O* Naarden blijft de baas over Achterveld O* Doorslaggevend Jupiter 'Kraker' handbal —voorspel Ontknoping Succesvol seizoen BVO'79 V I Winst Haaien-dames: 1-4 Bowlinguurtje Jeugdtrain Roda'46 M)Ct Kaartoernooi., S.V.A. Hei eerste team van BVO'79, dal zich keung in de tweede klasse handhaafde. LEUSDEN - Het afgelopen badmintonseizoen is voor de Leusdense badmintonclub „BVO'79" niet slecht verlopen. In het begin van het jaar 1987 maakte BVO grote verande ringen mee, doordat er een interne reorganisatie plaats vond. Met de komst van een nieuwe trainer, kan men na dit seizoen zeggen dat deze omzetting zeker vruchten afge worpen heeft. De komst van een nieuwe trainer heeft een succesvolle en een en thousiaste uitwerking gehad bin nen de vereniging. Piet Keijnen uit Utrecht, zoals de naam luidt, bleek zelfs zo enthousiast dat hij naast de competitiespelers, ook de re- kreanten en de jeugd wilde gaan trainen. Dit heeft tot gevolg gehad dat na 1 jaar van hard werken meer rekreanten zich willen opgeven voor de competitie voor het vol gende seizoen. Bovendien bestaat er zelfs misschien weer een moge lijkheid om een jeugdteam aan de competitie te laten meedoen, na afwezigheid van 1 jaar. De competitiespelers presteer den allen buitengewoon goed. Over de hele linie van zeven teams eindigden allen boven het gemid delde, wat een uitstekende preéta- tie is, zeker in vergelijking met het seizoen daarvoor. Was het eerste team m het vonge seizoen '86/,87 nog gedegradeerd naar de derde klasse, (door toeval mocht men toch nog uitkomen in de tweede klasse), nu kon dit team zich verheugen in het bereiken van een mooie vierde plaats Daar zag het in het begin van het seizoen niet naar uit. Peter Esko, Bea Kaspers, Eddy van Dijk en Ans Paschedag deel uitmakend van het eerste team, hebben prima prestaties geleverd. Zeker als men na gaat dat ze na de eerste helft van de competitie nog onderaan meedraaiden, maar toch mooi een vierde plaats behaalde. Het tweede team met Maunts Oey, Marjolein Schimmel, Rob Maas en Mariètte van Meeteren werd zelfs kampioen van de derde klasse. Men verloor maar een wed strijd, maar toen was de beslissmg al gevallen. Zodoende krijgt BVO'79 volgend seizoen te maken met twee teams in de tweede klasse van het district „centrum". Gelukkig heeft dat al geleid tot versterking in de breed te, door de komst van nieuwe spe lers, waarvan er een paar al erva ring hebben opgedaan in de eerste klasse. Alles bij elkaar belooft het komende seizoen opnieuw een goed seizoen te worden de ver wachting is zeker dat van de twee teams in de tweede klasse er zeker een naar de eerste klasse kan over gaan gezien het aanwezige talent en de ervaring. BVO'79 heeft jonge spelers in de hoofdmacht en dat is voor de toe komst een goede zaak. Misschien kan Leusden zich op maken voor een echte derby. Naast BVO'79 zitten ook de twee teams van BCL in de tweede klasse. Dat belooft spannend te worden als ze samen in een poule uitko men. Dat de ovenge teams eveneens uitstekend presteerden kunt u uit dit onderstaande overzicht halen: Eindstanden: BVO'79 1, 4e in de 2e klasse BVO'79 2, le in de 3e klasse BVO'79 3, Se in de 3e klasse BVO'79 4, 5e in de 3e klasse BVO'79 5, 6e in de 4e klasse BVO'79 6, 3e in de 4e klasse BVO'79 7, 3e in de 4e klasse ACHTERVELD - Zondag speelde Achterveld de eerste wedstrijd na de winterstop. Het betrof een inhaalwedstrijd uit tegen Naarden. Achterveld had zowaar ook weer twee verse wissels op de bank. Ondanks een 1-0 voorsprong ging de wedstrijd met 4-2 verloren. Achterveld begon na de aftrap heel goed, hetgeen zo bleef tot aan de rust. Het was Hans v.d. Kooij die een vrije trap voor Achterveld nam Hij speelde de bal op Robbie de Vette die doorgaf naar Harry van Dalen. Deze schot de bal heel hard in hetgeen tot gevolg had dat de keeper van Naarden de bal niet goed onder controle kreeg. De at tente Klaas v.d. Heuvel kon hierna scoren. Na ongeveer 20 minuten spelen wist Naarden de gelijkmaker te scoren. Achterveld kreeg hierna nog enkele goede kansen hetgeen echtergeen resultaat opleverde. De rust ging dan ook in met een 1-1 gelijke stand. Na de rust een beter spelend Naarden. Naarden wist inmiddels de uitslag BFC - Roda en wilde nu met alle mogelijkheid winnen om zo op BFC in te lopen. Kort na de aanvang van de tweede speelhelft kreeg Naarden een hoekschop toegewezen. Keeper Gerard v.d. Bedum miste Se bal waarna de Naardense Enk Bierman inkopte. Vnj kort daarna was er balverlies bij Achterveld waar Naarden goed van wist te profiteren. Het was An dre Lucas die stand op 3-1 wist te brengen. Achterveld bleek hierdoor even de kluts kwijt te zijn hetgeen tot gevolg had dat de Naardense Erik Bierman de stand op 4-1 bracht. Achterveld begon hierna weer be ter te spelen en kreeg nog een aantal goede kansen. De schoten van Klaas v.d. Heuvel en Harry van Dalen gingen net naast en juist over. Bij Achterveld werd Johan v.d. Hengel gewisseld door Gerard v.d. Breemer. Achterveld ging be ter spelen wat tot gevolg had dat Naarden steeds meer werd terug gedrongen. Het was Kees Voor burg die kort voor het einde de stand op 4-2 wist te brengen. Wat Achterveld hierna ook probeerde het wilde niet meer lukken. Achterveld speelde met het vol gende team Gerard v.d. Bedum, Johan v.d. Heuvel, Henk Voorburg, Herman Bursteden, Ruud Tolboom, Robbie de Vette, Fred v.d. Pol, Kees Voorburg, Harry van Dalen, Klaas v.d. Heuvel en Hans v.d. Kooij en de twee wisselspelers Gerard v.d. Breemer en Jos van Dalen. k LEUSDEN - Afgelopen za- j terdag moesten de Haaien-da- 1 mes naar Utrecht voor him fi treffen tegen de dames van de Kwakel. Het werd na een leu- y ke wedstrijd een regelmatige I 1-4 overwinning voor de Haai- W en-dames. K Yvonne Adnaanse opende in de 2 eerste periode de score met een Ij keihard schot. Dit was helaas de I enige lans m de eerste periode die [3 voor 100% benut werd. fï In de tweede periode was het m Marijke de Lange die haar eerste competitiedoelpunt scoorde na een lange rush vanaf eigen helft. De derde periode was het we derom Yvonne Adriaanse die 0-3 liet aantekenen. Een klem foutje in de overigens foutloos opererende verdediging betekende 1-3 voor de Kwakel. De marge werd echter via een strafworp van Ria v. Val kengoed weer op 3 gebracht 1-4 In de 4de periode bleven de Haaien-dames proberen de marge Marijke de Lange verder uit te breiden, maar de ge- creeerde kansen bleven echter niet benut zodat de eindstand 1-4 bleef Hoofdklasse: 1. Silvia v.d. Kolk. 683 pinfal, 5 pnt., 2. Remer de Jong, 650,5 pnt3. Margriet v Kalsbeek, 599, 4 pnt.; 4. Jan de Ridder. 590, 4 pnt; 5. Kryna Groeneveld, 568, 4 pnt. le klasse: 1. Cinta Roos, 606, 5 pnt.; 2. Rie de Ridder. 579, 4 pnt., 3. Jo de Wild. 546. 4 pnt. 2e klasse: 1. Willy v.d Lagemaat, 486,6 pnt., 2. Gon Reus, 482, 4 pnt., 3. Chnstina Steinfort 576, 4 pnt., 4. Dora Paulen, 399, 4 pnt5. Annie Biel. 497. 4 pnt. 3e klasse: 1 Ida de Jong, 434, 6 pnt., 2. Trynie Winkel. 496, 4 pnt.; 3. Annemiek v.d. Horst, 424, 4 pnt. 4e klasse: 1. Maasje v.d. Braak. 449,5 pnt2 Annie v Bentum, 39B, 4 pnt.. 3. Betsy Mentink. 438. 3Vz pnt 5e klasse: 1 Bep Hassmk, 356, 6 pnt2. Dime Kunst, 377, 5 pnt.; 3. Annie Vennings, 304, 4 pnt. DONDERDAG 18 FEBRUARI 1988 LEUSDEN- In de eerste klasse D van het district Midden- Nederland staat dit weekeinde maar een beperkt program ma op de rol. Toch zijn de ontmoetingen die wel gepro grammeerd staan niet van enig belang ontbloot. Sterker nog, de wedstrijden Thor - De Vinken en Kameo - Antilo pen zouden in meerdere opzichten wel eens van doorslag gevende betekenis kunnen zijn. Het is bijvoorbeeld geenszins ondenkbaar dat na zaterdag zowel de kampioen, als de degradanten .bekend zullen zijn. De Vinken kunnen zaterdag de titel zo goed als veilig stellen. Maar daarvoor zullen de Vinkeveners wel de uiterst lastige uitwedstrijd tegen Thor in winst moeten omzet ten. En dat is op voorhand nog met gedaan. Thor maakt een wat tegen vallend seizoen door en is na te leurstellende resultaten tegen de toppers al kansloos voor de titel geworden. Toch lijkt de ploeg uit Harmelen teveel eerzuchtig om De Vinken de punten cadeau te doen. De nummer één uit de eerste klas se zal derhalve moeten bewijzen de ware kampioen te zijn. Toch lijkt De Vmken m de beslis sende fase van de competitie door zenuwen geplaagd te gaan wor den. Anders valt het moeilijk te verklaren dat de ploeg zaterdag een punt inleverde tegen OWO (11-11). Dat was overigens het eer ste punt wat de Vinkeveners lieten liggen. Thor zal hieruit extra moed putten om de eerste ploeg te wor den die de kampioen een hak zet en op verhes trakteerd. Na het verlies van afgelopen za terdag tegen Antilopen (12-14) werd het lot van MIK zo goed als bezegeld. Slechts een wonder kan de Amsterdammers nu nog red den. Daar moet men dan wel nog een Week op wachten, want de ploeg blijft zelf langs de zijlijn, dit weekeinde. Voor Kameo breken wel span nende tijden aan. De ploeg uit Groenekan heeft evenveel punten als MIK, maar een wedstrijd min der gespeeld. Daardoor is het per spectief wellicht iets gunstiger. Antilopen geniet de twijfelachtige eer de kansen voor de Groenekan- ners tot nul te reduceren. Kameo houdt bij verhes vijf punten achter stand op Fiducia en dat is in de resterende twee ontmoetmgen met meer goed te maken. Antilopen daarentegen zal, waarschijnlijk tegen beter weten in, moeten winnen, in afwachting van het resultaat van Thor - De Vinken. Verlies van De Vinken biedt de Leusdenaren namelijk nog een klein kansje op het alsnog be halen van de titel. Een klein kansje, want De Vinken zal daarna nog minmaal een punt moeten laten lig gen, waarbij Antilopen dan nog winst toegekend moet krijgen in het duel tegen OWO. (Tegen het 11-11 gehjkspel werd destijds door de Leusdenaren protest aangete kend). Fiducia stelde het vege hjf zo goed als veihg door tegen Sparta gehjk te spelen, terwijl Kameo de kansen op lijfsbehoud sterk terug zag lopen na 13-11 verhes tegen Thor. Uitslagen eerste klasse D MIK - Antilopen 12-14 OWO - De Vinken 11-11 Fiducia - Sparta (N.) 10-10 Thor - Kameo 13-11 Stand eerste klasse D 1 De Vinken 11-20 2. Antilopen 11-16 3. Spana (N.) 12-14 4. Thor 11-13 5. OWO 12-12 6. Fiducia 12-9 7. Kameo 11-4 8 MIK 11-4 Programma eerste klasse D Kameo - Antilopen Thor - De Vmken LEUSDEN- Ben ter Bi nu nog actief als speli hoofdklasser Sparta kerk, wordt met in van het komende sei de nieuwe hoofdtn, bij de jeugd van de balvereniging Roda'i De in Nijkerk woon^ tige oefenmeester daarmee Wim flltei uit Soest op. Ter Brake tekende contract voor één jaa verbond zich daai aan de taak om de ge A- en B-jeugd onder hoede te nemen. LEUSDEN- Voor de volleyballers geldt de maand februari een beetje als de pruimentijd. Het carnavalsweekeinde werd door de competitieleider geheel vrij gehouden en ook voor deze week wordt er maar in zeer beperkte mate geacteerd. Bij de dames in de derde divisie D staat er maar één wedstrijd op het programma, maar dat is voor het Leusdense LEOS toch niet geheel onbelangrijk. De Leus denaren, die de lijst aanvoeren, moeten namelijk zelf wel in actie komen. De volgelingen van trainer/coach Ad van Woensel reizen zaterdag af naar Oudewater, waar men Bogro/Jupiter zal treffen. Voor de heren, die zaterdag voor de beker werden uitge schakeld, is het deze week uitrusten geblazen. LEOS komt dus, samen met Jupi ter. als emge ploeg uit de derde divisie D in actie. En het kan psy chologische winst opleveren als de Leusdenaren er in Oudewater in slagen Jupiter ook op vreemde bo dem de baas te bhjven. De Leusde naren lopen in het klassement dan drie punten uit op de naaste bela ger Abcoude en die ploeg zal de achterstand dan eerst weer terug moeten brengen. De competitie komt zo langza merhand in een beslissend stadium en juist ui die fase is elke klap minimaal een daalder waard. LEOS begmt aan de laatste zes wedstrij den met een voorsprong van vier punten op Abcoude. Met andere woorden, de Leusdenaren zijn nog vijftien punten van het kampioen schap verwijderd. Tegen Bogro.Jupiter kan LEOS een belangrijke stap in de richting van het kampioenschap zetten. En met het oog op de lastige en naar alle waarschijnlijkheid beslissende wedstrijden tegen Vollkei en Bre- zan/SSS nog in het verschiet, lijkt winst voor de Leusdenaren zater dag zelfs absolute noodzaak. Mo gelijkheden daartoe lijken echter in ruime mate voorhanden. Bogro/ Jupiter neemt op dit moment een zevende plaats in, wat zoveel bete kend dat er voor de ploeg uit Oude water niet zo gek veel meer op het spel staat deze competitie. Boven dien staat de ploeg royaal boven de degradatiestreep, zodat men daar ook niet echt bang voor zal zijn. Daarnaast heeft de competitie geleerd dat het verschil tussen de eerste vier ploegen en de rest vrij groot is. Als LEOS er dus m slaagt de zenuwen onder controle te hou den, lijkt de weg naar succes open te liggen. Stand derde divisie D 1 LEOS 15-41, 2. Abcoude 15-37, 3. BrezarVSSS 15-30, 4. Vollkei 15-28, 5 WIK/OVM 15-24, 6 Waterlanders 15- 24. 7. Bogro/Jupiter 15-18, 8. Utrecht 3 15-16, 9. DAC 15-14, 10. Thor 15-14, 11 Unitas 15-14, 12. Taurus 15-10 Programma derde divisie D Bogro/Jupiter - LEOS Stand eerste klasse B (heren) 1 Brezan/SSS 3 16-32, 2 OMS 14-24, 3. LEOS 15-23. 4. NVC 2 16-18. 5 Harder wijk 3 13-13,6 ASVD 14-13, 7. Wouden berg 15-13, 8. Wilhelmina 15-12, 9. Swift 16-11, 10 BrezaivSSSS 17-11, 11 Hellas 15-10, 12. Gemini/Paloma 2 14-0. Programma eerste klasse B (heren) Hellas - Harderwiik 3 (18/21 MOGELIJKHEDEN LEUSDEN/ACHTERVELD - De carnavalattributen lig gen weer voor een jaar in de kast en hoewel de feestliede ren nog na galmen kunnen we ons alweer richten op een nieuwe „kraker". Want als de weergoden geen roet in het eten gooien wordt er zowel in het zaterdag- als in het zondag afdelings voetbal een compleet programma afge werkt. De Roda-zaterdag maakt zich op voor een treffen met niemand minder dan koploper Musketiers. De zondag zal zich in de strijd om promotie zich geen misstap kunnen veroorloven in Nijkerkerveen tegen middenmoter Veen- sche Boys. Achterveld, dat midden in een gevecht zit tegen het „degradatiespook", krijgt titelkandidaat Naarden'79 op bezoek. Voor de Roda-zaterdag wordt het er op of er onder tegen lijstaan voerder Musketiers. De Leusdena ren zullen moeten winnen om nog in aanmerking te kunnen komen voor de tweede plaats, die aan het emde van de rit nog promotie op kan leveren. De achterstand op de koploper uit Eist bedraagt nu acht punten en het nu op de tweede plaats staande Eemdijk heeft een voorsprong van vijf punten op de volgelingen van Wim van der Lin den. Mocht Roda er in slagen om de Musketiers te bedwingen dan zal Eemdijk dat bijzonder op prijs stellen, want de Eemdijkers zullen waarschijnlijk met zoveel moeite hebben om twee punten weg te halen bij degradatiekandidaat Ve- luwse Boys. In dat geval zal de ach- op de koploper nog maar 1 punt bedragen. Velox, dat zaterdag Veensche Boys wist te verslaan, komt nu m actie tegen Hoogerheide. Sub-top per WJ, die in punten gelijk staat met Roda, gaat op bezoek bij de rode lantaarndrager WA'71 In de strijd om degradatie staat de wedstrijd SOVA'54 - Hercules op het programma. Deze beide ploegen hebben net als Veluwse Boys acht punten. Veensche Boys en collega middenmoter Bloemen- kwartier kunnen onbevangen hun onderlinge wedstrijd afwerken. Programma hoofdklasse (zaterdag) Roda'46 - Musketiers SOVA'54 - Hercules Veensche Boys - Bloemenkwartier Veluwse Boys - Eemdijk WA'71 - WJ Velox - Hoogerheide Voor Roda-zondag biedt het resterende gedeelte van deze competitie nog volop mogelijkhe den. De Leusdenaren die zondag m Bussum een punt weghaalden bij koploper BFC staan drie punten achter op de huidige lijstaanvoer der. Naarden'79 staat er relatief beter voor met een punt achter stand, maar ook een wedstrijd min der gespeeld. De ploeg van trai ner/coach Ruud Maas zal geen steek mogen laten vallen m de uit wedstrijd tegen Veensche Boys, want bij een eventueel puntverlies van de Buiningparkers kunnen de titelaspiraties definitief in de koel kast worden gezet Virtueel leider Naarden'79 gaat op bezoek bij Achterveld. De ploe gen kwamen zondag toevalliger wijs ook al tegen elkaar in actie en toen ging de ploeg van Cor Hoog land kansloos met 4-2 ten onder. Misschien dat de ploeg voor een leuke verrassmg kan zorgen door een sportieve revanche te nemen op de geleden nederlaag van zon dag. Met het oog op het degrada tiegevaar zou dit ook geen overbo dige luxe zijn voor de Achtervel- ders. Koploper BFC zal waarschijnlijk geen problemen kennen bij hekke- sluiter Kockengen. De middenmo ters WZA en het Blaricumse BW'31 kunnen van hun ontmoeting een lekkere pot maken omdat er met deze ploegen niet veel meer kan gebeuren. Het op de tiende plaats staande Barneveld ontmoet het met 1 punt lager geklasseerde Zuiderzeevogels in eigen huis. In dit zogenaamde vier punten duel kan het er wel eens hard aan toe gaan. EMM dat met twee minder gespeelde wedstrijden en vijf pun ten achterstand een mogelijke con current kan worden voor Roda, moet naar Hilversum om aan te tre den tegen Olympia'25. Programma eerste klasse (zondag) WZA - BW31 Kockengen - BFC Achterveld - Naarden'79 Barneveld - Zuiderzeevogels Olympia'25 - EMM Veensche Boys - Roda'46 LEUSDEN- De handbalcompetities gaan de beslisse^ fase in en voor LHV staat er nog een potje op het vuur heren zijn namelijk door enige onverwachte ontwikkt gen weer in kansrijke positie komen te verkeren, woord is nu aan de Leusdenaren om die samenloop omstandigheden uit te buiten en hoog te eindigen. Zou» moet in dat verband de eerste stap gezet worden1 Leusdenaren gaan dan op bezoek bij nummer één DU! en slechts met de volle winst mogen de beoekers tevreden stellen. De dames, die uitgeschakeld zijn voor de hoofdpriy wacht zondag een prestigestrijd. De Leusdenaren gaai bezoek bij SDO, een tegenstander waar men nog een peltje mee te schillen heeft. Vier ronden voor het eind van de competitie in de derde klasse A is de stnjd om de titel weer helemaal open. Liefst vier teams maken rechtstreekds aanspraak op de hoogste plaats. Zelfs LHV, dat be gon met drie nederlagen, is er weer helemaal bij. Dat op zich geeft al aan hoe klein de krachtsver schillen in deze klasse zijn. Koploper DWSM, dat lange tijd onbedreigd op de titel leek af te stevenen, maakte de laatste weken zoveel fouten dat de positie sterk onder druk is komen te staan. Slechts twee punten houdt de ploeg uit Maarssen nog over op de hongerige concurrentie. Van die concurrenten verkeert Houten nog steeds m de beste po sitie. De ploeg heeft twee punten minder dan de koploper, maar ook een wedstrijd minder gespeeld Dat wil zeggen, het resultaat van de gestaakte wedstrijd tegen Break- Out is niet in de ranglijst verwerkt. De straf- en protestcommissie be schikte onlangs dat die wedstnjd slechts over gespeeld zal worden, indien het verloop van de competi tie dat vereist. Zondag kan alvast een indicatie gekregen worden over de kansen van beide teams Break-Out en Houten vechten in Wijk bij Duurste de de return uit. De wedstrijd DWSM - LHV maakt de top-vier compleet, zodat naar verwachting na dit weekeinde meer inzicht gekregen zal worden over hoe de kansen nu werkelijk liggen. Corbulo en Shot, die elkaar m Woerden ontmoeten, lijken ook aan elkaar gewaagd. Voor die teams staat de aansluiting met de koplopers op het spel. Op voor hand lijken de kansen van Corbulo iets groter. Het degradatieduel tussen AAV 2 en Venix maakt dit programma compleet en tot de meest interes sante van deze competitie Hoewel voor beide ploegen het doek lijkt te zijn gevallen, staat er ook nog zoiets als de eer op het spel. Stand derde klasse A 1 DWSM 10-16, 2. Break-Out 10-15, 3. Houten 9-12. 4. LHV 10-12, 5 Corbulo 10-10, 6. Shot'73 2 10-9, 7 AAV 2 10-2, 8. Veiux 11-0. Programma derde klasse A AAV 2 - Verux DWSM - LHV Break-Out - Houten Corbulo - Shot'73 2 PRESTIGESTRIJD Voor de dames van LHV is de competitie gedaan. Althans, een kampioenschap zit er na de neder lagen tegen koploper ASV en hek- kesluiter Eendracht niet meer in. Het enige wat de Leusdenaren nu nog rest is revanche halen i een ploeg die LHV de laati kanp dwars heeft gezeten gaan de Leusdenaren op b Bussum bij de huidige twee uit de tweede klasse! ploegen kunnen vrijuit spel dat ook SDO zo goed als ka: voor het behalen van de ti: loper ASV'65 zou uit de res drie ontmoetmgen geen pi mogen halen, willen de mers nog langszij kunnen En dat lijkt een zeer onwas lijke gang van zaken. SDO - dus vooral een prestigestrr den, waarin de Leusdenaij zelf zullen willen bewijzen ASV'65 kan dit weekeir.; pioen worden, als LHV er: SDO te bedwingen. De i ners hebben het lot dit we niet zelf in de hand De plee namelijk vrij, waardoor me« eigen kracht de titel al ie nenslepen. Voor de ploegen onder: dit weekeinde wel belan? delitas, dat op de voorlaat? in stevige strijd met het c tiespook verwikkeld is, thuis Celentas 2. Op voorhr ben de Amersfoorters me' veel kans, hoewel een k; nauw nog steeds rare s; kan maken. Eendracht moet op be:t SHVU en is daar normaal f ken ook kansloos. Maar heeft de onverwachte n LHV de Vleutenaren vlf gegeven em ligt er een ve in het verschiet. Stand tweede klasse B 1 ASV65 11-21. 2 SDO 9-13 10-11, 4 Celentas 2 10-11. 5 i 10. 6. EMM 11-6, 7. Fideütc: Eendracht 11-4. Programma tweede klasse B Fidelitas - Celeritas 2 SDO - LHV i SHVU - Eendracht ACHTERVELD - Maandi 5e ronde worden gespeelc S.V.A. kaarttoernooi. Dit a vinden in de kantine op 1# ensportpark en aanvanc 20.00 uur. Inschrijven var uur. Aan dit toernooi kan deelgenomen door leder teurs en medewerkers va: eniging. Er zijn deze ave trekkelijke prijzen te win: kan men de positie op de mogelijk verbeteren. VM vptf&fmm V >,v .W\

Leusder Krant | 1988 | | pagina 8