handbal voorspel leusder hrant HL gedegradeerd rlvia van der Kolk winnaar ede periode Bowlinguurtje essure nekt Avanti topper tegen Spirit Gekeerde kansen Geen verrassingen bij Bowling Bond sp.orl... —in cijters- jema-ochtend over onen in Leusden RECEPT Roda !46 TTCL 11.00 LHV Leos Antilopen Sport 13 USDEN- Het eerste team van BCL heeft het niet gered. Leusdense badmintonners, die het hele seizoen al op de i zaten, leken lange tijd door de gong gered te worden, ie laatste en beslissende wedstrijd van de competitie, en het eveneens in degradatienood verkerende KAN, amen de Leusdenaren niet verder dan een 4-4 gelijk- 4. Omdat het bezoekende KAN in de rangschikking met l punt voorsprong op de Leusdenaren aan het duel jon, was dat voor BCL onvoldoende. volgend seizoen dus cte de presence geven in de ■klasse. Een hard gelag vor feenaren, die vong seizoen gen de top van de eerste ianspeelden. maar toen een Belangrijke spelers zag ver- n. Alleen teamcaptain Al- fe Hollander bleef voor het team behouden, dat verder angevuld met Erwin Pieters, van der Sluys, Jane van der m Marleen van der Horst, «zondag geen beroep doen feeke Robert van der Sluys. h een extra handicap bete- Wortekenen waren al met ïhet eerste herenenkel was felzung duidelijk dat het een opgave zou worden, lat een week eerder verras- Ven en daardoor met een prong aan de wedstrijd :on beginnen, wist dat de eerste klap een daalder waard was. hetgeen Erwin Pieters tot zijn schande moest erkennen. De Leus- denaar kreeg in het eerste here nenkel gevoelig klop van een te genstander. bij wie alles leek te lukken: 3-15, 4-15. Albert den Hollander, die in het tweede herenenkel Robert van der Sluys verving, bood verdienstelijk weerstand, maar moest na drie sets toch de handdoek in de ring wer pen. De Leusdenaar pakte de eer ste set met 15-13, maar zag de kan sen keren in de tweede en de der de set: 4-15, 13-18. De dames van BCL brachten de trein weer in het spoor. Jane van der Haar en Marleen van der Horst maakten de missers van hun man nelijke collega's helemaal goed, door hun partijen met winst af te sluiten. Jane van der Haar kwam bijzon der goed uit de verf en liet haar opponente geen schijn van kans. De cijfers lieten wat dat betreft wei nig te wensen over: 11-4, 11-3. Marleen van der Horst bracht weer hoop in de Leusdense harten, door ook haar smgle in twee sets te beslissen. De Leusdense rekende in 15-4 en 15-7 met haar tegenstan der af. HOOG NIVEAU De heren lieten het echter ook m de dubbel een beetje afweten. Hoewel de partij van een hoog ni veau was, moesten Albert den Hol lander en Erwin Pieters toch meuw verlies toestaan. Na drie sets viel de vlag voor de Leusdense man- nendelegatie: 17-15, 3-15, 12-15. De definitieve beslissing liet echter op zich wachten. De BCL- dames bleken zondag opnieuw on genaakbaar en ook samen bleken ze een sterk koppel te vormen. Jane van der Haar en Marleen van der Horst rekten de wedstrijd met langer dan strikt noodzakelijk was en brachten de ploegen na 15-4 en 15-7 weer in evenwicht; 3-3. Het kwam dus uiteindelijk aan op de gemengde dubbels. BCL had twee winstpartijen nodig om het eerste klasserschap veilig te stel len. Dat dat een illusie zou blijven, kon al worden vastgesteld na de fane van der Haar...sterk optreden. eerste mix, waann Erwin Pieters en Jane van der Haar naar een rege- lamtige nederlaag werden ge speeld. In twee sets was het over- en-sluiten voor de Leusdenaren: 6- 15. 10-15. De laatste mix was daarna nog slechts een formaliteit, waarin BCL in ieder geval het gezicht redde. De winst van Albert den Holander en Marleen van der Horst in dne sets (11-15, 18-15 en 18-15) betekende 4-4 in wedstnjdpunten. Daarmee gaf BCL aan dat men even sterk was als de ploeg die in de eerste klasse blijven mag. In de competities, die de Bowlinguurtjes op de en donderdagmiddag a afgewerkt, zijn deze jde kampioenen van de periode bekend gewor- 'lvia van der Kolk eiste die de hoofdklasse voor zich tar wist zich daarvan al Ijd verzekerd. de tweede plaats in die meldden zich echter met dan vier gegadigden. Jan ier viel voor die plaats af. In lissende fase van de strijd hij en zakte naar een vijfde het totaalklassement van de s penode. Kryna Groene- nesteerde m omgekeerde j. Zij klom op de slotdagen fe-competitie van de vijfde e tweede plaats. Groeneveld punten gelijk met Mar griet van Kalsbeek, waardoor zij de eén na hoogste positie delen. In de eerste klasse was er spra ke van spanning tot m de laatste ronde. Alsof het zo gepland was, lootten voor de laatste wedstrijd de nummers eén en twee tegen el kaar. De staatsgreep van Wilma Elsinger slaagde perfect. De Leus dense moest een halve punt goed maken op Ali Bontje, die lange sou- verein aan de leiding was gegaan. Elsinger bleek de zenuwen het beste onder controle te hebben en passeerde Bontje in het klasse ment. In de tweede klasse was van een soortgelijke situatie sprake. Ook hier kwamen de lijstaanvoerders tegen elkaar in actie. Rie de Rid der, die niet helemaal fit aan de wedstrijd begon, legde het af tegen Dynphie Smart, die daarmee de periodetitel m de wacht sleepte. In de derde klasse mazzelde Evert Zijlstra naar de titel. Zijlstra kreeg de punten in de schoot ge worpen zonder te hoeven spelen. Zijn tegenstander was ziek, waar door hij zich verzekerd wist van het kampioenschap. Henny Holthuis kwam op de slotdag nog langszij, maar omdat Zijlstra de beste pinfall had, werd hij periodekampioen. In de vierde en vijfde klasse ging de titel naar respectievelijk Anne- nuek Horst en Neel Warner. Hoofdklasse: 1. Silvia v. d. Kolk 21; 2. Kryna Groeneveld 17Vè; 3. Margriet v. Kalsbeek 17'/2; 4. Ingrid v. Blerk 17; 5. Jan de Ridder 17V2; 6. Ria v. Bentum 13; 7. Remer de Jong 10V2; 8. Maja v. d. Berg 7; 9. Loes Nederpelt 4. Hoogste game: Ingrid v. Blerk 190. Ie klasse; 1. Wilma Elsinger 22'/2; 2 Ali Bontje 22; 3. Miep v Kampen 141/2; 4. Agnes Kok 131/2; 5. Cinta Roos 13; 6. Sue Jansen 9'/2; 7. Remy v. Gils 9; 8. Annie Biel 8V2; 9. Christina Steinfort 7. Hoogste game: Agnes Kok 173. 2e klasse: 1. Dymphie Stuart 2OV2; 2. Rie de Ridder 18; 3. Dora Paulen 15; 4. Manrue Doeland 14V2; 5. Ger du Pree 14V2; 6. Jo de Wild 13; 7. Leme Graaf IIV2; 8. Willy v. d. Lagemaat 11; 9. Gon Rens 8. Hoog ste game Dymphie Smart 158. 3e klasse: 1. Evert Zijlstra 20; 2. Henny Holthuis 20; 3. Mieke Mor- sink 16; 4. Trynie Winkel 14; 5. Sjef v. Oyen 13; 6. Marjan de Haan 10; 7. Sonja v. Alewyn 10; 8. Riek v. Oyen; 9. Maasje v. d. Braak 7. Hoogste game: Evert Zijlstra 138. 4e klasse: 1. Annemiek Horst 21; 2. Ida de Jong 18'/2; 3. Anrue Huls- beeke 18; 4. Joke Los 15V2; 5. Sjaan Eggens 14 V2; 6. Ria v. Pluuren 13; 7. Dinie Kunst 12V2; 8. Manda v. Oort 11; 9. Ans Jekel 4 Hoogste game: Annie Hulsbeeke 151. 5e klasse: 1. Neel Wanner I6V2; 2. Bert Bosman 16; 3. Netty Zwanen burg 151/2; 4. Gre v. Balen 15V2; 6. Betsy Mentink W/2. Hoogste game; Bert Bosman 132. 'ERVELD- De damesvolleyballers van Avanti, sub- uit de eerste klasse, hebben een ongelukkige ne ig geleden tegen nummer één Spirit uit Amersfoort, ïhtervelders zagen, na setwinst in de openingsfase, srdeelster Suzanne Ruitenbeek uitvallen, waarna leen vuist meer kon maken. Het werd uiteindelijk 1-3. Het uitgangspunt voor het treffen was minimaal een punt te pakken tegen Spint, dat de lijst in de eerste klasse aanvoert. En de Achtervel- ders leken lange tijd hard op weg die doelstelling te kunnen halen. In de eerste set moest de thuis ploeg duidelijk wennen aan het spel van Spuit, dat snel speelde en over een harde aanval beschikte. Bij 2-7 nep trainer/coach Huub van Wees zijn team dan ook naar de kant voor een time-out. De korte pauze werkte heilzaam, want een maal weer binnen de lijnen, LEUSDEN- In de handbalcompetitie bij de heren vielen dit weekeinde verrassende ontwikkelingen te noteren. Door het verlies van zowel koploper DWSM, als nummer twee Break-Out is de kopgroep dusdanig in elkaar geschoven dat maar liefst vier ploegen de kansen in eigen hand hebben gekregen. Het Leusdense LHV, dat de competitie wat ongelukkig begon, is één van die kandidaten. Zondag komen de Leusdenaren in actie tegen Shot'73 2, dat ook nog niet kansloos is. De IJsselsteiners tekenden zelf vor één van de verrassingen van het afgelopen weekeind door Break-Out met 8-11 te verslaan. De jongste speelronde in de handbalcompetitie m de derde klasse heren was er één met sur prises En voor het Leusdense LHV had dat als aangename conse quentie dat de Leusdenaren weer helemaal terug zijn m de race om de titel. En dat hadden slechts wei nigen nog verwacht, na de ietwat ongelukkig verlopen competities tart. Zoals bekend leden de LHV- ers in de eerste dne ontmoetingen van het zaalseizoen evenveel ne derlagen Tegen DWSM, Break- Out en Corbulo kwamen de Leus denaren steeds één treffer tekort. Toch had dat tot gevolg dat de formatie van Co Wethly zich in een vroeg stadium kansloos waande voor het vervolg van de competitie. Want verlies blijft verlies, al is het maar met één doelpunt verschil. Een achterstand van zes punten leek teveel. Daar is na zondag toch verande ring in gekomen LHV kreeg met zes overwinningen op rij weer aan sluiting met de kopgroep en sinds zondag hebben de Leusdenaren de ontwikkelingen weer geheel in ei gen hand. Theoretisch gesproken hoeven de handballers 'alleen maar' alles te winnen, om zich tot kampioen te laten kronen. De ach terstand op koploper DWSM, dat met 17-21 klop kreeg van Houten, slonk tot twee punten. Break-Out (8-11 verlies tegen Shot'73 2) staat nog slechts één punt boven de Leusdenaren, die de derde plaats delen met Houten. Houten lijkt ove rigens de beste papieren op de titel te hebben. Hoewel LHV uitgere kend die tegenstander op vijande lijke bodem klopte (18-19), maakte de ploeg een uitstekende indruk en die indruk werd zondag nog eens bevestigd. LHV is nog steeds niet waar het wezen moet dit sei zoen en bovendien worden de Leusdenaren geplaagd door pro blemen m de personele sfeer, waardoor men met in de sterkste opstelling acteert. Het blijft dus af wachten hoe de zaken zich verder zullen ontwikkelen en LHV zal zich eerst van Shot moeten ontdoen, voor er aan grotere zaken gedacht kan gaan worden. Uitslagen derde klasse A LHV - AAV 2 19-11 DWSM - Houten 17-21 Venix - Corbulo 13-15 Break-Out - Shot'73 2 8-11 Stand derde klasse A 1. DWSM 9-14, 2. Break-Out 9-13, 3. Houten 8-12, 4. LHV 9-12, 5. Corbulo 9- 10, 6. Shot'73 2 9-9, 7 AAV 2 9-2, 8. Venix 10-0. Programma derde klasse A AAV 2 - Houten DWSM - Venix Corbulo - Break-Out Shot'73 2 - LHV TROOSTPRIJZEN ln de tweede klasse B bij de da mes is de nieuwe kampioen zo goed als bekend. ASV65, dat zon dag LHV in een turbulent duel klopte, staat mede door dat resul taat mijlen ver voor op de concur rentie De Ankeveners verloren tot nu toe slechts één punt, waarmee de ploeg al acht punten uitliep op de verzamelde concurrentie. Daar moet overigens wel bij worden aangetekend dat de ploeg twee wedstnjden meer speelde dan bij voorbeeld de dne naaste belagers Maar daar staat tegenover dat de favorieten ook nog maar dne duels van de finish verwijderd zijn. Winst m twee van die ontmoetingen zou dan al voldoende zijn om de titel veilig te stellen. Zondag treed ASV65 tegen Ce lentas 2 in het stnjdperk, een ploeg die met LHV de derde plaats deelt en van hetzelfde kaliber is als de Leusdenaren. Als er dus nog ruimte voor verrassingen m de tweede klasse zou zijn, moet die zondag gevonden worden in dat duel. Voorlopig houdt ASV het voordeel van de twijfel LHV. dat zich m het resterende deel van de competitie om de troostprijzen druk mag maken, gaat zondag op bezoek bij hekke- sluiter Eendracht en er mag van de Leusdenaren verwacht worden dat daar een royale zege uit de bus komt rollen. SDO, de enige ploeg die ASV65 nog zou kunnen belagen, komt dit weekeinde niet in actie. De ploeg uit Bussum had zondag trouwens alle moeite met nummer voorlaatst EMM. In Hilversum ging men met de hakken over de sloot. EMM - Fidelitas is met het oog op degradatie een interessante wed strijd. Uitslagen tweede klasse B Fidelitas - Eendracht 11-10 EMM - SDO 7-8 LHV - ASV65 8-11 Celentas 2 - SHVU 9-9 Stand tweede klasse B 1 ASV65 11-21, 2. SDO 9-13, 3. LHV 9- 11, 4. Celentas 2 9-11, 5 SHVU 10-10, 6. Fidelitas 10-6, 7. EMM 10-4, 8. Een dracht 10-2. Programma tweede klasse B EMM - Fidelitas ASV65 - Celentas 2 Eendracht - LHV snoepte Avanti puntje voor puntje wat van de achterstand af. De aan vallen werden zorgvuldig opgezet en sterk afgemaakt. Spirit raakte enigszins de kluts kwijt, waarvan Avanti dankbaar profiteerde. Bij 15-12 eigenden de Achtervelders zich de eerste set toe. In de tweede set hielden de Achtervelders opmeuw gelijke tred met Spint. Tot 4-5 was er geen merkbaar verschil tussen beide ploegen. Het lot had echter iets vervelends in petto voor de gast vrouwen, want bij die stand gmg spelverdeelster Suzanne Ruiten beek door haar knie, waardoor verder spelen onmogelijk werd. De gevolgen waren fnuikend voor Avanti, dat het ritme kwijtraakte. Spint liet er weinig gras over groeien en trok bij 8-15 de plooien weer glad. Toen ook de derde set verloren gmg (9-15), staakten de Achtervelders het verzet verder. Spirit won de wedstnjd derhalve, door de vierde set met 5-15 win nend af te sluiten: 1-3. LEUSDEN- In de hoofdklasse van de competities van de Bowling Bond Leusden bleven verrassin gen deze week uit. De koplopers deden wat van hen verwacht mocht worden: winnen. Good Approach, de lijstaan voerder, hield zich Hobo Hifi van het lijf met 0-5, terwijl Djagos nummer één op de voet bleef vol gen door dezelfde cijfers te laten noteren tegen Werknet 2. De Kar- weihoek boekte nuttige winst te gen Werknet 1: 3-2. Arthur Grim- scheid tekende voor een fraaie game van 235 pins. In de eerste klasse liet koplo per High School Strikers een steekje vallen. De ongenaakbare lijstaanvoerder verspeelde een punt aan de nummer laatst Auto schade Rijnders: 1-4. Team Seven schakelde Schoenmakerij Key- zer eveneens met 4-1 uit, terwijl Aqua-Stop alle zeilen bij moest zetten tegen Bar-Grill Monet: 3-2. In de tweede klasse blijft Dou ble Wood voorlopig onaantast baar bovenaan staan. De koplo per won met 4-1 van de Golden Girls. Aannemersbedrijf Van de Poll bleef in het spoor, via een 4-1 zege op De Korfbowlers. Bolletje van Polletje en Pauline leverden strijd op het scherpst van de sne de, waarna eerstgenoemde nipt aan het langste eind trok: 3-2. In de derde klasse zag Groene veld de aansluiting met de eerste plaats een beetje verloren gaan. Koploper Dutch 200 won met het grootst mogelijke verschil van Lucky Strike (5-0), terwijl Groe neveld twee punten moest af staan tegen Van Boekei: 3-2. Uitslagen Hoofdklasse Karweihoek - W erknet I 3-2 Hobo Hifi - Good Approach 0-5 Werknet II-Djagos 0-5 Stand 1. Good Approach 86.0 2. Djagos 82.0 3. Snoopy*sBowl. Team 66.0 4. Werknet I 65.0 5. Hobo Hifi 45.0 6. Karweihoek 43.0 7. Werknet II 33.0 le klasse Team „Seven" - Schoenmakerij Keyzer 4-1 Autoschade Rijnders - High School Strikers 1-4 Aqua Stop - Bar-Grill „Monet" 3-2 Stand 1. High School Strikers 92.0 2. De Schakel 74.0 3. Team „Seven" 69.0 4. Aqua Stop 61.0 5. Bar-Gnll „Monet" 49.0 6. Schoenmakerij Keyzer 42.0 7. Autoschade Rijnders 34.0 2e klasse Double Wood - De „Golden Girls" 4-1 De Korfbowlers - Aann. bedr. v. d. Poll 1-4 Bolletje v Polletje - Pauline 3-2 Teamstanden 1. Double Wood 80.5 2. Aann. bedr. v. d. Poll 75.0 3. Pauline 65.5 4. Bolletje v. Polletje 61.0 5. De Hulken 57.0 6. De „Golden Girls" 46.0 7. De Korfbowlers 35.0 3e klasse V. G. Knudde - Autonjs. De Wetering 0-5 van Boekei - Groeneveld 2-3 Dutch 200 - Lucky Stnke 5-0 The Attows - Red Devils 3-0 Stand 1. Dutch 200 80.0 2. Groeneveld 77.0 3. Autonjs. De Wetenng 72.0 4. van Boekei 51.0 5. Red Devils 48.0 6. Lucky Stnke 47.0 7. The Arrows 38.0 8. V. G. Knudde 9.0 JEUGD Quick A2- RODA Al RODA A2 - S.D.V.B A2 C.D.N.B. 1 - RODA B1 KWAB1-RODAB2 RODAB3-WZAB3 SO Soest B3-RODA B4 RODA C1 - KWA C1 RODA C2 - Vnj RODAC3-SO Soest Cl V 13.30 14.30 VI 1.30 V 12.00 14.30 V 12.00 13.00 13.00 Ouden valt aan namens Avanti in de belangrijke wedstnjd tegen Spirit. De Achtervelders snoepten van de Amersfoortse koploper in de eerste klasse, maar moesten na het uitvallen van spelverdeelster uitenbeek 1-3 verhes toestaan. ■•aanleiding van de ten- 1 (Bug „van wonen we- ie expositieruimte van leentehuis in Leusden, ||f& het Vooronder op agmorgen een thema- IU,1 georganiseerd over mogelijkheden in Leus- 2taevrouw J. Meilink, iK'er van de Vrouwen Groep voor woning en organisator van de stelling, hield een in- over hetgeen de VAC ^den doet en wil doen. uw J Meilink vertelde, dat in Leusden de vrijwillige leden van de Vrouwen Advies Commissie zich bezig houden met het verza melen van woonervanngen. Zij wees op het belang van noodzake lijke wijzigingen in een zo'n vroeg mogelijk stadium, omdat iedere wijziging achteraf erg duur is. Zij noemde daarbij het voorbeeld van een raamhendel waarmee een bo venraam geopend moet worden Wanneer deze hendel vervangen moet worden, betaalt men met al leen de extra hendel. De pnjs zal waarschijnlijk verrekend zijn in de huur, zodat door huurverhoging de extra hendel, die zodra deze kapot gaat zelf vervangen moet worden. Dat kost een veelvoud van de ei genlijke pnjs. Mevrouw Meilink stoorde zich ook aan de bezuinigin gen die de laatste tijd worden door gevoerd door huizen niet meer met behang op te leveren, of de vloeren met meer af te werken. Veel extra kosten voor de meuwe bewoners zijn daarvan het gevolg. Mevrouw Meilink vond dat voorkomen beter is dan achteraf verbeteren. Vol gens haar heeft het VAC nog maar sinds kort de beschikking over bouwtekeningen van nog uit te voeren bouwplannen en zijn wijzi gingen die de commissie voorstel de nog erg marginaal doorge voerd. Kerriegerecht met appel len en besprenkel ze met 2 eetle pels citroensap en voeg de appe len bij het inmiddels gaar gewor den vlees. Schep alles voorzichtig om en laat alles dan nog 5 tot 10 minuten sudderen Schep het vlees en de appelen met een schuim spaan uit de pan Houd het in een voorverwarmde schaal warm. Rundvlees, kerriepoeder en licht zure appels vormen de hoofdbe standdelen van een eenvoudig doch bijzonder smakelijk hoofdge recht. U kunt er heel goed droog gekookte njst of gekookte aardap pelen bij opdienen Reken voor 4 personen op 500 a 600 gram runderstooflappen, ker nepoeder (bij voorkeur de milde soort: kerrie Djawa), 2 a 3 appelen, citroen- of limoensap, bouillonta blet (of -poeder), 'bloem, enkele eetlepels melk. U maakt het vlees droog met keukenpapier en snijdt het in pink- brede reepjes. Verhit 75 gram bo ter en wacht tot het schuim op de boter grotendeels is weggetrok ken. U bakt de reepjes vlees er snel aan alle kanten bruin in en bestrooi daarna de reepjes met wat zout, peper en 1 eetlepel (iets minder of meer mag ook) kerriepoeder Schep alles goed om. Temper de warmtebron en voeg dan 4 decili ter kokende bouillon toe Leg het deksel op de pan en laat het vlees zolang zachtjes sudderen tot het gaar is (afhankelijk van de soort stooflappen 1 tot 2 uur). U schilt de appelen en snijdt elke appel in 8 Meng in een kom IV2 eetlepel ge zeefde bloem met 4 eetlepels melk. Daarna roert u er 4 eetlepels van het stoofvocht door en schenk het mengsel door een zeefje bij het stoofvocht. Breng alles, onder voortdurend roeren, aan de kook en laat alles dan nog 4 tot 5 minuten zachtjes doorkoken. Proef de saus en voeg naar smaak eventueel een beetje peper en/of pigmentpoeder toe. Schenk de saus hierna over het vlees met de appelen. Tip: wanneer u vlak voor het op dienen de goed uitgelekte inhoud van 1 grote pot of blik witte of brui ne bonen in de saus opwarmt en het daarna over het vlees met de appelen schenkt dan vormt u er een éénpans-maaltijd van die, juist in deze tijd van het jaar, u een ap plausje zal opleveren. Bereidingstijd" 40 minuten (zonder stooftijd) Energie per portie: 1075 kj (255 kcal) KWA C2-RODA C4 V 10.45 RODA C5- RODA C6 13.00 RODAD1 - WZAD1 11.45 Amf. Boys Dl- RODA D2 VI 1.00 RODA D3 - APWC D1 11.15 hees Dl-RODA D4 V9.45 RODAD5-WZAD4 1115 Hoogl. veen D1 - RODA D6 V9.00 CJW E1 - RODA E1 V 9.00 RODAE2-WZAE2 10.00 Achterveld E1 - RODA E3 V 9.00 RODA E4 - Spakenburg E2 10.00 RODA E5-CJW E2 10.00 RODA E6-Hees El 10.00 RODA E7-KWA E2 10.00 IJsselmeerv. E4 - RODA E8 V 9.00 RODAFl-IJsselmeerv.Fl 10.45 RODA F2 - KWA F1 10.45 SO Soest F1 - RODA F3 V 9.00 Hees Fl-RODA F4 V9.00 SEC F2-RODA F5 V 10.00 RODA F6 - APWC F1 10.00 SEC F4-RODA E7 V9.00 RODA F8 - Hoevelaken F3 10 00 ZATERDAG Spint Cl-Antilopen Cl 10.00 Antilopen D1 - Dmdoa D3 14.15 Antilopen D2 - Woudenberg Dl 13.30 PUPILLEN Ermelo PI-Antilopen PI 15.00 MiaQl -Antilopen Q1 10.00 Antilopen R1-EKVAR1 12.00 SENIOREN Roda'46-WJ Roda 2 - EFC 2 Jonathan 4 - Roda 3 FC Horst 4 - Roda 4 Roda 5-EFC 5 Tersch. Boys 6 - Roda 6 Hoogerheide 6 - Roda 7 14.30 12.30 14.30 13.00 13.00 12.00 12.00 Kockengen - Achterveld 14.30 Hoogland 3 - Achterveld 2 1100 Achterveld 3 - Amsvorde 3 11.30 Achterveld 4 - Odi 3 12.00 Achterveld 5 - vnj Achterveld 6-APWC 5 14.30 Dames vrij TTCL 1 - ZTTV 3 20.00 TTCL2- TTVM2 20.00 Rega 4 - TCCL 3 20.00 TTCL4-TVA1 20.00 Rega 6-TTCL 5 20.00 Rega5-TTCL6 20.00 TTCL 7-Hoogland 4 20.00 Rega8-TTCL8 20.00 TTCL 9 - TW 2 20.00 JEUGD JEUGD ZONDAG Amsvorde - Roda 1 14.00 Bunnik 2 - Roda 2 11.30 Amsvorde 2 - Roda 3 1400 WZA 7 - Roda 6 14.00 Amsvorde 5 - Roda 7 Veensche Bys 3 - Roda 5 12.00 SENIOREN Dames: Eendracht - LHV 1 12.40 Amersfoort - LHV 2 11.50 Heren: Shot'73 - LHV 16.40 BSV2-LHV2 14.00 JEUGD MA: Baam - LHV 2 18.00 Welpen, 7-2: BHC-Lty 12.45 Amsvorde Al - Achterveld Al 14.30 APWCB1-Achterveld BI 13.00 Achterveld Cl - Hoogland Cl 11.45 Achterveld Dl-SO Soest D2 11.15 Achterveld E1 - Roda'46 E3 10.00 Achterveld E2 - Hoogland E3 10.00 Quick Fl-Achterveld F1 10.30 TVS 2-TTCL2 TTCL 3-Smash D2 TTCL 4- VTV10 VTV 9-TTCL 5 TTCL6-VTV 12 10.00 14.00 14.00 12.00 14.00 SENIOREN Dames jun.: Saestum - Achterveld 10.00 SENIOREN Antilopen 1 - Vinken 1 17.40 Antilopen 2 - LDO 2 18.50 Revival 2 - Antilopen 3 15.40 Thor 3 - Antilopen 4 16.00 Antilopen 6 - Odik 5 15.00 KVO 5 - Antilopen 7 14.30 Resteren 4 - Antilopen 8 15.00 Dames: Umtas 1 - Leos 1 Leos 2 - Brezan/SSS 2 Leos 3 - Unicornus 1 Almere Haven 2 - Leos 4 Leos 5 - Unicornus 2 Renswouw 5 - Leos 6 Leos 7 -Sovoco 13 Leos 8 - Touche'86 6 Heren: Hellas 1 - Leos 1 Leos 2 - Touche'86 1 Leos 4-AG A VS 3 Leos5-V&S3 Leos 6 - Surf 3 Leos 7 - Vollkei 6 17.00 20.45 22.00 20.30 19.30 19.00 20.30 21.45 20.00 20.45 20.30 22.00 19.15 21.45 JEUGD JUNIOREN Antilopen J1 - De Vinken J1 Unitas J3 - Antilopen J3 16.30 17.00 ASPIRANTEN Antilopen A1 - Unitas A1 Anitlopen B1 - Dalto B1 16.00 12,45 NVC Al - Leos Al LeosBl-SVHBl Spirit C2 - Leos C1 Leos C2 - SVH C1 Leos A1 - Vollkei A1 Leos S2-SH71 Al SVH A2-Leos A3 SVH B2-Leos BI Surf B2 - Leos B2 Leos C2 - Covoco C2 20.00 11.00 09.00 10.00 19.30 19.30 19.00 10.00 11.00 09.00

Leusder Krant | 1988 | | pagina 13