BCL kansloos tegen koploper Huis in 't Veld vast aan kop handbal voorspel Opmars Winterstop Kilometervreters van TTL Dames De Haaien deklasseren De Meent Kerstkaarten bij Roda'46 Dutch wint top-duel in 3e klasse bowlen In huiscompetitie SVL: DONDERDAG 17 DECEMBER 1987 10 LEUSDEN - De badmintonners van BCL kregen dit weekeinde een zware klus te verhapstukken. Op voor hand was al wel duidelijk dat de Leusdenaren tegen het nog ongeslagen KBVA niet tot winst zouden kunnen ko men, zodat de doelstelling was de schade zoveel mogelijk te beperken. In die opzet slaagde men ge deeltelijk. Met name de Leusdense dames bleken nog tot emg weer werk van betekems in staat. In de enkelspelen pakte Marleen van der Horst een partij, terwijl ook het damesdubbel in Leusden terecht kwam. Daar bleef het echter wel bij. zodat de BCL-ers met een 6-2 nederlaag naar huis werden ge stuurd. De eerste dne enkelspelen gin gen kansloos verloren Robert van der Sluys, die de spits afbeet in het heren-enkel, kon het tegen een zeer sterke tegenstander ruet bol werken. De Leusdenaar moest in twee sets snel toegeven dat er voor hem geen eer te behalen was; 15-3, 15-3. Albert den Hollander verging het niet veel beter in zijn single. De Leusdense teamcaptain kreeg van zijn Amersfoortse tegenstander alle hoeken van het speelveld te zien, hetgeen resulteerde in duide lijk verlies. De cijfers 15-5, 15-4 wa ren alleszeggend. Jane van der Haar bood haar te genstander verdienstelijk oppo sitie, al twijfelde niemand eraan dat de winst m Amersfoort zou blijven. De setstanden 11-1 en 11-4 gaven echter een vertekend beeld van de krachtsverhoudingen in het veld. De Leusdense deed niet veel voor haar tegenstander onder. Marleen van der Horst zorgde in het laatste enkelspel voor een ver rassing. met technisch goed ver zorgd spel pakte de tweede Leus dense dame de eerste set (6-11), maar m de tweede leek ook zij naar verlies te worden gespeeld. Bij 10-5 in het voordeel van haar Amers foortse tegenstander leek er op zijn minst een derde set nodig om de partij te beslissen. Zover zou het toch met komen. Op karakter vocht Van dér Haar terug en besliste de tweede set alsnog m haar voordeel, waarmee zij tegelijk het eerste winstpunt voor BCL liet noteren; 10-12. INZINKING Ook m het herendubbel schoten de Leusdense afgevaardigden te kort. Hadden Albert den Hollander en Robert van der Sluys in hun singles al ervaren dat de Amer- foortse tegenstander een klasse beter was, in het dubbel werd ze dat opnieuw ingewreven. Met 14-4 en 15-7 was de partij slechts een formaliteit. De dames daarentegen zetten een uitstekende partij neer. Jane van der Haar en Marleen van der Horst trokken na een slijtageslag het damesdubbel naar zich toe. Ze hadden daar wel drie sets voor nodig. Nadat de Leusdenaren de eerste set met 10-15 m hun voor deel hadden beslist, kreeg men in de tweede met een ernstige inzin king te maken. Het Amersfoortse koppel profiteerde hier onmiddel lijk van en sloeg met 15-3 hard te rug. In de derde en beslissende set slaagden de Leusdenaren er op het nippertje in opnieuw een wed- stnjdpunt binnen te halen, door met 13-15 aan de positieve zijde van de score te blijven. In theorie was op dat moment een gelijkspel nog binnen bereik, maar het eerste gemengd dubbel maakte aan die illusie al snel en eind. Robert van der Sluys en Jane van der Haar kregen er ongenadig van langs en in twee sets verzeker de KBVA zich al van de eindzege: 15-0 en 15-4. Het laatste mixed-dubbel sleep te er nog wel een driesetter uit, maar met 15-2,15-18 en 15-12 slaag den Albert den Hollander en Mar leen van der Horst er niet in de score een draaglijker aanzien te geven. Voor BCL worden de laatste ont moetingen van dit seizoen van groot belang. In de resterende wedstnjden moeten de Leusdena ren het verblijf in de eerste klasse zien veilig te stellen. LEUSDEN - Een week na Sinterklaas, werd er weer geschaakt. Sommige spelers zoals Van Santen dachten dat de goedheiligman nog steeds in het land was en gaven hun tegenstanders het nodige kado. Van Santen liet bijvoor beeld een overwinning lopen en zal nu waarschijnlijk genoegen moeten nemen met gelijkspel. Anderen gaven elkaar niks toe en waren tot laat die avond bezig, waarbij Huis in 't Veld geen fout maakte en met zijn overwinning de eerste plaats vaster in handen kreeg. Een opmerkelijke partij was die tussen Flohr en Staal waarbij de laatste bewees op een hoger niveau te kunnen meedraaien. Het vijfde speelde donderdag tegen Nijkerk III. Bij dit team staat de gezelligheid voorop en vanuit dat standpunt bekeken was het be haalde resultaat ruim voldoende. Halkes, Van de Wetenng, Wisman en Rozenburg speelden gelijk, ter wijl Van de Tang en Mus wonnen waarmee een 4-4 eindstand be reikt. Schouten en Nijhof verloren. Een dag later speelde Leusden II tegen Baarn I. In het team waren nogal wat reserves nodig door het uitvallen van 4 spelers. De reser ves, de Jager sr. en Staal, wisten al vrij snel te winnen, waaraan lang- man en Peperkamp een halfje toe voegden, wat de eindstand op 5-3 in het nadeel voor Leusden bracht. Uneken, v. Santen, de Jager jr. en Elschot verloren. Het derde speelde op maandag en ook daar werd de winst met gehaald, al bleef het verlies be perkt tot 4,/2-3I/2. Stienen, Andries- sen en wederom Staal wonnen ter wijl het halfje werd behaald door Quelle. JEUGD De Leusdense jeugd was zater dag in grote getale aanwezig in Vianen, waar zij zich zoals ge woonlijk, weer van hun sterkste kant lieten zien. De nadruk lag echter bij de 8-jarige Jon Shatat groep D, die liet zien over veel talent te beschikken door zijn groep met overmacht te winnen. Hij wist namelijk elke partij te win nen. Ook E. Zijlstra groep A en J. de Jager groep B wonnen m hun groep Uitslagen jeugd: A. Boersen-V v.d. Bilt 1-0 Gvd. Weerd - W Hanszens 1-0 B Kampes-O Hesp 0-1 P. Frankevoort - K J Smit 1-0 J Shatat - M. Morsink 1-0 D Elzas - E. Derksen 1-0 L. de Heer- J Boersen 1-0 F. Oevelen - A. Kwak 1-0 Meylof - D. Boersen 1-0 R. Verboom - M, Kok 0-1 P. Snijders-T Boer 0-1 R Hengeveld - W Kok 0-1 LEUSDEN- De handballers van LHV beginnen zondag in thuishal De Korf aan de laatste ontmoetingen uit de eerste helft van de zaalcompetitie. De heren treden daarbij aan tegen het op het oog onbeduidende Venix uit Veenendaal, terwijl de dames het een stuk lastiger zullen krijgen tegen SDO uit Bussum. Voor de dames staat de aansluiting met de eerste ploegen op het spel. Bij de heren in de derde klasse A viel zondag de eerste verrassing te noteren. Het nog ongeslagen DWSM begon tegen Shot'73 2 teke nen van slijtage te vertonen. De ploeg uit Maarssenbroek verspeel de het eerste punt van het seizoen, door met verder te komen dan een 11-11 gelijkspel. Toch schiet het Leusdense LHV met die uitslag nog weinig op. DWSM heeft halverwege de com petitie een voorsprong van vijf Huiscompetitie Huis int Veld - Vos Velker - Van Santen Uneke - Kerkhof Peperkamp - Langman Flohr - Staal Moed-De Jager Boogaard - Van der Harst De Jager - Agterberg Van Dokkum - Boemaars Gelderman - Willigenburg Talens - Van de Pol Zaal - Visser Quelle - Verschuur Veenendaal-Berg Struiwig - Van der Meel Gerrits - Andnessen Dalen - Gieskens Zaal - Willigenburg 1-0 afg. 1-0 1-0 0-1 1-0 V2-V2 0-1 V2-V2 0-1 0-1 Vz- V2 1-0 1-0 0-1 afgebroken 1-0 1-0 LEUSDEN- Onlangs hield de Trim en Toerclub Leusden (TTL) een bijeenkomst in de Roda-kantine, waar het einde van het fietsseizoen feestelijk werd gevierd. Voorde TTL bleek het lustrumjaar, de vereniging bestond vijf jaar, een succes. Dat bleek bijvoorbeeld uit de Fietsvierdaagse die de TTL organiseerde en die ondanks het slechte weer een groot aantal deelnemers trok. Het slechte weer heeft de leden er ook niet van kunnen weerhouden veel kilometers te maken. Traditioneel werden op het slotfeest ook de kilometervreters van het jaar gehuldigd. De namen van de gelukkigen zullen de wielerfanaten ruet onbekend m de oren klmken. Bij de heren werd Rob Froonhof de grootste kilometerverslin- der. Hij legde dit seizoen niet minder dan 16.000 kilometer af Bij de vrouwen was Magda van Elswijk de meest fanatieke fietser. Zij kwam tot het respectabele aantal van ruim 10.000 kilometer. In totaal verslonden de leden van TTL dit seizoen 181.000 officiële fietskilometers. De dames namen hiervan een slordige 43.000 kilometer voor hun rekening. Al met al prestaties om je petje diep voor af te nemen Op de foto Rob Froonhof en Magda van Elswijk, na de huldiging als kilometervreters van het jaar. punten op de leusdenaren en dat lijkt niet meer goed te maken. Toch zijn de Leusdenaren duidelijk in opmars. Na de laatste wedstrijden op 6 december, zijn de volgelingen van trainer Co Wethly opgerukt van een laatste naar een vierde plaats in het klassement. Dat zijn de Leusdenaren overigens aan hun stand ook wel verplicht. Bij het ingaan van de laatste wed strijden mt de eerste helft van de competitie blijkt ook dat de Leus denaren de meest produktieve ploeg uit hun afdeling bezitten. De LHV-ers schoten 108 keer raak en dat is drie treffers meer dan num mer één DWSM het noteren. Break-Out, de huidige nummer twee, blijft daar met 91 doelpunten al royaal bij achter. Ook deze cij fers mogen een indicatie zijn dat LHV niet thuishoort op de positie waarop men zich nu bevind. De tweede helft van de competitie, die straks na de jaarwisseling begint, zal dan ook voornamelijk in het teken van revanche op de slechte start staan, waarbij blessures en een ongelukkige loting de Leusde naren van titelkansen hebben be roofd. Zondag kan LHV de opmars in de derde klasse verder gestalte geven, als men afrekent met Venix. Aangezien de Veenendalers nog puntloos onderaan staan, lijkt de vraag óf de Leusdenaren zullen winnen niet zo interessant. Het zal veeleer gaan om de manier waarop de zege gestalte zal knjgen en of men het doelsaldo verder op kan krikken. De mogelijkheden lijken aanwezig. In de derde klasse A staat verder nog maar één wedstrijd op het pro gramma. Daarin lijkt Houten van Shot te moeten kunnen winnen. Uitslagen derde klasse A Venix - AAV 2 n.b. DWSM - Shot'73 2 11-11 Stand derde klasse A 1 DWSM 7-13. 2 Break-Out 6-10. 3. Corbulo 5-6. 4. LHV 6-6, 5. Houten 4-4, 6. Shot '73 2 5-4, 7 AAV 2 5-0, 8 Venix 5-0. De damesploeg van De Haaien haalde tegen De Meent weer eens ouder wets uit. Het werd 14-3 voor de Leusdenaren. LEUSDEN - De dameswa- terpoloers van De Haaien hebben dit weekeinde hun tanden weer eens laten zien. De Leusdenaren trokken de opgaande lijn, die de laatste weken zichtbaar werd, ver der door en daar werd De Meent het slachtoffer van. In het Sportfondsenbad over tuigden de Haaien met een forse 14-3 overwinning. Even zag het er naar uit dat de Leusdenaren zich weer zouden la ten verrassen. Kort na de aanvang opende De Meent namelijk de sco re. Na afloop van de eerste periode was echter al zonneklaar dat De Haaien met echt in de problemen zouden komen. Via topscorer Ka ren Pólkamp (in totaal zes treffers) en Ria van Valkengoed, sloten de Leusdenaren het eerste kwart al voordelig af: 3-1. De beslissende slag sloegen de Leusdenaren daarop al m de twee de periode. De Haaien voegden, via twee treffers van Karen Pol kamp een benutte strafworp van Ria van Valkengoed, opmeuw dii jt doelpunten aan hun totaal toe. E rr omdat De Meent daar niets teger y over stelde, wist De Haaien zich b 6-1 al zo goed als verzekerd van d eindoverwinning. De vraag was a te leen met welke cijfers die zeg e gestalte zou krijgen. In de derde en vierde period d< voerden de Leusdenaren hun pro o duktiviteit nog op. Via doelpunte van Karen Polkamp, Ria van Vai e kengoed, Peggy Brons en Yvonn ai Adriaanse werd de score opge n voerd naar 10-1. Door een ongeluk n< kige uitworp van doelvrouwe Jo c landa Tijmensen kon De Meent iet >f< terugdoen en bij het scheiden va nc de markt brachten de gasten d vi achterstand zelfs terug op 10-3. In de vierde periode werd het lolrc van de tegenstander achter defin n tief bezegeld. Yvonne Adriaans at tilde de score naar 11-3, voor Au x drea van Druten in de rebound 12- liet aantekenen. Zij schoot een ge keerde inzet van ploeggenoot JoT landa de Lange alsnog binnen Yvonne Adriaanse en Karen Pof kamp bepaalden de eindstand uit| eindelijk op 14-3. Programma derde klasse A LHV - Venix Houten - Shot'73 2 SERIEUS Bij de dames gaat het spel dit weekemde seneus op de wagen. In de laatste wedstrijd voor het ver strijken van de eerste helft van de competitie ointmoeten de dames van LHV zondag SDO. De situatie bij de dames m de tweede klasse B is dusdanig dat er op de afloop van het avontuur nog weinig te zeggen valt. ASV'65 houdt de beste papie ren, maar daar achter staan mo menteel drie ploegen te dringen op de derde plaats, met uitzicht op verbetering daarvan. Naar het zich laat aanzien zal één van die dne ploegen dit weekeinde voorlopig moeten afhaken in de strijd om de eerste plaats in de tweede klasse. De verliezer van het duel tussen LHV en SDO wordt namelijk op vijf punten van de lijstaanvoerder ge zet en dat lijkt teveel. De voortekenen wijzen in een nchting, waarin LHV zondag de un derdogpositie inneemt.De Leusde naren kwamen de ploeg uit Bussum de afgelopen jaren geregeld tegen en steeds bleek SDO de betere, of meer gelukkige ploeg. Het verschil was nooit meer dan één punt, zodat gerust kan worden vastgesteld dat de ploegen die zondag tegen el kaar uitkomen zo goed als gelijk waardig zijn. Wil LHV erbij blijven, dan is een klem verhes zondag echter niet voldoende. De formatie van Joop Douma zal winst moeten boeken om niet in een vroeg sta dium van de strijd voor promotie uit beeld te geraken. Maar het is naturlijk ook goed mogelijk dat er een gelijkspel mt de bus zal komen rollen. En in dat geval zal Celentas 2, de andere nummer twee, zich lachend in de handen wrijven. Hoewel Fidelitas zich van de slechte seizoenstart lijkt te herstellen, valt het te betwij felen of de Amersfoorters al tot een stunt in de vorm van winst op Cele ntas m staat zijn. Het Ankeveense ASV'65, dat zondag maar met moeite langs Fidelitas kwam 11-9), zal zondag minder in de weg ge legd worden door het Vleutense Eendracht. De hekkesluiter uit de tweede klasse mag voor ASV geen obstakel op de weg naar een mo gelijke titel vormen. Uitslagen tweede klasse B LHV - EMM 16-9 ASV65 - Fidelitas 11-9 Stand tweede klasse B 1ASV65 6-11,2. LHV 6-8, - Celentas 2 6-8, -. SDO 6-8, 5 SHVU 7-5. 6 Fidelitas 6-4, 7 EMM 7-4, 8 Eendracht 6-2. Programma tweede klasse B LHV - SDO Eendracht - ASV65 Celentas 2 - Fidelitas ONDER DRUK 12- ge m Ultij LEUSDEN- Op vrijdag 18 decem ber houdt de evenementencom missie van de voetbalvereniging Roda'46 het traditionele kerst kaarten. Deze kerstkaartavond, die in de kantine van de voetbal vereniging op het Burtgemeester Buiningpark gehouden wordt, begint om 20.15 uur en is voor iedereen met vaste maat toegan kelijk. De prijzen zijn, zoals gewoon lijk, weer niet te versmaden, dus wie 'trek' heeft in een gezellig avondje kaarten is vrijdag bij Roda dan ook van harte welkom. Tussenstand na drie ronden Schutjassen 1 A. Smal 2 A. van de Brink 3. C. Daatselaar Klaverjassen 1. F. van Weerdestein 10920 pnt. 2 H Vnjhoef 10276 pnt. 3. Mevr L. W. Veldhuizen 10249 pnt 4. Mevr. B. Jasperse 10155 pnt 5. W Osnabrugge 10139 pnt LEUSDEN/ACHTERVELD - De winterstop staat voor de deur. Aanstaand weekeinde wordt voorlopig de laatste ronde van de voetbalcompetitie in de Afdeling Utrecht afgewerkt. Voor sommigen mocht dit nieuwe fenomeen nog even wegblijven, voor anderen komt de pauze geen week te vroeg. Hoe het ook zij, na dit weekeinde kunnen de „kicks" even de kast in. Er wordt zaterdag, zowel als zon dag, geen programma „volgens het boekje" afgewerkt. De competitie- leider heeft gemeend het laatste weekeinde te benutten voor een aangepast speelschema. Er zijn bijvoorbeeld in de hoofd klasse zaterdag wel wat boeiende ontmoetingen uit de hoed ge toverd. Voor de top is met name het duel tussen Bloemenkwartier en Eemdijk van groot belang. De Hil versummers maakten de laatste maand een wisselvallige penode door, maar op grond van de klasse ring op de ranglijst doet Bloemen kwartier nog altijd mee Het voordeel van eigen terrein geeft de Gooische ploeg mogelijk de ruimte om het Eemdijk erg moeilijk te gaan maken. Met name in Leusden wordt er hartstochtelijk uitgekeken naar een misstap van de Eemdijkers, waardoor de elf van Roda weer in kansrijke positie voor de tweede plaats kunnen ko men. Roda zal eerst zelf met WA'71 moeten afrekenen, maar dat mag voor de formatie van de vertrekkende oefenmeester Wim van der Linden geen probleem zijn. Of er weer zo'n grote ^core uit xle bus zal komen als destijds in Ach terberg, (7-2) valt nog te bezien. Musketiers maakt naar ver wachting geen fout tegen Hooger- heide, terwijl ook WJ op het vin kentouw blijft na winst op Hercules. Velox treedt thuis aan tegen Veen- sche Boys en de Utrechtenaren mo gen laten zien hoe de 4-2 nederlaag van zaterdag tegen Roda is ver werkt. SOVA'54 knjgt op eigen bodem de kans om de afstand naar de laatste plaats te vergroten, door het treffen met Veluwse Boys in winst om te zetten. Voor de ploeg uit Garderen daarentegen, lijkt dit duel een van de laatste gelegenhe den om naderend onheil af te wen den. Programma hoofdklasse (zater dag) Bloemenkwartier - Eemdijk Hercules - WJ Musketiers - Hoogerheide Roda'46 - Veluwse Boys SOVA'54 - Veluwse Boys Velox - Veensche Boys In de eerste klasse zondag liji met name Achterveld reikhalzen naar de winterstop uit te kijken. I een paar weken tijd is de positi van de Achtervelders sterk ondt druk komen te staan en is de foi mat ie van trainer/coach Cor H< land weer gevaarlijk dicht in buurt van de hekkesluitersposil terecht gekomen. Of de oranji hemden de feestdagen een beel vrolijk gestemd tegemoet gaan, voornamelijk afhangen van het r< sultaat aanstaande zondag teg< Veensche Boys. Gezien het feit dat de Nijkerkei veners thuis een lastig te bespele tegenstander vormen, staat een pc sitieve afloop voor de Achterve] ders op voorhand nog lang rue vast. Roda gaat op bezoek b BW31 dat een nogal wisselvali seizoen doormaakt. De ploeg Blaricum lijkt echter juist de laatst weken stevig in de lift te zittei zodat Roda in Blaricum op hevig tegenstand kan rekenen. Koploper BFC ontvangt thu EMM, dat op plek nummer vier no altijd aanspraak meent te moge maken op een eventuele titel. Voc de Hilversummers lijkt winst da ook het uitgangspunt te moeten zij m Bussum Naarden kan lachende derd worden, als men thuis tege Zuiderzeevogels geen al te onberi kenbare sprongen zal maken. Vcx de gang van zaken onderin is h« duel Kockengen - Barneveld ru< zonder belang. WZA krijt Olympia'25 op bezoek. Programma eerste klasse (zoi dag) Naarden'79 - Zuiderzeevogels BFC - EMM BW'31 - Roda'46 WZA - Olympia'35 Kockengen - Barneveld Veluwse Boys - Achterveld LEUSDEN - Tijdens de competities van de Bowling Bond Leusden viel het meest belangwekkende resultaat van de week te noteren in de derde klasse. Daar kwamen de koplopers Groeneveld en Dutch 200 tegen elkaar in het strijdperk. Groeneveld ging het duel in met een kleine voorsprong, die echter in de onderlinge confrontatie als sneeuw voor de zon verdween. Dutch 200 won met 3-2 en kwam daar door in de algemene rangschikking op gelijke hoogte met Groeneveld. Maar ook Autorijschool De We tenng blijft in kansrijke positie. Door een 5-0 zege op The Arrows te boeken, werd de achterstand op de leiders zelfs kleiner. De Wete nng volgt op twee punten. De rest van het veld lijkt nu als kansloos. Red Devils, de nummer vier, heeft, ondanks de 5-0 overwinning op VG Knudde, al een achterstand van vijftien punten op de koplopers. In de hoofdklasse deden zich geen verrassingen voor. De favo- neten maakten geen fouten, zodat Good Approach (5-0 winst op Werknet 2) veruit de belangrijkste titelkandidaat blijft. Djagos bleef op vier punten staan, door tegen Hobo Hifi met het grootst mogelijke verschil te finishen. Snoopy's Bow lingteam liet een punt liggen tegen Karweihoek: 4-1. In de eerste klasse kwam Rijn- ders verrassend uit de hoek. De hekkesluiter versloeg Bar-Grill Monet met 3-2 de baas te blijven. In deze klasse is De Schakel de emge ploeg die de High School Strikers een beetje kan volgen. De ploeg leverde echter wel meer punten m bij de koploper door met IE KLASSE Bar-Grill „Monet" - Team Rijnders De Schakel - Team „Seven" High School Strikers - Aqua Stop Stand 1High School Strikers 2. De Schakel 3. Team „Seven" 4 Aqua Stop 5. Bar-Gnll „Monet" 6 Schoenmakerij Keyzer 7. Team Rijnders 2E KLASSE de hakken over de sloot van Team „Seven" te winnen: 3-2. De Strikers hadden minder moeite Aqua Stop (4-1), waardoor de voorsprong in het klassement tot ruim vijftien punten groeide In de tweede klasse hadden de koplopers een moeilijke dag. Van de Poll leverde Bolletje van Polletje een punt in (4-1), terwijl de nummer twee, Double Wood, maar net over eind bleef tegen De Hulken (2-3). HOOFDKLASSE UITSLAGEN Djagos - Hobo Hifi 5-0 Snoopy's Bowl team - Karweihoek 4-1 Good Approach - Werknet II 5-0 Stand 1. Good Approach 62.0 2. Djagos 58.0 3. Snoopy's Bowl. team 50.0 4. Werknet I 48.0 5. Hobo Hifi 30.0 6. Karweihoek 29 0 7. Werknet II 23.0 Pauline - De Korfbowlers De Hulken - Double Wood Aann. bedr v. d. Poll - Polletje Stand 1 Aann bedr v d.Poll 2. Double Wood 3. Pauline 4 De Hulken 5. Bolletje v. Polletje 6. De „Golden Girls" 7. De Korfbowlers Bolletje 3E KLASSE Autorijsch. De Wetenng Arrows Lucky Strike - van Boekei Red Devils - V. G. Knudde Groeneveld - Dutch 200 Stand 1. Groeneveld 2. Dutch 200 3. Autorijsch. De Wetering 4 Red Devils 5. Van Boekei 6. Lucky Stnke 7. The Arrows 8 V G Knudde

Leusder Krant | 1987 | | pagina 10