O* ekersuccessen voor waterpoloërs De Haaien Promotie Duits bezoek bij Ju Sei Do Slotfase Apotheose (leine verschillen )ij Bowlinguurtje Cabaret bij MHCL Uitslagen Ons Genoegen Roda '46 - Olympia '25 LEUSDEN - Donderdagavond hebben de dames poloen van De haaien hun eerste bekerwedstrijd gespeeld. Na voor de eerste ronde te zijn uitgeloot, moesten ze donderdagavond naar Baam voor een wedstrijd tegen Vuursche 3. Het werd een leuke wedstrijd waarin de Haaien zich via goed spel naar een fraaie 1-11 overwinning speelden. De heren overleefden eveneens de eerste ronde, door Bran denburg met 6-2 de baas te blijven. In de eerste helft overleefden de lames allereerst met glans een nu- nenèle minderheid. Tegen het einde van de periode was het Ria van Valkengoed die 0-1 scoorde J ln de tweede periode scoorde Peggy Brons uit een numeriele neerderheid 0-2. Een overtalsitua- ie en even later een numenèle ninderheid. leverden geen veran- ieringen in de stand op. Twee reffers van Peggy Brons en Yvon ne Adriaanse brachten de Haaien n rustig vaarwater: 0-4. In de derde periode kregen de aaien een strafworp, die door Ria an Valkengoed verzilverd werd. ;nige verwarring in de verdedi ging leverde het emge doelpunt an de Vuursche 3 op 1-5. Ria van Valkengoed tilde de marge naar •6, waarna een numenele meer- lerheid door Yvonne Adriaanse •erd verzilverd: 1-7. Karen Pol- :amp het daarna 1-8 aantekenen. In de 4de penode was het we- lerom Yvonne Adriaanse, gevolgd loor Andrea van Druten, die de core naar 1-9 en 1-10 opvoerden. *wee nummerieke meederheden -oor de Vuursche werden goed loorstaan en in de laatste minuut cregen de Haaien nog twee kansen de eerste een schot van Claudia Euwes werd door de paal gekeerd terwijl Karen Polkamp in de laatste seconde via een onnavolgbare boogbal de score nog op 1-11 bracht. Hiermee zijn de dames in de halve finales gekomen. Zaterdag moesten de Haaien-da- mes aantreden voor hun reguliere competitietreffen tegen UZSC 2 uit Utrecht. In tegenstelling tot de wedstnjd van donderdag lieten de Haaien dames absoluut niets van goed spel zien. Slechts een 4 tal èpeelsters kon een voldoende sco ren, waaronder uitblinkster An drea van Druten die als één van de weinigen zich goed verweerde.. Het was een zeer eentomge wed strijd waarbij de eruge wapenfeiten gevormd werden door een doel punt van UZSC in de tweede peno de, gevolgd door een fraaie gelijk maker. Maar helaas ook gevolgd doelpunt van UZSC-2 (1-2). Doordat aan beide kanten de keepsters (welke voor beide teams zeer goed op dreef waren) hun doelen schoon hielden bleef de eindstand bij 1-2 steken. LAATSTE VIER Vorige week woensdag toog de herenpoloploeg van de Haaien naar Bilthoven om in het kader van het toernooi om de kringbeker Brandenburg 4 te bestrijden. Om dat emge spelers, waaronder de kersverse Leutbroekpapa Ronald v.d. Hurk, verhinderd waren, had men slechts de beschikking over acht man. Al snel kwamen de Haaien met 1-0 achter, maar nog voor het emde van de le periode maakte Jan Groen er 1-1 van. Hoewel er m 't tweede part diverse spelers tijd- straffen kregen, bleef die stand ge handhaafd. In het derde kwart kregen de Haaien door hoe er gespeeld moest worden. Keeper Lex van Dijk onderschepte steeds de op de statische midvoor van Branden burg geplaatste ballen, zodat de Haaien naar hartelust konden aan vallen. Na drie penodes was het zodoende 1-4, door doelpunten van Carl Diepenbroek (2x), Co de Rijk. Lex van Dijk stopte nog een straf worp. De Haaien bleven rustig en be keken spelen, zodat na het laatste fluitsignaal de stand 2-6 op het sco rebord stond (doelpunten Carl Diepenbroek en Harry Abbing). Hierdoor zitten de Haaien bij de laatste vier in het bekertoernooi. Na de bekerwinst in Bilthoven tegen Brandenburg 4 moesten de Haaien zaterdag thuis opnieuw te gen deze ploeg aantreden. Nu voor de competitie. Door de afwezig heid van vier man kon coach Harrie van Schaik slechts de minimaal be nodigde zeven spelers m 't water brengen. Door het gemis aan wis- De damesformatie van De Haaien bereikte dankzij een royale 1-11 over winning op Vuursche 3 uit Baam de halve finale van het toernooi om de Knngbeker. seis en vooral het ontbreken van een „echte" keeper, was de 8-7 nederlaag verklaarbaar. De eindstand werd bereikt via de tussenstanden 1-2, 2-4, 4-6, 7-8. De Haaienaanvallers waren m deze wedstnjd wel gevaarlijk maar konden de gecreeerde kansen niet voldoende benutten. Omdat de Bilt- hovenaren zelfs tweemaal van een afstand van ruim meter doel wisten te treffen, konden de Haaien de achterstand die men steeds had, met geheel wegwerken. Een halve mmuut voor tijd maakte Brandenburg er uit een man-méér-situatie 8-7 van. De Haaiendoelpunten werden gemaakt door de op dreef zijnde Harry Abbing (5x) en Hans van Mourik (2x). iEUSDEN- Voor de volleyballers van LEOS is de beslissende indfase van de competitie aanstaande. De dames van LEOS, ie nog immer de lijst aanvoeren in de derde divisie D, zijn nog es duels verwijderd van promotie naar een hoger plan. Toch uilen met name de laatste wedstrijden niet de gemakkelijkste irorden. In het bijzonder de ontmoetingen met Vollkei en Bre- an/SSS, die na volgende week op de rol staan, zullen vban oorslaggevende betekenis worden. Ondertussen mag de for- aatie van Ad van Woensel niet verslappen. Om voldoende peelruimte te houden zal men zaterdag bijvoorbeeld van itrecht 3 moeten winnen, een klus die op voorhand overigens klaren moet zijn. De Leusdenaren legden zater- ag een stevige basis voor succes, oor de lastige uitwedstrijd tegen ut-sider Bogro/Jupiter met 1-3 te ruinen. Daardoor hielden de Leus enaren de voorsprong van mini- laal vier punten op Abcoude vast handen. LEOS staat na zaterdag lfs zeven punten voor, maar die tuatie vertekend omdat de Leus enaren ook een wedstnjd meer jeelden. Toch kan die situatie, sker in de spannende slotfase, cht in het voordeel van LEOS 'erken. De drie extra punten zitten jij de titelpretendent immers al in |e tas, terwijl Ancoude ze altijd nog moeten verdienen. De competitie komt ovengens al cht in de buurt bij een eerste slissing. LEOS heeft uit de reste- tnde zes duels nog maximaal acht unten nodig om zich in ieder geval te verzekeren van het spelen van :omotiewedstrijden Een gerust stellende gedachte. Tegen Utrecht 3 zullen de Leus denaren de eerste drie van die acht punten willen en moeten scoren. De nummer acht van de ranglijst werd eerder in de Cathanjnehal afgedroogd door LEOS en er is weinig reden aan te nemen dat dat in Leusden zaterdag met het geval zal zijn. Er stond afgelopen weekeinde maar een beperkt programma op de rol. In eerste instantie zou slechts Bogro/Jupiter - LEOS ge speeld worden, maar later werd daar ook Vollkei - DAC nog aan toegevoegd. De ploeg uit Alphen aan de Rijn, die vorig jaar nog m de sub-top van de derde divisie mee draaide, had tegen Vollkei geen schijn van kans. De Amersfoorters, die nog uitzicht hebben op het be reiken van de tweede plaats, re kenden in nog geen vijftig minuten af met de bezoekers: 15-6, 15-2 en 15-13. LEOS kende ook niet al teveel problemen met Bogro/Jupiter. Ze ker niet in de eerste twee sets, die in 6-15 eindigden. Na verlies m de derde set (15-12), trok LEOS de partij uiteindelijk met 12-15 naar zich toe. Zaterdag wordt er weer een compleet programma gespeeld, waarin LEOS Utrecht ontmoet. Nummer vier Brezan/SSS krijgt het op papier een stuk zwaarder in Nieuwkoop, waar Waterlanders bereid zal zijn de Barnevelders van repliek te dienen. Vollkei blijft m de race na winst op hekkesluiter Taurus, terwijl Bogro/Jupiter over eind moet kunnen blijven tegen Thor. Abcoude wordt zwaar op de proef gesteld door WIK/OVM, dat voor de laatste kans vecht om nog voor promotiewedstrijden m aan merking te komen. Het duel DAC - Unitas staat in het teken van degra datie. Uitslagen derde divisie D (dames) Bogro/Jupiter - LEOS 1-3 Vollkei - DAC 3-0 Stand derde divisie D (dames) 1 LEOS 16-44, 2 Abcoude 15-37, 3. Vollkei 16-31, 4 Brezan/SSS 15-30, 5. WK/OVM 15-24, 6. Waterlanders 15- 24, 7 Bogro/Jupiter 16-18, 8 Utrecht 3 15-16, 9. Unitas 15-14, 10. Thor 15-14, 11. DAC 16-14, 12. Taurus 15-10. Programma derde divisie D (dames) LEOS - Utrecht 3 Waterlanders - BrezaiVSSS Taurus - Vollkei Bogro/Jupiter - Thor Abcoude - WIK/OVM DAC - Unitas Stand eerste klasse D (heren) 1 Brezan/SSS 3 16-32, 2 OMS 14-24, 3. LEOS 15-23, 4 NVC 2 16-18, 5. Harder wijk 3 13-13, 6. ASVD 14-13, 7. Wouden berg 15-13, 8 Wilhelmina 15-12, 9 Swift 16-11, 10. Brezan/SSS 5 17-11. 11. HeUas 15-10, 12. Genuni/Paloma 2 14-0 Programma eerste klasse D (heren) Van de heren nog geen programma opgave ontvangen. LEUSDEN - Voor de tweede maal in haar korte geschiedenis, waren bij Ju Soi Do een twintigtal jeugdige, Duitse judoka's in de leeftijd van 12-18 jaar, uit Verl te gast. Op vrijdagavond kwamen de jongelui uit Duitsland aan. Na een lichte maaltijd genuttigd te hebben, was er een korte judotraining waarin de jongens en meisjes zich zo'n lange reis konden uitleven. Na de training werden onze Duit se gasten verdeeld over de Hol landse gastfamilies, waar ze dit weekend ondergebracht zouden worden. Zaterdagochtend konden de Duitse gasten onder leiding van de gastfamilies de omgeving verken nen. Na de middagmaaltijd werd er om twee uur weer getraind en wer den er diverse, spectaculaire de monstraties verzorgd in Aihido Zwaard vechten en Karate. 's Avonds was er een gezellige avond met levende toto. Dit was een spel waarbij dertien activitei ten gepland waren, leden kreeg van tevoren een formulier uitge reikt en moesten voorspellen wat de uitslag zou worden. Degenen die de meesten goed hadden voor speld ontvingen een leuke prijs. Een 1 moest ingevuld worden als men verwachten dat Holland zou winnen een 2 bij Duitsland als win naar en een 3 bij gelijk spel. De dertien onderdelen waren, kennis van Judo, Uchikomi, (judo worpen inzetten binnen een V2 minuut), Songfestival, Krachtproef, Beroep uitbeelden, Danswedstrijd, Voet balwedstrijd, Evenwicht, Imitatie van stripfiguur, Lengterace (kle ding aan elkaar knopen), Blaastest, wie brengt mij het eerst en Acro batiek. Het bleek een goede keuze te zijn. Alle aanwezigen genoten zichtbaar van de komische en spannende momenten. Zondagochtend was er een offi ciële wedstnjd, waarbij de Leus- dense judoka's als beste uit de bus kwamen. Er werd met 12-8 gewon nen. Na de wedstnjden werd er gedouched en konden allen de in wendige mens versterken met soep en broodjes. Om twee uur 's middags namen de Leusdenaren afscheid van hun gasten die blijk gaven van een ple zierige herinnering aan dit week end. 30 april zullen onze jongens en meisjes naar Duitsland gaan, alle maal kijken ze nu al naar deze da tum uit. EUSDEN- Na de derde ronde van de derde periode in de Dmpetitie van het Bowlinguurtje zijn de onderlinge verschil- n in de diverse klassen nog erg klein. Toch tekenen de Ivorieten zich al voorzichtig af. Reinier de Jong bijvoorbeeld lijkt in de Hoofdklasse hoge jen te gaan gooien. De Jong deelt na afgelopen week de eerste aats met Kryna Groeneveld en samen hebben de koplopers iderhalve punt voorsprong op de volger in de persoon van 'argriet van Kalsbeek. In de eerste klasse gaat de stnjd het eerste gezicht tussen de ri llen Rie de Ridder en Cinta Roos het heetst van de strijd zullen de iplopers de achtervolgers met uit it oog moeten verliezen. De con ventie in de vorm van Agnes Dk en Jo de Wild ligt nadrukkelijk de loer. In de tweede klasse lijkt Christi- Steinfort terug van weggeweest, einfort, die vooral de laatste twee eken weer ouderwets op gooi is, izet door goede prestaties de feede plaats, achter Willy van de Lagemaat. Van de Lagemaat heeft eén punt voorsprong, maar een la gere 'pinfall' dan Steinfort. In de derde klasse deelt Ida de Jong voorlopig de lakens uit De Jong noteerde zeven wedstrijd- punten na dne ronden en weet zich slechts door Trijnie Winkel en An- nemiek van der Horst onmiddellijk bedreigd. In de vierde klasse staan Janrue van Ravenhorst en Lenie de Graaf gezusterlijk bovenaan de ranglijst. Maasje van de Braak is hier de belangrijkste outsider. Annie Verungs gaat lier aan de leiding in de vijfde klasse. SlechtsN Dime Kunst en Bep Hassink weten het spoor te houden. Standen Bowlinguurtje Hoofdklasse: 1 Renierdejong 1003 7 2. Kryna Groeneveld 898 7 3. Margriet v Kalsbeek 879 5.5 Hoogste game: Jan de Ridder 209 Eerste klasse: 1 Rie de Ridder 906 7 2. Cinta Roos 887 6 3. Agnes Kok 874 4 Hoogste game: Rie de Ridder 170. Tweede klasse 1 Willyv d. Lagemaat 736 8 2. Chrsitina Steinfort 844 7 3. GonReus 716 6 Hoogste game: Mieke Morsink 145. Derde klasse: 1. Ida de Jong 640 7 2. Tnjnie Winkel 733 6 3. Annemiek v. d. Horsst 618 6 Hoogste game: Henny Holthuis 137. Vierde klasse: 1 Jannie v. Ravenhorst 675 6 2. Lenie Graaf 616 6 3. Maasje v. d. braak 683 5 Hoogste game: Lenie Graaf 135. Vijfde klasse: 1. AruueVenings 508 7 2 Dime Kunst 561 6 3. Bep Hassink 533 6 Hoogste game: Nanda v. Oort 110. LEUSDEN- Aanstaande zaterdag presenteert de Mixed Hockey Club Leusden voor de eerste maal een hockeycabaretfestival, dat de aanzet kan zijn tot een jaarlijks terugkerend evene ment. Het festival, dat in zijn soort het eerste is in heel Neder land, wordt opgeluisterd door de aanwezigheid van drie gezel schappen van evenzovele ver enigingen. De MHCL nam vong jaar het ini tiatief tot het evenement. Via ad vertenties in het landelijke Bonds orgaan werd de belangstelling bij andere verenigingen gepeild. Leusden kreeg zeven positieve reacties, maar uiteindelijk zegden dne verenigingen daadwerkelijk hun medewerkmg toe. Elke groep knjgt een halfuur de tijd een programma te brengen T\issen de bednjven door zal het Leusdense salonorkest 'Clique Pa- nique', dat zal debuteren op het cabaretfestival, de stemming erin houden De afvaardiging van Leusden zal voor de groepen van Maarssen en Gooische de spits afbijten. Het ge zelschap van de Leusdenaren be staat uit Eric-Jan Tuininga, Bert en Loes Hilberts, Ed en Ineke Greve, Jacqueline Willemsen en Diede- nck van den Wall Bake. Zij zullen muzikaal ondersteund worden door Bert Hilberts (piano), Ge de Jong (banjo) en Jan Solewijn Gelp- ke (saxofoon). Naar verluidt zullen de wederwaardigheden van 'De Veteraan' het leitmotiv vormen van het Leusdense programma. De bezoekers kunnen zich in een café-chantant achtige entourage overtuigen van de onvermoede kwaliteiten van de hockeyers. Het programma begmt om acht uur en is slechts toegankelijk voor leden en introducées. (advertentie) Zondag 28 februari 1988 aanvang 14.30 uur Wedstrijdbal aangeboden door Mossink Elektrotechniek b.v., Hoevelaken LEUSDEN- De zaalkorfbalcompetitie gaat dit weekeinde de slotfase in. Een slotfase, die naar verwachting niet zo spannend meer zal zijn. De beslissingen lijken zowel boven- als onderin gevallen, zodat de wedstrijden in de laatste twee ronden om des keizers baard zullen gaan. Tenminste, als er geen gekke dingen gebeuren verder. Antilopen ontvangt zaterdag thuis Fiducia uit Vleuten/De Meern, en omdat er voor beide teams niets meer te winnen, noch te verliezen lijkt, kan dat best een aardige wedstrijd opleveren. Antilopen verzekerde zich zater dag tegen Kameo van de tweede plaats mode eindrangschikking De Leusdenaren hebben nu vijf punten voorsprong op de naaste belager Sparta (N.) en dat gat kun nen de Nijkerkers in de resterende twee wedstnjden onmogelijk meer goed maken. Meer dan een tweede plaats zit er voor Antilopen echter ook met meer in. De achterstand op koploper De Vinken slonk dit weekemde tot dne punten, omdat Antilopen door de straf- en protest commissie in het gelijk werd ge steld, naar aanleiding van beroep wat de Leusdenaren aantekenden tegen de uitslag van de wedstrijd OWO - Antilopen. De 11-11 uitslag werd gewijzigd in 10-11, waarmee Antilopen een punt extra kreeg Veel zullen de Leusdenaren daar echter niet mee opschieten. Het lijkt zeer onwaarschijnlijk dat De Vinken, dat tot nu toe in de hele competitie, slechts twee punten verspeelde, de laatste twee duels zullen verliezen. Een blik op het programma maakt die veronder stelling alleen maar onwaarschijn lijker. De Vinkeveners ontvangen thuis het reeds gedegradeerde MIK en zullen die tegenstander willen opvreten, om de titel ten overstaan van het thuisfront nog meer glans te geven De Vinken ruimde vonge week éen van de laatste hinderpalen ei genhandig mt de weg, door in Har- melen met 10-12 te zegevieren bij Thor. waardoor de kampioens- bloemen vast in huis gehaald kon den worden. Antilopen zal toch stiekem op bijstand uit hogere sferen blijven hopen, die een wonder moeten be werkstelligen. Voorwaarde is dan wel dat de Leusdenaren zelf blijven winnen. Tegen Kameo vond men het goede spoor weer. en zaterdag mogen de volgelingen van Kees van Buren laten zien dat die goede wedstrijd geen uitschieter was. Te gen Fiducia moet een klinkend re sultaat mogelijk zijn. Een week la ter krijgen de Leusdenaren het overigens nog knap moeilijk, als Antilopen in Nijkerk Sparta tegen over zich vindt. Kameo, dat na het verlies tegen Antilopen zaterdag defintief als ge degradeerd mag worden be schouwd, mag tegen OWO gaan bewijzen dat dat onterecht is ge weest. Thor en Sparta gaan met elkaar m de clinch om de definitie ve verdeling van de plaatsen dne en vier. Uitslagen eerste klasse D Thor - De Vinken 10-12 Kameo - Antilopen 14-19 30-1-'88 OWO - Antilopen 10-11 (na protest: was 11-11) Strand eerste klasse D 1. De Vinken 12-22 2. Antilopen 12-19 3. Spana (N 12-14 4. Thor 12-13 5. OWO 12-12 6. Fiducia 12-9 7 Kameo 12-4 (gedegradeerd) 8. MIK 12-4 (gedegradeerd) Programma eerste klasse D Antilopen - Fiducia Thor - Spana De Vinken - MIK OWO - Kameo LEUSDEN/ACHTERVELD - De voetbalcompetitie nadert een beslissend stadium. De huidige stand van zaken doet vermoe den dat we zowel bij het zaterdag- als bij het zondagvoetbal een ongekende apotheose tegemoet kunnen zien. De Roda-zaterdag komt m Utrecht uit tegen degradatiekandi daat Hercules, en mag daar zeker geen punten verspelen. Roda-zon- dag komt in actie tegen Olympia'25 uit Hilversum, bij puntverlies voor de Leusdenaren is het boek defini tief gesloten voor wat betreft de titelkansen. Achterveld, dat in een felle stnjd is gewikkeld tegen de gradatie, gaat op bezoek bij colle ga degradatiekandidaat Zuider zeevogels. De Roda-zaterdag is wel uitge schakeld voor de titel maar de ploeg van trainer/coach Wim van der Lmden heeft nog wel de moge lijkheid om promotie te bewerk stelligen. Willen de Leusdenaren hun vertrekkende coach een pre sentje aanbieden in de vorm van een mogelijke promotie, dan zal men in ieder geval beide punten uit Utrecht moeten meebrengen naar Leusden. Hercules zal zich echter door het dreigende degradatie ge vaar zeker met zomaar naar de slachtbank laten leiden. Koploper Musketiers ontmoet m Eist het gelijk met Roda staande Velox. Titelkandidaat Eemdijk, dat met twee punten achterstand op de lijstaanvoerder nog alle kansen heeft, ontmoet in eigen huis het altijd lastige Veensche Boys. Mid denmoter WJ kan op eigen terrein wel eens worden verrast door Ve- luwse Boys dat volop m de degra- datiezorgen zit. Hekkesluiter WA'71 treedt aan tegen Hooger- heide. Ook de laatste degradatie kandidaat SOVA'54 moet in een uit wedstrijd haar puntentotaal zien op te vijzelen. De Amersfoorters moe ten aantreden tegen middenmoter Bloemenkwartier, en voor verhes moet daar gevreesd worden. Programma hoofdklasse (zaterdag) WJ - Veluwse Boys Eemdijk - Veensche Boys Bloemenkwartier - SOVA'54 Hercules - Roda'46 Musketiers - Velox Hoogerheide - WA VOORWAARDE Voor Roda-zondag breken er vijf spannende weken aan. De Leusde naren zijn met een achterstand van vier punten op lijstaanvoerder BFC en dne op Naarden'79 (dat overi gens wel een wedstnjd minder speelde), nog steeds een potentië le titelkandidaat Een absolute voorwaarde is wel dat de brigade van Ruud Maas de komende wed strijden geen punt meer laat liggen. Tegen het Hilversumse Olympia moeten de punten op het burge meester Buiningpark kunnen blij ven, al zijn de Hilversummers aan een opmerkelijk goed slot van de competitie bezig Koploper BFC ontmoet in Bus- sum sub-topper WZA. Virtueel lei der Naarden'79 komt ook nu weer uit tegen een degradatiekandidaat. Nu is het rode lantaarndrager Koc- kengen dat voor een nederlaag moet vrezen. Veensche Boys, dat zondag nog een puntje van Roda afsnoepte, gaat op bezoek bij het Blaricumse BW31. Barneveld dat ook nog door een degradatie wordt be dreigd, speelt uit tegen EMM. Deze wedstrijd is ook van het grootste belang voor Achterveld. De Ach- tervelders, die momenteel in de hoek zitten waar de klappen vallen, spelen zelf het degradatieduel te gen Zuiderzeevogels. Bij winst van de volgelingen van Cor Hoogland en bij een eventuele nederlaag van Barneveld ziet de toekomst er voor de Achtervelders er in een klap een stuk rooskleuriger uit. Bij ver hes wordt de dreiging van het de gradatiespook wel heel erg se rieus. Maar voorlopig staat Achter veld nog twee punten boven de noodlottige laatste plaats. Programma hoofdklasse (zondag) EMM - Barneveld Zuiderzeevogels - Achterveld Naarden79 - Kockenqen BFC - WZA BW31 - Veensche Boys Roda'46 - Olympia'25 Beeld van de wedstrijd Veensche Boys - Roda '46, dat de Leusdenaren een belangrijk punt kostte De wedstrijd eindigde gelijk: 1-1. ACHTERVELD- Aan de onderlin ge schietwedstrijd van de schiet vereniging 'Ons Genoegen' na men deze week elf schutters deel. H. van de Heuvel bleek het nauw keurigst. Zijn puntentotaal van 86 bleef onovertroffen. A. van Daat- selaar werd tweede met 85 pun ten. Uitslagen H. van de Heuvel 86 2. A. van Daalselaar 85 3. A. Vlug 83 4 B Voskuilen 83 5. G van Hamersveld 80 6. P Smink 78 7 J. van Hamersveld 76 8 J. Tolboom 72 9 W Voskuilen 69 10.B. van de Hengel 64 11.A. Does 53

Leusder Krant | 1988 | | pagina 7