O* I toda (zo.) kansloos /oor eerste plaats Uithuilen Onmachtig Roda (za.) I mjgt trekken thuis chterveld in slotfase onderuit Ludiek succes voor zwemploeg De Haaien Resultaten LEOS- jubileumloterij Ja 0-0 tegen Olympia'25: WETUL It AI,ANS -Droevig gelijkspel tegen Hercules Hoeg en laat doelpunt van Zuiderzeevogels funest tan I LE LEUSDEN - De winterstop is de zondagformatie van Roda liet goed bekomen. Terwijl de Leusdenaren voor die tijd riante "ta itzichten hadden op het bereiken van een eerste of een tweede laats, kunnen de mannen van Ruud Maas zich na gelijke n pelen tegen BFC, Veensche Boys en Olympia '25 gevoegelijk (x ls uitgeschakeld beschouwen. Op eigen terrein slaagde Roda niet in de Hilversummers, die aan een opmerkelijke eind- we print bezig zijn, onder de knie te krijgen. De wedstrijd eindig- :S1e e zoals hij begon: 0-0. inP ol De Roda-zondag kan het reste nde deel van de competitie rustig ftspelen. De Leusdenaren zijn. C^1 jfinitief uitgeschakeld voor het hü' impioenschap. Aan de andere mt kan de derde plaats de forma- van trainer/coach Ruud Maas jna met meer ontgaan. Maas kon sinds weken weer ■ns beschikken over een fitte se- ctie, waaronder de van een V( :horsing teruggekeerde Hans urnen en Hans van Bekkum. Wil- Bettink en Bobby Schoordijk be gonnen dit duel op de bank. Omdat het middenveld de laatste weken niet naar behoren functioneerde, besloot trainer/coach Ruud Maas te starten met twee spitsen en vier middenvelders. Na zes minuten spelen kreeg Remco Bosman de gelegenheid om de score open te breken, maar in plaats van door te lopen richting het vijandige doel besloot hij van te grote afstand te schieten. De inzet leverde geen problemen op voor de doelman van Olympia. Maar ook de Hilversummers kropen m de beginfase zeker niet in hun schulp, en kregen zelfs een paar uitstekende mogelijkheden om te scoren. Meer dan een aantal hoekschoppen werden echter met geoogst. Het spel golfde op en neer, met aan beide kanten vele persoonlijke fouten. Na een goede actie van aan valler John Jansen, die de bal keu rig teruglegde, schoot Peter Knijf rakelings over. Eén van de weiruge goede aanvallen kwam via John Jansen terecht in het doelgebied, waar „target man" Tracy Hiekam voor zoveel onrust zorgde dat de verdediger de bal bijna m eigen doel schoot. De keeper kon erger voorkomen. De Leusdenaren speelden zonder overtuiging. De ploeg het de bal te weinig het werk doen. Dit kwam voorstopper Ben Wittenberg op een boeking te staan. Omdat hij onnodig met de bal hep te draaien leed hij balver- hes en toen hij zijn fout recht wilde zetten ging hij over de schreef, door de tegenstander van achteren aan te tikken. Voor de rust kwam er geen ver andering m de stand en dat was logisch, gezien de onmacht van Roda en het feit, dat Olympia zich in deze stand kon vinden. PRESENTEERBLAADJE In de beginfase van de tweede helft leek het erop of Roda de za ken anders zou gaan aanpakken. Een goed opgezette aanval via Remco Bosman kwam bij John Jan sen terecht. Maar diens voorzet miste de volkomen vrijstaande ACHTERVELD/LEUSDEN - Het afgelopen weekeinde is voor de plaatselijke voetbalclubs geen succesvol weekeinde ge weest. In de beslissende eindfase van de competitie, lieten zowel Roda-zaterdag als Roda-zondag en Achterveld een of twee punten liggen. Roda-zaterdag speelde teleurstellend ge lijk bij Hercules: 1-1. De zondag kwam thuis tegen degradatie kandidaat Olympia '25 niet verder dan 0-0. Achterveld verloor het vier punten duel tegen Zuiderzeevogels met 2-1, en wordt nu serieus met degradatie bedreigd. Hoewel de Roda-zondag het doel van Olympia '25 nu en dan stevig onder druk zette, slaagden de Leusdenaren er ruet m de nul van het scorebord te halen. Dick van 't Klooster en Tracy Hie kam. Na negen minuten beging de fel le Peter Knijf een domme overtre ding, wat hem ook op een plaats in het boekje van de in de eerste helft goed, maar in de tweede helft war rig fluitende scheidsrechter kwam te staan. Trainer Maas nam zijn pu pil tegen zichzelf in bescherming door hem te wisselen. Bobby Schoordijk nam zijn plaats in. Het onzorgvuldig spelen werd de Leusdenaren m de achttiende mi nuut bijna fataal, toen Hans Heimen balverlies leed, waardoor maar liefst twee spelers van Olympia op het doel van Hans van Bekkum kon den afstevenen. De goalie kon ech ter redding brengen, door de slecht mgeschoten bal te pareren. Wilco Bettink kwam Remco Bosman ver vangen, maar ook hij kon de zo noodzakelijke lijn met in het spel van de Leusdenaren brengen. Na ruim een half uur spelen be ging de scheidsrechter een ver schrikkelijke blunder door een dui delijk buitenspelgeval niet te be straffen met een vrije bal voor Ro da. Twee spelers van de Hilversum mers wisten echter geen raad met dit op een presenteerblaadje ver kregen buitenkansje en schoten naast. In het laatste gedeelte van deze teleurstellende ontmoetmg werd Olympia '25 wel iets meer terugge drongen, maar de Leusdenaren konden niet de juiste opening vin den om een doelpunt te forceren. Het genus van een echte spelbepa- lende en creatieve middenvelder breekt de equipe van Ruud Maas juist m dit soort wedstrijden op. Want als men het spel moet maken zoals tegen Olympia, dat duidelijk voor eén punt naar Leusden was gekomen, dan ontbreekt er ge woon een man die het spel naar zijn hand kan zetten om dan via een creatieve oplossmg een opening te forceren m de vijandige verdedi ging. Roda, dat deze wedstnjd in ieder geval winnend had moeten afslui ten om nog een theoretische kans te behouden op het kampioenschap, slaagde er dus niet m om de tegen degradatie vechtenden Hilversum mers de twee punten afhandig te maken, het bleef bij 0-0. De Leusde naren kunnen de rest van het sei zoen het vizier richten op het vol gend seizoen, door bijvoorbeeld wat te experimenteren met bepaal de spelers of door jeugdige talen ten alvast aan het „grote werk" te laten ruiken. Trainer/coach Ruud Maas bleek na afloop realistisch te zijn: „De competitie is voor ons nu definitief gelopen, en dat hebben we volko men aan ons zelf te danken door vorige week en nu weer onnodig een punt te laten liggen." Toch kun nen we tevreden terugzien op dit seizoen omdat we toch vrijwel ze ker als derde zullen eindigen en dat is een bevredigend resultaat waar ik voor aanvang van deze competi tie voor had getekend. Dit elftal heeft volgend jaar zeker mogelijk heden mits er een leider voor het middenveld wordt gevonden." Al dus Ruud Maas, die ook volgend seizoen de kapitein zal zijn van het „Roda-schip." Opstelling Roda: Hans van Bekkum, Harry Oussoren, Meindert Vlugt, Ben Wittenberg, Hans Heiman, Peter Krujf, Remco Bosman, Ferry Houtveen, Dirk van 't Klooster, John Jansen, Tracy Hie kam. VOÜ ,4 LEUSDEN - Voor de Roda-zaterdag zijn vooruitzichten op het ehaien van de titel, danwel de tweede plaats zo goed als ,]aa tgeschakeld. De Leusdenaren stelden, net als een week eer- pon er tegen koploper Musketiers, teleur. In Utrecht kwaml de irmatie van scheidend trainer Wim van der Linden opnieuw let verder dan een gelijkspel. Na een blunder van Klaas de ies, die na een omgooi de tegenstander in staat stelde de ore te openen, redde Nico Romeyn in de tweede helft de eer, oor koppend voor de gelijkmaker te tekenen. Daar bleef het erder ook bij: 1-1. Dieper dan zaterdag lijkt Roda li te kunnen vallen. In Utrecht lden de Leusdenaren diep te- ir door slechts een 1-1 gelijkspel ig te halen bij degradatiekandi daat Hercules. Niet alleen de uit slag van deze slechte wedstnjd, maar vooral het verschrikkelijk slechte veldspel van de volgelin gen van Wim van der Linden leidde tot verbijstering in het Roda kamp. Organisatie, concentratie, de te genstander aan de binnen kant dekken, niet lopen met de bal en team-coaching mogen toch tot de basisbegnppen worden gerekend van het voetbalspel. Maar zaterdag gaf Roda een brevet van onvermo gen weg, door er blijk van te geven zelfs deze basiselementen niet te beheersen. Gelukkig waren er ook wat licht puntjes, zoals de keihard werken de Barry Kamphorst, de 17-jarige A-junior Wim van de Biezen en de absolute uitblinker bij de Leusde naren, Harm Wassink. Deze 16-jan- ge aanvaller uit de jeugd speelde een perfecte wedstrijd. Het foutenfestival, waarmee deze wedstrijd begon, kreeg na zes minuten spelen al een „bekroning" in de vorm van een doelpunt voor Hercules. Linkervleugelverdedi ger Klaas de Vries mocht een in gooi nemen, maar m plaats van rustig een vrije medespeler aan te spelen, gooide hij de bal precies m de voeten van een tegenstander. Deze had geen moeite om dit aan gename buitenkansje te verzilve ren: 1-0. Wie echter dacht dat dat de Leusdenaren wel wakker zou schrikken, kwam behoorlijk be drogen uit. De ploeg bleef chao tisch en ongeconcentreerd spelen. Dit had in de negende minuut al de genadeklap kunnen betekenen voor de bewoners van Burge meester Buiningpark. Na onnodig balverlies kreeg een speler van Hercules een uitstekende moge lijkheid om de stand naar 2-0 te tillen, maar zijn lob verdween aan de voor hem verkeerde, en voor Roda goede kant van de paal. In de eerste helft kwam er geen verandering meer m de stand, om dat Roda geen enkele lijn m het spel kreeg en maar voort bleef modderen. Maar ook Hercules kwam met meer aan scoren toe omdat deze ploeg gewoon voet ballend vermogen en klasse tekort komt om zich met Roda te kunnen meten. GOEDE HOUT Na de theepauze kwam Coen van Dijk met meer terug uit de kleedkamer. Zijn plaats werd inge nomen door de eerder genoemde Barry Kamphorst.middenveld strateeg. Wim van de Biezen. Deze liet zien dat hij uit het goede hout is gesne den, want hij deelde met m de ma laise van zijn ploeggenoten. Hij scoorde een ruime voldoende. De beginfase van de tweede helft beloofde ook weinig goeds voor de Leusdenaren. De draad van de eerste helft werd al gauw weer op gepakt. In de beginfase van de tweede helft moest midden velder Harry Kerssies geblesseerd het veld verlaten. Zijn vervanger was Ton Kaspers. Deze gerouti neerde kracht van Roda bracht wel de nodige lijn terug m het spel. Het middenveld kreeg langzaam maar zeker meer vat op de wedstnjd. Dit was echter vooral de verdienste van de met tomeloze inzet spelen de Barry Kamphorst. De midden veldstrateeg kan het alleen ook met af. Door het vele werk wat hij voor zijn ploeggenoten op moest knappen kwam hij kracht te kort voor een goede opbouwende actie Ondertussen tikte de tijd weg en stonden de volgelingen van Wim van der Linden nog steeds met 1-0 achter. Deze stand bleef tot twmtig minuten voor tijd op het scorebord staan. Het was tenslotte Ton Kas pers die de voorzet afleverde, die Nico Romeyn in staat stelde om de verdiende gelijkmaker binnen te koppen: 1-1. De Leusdenaren kregen m de slotfase zelfs nog de beste kans om zelfs met een overwinning uit Utrecht terug te keren. Het was de debuterende Harm Wassink die zijn goede spel had kunnen bekro nen met het winnende doelpunt. Maar de talentvolle aanvaller uit de junioren van Roda wist het een te gen één duel met de doelman van Hercules met in zijn voordeel te beslissen. Door het logisch ontbre ken van de nodige ervaring en koelbloedigheid in de afwerking schoot de 15-jange „coming man" de bal hard tegen de doelverdedi- ger op. In het resterende deel van deze wedstnjd kwamen beide ploegen met meer in aanmerking voor de winnende treffer. Roda speelde veel te zwak om aanspraak te mo gen maken op de twee punten en het in degradatie zagen. Hercules kon simpelweg niet beter, zodat de Utrechtenaren in feite een belang rijk puntje wonnen. ledereen in het Leusdense kamp was zich er terdege van bewust dat er bijzonder slecht was gespeeld. Trainer/coach Wim van der Lui den: „Dit was de slechtste wed- s.trijd die Roda heeft gespeeld sinds mijn komst naar Leusden, nu twee jaar geleden Zonder nu di rect een verklaring te-kunnen ge ven voor het slechte voetbal ben ik vooral teleurgesteld omdat de ploeg zich gewoon weer heeft laten meetrekken naar dit bedenkelijk niveau. Ja, en zolang de grondbe ginselen van het voetbal met cor rect worden uitgevoerd verdien je het ook met om te winnen" Uithuilen en opnieuw beginnen lijkt voor de Leusdenaren de beste oplossmg. De derde plaats op de ranglijst die aan het einde van het seizoen zo goed als zeker recht geeft op promotie wedstnjden, is nog steeds in handen van Roda'46. Zaterdag krijgen*de „Buiiungpar- kers" de kans om „de schande van Utrecht" mt te wissen, want dan komt Bloemenkwartier naar Leus den. Opstelling Roda: Berry Buunk; Fok- ko van Leyenhorst, Nico Romeyn; Karei Ouwerkerk; Klaas de Vires; Wout Beu rink; Hans Nieuwenhuis, Harry Kers sies. Barry Kamphorst; Coen van Dijk; Harm Wassink De Roda-zaterdag moest tegen het op de tiende plaats staande Hercules aantreden. De Leusdena ren die nog altijd kans maken op promotie, speelden een vreselijk slechte wedstrijd. In Utrecht kwam de ploeg van de vertrekkende trainer/coach Wim van der Linden niet verder dan 1-1. Door dit resul taat hebben de Leusdenaren nu 21 punten uit zeventien wedstnjden, en bezetten nu de derde plaats in de rangschikking. Als de Buining- parkers deze stek tot het emde van de competitie vast weten te houden dan kan men nog promoveren. Pro- motiewedstnjden bepalen dan het lot van de Leusdenaren. De strijd om het kampioenschap duurt nog voort. Koploper Muske tiers kende geen problemen met Velox: 3-1. Eemdijk, de andere titel- pretendent versloeg in eigen huis Veensche Boys met 2-1. In de strijd om degradaüe boekte Veluwse Boys een belangrijke overwinning: 0-2 bij WJ. Sova '54 pakte ook twee belangrijke punten bij Bloemen kwartier, het werd 1-3 voor de Amersfoorters. Hekkesluiter WA verloor opnieuw, nu met 2-0 bij Hoogerheide, en kan zich gaan op maken voor de schier onafwendba re degradatie. Uitslagen hoofdklasse (zaterdag) WJ - Veluwse Boys 0-2 Eemdijk - Veensche Boys 2-1 Bloemenkwartier - Sova'54 1-3 Hercules - Roda '46 1-1 Musketiers - Velox 3-1 Hoogerheide - WA '71 2-0 Stand 1. Musketiers 17-30 2. Eemdijk 17-28 3 Roda'46 17-21 4. Velox 17-20 5 WJ 17-20 6. Hoogerheide 18-18 7. Veensche Boys 17-17 8 Bloemenkwartier 18-16 9. Sova '54 17-11 10 Hercules 18-10 11. Veluwse Boys 17-10 12. WA'71 17- 8 KANSLOOS Voor de Roda-zondag ls het boek definitief gesloten wat betreft de ti tel kansen. De bngade van Ruud Maas kwam zondag tegen het Hil- versumse Olympia '25 niet verder dan een bloedeloos 0-0 gelijkspel. De degradatiekandidaat verliet te recht het Burgemeester Buining park met een punt in de tas. De Leusdenaren wekten geen moment de illusie nog in de strijd te zijn voor het kampioenschap. Een terechte 0-0 en een derde plaats op de rang lijst was alles wat Roda restte. Donkere wolken pakken zich sa men boven de voetbalvereniging Achterveld De ploeg van Cor Hoogland verloor ook dit weekein de weer. Mede degradatiekandi daat Zuiderzeevogels bleef de Ach- tervelders de baas. Met nog vijf wedstnjden te gaan is er nog niets verloren, maar de elfde plaats op dit moment biedt weinig perspec tief voor de Achtervelders. De num mers elf en twaalf zullen aan het einde van het seizoen degraderen. Het gevecht om de titel in de eer ste klasse belooft uit te lopen op een geweldige climax. De beide koplopers wisten ook nu weer te zegevieren. BFC '31 versloeg WZA met 3-0 en Naarden '79 stuurde ro de lantaarndrager Kockengen met 6-0 naar huis. Barneveld wist weer een belangrijk puntje te pakken met het oog op het degradatiege vaar: 0-0 bij EMM. De middenmo tors BW en Veensche Boys hielden elkaar keung in evenwicht: 1-1 Uitslagen eerste klasse (zondag) EMM - Banieveld 0-0 Zuiderzeevogels - Achterveld 2-1 Naarden '79 - Kockengen 6-0 BFC-WZA 3-0 BW'31-Veensche Boys 1-1 Roda '46 - Olympia '25 0-0 Stand 1. BFC 18-27 2. Naarden '79 17-26 3 Roda'46 18-22 4. Veensche Boys 18-18 5. WZA 16-16 6 EMM 16-16 7 BW 18-16 8. Olympia'25 16-15 9. Barneveld 17-14 10 Zuiderzeevogels 18-14 11. Achterveld 17-12 12. Kockengen 17-10 LEUSDEN- Afgelopen zaterdag vond in sportzaal De Meent, na afloop van de wedstrijd LEOS - Utrecht, de vierde trekking plaats van de LEOS-jubileumlote- rij. De Leusdense notaris Buters maakte onder couvert de resulta ten bekend. De loterij, die nog tot septem ber loopt, kent in totaal tien trek kingen, waarbij er elke keer tien prijzen uitgeloot worden. In spe- tember, bij de laatste trekking, wordt de hoofdprijs, een Fiat Pan da, getrokken. Resultaten vierde trekking le pnjs. compactdisc speler. 1592 2e pnjs, scheerapparaat, 1565 3e prijs, radio/cassetterecorder, 1165 4e pnjs, haardroger, 1943 5e prijs, klokradio, 1096 6e pnjs, koffiezet-apparaat, 1880 7e pnjs, haarkrulset, 1506 8e pnjs, walkman, 1466 9e prijs, paraplu, 1339 10e prijs, horloge, 1190 (zetfouten voorbehouden) ACHTERVELD - Achter- lid ging zondagmiddag naar ilystad voor de uitwedstrijd Igen Zuiderzeevogels, die >rt voor tijd verloren ging. tdstand van deze spannen- partij was 2-1. Men begon met wind tegen; on uses dat was het Zuiderzeevogels e na acht minuten spelen het eer- e doelpunt maakte: 1-0. De gasten vamen hierna sterk terug, met 'der meer een goede combinatie ssen Klaas v.d. Heuvel en Robbie Vette, die Peter van Ruitenbeek fcd in stelling brachten. Zijn schot ^9 echter juist naast. Ondanks dat bleef Achterveld komen en het was weer Van Ruitenbeek die goed voorgaf naar Harry van Da len, die kopte echter net naast. Achterveld kreeg meer kaïisen, maar deze werden ruet benut. De met de wind mee spelende Zuider zeevogels kwamen ook verschil lende malen voor het Achterveldse doel, maar de verdediging was deze middag goed in vorm. Ook de keeper Gerard v.d. Bedum speelde sterk. Na rust een zeer sterk aanval lend Achterveld. Trainer Cor Hoogland had zijn mannen meege geven om meer te schieten. Er werd wel op het doel van de tegen partij geschoten, maar nog veel te weinig. In de 51e minuut kreeg Achter veld een hoekschop toegewezen die door Robbie de Vette heel scherp werd voorgezet. Via een verdediger verdween de bal in het doel: 1-1. Na dit doelpunt dachten de Ach tervelders dat er nu nog meer doel punten zouden komen, maar wat men er ook aan deed, er kwamen geen doelpunten meer van Achter veldse zijde. Men wachtte te lang met schieten en de schoten die werden gelost, dit waren er met veel overigens, gingen naast of over. GENADEKLAP Van Ruitenbeek had Achterveld op voorsprong kunnen zetten, maar hij wachtte te lang. Voor Achterveld kwam ongeveer vier minuten voor het emde vna de wedstrijd de genadeklap. Zuider zeevogels wist toen de stand op 2-1 te brengen Achterveld deed er nog alles aan om de gelijkmaker te sco ren, het lukte niet. Door dit verlies is Achterveld nu op de voorlaatste plaats van de ranglijst terechtgekomen. LEUSDEN - De organisatoren van de FUUT-invitatievijf- kamp, zoals die zaterdag 27 februari in Maarssen werd ver- zwommen, haden ter afsluiting van de wedstrijden een ludieke estafette op het programma gezet. De vijf deelnemende vereni gingen werden verzocht hun vijf snelste zwemmers en vijf snelste zwemsters in te zetten op de 10 x 50 meter vrije slag. Onder grote belangstelling zwommen de 50 deelnemers en deelneemsters alles uit de kast maar 4 minuten en bijna 48 seconden later bleken de Haaien niet te verslaan. Zij bleven in het onstuimig kolkende water van zwembad Bisonspoor aan de leiding: 4.47.9. Veel van de deelnemende Haai- enleden waren er overigens in ge slaagd, m het aan de estafette voor afgaande programma, een stel uit stekende prestaties neer te zetten Vooral Saskia Helsdingen bewees weer eens in een prima vorm te steken. Op de 100 meter rugslag leverde haar persoonlijke record van 1.07.8 een derde plaats op en met een fraaie 1.20.9 op de 100 meter vlinderslag bleef ze maar net buiten de pnjzen. Simone Sybrandy wist één van haar persoonlijke records aan te scherpen. Op de 100 meter rugslag werd het brons met 1.14.0, een ver betering met ruim twee seconden. Op de 100 meter vrije slag kwam ze slechts in de buurt van haar tot op heden beste tijd (1.04.2) maar de 1.04.8 die ze op de klokken bracht was toch voldoende voor de eerste plaats. Ook Jan-Willem van Dijk wist zich op de 100 meter vrije slag naar een eerste plaats te zwemmen. Zijn 1.06.1 betekende wel een verbete ring van z'n persoonlijke record. Zover kwam Kim Bijleveld niet. Toch was haar 1.32.9 op de 100 meter schoolslag ruim voldoende: een eerste plaats. CLUBRECORD Vóór de 100 meter vlinderslag heren stond de Leusdenaar Ches ter Marsman al als de snelste man van het gezelschap te boek. Die reputatie wist hij, eenmaal te water, volledig waar te maken. Zijn tot' op heden beste tijd, tevens een Haai- en-clubrecord, moest eraan gelo ven. Met 59.3 eindigde hij ruim als eerste en dus vóór Peter Toes die, eveneens met een bijzonder fraai persoonlijk record van 1 07.4, be slag wist te leggen op de derde plaats. Tussen de jongens die uitkwa men op de 100 meter rugslag. be vonden zich Thijs Bokkers en Wer- Saskia Helsdingen ner van de Berg In een spannende strijd zwommen beide Haaien een nieuw persoonlijk record. De tijd van Bokkers 1.45.5, bleek uiteinde lijk voldoende voor een derde plaats terwijl Werner met 1.37.6 de volledige concurrentie te snel af was. Ook Rogier Tolboom wilde op de 100 meter vrije slag slechts met een eerste plaats genoegen ne men. Hij bewees dat zijn onlangs gezwommen persoonlijke record van 1.07.1, geen vergissing was. In een stnjd, die op het scherpst van de snede werd uitgevochten, kwam hij tot exact dezelfde tijd. Voor Sandra van Wegen die kort daarvoor op die afstand te water moest, was „slechts" een tweede plaats weggelegd. Toch leverde ze een opmerkelijke prestatie door haar persoonlijke record met bijna een seconde omlaag te brengen: 1.16.5. De Haaienleden zonder KNZB- startvergunning zijn nog steeds in hun recreatieve vijfkamp verwik keld. De vierde editie vond even eens zaterdag jl. plaats en werd door de Leusdense Zwem Polo club georganiseerd in het zwem bad „De Zwoer" in Driebergen. Voor aanvang van de wedstrijden nam de vereniging een derde plaats in, en dat bleef zo Toch werd de achterstand op nummer twee iets verkleind omdat men het in Driebergen tot een tweede plaats wist te brengen, achter lijst- aanvoeder Larsheim uit Leersum, maar net voor de deelnemers van Olympia uit Geldermalsen die in het tussenklassement de tweede plaats vast wisten te houden. Zaterdag werd het dus een ver dienstelijk resultaat, mede als ge volg van de eerste plaatsen die werden behaald door; Erik van Bekkum (twee keer eerste), Moni que van Roekei, Mark Stoffels (ook twee keer eerste), Dorothy v.d. Berg, Ronny Kroonenburg en Ester Steketee. De Leusdense zwem- en polo club nam ook nog, zij het op be scheiden schaal, deel aan de kring-B wedstrijden in Hoogland. Daar kon, naast persoonlijke re cords voor Nicole de Haan en Si mone Buitelaar op de 100 meter schoolslag, tevens een persoonlijk record en een eerste plaats geno teerd worden voor Casper Ren- kers. Hij kwam op de 100 meter rugslag tot 1.27.3, een verbetering van zijn beste tijd met bijna een halve seconde.

Leusder Krant | 1988 | | pagina 5