iVH-heren na winst bij DWSM srug in de race om de titel LEOS in stijl langs Jupiter ntilopen bezegeld lot an dapper Kameo: 14-19 leusder k Haaien-jeugd trekt opgaande lijn door )0 opnieuw te machtig voor de dames: 10-9 Contouren titel worden zichtbaar; )e Vinken zo goed als zeker kampioen Tijdens limietwedstnjd: sp.orl in cijfers— Achterveld Rijden onder invloed dinsdag 23 februari 1988 Roda '46 Zaalvoetbal voor wijkteams LHV Antilopen Sport LEUSDEN - Het handbalseizoen '87/'88 lijkt voor de Jieren van LHV nog een aardige verrassing in petto te fiebben. De Leusdenaren, die na drie nederlagen op rij na trie weken onderaan de ranglijst stonden, zijn na zondag lerug in de absolute top van het klassement. De Leusdena ren namen in Maarssen revanche op DWSM, dat LHV in leusden verraste en mede daardoor lange tijd aan de leiding ging in het klassement. LHV, dat met 11-13 zege vierde, kwam samen met Houten langszij bij de lijstaan voerder, waardoor de competitie een ongekend spannen de ontknoping tegemoet gaat. De dames zijn het spoor nog steeds bijster. In Bussum fleed de formatie van trainer/coach Joop Douma de derde nederlaag op rij. Tegen SDO gingen de Leusdenaren met [10-9 het schip in. maken, die leidden tot de situatie dat het veld weer dicht bi] elkaar kwam te liggen. Na zondag kent de ranglijst zelfs drie koplopers. Zowel LHV, als DWSM, als Houten verzamelden zestien punten. Break-Out zit de lijstaanvoerders met één verlies- punt meer akelig dicht op de hie len. SLEUTELDUEL f Davids...beslissende treffer. De competitie bij de mannen in derde klasse A is dit seizoen zonder interessant. Gaandeweg gebleken dat er minimaal vier ndidaten aanspraak mogen ma- op de titel. En daar had het ge tijd niet naar uitgezien, LHV, als één van de favorieten van irt was gegaan, leek na drie ne- rlagen in de openingsfase van competitie al vroegtijdig uitge- takeld. DWSM daarentegen Weef tot aan de kerstvakantie, bij fet bereiken van het keerpunt m le stnjd, ongenaakbaar en leek luitend op het kampioenschap af e gaan. Na Nieuwjaar begon de jeg uit Maarssen echter fouten te De wedstrijd van afgelopen zon dag gold voor LHV zondermeer als een sleutelduel. De Leusdenaren hervonden zich na de dne ope ningsnederlagen en knokten zich via zeven overwinningen oprij te rug naar de sub-top. LHV naderde DWSM tot op twee punten, een achterstand die men in het onder linge treffen in Maarssen goed zou kunnen maken. Dat moest ook wel, want verlies zou onmiddellijke uit schakeling betekend hebben. Voor DWSM was winst echter even belangrijk, wilde de ploeg kansrijk blijven voor de titel. De uitslag van de eerste ontmoe ting, 9-10 in het voordeel van DWSM, had al aangegeven dat bei de teams elkaar weirug ontliepen. En dat kwam ook m de wedstrijd van zondag tot uiting. Er ontspon zich een duel waarin beide ploe gen uiterst behoudzaam opereer den. De verwachting dat de beste verdediging zou winnen kwam uit. Opnieuw werd er weinig ge scoord. Toch hield LHV het initiatief, van af het moment dat men in de eerste helft langszij was gekomen. De Leusdenaren keken twee keer te gen een achterstand van twee punten aan, maar leidden bij rust al: 5-6. Na de pauze deelden de volge lingen van Co Wethly de beslissen de klap uit bij 8-11 en op knappe wijze controleerde de ploeg de krappe voorsprong. Doelman Matthijs Janszen en Ed Davids eis ten de hoofdrol voor zich op. Jant- zen ondermeer door dne strafwor- pen, direct of indirect, te stoppen, Davids door in de slotfase voor het beslissende doelpunt te tekenen. VIJANDELIJK VUUR In de beginfase kwam LHV stevig onder vijandelijk vuur te lig gen en paal en lat voorkwamen dat de Leusdenaren een stevige ach terstand voorgeschoteld kregen. Gaandeweg kreeg de defensie echter grip op de aanvalsgolven van de tegenstander. Toch moest LHV de opening aan DWSM laten. Hoewel beide ploe gen m het eerste kwartier nauwe lijks aan scoren toekwamen, sprong de thuisploeg het voorzich tigst om met de schaarse kansen. Bij 3-1 en 4-2 was de voorsprong maximaal. Arjan Schneiders (straf- worp) en Willem van der Heyden tekenden voor de Leusdense tref fers. Theo Prinsen en Ronald Morren vonden m het tweede kwartier vlot achter elkaar het doel en brachten LHV terug in de race. En na 5-4 waren de Leusdenaren opnieuw twee keer achtereen succesvol via Ronald Morren en Arjan Schnei ders, waardoor LHV op de valreep van de eerste helft voor het eerst aan de leiding kwam: 5-6. LHV zou het initiatief met meer uit handen geven. UITGANGSPOSITIE Meteen na de hervatting kwam LHV in zeer gunstige uitgangsposi tie te verkeren, toen Ed Davids met een zeer fraaie treffer vanuit de hoek op voorsprong naar twee punten tilden. Arjan Schneiders, Theo Prinsen en opnieuw Arjan Schneiders zorgden er daarna voor dat de marge op twee treffers ver schil gehandhaafd bleef: 8-10. De beslissing viel bij 8-11. Op aange ven van Arjan Scheiders kwam Ro nald Morren vnj op de cirkel, die met een slimme bal de keeper ver schalkte. In de hectische slotfase kwam DWSM nog tot 10-11. Arjan Schnei ders was goud waard voor zijn team door met een schitterende individuele actie vanuit de hoek voor 10-12 te tekenen. Met nog twee minuten te gaan een belang rijke treffer. Met de moed der wan hoop vocht de tegenstander terug tot 11-12, waarna Matthijs Jantzen en Ed Davids hun team overeind hielden. Jantzen stopte een straf- worp, waarna Davids de wedstrid definitief op slot gooide door alleen op zoek te gaan naar de beslissing. Koelbloedig bracht hij de eind stand op de tellers 11-13. DAL De dames van LHV zijn in een diep dal terecht gekomen. Nadat de Leusdenaren in een dramatisch duel met ASV65 de kansen op de titel definitief in rook zagen op gaan, is de ploeg de kluts volledig kwijt. Dat leidde vorige week tot verlies tegen hekkesluiter Een dracht, maar daarmee was de gal- beker nog niet leeg. Zondag kwa men de Leusdenaren opnieuw op de koffie tegen aartsrivaal SDO uit Bussum, mtgerekend de ploeg waartegen Joop Douma en consor ten nog één keer wilden vlammen. Het scheelde weer met veel, maar andermaal trok de Bussumse ploeg aan het langste eind: 10-9. Hoewel het verschil uiteindelijk erg klein bleef en een gelijkspel, zeker tot de mogelijkheden be hoorde, speelde LHV een stroeve wedstrijd. Slechts m het tweede deel Vein de eerste helft reikten de Leusdenaren tot vertrouwde hoog ten en toen maakte men ook met een een achterstand van drie pun ten ongedaan. In de tweede helft slaagde men er echter met in die opgaande lijn vast te houden, hoe wel men de tegenstander nooit uit het oog verloor. De opening was voor SDO, dat met lage bekeken schoten vanaf de opbouw een 3-0 voorsprong nam. Co Wethly...terug in de top. De kloof van dne punten bleef tot 4-1 intact, omdat SDO een treffer van Ti Steenbeek onmiddellijk beantwoordde volgens beproefd concept: laag door het midden. In het tweede kwartier begon LHV echter op stoom te komen en via Ria Meyerink (de eerste echt ge smeerd uitgevoerde aanval), Hetty Tessels (2x) en opmeuw Ria Meye rink kwam LHV nog voor de veld- wisseling langszij: 5-5. LEUSDEN- De damesvolleyballers van LEOS hebben opnieuw een lastige hindernis genomen op de weg naar het kampioen schap in de derde divisie D. De Leusdenaren bedwongen zater dag in Oudewater Bogro/Jupiter, dat een geflatteerde zevende plaats op de ranglijst bezet houdt. In de eerste twee sets kenden de bezoekers nauwelijks problemen (6-15, 6-15), maar in de derde set stokte de machine. De gastvrouwen namen in die periode een 10-0 voorsprong en dat gat konden de Leusdenaren niet meer dichten: 15-12. In de laatste set maakte men dat echter op karakter weer goed, waarna LEOS, via 12-15, op nieuw drie punten aan het conto toevoegde. GEZICHTSVELD Na de pauze moest LHV toege ven dat het drupje olie, dat de ma chine een kwartier lang de ver trouwde soepelheid had gegeven, was uitgewerkt. En blijkbaar was er ook geen nieuw voorhanden, zodat de Leusdenaren de souples se dienden te verruilen voor ka rakter, zoals dat zo fraai heet. SDO kwam na de veldwisseling snel weer op rozen te zitten met twee doelpunten, waar LHV aan vankelijk weinig tegenover kon stellen. Carla Mossel doorbrak als eerste weer de improduktiviteit en schoot een vrije worp trefzeker binnen: 7-6. Hetty Tessels bewerk te de aansluiting vanaf de zeven- meterlijn (7-7), maar kon niet voor komen dat SDO bij 9-7 weer uit het gezichtsveld verdween. In de slotfase kwam LHV toch weer langszij door Ria Meyerink en Hetty Tessels, die een zelf gefor ceerde strafworp verzilverde. Trai ner/coach Joop Douma, die zich met met een gelijkspel tevreden wilde stellen, gokte daarna door man-to-man te gaan verdedigen. De gok pakte verkeerd uit en SDO profiteerde in de laatste seconden en pakte de winst 10-9. LHV zakte door dit resultaat naar een vijfde positie in het klassement. Over degradatie lijkt men zich echter geen zorgen te hoeven ma ken. Er werd zaterdag overigens maar een zeer beperkt programma afgewerkt in de derde divisie D Aanvankelijk stond zelfs alleen Bo gro/Jupiter - LEOS op de rol. Later werd daar de ontmoeting Vollkei - DAC nog aan toegevoegd, maar het resultaat daarvan (3-0) was voor de Leusdense titelpretendent met van belang. De overwinning die de Leusde naren zelf behaalden was daaren tegen wél van belang. Hoewel de belangrijkste concurrent Abcoude nog voor de gelijkmakende beurt in actie moet komen, kan de zege van LEOS, zeker in deze fase van de competitie, als psychologische winst worden beschouwd. Per slot moet de concurrent eerst dat gat van zeven punten weer even dich ten. En met nog zes ronden te gaan voor de Leusdenaren komt de titel steeds dichterbij. Het belangrijkste voor Ad van Woensel en de zijnen lijkt op dit moment tegen de mindere goden te blijven scoren. In de wedstrijden tegen Vollkei en Brezan/SSS, tegen wie het er dan om gaat spannen, lijkt één keer winst voldoende om de titel veilig te stellen. De winst van zaterdag kon het thuisfront tot tevredenheid stem men. Bogro/Jupiter geldt in de der de divisie D als een belangrijke outsider, die slechts op grond van interne problemen niet echt mee doet in de competitie (de ploeg zag onlangs de trainer vertrekken). Op grond van het spelersmateriaal moet dit team echter hoger inge schat worden dan de zevende plaats die men nu bezet. De ploeg kan nu niet meer dan zorgen voor incidentele succesjes en gelukkig voor LEOS slaagde men daar zater dag niet m. KWALITEITEN Dat de gastvrouwen over kwali teiten beschikten, bewees men in het begin van de eerste en de der de set. Met name m de derde set bleek Bogro over een zeer sterke service te beschikken, die de Leus denaren voor onoverkomelijke problemen stelde. In twee service beurten liep Bogro weg naar 10-0, waarna LEOS slechts met moeite weer in het verhaal terugkwam. Maar ook m de eerste set kreeg LEOS met een moeilijke penode te kampen. Door een betere stop en een verwoestende aanval door het midden, waar LEOS het antwoord op schuldig moest blijven, kwamen de gasten met 6-0 achter. Gaandeweg kregen de Leusde naren echter meer grip op de wed strijd. waarna men bij 6-6 weer aan klampte. Een serveerbeurt van Marjan van Engelenhoven werd Bogro daarna fataal. De LEOS- speelster scoorde vier punten op rij, waarna de weerstand bij Bogro brak Via 6-10 en 6-13 besliste LEOS de eerste set in eigen voor deel. In de tweede set begon LEOS even voortvarend, als het de eerste set had afgesloten. In no-time be landde de formatie van trainer/ coach Ad van Woensel op 0-6. De basis voor dat succes werd gelegd in een sterke aanval en een goede pass. Die voorsprong gaven de Leusdenaren ook met meer uit han den. Via 2-9 en 4-12 finishten de bezoekers opnieuw bij 6-15. HACHELIJK Maar wie dacht dat de Leusde naren een gemakkelijke middag zouden beleven, kwam toch bedro gen uit. De eerste tekenen van ver val bij LEOS werden zichtbaar toen het lange tijd met aan scoren toe kwam. Aanvankelijk deed Bogro daar dapper aan mee, maar ten lange leste doorbrak de thuisploeg de impasse en deed dat meteen goed. De speelster die zich op de serveerlijn opstelde, bleek een haarscherpe service m huis te heb ben, waarop LEOS geen verweer had. Stopfouten en slechte passes waren het logische gevolg, waar door de Leusdenaren geen vuist konden maken. Het vertrouwde basiszestal van LEOS. bestaande uit Gemma Moors, Marjan van Enge lenhoven, Anita Visser, Astrid van Dijk, Rona de Koning en Petra Kuh begon nadrukkelijk te wankelen. Bij 10-0 was de situatie zelfs uit zichtsloos. De gang van zaken noopten Van Woensel tot ingrijpen, hetgeen er toe leidde dat Anita Visser en Petra Küh het veld ruimden ten faveure van Lize van Veen en Jolanda Bar- mentloo. Vooral de laatste speelde een uitstekende wedstrijd, waar door LEOS zelfs in de derde set nog terug in de partij kwam. Via 13-5 werkten de Leusdenaren, die wei gerden de set uit handen te geven, zich terug tot 15-12, maar verder kwam men niet. Toch legde men op karakter de basis voor de winst in de vierde set, want diezelfde vechtlust bleek men opmeuw nodig te hebben. Aanvankelijk liep de vierde set weer op rolletjes, toen de Leusde naren via 2-6 op 3-9 aanbelandden. Bij 10-11 werd de situatie echter weer hachelijk, waarna alle regis ters open moesten om alsnog win nend als eerste aan te tikken: 12-15 HOOFDROL ISDEN- Terwijl De Vinken eerder in de week de kampioens- oon vast begon op te poetsen, na de 10-12 zege op .Thor in elen, bezegelde Antilopen zaterdag in De Bilt het lot van eo. Na de 14-19 overwinning van van de Leusdense korf- lers zijn de kansen van het uit Groenekan afkomstige Ka- leo op overleving in de eerste klasse zo goed als tot nul reduceerd. De kansen van Kameo op overleving zijn overi- ns bijna net zo groot als die van Antilopen om nog kampioen te worden. De Vinken wordt de nieuwe [kampioen m de eerste klasse D van jhet district Midden-Nederland. Die mclusie lijkt gerechtvaardigd na- de Vinkeveners zich vorige itdeden van Thor, dat als één van de weinige ploegen nog in staat rd geacht een spaak in het wiel [van de Vinkeveners te kunnen ste gen. Maar ook die klip omzeilde De :en, die daardoor slechts theo- :isch nog bereikbaar zijn voor ïtilopen, dat drie punten achter- at op de leider. Even leek het tfspectief van de Leusdenaren gunstiger te worden, toen de 'af- en protestcommissie be- ihikte dat de uitslag van de wed- i)d O WO - Antilopen inLeus- ins voordeel werd gewijzigd in [10-11 (was 11-11). Daardoor slopen Leusdenaren een stapje nader- De Vinken liet zich echter niet invloeden en weigerde met de 'ven in zicht nog fouten te gaan aken. De opstelling, waarin Kees van Buren de wedstrijd tegen Kameo begon kwam de korfballiefhebber een stuk vertrouwder voor. In de eerste aanval stonden Jan Costa, Walter Urbach, Joyce Osnabrugge en Nancy Lahey. Alleen de laatste speelde dit seizoen niet regelmatig m eerste. Zij verving Jeanet Jekel- ,die met een lichte blessure kamp te. In de defensie startten Koos Meinsma, Eddie Hendriks (die de afwezige Frank van de Pijpekamp verving), Debbie Costa (voor de geblesseerde Marjon Abbnng) en Margret Versteeg. Met name Koos Meinsma bleek niet ongevoelig voor de disciplinai re maatregelen van de trainer een week eerder. De getalenteerde korfballer strooide tegen Kameo weer royaal met zijn kwaliteiten, Het missen van de titel moet voor tfilopen een hard gelag zijn. De >ng seizoen uit de Over- mgsklasse gedegradeerde Leus- waren hadden graag hun op- achting op landelijke niveau eer gemaakt. Maar men maakte n allesbehalve vlekkeloos sei- ©n door, waann de twee nederla- w tegen De Vinken een diepte- tut vormden. Vooral de laatste nederlaag, m ïusden, was aanleiding tot bezin- ng. Het had tot gevolg dat Antilo- en vorige week in een op vele onten gewijzigde opstelling aan- ad tegen degradant MIK. Met jame Koos Meinsma en Margret ^ersteeg, twee getalenteerde rou- iers, voelden de harde hand der Impressie. Evelien van Rooyen...heroptreden waardoor hij eindelijk weer eens naar een hoofdrol groeide. Ver steeg daarentegen had het een stuk moeilijker. Hoewel ze een ver dienstelijke wedstrijd speelde, was er geen sprake van meer dan dat. Toch speelde Antilopen met van begin tot emde een vlekkeloze wedstrijd. In het eerste kwartier ging de strijd zelfs volledig gelijk op, waarbij Kameo tot 6-5 zelfs het initiatief had in doeltreffend op zicht. Vanaf dat moment demar reerde Antilopen echter en in no- time was Kameo geslagen. Binnen tien minuten sloegen de Leusdena ren een gat van zeven punten: 6-13. ONDERSCHEPPING Na zeven minuten in de eerste helft keek Antilopen echter nog tegen een achterstand aan. Mede omdat Jan Costa een strafworp m de openingsfase miste, kon Kameo twee keer toeslaan. Koos Meinsma noteerde het eerste Leusdense wa penfeit op doorbraak. De Leusde- naar werd echter door Debbie Costa met een beauty van een pass (over het hoofd) bediend, waar- doorde glans van de treffer mede op haar afstraalde. Koos Meinsma trok het rende ment van de tweede aanval zelfs verder omhoog, door voor de ge lijkmaker te tekenen: 2-2. Joyce Osnabrugge zette haar ploeg na de vakwissel voor het eerst op voorsprong, door een vnje worp te benutten. Verder dan een 50% score kwam dat vak echter weer niet, toen een strafworp aan de overzijde 3-3 betekende. Nadat Eddie Hendriks 3-4 aantekende trok Kameo de balans zelfs weer in eigen voordeel terug met twee treffers op rij: 5-4 De voorsprong hielden de gas ten tot 6-5 vast, waarbij de vijfde Antilopen-treffer op naam kwam van Jan Costa, die nu wel raak schoot vanaf de strafworplijn. Maar toen was het ook afgelopen met de aspiraties van Kameo. In de laatste acht minuten van de eerste helft begon Antilopen ouderwets te draaien en zorgden Walter Urbach. Nancy Lahey, Debbie Costa en Ed die Hendnks (2x) voor 6-10. Een onderscheppmg van Koos Meins ma m de verdediging, die de leus- denaar liet volgen door een prach tige pass over grote afstand, stelde Jan Costa in staat 6-11 aan te teke nen, waarna Joyce Osnabrugge en Koos Meinsma zelf de eindstand van de eerste helft m de laatste minuut op 6-13 bepaalden. IMPASSE Na de pauze kon Antilopen zich dan ook beperken tot het consoli deren van de voorsprong, die on verwacht, maar door pure klasse, zeer hoog was opgelopen. Eddie Hendriks heropende de score m de eerste seconden van halve af stand, voor Kameo sinds lange tijd weer wat terug kon doen. Walter Urbach bracht de marge weer op zeven treffers, waardoor Koos Meinsma zich de luxe kom permit teren een strafworp te missen: 7-15. Meteen na dat doelpunt wisselde Kees van Buren voor de eerste keer. Evelien van Rooyen maakte na langdurige afwezigheid in het eerste opnieuw haar opwachting, hetgeen Debbie Costa haar plaats kostte. In de fase die volgde maakte Antilopen, zonder overigens m moeilijkheden te komen, een min dere fase door. De ploeg begon onnauwkeurig te plaatsen, terwijl LEUSDEN - De Leusdense Zwem Poloclub De haaien organiseerde, naar men hoopt voor de laatste maal in den vreemde, zaterdag een Speedolimietwedstrijd voor zwemmers en zwemsters onder de 12 jaar. In het Sportfondsenbad te Amersfoort bleek het halen van de gestelde limieten voor lang niet iedereen te zijn weggelegd. Toch kon in de breedte een opgaande lijn worden vastgesteld. Koos Meinsma...uitblinker. er Dovcnuieii slordig werd afge rond. Dat stelde Kameo in staat dne doelpunten in te lopen op de be zoekers, voor Jan Costa de tien mi nuten durende impasse op door braak doorbrak: 10-16. De treffer werd langs de zijlijn begroet met het commando: 'wisselen', waar mee Costa stank voor dank leek te oogsten. De meer objectieve toe schouwer had echter kunnen vast stellen dat de schutter van de twee de aanval gewoon zijn dag niet had en dat de wissel voor Daniél Beek mans al langer in de lucht hing. In de slotfase wisselden de ploe gen beleefdheden, ui de vorm van doelpunten, evenwichtig uit. Ka meo trof nog vier keer doel, terwijl Antilopen vlak voor de twintig bleef steken. Eddie Hendnks, Joy ce Osnabrugge en Koos Meinsma tilden de score naar 19 doelpunten en daar zette Kameo vier rake schoten tegenover. Met 14-19 werd het slotsignaal bereikt. Werner van de Berg. Dat gold zeker voor de negenja- nge Werner van de Berg, die met 1.50.3 ruim aan de limiet voldeed. Hij bracht tevens een fraai per soonlijk record op de klokken. Een soortgelijke prestatie werd gele verd door de 1 jaar oudere Lies van Doornik die zijn tot op heden scherpste tijd op de 200 meter wis selslag met zes seconden omlaag bracht en uitkwam op 3.10.3. Het was echter vooral de even oude Sandra van Wegen die voor het nodige spektakel zorgde Zij ging ook voor de wisselslag over 200 meter te water en kwam nog onder de tijd van Leon. Ooit zwom ze op dit nummer 3.14.8 maar nu bleef het uurwerk van de jury ste ken op 3.07.0. Hoewel ook Xandra Verschuur, Leon van Doornik. Thijs Bokkers en Rogier Tolboom aan de gestelde limiet voldeden was dat, zoals gezegd, niet voor iedereen weggelegd. Zo werden er mooie persoonlijke records ge noteerd voor Mark van Bekkum (1.45.8 op de 100 meter rugslag), Kim Bijleveld (1.24.9 op de 100 m vrije slag) en Nicole de Haan (1.51.8 op de 100 m rugslag). Voldoende voor een startbewijs op de Spee- dojaargangwedstrijden was dat echter niet. JUNIOREN LEUSDEN - De commissie Stimule ring Sportdeelname wil in Leusden een zaalvoetbaltoemooi voor wijk teams organiseren. In alle wijken voetballen jongens en meisjes wel eens een partijtje op straat of op een veld- Het is de bedoeling om deze jongeren tussen 12 en 16 jaar aan het toernooi te laten meedoen en zo te kijken welke wijk het sterkste zaalvoetbalteam heeft Het toernooi zal worden gehou den op vnjdag 6 mei ir. sporthal De Meent. De deelnamekosten zijn vijftien gulden per team. Elke deel nemer krijgt een hennnenng. Voor meer informatie kan men terecht bij Roy Robbemond, telefoon 941247. SENIOREN Achterveld - Naarden 0-4 Achterveld 2-SEC 3 1-2 Baarn 4 - Achterveld 3 1-2 Achterveld 4 vrij Achterveld 5 - Limvio 4 3-1 Achterveld 6 vrij Dames Achterveld - Nijenrodes 3-1 Jeugd: Hooglanderveen A2 - Achterveld AFD. ZATERDAG Roda '46 - Musketiers 0-0 Roda 2 - Tersch. Boys 3 2-2 Roda3- EFC3 8-2 Hoevelaken 4 - Roda 4 0-1 Roda5-WOG7 uitg. Roda 6 - Spara 9 1-3 DOB 3-Roda 7 9-0 AFD. ZONDAG Veensche Boys - Roda '46 1-1 Houten 3 - Roda 2 2-5 Hooglanderveen 2 - Roda 3 1-3 Roda 4 - Olympia 4 3-1 Roda 5 - De Kieviten 2 6-2 Roda 6 - Veensche Boys 4 1-2 Veensche Boys 5 - Roda 7 1-3 Antilopen J2 - Unitasjl Antilopen J3 - Dindoa J2 9-7 7-14 ASPIRANTEN Antilopen Al-TZ Al 9-0 Telstar A2 - Antilopen A3 7-3 SKFB1-Antilopen BI 4-5 Doorn Cl-Antilopen Cl 3-3 Antilopen D1 - SVMM Dl 13-0 PUPILLEN Antilopen P1 - Odik P1 Antilopen 01 - Spirit 01 Antilopen R1 - RDZ R1 Antilopen R2 - Spirit R2 0-2 0-0 6-0 4-0 LEUSDEN- Zondagmorgen om kwart over dne werd op de Am- hemseweg bij een routinecontrole een bestuurder betrapt op het rij den onder invloed. Na de eerste blaasproef was er aanleiding de bestuurder mee te nemen naar het bureau, waar een tweede blaa sproef en een bloedproef werd af genomen. De bestuurder werd daarna thuisgebracht. Al Achterveld BI-WZ'49B2 WZAC2-Achterveld Cl Amsvorde D2 - Achterveld D1 Roda E3 - Achterveld E1 SO Soest E3 - Achterveld E2 Achterveld F1 - Roda F1 Dames junioren: SO Soest - Achterveld 3-0 5-3 5-2 0 8 SENIOREN 2-1 1-3 1-3 SENIOREN 5-1 Kameo 1 - Antilopen 1 Antilopen 6 - Ermelo 2 Activitas 3 - Antilopen 8 14-19 8-4 6-5 Dames SDO 1 - LHV 1 Baarn'73 2-LHV 2 Herén: DWSM 1-LHV 1 Welpen: Smeeing BDC 2 - LHV 1 Jongens asp. Smeeing BDC 2 - LHV 1 10-9 8-17 11-13 5-0 18-9

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7