O* 'Dolle' zaterdag handbal—r —voorspel eleritas Ie veldrit van Amersfoort >p Leusdens grondgebied 5CL ademt ruimer ia zege op Apollo Wouter van Dijk prolongeert jeugdclubtitel TTCL Geflatteerd verlies Haaien bij Brandenburg; 6-4 SVL 1 in de problemen )on Bosco decor N.K.-revanche: Antilopen Roda '46 ANTILOPEN - THOR L LtJIL LEUSDEN- De elfde veldrit van Amersfoort, dat georgani seerd wordt door de Amersfoortse wielervereniging De Pedaalridders, krijgt zaterdag een nadrukkelijk Leusdens tintje. Het evenement, dat geafficheerd wordt als de revan che van het Nederlands Kampioenschap, vindt dit jaar plaats in en rond de bossen van Don Bosco aan de Dode- weg. De Pedaalridders hebben dit ir gekozen voor het terrein van >n Bosco aan de Dodeweg, in lats van de Amersfoortse Bokke- inen, dat traditioneel de plaats is waar de veldrit werd gehou- n. De organisatie verwacht tussen 250 en de 300 rijders aan de start vijf categorieën. De belangnjk- 'azen', die afgelopen weekein- op de Nederlandse Kampioen happen in Hulsberg actief waren, llen zaterdag ook in Leusden uten. Met uitzondering van de ofessionals, zijn alle categorieën rtegenwoordigd. Omdat de ldrit van Amersfoort het eerste enement op de veldntkalender na de NK, kan het worden gezien de revanche voor de nationale ïlstnjd. In de categorie Liefhebbers, die 110.45 uur start, lijkt Nederlands jnpioen Pieter Burgers uit Moer- •stel een sterke troef. Jan Olde- 3ulen uit Tubbergen is één van die renners die het Burgers moei lijk kan maken. De regionale con currentie moet voornamelijk ko men van Ad Guldemeester uit Amersfoort. Zijn plaatsgenoten Ene Daams, Ronald Kreijne en Guus Sophie behoren op voorhand niet tot de favoneten. Bij de Veteranen, die een uur later worden weggeschoten, zal de aandacht van het Leusdense pu bliek vooral uitgaan naar plaatsge noten Gerard en Henk van 't Kloos ter. In de categorie Nieuwelingen, die om 12.45 uur zullen vertrekken, komt de wielerliefhebber een be kend gezicht tegen. De uit Hoog land afkomstige Niels van der Steen, die in de Tour de Junior furo re maakte, pakte afgelopen week einde in Hulsberg de nationale titel. Van der Steen zal in Leusden dus in het rood-wit-blauwe tricot van start gaan. In die categorie staat zater dag nog een nederlands kampioen aan de start. Anita Hakkert uit Gel- dermalsen eiste in Hulsberg bij de dames Nieuwelingen de titel voor zich op. Zij zal zich zaterdag met de heren moeten meten. Bij de Junioren (start: 13.45 uur) is Richard Groenendaal (jazeker, fa milie van Reinier) de grote favoriet. Zijn rood-wit-blauwe tricot zal za terdag het mikpunt van de concur rentie vormen. Marco Sakkers en Sven Knipmeyer, respectievelijk uit Soest en Amersfoort, zullen zich m de kijker proberen te rijden. Om 15.00 klinkt het startschot voor de Amateurs, het klapstuk van de dag. Wim de Vos (Oosterhout) en Marcel Gerritsen (Hooglander veen), die op de NK als tweede en derde over de streep gingen, ge ven ook in Leusden acte de presen ce. René Guyt (Katwijk) en Mare Krijger (Eibergen) eindigden in Hulsberg vlak achter dit duo en hebben dus ook het één en ander in hun mars. Dick van Dalen en Peter en Rudy Huygens verdedi gen de eer van Amersfoort, maar kennen in Jo Mariens uit Deurne en zware concurrent. Het parcours aan de Dodeweg is gratis toegankelijk, terwijl er aan de aanschaf van een programma boekje een loterij is verbonden. Het evenement zal 'live' gecover- LEUSDEN- De zesde ronde van de zaalkorfbalcompetitie ontpopte zich tot verrassende en een hele belangrijke voor Antilopen. Op 'dolle' zaterdag verslikten zowel Thor, als De Vinken zich geheel of gedeeltelijk in hun tegenstan ders, waardoor de Leusdenaren geheel terugkwamen in de race. Het halve verlies van De Vinken was precies de speling, die Antilopen nodig had om de touwtjes weer zelf in handen te krijgen. Niels van der Steen en Anita Hakkert, die hier gehuldigd worden als nationale kampioenen veldrijden m Hulsberg, zullen zaterdag aan de start staan in Leusden. ed worden door de plaatselijke media. Zowel de lokale televisie (van Amersfoort), als één van de etherpiraten zullen ruimschoots aandacht besteden aan het evene ment. De 13-10 overwinning op Sparta was dus goud waard, zoals achteraf blijkt. De achterstand van Antilo pen op koploper De Vinken liep daardoor terug tot twee verhes- punten, maar dat is met de onder linge confrontatie nog voor de boeg een te dichten gat. De Vinken kwamen thuis tegen Kameo, tot ve ler verbazing, niet verder dan een puntendeling: 11-11. Minstens net zo verbazingwek kend (en minstens zo belangrijk), was het verhes van Thor. In Har- melen, ten overistaan van eigen pu bhek, delfde Thor kansloos het on derspit tegen het tot nu toe weinig imponerende Fiducia. Met 7-10 ze gevierde de ploeg uit Nieuwegein, waarmee men Antilopen een grote dienst bewees.Dat degradatiekan didaat MIK met 17-12 van O WO verloor was één van de weinige te verwachten uitslagen. Door dit resultaat is Antilopen opgeklommen naar een gedeelde eerste plaats. De Leusdenaren hebben evenveel punten als De Vinken, maar een wedstrijd meer gespeeld. De enige ontmoetmg uit de eerste helft van de competitie die nog openstaat is De Vinken - Thor (of andersom) en dus met de minst belangrijke. Thor heeft zaterdag belangrijke punten mgeleverd. Een saillant de tail is dat de ploeg uit Harmeien zaterdag in Leusden op bezoek komt. Er staan m De Korf dus weer grote belangen op het spel. Antilo pen zal de in de schoot geworpen riante uitgangspositie met weg willen geven, terwijl Thor zich geen misstap meer lijkt te kunnen ver oorloven. Over de uitkomst van dit 'Duel van de Week' valt op voor hand dus weinig te zeggen. Wel licht dat Antilopen het thuisvoor deel genoeg kan uitbuiten om het gehjspel m de openingswedstrijd van het seizoen (in Harmeien werd het 11-11) met een zege te beant woorden. De Vinken krijgen opnieuw een zware tegenstander. Sparia-Nij- kerk moet in Vinkeveen voor de laatste kans vechten om er nog bij te komen, zodat ook daar vuurwerk verwacht kan worden. De Vinken zal moeten bewijzen door de halve misstap van zaterdag met al teveel te zijn beïnvloed. MIK - Kameo levert de Amster dammers niet meer op dan een meuwe teleurstelling, terwijl Fidu cia de stijgende hjn tegen OWO zal willen doortrekken. Uitslagen eerste klasse D Antüopen-Sparta (N.) 0 WO-MIK Thor-Fiducia De Vmken-Kameo Stand eerste klasse D 1 De Vinken 2. Antilopen 3. Thor 4. Sparta (N.) S OWO 6. Kameo 7. Fiducia 8. MIK Programma eerste klasse D Antilopen-Thor MIK-Kameo De Vinken-Spaila (N.) OWO-Fiducia 13-10 17-12 7-10 11-11 6-11 7-11 6-9 7-7 7-7 7-S 7-4 7-0 LEUSDEN- Voor het eerste team van BCL ziet de toekomst er iets minder somber uit, als voor de jaarwisseling. De fraaie 5-3 overwinning op Apollo verbeterde het perspec tief voor lijfsbehoud aanzienlijk. De Leusdense badmin tonners kwamen door de zege op gelijke hoogte met de andere twee degradatiekandidaten 't Gein en KAN. >e gang van zaken onderin de ste klasse is bijzonder span- id. Op dit moment delen drie ms de onderste plaats met vier in tot nu toe. En met nog drie istrijden te gaan, loopt de com- itie al aardig op zijn eind. Van irie teams zullen er aan het eind de rit twee degraderen. Na dag heeft BCL het voordeel van twijfel, omdat de Leusdenaren nen bogen op een betere sco- Irwin Pieters opende zondag in Korf met een zege. Hoewel de sdenaar stroef begon en de ste set met 10-15 uit handen gaf, telde hij zich goed. Pieters m in het vervolg van de wed- 1 tot een zeer acceptabel ni- len pakte met 15-8 en 15-11 het ste belangrijke wedstnjdpunt. ïrt van de Sluys leverde een 'aardige wedstrijd af in het enenkel. De Leusdenaar kwam r overtuigend uit de startblok- en demonstreerde over aanleg «schikken. Zijn opponent had met 15-3 weinig in te brengen. Waarschijnlijk door conditiege brek kon Van der Sluys het goede begin niet van een passend vervolg voorzien. Met 2-15 en 3-15 kreeg de Leusdenaar er flink van langs. Het damesduo van BCL bleek zondag goud waard. Zowel Jane van der Haar, als Marleen van der Horst wonnen hun single, waarmee BCL comfortabel op voorsprong kwam. Jane van der Haar speelde een verrassend goede wedstrijd en be sliste het duel met 11-8 en 11-9 in haar voordeel. Marleen van der Horst had nog minder moeite met haar tegenstan der. Door rustig en gedegen spel, pakte de Leusdense via 11-6 en 12- 9 haar puntje mee. FORMALITEIT De goede uitgangspositie na de enkelspelen gaf BCL in de dubbels vleugels. Zowel de heren, als de dames beseften welke belangen er op het spel stonden en loodsten hun ploeg al in een vroeg stadium in veilige haven. De heren openden de dans met een zege in drie sets. Erwin Pieters en Albert den Hollander, die spe ciaal voor de dubbelspelen van stal werd gehaald, haalden de eerste set overtuigend binnen: 15-5. On nodige foutjes kostte de Leusdena ren de tweede (12-15), maar de BCL-heren herstelden zich krach tig in de derde set: 15-5. Bij 4-1 in wedstrijdpunten, wist BCL zich op dat moment al verzekerd van mini maal een gelijkspel. In navolging van de heren, kwa men ook de dames tot goede pres taties. Jane van der Haar en Mar leen van der Horst maakten het karwei, na een spannende partij, definitief af. Na 15-8, 12-15 en 15-12 kon BCL de winst niet meer ont gaan. De mixpariijen waren daarna nog slechts een formaliteit en zo werden ze ook door de Leusdena ren opgevat. Zowel Robert van der Sluys/Jane van der Haar, als het duo Marleen van der Horst/Albert den Hollander gaven hun partij weg. In de eerste mix gunden Jane van der Haar en Robert van der Sluys hun tegenstanders de winst in twee sets. Met 6-12 en 12-15 kwam er voortijdig einde aan de partij. Mar leen van der Horst en Albert den Hollander beperkten het verzet al helemaal tot een minimum. 4-15 en 5-15 waren de standen, waarmee Apollo het duel besliste. De eind stand van de wedstrijd kwam daar mee op 5-3 in het voordeel van BCL, dat daarmee belangrijke punten binnenhaalde. LEUSDEN - Wouter van Dijk heeft afgelopen zaterdag op de jeugdclubkampioenschappen van TTCL zijn titel met succes verdedigd. Teamgenoot Boudewijn Koops werd in de finale in twee sets van de tafeltennistafel gespeeld (22-20 en 21-17), waardoor Van Dijk zich voor het tweede achtereenvolgende jaar tot kampioen mocht laten kronen. Afgelopen zaterdag werden de jaarlijkse jeugdclubkampioen schappen van tafeltennisvereni ging TTCL gehouden. In de accom modatie op het Burgemeester Bui- ningpark verwelkomde organisa tor Erwm de Boer 22 deelnemers, in de leeftijd van acht tot en met ze ventien jaar, die m verschilende poules waren ingedeeld. De win naars van deze poules gingen door naar een winnaarsronde, terwijl de verliezers een herkansing kregen in de verliezersronde. Daarmee bleef in ieder geval de spanning over de gehele breedte de hele dag gewaarborgd. Na de eerste ronde kwam er al enige tekening in de strijd. De favo neten, die als zodanig getipt wer den, voldeden aan de verwachtin gen, zodat er weinig verrassingen te noteren vielen. Wouter van Dijk, Boudewijn Koops en Jaap van der Spek, die in de competitie samen een team vormen, dat uitkomt in de super-eerste klasse, drongen ge makkelijk door tot de halve finale. Ira van Dijk, een speelster van het eerste meisjesteam dat in de landelijke C-klasse speelt, volgde het voorbeeld van de heren. In de eerste halve finale moest Ira van Dijk buigen voor naamgenoot Wouter. De tweede halve finale- partij werd een repnse van die van vong jaar. Ook toen stonden Jaap van der Spek en Boudewijn Koops tegenover elkaar. Na een spannen de wedstrijd, ging Koops door naar de finale. Het ging echter wel ten koste van een dne-setter: 26-24, 17-21 en 21-17. De finale leek daarna een verras sing te gaan opleveren. Koops wist opponent Van Dijk met harde smashes in het nauw te drijven en had de eerste set voortdurend de leiding. Maar na een 17-13 voor sprong, begon Koops slijtagever- schijnselen te vertonen, waarna Van Dijk het tij keerde en de set, via 20-19, 22-20 alsnog in zijn voor deel besliste. De tweede set werd een kopie van de eerste, toen Koops ook m het zicht van de haven de controle over de zenuwen kwijt raakte. Als een aasgier sloeg Wouter van Dijk toe en bij 21-17 was de tweede titel een feit. In de verliezersronde tussen Pieter van Eykeren, Marko Blom. Dimitn van Rooy en Pieter van Eys- den. Van Rooy toonde zich de meerdere van Van Eysden, terwijl de andere finalist Marko Blom bleek te heten, na winst op Pieter van Eykeren. Van Rooy besliste de eindstrijd in zijn voordeel. Volgend weekeinde, zondag 24 januari om precies te zijn, staan de seniorenclubkampioenschappen op het programma. Eindstand winnaarsronde 1. Wouter van Dijk 2. Boudewijn Koops 3. Jaap van der Spek 4. Ira van Dijk 5. Martijn Westerhof 6. Joris Obbens 7 Frank Meier 8. Harry Vollaard 9. Marco van Dijk 10. Maarten Tuirunga Eindstand verliezersronde 1. Dimitri de Rooy 2 Marko Blom 3. Pieter van Eysden 4. Pieter van Eykeren 5. Pieter-Jan van Grol 6. Willem van de Brugge 7. Ronald de Kluyver 8. Arno van 't Hek 9. Hester van Eyden 10. Ben Vollaard 11. Vincent 12. Hans Vollaard SENIOREN Antilopen 1 - T H.O.R. 1 Antilopen 2 - D.V.O. 2 M.I.K. 2 - Antilopen 3 S.D.0.2 - Antilopen 4 Antilopen 5 - H.K.C 2 Antilopen 6 - Meeuwen 5 S.K.F. 4 - Antilopen 7 Antilopen 8 - S.K.F. 5 16 40 17.50 1945 13 50 20.00 22.00 13.00 21.00 JUNIOREN Antilopen J1-Meeuwen J1 15.30 AntilopenJ2-O.D.l.K.Jl 19.00 Antilopen J3- Hellas J2 14.30 ASPIRANTEN N iEUSDEN- Voor de handballers van LHV wordt januarti en rustig maandje. Zo het nu lijkt komen zowel de man- als de vrouwen slechts één keer in actie. De heren rerkten hun wedstrijd tegen Venix vorige week al af en lommen na de 15-24 winst naar de derde plaats in de oorlopige rangschikking. De dames komen dit weekeinde in actie en wel tegen leleritas 2. De inzet van dit duel zal vooral zijn de aanslui- iig met nummer één, flSV'65 vast te houden. heren van LHV deden zondag e zaken door Venix te ver- De winst bracht de slecht pitte Leusdenaren langzaam in de buurt van de top. LHV ]na vorige week de derde De Leusdenaren streefden o voorbij, dat thuis flink klop van Houten: 18-27. Houten >rdoor een zeer gevaarlijke die het de ploegen aan de flink lastig kan maken. Cor- _„ïl door het verlies terug. De 1 uit Woerden moest naast ook Houten voor laten gaan. ndag staat er maar één ont- ing op het programma in de derde klasse A. Maar dat is wel een interessante. De nummer één van dit moment, DWSM, moet op be zoek bij nummer twee Break-Out. Omdat Break-Out alleen bij winst nog goede kansen op promotie houdt, mag daar vuurwerk ver wacht worden. DWSM, dat tegen Shot voor de jaarwisseling van het winnende pad raakte door gelijk te spelen, kan een flinke stap in de nchting van de titel doen door te winnen. De dames werken een vrijwel compleet programma af. Alleen Fi- delitas en SDO blijven werkloos aan de kant. LHV komt in actie tegen Celeritas 2, dat op drie ver- liespunten van de leider ASV65 op de tweede plaats staat. LHV deelt de derde plaats, met één verlies- punt meer. Willen de Leusdenaren dit seizoen nog een kans maken op één van de hoofdprijzen, dan moet zondag gewonnen worden. Anders wordt het gat naar de top te groot. ASV65 kan zich m alle rust voor bereiden op de confrontaties met de concurrentie. De Ankeveners beginnen het nieuwe seizoen tegen de laagst geklasseerde teams. Vo rige week wonnen de koplopers het duel met Fidelitas (5-9), en zon dag ontvangt men nummer laatst Eendracht. De laatste ontmoeting zondag is het duel tussen SHVU en EMM. Voor de Hilversummers ligt daar de kans om zich uit de gevarenzone omhoog te werken. Uitslagen derde klasse A (heren) Venix-LHV 15-24 Corbulo-Houten 18-27 Stand derde klasse B (heren) 1 DWSM 7-13, 2 Break-Out 6-10, 3. LHV 8-10, 4 Houten 6-8, 5 Corbulo 7-8, 6. Shot 2 7-5, 7 Venix 8-2, AAV 2 7-0 Programma derde klasse A (heren) Break-Out-DWSM Uitslagen tweede klasse B (dames) Fidelitas-SV'65 5-9 Stand tweede klasse B (dames) 1. ASV65 8-15, 2. Celeritas 2 7-10, 3. SDO 7-9, 4 LHV 7-9, 5. SHVU 7-5, 6. Fidelitas 8-4, 7. EMM 7-4, 8. Eendracht 7-2 Programma tweede klasse B (dames) ASV65-Eendracht Celentas 2-LHV SHVU-EMM LEUSDEN - De dameswaterpoloërs van De Haaien zijn het nieuwe jaar minder goed begonnen, dan op grond van de ervaringen voor de feestdagen stiekem verwacht werd. Wellicht door het gemis aan wedstrijdritme, kwamen de Leusdenaren er in de uitwedstrijd tegen Brandenburg niet aan te pas: 6-4. Hoewel de eindstand misschien anders doet vermoeden, lieten de Leusdenaren slechts in de derde penode zien dat men het waterpolo nog niet verleerd was. In die fase werkten de bezoekers een 3-1 achterstand weg: 3-3. Nog voor het verstnjken van het derde kwart, nam Brandenburg echter alweer de leidmg, waarna De Haaien het verzet m de vierde penode staak ten. In de eerste periode toonde Brandenburg zich ook niet al te gretig. Ondanks een veldover- wicht, kwamen de gastvrouwen m die fase van de stnjd niet verder dan één treffer. De Haaien stelden daar niets tegenover: 1-0. In de tweede periode liep de thuisploeg uit naar 2-0, voor Yvon ne Adreaanse iets terugdeed na mens De Haaien: 2-1. Nog voor het verstnjken van deze periode, schoot Brandenburg de marge weer naar twee punten: 3-1. In de derde periode lieten De Haaien even hun tanden zien. An drea van Druten en Ria van Valken goed trokken de score zowaar ge lijk, waarna Brandenburg in de pro blemen leek te komen: 3-3. De Leusdenaren verzuimden echter door te drukken en toen Branden burg vlak voor het aanbreken van de vierde penode weer op voor sprong kwam, legde de Leusdense ploeg het bijltje er bij neer. Brandenburg benutte de laatste vijf minuten zuivere speeltijd om de zege definitief veilig te stellen. Bij 6-3 kon de ploeg weinig meer ge beuren. De Haaien slaagden er nog slechts in de score een draaglijker aanzien te geven. Met nog zeven seconden op de teller, tekende Ria van Valkengoed 6-4 aan. WATERPOLO - Van vrijdag 15 tot en met zondag 17 januari wordt in het Sportfondsenbad aan de Bis- schopweg in Amersfoort het inter nationale waterpolotoernooi om de „Amersfoort Challenge Cup" ge houden. Aan het toernooi, dat wordt georganiseerd door de Amersfoortse Zwem- en Poloclub, neemt onder andere het nationale team van China deel. Verder zullen Antilopen Al-Dalto Al 12.50 Dindoa A1 - Antilopen A2 13.35 AntilopenBl-UrutasBl 12.00 Antilopen Cl - Soesterkwartier Cl 13.40 S.K.F. D2 - Antilopen D1 10.45 Dindoa Dl - Antilopen D2 14.20 PUPILLEN Exakwa Q1-Antilopen 01 14.45 ErmeloRl -Antilopen R2 18.00 R.D.Z.R1-Antilopen R1 13.00 AFD. ZATERDAG Roda'46 - Groot Ammers 14.30 Roda 2 - Groot Ammers 2 12.30 Roda 4-FC Horst 5 13.00 Roda 6 - CJW 13.00 Roda 5 - Amersf. Boys 5 14.30 CJW-Roda 7 12.00 Ria van Valkengoed de nationale kampioensteams van Spanje en Nederland in actie ko men en de herfstkampioen van Hongarije. De wedstrijden op vrijdag begin nen om 19.00 uur. Op zaterdag zijn er om 08.30 en 19.00 uur wedstrij den, en op zondag om 08.00 en 14.00 uur. (advertentie) Zaterdag 16 januari Aanvang 16.40 uur Sporthal de Korf Wedstrijdbal aangeboden door: Administratiekantoor J. Verhoeve. Yvonne Adnaanse LEUSDEN - Hoewel het nieuwe jaar nog maar eni ge dagen oud is, lijkt 1988 voor het eerste team van de Leusdense schaakver eniging niet veel goeds in petto te hebben. De eerste wedstrijd werd weliswaar in gelijke stand afgebro ken, maar dat resultaat lijkt moeilijk vast te hou den. In de eerste zitting reikte alleen Wim Velker naar winst. A en H. Peperkamp, evenals P Huis m 't Veld kwamen remise overeen, ter wijl P. de Jager zich verloren gaf. Het uiteindelijke resultaat hangt af van de uitkomsten van de hang- partijen van Vos, T. Zijlstra en E. Zijlstra. Voor negatieve afloop moet echter gevreesd worden. Daar staat tegenover dat het der de team met de volle winst ging stnjken. Alleen Roelofs moest zijn koning, ten teken van overgave, omleggen. Remises waren er voor Ronald Staal, J. Gerrits en Z. Vroon. De winst werd binnen gehaald door Joop van Santen, J. de Jager senior, P. van der Harst en R. Stie- nen. Omdat twee teams competitie- verplichtingen hadden, was het in de huiscompetitie erg rustig deze week. De titelkandidaten kwamen bijvoorbeeld niet in actie. Desal- G. Wisman - W. v.d. Pol 1-0 L. Buurlage - G. Berg 0-1 R. Visser-K Linse 0-1 D. Willigenburg - E. Verschuur 0-1 J. Gieskes - M. Roozenburg Va-Va ruettemm waren er toen traaie par H. Struiwig - H. v. Dalen Va-Va tijen. P. Quelle-W Schouten 1-0 Ook de jeugd was weer actief in J. v.d. Tang -Rozema 0-1 de huiscompetitie. De eerste helft A. Rietveld - H. Mus Va-Va daarvan werd onlangs afgesloten JEUGD en bij de B-jeugd mocht A, Boersen zich kampioen noemen. Bij de jon gere C-junioren werd de titel op geëist door V. van der Bilt. A. Boersen-G. v.d. Weerd P Frankevoort - B. Kampes 0-1 1-0 UITSLAGEN: M. Hildebrand - V. v.d. Bilt 1-0 O. Hesp-J. Shatal 0-1 J Agterberg - G. Kerkhof 0-1 W Hanszens - D. Elzas 0-1 J Langman - E. Halkes afgebr. M. Brozius-M. Vos 1-0 j. de Jager - H. Voskamp 1-0 K. J. Smit - F. v. Oevelen 0-1 L. Boogaard - F. Elschot 0-1 M Morsink-E Derksen 0-1 A. W isman - S. van Dokkum Va-Va R. Hengeveld - J. Boersen 0-1 E. Andnessen - W. v d. L. de Heer - V Brozius 1-0 Wetering afgebr. D Boersen - A Kwak 1-0 N. v.d Meel - A. Valkenburg 0-1 R. Verboom - M Kok 0-1 J TaJens-J. Eijlders 1-0 W Kok-P.Snijders 1-0

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7