim Berghuizen; Winkelcentrum de Biezen kamp: Keurslager Fred Tim mer; Hamersveldseweg: Rotol. DE TREKKING Nog voordat Sint Nicolaas naar Spanje vertrekt, zal hij op maandag 7 december de trek king verrichten. Diezelfde dag wordt aan de winnaars nog een brief gezonden om dit aan hun bekend te maken dat ze in de prijzen zijn gevallen èn wat voor een prijs is gewonnen. Doe mee en maak kans op één van die prachtige prijzen! EEN PERSOONLIJK ADVIES VAN DE SINT „Voor jong en oud. groot en klein: Een pakje uit de Biezenkamp of Hamershof is altijd fijn. Daar hebben ze een kollektie, groter dan ooit dit jaar. Alle vakmensen van huis uit, staan voor u klaar. U mag elders kijken, maar u zult ontdekken, heus: In Leusden heeft u de grootste keus! Probeer dit jaar zo vroeg mo gelijk bij de winkels te komen, want voor u het weet. waait de wind weer door de bomen." L0V I disc 1 t>Gr7'AL i n u. Adam herenmode Alie's babyshop Ans 't klerenwinkeltje Aurik gereedschappen Bakker E. v.d. Hengel Bakker H. v.d. Hoven Betty's Interieur Bloemtiek Speksnijder Blokker Blom rijwielhandel Boekhandel Hamershof Boni supermarkt Bootsman herenmode Brezan automaterialen Brouwers tapijtvoordeel Café de Brouwerij C1000 Creatique Decorette Hamershof De Ster damesmode Drogisterij Dropa Drogisterij Kniep Dorpscafé de Swartesteegh De Korf Drop-lnn Drukkerij Mulder Elektra Jensma Eurofleur First-Lady Fiets Inn Foto Muns Foto Verhoeff Gall Gall tabak Garage van 't Klooster Groente Fruit Hols Groente Fruit v.d. Hoef Hema Interieurverz. V. Kersbergen Intertoys Kohlmann Jacco IJssalon Jamin De Jong's garen band Juwelier Teunissen Kaasspecialist 't Erf Kapsalon Caravelle Kapsalon Gironde Kapsalon Pierre Kapsalon V. Someren Karweihoek Leusden Keurslager Timmer Lieshout woninginrichting Lunchroom Verhagen Muziek Jensma Lekkerman Optiek Groeneveld 0t Sien Jeugdmode 't Panterhuis schoenen Pix schoenen Poelier Brons Radio Drieënhuizen Reisbureau Holiday Feeling Rotol Schoenmakerij V. Beek Schut tabak Slagerij Schakel Slijterij Wijnh. v.d. Hengel Sjops Snackbar Swartesteegh Spar Aldenzee Sporthuis Pim Berghuizen Stoffenhuis de Ram Stots Optiek Stomerij Actief Textiel Zeeman Tuin dier V.d. Berg Videotheek Leusden Wijhandel Gall Gall

Leusder Krant | 1987 | | pagina 9