Agressief Vinken bluft Antilopen af LEOS weer in winnende spoor dOegelijk LHV soepel langs EMM 1 Eerste korfbalverlies komt hard aan: Heren pakken ASVD met 3-0 in: üames naar gedeelde tweede plaats: sport ^in cijfers- Uitslag dames- schietclub VERGROTEN? te foort Antilopen LHV Achterveld Roda '46 LEUSDER KRANT LEUSDER KRANT DINSDAG 15 DECEMBER 1987 LEUSDEN- Antilopen is zaterdag in Vinkeveen door het nog ongeslagen De Vinken op de eerste nederlaag van het seizoen onthaald. De Leusdenaren, die vooral het slachtof fer van de omstandigheden lijken te zijn geworden, maak ten voor de pauze een achterstand goed en begonnen met voorsprong aan het tweede bedrijf. De marge van één (5-6) bleek te klein om de winst te kunnen pakken. In korte tijd liep de fysiek sterke tegenstander drie punten uit en die klap kwamen de Leusdenaren niet meer te boven. Hoewel Antilopen nog één keer aanklampte, ging men uiteindelijk met 13-11 de boot in. izen Volki tuur, v soonli] De eerste nederlaag van het ove- •ens nog jonge seizoen, kwam in iusden hard aan. Het betekende en lelijke streep door de rekening an Kees van Buren die zijn zinnen op gezet heeft de terugkeer naar b landelijke competitie zo snel ogelijk weer gestalte te geven, oewel er met één nederlaag en ïn gelijkspel eigenlijk nog niets m de hand is, zijn de leusdenaren el weer afhankelijk geworden in de resultaten van anderen. Overigens werkten de nogal bi- rre omstandigheden m sporthal t zonspoor in Maarssen het tegen- llende resultaat duidelijk m de md. Bij de planning van de zaal- ïur was er door de Bond van zeer appe tijdsmarges tussen de wed- 'Vijden uitgegaan, waardoor er bij- V0<v>rbeeld al helemaal geen gele- m;nheid overschoot om warm te Daarnaast bleek het pro- amma gedurende de dag al uit kopen, en dat had tot gevolg dat it nog maar de vraag was of de •eheerder het uitspelen van de itrijd in reguliere speeltijd zou istaan. - jBovendien bleken vriend en vij- 2*d het er na afloop over eens dat 2® scheidsrechter volstrekt incom- 2^tent bleek om de topper uit de 2jrste klasse te leiden. De man sjeelde zo'n merkwaardige rol, dat 21 zeer waarschijnlijk lijkt dat de f Ipdstrijd zwaar beïnvloed werd y 23or de man in het zwart. Bij vrije 3>rpen pleegde hij bijvoorbeeld i^iderlijk positie te kiezen tussen i3 spelers, hetgeen Antilopen 2ntoonbaar een keer een straf- arp kostte. 4vlaar in Vinkeveen bleek ook f it een enthousiast pubhek ver- jjg. De thuisploeg werd met name J de veld wisseling in ruime mate ;tiersteund door het thuisfront, J een sfeer creéerde, waann De Jiken naar grote hoogten kon -beien. In technisch opzicht en f jtisch opzicht was de thuisploeg f jarschijnhjk de mindere van de bezoekers uit Leusden, maar dat werd m ruime mate gecompen seerd door enorme inzet. ALLURE Toch kan al het water van de zee niet wegwassen dat Antilopen ook in dit soort wedstrijden op eigen kracht overeind moet kunnen blij ven. De Leusdenaren hebben in de wedstnjden met Kameo en OWO aangetoond een duidelijke voor sprong te hebben op de tegenstan ders m deze klasse, zeker op het technische vlak, en als Antilopen psychisch wat sterker in de schoe nen komt te staan, moeten dit soort tegenstanders zelfs op vreemde bodem aan de zegekar gebonden kunnen worden. Het was echter opvallend dat met name de routi niers in de ploeg, Koos Meinsma en Margret Versteeg voorop, nog on voldoende in staat zijn de ploeg te dragen. Meinsma, die ontegenzeg gelijk de potentie heeft om uit te groeien tot een speler van nationa le klasse, laat het onder druk nog weieens afweten. Het was dan ook opvallend om te zien dat Frank van de Pijpekamp de meeste indruk maakte. De piepjonge vakgenoot van onder andere Koos Meinsma lijkt zeer snel uit te gaan groeien tot een speler van allure, die in het team van Antilopen een nuttige kracht gaat worden. Hoewel de Leusde- naar zaterdag veel moeite had met zijn directe tegenstander, gaf Van de Pijpekamp door zijn spel aan over grote mogelijkheden te be schikken. Jan Costa maakte een uiterst cu rieuze slotfase door. De afstands- schutter van het tweede Leusdense aanvalsvak was direct betrokken bij de vijf voorlaatste treffers van de wedstrijd. Nadat Costa met twee doekltreffende schoten Antilopen naar 10-10 tilde, waardoor er nog even hoop op een goede afloop was, verslikte de Leusdenaar zien bij de eerste de beste tegenaan vallen, waardoor De Vinken bij 12- 10 weer op rozen plaats nam. Het antwoord van Costa liet niet lang op zich wachten. Onmiddellijk na de vakwisseling tekende hij voor 12- 11. Het zou echter de laatste Antilo- pentreffer worden. VOORSPRONG In de eerste helft slaagde Antilo pen er nog in het spel naar eigen hand te zetten. Dat bleek vooral uit de manier waarop de Leusdenaren terugkwamen na de overrompe lende start van de tegenstander. De wijzers van de chronometers waren nog niet in beweging, of De Vinken het de eerste treffer al note ren. Toen de bal werd uitgenomen, werd het speeltuig één keer ver plaatst, voor het kleinood door de Antilopenkorf ging. Koos Meinsma bracht de balans weer in evenwicht vanaf de strafworplijn, nadat Frank van de Pijpekamp bij een door braak onreglementair gestuit werd. Het derde en vierde doelpunt van de westrijd was echter voor De Vinken dat daarmee een 3-1 voorsprong nam. De marge van twee werd ge handhaafd tot 4-2, waarbij Margret Versteeg van afstand voor de Leus dense treffer tekende. Toen was het de beurt aan Antilopen, om de touwtjes in handen te nemen. Een klein kwartier voor de pauze schoot Marjon Abbring haar ploeg naar 4-3, waarna Jan Costa de ver- Jan Costa...curieuze eindfase. antwoordehjkheid voor 4-4 voor zich opeiste. Even daarvoor had Costa de kans op de gelijkmaker vanaf de strafworplijn laten liggen. Frank van de Pijpekamp bezorg de Antilopen voor het eerst in de wedstrijd een voorsprong. Omdat Jan Costa zich in verdedigend op zicht het verrassen, kwam De Vin ken weer langszij. De smaak van Costa smaakte zoet, toen hij even later zijn fout weer rechtzette. Met waarschijnlijk het mooiste doel punt van de wedstrijd, hielp hij zijn ploeg aan een voordehge rust stand. De treffer ontstond uit een vrije worp, waarna een fraaie com binatie met Joyce Osnabrugge aan de basis stond van het zesde Anti- lopendoelpunt: 5-6. HOOFDROL LEUSDEN- Het eerste damesteam van volleybalvereni ging LEOS heeft de eerste thuiswedstrijd na de nederlaag tegen Vollkei aangegrepen om weer op het winnende spoor terecht te komen. Ofschoon de wissel niet helemaal gladjes genomen werd, en de 3-1 zege op Bogro/Jupiter als enigszins geflatteerd moet worden beschouwd, blijven de Leusdenaren ook na de negende ronde in de derde divisie D trots lijstaanvoerder. De heren herstelden zich van de klap die SSS 3 de ploeg vorige week toebracht. In de Leusdense Korf werd de draad weer opgepakt tegen ASVD uit Dronten, dat met een 3-0 nederlaag naar huis werd gezonden. Frank van de Pijpekamp...hoofdrol. Na de rust maakten de bezoe kers echter een moeilijke periode door, die Antilopen waarschijnlijk op verlies kwamen te staan. Nadat de Leusdenaren tot 7-7 gehjke tred met De Vinken had gehouden, sloeg de thuisploeg tussen de veertiende ne de zeventiende mi nuut genadeloos toe. Met drie tref fers op rij hakten De Vinken een gat van dne punten, en ofschoon Antilopen die kloof nog wist te dichten, tekende het verlies zich toen al af. In de eindfase van de wedstrijd, waarin Jan Costa zo'n op vallende hoofdrol speellde (drie doelpunten voor, twee tegen), slaagden de Leusdenaren er met in hun voordeel te doen met de be reikte gelijke tussenstand. De Vin ken antwoordde onmiddellijk en dodelijk door opnieuw twee pun ten uit te lopen en daarmee was het verhaal zo goed als verteld. Jan Costa verkortte met een strafworp nog wel tot 12-11, maar toen De Vinken vier mmuten voor tijd an dermaal raak mikten, was het ge daan. Daar kon ook de scheids rechter, die de eerste helft geheel naar eigen inzicht met anderhalve minuut inkortte, maar het tweede bedrijf minuten verlengde, mets meer aan doen: 13-11. De negende ronde uit de com petitie in de derde divisie D bij de dames mocht rustig als een soort sleutelronde worden beschouwd. Voor LEOS, dat nog immer riant de boventoon voert in het klassement, was het van belang te weten hoe er op een tegenslag gereageerd zou worden. Na het verlies in de derby met Vollkei (de eerste nederlaag van het seizoen), moest blijken of de Leusdenaren over voldoende veerkracht zouden beschikken om deze tegenvaller te verwerken. PERSPECTIEF Daarnaast had het programma zaterdag een ontmoeting in petto, die voor de Leusdenaren al even zeer van belang was. De enige twee ploegen die m dit stadium van de competitie nog een beetje m het spoor van LEOS konden blijven, kwamen m een rechtsreeks duel tegen elkaar uit. Voor de Leusde naren was de 3-0 nederlaag van SSS bij Abcoude waarschijnlijk niet het resultaat waar men stiekem op ge hoopt had, maar het betekende wel dat er weer een concurrent ver wegzakte. Eigenlijk is alleen Ab coude nog een beetje in beeld. Maar die ploeg is, mede dankzij verlies m Leusden, al wel op vier punten gezet. Bovendien heeft Ab coude in het restant van de eerste helft van de competitie een bedui dend zwaarder programma dan LEOS. Kortom, er is voldoende per spectief voor de Leusdenaren, die zelfs emg krediet heben opge bouwd. En als de volgelingen van Ad van Woensel in de laatste twee wedstnjden van de eerste helft van de competitie geen fouten maken (hetgeen tegen hekkesluiter Tau rus en nummer zes Waterlanders geen onmogelijke opgave lijkt), lijkt de weg na Nieuwjaar open te liggen om van dit seizoen een histo risch seizoen te maken. behd iknumrrj iEUSDEN- Op eigen terrein hebben de dames van LHV weinig moeite gehad zich te ontdoen van het laaggeklas- v^HQeerde EMM uit Hilversum. Ondanks een korte terugval, aandagl°ten de Leusdense handballers het eerste bedrijf al met weer en redelijk veilig ogende 9-6 voorsprong af, waarna de wor<l°e9 van trainer/coach Joop Douma na de pauze vol gas ernatio^f- Met 16-9 gaven de Leusdenaren op adequate wijze hoe de krachtsverschillen in De Korf waren. die we vandaag gepakt hebben. We blijven zo bovenin meedoen, al is het jammer dat we tegen SHVU en Celeritas onnodig punten heb ben ingeleverd. Drie punten ach terstand op de koploper is en blijft toch een behoorlijke gat', besloot Douma. aan die av< harte twag< luiterwi rtevldl genu, erwir hrèwi gi LH NUa de voorlaatste wedstrijd van irste helft van de zaalcompeti- wacht de Leusdenaren nog geschréware duel met SDO uit Bus- amde gi zijn de dameshandballers iHV weer in de top-drie van nen is NfJassement teruggekeerd. De legerkapij van Joop Douma deelt na r in Paraég de tweede plaats in de jzondheiichikking, en heeft daar gezel hulp krij$> van SDO en Celeritas 2. Dit leeft een achterstand van drie atie ophèn op lijstaanvoerder ASV65, weekeind slechts ten koste OPENINGSFASE zestien jwel niet: zijn aan1 De en uiterste krachtsinspanning Fidelitas kwam (11-9). V verzekerde zich van die po- door ten overstaan van het iv)ront een wedstrijd af te leve raar weinig op aan te merken aid word( n ieder geval bleek Joop Dou- ainer/coach van de Leusde- die mening toegedaan. Dou- Ik heb vandaag echt zitten :en op de bank. Deze tegen- &r was weliswaar niet in staat t ons echt moeilijk te maken, de manier waarop de ploeg lee om is gegaan, heeft mij sproken. We zijn er naar mijn n geslaagd om het spel een ng te blijven maken, en daar berde het bij eerdere géle- den nog weieens aan', maast vond ik het erg leuk eerste drie doelpunten wamen uit ingestudeerde 's of variaties daarop, waar- kt dat het spelinzicht groeit, r vond ik dat de groep heel reageerde op het uitvallen o Steenbeek (zweepslag, 'o is m het team een dragen- icht, die in het midden een rijke taak vervult. En nu is :en dat het team in staat is rgelijk verhes op te vangen', en blij met de twee punten iode 16 ïuari igen te rs van :ich en en van Dat LHV zo'n makkelijke middag tegemoet zou gaan als uiteindelijk bleek, zullen slechts wemigen ver wacht hebben. Ondanks het feit dat EMM in de tweede klasse tot nu toe niet goed uit de verf kwam, hadden de Hilversummers een reputatie te verhezen. In de laatste veldcompe- titie vormden de bezoekers van zondag een geduchte tegenstan der, waarvan de Leusdenaren slechts met moeite konden winnen. Er werd dus met de nodige reser ves naar het duel uitgekeken. Onte recht, zoals achteraf bleek. LHV maakte een sterke ope ningsfase door, waarin de ploeg op rij treffers uit het boekje realiseer de. Defensief was het echter nog niet 100%, waardoor de Leusdena ren in het eerste halfuur niet echt loskwamen. En na een terugval zag het er zelfs even somber uit, toen de bezoekers van 7-3 terug konden komen tot 7-6. Twee belangrijke doelpunten voor de pauze gaven LHV echter voldoende ruimte om het karwei in de tweede helft sim pel te klaren. Zoals gezegd, kon LHV zich aan vankelijk maar moeilijk losmaken van de tegenstander. Voor een be langrijk deel was dat te wijten aan de te ver naar voren spelende cir kelverdediging die de Leusdena ren hanteerden. Daardoor werd doelvrouwe Marga Rademaker, die ovengens een vlekkeloze partij afleverde, in de eerste helft nog zes keer verrast. In de tweede helft hadden de Leusdenaren de zaken ook achterin op een rijtje. EMM was dan ook maar drie keer suc cesvol in het vervolg van de eenzij dige ontmoetmg. GASHENDEL Vanaf het eerste fluitsignaal do mineerde LHV het wedstnjdbeeld. To Steenbeek opende door het midden de score, waarna Ria Meyerink de Leusdenaren op nieuw op voorsprong zette via een ingestudeerde aanval. Tot 2-2 kon EMM gehjke tred houden met de gastvrouwen, maar Carla Mossel deelde de eerste tik uit, door twee keer achtereen het net te vinden Voor het eerst was LHV 'los': 4-2. Ria Meyennk vergrootte de voorsprong, door een half gekeerd schot van Conny Oldewarris alsnog in te schieten, voor EMM weer iets terug kon doen. In de daarop vol gende fase leken de Leusdenaren echter korte metten te maken met de Hilversummers, door via Hetty Tessels (van afstand) en To Steen beek (door het midden) naar 7-3 weg te lopen. Dat bleek toch niet helemaal waar. Omdat LHV m doeltreffend opzicht de kluts een beetje kwijt was, kon de zeker met imponerende tegenstander de aansluiting haast weer tot stand brengen. Bij 7-6 was de spanning m het duel weer helemaal terug Via Ria Meyennk en Carla Mossel kwam LHV echter voor het aanbre ken van de pauze alweer op rozen te zitten (9-6), zodat het tweede be- dnjf met vertrouwen tegemoet ge zien kon worden. Na de gebruikelijke technische en tactische tips m de rust, trokken de Leusdenaren de gashendel wijd open. In volle galop het LHV de tegenstander alle hoeken van De Korf zien. EMM moest lijdzaam toe zien, hoe de Leusdenaren zes keer achtereen het doel vonden. Via twee treffers van Conny Oldewar- ns, die de uitgevallen To Steen beek in het midden uitstekend ver ving, Ria Meyennk (2x), Hetty Tes sels en Carla Mossel, schroefden de Leusdenaren de score fors op (15-7), voor EMM nog iets kon bete kenen. In de slotfase namen beide ploegen genoegen met nog een goal (Hetty Tesels tekende voor de Leusdense treffer), waardoor de score bepaald werd op een alles zeggende 16-9. IJSBREKER Overigens worden de verrichtin gen van de Leusdense volleybal- sters nog steeds met een menge ling van ongeloof en verbazing ga degeslagen. En mede daardoor werd de wedstrijd van afgelopen zaterdag met belangstelling tege moet gezien. Hoe zou LEOS reage ren op de eerste tegenvaller (wat heet, als je met 3-2 verliest en dan toch nog op de concurrentie uit loopt), die men tegen Vollkei te verwerken kreeg Die vraag werd in De Meent niet eenduidig beant woord De Leusdenaren presen teerden het thuisfront een uitslag die aan duidelijkheid weinig te wensen overhet. Maar aan de an dere kant waren de prestaties met van dien aard, dat er voor twijfel geen enkele ruimte meer werd ge laten. Het had er zelfs de schijn van dat de Leusdenaren hun opdracht wat te gemakkelijk opvatten. Zeker na de eenvoudige setwinst in de openingsfase (15-6), hep de concentratie zienderogen terug, waardoor de ploeg in de tweede, derde en het begin van de vierde set behoorhjk in het nauw kwam. Slechts m het slot van de vierde en laatste set haalden de Leusdenaren weer het peil van de afgelopen we ken en toen werd Jupiter ook volle dig zoek gespeeld. Met andere woorden, de problemen die Ad van Woensel mogelijk te wachten staan, hjken veel eerder op het mentale, dan op het technische vlak te hggen. Hij zal tot elke pnjs moeten zien te vermijden dat de ploeg de weg van overschatting van eigen krachten en onderschat ting van de tegenstanders op zal gaan. LEOS begon tegen Jupiter zon der Gemma Moors in de basis. De spil van het huidige team was door ziekte verzwakt, waardoor Van Woensel besloot haar aan de kant te houden. In de eerste set was dat ook geen enkel probleem. Met name de opslag van de Leusdena ren was voor Jupiter teveel, en gaf LEOS alle ruimte om simpel over de tegenstander heen te lopen: 15-6. Maar na een even voortvarende start als in de eerste set, bij 4-2, begonnen de Leusdenaren slaap te krijgen. En hoewel de harde smas hes van Jupiter moeilijk vergeleken kunnen worden met een slaaplied je, liet LEOS zich behaaglijk in de stoel onderuitzakken. Toen men eenmaal weer bij positieven was gekomen, gaf het scorebord al een forse achterstand aan: 4-10. Deze ontwikkelingen waren voor Van Woensel aanleiding om een noodgreep toe te passen. Hij zette Gemma Moors alsnog in en toen de Woudenbergse vier pun ten op rij aantekende vanaf de op- slaglijn, kwam er weer vuur m het spel. Via 10-12,12-13 en 14-14 sloop LEOS dichterbij en fungeerde Marjan van Enegelenhoven ander maal als ïjsbreker door met twee 'aces' ook de tweede set binnen te halen: 16-14. OMMEKEER Toch versterkte die setwinst- op-het-nippertje bij LEOS alleen maar het gevoel dat het met mis kón gaan. Concentratiegebrek in de derde set leidde dan ook tot een foutenfestival bij de Leusdenaren, waardoor elke vorm van organisa tie in het spel wegviel. De tegen stander uit Oudewater rook moge lijkheden en profiteerde van de flegmatieke houding van de gast vrouwen. Na een 3-1 voorsprong, kwamen de Leusdenaren in het verhaal van de derde set in het geheel niet meer voor en greep Jupiter, geheel verdiend, de set- wmst: 7-15. In de vierde set tekende zich een debacle af, toen de bezoekers met een 0-5 voorsprong startten. Maar terwijl er langs de kant al ernstig rekening werd gehouden met puntverlies of erger, kwam de om mekeer. Ineens waren Gemma Moors, Rona de Koning, Astrid van Dijk, Marjan van Engelenhoven, Anita Visser en Petra Küh weer volledig bij de les en slaagde de ploeg erin een complete wederop standing gestalte te geven. In no- time was de stand alweer in even wicht gebracht (5-5), waarna LEOS doordenderde naar 10-5, onder meer via sterke serveerballen van Petra Küh. Alleen het einde van de set bracht daarna nog emge span ning, toen het verlossende laatste punt lang op zich liet wachten. Bij 14-6 was er echter al lang geen sprake meer van of LEOS de over winning zou pakken. Slechts de vraag wanneer was nog interes sant: 15-6. GEROUTINEERD De LEOS heren blijven opmer kelijk eensgezind met de dames. Evenals de vrouwelijke collega's incasseerden de Leusdenaren in de achtste ronde van de competitie de eerste verliespunten, waarna de formatie van Bert van Doorn de eerste de beste thuiswedstrijd aan greep om weer m het zadel te klim men. Dat deed LEOS door vrijdag in De Korf af te rekenen met ASVD uit Dronten. Hoewel dat niet van een leien dakje ging, toonden de Leusdenaren zich in de eerste klas se mmiddels zó geroutineerd dat men ook een slechte wedstrijd in winst bleek te kunnen omzetten. De mentale groei van de ploeg werd vooral duidelijk in de tweede set. Nadat de Leusdenaren de eer ste hadden gewonnen, kwam LEOS m de tweede eigenlijk m uitzichts- loze positie te verkeren. Bij 10-14 was ASVD zelfs op set-point aan geland en het was slechts aan de onverzettelijkheid van de Leusde naren te danken dat de ploeg die set toch nog binnenhaalde. Bij 17-15 was 2-0 een feit en het mag geen wonder heten dat de Drentenaren zich toen gewonnen gaven. Toch lijkt vooral de winst in de tweede set erg belangrijk te zijn geweest. Als LEOS die uit handen gegeven zou hebben, zou het nie mand hebben verbaasd als er een heel andere wedstnjd zou zijn ont staan. Helemaal als in aanmerking genomen wordt, dat LEOS allesbe halve in een bloedvorm stak. Inte gendeel, de Leusdenaren speel den een uiterst stroeve partij, waarin vooral de service-pass pro blemen opleverde. Daardoor kwam de eigen aanval maar matig uit de verf, hetgeen ASVD in de gelegenheid stelde de broodnodi ge puntjes bij elkaar te sprokkke- len TIME-OUT Het liep vanaf het begin niet zo als het zou moeten. Waar de Leus denaren anders traditioneel sterk openen, kwam men nu met horten en stoten op gang. ASVD profiteer de van de aanloopproblemen bij LEOS en kwam op 4-8 voor. Een time-out van Bert van Doorn bracht de rust terug in het team, waarna LEOS snel op gehjke hoogte kwam bij 9-9. Dat was het sein voor een nieuwe demarage van de gasthe ren, die het eerste bednjf met 15-9 winnend besloten. Aanvankelijk leek LEOS de op gaande lijn, die zich in de eerste set aftekende, door te kunnen trekken in de tweede. De Leusdenaren na men vlot een 8-4 voorsprong, zodat 2-0 slechts een kwestie van met eens zo heel veel tijd leek. Niets was echter minder waar, toen de broodnodige variatie m het Leus dense aanvalsspel uitbleef. ASVD stelde zich m op de buitenaanval lers, waar het meeste gevaar van daan kwam en door daar een goed blok tegenover te stellen, slaagden de bezoekers erin gnp op de wed strijd te krijgen. De Drentenaren Hepen zefs uit naar 10-14, voor LEOS zich hervond. Juist op tijd slaagde men erin het tij te keren, door met 17-15 aan de winnende hand te bhjven. Na het verlies in de tweede set gaf ASVD zich over. Door zich van een goede opslag te bedienen, kregen de Leusdenaren hun oppo nenten stevig onder druk en toen echte oppositie aan de overzijde van het net uitbleef, konden de vol gelingen van Bert van Doorn het karwei toch nog vrij simpel klaren. Met 15-10 was de winst voor LEOS, dat daarmee goed in de race blijft voor een hoge eindklassering in de eerste klasse. SENIOREN DAMES De Vinken 1 - Antilopen 1 13-11 L.D.O. 2-Antilopen 2 7-11 Antilopen 3 - Revival 2 17-8 Antilopen 5 - De Vinken 4 3-5 R D.Z. 5 - Antilopen 7 2-8 LHV-EMM ASV3-LHV3 16-9 12-1 JUNIOREN HEREN Vinken J1 - Antilopen J1 Meeuwen J2 - Antilopen J2 9-10 9-10 LHV - Baam Adiastea - LHV 1712 ASPIRANTEN 16-17 JEUGD HJLHV-BSV MA LHV - UHV-sport LHV 2 - Baam JALHV-BDC 6-25 13-4 2-12 5-20 Woudenberg D1 - Antilopen D2 4-7 PUPILLEN O.D.I.K. PI - Antilopen PI Antilopen R1 - Kameo R1 Antilopen R2 - Sparta R2 3-0 0-1 WELPEN ACHTERVELD - Aan de onder linge schietwedstrijd van de da- mes-schietclub namen slechts zes leden deel. Ook ditmaal lukte het de dames niet boven de 90 punten te komen. Het was Anneke Ouds hoorn die weer eerste werd met 88 punten. De overige uitslagen waren. aantal punten 2. Tiny Tolboom 85 3. Iny Kok 78 4. Mien v.d. Burgwal 75 5. Nel Tijmensen 63 6. Linda van Rossum 57 (advertentie) LHV - Nijenrodes BFC - Achterveld WOG 3 -Achterveld 2 Achterveld 3 - SEC 4 Quick 10 - Achterveld 5 Quick 11 - Achterveld 6 KWA Dames - Achterveld Dames 5-0 4-4 2-0 1-6 2-2 2-2 AFD. ZATERDAG JEUGD Achterveld Al - IJsselmeervogels A3 1 S.O Soest B2-Achterveld BI 4-1 Achterveld C l - WZ 49 C1 1-3 Achterveld Dl - IJsselmeervogels D3 3 Hoogland E2 - Achterveld E1 0-6 IJsselmeervogels 4 - Achterveld E2 1-1 TQVF1-Achterveld F1 W) Roda '46 - Velox Roda 2 - Rood Wit 2 WOP 4 - Roda 3 Soesterberg 2 - Roda 2 Roda 5 - Hoevelaken 5 Hoevelaken P - Roda 6 Huizen 11 - Roda 7 4-2 1-2 afg. afg. 1-3 5-1 5-1 AFD. ZONDAG DAMES JUN. Carla Mossel haalt uit voor een schot. Tos Steenbeek en Caren Nijhuis kijken toe hoe hun ploeggenoot het er vanaf brengt. Achterveld - CSW EMM - Roda '46 CDW 3 - Roda 2 Roda 3 - Hoogland 3 Roda 4 - Victoria 5 Limvio 4 - Roda 6 AP WC 5 - Roda 7 1-1 afg. 1-1 4-4 6-1 9-0 VERKLEINEN? Op A3- of A4-formaat? Het kan allemaal bij de Een snelle fotokopieer- service tegen redeli/ke prijzen. Asschatterweg 19 (Bij de Biezenkamp) Kantoor geopend van maandag tot en met vrijdag van 9 uur tot 12 uur, van 14 uur tot 17 uur.

Leusder Krant | 1987 | | pagina 7