Meubelmakerij geheel door brand verwoest Basisscholen vierden Kerst KPO hield Kerstbij eenkomst De Zonnebloem' /ierde kerstfeest Kerstmiddag bejaardensoos Kerstvieringen in Achterveld L_ 'Geluksbiljarten' bleek geslaagd Bingo bij De Hessenkar 'Kerst-inn' N.V.S.H. plaatselijk nieuws Het voormalige college, dat de gemeente Leusden ruim dertiendui zend gulden terug moet betalen vanwege ongeoorloofde kosten voor adviezen die meer van persoonlijk, dan van gemeentelijk belang waren. Van links naar rechtsvoormalig burgemeester J. Rademaker en de voormalige wethouders Jan Wagenaar (WD), Gijs van Woudenberg (CDA) en Fons Ummels (CDA). vervolg van pagina 1 LEURGESTELD jan Konijnenbelt (CDA) vond het >ral 'teleurstellend', dat de lestie weer zo breed aan de orde lam. 'Jammer voor Leusden. We leten het verleden eens laten Iten. Maar een aantal partijen dit weer nadrukkelijk aan de le', aldus Konijnenbelt. iij ging in zijn betoog vrij uitvoe- ïn op de achtergrond van de grotingspost. Er was duidelijk :ake geweest van een afwijzing de kant van senioren, maar in had de kwestie zich toch anders Iwikkeld, aldus Konijnenbelt. e hebben in juli veel gesprekken had met het college, hetgeen uit- idelijk leidde tot de aankondi- ig dat het college af zou treden, n Nieuwenhuizen heeft daarin goede rol gespeeld. De dne cties die het college steunden Dben toen over de betreffende cening laten weten: 'we horen dit en we zullen dit positief bena ren'. Binnen de CDA-fractie ble- n er twee bedenkingen te zijn jen de afspraken met het toen- lige college. De eerste betrof de turn. Vijftien oktober vond men aat. De tweede was de rekening, arvan we vonden dat het college eigenlijk zelf moest betalen, college was willens en wetens boekje te buiten gegaan. Mo- lijk dat de slechte verhoudingen sen college en fracties daar ook i rol in hebben gespeeld. 'Maar', Dben we toen gezegd, 'als hier- ie de zaak is afgedaan, dan moet gemeente dat maar betalen.' Dat hebben we daarop ook aan wethouders meegedeeld. Van- ar dan ook dat wij menen, dat we toen gegeven woord gestand >eten doen', aldus Jan Konijnen- It. UNCIPIEEL üp Oostra (D66) memoreerde g eens de pertinent negatieve llingname de fractievoorzitters sr het advies. Bovendien was er geen budget er. Voor de twee onderzoeks- nmissies is apart krediet aange- agd. Maar het college heeft het aangedurfd, over dit advies uitspraak van de Raad te vra- Integendeel, ze hebben de :erung weggemoffeld m de na- rsnota. Waar de heer Konijnen- spreekt van een vertrouwens- sis tussen wethouders en frac- ben ik van mening, dat de Raad lt mets mee te maken had. Ik d het dan ook principieel on- >t, als deze advieskosten voor :ening van de gemente zouden Tien', aldus Oostra. GENZINNIG Jamens de WD liet Alrich Par son weten, dat ook zijn fractie ern stige bezwaren had tegen de uitga ven voor het advies van Van Nieu wenhuizen. 'Wij menen, dat deze uitgaven met tot stand hadden mo gen komen, omdat het oude colle ge met gemachtigd was om dit ad vies aan te vragen en omdat het oude college geen krediet had aan gevraagd voor deze advisering, al dus Parson. 'Ook achten wij het beroep op de post 'advisering' onjuist, omdat deze post naar onze overtuiging niet bestemd is voor advisering aan het college inzake de verhouding met de raad. Bovendien was de post advisering al overschreden. 'Er is gesproken over een zoge naamd bemiddelende rol van de adviseur. Zo hebben wij zijn optre den niet ervaren. Hooguit kan ge steld worden, dat hij in een laatste gesprek de indruk wekte, begrip te hebben voor de visie van de overgrote meerderheid van de Raad. We willen met onze houding beslist niet natrappen, maar het moet duidelijk zijn dat een college goed moet luisteren naar een dui delijke Raad. Indien men deson danks volstrekt eigenzinnig door drijft, moet men ook de gevolgen accepteren. Vandaar dan ook, dat mijn fractie meent dat de gemeente deze advieskosten met hoeft te dra gen, maar dat degenen, die dit ad vies zonder toerstemming van de Raad hebben gevraagd, dat moe ten doen', zo hield Parson zijn ge hoor voor. LAK Harm Offereins (GPV/SGP) was m zijn reactie kort, maar niet minder duidelijk. 'Als er iets is waaruit blijkt, dat het oude college lak had aan de gemeenteraad, dan was het wel deze rekening', zei hij. Daarop lichtte hij zijn standpunt inzake de adieskosten nader toe. 'Het is juist, dat ook ik m eerste instantie, tijdens dat nachtelijke ge sprek heb toegezegd, de rekening positief te willen benaderen. Maar ik moet er aan toevoegen, dat ik daar de volgende dag al spijt van had. Als ik zie, hoeveel uren het geduurd heeft, en hoeveel tele foontjes het gekost heeft, om de benodigde handtekeningen van de wethouders voor hun aftreden te verkrijgen', aldus Offereins. Ook hij steunde het amendement van de PvdA. VERPLICHT Nadat eerst wethouder Bram Vroon (CDA) van financien tech nisch had toegelicht, welke begro tingsposten moesten worden aan gepast als de meerderheid van de raad wel de najaarsnota, maar niet de betreffende rekening voor het advies goed wilde keuren, kwam burgemeester A. Panis aan het woord. Hij benadrukte nogmaals, dat de gemeente verplicht was geweest, de rekening te voldoen. Dit, omdat het adviesbureau een opdracht had gekregen - en uitgevoerd - van een destijds rechtsgeldig gemeentelijk orgaan: het toenmalige college. Verder schetste hij de formele gang van zaken. Daaruit bleek, dat de gemeente pas tot daadwerkelij ke invordering kan overgaan, als de rekening ook provinciale goed keuring heeft verkregen. Dan na melijk, staat de overschrijding van de betreffende begrotingspost pas formeel vast. Burgemeester Parus zag twee mogelijkheden. Of de betrokkenen zouden het vereiste bedrag vrijwil lig terug storten, of de gemeente zou een vordering in moeten stel len. TERMIJN In tweede termijn vielen er over en weer nog emge behartigens waardige woorden. Ineke Jansen bleek van mening, dat het verleden niet altijd kon worden genegeerd. 'We moeten daar zelfs harde lessen uit trekken', zei zij. Daar stond tegenover, dat Jan Konijnenbelt de 'ferme woorden' van Ben Stoelinga betreurde. 'Dat komt toch dicht in de buurt van natrappen', zei hij. Ook het verband dat Ep Oostra had gelegd tussen het advies en de verhouding van het college tot de fracties, noemde hij onjuist. 'Dat heeft bij ons hele maal geen rol gespeeld. En dat heb ik ook ruet gezegd', aldus Konijnen belt. Hij ging zelfs zover te zeggen, dat een eventuele motie van afkeu ring wel de steun van zijn fractie zou hebben gekregen. Harm Offereins bleek moeite te hebben met 'de indruk die nu wordt gewekt, als zou de Raad ge bruik maken van de toevalligheid, dat toen het college dat advies toch aanvroeg, het krediet was over schreden. De vraag gaat uit naar de rechtmatigheid van de uitgave, dat moet aan de orde komen', zo bleek hij van menmg. Alrich Parson vond ook, dat in de eerste plaats de rechtmatigheid m het geding was. 'Dat moet het hele jaar door kunnen, en dus ook nu', zei hij. FATSOENLIJK Verder hield Parson de burge meester voor, dat hij de voormalige collegeleden wel deglijk vast aan kon sporen, te betalen. 'U kunt ze er tenslotte op wijzen, wat ze boven het hoofd hangt', aldus Parson. Daarop ging hij uitvoerig in op de stelüngame van zijn fractie met betrekking tot de vermeende toezegging. 'Ik ben het met de heer Konijnenbelt eens, dat het een moeilijke kwetie was. Maar zijn toelichting heeft mij niet overtuigd. Met name dat 'gege ven woord'. Ik wijs erop, dat de veronderstelde welwillendheid ten aanzien van de rekening ook nadrukkelijk verondersteld was. Je kunt het ook zien als een po ging, om je fatsoenlijk te gedra gen.' 'Want wat was het geval? Mid den in de nacht, toen de bespre kingen waren afgerond, werd alsnog een ordinair financieel punt opgevoerd. Daar wil je op zo'n moment dan niet meer ver der op ingaan, vanwege de drei ging dat de zaak alsnog esca leert. Maar éèn gesprekspartner heeft toen gezegd, dat hij erop rekende, dat gezien de goede af loop, er over die rekening ook niet moeilijk meer gedaan zou worden. Daarmee gaf hijn impli ciet én expliciet aan dat hij heel goed had begrepen, dat de Raad niet akkoord wenste te gaan met die kwestie, aldus Parson. Waarbij het overigens als ach tergrondinformatie interessant is te weten, dat de gesprekspartner die hier werd bedoeld, voormalig wethouder Jan Wagenaar was. Die was tijdens deze raadsverga dering overigens zonder kennis geving afwezig. STEMMING Vlak voor de stemming ging bur gemeester Parus nog in op de woorden van Alnch Parson. 'Vrij willigheid kan in bepaalde geval len gestimuleerd worden. Dat re ken ik dan ook tot mijn taak', zo liet de burgemeester weten. Bij de stemming sloop er een schoonheidsfoutje m de procedu re. Voormalig wethouder Gijs van Woudenberg (CDA) stemde na melijk mét zijn fractie tegen het amendement van de PvdA. Daar- j mee werd het amendement aange- I nomen met dertien tegen zeven stemmen. Wethouder Com Ver duin (PvdA) vroeg zich daarop af, of dat wel kon. Van Woudenberg was immers direct belanghebben- j de en de Gemeentewet verbiedt I dat. LEUSDEN - Het bedrijfsgebouw van Meubelmakerij J.A. Pluim, gevestigd aan de Eikenlaan, is gisteravond geheel door brand verwoest. Het vuur ontstond door een steek vlam van ongeveer vijf meter uit een zogenaamde Alles- brander, waardoor gemorste lak op de vloer van de werk plaats vlam vatte. Vandaag zoekt de Technische Recher che van de Rijkspolitie uit wat de preciese oorzaak van de brand is geweest. De werkplaats van de meu belmakerij werd verwarmd door een Allesbrander die zichzelf van brandstof voorziet, in dit geval zaagsel. Gisteren om ongeveer 20.55 uur viel een flinke hoeveel zaagsel op het vuur in de kachel, die de steekvlam tot gevolg had. Vrij wel meteen begon de vloer van het gebouw als een fakkel te branden. Om erger te voorkomen probeerde werknemer C. Pluim wat erg brandbare spul len naar buiten te brengen. Hij wilde ook een geopende em mer lak verwijderen. In de haast bleef hij echter ergens achter haken. De emmer viel uit zijn handen en de lak stroomde over de vloer en zijn handen en armen. Het gevolg hiervan was, dat het vuur enorm snel om zich heen greep, en de betreffende li chaamsdelen van de werkne mer m brand vlogen. Hij hep daardoor flinke brandwonden op en werd met spoed overge bracht naar het Amersfoortse St Ehzabeth-ziekenhuis. Inmiddels was de Leusden- se brandweer ter plaatse. Om ongeveer 21.40 uur kon deze het sein 'brand meester' ge ven. Dat betekende echter niet, dat het meubelmakerij kon worden gered. Het pand moet volgens een politie woordvoerder als verloren worden beschouwd. ACHTERVELD - Vorige week maandag hielden de KPO- dames de Kerstviering. De aanwezige dames werden har telijk verwelkomd door de voorzitster, die de bijeenkomst opende met het voorlezen van een gedicht. Na eerst samen koffie te hebben gedronken voerden negen leden een to neelstuk op, getiteld 'twee vliegen in een klap'. Het eerste tafereel speelde zich af in een bejaardentehuis. Drie da mes hadden een programma ge zien op de televisie over de hon ger in de wereld. De dames wil den iets gaan doen om geld in te zamelen ter leniging van deze nood Er werd druk aefantaseerd wat men zou gaan doen. Augus- üna (Come v.d Berg) wilde een fancy fair organiseren Geertruida (Tonia v.d. Hengel) wilde gaan zin gen en Evelina (Dien Pepping) wilde een bankoverval plegen. Uiteindelijk kwam de bejaarden verzorgster Neeltje (EUy van Rui tenbeek) met het plan om kerst spullen te gaan verkopen. In het tweede tafereel zag men een kraam met kerstspullen die de dne dames te koop aanboden. Er kwam een aantal klanten, onder wie een gescheiden vrouw (Ria v.d. Wetering), en een Turkse vrouw (Ria Eggenkamp). De da mes wilden wel iets kopen, maar bleken gezien hun maatschappe lijke positie geen geld te kunnen missen De dne dames weiden door de verkoopster hierna uitge nodigd in het bejaardentehuis met hen Kerst te komen vieren. Enige üjd later kwam een vrou welijke vluchteling aan hun kraam (Bertha Dijkhof), een ex-verslaafde (Riet Tijmessen) en de echtgenote van een gedetineerde (Ans Val kengoed). Ook dezen wilden wel iets kopen, maar konden ook het geld ni»t mic<5pr> Hrio Harnp<: door medelijden bewogen, nodig den ook deze dames uit het Kerst feest met hen m het bejaardente huis te komen vieren. Uiteindelijk hadden zij genoeg verkocht en een mooi bedrag bij elkaar verza meld voor hun hongerende mede mens. Daar zij ook de betreffende dames hadden uitgenodigd het Kerstfeet bij hen te komen vieren werden er zo twee vliegen m een klap geslagen. De speelsters, evenals Frouk Soes bergen die de leiding had, wer den door de voorzitster hartelijk bedankt. Ze kregen allen een mooie Kerstroos aangeboden. Na nog geruime tijd gezellig bij elkaar te zijn gebleven werd de bijeenkomst door de voorzitster gesloten. Ze wenste de 60 aanwe zige dames een goed Kerstfeest toe. De drie basisscholen St. Jozef, het Startblok en de Regen- boogschool vierden samen met de leerlingen de teams en de ouders voor de aanvraag van de Kerstvakantie op de scholen het Kerstfeest. Het voorstel van burgemeester Parus om de stem van de heer Van Woudenberg als 'blanco' te note ren bleek ook met te voldoen, waarop tenslotte, achteraf, werd vastgesteld dat de voormalige wet houder zich van stemmmg onthou den had. Daarmee kwam, vanwege de afwezigheid van voormalig wet houder Wagenaar, de officièle uit slag op dertien stemmen voor en zes tegen het amendement. Met als resultaat dat de vier voormalige collegeleden ruim dertienduizend gulden aan de gemeente Leusden terug dienen te betalen. De najaarsnota werd daarop met algemene stemmen aangenomen USDEN - De afdeling Leusden dag kerstfeest voor zieken en ou- i 'De Zonnebloem' vierde vnj- deren. Het evenement vond plaats in het gebouw van Scholenge meenschap 'Don Bosco' aan de Do- deweg. De school verleende me dewerking aan deze viermg in ver band met de aanstaande herden king, dat honderd jaar geleden de Rooms-Kathoheke geestelijke Jo hannes Bosco overleed Voor de gezellige bijeenkomst bleek veel belangstelling te bestaan. Scholengemeenschap Don Bosco' vierden ouderen en zieken vrijdag kerstfeest. Het initiatief van 'De Zonnebloem'. ACHTERVELD - Donderdag avond en vrijdagavond wer den er in café Buitenkist 'ge- luksbiljartwedstrijden' geor ganiseerd. De wedstrijdlei ding was in handen van Kees Bothof en Jo van Hamersveld. Beide avonden was er veel be langstelling voor deelname. De deelnemers kwamen met alleen uit Achterveld, maar ook uit een aantal omliggende plaatsen Er was een groot aantal prijzen be schikbaar, zoals kalkoenen en rol laden. De hoofdprijs was ter waarde van/ 400,-. Het werden twee gezellige avon den. waar sportief werd gespeeld De hoofdprijs werd uitgereikt na twee avonden te hebben ge speeld. De overige prijzen wer den al op de avond na de wedstrij den uitgereikt. Daar met bekend was wie donderdagavond het hoogst aantal punten had behaald, was al direct na de aanvang op de vrijdagavond de spanning te snij den. Alleen de persoon die voor zichzelf wist, hoeveel punten hij had behaald kon vermoeden dat hij een kans maakte. Na afloop van de wedstrijden kon de winnaar van de hoofdprijs be kend worden gemaakt. Dit was de heer R Vink uit Terschuur Het bleken twee zeer geslaagde avon den te zijn geweest, en uit de reac ties van de deelnemers bleek dat een dergelijk evenement zeker voor herhaling vatbaar is. Woensdagavond was het de St. Jo zefschool die begonnen met een gezamenlijke broodmaaltijd in Ons Gebouw Hierna ging men naar de St. Joseph kerk waar een korte kerkdienst werd gehouden. Vervolgens keerde men weer te rug naar Ons Gebouw waar nu ook de ouders van de leerlingen aanwezig waren. Een aantal leer- I lingen van alle groepen voerde I een Kerstspel op, getiteld "De Verdwenen Kerstboom". In een groot bos staat een een zame woning waarin zich vader, moeder, twee dochters en een zoon bevinden. De kinderen ko men binnen en vertellen dat ze door de boseigenaar uit het bos zijn gestuurd. De huidige boseige- j naar is een onaardig en heel moei- 1 lijk mens. Nadat hij alles van zijn vader had overgenomen had hij j de vader van het gezin als bos- wachter ontslagen Tengevolge hiervan kreeg deze familie finan ciële moeilijkheden. Ook nu was I het in de slecht onderhouden wo- I ning kil en vochtig. Vader wil een kerstboom in het bos weghalen, maar moeder wilde dit niet heb ben Geen kerstliederen zingen onder een gestolen Kerstboom. Een van de meisjes is ook een klomp verloren. Vader zal een ka potte klomp voor haar wel in orde maken. De kinderen besluiten een bezoek aan de Kerstman te brengen waar zij het een en ander uitleggen. De kerstman gaat bij de boseige naar op bezoek. Hij brengt hem tijdens dit bezoek het een en an der onder de aandacht. De bosei genaar verkleedt zich als zwerver en gaat bij de betreffende familie op bezoek. Daar wordt hij heel hartelijk ontvangen. Hij mag dicht bij de brandende kachel gaan zit ten, knjgt warme chocolademelk te dnnken en krijgt ook nog te eten. De familie vertelt de zwerver zo het een en ander, over de slechte toestand van de woning en alle bijkomende zaken. Heel dankbaar vertrekt de zwerver Thuis gekomen begint de bosei genaar zo over het een en ander na te denken. Dit heeft tot gevolg dat hij besluit naar de boswach tersfamilie te gaan. Daar vertelt hij dat hij de zwerver was en dat er bij hem nu wel het een en ander aan het veranderen is. Uiteindelijk vieren zo een heel ge lukkig gezin en een heel geluk kige boseigenaar nu samen het Kerstfeest vieren. Het stuk werd afgewisseld met zang van het kin derkoor. Regenboog Woensdagavond vierden ook de leerlingen van de Regenboog- school samen met het team van de ouders het Kerstfeest Ook hier was van de zijde van de ouders veel belangstelling. De directeur van de school verwelkomde de aanwezigen en hoopte dat het een goede en leuke avond zou wor den. Het programma werd aange vangen met een bijbellezing en het zingen van liederen. Dit alles werd door de leerlingen zelf ver zorgd. Ook de muziek namen de leerlingen Marieke, Sandra, Wil- leke en Mare voor hun rekening. Het gebed waarmee werd begon nen was door de kinderen zelf ge maakt. Na de zang en de tekstle zingen volgde er een korte pauze waarna een kerstspel werd opge voerd. Hierbij bleken alle 36 leer lingen betrokken te zijn. Het stuk was door directeur Gert zelf ge schreven. Het was de uitbeelding van de geboorte van Christus be ginnende bij de schepping tot aan Pasen. Ee poppenmaker heeft een pop gemaald die goed geslaagd is. De pop leert lopen en zich op de dag bezig te houden. Daar hij maar al leen is wordt een tweede pop, een vrouwelijke, gemaakt. Ze trekken nu samen op In de avond wordt de poppenmaker opgebeld en wordt hem verteld hoe zij de dag hebben doorgebracht. Als zij de andere morgen wakker wor den zijn er weer poppen bijge maakt. Zo wordt de groep steeds groter In het begin gaat het heel goed met elkaar. Maar hoe groter de groep wordt, hoe meer on enigheid er komt. Hier wordt ge symboliseerd dat er een groep het geloof trouw blijft en een groep afvallig wordt. Zo werden achtereenvolgens de zondvloed, de geboorte van Christus en de wederopstanding uitgebeeld. Het stuk werd door de leerlingen heel goed gespeeld Na afloop van het spel bleef men nog enige tijd bijeen waarna de avond werd gesloten met het gezamenlijk zin gen van het Onze Vader Startblok Ook de leerlingen, het team en de ouders van de leerlingen van het Startblok, vierden donderdag avond hun Kerstfeest. Ongeveer 1 Vz week geleden had de direc teur van de school 'A Christmas Carol' voorgelezen van Charles Dickens, over de gierige Scrooge. Tijdens een kring-gesprek was naar voren gebracht om dit stuk te spelen bij de Kerstviering. In deze korte tijd werd het stuk ingestu deerd en gerepeteerd, door een aantal leerlingen van groep 7 en 8. Het samenzijn werd begonnen met een gezamenlijke maaltijd bij het licht van een groot aantal kaar sen. Dit was voor de leerlingen een geweldige belevenis Voor de aanvang van de maaltijd zongen de groepen 1 en 2 onder muzikale begeleiding een aantal liederen. De groepen 3 en 4 voer den een kort, zelf gemaakt stukje op, handelend over oorlog en vrede. De groepen 5 en 6 speel den op muziekinstrumenten een aantal Kerstliederen Na de maal tijd speelden de leerlingen van de groepen 7 en 8 het genoemde stuk. Zonder de anderen te kort te doen mag hier zeker genoemd worden Sabine Hessels die de rol van Scrooge speelde. Zij speelde dit heel sterk waardoor zij het hele stuk droeg. Het gespeelde stuk heeft ook op de leerlingen een ge weldige indruk gemaakt Het kwam duidelijk over, dat Kerst feest vieren niet alleen bestaat uit lekker en veel eten. Het bestuur van de bejaardensoos had donderdagmiddag voor de leden een kerstmiddag georganiseerd. Ook echt genoten en echtgenotes van de leden waren hartelijk wel kom, zij het tegen een kleine vergoeding. De voorzitster opende de bijeen komst. Ze verwelkomde alle aan wezigen en was blij dat er zo'n grote opkomst was. Ze hoopte dat het een fijne middag zou worden. Eerst werd er van de koffie geno ten, waarvan de eerste ronde werd geschonken door Ons Ge bouw Hierna voerden de leerlingen van de St. Jozefschool het kerststuk op, dat zij de avond tevoren voor de leerlingen en ouders van de leer lingen hadden opgevoerd. Tij dens de opvoering was het heel stil in de zaal, waaruit men kon op maken dat men vol belangstelling was. Het stuk werd ook nu vlot ge speeld. Een daverend applaus was dan ook de beloning. Na een korte pauze was er een op treden van het Ceaciliakoor. Er waren Lederen die door het koor alleen werden gezongen, maar ook liederen samen met de aan wezigen Geweldig waren de op tredens van de sopraan en de alt met hun solo's en het duet Hierna werd het woord gevoerd door pastor H. van Hattum, die stil stond bij het komende Kerstfeest Hij wenste allen een goed en ook gezellig Kerstfeest toe. Vervol gens kreeg men een aperatiefje, waarna genoten werd van een broodmaaltijd. Na nog eruge tijd gezellig bij elkaar te zijn geweest sloot de voorzitster deze bijeen komst. Ze dankte de aanwezigen voor hun inbreng. Vervolgens dankte zij de helpsters alsmede de Zonnebloem helpsters, die heel wat afgelopen hadden deze middag, en er voor gezorgd had den dat alles steeds op tijd op tafel stond. Ook Piet v.d. Hengel werd be dankt voor het feit dat hij elke soosrruddag klaar staat om perso nen die vervoersproblemen heb ben naar de soos te vervoeren. De dames kregen bloemen aangebo den en de heer Van de Hengel een flesje geestrijk vocht. Tot slot werd dank gebracht aan mevrouw Mien Wittebrood voor haar inzet, ook deze middag weer. Ook zij kreeg bloemen. De eerstvol gende soosmiddag is op 7 januari 1988. Achterveld - Zondag 27 decem ber, "derde" Kerstdag, houden Jack en Joke de Kleine in de Hes- sekar een Kerstbingo. Er is deze avond een aantal leuke prijzen te winnen. De aanvang van deze bingo-avond is om 20.00 uur. LEUSDEN/AMERSFOORT - De Ne derlandse Vereniging voor Sex- uele Hervorming (N.V.S.H.) afde ling Amersfoort/1! Gooi, gevestigd op het adres Curaaolaan 49 m Amersfoort, houdt op Tweede Kerstdag een 'Kerst-inn' Deze bij eenkomst begint om 14.00 uur De soos-avond op vrijdag 25 decem ber en de avond voor alleenstaan den op zaterdag 26 december ver vallen. Meer informatie wordt tele fonisch verstrekt via nummer 033 - 622217 (na 20.00 uur)

Leusder Krant | 1987 | | pagina 5